Nr. 1. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Meisjes, 400m wisselslag  Junioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 400m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 6. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 7. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder



Programmanr. 1
14-1-2012 - 6:15
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Tristan DetmersZwemvereniging Hoorn6:40.772002002216:45.41
50m:45.75100m:1:37.82200m:3:21.90400m:6:45.41
2.Calina van der LemEd-Vo7:07.442002000867:05.26
50m:45.84100m:1:40.19200m:3:30.37400m:7:05.26
3.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn7:25.502002003617:07.87
50m:46.35100m:1:40.78200m:3:29.47400m:7:07.87
4.Ruud VeermanEd-Vo7:24.362002005857:09.46
50m:43.85100m:1:35.48200m:3:22.61400m:7:09.46
5.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn7:37.922002003967:39.40
50m:47.72100m:1:43.85200m:3:42.03400m:7:39.40


<< TOP >>
Programmanr. 2
14-1-2012 - 6:24
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn2:58.852000003213:05.04
2.Luc KroonEd-Vo3:02.492001006973:09.11
50m:39.46200m:3:09.11
3.Jordi van der LemEd-Vo3:27.422000001893:26.44
50m:47.59200m:3:26.44
4.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn3:44.862000039573:41.22
50m:54.65200m:3:41.22
5.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn3:50.902001004673:43.91
50m:56.14200m:3:43.91
6.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn3:55.192001027833:54.23
50m:56.07200m:3:54.23


<< TOP >>
Programmanr. 3
14-1-2012 - 6:29
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Fabienne ScholingZwemvereniging Hoorn3:28.052000043803:16.20
50m:43.53200m:3:16.20
2.Kim GroeneveldZV Waterland3:26.972001009243:28.15
50m:46.08200m:3:28.15
3.Famke van HeckZwemvereniging Hoorn3:41.142000025783:30.43
50m:49.39200m:3:30.43
4.Lieke BrinkmanZwemvereniging Hoorn3:53.692001008583:56.65
50m:1:01.17200m:3:56.65


<< TOP >>
Programmanr. 4
14-1-2012 - 6:33
Meisjes, 400m wisselslagJunioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Anne KasteleijnZwemvereniging Hoorn6:24.191998052806:32.01
50m:38.88100m:1:27.31400m:6:32.01
2.Sharon van der LemEd-Vo7:42.031998002707:30.70
50m:52.20100m:2:00.70400m:7:30.70
NGTakyiwa SamZwemvereniging Hoorn6:11.64199804684


<< TOP >>
Programmanr. 5
14-1-2012 - 6:42
Jongens, 400m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rick van ZantenZV Waterland5:52.631998003515:36.71
50m:35.43100m:1:16.90400m:5:36.71
2.Bas VlugtEd-VoNT1999007276:18.91
50m:42.43100m:1:33.24400m:6:18.91
3.Bas TakkenZwemvereniging HoornNT1999016436:22.15
50m:43.50100m:1:36.05400m:6:22.15


<< TOP >>
Programmanr. 6
14-1-2012 - 6:49
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elena PetersZwemvereniging Hoorn27:35.2319960369027:47.70
50m:
100m:
36.84
1:17.03
200m:
400m:
2:37.70
5:21.31
800m:
1500m:
10:51.71
20:40.17
2000m:27:47.70
2.Simone DruijfZwemvereniging HoornNT19950583029:16.74
50m:
100m:
37.97
1:18.66
200m:
400m:
2:46.61
5:34.39
800m:
1500m:
11:25.18
21:58.13
2000m:29:16.74
3.Chantal HoogervorstZwemvereniging Hoorn29:01.6519960388429:22.21
50m:
100m:
37.47
1:18.29
200m:
400m:
2:42.32
5:34.10
800m:
1500m:
11:25.31
22:01.55
2000m:29:22.21
4.Angela TolEd-Vo30:10.1919930722231:01.15
50m:
100m:
41.17
1:25.27
200m:
400m:
2:58.24
6:07.81
800m:
1500m:
12:27.27
23:24.49
2000m:31:01.15
5.Desiree van der LemEd-Vo32:06.9819680028232:50.32
50m:
100m:
40.20
1:24.01
200m:
400m:
3:04.42
6:19.31
800m:
1500m:
12:52.90
24:30.81
2000m:32:50.32
6.Lisa SchellingerZV Waterland32:19.9919960200635:13.36
50m:
100m:
44.56
1:34.19
200m:
400m:
3:18.56
6:48.59
800m:
1500m:
13:55.88
26:28.46
2000m:35:13.36


<< TOP >>
Programmanr. 7
14-1-2012 - 7:22
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Daan GlorieHet Y22:27.0319880111522:18.10
50m:
100m:
30.72
1:04.29
200m:
400m:
2:11.90
4:26.15
800m:
1500m:
8:53.75
16:43.47
2000m:22:18.10
2.Frank van der WolffZwemvereniging HoornNT19940095525:06.78
50m:
100m:
32.79
1:09.41
200m:
400m:
2:25.89
4:58.96
800m:
1500m:
10:03.29
18:57.72
2000m:25:06.78
3.Ruben TolEd-Vo24:17.9019950111925:24.02
50m:
100m:
35.65
1:14.68
200m:
400m:
2:30.65
5:04.08
800m:
1500m:
10:16.95
19:07.27
2000m:25:24.02
4.Jordy KokZV Waterland24:16.4219870178326:04.71
50m:
100m:
34.06
1:11.21
200m:
400m:
2:28.28
5:04.86
800m:
1500m:
10:17.39
19:35.08
2000m:26:04.71
5.Rick NobelsZwemvereniging Hoorn27:30.7519950556926:11.51
50m:
100m:
33.30
1:09.79
200m:
400m:
2:24.80
4:58.74
800m:
1500m:
10:15.24
19:34.71
2000m:26:11.51
6.Kaspur van der LemEd-Vo26:51.6419960027926:44.64
50m:
100m:
33.61
1:12.68
200m:
400m:
2:34.71
5:20.52
800m:
1500m:
10:44.58
20:04.54
2000m:26:44.64
7.Nico MakZwemvereniging Hoorn27:00.4719950583126:46.22
50m:
100m:
33.47
1:11.21
200m:
400m:
2:30.32
5:09.90
800m:
1500m:
10:30.96
20:02.17
2000m:26:46.22
8.Guus van BeverenZwemvereniging Hoorn30:38.6519960225127:15.70
50m:
100m:
35.11
1:13.63
200m:
400m:
2:35.91
5:21.99
800m:
1500m:
10:52.15
20:30.55
2000m:27:15.70
9.Nick VenemaZV Waterland25:29.6019930095127:57.17
50m:
100m:
35.69
1:15.81
200m:
400m:
2:37.69
5:24.03
800m:
1500m:
11:03.51
20:54.27
2000m:27:57.17
10.Levi TolEd-VoNT19970035128:52.93
50m:
100m:
35.15
1:13.90
200m:
400m:
2:36.47
5:25.80
800m:
1500m:
11:23.90
21:36.15
2000m:28:52.93
11.Remco TolEd-Vo25:25.1919950150530:59.65
50m:
100m:
35.26
1:15.62
200m:
400m:
2:37.54
5:23.70
800m:
1500m:
11:06.30
22:26.31
2000m:30:59.65
NG.ZAAlphonse de KosterZwemvereniging Hoorn26:12.95199603695
NGNicky KokZV Waterland26:08.93198801931