Nr. 1. Alle, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag  Junioren 1 en 2
Nr. 5. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 6. Heren, 400m wisselslag  Junioren 3 en ouder
Nr. 7. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 8. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 9. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 10. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 11. Dames, 1500m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 1500m vrije slag  Junioren 1 en ouder


LAC 2e ronde
Zaandam, 4-12-2011


Programmanr. 1
4-12-2011
100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Jane SommelingOceanus1:39.392002004061:40.54
2.Kenza BoleDe Dolfijn1:44.442002025661:41.49
3.Tara van LeeuwenKZC1:45.002002011121:46.35
4.Sarah el BachaDe Dolfijn1:51.842002011041:46.82
5.Loïs BosmanOceanus1:55.582002004041:55.60

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Thomas WeeningOceanus1:31.462002005231:27.99
NGFinn VosOceanusNT200200665


<< TOP >>
Programmanr. 2
4-12-2011
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus2:52.952000009562:54.13
50m:38.46200m:2:54.13
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:02.642000007262:55.23
50m:38.42200m:2:55.23
3.Rowie KampDe Reuring3:05.072000017063:03.48
50m:40.88200m:3:03.48
4.Saskia van der VeldenDaw3:12.002000014783:13.30
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:13.052000015463:13.76
6.Kaylin StelDe Dolfijn3:10.072001002903:17.79
50m:46.50200m:3:17.79
7.Kirsten DijkmanKZC3:22.642000008423:20.12
50m:49.09200m:3:20.12
8.Viveka VerhageDaw3:24.072000014803:20.13
50m:47.07200m:3:20.13
9.Shira de HaanOEZA3:19.762000011303:23.52
50m:46.81200m:3:23.52
10.Ilja WijnkerMSV- Zeemacht3:33.762000039003:31.40
50m:51.54200m:3:31.40
11.Naomi BuurOEZA3:35.302001015203:35.19
50m:54.17200m:3:35.19
12.Emma van ZantenOceanusNT2001022103:36.40
50m:52.22200m:3:36.40
13.Femke RitmanKZC3:38.842001002863:40.67
50m:56.51200m:3:40.67
14.Sophie van WijngaardenDe Futen3:44.742000014443:47.44
15.Isa van den BergOceanusNT2001031563:52.76
50m:57.89200m:3:52.76
16.Nouna ChelbiDe Dolfijn4:02.752000049403:53.08
50m:57.98200m:3:53.08
17.Bianca KosterZaanstad (SG)4:16.402001006303:55.78
50m:58.25200m:3:55.78


<< TOP >>
Programmanr. 3
4-12-2011
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus2:42.802000008152:41.04
50m:35.54200m:2:41.04
2.Martin RuiterDe Houtrib2:48.322000013092:49.20
50m:38.42200m:2:49.20
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:51.892000003492:53.75
50m:39.86200m:2:53.75
4.Phil BrantjesKZC3:02.282000004853:00.83
50m:41.73200m:3:00.83
5.Nick van der WoudeZV Haerlem2:56.942000013913:03.40
50m:43.64200m:3:03.40
6.Friso DatemaDaw3:03.442000030273:07.11
50m:46.33200m:3:07.11
7.Sebastian van der BornOceanus3:30.422000008053:29.29
50m:50.74200m:3:29.29
8.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius3:39.412001007473:32.53
50m:49.67200m:3:32.53
9.Matthé KnolZaanstad (SG)NT2001003093:35.98
50m:54.82200m:3:35.98
10.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)3:42.392000035313:37.85
50m:50.70200m:3:37.85
11.Niels MartensKZC3:39.832001001113:38.36
50m:53.92200m:3:38.36
12.Jarno GroenOEZA3:40.902001022633:38.79
50m:52.56200m:3:38.79
13.Rick MoensOceanusNT2001010073:48.64
50m:58.73200m:3:48.64
14.Stefan WoudsmaOEZA4:02.882000034374:01.03
50m:1:04.13200m:4:01.03
DISIvar KramerZaanstad (SG)NT2001016474:03.75VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
4-12-2011
Jongens, 200m wisselslagJunioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lars van der VeldenDaw2:23.821998001752:27.15
50m:30.56200m:2:27.15
2.Daan SommelingOceanus2:52.901999007672:52.92
50m:38.58200m:2:52.92
3.Mike MoriannerKZC2:53.801999021372:53.50
50m:38.84200m:2:53.50
4.Brian OtjesZv Aquarius3:06.691999011353:00.21
50m:37.65200m:3:00.21
5.Thomas HaneveldDaw2:55.411998016313:00.44
50m:40.43200m:3:00.44
6.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:05.401999018693:03.34
50m:43.25200m:3:03.34
7.Raoul LieverstZaanstad (SG)2:59.041999007133:06.15
50m:40.25200m:3:06.15
8.Mitchell GoneshOceanus3:11.211999007653:09.28
50m:43.03200m:3:09.28
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:16.031999005713:16.00
50m:46.44200m:3:16.00
10.Kaj van der PalKZC3:16.081999021353:19.22
50m:51.34200m:3:19.22
11.Olaf van der ZwaardOceanus3:22.281998027773:23.25
50m:48.09200m:3:23.25
DISSander KesselaarMSV- Zeemacht3:02.321999020093:07.51RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:43.33200m:3:07.51
DISBarry van EngeldorpZv Aquarius3:21.771999000893:19.22SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:44.51200m:3:19.22
DISSven MartensKZC3:44.061998014453:50.09VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:58.41200m:3:50.09
AFGEMJoppe van BeekDaw3:09.23199900627


<< TOP >>
Programmanr. 5
4-12-2011
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melissa ZwaanDaw5:26.251991036665:37.39
50m:33.06100m:1:11.83400m:5:37.39
2.Anne NoomDaw5:55.801998000625:45.80
50m:35.13100m:1:20.71400m:5:45.80
3.Cynthia de GalanDe Dolfijn6:03.261992034165:47.88
50m:35.23100m:1:16.87400m:5:47.88
4.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)5:49.061995054545:49.28
50m:35.41100m:1:21.74400m:5:49.28
5.Eva van der BornOceanusNT1997023805:51.11
50m:39.92100m:1:30.40400m:5:51.11
6.Silke JonkDaw6:01.291998020425:55.29
50m:38.27100m:1:23.80400m:5:55.29
7.Maxine AlfonsiDaw5:43.841995029005:57.57FJ 1
50m:35.45100m:1:18.86400m:5:57.57
8.Sylvia OudshoornZpch6:01.261992013705:57.57FJ 2
50m:36.14100m:1:25.43400m:5:57.57
9.Sandra ZwaanswijkDaw6:06.781985039345:58.26
50m:36.63100m:1:20.19400m:5:58.26
10.Rebecca MartensDaw6:16.931996043525:59.64
50m:36.58100m:1:22.28400m:5:59.64
11.Lotte HoogeterpDaw6:16.411997038786:01.21
50m:38.34100m:1:25.02400m:6:01.21
12.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)6:16.521994048526:02.04
50m:36.71100m:1:20.99400m:6:02.04
13.Chantal BeijerZV Haerlem6:25.061997008846:02.95
50m:38.80100m:1:24.16400m:6:02.95
14.Elise DekkerDe Dolfijn6:00.411997009766:06.00
50m:35.87100m:1:23.13400m:6:06.00
15.Kelsey OkkersZaanstad (SG)6:02.201998010626:06.30
50m:37.92100m:1:24.58400m:6:06.30
16.Anouk van NoordOceanusNT1999012946:12.33
50m:39.01100m:1:29.40400m:6:12.33
17.Laura StokxDaw6:13.181996015106:16.20
50m:37.36100m:1:27.44400m:6:16.20
18.Dieuwertje JorinkDaw5:54.051993023066:18.92
50m:39.39100m:1:24.45400m:6:18.92
19.Cheryl ZethofOceanusNT1998013146:20.94
50m:43.37100m:1:37.50400m:6:20.94
20.Leonie VosDawNT1999016626:28.51
50m:43.10100m:1:39.42400m:6:28.51
21.Kyra WijnkerMSV- ZeemachtNT1998033426:34.91
50m:44.45100m:1:43.43400m:6:34.91
22.Nadine ScheeveZaanstad (SG)NT1997006846:55.23
50m:43.31100m:1:38.73400m:6:55.23
23.Florianne BultjeZV Haerlem7:14.921998043427:09.78
50m:41.75100m:1:38.03400m:7:09.78
DISNaomi VisserDe DolfijnNT1999030385:35.98SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:36.08100m:1:18.83400m:5:35.98
DISMichelle MeulenbroekOceanusNT1998011345:51.11SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:34.97100m:1:18.58400m:5:51.11
DISCarmen RoskamOceanusNT1996035626:23.51SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:37.44100m:1:24.12400m:6:23.51
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv AquariusNT199803222
AFGEMMarit PlatOceanusNT199407396
AFGEMFemke StevensZaanstad (SG)NT199901546
AFGEMMyrthe van BeekDawNT199901074


<< TOP >>
Programmanr. 6
4-12-2011
Heren, 400m wisselslagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Oliver BracheDe Dolfijn5:11.551996053174:52.29
50m:29.32100m:1:03.86400m:4:52.29
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.5:09.931987034035:03.76
50m:29.20100m:1:03.29400m:5:03.76
3.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton5:09.041990005055:04.32
50m:30.29100m:1:07.46400m:5:04.32
4.Jory van der GrachtOEZA5:20.081987010975:12.57
50m:32.59100m:1:10.88400m:5:12.57
5.Michel van NieuwkerkDe Dolfijn5:28.791997024135:13.11
50m:33.98100m:1:15.15400m:5:13.11
6.Martijn de MercadoOceanus5:27.031995022135:16.26
100m:1:12.26400m:5:16.26
7.Wessel de JongOceanus5:14.091996014475:17.72
50m:32.56100m:1:12.20400m:5:17.72
8.Thomas VeroudenOceanus5:14.691996028555:20.44
50m:33.24100m:1:13.51400m:5:20.44
9.Arjan BellaartOceanus5:29.881969000795:23.60
50m:32.36100m:1:11.02400m:5:23.60
10.Roy van der WoudeZV Haerlem6:09.541997005795:30.02
50m:35.29100m:1:19.20400m:5:30.02
11.Richard RasmijnDe DolfijnNT1994064875:32.01
50m:29.99100m:1:08.12400m:5:32.01
12.Menno KoolhaasOceanus6:05.861995058635:42.53
50m:35.22100m:1:18.08400m:5:42.53
13.Martijn van der ZwaardOceanus5:47.091996023435:42.78
50m:35.28100m:1:17.12400m:5:42.78
14.Rick de MercadoOceanus5:41.591997006735:44.69
50m:35.47100m:1:20.55400m:5:44.69
15.Jasper FalkDaw5:56.701995027855:47.28
50m:36.86100m:1:22.99400m:5:47.28
16.Robin StammesDe Reuring5:47.951992028095:49.19
50m:37.15100m:1:23.75400m:5:49.19
17.Danny SchmidtZaanstad (SG)5:59.861996023115:55.68
50m:36.64100m:1:22.32400m:5:55.68
18.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend6:32.131997030335:58.51
50m:37.10100m:1:24.70400m:5:58.51
19.Martijn FalkDaw6:23.561996014576:08.38
50m:44.97100m:1:37.59400m:6:08.38
20.Gerard HoedjesDaw6:30.711987013636:08.43
50m:33.59100m:1:17.67400m:6:08.43
21.Bjarne BruijnsKZCNT1997046176:12.98
50m:41.54100m:1:35.04400m:6:12.98
22.Sander de WeertOEZA6:45.001972014536:39.84
50m:40.84100m:1:30.02400m:6:39.84


<< TOP >>
Programmanr. 7
4-12-2011
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kenza BoleDe DolfijnNT2002025666:32.28
50m:45.36100m:1:34.67200m:3:15.03400m:6:32.28
2.Tara van LeeuwenKZCNT2002011126:33.54
50m:43.65100m:1:33.31200m:3:13.32400m:6:33.54
3.Jane SommelingOceanusNT2002004066:45.17
50m:43.79100m:1:33.89200m:3:19.12400m:6:45.17
4.Marina van EykenDe DolfijnNT2002011966:50.50
50m:41.97100m:1:32.15200m:3:17.85400m:6:50.50
5.Sarah el BachaDe DolfijnNT2002011047:19.21
50m:48.96100m:1:44.89200m:3:36.93400m:7:19.21
6.Loïs BosmanOceanusNT2002004047:26.73
50m:48.13100m:1:43.48200m:3:39.51400m:7:26.73

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Thomas WeeningOceanusNT2002005236:32.08
50m:42.99100m:1:31.91200m:3:14.30400m:6:32.08
NGFinn VosOceanusNT200200665


<< TOP >>
Programmanr. 8
4-12-2011
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- ZeemachtNT20000154611:46.88
50m:38.89100m:1:21.99200m:2:51.03400m:5:51.21800m:11:46.88
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)NT20000072612:05.64
50m:39.74100m:1:22.69200m:2:51.15400m:5:56.48800m:12:05.64
3.Rowie KampDe ReuringNT20000170612:24.18
50m:40.73100m:1:25.33200m:2:58.22400m:6:09.19800m:12:24.18
4.Lianne BouwmeesterOceanusNT20000095612:26.87
50m:39.53100m:1:25.35200m:2:59.56400m:6:11.75800m:12:26.87
5.Kaylin StelDe DolfijnNT20010029012:28.18
50m:40.54100m:1:27.32200m:3:01.61400m:6:12.72800m:12:28.18
6.Kirsten DijkmanKZC13:29.8620000084212:34.48
50m:41.92100m:1:28.32200m:3:03.39400m:6:14.20800m:12:34.48
7.Saskia van der VeldenDaw13:27.2720000147812:49.32
50m:40.98100m:1:26.69200m:3:02.51400m:6:21.75800m:12:49.32
8.Femke RitmanKZCNT20010028613:14.90
50m:40.38100m:1:28.82200m:3:07.48400m:6:32.52800m:13:14.90
9.Giulia CorsiOceanusNT20010046813:15.04
50m:43.74100m:1:32.90200m:3:15.22400m:6:41.77800m:13:15.04
10.Viveka VerhageDaw14:23.0520000148013:28.82
50m:44.78100m:1:34.00200m:3:15.63400m:6:42.11800m:13:28.82
11.Sam EveleensOceanusNT20010050813:30.82
50m:43.14100m:1:32.42200m:3:14.93400m:6:41.42800m:13:30.82
12.Amber BellaartOceanusNT20010126013:53.16
50m:46.43100m:1:37.02200m:3:22.33400m:6:56.24800m:13:53.16
13.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT20000390013:55.07
50m:44.70100m:1:37.00200m:3:19.79400m:6:54.60800m:13:55.07
14.Aphrodite CivalHet YNT20010325214:02.54
50m:48.00100m:1:40.45200m:3:27.70400m:7:05.86800m:14:02.54
15.Wietske WiersmaDe FutenNT20000051814:08.74
50m:43.53100m:1:34.85200m:3:22.78400m:7:00.81800m:14:08.74
16.Jose BijlHet YNT20010094814:10.60
50m:45.43100m:1:37.46200m:3:24.18400m:7:04.27800m:14:10.60
17.Naomi BuurOEZANT20010152014:30.44
50m:45.81100m:1:38.21200m:3:28.03400m:7:13.20800m:14:30.44
18.Nouna ChelbiDe DolfijnNT20000494014:37.04
50m:45.54100m:1:38.23200m:3:28.42400m:7:12.92800m:14:37.04
19.Shira de HaanOEZA14:42.2620000113014:51.59
50m:44.95100m:1:38.76200m:3:32.34400m:7:27.17800m:14:51.59


<< TOP >>
Programmanr. 9
4-12-2011
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend11:17.2020000034910:39.67
50m:34.43100m:1:13.00200m:2:33.18400m:5:16.28800m:10:39.67
2.Dennis WeeningOceanusNT20000081510:51.41
50m:36.74100m:1:17.34200m:2:41.63400m:5:29.80800m:10:51.41
3.Martin RuiterDe Houtrib11:31.8620000130911:26.54
50m:35.45100m:1:15.00200m:2:39.04400m:5:35.39800m:11:26.54
4.Phil BrantjesKZC12:08.5720000048511:27.89
50m:39.50100m:1:23.95200m:2:50.75400m:5:44.56800m:11:27.89
5.Nick van der WoudeZV Haerlem13:01.5320000139111:56.58
50m:40.16100m:1:24.67200m:2:54.42400m:5:58.30800m:11:56.58
6.Friso DatemaDaw13:39.5720000302712:25.98
50m:41.37100m:1:26.90200m:2:59.30400m:6:08.49800m:12:25.98
7.Niels MartensKZCNT20010011113:30.06
50m:45.35100m:1:35.47200m:3:17.65400m:6:41.98800m:13:30.06
8.Stefan WoudsmaOEZANT20000343714:16.65
50m:45.14100m:1:38.17200m:3:26.05400m:7:02.77800m:14:16.65
9.Jarno GroenOEZANT20010226314:39.17
50m:46.83100m:1:40.54200m:3:30.08400m:7:12.83800m:14:39.17
10.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT20000353114:56.81
50m:44.33100m:1:39.54200m:3:32.70400m:7:21.44800m:14:56.81
AFGEMTobias van den NieuwendijkZv AquariusNT200100747


<< TOP >>
Programmanr. 10
4-12-2011
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Silke JonkDaw10:34.9019980204210:25.69
50m:35.46100m:1:13.86200m:2:33.05400m:5:13.74800m:10:25.69
2.Melina KnolZaanstad (SG)10:56.9119980223210:49.31
50m:34.33100m:1:12.96200m:2:33.61400m:5:17.68800m:10:49.31
3.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht11:18.3419980334210:57.70
50m:38.42100m:1:21.26200m:2:45.45400m:5:32.67800m:10:57.70
4.Lisa BrantjesKZC10:34.1319980095010:57.92
50m:34.41100m:1:12.50200m:2:30.76400m:5:06.89800m:10:57.92
5.Denise BoonstraDaw11:18.7919990266211:00.31
50m:33.77100m:1:11.86200m:2:32.88400m:5:10.90800m:11:00.31
6.Bibi StokvisDaw11:18.0419990089211:01.33
50m:36.03100m:1:16.35200m:2:37.50400m:5:27.34800m:11:01.33
7.Cheryl ZethofOceanus11:43.9019980131411:31.49
50m:38.48100m:1:20.40200m:2:47.00400m:5:42.51800m:11:31.49
8.Sabrin el BachaDe Dolfijn11:40.1819990054811:42.16
50m:37.28100m:1:18.49200m:2:43.63400m:5:38.63800m:11:42.16
9.Anouk van NoordOceanus12:03.5619990129411:47.60
50m:39.72100m:1:22.79200m:2:50.82400m:5:50.69800m:11:47.60
10.Kimberley KortDaw11:55.1919980469811:50.21
50m:38.63100m:1:20.86200m:2:49.53400m:5:48.25800m:11:50.21
11.Tess Pagano MiraniOceanus12:24.7619990210212:05.92
50m:39.97100m:1:24.10200m:2:53.38400m:6:00.16800m:12:05.92
12.Dana BosmanOceanus13:03.0919990129612:09.61
50m:40.48100m:1:24.49200m:2:54.74400m:6:00.72800m:12:09.61
13.Leonie VosDaw12:20.4519990166212:19.93
50m:40.56100m:1:25.55200m:2:58.00400m:6:07.49800m:12:19.93
14.Catannia NortanDe DolfijnNT19990440012:50.42
50m:40.95100m:1:26.16200m:3:02.92400m:6:19.04800m:12:50.42
15.Jessie MeijerKZC14:08.8919990525214:03.09
50m:47.11100m:1:38.43200m:3:22.90400m:6:57.90800m:14:03.09
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv Aquarius12:55.42199803222
AFGEMMyrthe van BeekDaw11:55.05199901074
AFGEMAhlam El AmraniDe DolfijnNT199805498
NGHannah van WestreenenDe DolfijnNT199904604


<< TOP >>
Programmanr. 11
4-12-2011
Dames, 1500m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Evelien SohlHet Y17:39.1719860334618:00.95
50m:33.06100m:1:08.28200m:2:19.39400m:4:43.46800m:9:34.751500m:18:00.95
2.Alice BravoHet Y17:51.9219870534618:40.51
50m:33.67100m:1:08.70200m:2:21.20400m:4:50.76800m:9:56.951500m:18:40.51
3.Linda CrokOEZA19:43.9619940106819:23.75
50m:34.40100m:1:10.94200m:2:26.63400m:5:02.37800m:10:13.061500m:19:23.75
4.Elena PeetersDaw20:27.8819960369020:21.79
50m:34.78100m:1:13.65200m:2:32.76400m:5:16.07800m:10:44.201500m:20:21.79
5.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi20:24.7219930082820:24.59
50m:35.01100m:1:12.17200m:2:31.09400m:5:13.59800m:10:45.171500m:20:24.59
6.Samira MijnenWZ&PC Purmerend22:31.7019970132020:30.01
50m:36.04100m:1:15.70200m:2:37.08400m:5:19.04800m:10:46.061500m:20:30.01
7.Cynthia NoordermeerHet Y19:53.5219700035820:31.93
50m:35.781500m:20:31.93
8.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)20:50.6019950545420:31.97
50m:35.00100m:1:14.70200m:2:36.32400m:5:21.21800m:10:51.361500m:20:31.97
9.Rebecca MartensDaw20:35.4519960435220:41.22
50m:35.09100m:1:14.68200m:2:36.56400m:5:23.90800m:10:57.561500m:20:41.22
10.Chantal BeijerZV Haerlem23:06.0919970088421:07.20
50m:39.15100m:1:21.25200m:2:47.52400m:5:38.92800m:11:19.741500m:21:07.20
11.Elise DekkerDe Dolfijn20:45.9219970097621:09.40
50m:36.94100m:1:17.29200m:2:40.85400m:5:29.86800m:11:13.511500m:21:09.40
12.Romy WillemsenA.Z.V.D.21:13.9519930398221:26.54
50m:36.92100m:1:17.45200m:2:40.26400m:5:30.48800m:11:15.231500m:21:26.54
13.Sandra ZwaanswijkDaw22:19.2119850393421:26.73
50m:37.02100m:1:17.39200m:2:42.02400m:5:34.23800m:11:21.071500m:21:26.73
14.Lotte HoogeterpDaw23:04.0619970387821:27.43
50m:36.50100m:1:17.76200m:2:43.15400m:5:34.82800m:11:18.971500m:21:27.43
15.Nina JoostenA.Z.V.D.21:49.5319940351821:32.26
50m:36.65100m:1:17.21200m:2:42.84400m:5:35.37800m:11:21.091500m:21:32.26
16.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)22:48.7519940485221:34.84
50m:36.97100m:1:16.84200m:2:40.57400m:5:32.92800m:11:22.301500m:21:34.84
17.Laura StokxDawNT19960151021:50.88
50m:36.60100m:1:16.98200m:2:41.07400m:5:33.18800m:11:23.221500m:21:50.88
18.Debby DistelblomIJsselmeer21:37.0819940474821:51.08
50m:38.16100m:1:19.62200m:2:45.06400m:5:36.80800m:11:24.831500m:21:51.08
19.Dieuwertje JorinkDaw20:12.2119930230622:27.97
50m:37.22100m:1:17.82200m:2:43.13400m:5:37.45800m:11:42.341500m:22:27.97
20.Nadine ScheeveZaanstad (SG)23:31.5219970068423:25.06
50m:38.00100m:1:22.63200m:2:55.33400m:6:01.47800m:12:21.531500m:23:25.06
21.Suzanne BronsOceanus28:07.1519960588024:08.00
50m:38.53100m:1:22.14200m:2:54.46400m:6:04.68800m:12:37.331500m:24:08.00
22.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton23:39.3919840012024:34.80
50m:40.76100m:1:26.07200m:3:00.76400m:6:14.69800m:12:57.971500m:24:34.80
23.Ellen ParmaW.Z. & P.C. Triton28:00.0019620036625:49.93
50m:43.52100m:1:33.80200m:3:18.20400m:6:47.20800m:13:40.241500m:25:49.93
AFGEMAnne GroenOEZA21:38.25199505996
AFGEMMarit PlatOceanusNT199407396
NGMelissa ZwaanDaw18:44.56199103666


<< TOP >>
Programmanr. 12
4-12-2011
Heren, 1500m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y16:38.6319880111516:41.27
50m:29.76100m:1:02.79200m:2:09.46400m:4:22.98800m:8:51.141500m:16:41.27
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y16:43.1819890102317:08.41
50m:30.18100m:1:02.89200m:2:09.68400m:4:24.11800m:9:00.271500m:17:08.41
3.Scott BoleDe DolfijnNT19960549517:15.39
50m:30.72100m:1:03.70200m:2:12.01400m:4:30.22800m:9:12.021500m:17:15.39
4.Raoul EngelenburgHet Y17:30.0019890084317:27.29
50m:31.04100m:1:04.41200m:2:13.21400m:4:33.09800m:9:14.331500m:17:27.29
5.Jeffrey ReijndersOceanus17:36.1619950087717:45.42
50m:32.13100m:1:07.70200m:2:18.10400m:4:40.89800m:9:27.541500m:17:45.42
6.Sander van ElburgHet Y18:24.0019880093717:51.39
50m:32.17100m:1:06.48200m:2:15.95400m:4:39.02800m:9:25.541500m:17:51.39
7.Youri SeverinHet Y17:22.7519830193118:01.32
50m:31.45100m:1:05.90200m:2:16.53400m:4:41.00800m:9:33.471500m:18:01.32
8.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton18:12.9019900050518:17.55
50m:31.93100m:1:07.37200m:2:19.40400m:4:47.34800m:9:42.181500m:18:17.55
9.Martijn de MercadoOceanus18:55.6119950221318:21.25
50m:32.40200m:2:21.48400m:4:48.97800m:9:44.011500m:18:21.25
10.Thomas VeroudenOceanus19:03.7619960285518:31.41
50m:32.35100m:1:08.13200m:2:20.63400m:4:47.36800m:9:50.561500m:18:31.41
11.Frans BijlHet Y18:14.7519940131918:31.42
50m:32.68100m:1:08.23200m:2:20.31400m:4:47.29800m:9:49.791500m:18:31.42
12.Lars van der VeldenDawNT19980017518:32.07
50m:29.46100m:1:04.10200m:2:16.10400m:4:45.64800m:9:47.291500m:18:32.07
13.Ruben GriffioenDe Columbiaan18:36.3919990077118:38.87
50m:32.52100m:1:09.01200m:2:22.96400m:4:48.72800m:9:46.141500m:18:38.87
14.Barry KleijneOEZA18:29.6319930066118:55.99
50m:31.95100m:1:06.86200m:2:20.59400m:4:51.70800m:9:53.071500m:18:55.99
15.Menno KoolhaasOceanus21:13.4619950586318:58.64
50m:33.49100m:1:10.38200m:2:26.32400m:4:58.79800m:10:04.271500m:18:58.64
16.Jasper FalkDaw18:54.4419950278518:59.18
50m:32.76100m:1:10.05200m:2:25.68400m:4:56.49800m:10:01.261500m:18:59.18
17.Ingmar BakkerA.Z.V.D.20:05.9119980049319:22.18
50m:33.09100m:1:09.98200m:2:27.27400m:5:03.77800m:10:18.011500m:19:22.18
18.Arjan BellaartOceanusNT19690007919:25.18
50m:33.86100m:1:10.99200m:2:29.03400m:5:04.55800m:10:16.411500m:19:25.18
19.Jeroen JongertA.Z.V.D.22:31.4219960044519:29.21
50m:33.67100m:1:12.17200m:2:29.90400m:5:07.27800m:10:22.371500m:19:29.21
20.Martijn FalkDaw20:14.1319960145719:31.64
50m:34.62100m:1:13.48200m:2:31.96400m:5:06.24800m:10:21.491500m:19:31.64
21.Niels PostDe Otters Het GooiNT19980132719:45.32
50m:34.02100m:1:11.64200m:2:27.64400m:5:04.48800m:10:26.861500m:19:45.32
22.Rick de MercadoOceanus20:22.0819970067320:22.45
50m:35.45100m:1:15.16200m:2:38.13400m:5:25.04800m:10:55.481500m:20:22.45
23.Simon KoopenWZ&PC Purmerend21:29.2319980212720:23.32
50m:32.57100m:1:10.26200m:2:28.64400m:5:09.57800m:10:50.511500m:20:23.32
24.Enrico StrikLz 188621:15.5019980074720:28.45
50m:34.65100m:1:14.13200m:2:35.18400m:5:19.55800m:10:52.591500m:20:28.45
25.Martijn van der ZwaardOceanus21:45.4519960234320:29.76
50m:33.99100m:1:12.30200m:2:32.87400m:5:18.75800m:10:53.191500m:20:29.76
26.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend22:34.0619970303320:50.00FJ 1
50m:34.25100m:1:13.45200m:2:33.45400m:5:14.771500m:20:50.00
27.Danny SchmidtZaanstad (SG)22:17.3419960231120:50.00FJ 2
50m:35.12100m:1:13.67200m:2:35.28400m:5:18.84800m:10:57.701500m:20:50.00
28.Nick van NijburgDe Otters Het GooiNT19990216920:59.70
50m:39.27100m:1:21.87200m:2:48.51400m:5:41.28800m:11:21.251500m:20:59.70
29.Erno VriensZaanstad (SG)NT19990258721:08.44
50m:37.42100m:1:19.68200m:2:45.79400m:5:36.81800m:11:16.931500m:21:08.44
30.Gideon HeijDe Otters Het Gooi23:15.1519980065521:21.54
50m:36.93100m:1:17.71200m:2:41.90400m:5:32.43800m:11:19.241500m:21:21.54
31.Casper GrasZaanstad (SG)21:01.9719920040321:31.97
50m:35.27100m:1:14.73200m:2:39.94400m:5:34.71800m:11:26.721500m:21:31.97
32.Daan SommelingOceanusNT19990076721:42.92
50m:39.54100m:1:21.82200m:2:47.92400m:5:41.60800m:11:26.041500m:21:42.92
33.Mike MoriannerKZCNT19990213722:08.17
50m:37.21100m:1:19.56200m:2:46.20400m:5:40.53800m:11:38.721500m:22:08.17
34.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton22:04.1419560041322:44.10
50m:35.83100m:1:15.84200m:2:41.34400m:5:40.03800m:11:48.261500m:22:44.10
35.Gerard HoedjesDaw24:03.1419870136322:57.37
50m:31.67100m:1:12.56200m:2:42.67400m:5:52.64800m:12:06.311500m:22:57.37
36.Thomas HaneveldDaw22:59.0819980163122:58.91
50m:40.66100m:1:25.54200m:2:57.81400m:6:01.90800m:12:17.691500m:22:58.91
37.Sander KesselaarMSV- ZeemachtNT19990200923:22.41
50m:42.33100m:1:28.60200m:3:01.17400m:6:08.78800m:12:23.571500m:23:22.41
38.Kaj van der PalKZCNT19990213523:30.36
50m:39.25100m:1:24.37200m:2:59.75400m:6:05.79800m:12:25.931500m:23:30.36
39.Olaf van der ZwaardOceanusNT19980277723:37.53
50m:40.20100m:1:25.35200m:2:57.66400m:6:06.39800m:12:31.731500m:23:37.53
40.Hayo v.d. WerfHet Y23:20.2619670108523:54.94
50m:43.20100m:1:30.26200m:3:04.89400m:6:19.13800m:12:46.781500m:23:54.94
41.Tim WassenaarZaanstad (SG)NT19990186924:34.44
50m:43.21100m:1:33.30200m:3:13.33400m:6:31.55800m:13:13.741500m:24:34.44
42.Daan In de BraektZaanstad (SG)NT19990057124:34.67
50m:42.48100m:1:32.29200m:3:12.64400m:6:31.57800m:13:17.291500m:24:34.67
43.Raoul LieverstZaanstad (SG)NT19990071325:47.62
50m:40.48100m:1:27.69200m:3:05.36400m:6:32.30800m:13:29.981500m:25:47.62
44.Sven MartensKZC26:36.8119980144526:54.08
50m:48.94100m:1:42.44200m:3:27.51400m:7:04.54800m:14:19.021500m:26:54.08
45.Ceyhan CakirDe DolfijnNT19980522130:46.39
50m:49.92100m:1:47.73200m:3:48.07400m:7:57.14800m:16:21.561500m:30:46.39
DISFred SminkDe Otters Het Gooi17:48.43199104519AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMStefan MiddelbeekDe Reuring25:20.85199704575
AFGEMChester HautvastW.Z. & P.C. Triton18:30.00199204359
AFGEMJoppe van BeekDawNT199900627
AFGEMSean TuinstraOEZA24:36.50199801685
NGBarry van EngeldorpZv AquariusNT199900089
NGWessel de JongOceanus19:20.61199601447