Nr. 1. Alle, 50m schoolslag  6 - 7 jaar
Nr. 2. Alle, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Meisjes, 50m schoolslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Heren, 100m vlinderslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Dames, 100m rugslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 7. Alle, 100m vlinderslag  20 jaar en ouder
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  6 - 7 jaar
Nr. 9. Alle, 50m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 50m vlinderslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 11. Jongens, 50m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 12. Heren, 100m rugslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 14. Alle, 100m rugslag  20 jaar en ouder
Nr. 15. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 5 en 6
Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 17. Alle, 50m vrije slag  6 - 7 jaar
Nr. 18. Alle, 50m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 19. Jongens, 50m vlinderslag  Minioren 5 en 6
Nr. 20. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 22. Alle, 100m schoolslag  20 jaar en ouder
Nr. 23. Heren, 100m schoolslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 24. Dames, 100m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 25. Alle, 100m vrije slag  20 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 100m vrije slag  Junioren 1 en ouder
Nr. 27. Dames, 100m schoolslag  Junioren 2 en ouder



Programmanr. 1
12-1-2012 - 18:45
50m schoolslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 2
12-1-2012 - 18:45
50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe43.8620020007943.72
2.Shao KapteinZ&PC De GouweNT20020160655.68


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-1-2012 - 18:45
Jongens, 50m rugslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bryan MazaZ&PC De Gouwe44.9520000082143.89
2.Max NonkesZ&PC De Gouwe46.3120000136144.88
3.Jaap RietveldZ&PC De GouweNT20010345547.14
4.Thom van VarkZ&PC De Gouwe50.9920010130554.75
DISJustin van TilburgZ&PC De Gouwe46.8820010130343.19
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-1-2012 - 18:50
Meisjes, 50m schoolslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bao KapteinZ&PC De Gouwe51.7120000317252.46
2.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe59.6320010257656.50


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-1-2012 - 18:50
Heren, 100m vlinderslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:26.211998009831:23.5837.891:23.58
2.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe1:30.341999031631:34.8142.841:34.81
3.Rutger van NiekerkZ&PC De Gouwe2:17.531999032452:07.382:07.38

Junioren 3 en 4

1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:14.371997010371:12.211:12.21
2.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:17.301996015091:12.8434.191:12.84
3.Robin van BeekNz&Pc1:18.021997040231:12.9833.911:12.98
4.Bart CokZ&PC De Gouwe1:16.301997019211:14.9433.121:14.94
5.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:21.051997017051:17.9935.581:17.99
6.Francesc VarkevisserNz&Pc1:24.561996049311:22.221:22.22
7.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:40.541997034411:41.2144.061:41.21
AFGEMTimo KorbeeNz&Pc1:19.93199601587

Jeugd 1 en ouder

1.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe1:02.971993017611:02.3329.721:02.33
2.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:07.431995020651:05.4130.281:05.41
3.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:11.751995020951:11.1132.331:11.11
4.Joeri de MikZ&PC De Gouwe1:08.161993049031:11.1232.311:11.12
5.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:07.881995010931:11.9932.001:11.99


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-1-2012 - 19:00
Dames, 100m rugslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:26.551998027921:23.1241.151:23.12
2.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:30.271999023561:31.4444.661:31.44
3.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:39.411999002221:36.2347.131:36.23

Jeugd 1 en 2

1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:12.201997014781:13.6335.131:13.63
2.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:22.891997026561:23.2140.581:23.21
3.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:26.081997014761:25.8842.471:25.88
4.Janine HendriksZ&PC De Gouwe1:37.641997026541:35.4647.171:35.46

Senioren 1 en ouder

1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:10.381991017401:10.3333.931:10.33
2.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:18.081986031881:18.9038.651:18.90
3.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:20.781995016381:19.2238.471:19.22
4.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:24.591995052101:25.2841.931:25.28
5.Renate van LeeuwenNz&Pc1:23.761994038761:30.671:30.67


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-1-2012 - 19:05
100m vlinderslag20 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eric SmitsZ&PC De Gouwe1:24.661965014531:20.1136.291:20.11
2.Nico GeersZ&PC De Gouwe1:42.641938000071:45.5947.921:45.59


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-1-2012 - 19:10
50m rugslag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 9
12-1-2012 - 19:10
50m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe39.3720020007940.07
2.Shao KapteinZ&PC De GouweNT20020160651.70


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-1-2012 - 19:10
Meisjes, 50m vlinderslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bao KapteinZ&PC De GouweNT20000317259.20
2.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:09.022001025761:03.35


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-1-2012 - 19:10
Jongens, 50m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sander van BeekNz&Pc34.2820000291733.76
2.Bryan MazaZ&PC De Gouwe38.5720000082137.59
3.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe40.0320010130338.09
4.Jaap RietveldZ&PC De GouweNT20010345540.16
5.Max NonkesZ&PC De Gouwe41.3420000136141.14
6.Thom van VarkZ&PC De Gouwe46.8720010130550.49


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-1-2012 - 19:15
Heren, 100m rugslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:20.251998009831:22.3940.701:22.39
2.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe1:25.051999031631:23.6440.861:23.64
3.Rutger van NiekerkZ&PC De Gouwe1:32.771999032451:30.3042.801:30.30

Junioren 3 en 4

1.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:18.921996015091:11.0635.761:11.06
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:11.821997010371:12.3635.101:12.36
3.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:13.491997017051:13.6236.331:13.62
4.Bart CokZ&PC De Gouwe1:15.011997019211:16.5137.731:16.51
5.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:24.321997034411:28.0543.181:28.05

Jeugd 1 en ouder

1.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:07.291995020951:05.6831.541:05.68
2.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:07.321995020651:07.0833.661:07.08
3.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe1:08.041993017611:07.4433.571:07.44
4.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:10.581995010931:12.2135.021:12.21
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe1:07.951993049031:13.5835.941:13.58


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-1-2012 - 19:20
Dames, 100m vlinderslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:36.281998027921:33.5142.071:33.51
2.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:36.811999023561:38.0046.331:38.00
3.Angelique RoskamZ&PC De GouweNT1999002221:58.5953.881:58.59

Jeugd 1 en 2

1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:17.641997014781:19.6235.971:19.62
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:46.601997014761:37.4241.821:37.42
3.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:43.901997026561:39.6046.761:39.60
4.Janine HendriksZ&PC De Gouwe2:11.961997026541:53.4151.961:53.41

Senioren 1 en ouder

1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:12.281991017401:13.3333.361:13.33
2.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:14.841986031881:16.3034.581:16.30
3.Tamara CaspersNz&Pc1:16.981990072721:19.3035.131:19.30
4.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:21.751995016381:24.4937.551:24.49
5.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:36.401995052101:46.3644.971:46.36


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-1-2012 - 19:30
100m rugslag20 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eric SmitsZ&PC De Gouwe1:32.221965014531:33.0943.481:33.09
2.Nico GeersZ&PC De Gouwe1:35.411938000071:34.2247.031:34.22


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-1-2012 - 19:30
Jongens, 50m schoolslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe46.8820010130346.91
2.Bryan MazaZ&PC De Gouwe51.2920000082151.63
3.Jaap RietveldZ&PC De GouweNT20010345553.71
4.Max NonkesZ&PC De Gouwe53.8020000136158.47
5.Thom van VarkZ&PC De Gouwe59.872001013051:03.70


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-1-2012 - 19:35
Meisjes, 50m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bao KapteinZ&PC De GouweNT20000317241.53
2.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe49.6720010257652.98


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-1-2012 - 19:35
50m vrije slag6 - 7 jaar
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
<< TOP >>
Programmanr. 18
12-1-2012 - 19:35
50m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Niels van Noort (*)Z&PC De Gouwe51.9220020007958.40
2.Shao KapteinZ&PC De GouweNT2002016061:03.24


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-1-2012 - 19:40
Jongens, 50m vlinderslagMinioren 5 en 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sander van BeekNz&Pc40.2020000291740.28
2.Max NonkesZ&PC De Gouwe53.9220000136146.88
3.Bryan MazaZ&PC De Gouwe50.7520000082148.65
4.Justin van TilburgZ&PC De Gouwe56.4020010130351.78
5.Jaap RietveldZ&PC De GouweNT20010345553.36
6.Thom van VarkZ&PC De GouweNT2001013051:04.07


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-1-2012 - 19:40
Meisjes, 50m rugslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bao KapteinZ&PC De GouweNT20000317250.31
2.Anniek van HeeschZ&PC De Gouwe1:01.352001025761:00.60


<< TOP >>
Programmanr. 22
12-1-2012 - 19:45
100m schoolslag20 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eric SmitsZ&PC De Gouwe1:39.511965014531:34.9544.701:34.95
2.Nico GeersZ&PC De Gouwe1:46.561938000071:56.9555.551:56.95


<< TOP >>
Programmanr. 23
12-1-2012 - 20:00
Heren, 100m schoolslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:26.941998009831:26.0740.231:26.07
2.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe1:40.231999031631:42.8249.041:42.82
3.Rutger van NiekerkZ&PC De Gouwe1:50.721999032451:52.1552.471:52.15

Junioren 3 en 4

1.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:20.771997010371:20.7237.481:20.72
2.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:24.291996015091:21.8938.111:21.89
3.Bart CokZ&PC De Gouwe1:28.791997019211:22.221:22.22
4.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe1:24.651996009711:22.5639.301:22.56
5.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:26.071997017051:26.6941.191:26.69
6.Francesc VarkevisserNz&Pc1:25.871996049311:27.3840.401:27.38
7.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:36.811997034411:38.5646.491:38.56

Jeugd 1 en ouder

1.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe1:13.501993017611:13.0234.231:13.02
2.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:12.971995020651:13.1936.101:13.19
3.Niels de JongZ&PC De Gouwe1:14.821995020951:14.5334.441:14.53
4.Jeroen van der MeerZ&PC De GouweNT1995025351:18.5736.731:18.57
5.Mark HoutmanZ&PC De Gouwe1:23.721995010911:23.4638.511:23.46
6.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe1:22.671995010931:23.5538.241:23.55
7.Joeri de MikZ&PC De Gouwe1:24.731993049031:25.5939.801:25.59


<< TOP >>
Programmanr. 24
12-1-2012 - 20:25
Dames, 100m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:13.011998027921:13.0334.131:13.03
2.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:27.451999002221:23.721:23.72
3.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:21.291999023561:24.041:24.04

Jeugd 1 en 2

1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:03.261997014781:04.4231.001:04.42
2.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:13.431997014761:10.2633.261:10.26
3.Astrid van LeeuwenNz&Pc1:09.841997014261:12.451:12.45
4.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:19.151997026561:16.841:16.84
5.Janine HendriksZ&PC De Gouwe1:30.371997026541:27.381:27.38

Senioren 1 en ouder

1.Lis Kop JansenZ&PC De Gouwe1:02.861991017401:01.8229.571:01.82
2.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:05.781986031881:05.4231.341:05.42
3.Esmé SpoorZ&PC De GouweNT1990035601:07.361:07.36
4.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:10.481995016381:08.6132.171:08.61
5.Tamara CaspersNz&Pc1:08.271990072721:09.421:09.42
6.Judith van der KrukZ&PC De Gouwe1:13.581982009421:10.111:10.11
7.Renate van LeeuwenNz&Pc1:08.931994038761:10.771:10.77
8.Erika VlasmanZ&PC De GouweNT1972006021:11.1633.251:11.16
9.Heidi ElstgeestZ&PC De GouweNT1982023881:13.751:13.75
10.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:15.171995052101:14.6535.311:14.65


<< TOP >>
Programmanr. 25
12-1-2012 - 20:45
100m vrije slag20 jaar en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Eric SmitsZ&PC De Gouwe1:15.381965014531:09.3233.071:09.32
2.Nico GeersZ&PC De Gouwe1:13.401938000071:14.8136.151:14.81


<< TOP >>
Programmanr. 26
12-1-2012 - 20:50
Heren, 100m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 1 en 2

1.Erwin van KootenZ&PC De Gouwe1:07.761998009831:09.4732.661:09.47
2.Ronald van NoortZ&PC De Gouwe1:11.811999031631:14.2235.311:14.22
3.Rutger van NiekerkZ&PC De Gouwe1:24.511999032451:30.5741.021:30.57

Junioren 3 en 4

1.Mark DrosZ&PC De Gouwe1:00.911996015091:01.2628.451:01.26
2.Wessel van KootenZ&PC De Gouwe1:01.871997010371:02.0029.511:02.00
3.Bart CokZ&PC De Gouwe1:05.881997019211:03.6830.431:03.68
4.Robin van BeekNz&Pc1:05.281997040231:03.921:03.92
5.Bart HoutmanZ&PC De Gouwe1:06.381997017051:06.3831.041:06.38
6.Kors van TilburgZ&PC De Gouwe1:10.761996009711:07.4331.961:07.43
7.Erwin van NoortZ&PC De Gouwe1:14.511997034411:19.3736.721:19.37
8.Timo KorbeeNz&Pc1:01.571996015871:22.661:22.66

Jeugd 1 en ouder

1.Luke RijnbeekZ&PC De Gouwe55.3919930176155.7426.9555.74
2.Niels de JongZ&PC De Gouwe59.3919950209557.0827.0757.08
3.Yannick van KootenZ&PC De Gouwe58.2219950109358.3427.9458.34
4.Remco de MikZ&PC De Gouwe1:00.0819950206558.5228.3958.52
5.Joeri de MikZ&PC De Gouwe57.5019930490359.6128.0859.61
6.Jeroen van der MeerZ&PC De GouweNT1995025351:00.9329.081:00.93
7.Mark HoutmanZ&PC De Gouwe1:06.961995010911:05.581:05.58


<< TOP >>
Programmanr. 27
12-1-2012 - 21:10
Dames, 100m schoolslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
Junioren 2 en 3

1.Merel te MarveldeZ&PC De Gouwe1:36.551998027921:36.3746.181:36.37
2.Francisca van VarkZ&PC De Gouwe1:35.911999023561:37.1546.061:37.15
3.Angelique RoskamZ&PC De Gouwe1:45.881999002221:44.2549.181:44.25

Jeugd 1 en 2

1.Angelique van VarkZ&PC De Gouwe1:20.191997014781:20.7238.311:20.72
2.Saskia de MikZ&PC De Gouwe1:30.991997026561:34.7843.941:34.78
3.Astrid van LeeuwenNz&Pc1:28.821997014261:35.711:35.71
4.Stephanie RoskamZ&PC De Gouwe1:38.571997014761:36.5545.851:36.55
5.Janine HendriksZ&PC De Gouwe1:48.201997026541:48.1351.251:48.13

Senioren 1 en ouder

1.Lis Kop JansenZ&PC De GouweNT1991017401:20.9138.681:20.91
2.Nathalie SchoonderwoerdZ&PC De Gouwe1:22.391986031881:22.531:22.53
3.Manon de VosZ&PC De Gouwe1:25.601995016381:25.9841.171:25.98
4.Esmé SpoorZ&PC De Gouwe1:31.751990035601:30.031:30.03
5.Laura AsschemanZ&PC De Gouwe1:34.451995052101:35.6345.351:35.63
6.Erika VlasmanZ&PC De GouweNT1972006021:35.691:35.69
7.Judith van der KrukZ&PC De GouweNT1982009421:37.101:37.10
8.Heidi ElstgeestZ&PC De GouweNT1982023881:39.971:39.97