LAC 2 vrijeslag
Sittard (NED),    4-12-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 4. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 5. Meisjes, 800m vrije slag, Junioren 3 en later    Nr. 6. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 7. Meisjes, 1500m vrije slag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 8. Dames, 1500m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 9. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag, Jongens Jeugd 1 en 2
Nr. 11. Heren, 1500m vrije slag, Heren Senioren Open    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Meisjes, 400m vrije slag        Meisjes Minioren 3 en 4
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          6:11.10   253       
          1:24.20  3:01.02  6:11.10
    2.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg          7:17.86   154       
          1:40.48  3:34.04  7:17.86
    3.  Anne Köhlen                   02   Sg Hgn                 8:04.86   113       
          1:51.67  3:57.00  8:04.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Jongens, 400m vrije slag        Jongens Minioren 3 en 4
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christian van der Haijden     03   Sg Hgn                 8:11.74    81       
          1:54.26  3:58.88  8:11.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Meisjes, 800m vrije slag Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Raadschilders           00   Kimbria               11:09.68   378       
          1:15.99  2:39.16  5:30.36 11:09.68
    2.  Romy Radermacher              00   Sg Hgn                11:46.90   322       
          1:19.78  2:47.08  5:46.43 11:46.90
    3.  Aukje Koetsier                00   Kimbria               12:03.44   300       
          1:24.22  2:55.70  6:01.67 12:03.44
    4.  Britt Cornelissens            00   Sg Hgn                12:06.00   297       
          1:24.45  2:55.70  6:02.42 12:06.00
    5.  Yasmijn van der Valk          01   Eurode KZC            12:15.64   285       
          1:24.60  2:57.38  6:03.09 12:15.64
    6.  Esther Scholz                 01   Eurode KZC            13:47.51   200       
          1:31.04  3:12.04  6:40.95 13:47.51
    7.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg         13:50.55   198       
          1:31.08  3:13.84  6:49.23 13:50.55
 AFGEM  Kim Rebergen                  01   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 800m vrije slag        Jongens Minioren 5 en 6
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Milo Simons                   00   ZON/S&S               11:26.74   269       
          1:20.45  2:47.20  5:41.33 11:26.74
    2.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg         12:42.28   196       
          1:25.68  3:01.77  6:18.76 12:42.28
    3.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg         13:10.80   176       
          1:29.73  3:10.02  6:29.64 13:10.80
 AFGEM  Lars Kerremans                01   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 800m vrije slag            Junioren 3 en later
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn Meijers                  98   Sg Hgn                10:46.92   420       
          1:13.86  2:33.76  5:14.95 10:46.92
    2.  Rianne de Croock              98   ZC Valkenburg         11:09.10   379       
          1:12.48  2:33.10  5:16.48 11:09.10
    3.  Rani Skrabanja                98   Kimbria               11:15.37   369       
          1:15.04  2:39.70  5:32.50 11:15.37
    4.  Myrthe van der Haijden        98   Sg Hgn                11:21.73   359       
          1:17.67  2:42.39  5:35.92 11:21.73
    5.  Kayleigh Fortuin              99   Sg Hgn                11:23.86   355       
          1:17.67  2:42.67  5:36.42 11:23.86
    6.  Mariecke de Beer              99   ZON/S&S               11:39.05   332       
          1:22.73  2:49.85  5:49.41 11:39.05
    7.  Lotte Offermans               98   ZON/S&S               12:15.87   285       
          1:23.08  2:53.66  6:01.97 12:15.87
   DIS  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg                              
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                Jongens, 1500m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Köhlen                   98   Sg Hgn                19:38.39   375       
          1:12.91  2:29.56  5:05.61 10:26.86 19:38.39
    2.  Lars van der Haijden          99   Sg Hgn                20:56.64   309       
          1:17.57  2:40.67  5:27.45 11:04.02 20:56.64
 AFGEM  Dylan Wolters                 98   Sg Hgn                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                Meisjes, 1500m vrije slag           Meisjes Jeugd 1 en 2
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Wendy Bex                     97   Sg Hgn                19:15.64   518       
          1:09.00  2:24.00  4:55.45 10:07.10 19:15.64
    2.  Joëlle Savelberg              97   Eurode KZC            20:32.55   427       
          1:17.68  2:39.41  5:23.12 10:55.55 20:32.55
    3.  Kelly Craenen                 97   Sg Hgn                20:56.38   403       
          1:11.61  2:31.76  5:22.14 11:03.16 20:56.38
    4.  Nieske Janssen                96   Sg Hgn                21:04.39   396       
          1:16.64  2:40.02  5:26.42 11:04.07 21:04.39
    5.  Kathleen de Beer              97   ZON/S&S               22:00.81   347       
          1:19.92  2:44.94  5:41.22 11:37.34 22:00.81
    6.  Myrthe Simons                 97   ZON/S&S               22:45.51   314       
          1:18.13  2:45.42  5:45.55 11:51.64 22:45.51
   DIS  Emmy Linssen                  96   ZON/S&S                                    
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Dames, 1500m vrije slag             Dames Senioren Open
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rylana Slaghuis               94   ZON/S&S               21:03.14   397       
          1:11.46  2:32.66  5:21.04 11:04.59 21:03.14
    2.  Lieke Janssen                 93   Sg Hgn                21:49.85   356       
          1:20.36  2:48.49  5:45.12 11:35.34 21:49.85
    3.  Simone Jongen                 94   Kimbria               22:37.72   319       
          1:19.96  2:47.61  5:47.91 11:52.73 22:37.72
    4.  Inge Snijkers                 90   Sg Hgn                23:39.00   280       
          1:24.03  2:56.69  6:08.67 12:33.29 23:39.00
    5.  Lisette Ramaekers             94   ZON/S&S               24:30.26   251       
          1:25.40  3:02.57  6:17.74 12:55.49 24:30.26
 NG.ZA  Danique Ubags                 90   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                Jongens, 1500m vrije slag        Jongens Junioren 3 en 4
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timo Billman                  96   Eurode KZC            17:40.51   515       
          1:05.39  2:15.92  4:37.80  9:22.60 17:40.51
    2.  Tim Ramaekers                 96   ZON/S&S               18:29.76   449       
          1:06.39  2:19.02  4:48.60  9:49.95 18:29.76
    3.  Martijn Weinberg              96   Sg Hgn                18:36.74   441       
          1:06.91  2:20.25  4:48.89  9:48.96 18:36.74
    4.  Jeroen de Croock              97   ZC Valkenburg         20:26.48   332       
          1:13.95  2:32.02  5:11.95 10:41.60 20:26.48
    5.  David Paulissen               97   Sg Hgn                21:45.50   276       
          1:16.17  2:42.11  5:37.70 11:28.44 21:45.50
    6.  Bart Knarren                  96   ZON/S&S               22:53.27   237       
          1:16.57  2:42.16  5:46.09 12:03.00 22:53.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10               Jongens, 1500m vrije slag           Jongens Jeugd 1 en 2
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart de Heer                  95   Sg Hgn                18:15.07   467       
          1:08.21  2:20.95  4:47.04  9:39.09 18:15.07
    2.  Leonardo Bescotti             94   Kimbria               19:53.98   360       
          1:11.64  2:29.48  5:09.20 10:32.31 19:53.98
    3.  Jeroen Martin                 95   Kimbria               19:54.16   360       
          1:11.67  2:29.29  5:08.32 10:32.16 19:54.16
    4.  Jan van Aken                  95   Sg Hgn                20:02.54   353       
          1:08.60  2:23.54  5:01.36 10:26.23 20:02.54
    5.  Andreas Waldus                95   Sg Hgn                20:20.04   338       
          1:11.89  2:28.73  5:05.73 10:36.29 20:20.04
    6.  Axel Skrabanja                95   Kimbria               20:22.89   335       
          1:12.45  2:31.13  5:12.39 10:43.10 20:22.89
    7.  Vincent Wijsman               94   Sg Hgn                24:30.00   193       
          1:20.48  2:54.60  6:11.40 12:59.95 24:30.00
   DIS  Stefan Lindenschmidt          95   Sg Hgn                                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
    NG  Yannic van de Kuit            95   ZON/S&S                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Heren, 1500m vrije slag             Heren Senioren Open
4-12-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jory Niemark                  92   Sg Hgn                18:12.45   471       
          1:06.60  2:18.45  4:43.32  9:38.60 18:12.45
    2.  Thijs Villevoije              91   Sg Hgn                18:53.03   422       
          1:08.22  2:21.95  4:54.46  9:58.38 18:53.03
    3.  Jeroen Custers                91   Kimbria               18:57.39   417       
          1:10.76  2:25.04  4:55.39 10:02.70 18:57.39
    4.  Rick Hellenbrand              89   Sg Hgn                19:57.67   357       
          1:13.08  2:31.64  5:10.26 10:32.42 19:57.67
    5.  Jesper Daniek Saman           92   Kimbria               20:25.51   333       
          1:12.20  2:30.13  5:12.36 10:45.57 20:25.51
    6.  Erik Schwillens               93   Kimbria               20:31.95   328       
          1:12.67  2:32.35  5:19.30 10:55.45 20:31.95
    7.  Tim Greven                    92   Kimbria               20:34.00   326       
          1:11.82  2:32.05  5:15.96 10:49.69 20:34.00
    8.  Tom Goffin                    86   Sg Hgn                21:58.27   268       
          1:15.37  2:39.20  5:35.10 11:33.26 21:58.27
    9.  Karsten Meijers               90   Kimbria               24:11.01   201       
          1:17.84  2:46.51  5:55.49 12:27.53 24:11.01



SPLASH Meet Manager 11Registered to HGN (SG)