Speedo Speedo
Veenendaal (NED),    11-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Sol Terpstra                  03   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P               1:47.73   137       
            51.69  1:47.73
    2.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P               1:48.39   135       
            51.71  1:48.39
    3.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers         1:49.07   132       
            50.42  1:49.07
    4.  Delano van den Bosch          02   Ijzpc                  1:58.80   102       
            57.39  1:58.80
    5.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden      2:05.04    87       
            57.83  2:05.04
    6.  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden      2:12.23    74       
          1:00.00  2:12.23
 AFGEM  Tristan Kornet                02   GoSwim                                     
 AFGEM  Lucas Haze                    03   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:40.03   168       
            49.01  1:40.03
    2.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      1:43.41   152       
            50.29  1:43.41
    3.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      1:50.05   126       
            55.01  1:50.05
   DIS  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:52.51             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            53.02  1:52.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer                 43.19   128       
    2.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist                 44.76   115       
    3.  Bas van Bentum                01   GoSwim                   47.16    98       
    4.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P                 47.68    95       
    5.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers           47.86    94       
    6.  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden        50.59    80       
   DIS  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                   56.31             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - AE
   DIS  Nick van Zijp                 01   De Haaien Leusden        58.16             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 2:52.11   269       
            38.83  1:22.92  2:52.11
    2.  Demi van der Meijden          01   Vzc  E&P               3:12.10   193       
            42.98  1:32.22  3:12.10
    3.  Sigrid Stralen                01   Ijzpc                  3:25.58   158       
            45.37  1:38.72  3:25.58
    4.  Sanne van Walsem              01   Vzc  E&P               3:26.81   155       
            46.03  1:38.98  3:26.81
    5.  Mahres van Walsem             01   Vzc  E&P               3:31.04   146       
            46.44  1:40.84  3:31.04
    6.  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  3:38.48   131       
            50.42  1:46.54  3:38.48
    7.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         3:39.57   129       
            47.60  1:45.13  3:39.57
    8.  Anne van Dijken               01   Vzc  E&P               3:43.42   123       
            50.86  1:47.98  3:43.42
    9.  Elin Harms                    01   GoSwim                 3:45.45   119       
            49.80  1:48.67  3:45.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 1:33.51   139       
            44.31  1:33.51
    2.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      1:34.18   136       
            44.71  1:34.18
    3.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               1:42.36   106       
            45.82  1:42.36
    4.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         1:43.36   103       
            48.67  1:43.36
    5.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         1:48.12    90       
            49.06  1:48.12
    6.  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers         1:48.19    89       
            49.67  1:48.19
    7.  Corne Verhoef                 00   Vzc  E&P               1:51.08    83       
            47.73  1:51.08
    8.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         2:01.30    63       
            55.51  2:01.30
    9.  Sem Voormolen                 00   De Haaien Leusden      2:08.76    53       
            55.60  2:08.76
   DIS  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               2:08.10             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB - VC - VH
            56.91  2:08.10
   DIS  Sander Koot                   00   Vzc  E&P               2:16.91             
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            59.61  2:16.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Beijen                 00   GoSwim                 2:46.75   374       
            39.36  1:22.00  2:46.75
    2.  Claudia Schouten              00   GoSwim                 2:46.96   372       
            39.03  1:22.95  2:46.96
    3.  Quinty Jansen                 00   GoSwim                 3:00.74   293       
            44.97  1:31.30  3:00.74
    4.  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                 3:02.33   286       
            42.93  1:28.77  3:02.33
    5.  Fleur Treep                   99   De Duinkikkers         3:07.92   261       
            44.67  1:31.39  3:07.92
    6.  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:11.57   246       
            43.60  1:33.38  3:11.57
    7.  Mendy Koo                     99   De Haaien Leusden      3:11.86   245       
            44.29  1:33.54  3:11.86
    8.  Suzanne Albers                99   Ijzpc                  3:13.23   240       
            44.60  1:34.29  3:13.23
    9.  Babette van Bergenhenegouwen  99   De Duinkikkers         3:19.19   219       
            46.74  1:36.55  3:19.19
   10.  Tara Haze                     00   GoSwim                 3:22.61   208       
            46.95  1:38.01  3:22.61
   11.  Lisanne Seising               00   Vzc  E&P               3:24.03   204       
            49.63  1:41.97  3:24.03
   12.  Jonne van Ingen               99   De Haaien Leusden      3:25.63   199       
            48.86  1:43.01  3:25.63
   13.  June van Groesen              00   ZC Zeist               3:26.19   198       
            49.43  1:43.29  3:26.19
   14.  Noha Zwiers                   00   De Duinkikkers         3:31.04   184       
            49.82  1:45.73  3:31.04
   15.  Anne Middelkoop               00   Ijzpc                  3:31.33   183       
            50.87  1:43.51  3:31.33
   16.  Famke Wilhelm                 00   De Duinkikkers         3:58.48   127       
            54.00  1:56.33  3:58.48
   17.  Sanne Zuijdendorp             00   GoSwim                 4:04.28   119       
            56.46  1:58.16  4:04.28
   DIS  Julia van Veen                00   GoSwim                 3:19.19             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.36  1:38.02  3:19.19



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         2:48.81   248       
            41.24  1:24.41  2:48.81
    2.  Stefan Jonkman                98   Ijzpc                  2:49.57   245       
            39.45  1:23.30  2:49.57
    3.  Erik Ambergen                 98   De Duinkikkers         3:01.54   199       
            43.39  1:29.54  3:01.54
    4.  Menno Bas                     99   ZC Zeist               3:04.51   190       
            43.87  1:31.46  3:04.51
    5.  Joost Paardekooper            99   Vzc  E&P               3:06.96   182       
            44.65  1:32.18  3:06.96
    6.  Tijmen Kuijpers               99   Ijzpc                  3:29.43   130       
            49.66  1:43.38  3:29.43
   DIS  Balder Haze                   98   GoSwim                 2:56.90             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD - RH
            41.94  1:26.21  2:56.90
   DIS  Max van Keulen                99   De Duinkikkers         3:14.00             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.36  1:35.23  3:14.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
 AFGEM  Sol Terpstra                  03   GoSwim                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 14:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bob Broeze                    02   De Duinkikkers           47.85    94       
    2.  Delano van den Bosch          02   Ijzpc                    51.93    73       
    3.  Danny Seising                 02   Vzc  E&P                 52.48    71       
    4.  Tim Haanschoten               03   De Haaien Leusden        57.38    54       
    5.  Anthony Huynh                 02   Vzc  E&P                 59.75    48       
   DIS  Freek van Doorn               03   De Haaien Leusden      1:07.54             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB - VC



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Monica Walen                  02   De Haaien Leusden      1:33.09   164       
            44.15  1:33.09
    2.  Femke van Boheemen            02   De Haaien Leusden      1:34.72   156       
            46.23  1:34.72
    3.  Daniek Hendriksen of Hendriks 02   De Haaien Leusden      1:41.10   128       
            50.25  1:41.10
    4.  Winneke Lauwers               02   ZC Zeist               1:44.53   116       
            48.67  1:44.53
    5.  Marin Harms                   02   GoSwim                 2:09.79    60       
            59.11  2:09.79



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bas van Bentum                01   GoSwim                 1:42.42   160       
            48.41  1:42.42
    2.  Mart Niehoff                  01   De Zwoer               1:43.10   156       
            49.48  1:43.10
    3.  Daen Spoor                    01   Vzc  E&P               1:46.17   143       
            50.39  1:46.17
    4.  Koen van Keulen               01   De Duinkikkers         1:47.46   138       
            50.52  1:47.46
    5.  Austin Namesnik               01   ZC Zeist               1:48.91   133       
            52.96  1:48.91
    6.  Rick Haanschoten              01   De Haaien Leusden      1:55.03   112       
            56.18  1:55.03
    7.  Ishak Ozdemir                 01   GoSwim                 2:00.97    97       
            57.26  2:00.97
    8.  Nick van Zijp                 01   De Haaien Leusden      2:09.24    79       
          1:02.49  2:09.24
    9.  Tobias van der Leeden         01   GoSwim                 2:39.99    41       
          1:17.46  2:39.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Saskia Pietersen              01   GoSwim                 1:47.17   135       
            47.61  1:47.17
    2.  Demi van der Meijden          01   Vzc  E&P               1:47.63   133       
            49.38  1:47.63
    3.  Sanne van Walsem              01   Vzc  E&P               2:02.16    91       
            56.38  2:02.16
    4.  Deborah Visser                01   De Duinkikkers         2:07.37    80       
            57.45  2:07.37
    5.  Sigrid Stralen                01   Ijzpc                  2:07.42    80       
            56.79  2:07.42
   DIS  Joy de Jong                   01   Ijzpc                  2:16.59             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:01.75  2:16.59



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 15:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Andy Huynh                    00   Vzc  E&P               2:44.30   221       
            36.76  1:19.31  2:44.30
    2.  Aaron Hendriksen of Hendriks  00   De Haaien Leusden      2:46.48   212       
            39.29  1:22.06  2:46.48
    3.  Kevin Roest                   00   De Duinkikkers         2:52.20   192       
            40.22  1:25.56  2:52.20
    4.  Bryan Kuijer                  00   De Duinkikkers         2:58.59   172       
            40.89  1:26.83  2:58.59
    5.  Bram Buijvoets                00   De Duinkikkers         3:04.33   156       
            41.78  1:28.70  3:04.33
    6.  Karl van den Burg             00   GoSwim                 3:06.03   152       
            42.76  1:31.47  3:06.03
    7.  Sem Voormolen                 00   De Haaien Leusden      3:08.99   145       
            41.71  1:29.47  3:08.99
    8.  Batikan Dulger                00   De Duinkikkers         3:12.90   136       
            43.52  1:32.33  3:12.90
    9.  Mike van Kooten               00   Vzc  E&P               3:16.39   129       
            45.56  1:35.55  3:16.39
   10.  Corne Verhoef                 00   Vzc  E&P               3:23.59   116       
            43.70  1:35.43  3:23.59
   11.  Sander Koot                   00   Vzc  E&P               3:33.26   101       
            47.02  1:43.51  3:33.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisanne Seising               00   Vzc  E&P               3:47.76   149       
            47.01  1:46.25  3:47.76
    2.  Ilona Verschoor               99   De Albatros            3:48.28   148       
            44.65  1:42.23  3:48.28
    3.  Babette van Bergenhenegouwen  99   De Duinkikkers         3:59.88   127       
            50.00  1:50.35  3:59.88
    4.  Mendy Koo                     99   De Haaien Leusden      4:00.41   126       
            47.62  1:49.88  4:00.41
    5.  Jonne van Ingen               99   De Haaien Leusden      4:04.11   121       
            52.76  1:55.65  4:04.11
   DIS  Merve Ozdemir                 99   GoSwim                                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., VD - AF



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 15:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Jonkman                98   Ijzpc                  3:08.25   194       
            37.69  1:25.65  3:08.25
    2.  Erik Ambergen                 98   De Duinkikkers         3:20.44   161       
            43.77  1:35.48  3:20.44
    3.  Jelle Blankestijn             98   De Duinkikkers         3:20.47   161       
            43.57  1:34.59  3:20.47
    4.  Joost Paardekooper            99   Vzc  E&P               3:50.51   106       
            48.94  1:49.03  3:50.51
    5.  Tijmen Kuijpers               99   Ijzpc                  4:00.03    93       
            46.88  1:48.25  4:00.03



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal