Speedo Deel 2 Speedo Deel 2
Horst (NED),    11-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 100m vrije slag        Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 15:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:44.07   117       
          1:44.07
    2.  Luna de Vries                 04   Hzpc                   1:47.94   105       
          1:47.94
    3.  Ilse Huijs                    03   Hzpc                   2:05.89    66       
          2:05.89
    4.  Laura Otten                   03   Hzpc                   2:12.10    57       
          1:02.73  2:12.10
    5.  Loeki Knops                   03   Hzpc                   2:25.52    43       
          2:25.52
    6.  Myrthe van Stipdonk           04   Hzpc                   2:34.52    35       
          2:34.52
    7.  Aïsha van Kuijck              03   Hzpc                   2:43.95    30       
          1:13.00  2:43.95
 AFGEM  Floor Verhaegh                04   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 100m schoolslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 15:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Udiljak                 03   Rz                     1:54.60   114       
          1:54.60
    2.  Joën Verstappen               02   RZL                    2:05.76    86       
            58.13  2:05.76
    3.  Ian de Vries                  03   Hzpc                   2:19.79    62       
          2:19.79
    NG  Martijn Huijs                 02   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 15:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:38.60   175       
          1:38.60
    2.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:45.28   144       
          1:45.28
    3.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                   1:49.13   129       
            54.95  1:49.13
    4.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:49.53   128       
          1:49.53
    5.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:49.83   127       
            55.30  1:49.83
    6.  Lisa Smits                    02   Rz                     1:53.32   115       
            54.10  1:53.32
    7.  Lotte Verhaegh                02   Hzpc                   1:54.24   112       
          1:54.24
    8.  Anouk Seuren                  02   Hzpc                   1:56.01   107       
          1:56.01
    9.  Vera Versteegen               02   Hzpc                   1:56.74   105       
          1:56.74
 AFGEM  Minke Geurts                  02   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 50m vlinderslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                       51.74    74       
    2.  Joris Knoops                  01   Rz                       52.64    71       
    3.  Yulian de Ridder              01   Rz                       54.66    63       
    4.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                     56.10    58       
    5.  Jelle Slots                   01   Hzpc                   1:01.48    44       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 16:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   2:39.36   339       
          1:18.60  2:39.36
    2.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   2:44.01   311       
          1:20.06  2:44.01
    3.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   3:12.39   192       
          1:31.67  3:12.39
    4.  Daphne Broen                  01   Rz                     3:15.46   183       
          1:34.20  3:15.46
    5.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   3:28.62   151       
          1:42.90  3:28.62
    6.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)      3:37.88   132       
          1:39.27  3:37.88
    7.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     3:44.92   120       
          1:44.80  3:44.92



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 100m vlinderslag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 16:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     1:33.76   138       
          1:33.76
    2.  Bo Snijders                   00   RZL                    1:34.35   135       
          1:34.35
    3.  Giel van Megen                00   Hzpc                   1:43.80   101       
            47.02  1:43.80
   DIS  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      1:43.91             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:43.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                  Meisjes, 200m rugslag          Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      2:44.64   388       
          1:18.65  2:44.64
    2.  Sterre Schlicher              99   Rz                     3:03.12   282       
          1:30.77  3:03.12
    3.  Hilde Litjens                 99   Hzpc                   3:06.45   267       
          1:30.54  3:06.45
    4.  Daphne Dols                   99   RZL                    3:16.69   228       
          1:36.60  3:16.69
    5.  Shania Visser                 99   Rz                     3:19.46   218       
          1:38.36  3:19.46
    6.  Jolie Dielemans               00   Rz                     3:24.58   202       
          1:41.74  3:24.58
    7.  Manouk Verstappen             99   RZL                    3:32.30   181       
          1:43.83  3:32.30
    8.  Caitlin Rizzo                 99   Noord Limburg(SG)      3:32.39   181       
          1:44.07  3:32.39
    9.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     3:32.83   180       
          1:44.95  3:32.83
   DIS  Anne Mayer                    00   Rz                     3:36.41             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.36  3:36.41
 AFGEM  Lotte Roefs                   99   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                  Jongens, 200m rugslag          Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 16:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Koster                   99   Hzpc                   2:30.66   349       
          1:12.85  2:30.66
    2.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   2:57.85   212       
          1:26.62  2:57.85
    3.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   3:11.74   169  FJ 1 
          1:35.32  3:11.74
    4.  Pasha Weken                   99   Hzpc                   3:11.74   169  FJ 2 
          1:35.00  3:11.74
   DIS  Rick Spaen                    99   Rz                                         
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Meisjes, 100m rugslag          Meisjes Minioren 2 en 3
11-12-2011 - 16:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Huijs                    03   Hzpc                   2:05.71    84       
          2:05.71
    2.  Luna de Vries                 04   Hzpc                   2:08.64    79       
          2:08.64
    3.  Laura Otten                   03   Hzpc                   2:10.46    75       
          2:10.46
   DIS  Marlijn Zwart                 03   Hzpc                   1:52.52             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:52.52
 AFGEM  Floor Verhaegh                04   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Jongens, 50m vlinderslag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-12-2011 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joën Verstappen               02   RZL                      54.26    64       
    2.  Robin Udiljak                 03   Rz                       57.87    53       
 AFGEM  Ian de Vries                  03   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 4
11-12-2011 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anne van Megen                02   Hzpc                   1:33.39   162       
          1:33.39
    2.  Pleun van den Bergh           02   Hzpc                   1:35.70   151       
          1:35.70
    3.  Neri Euwes                    02   Noord Limburg(SG)      1:36.05   149       
          1:36.05
    4.  Ilse Swinkels                 02   Hzpc                   1:36.53   147       
          1:36.53
    5.  Lynn Vallen                   02   Hzpc                   1:40.31   131       
          1:40.31
    6.  Lotte Verhaegh                02   Hzpc                   1:41.77   125       
          1:41.77
    7.  Lisa Smits                    02   Rz                     1:46.14   111       
          1:46.14
    8.  Anouk Seuren                  02   Hzpc                   1:50.28    98       
          1:50.28
    9.  Vera Versteegen               02   Hzpc                   1:55.72    85       
          1:55.72
 AFGEM  Minke Geurts                  02   Hzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 5
11-12-2011 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stefan Tomicic                01   Rz                     1:44.58   150       
          1:44.58
    2.  Sjoerd Spee                   01   Hzpc                   2:00.14    99       
          2:00.14
    3.  Alex van der Zanden           01   Hzpc                   2:03.71    90       
          2:03.71
    4.  Yulian de Ridder              01   Rz                     2:07.31    83       
          2:07.31
    5.  Joris Knoops                  01   Rz                     2:09.51    79       
          2:09.51
    6.  Jelle Slots                   01   Hzpc                   2:09.79    78       
          2:09.79



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag             Meisjes Minioren 5
11-12-2011 - 16:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Imke van den Hoef             01   Hzpc                   1:28.56   240       
          1:28.56
    2.  Noa de Vries                  01   Hzpc                   1:29.23   234       
          1:29.23
    3.  Daphne Broen                  01   Rz                     1:46.40   138       
          1:46.40
    4.  Maud Weijmans                 01   Hzpc                   1:54.68   110       
          1:54.68
    5.  Zeyda Koc                     01   Noord Limburg(SG)      1:56.51   105       
          1:56.51
    6.  Cheyenne Stevens              01   Rz                     2:04.75    85       
          2:04.75
    7.  Lieke Meulenkamp              01   Hzpc                   2:07.04    81       
          2:07.04



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 200m vrije slag             Jongens Minioren 6
11-12-2011 - 16:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   Rz                     2:46.81   211       
          1:20.29  2:46.81
    2.  Bo Snijders                   00   RZL                    2:53.74   187       
          1:22.58  2:53.74
    3.  Giel van Megen                00   Hzpc                   2:59.82   168       
          1:27.00  2:59.82
    4.  Wouter de Groot               00   Noord Limburg(SG)      3:08.34   146       
          1:30.22  3:08.34
    5.  Twan Swagten                  00   RZL                    3:19.24   124       
          1:36.12  3:19.24
    6.  Ruben Kraan                   00   RZL                    3:59.86    71       
          1:52.73  3:59.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15               Meisjes, 200m vlinderslag        Meisjes Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 16:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ellen van Duren               99   Noord Limburg(SG)      3:21.12   216       
          1:33.05  3:21.12
    2.  Sterre Schlicher              99   Rz                     3:35.89   175       
          1:40.18  3:35.89
    3.  Hilde Litjens                 99   Hzpc                   3:37.35   171       
          1:44.76  3:37.35
    4.  Shania Visser                 99   Rz                     3:50.37   144       
          1:46.97  3:50.37
    5.  Anne Mayer                    00   Rz                     4:09.80   113       
          1:56.14  4:09.80
    6.  Daphne Dols                   99   RZL                    4:11.23   111       
          1:59.51  4:11.23
    7.  Manouk Verstappen             99   RZL                    4:13.06   108       
          1:56.91  4:13.06
    8.  Jolie Dielemans               00   Rz                     4:18.62   101       
          2:02.21  4:18.62
    9.  Kelly van der Sluizen         00   Rz                     4:29.16    90       
          2:02.23  4:29.16
   DIS  Marloes Brouwers              00   Rz                     4:50.16             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +VD
          2:14.70  4:50.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16               Jongens, 200m vlinderslag        Jongens Junioren 1 en 2
11-12-2011 - 17:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Koster                   99   Hzpc                   2:49.04   268       
          1:19.01  2:49.04
    2.  Pieter Otten                  98   Hzpc                   3:46.52   111       
          1:48.38  3:46.52
    3.  Sander Aerts                  99   Hzpc                   3:49.67   107       
          1:48.03  3:49.67
   DIS  Rick Spaen                    99   Rz                     4:54.68             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +VH
          2:11.75  4:54.68



SPLASH Meet Manager 11Registered to HZPC