Nr. 1. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 3. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 5
Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m wisselslag  6 jaar en ouder
Nr. 6. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 8. Meisjes, 100m vlinderslag  Minioren 5
Nr. 9. Heren, 100m wisselslag  6 jaar en ouder
Nr. 10. Dames, 100m vlinderslag  6 jaar en ouder


Kring WinterKampioenschappen 2012
Alkmaar, 15-1-2012


Programmanr. 1
15-1-2012 - 13:30
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:30.422002002241:33.87
2.Kithapat BrauniusDwt1:54.132002015321:43.48
3.Calina van der LemEd-Vo1:45.512002000861:43.60
4.Tara van LeeuwenKzc1:45.002002011121:43.72
5.Rosalie SchuitemakerZV Haerlem1:49.272002007781:44.63
6.Sophie van EsveldDwt1:50.482003006541:46.77
7.Amber OrfinoZV Waterland1:46.092002026441:47.22
8.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:54.012002015281:48.32
9.Anouk BraaksmaZv Aquarius1:49.502002008401:48.90
10.Kim VeermanEd-Vo1:53.382003005581:50.38
11.Nouska de ReusZaanstad (SG)1:46.762002008301:51.13


<< TOP >>
Programmanr. 2
15-1-2012 - 13:34
Jongens, 100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 3 en 4

1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:38.342002006891:34.93
2.Ruud VeermanEd-Vo1:39.582002005851:36.29
3.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn1:39.732002002211:37.67
4.Alex van WaverenZV Waterland1:45.992002012711:40.13
5.Kenan CörüzDwt1:43.242003003571:40.34
6.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn1:44.952002003611:41.26
7.Tom VeermanEd-Vo1:47.802002009651:47.85
NGPatrick VisserDe Reuring1:48.82200200981

Minioren 5

1.Luc KroonEd-Vo1:24.082001006971:22.91
2.Sem DikZaanstad (SG)1:27.802001004451:23.41
3.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:29.722001004271:30.43
4.Roel GaalOeza1:28.882001011731:31.17
5.Nick StikkelmanDaw1:32.452001005931:31.83
6.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:36.642001010371:32.43
7.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius1:36.772001007471:36.21
8.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)1:43.202001017571:39.88
9.Michael van KerkwijkZV Waterland1:42.352001022051:41.52
10.Niels MartensKzc1:40.702001001111:42.28
DISJarno GroenOeza1:35.10200102263RF1:34.58
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMatthé KnolZaanstad (SG)1:40.20200100309RH1:38.96
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGBjorn KeizerEd-Vo1:42.52200102199


<< TOP >>
Programmanr. 3
15-1-2012 - 13:39
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:23.622001028861:24.13
2.Rachel JahnZaanstad (SG)1:28.802001009581:28.72
3.Stephania BosDaw1:31.902001027541:29.39
4.Kim GroeneveldZV Waterland1:33.922001009241:32.28
5.Eline BaalemanDe Reuring1:35.742001027381:33.77
6.Sophie AllersmaDe Reuring1:37.562001027401:34.08
7.Merel DollKzc1:35.902001026101:37.50
8.Sofie de VriendOeza1:43.362001027861:39.04
9.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:40.792001017621:39.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
15-1-2012 - 13:42
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6

1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:28.5220000034938.971:24.37
2.Nick van der WoudeZV Haerlem1:30.4020000139141.521:29.08
3.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:34.892000003211:35.41

Junioren 1

1.Wesley BosHpc1:15.1019990124134.671:15.49
2.Brian OtjesZv Aquarius1:23.7119990113535.331:18.15
3.Bas VlugtEd-Vo1:17.0619990072736.971:19.96
4.Mike MoriannerKzc1:22.4019990213736.891:20.92
5.Joost van ErkelensDaw1:22.3219990192737.011:21.93
6.Tim KieftZaanstad (SG)1:31.0619990192138.021:26.54
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:27.8819990071337.321:26.67
8.Erik BultDaw1:27.4619990215338.771:26.68
9.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:34.8919990264339.031:27.29
10.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:33.9419990164343.141:34.40
DISTim WassenaarZaanstad (SG)1:36.92199901869VD1:36.24
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.

Junioren 2

1.Lars van der VeldenDaw1:06.1519980017530.001:06.53
2.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:06.3819980097531.041:08.38
3.Jeljer AldershofZV Haerlem1:11.4419980071931.221:09.34
4.Rick van ZantenZV Waterland1:07.6019980035132.731:09.88
5.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:12.1019980185133.061:10.21
6.Lex SandburgZaanstad (SG)1:16.9219980069934.391:14.96
7.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:16.5719980212735.201:19.38

Junioren 3

1.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD1:07.7319970481930.361:04.77
2.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:07.3319970199331.201:06.70
3.Levi TolEd-Vo1:08.5419970035130.801:07.11
4.Lars BottelierVZV1:08.4419970268130.461:08.56
5.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn1:14.7419970315732.661:09.80
6.Chris DekkerZaanstad (SG)1:17.2519970091533.361:13.08
7.Roy van der WoudeZV Haerlem1:13.7119970057933.001:13.39
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:21.9619970303336.001:19.20
NG.ZAStan BlokZV Haerlem1:10.10199700569

Junioren 4

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:07.7219960046729.871:06.05
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:04.3619960118529.341:06.19
3.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:04.9519960052729.961:06.76
4.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:11.5519960046930.831:06.79
5.Kevin SchaafZV Haerlem1:08.9319960260332.231:08.76
6.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:10.4119960044531.621:11.23
7.Kaspur van der LemEd-Vo1:13.0819960027932.971:12.52
8.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:18.8219960231135.041:16.83

Jeugd 1

1.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:04.7119950388129.181:03.21
2.Ruben TolEd-Vo1:04.8819950111929.671:03.55
3.Jan PeereboomDaw1:02.7419950137129.751:03.73
4.Remco TolEd-Vo1:06.5619950150529.981:05.98
5.Ben ZentveldVZV1:09.9219950583530.171:06.31
6.Felix GeenenDaw1:09.4419950108529.301:06.74
7.Rowdy SpaltmanDaw1:11.3619950174733.261:14.66
NGPaul de GraafZV Waterland1:09.15199500107
NGKlaas SchouteDaw1:09.94199500891

Jeugd 2

1.Jorrick DruyvenDaw57.6019940050727.2858.75
2.Michael van DamHpc1:00.0619940150128.921:01.54
3.Vincent SchramDaw1:11.6819940204131.921:12.92
NGFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:01.11199400955

Senioren 1 en ouder

1.Thom de BoerDaw59.7019910018126.8457.85
2.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend1:01.7219920002728.001:00.22
3.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:02.1619870340328.121:00.82
4.Wouter AllardZV Haerlem1:05.1519900003128.541:00.95
5.Roland HoogendoornDwt1:02.59199306099FJ 128.621:03.33
6.João SchilderZV Waterland1:02.65199202145FJ 229.101:03.33
7.Jory van der GrachtOeza1:02.8419870109729.011:03.53
8.Joey StokxDaw1:03.2519930125129.731:03.73
9.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:03.5819930306529.191:04.07
10.Barry KleijneOeza1:04.2019930066129.961:05.87
11.Rian VisserDaw1:04.9219900714129.751:05.98
12.Mart de BoerDaw1:06.1719930358930.481:06.62


<< TOP >>
Programmanr. 5
15-1-2012 - 13:52
Dames, 100m wisselslag6 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:22.482000007261:18.24
2.Michelle VerhoevenEd-Vo1:21.742000019221:22.29
3.Rowie KampDe Reuring1:25.972000017061:23.81
4.Kirsten PetitOeza1:27.562000029861:24.95
5.Saskia van der VeldenDaw1:27.132000014781:25.32
6.Chantal HetjesEd-Vo1:26.98200001510FJ 11:29.38
7.Shira de HaanOeza1:30.78200001130FJ 21:29.38
8.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:31.32200001546FJ 31:29.38
9.Chayenne MoskKzc1:29.232000010221:31.47

Junioren 2

1.Bibi StokvisDaw1:21.701999008921:18.34
2.Leonie VosDaw1:20.811999016621:20.93
3.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:24.221999032921:22.03
4.Naomi te LindertDaw1:24.641999047821:22.36
5.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:23.221999005621:23.05
6.Denise BoonstraDaw1:23.381999026621:23.10
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:24.611999023121:23.79
8.Jet KleineOude Veer1:24.321999033841:23.93
9.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:24.551999014381:24.32
10.Nicolah CowlesDaw1:24.761999029121:24.74
NGFemke StevensZaanstad (SG)1:24.83199901546

Junioren 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)1:18.161998022321:13.83
2.Silke JonkDaw1:14.921998020421:15.21
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:17.441998012201:15.67
4.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:20.871998027741:16.86
5.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:20.201998003361:17.82
6.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:20.611998032281:18.33
7.Anouk van DamHpc1:19.761998000321:18.44
8.Merel TolEd-Vo1:23.851998003001:19.77
9.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:20.651998010621:20.61
10.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:24.371998032221:22.59
AFGEMAnne NoomDaw1:14.95199800062

Jeugd 1

1.Mirl de BoerDaw1:07.851997004681:07.27
2.Yvanna ZuurveldDaw1:12.231997029981:10.37
3.Jade BroekA.Z.V.D.1:15.551997023001:14.87
4.Caitlin SmithZeeschuimers1:17.5397011001:16.34
5.Isabelle OtteEd-Vo1:20.991997026461:18.89
6.Lotte HoogeterpDaw1:20.121997038781:19.45
7.Chantal BeijerZV Haerlem1:19.091997008841:19.81
DISFenke BosschertDaw1:19.25199704724RH1:17.74
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGDanielle VisserDe Reuring1:19.42199701346

Jeugd 2

1.Brenda ZwarthoedDaw1:12.021996049381:10.26
2.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:11.21199604426FJ 11:11.01
3.Roxann GeenenDaw1:10.83199601518FJ 21:11.01
4.Laura StokxDaw1:17.251996015101:14.65
5.Lola HolsboerZeeschuimers1:17.4396015541:16.80
6.Rebecca MartensDaw1:17.311996043521:17.33
7.Tess de BoerDaw1:16.00199601516FJ 11:17.83
8.Lara DeulEd-Vo1:17.23199602480FJ 21:17.83

Senioren 1 en ouder

1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn1:07.091994000741:07.32
2.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:08.841985004541:11.02
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:10.661995036441:11.35
4.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:13.601994040901:12.10
5.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:15.091995054541:12.80
6.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:12.451994005481:13.26
7.Mandy VerhageDaw1:13.041995013821:13.35
8.Sandra ZwaanswijkDaw1:14.421985039341:13.72
9.Melissa ZwaanDaw1:16.291991036661:14.45
10.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:15.551994048521:14.82
11.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:10.751995023261:14.88
12.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:11.421991021721:15.34
13.Maxine AlfonsiDaw1:15.061995029001:15.45
14.Linda CrokOeza1:13.981994010681:15.88
15.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:16.401992075041:15.89
16.Monique Tol-TuijpEd-Vo1:15.171969008001:15.91
17.Annemarie CrokOeza1:15.611989008281:15.92
18.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn1:16.311993010641:16.52
NG.ZAMaaike VoorenDaw1:15.09199103324
AFGEMRozemarijn de WaartZV Waterland1:18.00199201954
AFGEMSarah de WaartZV Waterland1:15.27199103400
NGDaniëlle HoekOeza1:16.91198801790


<< TOP >>
Programmanr. 6
15-1-2012 - 14:04
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danique BernardEd-Vo42.2920020022441.33
2.Kim VeermanEd-Vo57.5620030055847.95
3.Tara van LeeuwenKzc48.8320020111248.92
4.Rosalie SchuitemakerZV Haerlem51.5920020077852.30
5.Calina van der LemEd-Vo50.9320020008653.76
6.Nouska de ReusZaanstad (SG)55.3620020083054.52
7.Amber OrfinoZV Waterland59.8920020264455.42
8.Kithapat BrauniusDwt58.7320020153255.88
9.Anouk BraaksmaZv Aquarius57.4520020084056.01
DISSophie van EsveldDwt55.56200300654AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISMerel KrijgsmanA.Z.V.D.57.2420020152858.07VG
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 7
15-1-2012 - 14:06
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4

1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend41.8020020068943.14
2.Ruud VeermanEd-Vo49.9520020058546.52
3.Kenan CörüzDwt48.1620030035748.43
4.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn48.5620020022153.78
5.Tom VeermanEd-Vo56.7320020096554.31
6.Alex van WaverenZV Waterland59.3620020127154.47
DISStefan KerssensZwemvereniging Hoorn52.1320020036153.26VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
NGPatrick VisserDe Reuring59.71200200981

Minioren 5

1.Luc KroonEd-Vo34.7720010069735.99
2.Sem DikZaanstad (SG)40.4320010044539.20
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)41.5220010103742.39
4.Jarno GroenOeza47.1220010226345.62
5.Sjoerd JongertA.Z.V.D.43.3820010042745.96
6.Nick StikkelmanDaw46.3020010059346.34
7.Matthé KnolZaanstad (SG)47.3520010030946.52
8.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius45.7620010074747.32
9.Roel GaalOeza46.1720010117348.12
10.Michael van KerkwijkZV Waterland52.0220010220550.20
11.Niels MartensKzc51.9520010011157.63
DISGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)53.57200101757AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGBjorn KeizerEd-Vo47.50200102199


<< TOP >>
Programmanr. 8
15-1-2012 - 14:09
Meisjes, 100m vlinderslagMinioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:26.6020010288637.181:23.20
2.Rachel JahnZaanstad (SG)1:41.6720010095845.021:40.88
3.Stephania BosDaw1:45.7720010275445.481:41.26
4.Kim GroeneveldZV Waterland1:44.2620010092445.761:44.51
5.Sophie AllersmaDe Reuring1:44.0620010274048.831:48.14
6.Eline BaalemanDe Reuring1:50.002001027381:53.16
7.Merel DollKzc1:53.622001026101:55.71
8.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:57.5620010176251.701:57.39
DISSofie de VriendOeza1:57.01200102786VC51.731:55.91
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
15-1-2012 - 14:13
Heren, 100m wisselslag6 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Minioren 6

1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:19.142000003491:19.38
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:20.302000003211:20.06
3.Nick van der WoudeZV Haerlem1:25.622000013911:22.66

Junioren 1

1.Wesley BosHpc1:16.271999012411:14.72
2.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:23.671999026431:17.41
3.Mike MoriannerKzc1:19.981999021371:17.65
4.Joost van ErkelensDaw1:23.601999019271:18.16
5.Erik BultDaw1:20.231999021531:18.68
6.Brian OtjesZv Aquarius1:24.131999011351:18.97
7.Tim KieftZaanstad (SG)1:23.931999019211:20.85
8.Bas VlugtEd-Vo1:19.391999007271:21.32
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:27.501999007131:22.32
10.Bas TakkenZwemvereniging Hoorn1:24.371999016431:24.00
11.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:25.881999018691:24.06

Junioren 2

1.Lars van der VeldenDaw1:06.031998001751:04.92
2.Jeljer AldershofZV Haerlem1:11.191998007191:09.72
3.Tim TuijpWZ&PC Purmerend1:12.841998009751:10.70
4.Rick van ZantenZV Waterland1:11.331998003511:11.00
5.Lex SandburgZaanstad (SG)1:14.901998006991:13.74
6.Simon KoopenWZ&PC Purmerend1:22.031998021271:17.65
7.Jordi de NijsMSV- Zeemacht1:16.201998018511:18.27

Junioren 3

1.Levi TolEd-Vo1:10.231997003511:07.24
2.Lars BottelierVZV1:10.03199702681FJ 11:08.13
3.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:10.57199701993FJ 21:08.13
4.Beau KneppersZwemvereniging Hoorn1:10.841997031571:08.21
5.Roy van der WoudeZV Haerlem1:11.741997005791:10.13
6.Martin EmmaneelZ&PC AquaWaarD1:12.491997048191:11.66
7.Chris DekkerZaanstad (SG)1:12.371997009151:12.06
8.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:14.631997030331:15.16
NG.ZAStan BlokZV Haerlem1:11.85199700569

Junioren 4

1.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:05.731996004671:04.70
2.Thierry FeldZwemvereniging Hoorn1:04.831996011851:05.50
3.Yannick VijverZwemvereniging Hoorn1:07.141996004691:06.95
4.Danny BerlemonZwemvereniging Hoorn1:10.731996005271:08.23
5.Kevin SchaafZV Haerlem1:10.891996026031:09.87
6.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:14.531996004451:11.72
7.Kaspur van der LemEd-Vo1:13.361996002791:12.01
8.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:13.431996023111:14.85

Jeugd 1

1.Ruben TolEd-Vo1:05.101995011191:03.91
2.Felix GeenenDaw1:07.021995010851:05.62
3.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht1:07.361995038811:06.95
4.Remco TolEd-Vo1:08.601995015051:07.62
5.Jan PeereboomDaw1:08.351995013711:07.72
6.Ben ZentveldVZV1:09.061995058351:08.23
7.Rowdy SpaltmanDaw1:09.811995017471:11.70
NGPaul de GraafZV Waterland1:11.34199500107
NGKlaas SchouteDaw1:12.42199500891

Jeugd 2

1.Michael van DamHpc1:05.111994015011:04.37
2.Jorrick DruyvenDaw1:00.231994005071:04.89
3.Vincent SchramDaw1:06.271994020411:07.72
NGFrank van der WolffZwemvereniging Hoorn1:03.47199400955

Senioren 1 en ouder

1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend59.8419920002759.20
2.Thom de BoerDaw1:00.801991001811:00.61
3.Wouter AllardZV Haerlem1:01.921990000311:00.97
4.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:03.981987034031:02.99
5.Rian VisserDaw1:02.751990071411:03.07
6.Roland HoogendoornDwt1:06.811993060991:05.16
7.Mart de BoerDaw1:05.771993035891:05.24
8.Joey StokxDaw1:05.561993012511:05.50
9.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:04.391993030651:05.84
10.João SchilderZV Waterland1:04.921992021451:05.86
11.Jory van der GrachtOeza1:06.951987010971:07.28
12.Barry KleijneOeza1:04.861993006611:07.61


<< TOP >>
Programmanr. 10
15-1-2012 - 14:22
Dames, 100m vlinderslag6 jaar en ouder
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Junioren 1

1.Michelle VerhoevenEd-Vo1:30.2120000192238.901:26.28
2.Chantal HetjesEd-Vo1:32.7120000151038.521:26.49
3.Rowie KampDe Reuring1:34.072000017061:29.03
4.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:34.8120000072637.121:30.12
5.Kirsten PetitOeza1:38.0420000298646.881:35.61
6.Saskia van der VeldenDaw1:36.9520000147844.501:39.07
7.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht1:47.72200001546FJ 11:39.36
8.Chayenne MoskKzc1:39.96200001022FJ 245.461:39.36
9.Shira de HaanOeza1:45.0620000113046.581:46.05

Junioren 2

1.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:24.4919990329238.381:22.74
2.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:21.2019990231238.581:23.80
3.Jet KleineOude Veer1:31.8119990338438.831:25.53
4.Dagmar SwierZwemvereniging Hoorn1:27.4119990056239.761:27.64
5.Leonie VosDaw1:31.8619990166239.531:29.47
6.Denise BoonstraDaw1:27.721999026621:29.75
7.Bibi StokvisDaw1:29.4719990089239.951:30.09
8.Suzanne van den BrinkMSV- Zeemacht1:31.5219990143843.201:33.45
9.Naomi te LindertDaw1:28.2619990478243.391:38.02
10.Nicolah CowlesDaw1:38.1219990291242.891:38.44
NGFemke StevensZaanstad (SG)1:36.57199901546

Junioren 3

1.Anouk ZandbergenMSV- Zeemacht1:17.0019980277435.741:15.21
2.Silke JonkDaw1:15.9619980204234.821:16.47
3.Saritha van ZantenZV Waterland1:16.5419980122035.641:17.39
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:17.4319980322836.331:19.70
5.Melina KnolZaanstad (SG)1:22.401998022321:19.72
6.Marielle VijverZwemvereniging Hoorn1:21.8919980033636.301:20.88
7.Anouk van DamHpc1:24.2019980003237.261:23.19
8.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:19.7819980106237.261:23.23
9.Merel TolEd-Vo1:23.0119980030037.521:23.80
10.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius1:27.0919980322241.991:31.06
AFGEMAnne NoomDaw1:17.88199800062

Jeugd 1

1.Mirl de BoerDaw1:09.6619970046833.051:11.08
2.Yvanna ZuurveldDaw1:13.1819970299835.241:16.82
3.Jade BroekA.Z.V.D.1:18.3019970230035.411:18.59
4.Lotte HoogeterpDaw1:22.0019970387837.561:20.39
5.Caitlin SmithZeeschuimers1:20.28970110037.141:20.44
6.Chantal BeijerZV Haerlem1:20.291997008841:20.66
7.Isabelle OtteEd-Vo1:25.5419970264637.991:23.36
8.Fenke BosschertDaw1:21.5119970472438.661:24.90
NGDanielle VisserDe Reuring1:23.34199701346

Jeugd 2

1.Brenda ZwarthoedDaw1:09.1119960493831.841:08.60
2.Roxann GeenenDaw1:09.1119960151831.211:09.50
3.Kristine ZwaanZwemvereniging Hoorn1:08.5919960442631.351:11.19
4.Rebecca MartensDaw1:15.2619960435234.311:15.14
5.Laura StokxDaw1:13.88199601510FJ 134.061:16.82
6.Lara DeulEd-Vo1:13.96199602480FJ 334.131:16.82
7.Lola HolsboerZeeschuimers1:20.31960155436.681:20.39
8.Tess de BoerDaw1:18.2419960151637.121:21.38

Senioren 1 en ouder

1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn1:08.1619940007432.021:08.30
2.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:13.3119940409032.761:11.93
3.Daphne ten BrinkWZ&PC Purmerend1:09.8819850045432.971:11.97
4.Mandy VerhageDaw1:12.4019950138234.091:12.27
5.Suzanne MoschMSV- Zeemacht1:11.9019940054833.561:12.34
6.Sandra ZwaanswijkDaw1:15.13198503934FJ 133.961:13.83
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:14.88199505454FJ 233.441:13.83
8.Melissa ZwaanDaw1:10.7919910366633.411:13.86
9.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:14.7519940485234.471:14.51
10.Annemarie CrokOeza1:14.7119890082834.581:15.23
11.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:11.5819950364433.971:15.82
12.Evelien JurriansenMSV- Zeemacht1:18.5619920750435.721:17.07
13.Monique Tol-TuijpEd-Vo1:15.2119690080035.471:17.39
14.Maxine AlfonsiDaw1:17.961995029001:18.03
15.Tessa MoschMSV- Zeemacht1:12.9019910217233.811:18.33
16.Mariska van EngeldorpZv Aquarius1:19.0519950232634.091:20.26
17.Pascalle RoversZwemvereniging Hoorn1:20.9619930106436.121:22.23
18.Linda CrokOeza1:17.7519940106836.501:22.40
NG.ZAMaaike VoorenDaw1:18.08199103324
AFGEMRozemarijn de WaartZV Waterland1:17.63199201954
AFGEMSarah de WaartZV Waterland1:20.41199103400
NGDaniëlle HoekOeza1:17.72198801790