VECO Deel 3
Spijkenisse (NED),    22-1-2012,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 14. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 15. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 16. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 17. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 18. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 19. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 21. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 22. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 24. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 25. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 28. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 29. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren Open
Nr. 31. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 33. Meisjes, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 34. Jongens, 4 x 100m wisselslag, Jongens Junioren 4 en later    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Dames, 4 x 200m vrije slag           Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         9:28.80   525       
        Merel Toussaint, 92                    Linda Hoogendam, 83
        van Mieke Dort, 91                     Aranka Wichers, 93
            31.84  2:20.03  9:28.80

    2.  De Kempvis 1                       De Kempvis             9:48.77   473       
        Liza Hummel, 95                        Margueritha Slagboom, 88
        Krista Kostwinder, 94                  Iris van den Heuvel, 94
            32.11  1:07.82  2:21.48  4:49.64  7:21.92  9:48.77

    3.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   9:58.73   450       
        Jennifer den Besten, 95                Chantal Scheer, 73
        Yldau de Lange, 93                     Nicole den Boer, 96
            33.16  1:09.38  1:46.59  2:24.22  2:57.38  3:34.68  4:14.16  4:52.34
          5:26.06  6:03.95  6:43.81  7:23.97  7:58.97  8:37.75  9:18.66  9:58.73




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tes Schouten                  00   Hoogenboom Tours BZ&   1:29.16   347       
            42.19  1:29.16
    2.  Lisa Pijlman                  01   De Kempvis             1:40.95   239       
            46.98  1:40.95
    3.  Nicole van Jaarsveld          01   Hoogenboom Tours BZ&   1:42.17   231       
            49.61  1:42.17
    4.  Frances Speekenbrink          00   SG d'ELFT Wave         1:44.28   217       
            50.03  1:44.28
    5.  Athina van Bolhuis            02   De Kempvis             1:44.78   214       
            49.15  1:44.78
    6.  Celina von Berg               00   SG d'ELFT Wave         1:44.86   213       
            49.84  1:44.86
    7.  Eline Wilmink                 00   SG d'ELFT Wave         1:50.91   180       
            51.53  1:50.91
    8.  Iris van den Berg             01   SG d'ELFT Wave         1:51.38   178       
            54.19  1:51.38
    9.  Valeska Willner               01   SG d'ELFT Wave         1:59.02   146       
            56.25  1:59.02
   10.  Jill de Heus                  00   De Kempvis             2:05.26   125       
            59.40  2:05.26
 AFGEM  Nina van 't Hoog              02   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 4,5,6
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noah Legerstee                00   SG d'ELFT Wave           37.66   216       
    2.  Vincent van Bolhuis           00   De Kempvis               37.86   212       
    3.  Ian Terlouw                   00   Hoogenboom Tours BZ&     39.82   183       
    4.  Daniel van der Sluijs         00   De Kempvis               39.95   181       
    5.  Rolf Bavelaar                 00   SG d'ELFT Wave           40.61   172       
    6.  Roan van 't Hoog              00   Hoogenboom Tours BZ&     40.90   168       
    7.  Thomas Bordewijk              00   De Kempvis               41.67   159       
    8.  Glenn van Gaalen              02   De Kempvis               42.06   155       
    9.  Mika Westenberg               02   SG d'ELFT Wave           44.64   129       
   10.  Gabriël Lomans                02   SG d'ELFT Wave           46.41   115       
   11.  Jonas Akylidiz                01   SG d'ELFT Wave           49.83    93       
 AFGEM  Jeroen Bakker                 00   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Uma Kraus                     98   SG d'ELFT Wave         1:18.47   348       
            38.19  1:18.47
    2.  Marijke van Dorp              98   De Kempvis             1:21.32   313       
            39.26  1:21.32
    3.  Nicoline Schol                00   Hoogenboom Tours BZ&   1:21.94   306       
            40.63  1:21.94
    4.  Quinty Plet                   98   De Kempvis             1:22.81   296       
            41.18  1:22.81
    5.  Merle de Lange                99   Hoogenboom Tours BZ&   1:24.16   282       
            41.24  1:24.16
    6.  Sytske van der Laan           99   SG d'ELFT Wave         1:28.72   241       
            43.66  1:28.72
    7.  Kendel van den Bosch          98   SG d'ELFT Wave         1:30.72   225       
            45.64  1:30.72
    8.  Femke Turkenburg              99   Hoogenboom Tours BZ&   1:34.39   200       
            45.41  1:34.39
    9.  Marit Hoogenboom              99   SG d'ELFT Wave         1:36.25   188       
            47.09  1:36.25
 AFGEM  Anna Correia                  99   De Kempvis                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 200m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rick van den Eng              98   SG d'ELFT Wave         2:51.73   346       
            38.41  2:51.73
    2.  Jort Stienstra                98   SG d'ELFT Wave         3:06.58   270       
            42.41  3:06.58
    3.  Joris Bezemer                 99   De Kempvis             3:14.13   240       
            44.72  1:34.52  2:24.98  3:14.13
    4.  Rick van Prooijen             98   De Kempvis             3:14.72   237       
            45.27  1:34.97  2:25.47  3:14.72
    5.  Sebastiaan van der Leden      98   SG d'ELFT Wave         3:18.22   225       
            43.82  1:35.64  2:27.57  3:18.22
    6.  Bryan Gijzen                  99   De Kempvis             3:26.02   200       
            46.99  1:38.86  2:32.71  3:26.02
    7.  Ayrton Mooldijk               99   De Kempvis             3:35.82   174       
            48.88  1:44.48  2:38.86  3:35.82
   DIS  Vincent Reintjens             00   SG d'ELFT Wave         3:46.98             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            51.98  1:49.98  2:48.92  3:46.98



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sander van Jaarsveld          99   Hoogenboom Tours BZ&   1:30.10   235       
            42.44  1:30.10
    2.  Scott Scheerder               98   Hoogenboom Tours BZ&   1:42.00   162       
            48.22  1:42.00
    3.  Jurgen Zimmerman              99   Hoogenboom Tours BZ&   1:46.72   141       
            50.41  1:46.72
    4.  Jack Cooper                   99   Hoogenboom Tours BZ&   1:49.84   129       
            50.65  1:49.84
    5.  Panush Kakiay                 99   Hoogenboom Tours BZ&   1:53.11   118       
            53.51  1:53.11
    6.  Dwayne Pouw                   99   Hoogenboom Tours BZ&   1:59.69   100       
            57.27  1:59.69
   DIS  Jeroen Elzer                  98   Hoogenboom Tours BZ&   1:39.80             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            47.60  1:39.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Dames, 50m vlinderslag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Margueritha Slagboom          88   De Kempvis               31.69   455       
    2.  Joanna Carneiro               82   SG d'ELFT Wave           31.97   443       
    3.  van Mieke Dort                91   SG d'ELFT Wave           32.54   420       
    4.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave           33.51   385       
    5.  Chantal Scheer                73   Hoogenboom Tours BZ&     35.70   318       
    6.  Marissa Humme                 92   Hoogenboom Tours BZ&     36.45   299       
    7.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis               36.47   298       
    8.  Iris van den Heuvel           94   De Kempvis               37.78   268       
    9.  Jenny Nauta                   87   SG d'ELFT Wave           37.98   264       
 AFGEM  Vivian Brak                   90   Hoogenboom Tours BZ&                       
 AFGEM  Ramona Linting                83   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Heren, 200m schoolslag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van de Berg               85   De Kempvis             2:29.59   524       
            33.44  1:11.03  1:50.36  2:29.59
    2.  Rens van den Berg             89   SG d'ELFT Wave         2:32.75   493       
            33.98  1:13.63  1:54.16  2:32.75
    3.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave         2:34.10   480       
            32.79  1:11.97  1:52.00  2:34.10
    4.  Romero Hennep                 93   De Kempvis             2:34.62   475       
            33.55  1:12.51  1:53.52  2:34.62
    5.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis             2:42.09   412       
            35.73  1:16.80  1:58.95  2:42.09
    6.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&   2:44.22   396       
            35.73  1:17.38  2:01.28  2:44.22
    7.  Lorenz van IJperen            93   Hoogenboom Tours BZ&   2:46.09   383       
            36.48  1:18.01  2:01.39  2:46.09
    8.  Jory Sloof                    90   De Kempvis             2:49.93   358       
            36.75  1:19.26  2:04.06  2:49.93
    9.  Maarten van der Beek          86   SG d'ELFT Wave         2:51.16   350       
            37.74  1:21.13  2:05.84  2:51.16
   10.  Michiel van Nesselrooij       90   SG d'ELFT Wave         2:54.28   331       
            38.75  1:23.74  2:09.76  2:54.28
   11.  Kevin van Hoeven              86   De Kempvis             2:58.69   307       
            39.53  1:24.84  2:11.75  2:58.69
   12.  Niels van Wageningen          76   SG d'ELFT Wave         3:03.05   286       
            39.73  1:26.05  2:14.22  3:03.05
 AFGEM  Tom Gaaff                     88   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Tim Hezemans                  89   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Jos Beeuwkes                  92   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van den Eng              96   SG d'ELFT Wave         1:05.02   482       
            30.33  1:05.02
    2.  Noortje de Ronde              98   SG d'ELFT Wave         1:07.57   430       
            31.51  1:07.57
    3.  Demi Eberth                   98   De Kempvis             1:08.75   408       
            33.25  1:08.75
    4.  Fenna de Groot                97   De Kempvis             1:08.91   405       
            32.19  1:08.91
    5.  Nicole den Boer               96   Hoogenboom Tours BZ&   1:12.13   353       
            34.16  1:12.13
    6.  Femke Rongen                  98   SG d'ELFT Wave         1:13.37   336       
            34.67  1:13.37
    7.  Simone Bunnik                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:14.72   318       
            35.81  1:14.72
    8.  Erika Kostwinder              96   De Kempvis             1:14.92   315       
            35.58  1:14.92
    9.  Ariena Budko                  97   SG d'ELFT Wave         1:16.42   297       
            36.39  1:16.42
   10.  Inge van den Born             96   SG d'ELFT Wave         1:23.23   230       
            39.12  1:23.23
 AFGEM  Chantal Visser                97   Hoogenboom Tours BZ&                       
            35.81



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 400m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Duyvenbode          96   De Kempvis             5:12.51   437       
            32.72  1:09.75  1:50.35  2:29.77  3:15.63  4:02.19  4:39.13  5:12.51
    2.  Jordi van der Weel            96   De Kempvis             5:34.16   357       
            35.48  1:19.41  2:42.01  4:17.67  5:34.16
    3.  Daniel Bubberman              96   De Kempvis             6:42.19   205       
            38.94  1:29.45  2:20.44  3:09.78  4:06.22  5:04.88  5:54.97  6:42.19
 AFGEM  Vincenzo Correia              97   De Kempvis                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floris van der Meer           97   SG d'ELFT Wave         2:38.06   351       
            32.82  2:38.06
    2.  Jimmy Dukker                  97   SG d'ELFT Wave         2:44.50   311       
            35.84  2:44.50
    3.  Joey Dukker                   97   SG d'ELFT Wave         2:47.59   294       
            39.82  2:47.59
    4.  Justin Lingen                 97   Hoogenboom Tours BZ&   3:06.32   214       
            45.40  3:06.32
    5.  Erik van den Born             97   SG d'ELFT Wave         3:23.33   165       
            45.39  3:23.33
   DIS  Onash Kakiay                  97   Hoogenboom Tours BZ&   2:56.77             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            39.89  2:56.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Liza Hummel                   95   De Kempvis             2:37.75   492       
            32.97  2:37.75
    2.  Krista Kostwinder             94   De Kempvis             2:44.36   435       
            34.36  2:44.36
    3.  Daphne Hulst                  97   SG d'ELFT Wave         2:48.44   404       
            37.90  2:48.44
    4.  Valery Visser                 95   Hoogenboom Tours BZ&   2:54.35   364       
            40.52  2:54.35
    5.  Marsha den Besten             96   Hoogenboom Tours BZ&   2:59.69   333       
            37.56  2:59.69
    6.  Ilse Hoogendijk               95   SG d'ELFT Wave         3:00.56   328       
            38.13  3:00.56
    7.  Kyra de Lange                 95   Hoogenboom Tours BZ&   3:10.59   279       
            46.00  3:10.59
    8.  Eveline Schutjes              95   SG d'ELFT Wave         3:18.67   246       
            40.06  3:18.67
    9.  Stéphanie van Mil             98   SG d'ELFT Wave         3:22.00   234       
            44.59  3:22.00




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14               Jongens, 100m vlinderslag       Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordi 't Mannetje             95   De Kempvis             1:07.54   369       
            30.66  1:07.54
    2.  Ricardo Hauber                94   SG d'ELFT Wave         1:09.89   333       
            31.95  1:09.89
    3.  Kevin Lingen                  94   Hoogenboom Tours BZ&   1:14.55   275       
            33.53  1:14.55
    4.  Bauke Smits                   94   De Kempvis             1:16.80   251       
            34.72  1:16.80
    5.  Youcef Alili                  94   SG d'ELFT Wave         1:20.00   222       
            33.34  1:20.00
    6.  Maarten Twisk                 96   SG d'ELFT Wave         1:25.34   183       
            39.19  1:25.34
    7.  Romano Groeneveld             98   Hoogenboom Tours BZ&   1:27.36   170       
            40.11  1:27.36
    8.  Jelle van der Laan            95   SG d'ELFT Wave         1:39.76   114       
            44.28  1:39.76
   DIS  Ton van der Plaats            95   SG d'ELFT Wave         1:23.00             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            35.61  1:23.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave         2:35.95   457       
            35.63  1:15.78  1:56.78  2:35.95
    2.  Jennifer den Besten           95   Hoogenboom Tours BZ&   2:41.91   408       
            38.61  1:19.09  2:00.78  2:41.91
    3.  Yldau de Lange                93   Hoogenboom Tours BZ&   2:42.63   403       
            38.66  1:20.44  2:01.63  2:42.63
    4.  Linda Hoogendam               83   SG d'ELFT Wave         2:46.67   374       
            39.73  1:22.98  2:05.95  2:46.67
    5.  Aranka Wichers                93   SG d'ELFT Wave         2:48.26   364       
            40.11  1:23.11  2:06.53  2:48.26
    6.  Margueritha Slagboom          88   De Kempvis             2:54.42   327       
            40.48  1:23.82  2:08.73  2:54.42
    7.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis             3:01.63   289       
            41.15  1:26.18  2:13.34  3:01.63



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                 Heren, 100m vrije slag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Erik Wegman                   92   De Kempvis               54.53   559       
            26.00    54.53
    2.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave           55.51   530       
            26.48    55.51
    3.  Rens van den Berg             89   SG d'ELFT Wave           55.84   521       
            27.13    55.84
    4.  Ton van Jaarsveld             69   Hoogenboom Tours BZ&     57.58   475       
            27.13    57.58
    5.  Romero Hennep                 93   De Kempvis               58.15   461       
            27.18    58.15
    6.  Johan Wegman                  90   De Kempvis               58.38   456       
            27.82    58.38
    7.  Mo Liems                      89   SG d'ELFT Wave           58.47   454       
            28.90    58.47
    8.  Dennis Doove                  92   De Kempvis               58.66   449       
            27.86    58.66
    9.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis               58.78   446       
            28.38    58.78
   10.  Lorenz van IJperen            93   Hoogenboom Tours BZ&   1:00.33   413       
            28.17  1:00.33
   11.  Tim Hezemans                  89   SG d'ELFT Wave         1:01.78   384       
            29.01  1:01.78
   12.  Jos van Remmen                91   Hoogenboom Tours BZ&   1:04.61   336       
            30.09  1:04.61
 AFGEM  Rutger Stottelaar             90   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Owen Louwes                   91   Hoogenboom Tours BZ&                       
 AFGEM  Jasper Barsingerhorn          89   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Niels van Wageningen          76   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Jos Beeuwkes                  92   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Meisjes, 50m rugslag Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa Pijlman                  01   De Kempvis               41.94   230       
    2.  Tes Schouten                  00   Hoogenboom Tours BZ&     43.08   212  FJ 1 
    3.  Celina von Berg               00   SG d'ELFT Wave           43.08   212  FJ 2 
    4.  Nicole van Jaarsveld          01   Hoogenboom Tours BZ&     43.30   209       
    5.  Frances Speekenbrink          00   SG d'ELFT Wave           43.83   201       
    6.  Valeska Willner               01   SG d'ELFT Wave           45.25   183       
    7.  Athina van Bolhuis            02   De Kempvis               45.42   181       
    8.  Eline Wilmink                 00   SG d'ELFT Wave           48.08   152       
    9.  Iris van den Berg             01   SG d'ELFT Wave           49.05   143       
   10.  Jill de Heus                  00   De Kempvis               52.73   115       
 AFGEM  Nina van 't Hoog              02   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4,5,6
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Noah Legerstee                00   SG d'ELFT Wave         1:31.32   225       
            43.70  1:31.32
    2.  Vincent van Bolhuis           00   De Kempvis             1:33.53   210       
            43.97  1:33.53
    3.  Rolf Bavelaar                 00   SG d'ELFT Wave         1:36.77   189       
            45.67  1:36.77
    4.  Roan van 't Hoog              00   Hoogenboom Tours BZ&   1:37.09   187       
            45.69  1:37.09
    5.  Daniel van der Sluijs         00   De Kempvis             1:39.14   176       
            46.36  1:39.14
    6.  Thomas Bordewijk              00   De Kempvis             1:43.90   153       
            49.16  1:43.90
    7.  Ian Terlouw                   00   Hoogenboom Tours BZ&   1:44.12   152       
            49.64  1:44.12
    8.  Glenn van Gaalen              02   De Kempvis             1:46.20   143       
            50.62  1:46.20
    9.  Gabriël Lomans                02   SG d'ELFT Wave         1:49.09   132       
            51.32  1:49.09
   10.  Leon Verheul                  01   Hoogenboom Tours BZ&   2:00.70    97       
          2:00.70
   11.  Mika Westenberg               02   SG d'ELFT Wave         2:01.78    95       
            58.67  2:01.78
   12.  Jonas Akylidiz                01   SG d'ELFT Wave         2:06.01    85       
            58.23  2:06.01
 AFGEM  Jeroen Bakker                 00   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Meisjes, 200m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Uma Kraus                     98   SG d'ELFT Wave         2:56.35   444       
            38.12  1:22.87  2:10.37  2:56.35
    2.  Sytske van der Laan           99   SG d'ELFT Wave         3:15.76   324       
            44.06  1:33.99  2:25.68  3:15.76
    3.  Kendel van den Bosch          98   SG d'ELFT Wave         3:27.98   270       
            46.16  1:39.07  2:34.54  3:27.98
    4.  Quinty Plet                   98   De Kempvis             3:28.59   268       
            46.32  1:39.69  2:34.38  3:28.59
    5.  Marijke van Dorp              98   De Kempvis             3:32.12   255       
            46.36  1:41.12  2:37.14  3:32.12
    6.  Marit Hoogenboom              99   SG d'ELFT Wave         3:37.87   235       
            47.53  1:42.35  3:37.87
 AFGEM  Anna Correia                  99   De Kempvis                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nicoline Schol                00   Hoogenboom Tours BZ&   1:35.21   285       
            46.15  1:35.21
    2.  Merle de Lange                99   Hoogenboom Tours BZ&   1:38.82   255       
            46.45  1:38.82
    3.  Femke Turkenburg              99   Hoogenboom Tours BZ&   1:43.34   223       
            48.82  1:43.34



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jort Stienstra                98   SG d'ELFT Wave         1:09.68   346       
            34.07  1:09.68
    2.  Joris Bezemer                 99   De Kempvis             1:19.90   229       
            39.86  1:19.90
    3.  Rick van den Eng              98   SG d'ELFT Wave         1:20.67   223       
            38.98  1:20.67
    4.  Sebastiaan van der Leden      98   SG d'ELFT Wave         1:22.42   209       
            40.36  1:22.42
    5.  Rick van Prooijen             98   De Kempvis             1:24.26   195       
            41.58  1:24.26
    6.  Bryan Gijzen                  99   De Kempvis             1:24.77   192       
            41.61  1:24.77
    7.  Ian Terlouw                   00   Hoogenboom Tours BZ&   1:26.85   178       
            42.66  1:26.85
    8.  Scott Scheerder               98   Hoogenboom Tours BZ&   1:30.66   157       
            41.91  1:30.66
    9.  Sander van Jaarsveld          99   Hoogenboom Tours BZ&   1:31.24   154       
            44.86  1:31.24
   10.  Roan van 't Hoog              00   Hoogenboom Tours BZ&   1:31.91   150       
            45.28  1:31.91
   DIS  Vincent Reintjens             00   SG d'ELFT Wave         1:35.77             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            48.63  1:35.77
 AFGEM  Ayrton Mooldijk               99   De Kempvis                                 
 AFGEM  Jeroen Elzer                  98   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Dames, 100m vrije slag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Aranka Wichers                93   SG d'ELFT Wave         1:03.91   508       
            31.13  1:03.91
    2.  Margueritha Slagboom          88   De Kempvis             1:05.24   477       
            31.74  1:05.24
    3.  Linda Hoogendam               83   SG d'ELFT Wave         1:07.28   435       
            32.46  1:07.28
    4.  Iris van den Heuvel           94   De Kempvis             1:08.26   417       
            32.82  1:08.26
    5.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis             1:10.06   385       
            33.74  1:10.06
    6.  Chantal Scheer                73   Hoogenboom Tours BZ&   1:10.39   380       
            33.74  1:10.39
    7.  Marissa Humme                 92   Hoogenboom Tours BZ&   1:12.44   349       
            35.06  1:12.44
    8.  Jenny Nauta                   87   SG d'ELFT Wave         1:13.90   328       
            35.02  1:13.90
    9.  Anke Meulendijks              91   SG d'ELFT Wave         1:15.82   304       
            35.80  1:15.82
 AFGEM  Vivian Brak                   90   Hoogenboom Tours BZ&                       
 AFGEM  Ramona Linting                83   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Heren, 50m vlinderslag             Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mo Liems                      89   SG d'ELFT Wave           27.01   525       
    2.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&     27.67   489       
    3.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis               28.02   470       
    4.  Johan Wegman                  90   De Kempvis               28.73   436       
    5.  Jory Sloof                    90   De Kempvis               29.33   410       
    6.  Victor den Heijer             83   SG d'ELFT Wave           29.60   399       
    7.  Maarten van der Beek          86   SG d'ELFT Wave           29.68   396       
    8.  Rutger Stottelaar             90   SG d'ELFT Wave           30.61   361       
    9.  Marc Verhaeg                  89   SG d'ELFT Wave           31.12   343       
   10.  Kevin van Hoeven              86   De Kempvis               31.21   340       
   11.  Tim van de Berg               85   De Kempvis               32.42   304       
   12.  Jos van Remmen                91   Hoogenboom Tours BZ&     33.81   268       
 AFGEM  Jasper Barsingerhorn          89   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Owen Louwes                   91   Hoogenboom Tours BZ&                       
 AFGEM  Tim Hezemans                  89   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Jos Beeuwkes                  92   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Meisjes, 400m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fenna de Groot                97   De Kempvis             5:58.27   386       
            37.69  1:24.74  5:58.27
    2.  Demi Eberth                   98   De Kempvis             6:26.16   308       
            44.45  1:41.92  6:26.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 200m wisselslag       Meisjes Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van den Eng              96   SG d'ELFT Wave         2:39.46   477       
            32.89  2:39.46
    2.  Noortje de Ronde              98   SG d'ELFT Wave         2:56.18   353       
            39.59  2:56.18
    3.  Nicole den Boer               96   Hoogenboom Tours BZ&   2:57.03   348       
            39.33  2:57.03
    4.  Femke Rongen                  98   SG d'ELFT Wave         2:58.37   340       
            41.77  2:58.37
    5.  Simone Bunnik                 97   Hoogenboom Tours BZ&   3:07.52   293       
            39.45  3:07.52
    6.  Ariena Budko                  97   SG d'ELFT Wave         3:10.20   281       
            41.70  3:10.20
    7.  Inge van den Born             96   SG d'ELFT Wave         3:34.61   195       
            46.30  3:34.61
 AFGEM  Chantal Visser                97   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Floyd van Duyvenbode          96   De Kempvis               59.10   439       
            28.62    59.10
    2.  Jordi van der Weel            96   De Kempvis             1:00.75   404       
            30.00  1:00.75
    3.  Floris van der Meer           97   SG d'ELFT Wave         1:01.98   381       
            29.89  1:01.98
    4.  Jimmy Dukker                  97   SG d'ELFT Wave         1:04.46   338       
            31.18  1:04.46
    5.  Joey Dukker                   97   SG d'ELFT Wave         1:05.09   329       
            31.51  1:05.09
    6.  Vincenzo Correia              97   De Kempvis             1:09.53   270       
            34.40  1:09.53
    7.  Onash Kakiay                  97   Hoogenboom Tours BZ&   1:10.94   254       
            33.56  1:10.94
    8.  Daniel Bubberman              96   De Kempvis             1:12.10   242       
            32.97  1:12.10
    9.  Justin Lingen                 97   Hoogenboom Tours BZ&   1:13.78   225       
            35.96  1:13.78
   10.  Erik van den Born             97   SG d'ELFT Wave         1:19.66   179       
            38.36  1:19.66




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                Dames, 100m vlinderslag       Dames Senioren 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Krista Kostwinder             94   De Kempvis             1:13.65   417       
            33.55  1:13.65
    2.  Liza Hummel                   95   De Kempvis             1:17.00   365       
            34.53  1:17.00
    3.  Ilse Hoogendijk               95   SG d'ELFT Wave         1:23.10   290       
            37.30  1:23.10
    4.  Daphne Hulst                  97   SG d'ELFT Wave         1:25.16   270       
            38.23  1:25.16
    5.  Marsha den Besten             96   Hoogenboom Tours BZ&   1:25.62   265       
            38.54  1:25.62
    6.  Valery Visser                 95   Hoogenboom Tours BZ&   1:30.64   224       
            40.73  1:30.64
    7.  Eveline Schutjes              95   SG d'ELFT Wave         1:38.41   175       
            46.00  1:38.41
    8.  Kyra de Lange                 95   Hoogenboom Tours BZ&   1:47.62   133       
            50.54  1:47.62
 AFGEM  Stéphanie van Mil             98   SG d'ELFT Wave                             



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jordi 't Mannetje             95   De Kempvis             2:26.20   444       
            31.78  2:26.20
    2.  Ricardo Hauber                94   SG d'ELFT Wave         2:28.68   422       
            32.31  2:28.68
    3.  Kevin Lingen                  94   Hoogenboom Tours BZ&   2:34.26   378       
            34.78  2:34.26
    4.  Ton van der Plaats            95   SG d'ELFT Wave         2:44.32   312       
            36.61  2:44.32
    5.  Bauke Smits                   94   De Kempvis             2:47.89   293       
            39.00  2:47.89
    6.  Youcef Alili                  94   SG d'ELFT Wave         2:53.39   266       
            36.36  2:53.39
    7.  Maarten Twisk                 96   SG d'ELFT Wave         3:01.18   233       
            41.77  3:01.18
    8.  Jelle van der Laan            95   SG d'ELFT Wave         3:03.47   224       
            44.39  3:03.47
    9.  Romano Groeneveld             98   Hoogenboom Tours BZ&   3:05.05   219       
            40.70  3:05.05



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                 Dames, 200m schoolslag             Dames Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jennifer den Besten           95   Hoogenboom Tours BZ&   2:58.61   427       
            41.06  1:26.33  2:58.61
    2.  Iris van den Heuvel           94   De Kempvis             3:06.44   376       
            42.00  1:28.14  3:06.44
    3.  van Mieke Dort                91   SG d'ELFT Wave         3:07.09   372       
            43.18  1:31.63  3:07.09
    4.  Joanna Carneiro               82   SG d'ELFT Wave         3:08.15   365       
            42.50  1:30.08  3:08.15
    5.  Yldau de Lange                93   Hoogenboom Tours BZ&   3:09.51   358       
            41.58  1:30.27  3:09.51
    6.  Merel Toussaint               92   SG d'ELFT Wave         3:10.93   350       
            41.02  1:30.37  3:10.93
    7.  Anke Meulendijks              91   SG d'ELFT Wave         3:19.37   307       
            43.97  1:34.74  3:19.37
    8.  Fiona Cabrie                  88   De Kempvis             3:19.89   305       
            44.47  1:33.95  3:19.89
 AFGEM  Vivian Brak                   90   Hoogenboom Tours BZ&                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lorenz van IJperen            93   Hoogenboom Tours BZ&   2:19.35   441       
            33.49  1:07.49  2:19.35
    2.  Erik Wegman                   92   De Kempvis             2:19.58   439       
            33.16  1:08.38  2:19.58
    3.  Egbert Stolk                  76   De Kempvis             2:24.88   392       
            34.79  1:11.46  2:24.88
    4.  Erik Simons                   89   SG d'ELFT Wave         2:27.20   374       
            34.44  1:11.83  2:27.20
    5.  Johan Wegman                  90   De Kempvis             2:27.29   373       
            34.56  1:12.20  2:27.29
    6.  Victor den Heijer             83   SG d'ELFT Wave         2:29.94   354       
            33.65  1:11.65  2:29.94
    7.  Maarten van der Beek          86   SG d'ELFT Wave         2:31.67   342       
            35.01  1:13.40  2:31.67
    8.  Dennis Doove                  92   De Kempvis             2:32.51   336       
            33.73  1:12.67  2:32.51
        Marc Verhaeg                  89   SG d'ELFT Wave         2:32.51   336       
            35.88  1:14.20  2:32.51
   10.  Stefan Verheul                93   Hoogenboom Tours BZ&   2:34.48   324       
            35.50  1:14.26  2:34.48
   11.  Jos van Remmen                91   Hoogenboom Tours BZ&   2:45.88   261       
            38.80  1:20.47  2:45.88
   DIS  Tom Gaaff                     88   SG d'ELFT Wave         2:48.14             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.96  1:21.39  2:48.14
 AFGEM  Niels van Wageningen          76   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Michiel van Nesselrooij       90   SG d'ELFT Wave                             
 AFGEM  Jory Sloof                    90   De Kempvis                                 




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33              Meisjes, 4 x 50m vrije slag   Meisjes Junioren 3 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave         2:07.26   421       
        Uma Kraus, 98                          Sytske van der Laan, 99
        Noortje de Ronde, 98                   Femke Rongen, 98
            31.09  1:01.15  1:34.31  2:07.26

    2.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   2:17.24   336       
        Nicoline Schol, 00                     Tes Schouten, 00
        Femke Turkenburg, 99                   Merle de Lange, 99
            32.86  2:17.24

    3.  De Kempvis 1                       De Kempvis             2:28.42   265       
        Quinty Plet, 98                        Marijke van Dorp, 98
        Jill de Heus, 00                       Demi Eberth, 98
            33.51  1:23.86  1:56.32  2:28.42

    4.  SG d'ELFT Wave 2                   SG d'ELFT Wave         2:29.97   257       
        Marit Hoogenboom, 99                   Frances Speekenbrink, 00
        Celina von Berg, 00                    Stéphanie van Mil, 98
            37.48  1:16.36  1:53.51  2:29.97




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34              Jongens, 4 x 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
22-1-2012                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Kempvis 1                       De Kempvis             4:46.72   335       
        Jordi van der Weel, 96                 Floyd van Duyvenbode, 96
        Vincenzo Correia, 97                   Rick van Prooijen, 98
            32.90  1:06.91  4:46.72

    2.  SG d'ELFT Wave 2                   SG d'ELFT Wave         5:26.61   226       
        Erik van den Born, 97                  Noah Legerstee, 00
        Maarten Twisk, 96                      Sebastiaan van der Leden, 98
            40.08  1:26.09  5:26.61

    3.  Hoogenboom Tours BZ&PC 1           Hoogenboom Tours BZ&   5:31.69   216       
        Ian Terlouw, 00                        Romano Groeneveld, 98
        Onash Kakiay, 97                       Sander van Jaarsveld, 99
            41.71  1:25.19  5:31.69

   DIS  SG d'ELFT Wave 1                   SG d'ELFT Wave                             
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**), EA - 4e zwemmer
        Jort Stienstra, 98                     Floris van der Meer, 97
        Jimmy Dukker, 97                       Joey Dukker, 97
            34.95  1:11.79




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Kempvis