Nr. 1. Heren, 100m vlinderslag  Senioren open
Nr. 2. Dames, 100m vlinderslag  Senioren open
Nr. 3. Alle, 100m vlinderslag  Mix Minioren 4-5
Nr. 4. Alle, 100m vlinderslag  Mix Minioren 2-3
Nr. 5. Heren, 400m vrije slag  Senioren open
Nr. 6. Dames, 400m vrije slag  Senioren open
Nr. 7. Heren, 200m wisselslag  Senioren open
Nr. 8. Dames, 200m wisselslag  Senioren open
Nr. 9. Heren, 100m rugslag  Senioren open
Nr. 10. Dames, 100m rugslag  Senioren open
Nr. 11. Alle, 100m rugslag  Mix Minioren 4-5
Nr. 12. Alle, 100m rugslag  Mix Minioren 2-3
Nr. 13. Heren, 200m rugslag  Senioren open
Nr. 14. Dames, 200m rugslag  Senioren open
Nr. 15. Heren, 100m schoolslag  Senioren open
Nr. 16. Dames, 100m schoolslag  Senioren open
Nr. 17. Alle, 100m schoolslag  Mix Minioren 4-5
Nr. 18. Alle, 100m schoolslag  Mix Minioren 2-3
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Senioren open
Nr. 20. Dames, 200m vrije slag  Senioren open
Nr. 21. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Minioren 3 en later
Nr. 22. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mix Minioren 5 en later
Nr. 23. Alle, 4 x 50m wisselslag  Mixed J. min 6 / M. jun 1 eo
Nr. 24. Dames, 4 x 50m wisselslag  Senioren open
Nr. 25. Heren, 4 x 50m wisselslag  Senioren open


100m Deel 3
Stadskanaal, 3-12-2011


1 - 100C3-12-2011 - 14:00


Programmanr. 1
3-12-2011 - 14:00
Heren, 100m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Jongens Minioren 6

1.Axel HanningZPC Stadskanaal1:16.602000007031:16.45
50m:34.70100m:1:16.45
2.Lars MeyerZPC StadskanaalNT2000022251:46.92
50m:49.85100m:1:46.92

Jongens Junioren 1-2

1.Gerko WilkensZPC Stadskanaal1:15.071998002611:12.96
50m:33.22100m:1:12.96
2.Jeroen LouwingerZcm'861:35.141999005831:21.55
3.Rik LiefheidZPC Stadskanaal1:27.511998011311:22.07
4.Stephan SnijdersDe HardenbergNT1999002871:42.34
50m:46.16100m:1:42.34
5.Thymo KoolmanZcm'86NT1999033611:43.85
50m:47.88100m:1:43.85

Jongens Junioren 3-4

1.Marcel GroenNova1:11.321997002391:09.39
50m:31.18100m:1:09.39
2.Joost van der PijlZPC Stadskanaal1:10.251997001711:09.96
50m:31.69100m:1:09.96
3.Erwin PrasGzvw1:10.921996017811:11.02
50m:32.30100m:1:11.02
4.Youri BeugelsdijkDe Hardenberg1:19.831997047671:18.00
50m:35.24100m:1:18.00
5.Pieter Jelke KoopsNova1:22.671997003391:20.12
6.Arjen BrinksNova1:27.851997004331:24.64
7.Sander LinsenThor1:36.941997032431:32.12
50m:42.06100m:1:32.12
DISNiels MulderDe Hardenberg1:15.091996008671:11.82VH
50m:33.65100m:1:11.82

Heren Jeugd 1-2

1.Rick VeldmanZPC Stadskanaal1:06.621995037051:07.06
50m:30.76100m:1:07.06
2.Patrick GraverH2Oldambt1:18.201994047351:15.69
50m:34.06100m:1:15.69
3.Bernd FrericksH2Oldambt1:32.941994041311:33.76
AFGEMDavey HovingZcm'861:23.88199400967

Heren Senioren

1.Rick KuipersZ&PC de Inktvis1:09.321992034491:08.85
50m:30.81100m:1:08.85
2.Marco de VriesZ&PC de Inktvis1:12.121990031811:11.84
50m:32.89100m:1:11.84
3.Dennis KuipersZ&PC de Inktvis1:09.281986017871:12.05
50m:31.64100m:1:12.05
4.Maarten de JongeZPC Stadskanaal1:11.861984010831:13.09
50m:32.92100m:1:13.09
5.Daniel BosThor1:15.021992026071:16.91
50m:34.18100m:1:16.91
6.Fatih CankorZ&PC de Inktvis1:15.021988006171:20.03
50m:34.81100m:1:20.03
7.Robin KwebemanH2Oldambt1:19.681993030351:20.95
50m:34.83100m:1:20.95
8.Erik MeijerThor1:58.411987041132:00.52
50m:53.64100m:2:00.52
AFGEMFrank GuibalZ&PC de Inktvis1:12.00198300799
AFGEMJens BoerZ&PC de Inktvis1:02.64198900289


<< TOP >>
Programmanr. 2
3-12-2011 - 14:10
Dames, 100m vlinderslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Junioren 1

1.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal1:26.072000001321:24.84
50m:37.72100m:1:24.84
2.Marit AdriaanseGzvw1:34.782000013901:35.82
50m:42.64100m:1:35.82
3.Noor HindriksZ&PC de Inktvis1:54.742000019281:50.07
50m:48.02100m:1:50.07
4.Daphne de LangeZcm'86NT2000018521:54.69
50m:50.59100m:1:54.69

Meisjes Junioren 2-3

1.Manon ManningNova1:14.931999041181:15.45
50m:33.87100m:1:15.45
2.Anouk KosterGzvw1:29.001998008821:26.86
50m:39.30100m:1:26.86
3.Sakura de VriesGzvw1:28.971998019941:31.68
50m:40.13100m:1:31.68
4.Fabiënne BosH2Oldambt1:30.521998009261:33.79
50m:40.32100m:1:33.79
5.Janet StamDe Hardenberg1:33.131999003461:36.82
50m:43.59100m:1:36.82
6.Janine SmildeZcm'861:44.461999003301:36.91
50m:44.29100m:1:36.91
7.Kirsten LingbeekZ&PC de Inktvis1:47.371999014081:39.76
50m:44.99100m:1:39.76
8.Rian de JongeDe HardenbergNT1998013061:45.06
50m:48.08100m:1:45.06
DISReina PoelmanThor2:03.821999008022:05.36VD
50m:54.92100m:2:05.36
DISMichelle FekkenThor2:14.021999035342:09.68VC
50m:58.43100m:2:09.68

Dames Jeugd 1-2

1.Astrid SmitZPC Stadskanaal1:22.501997000341:21.57
50m:35.97100m:1:21.57
2.Martine BleekerH2Oldambt1:36.921997016521:29.13
50m:40.61100m:1:29.13
3.Marloes StamDe Hardenberg1:30.851996014681:33.59
50m:41.58100m:1:33.59
4.Amke van der StratenZ&PC de Inktvis1:45.471997048221:41.47
50m:44.63100m:1:41.47
5.Henriét RademakerH2Oldambt1:34.971996022301:45.37
50m:48.50100m:1:45.37
6.Sylvia HiddingH2Oldambt1:53.771996038861:46.25
50m:50.10100m:1:46.25
DISEsther RademakerH2Oldambt1:37.07199602232AA
AFGEMMaria ShuklinaH2Oldambt1:22.26199603582

Dames Senioren

1.Esther KwebemanH2Oldambt1:17.671991063741:14.32
50m:34.16100m:1:14.32
2.Marlinde KoopsZPC Stadskanaal1:16.301995006381:18.82
50m:35.82100m:1:18.82
3.Marloes WiekensZcm'861:20.251993029701:19.77
50m:36.63100m:1:19.77
4.Ilse FeikenDe Hardenberg1:19.921995028321:22.47
50m:35.26100m:1:22.47
5.Cynthia NieborgZ&PC de Inktvis1:24.701995024121:25.59
50m:40.64100m:1:25.59
AFGEMAnouk SikkemaZ&PC de Inktvis1:21.67199506042


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-12-2011 - 14:22
100m vlinderslagMix Minioren 4-5
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
Meisjes Minioren 4, Meisjes

1.Esmee van PeerZ&PC de InktvisNT2002011141:49.94
50m:48.25100m:1:49.94
DISTessa KooiZPC StadskanaalNT2002013861:46.86VD
50m:46.94100m:1:46.86

Meisjes Minioren 5, Meisjes

1.Fleur VialleGzvw2:01.322001005541:42.42
50m:46.96100m:1:42.42
2.Jolien WindZPC StadskanaalNT2001005101:48.11
50m:51.20100m:1:48.11
3.Rosa KoetsierGzvwNT2001011581:51.15
50m:50.96100m:1:51.15
4.Mirthe van LuijkZPC StadskanaalNT2001018382:02.25
50m:52.29100m:2:02.25
DISMarjolein VenemaZPC StadskanaalNT2001015061:41.37VH
50m:43.48100m:1:41.37


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-12-2011 - 14:27
100m vlinderslagMix Minioren 2-3
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
<< TOP >>
Programmanr. 5
3-12-2011 - 14:27
Heren, 400m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Marc BlauwZPC Stadskanaal4:34.991996000174:41.56
50m:28.41100m:1:02.48400m:4:41.56
2.Stijn BuurmanNova4:59.571997003374:49.37
50m:31.71100m:1:07.18400m:4:49.37
3.Kilian BontjerNova5:04.931998007515:02.22
50m:31.36100m:1:06.24400m:5:02.22
DISRoy PotzeGzvw5:10.02199702457AA


<< TOP >>
Programmanr. 6
3-12-2011 - 14:33
Dames, 400m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Susanne BlomZ&PC de Inktvis5:09.521985002824:59.53
50m:33.32100m:1:09.91400m:4:59.53
2.Irene SnakenborgZ&PC de Inktvis5:07.741986033344:59.56
50m:32.79100m:1:09.56400m:4:59.56
3.Marieke VeenstraZ&PC de Inktvis5:51.311994022485:46.57
50m:37.76100m:1:20.67400m:5:46.57
4.Andrea BoelensZ&PC de Inktvis5:59.301993012706:35.00
50m:41.96100m:1:28.18400m:6:35.00


<< TOP >>
Programmanr. 7
3-12-2011 - 14:40
Heren, 200m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jordy PragtNova2:23.091991018352:25.20
50m:30.31200m:2:25.20
2.Robin KwebemanH2Oldambt2:43.721993030352:43.02
50m:36.74200m:2:43.02
3.Job MeijerZ&PC de InktvisNT1996040692:48.29
50m:38.96200m:2:48.29
4.Patrick GraverH2Oldambt2:52.271994047352:49.11
50m:35.39200m:2:49.11
5.Jesper HonkenNova2:55.541996000852:49.30
50m:33.64200m:2:49.30
6.Erwin PrasGzvw2:43.841996017812:51.21
50m:35.04200m:2:51.21
7.Thom DrenthGzvw3:10.531999038233:10.86
50m:45.54200m:3:10.86
8.Daan KroezeZ&PC de Inktvis3:26.702000016693:14.43
50m:44.03200m:3:14.43
AFGEMJesse MunnikZ&PC de Inktvis3:13.95199803707


<< TOP >>
Programmanr. 8
3-12-2011 - 14:48
Dames, 200m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Gea HagtingNova2:26.811988015842:29.57
50m:33.22200m:2:29.57
2.Rianne HooiveldZPC Stadskanaal2:33.511990015722:31.51
50m:32.26200m:2:31.51
3.Rebecca JagerNova2:42.821998004022:38.20
50m:33.89200m:2:38.20
4.Joline FischerNova2:46.001996016382:43.57
50m:32.94200m:2:43.57
5.Esther KwebemanH2Oldambt2:43.721991063742:50.93
50m:35.82200m:2:50.93
6.Laura BuurmanNova2:57.471994017802:57.37
50m:40.61200m:2:57.37
7.Marloes PotzeGzvw3:03.522000023323:00.02
50m:40.55200m:3:00.02
8.Ymke van GinkelNova3:13.021998051263:04.93
50m:41.41200m:3:04.93
9.Esther RademakerH2OldambtNT1996022323:13.91
50m:43.41200m:3:13.91
10.Henriét RademakerH2OldambtNT1996022303:23.67
50m:49.33200m:3:23.67
11.Sylvia HiddingH2Oldambt3:30.731996038863:28.90
50m:52.32200m:3:28.90
12.Lisa van der WerffZ&PC de InktvisNT1999014103:29.19
50m:49.07200m:3:29.19
13.Evelien HiemstraZ&PC de InktvisNT1998051043:35.39
50m:50.53200m:3:35.39
AFGEMMaria ShuklinaH2Oldambt3:06.46199603582


<< TOP >>
Programmanr. 9
3-12-2011 - 14:59
Heren, 100m rugslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Berjen MellemaNova1:10.841998006151:08.89
50m:33.05100m:1:08.89
2.Daniel BosThor1:15.801992026071:17.61
50m:38.20100m:1:17.61
3.Dennis WildeboerGzvw1:17.041998005711:18.24
50m:37.60100m:1:18.24
4.Jeroen LouwingerZcm'861:23.481999005831:21.65
50m:39.87100m:1:21.65
5.Doo-Hwan van GennipZPC StadskanaalNT1998047431:22.81
50m:39.83100m:1:22.81
6.Tim HatzmannZPC Stadskanaal1:22.841998011291:23.03
50m:39.21100m:1:23.03
7.Martijn HaanH2Oldambt1:24.941995026771:23.38
50m:40.39100m:1:23.38
8.Dennis HaanH2Oldambt1:24.561994038631:26.39
50m:40.08100m:1:26.39
9.Nick SupèrNova1:32.922000022791:31.45
50m:44.08100m:1:31.45
10.Martijn SnoekDe Hardenberg1:31.481998014391:34.54
50m:44.75100m:1:34.54
11.Erik MeijerThorNT1987041131:37.18
50m:46.71100m:1:37.18
12.Victor MeijerZ&PC de Inktvis1:53.222000016431:46.10
50m:52.12100m:1:46.10
AFGEMFrank GuibalZ&PC de Inktvis1:10.00198300799


<< TOP >>
Programmanr. 10
3-12-2011 - 15:06
Dames, 100m rugslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Daphne AdriaanseZ&PC de Inktvis1:19.641994066161:19.62
50m:39.09100m:1:19.62
2.Laura SetzZPC Stadskanaal1:19.742000001301:20.06
50m:38.80100m:1:20.06
3.Josee KeizerGzvw1:20.072000002641:21.36
50m:39.43100m:1:21.36
4.Astrid SmitZPC Stadskanaal1:18.371997000341:23.81
50m:39.81100m:1:23.81
5.Henriëtte MantingGzvw1:23.011971002461:24.97
50m:40.32100m:1:24.97
6.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal1:23.321998021801:28.16
50m:42.43100m:1:28.16
7.Sanne AlkemadeZ&PC de Inktvis1:32.001995002261:29.09
50m:43.33100m:1:29.09
8.Lieke BuurmanNova1:33.031999003681:35.04
50m:47.06100m:1:35.04
9.Kirsten LingbeekZ&PC de Inktvis1:42.601999014081:42.20
50m:50.18100m:1:42.20
10.Esther BotsGzvwNT1998048121:51.71
50m:53.69100m:1:51.71
DISEmma BosZPC Stadskanaal1:16.441999006581:16.47RC
50m:37.39100m:1:16.47
AFGEMMarianne KetelaarThor1:48.55200000022
AFGEMLena WaaijenbergGzvw1:44.11199805124


<< TOP >>
Programmanr. 11
3-12-2011 - 15:12
100m rugslagMix Minioren 4-5
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Marieke WildeboerGzvw1:23.612001000161:24.81
50m:40.67100m:1:24.81
2.Fleur VialleGzvw1:29.092001005541:30.66
50m:44.54100m:1:30.66
3.Yara van KalmthoutZPC Stadskanaal1:30.682002009841:32.44
50m:43.97100m:1:32.44
4.Elke RothschaidZPC Stadskanaal1:36.192002003021:33.10
50m:44.94100m:1:33.10
5.Ilse ManningNova1:36.282001021001:34.09
50m:45.73100m:1:34.09
6.Lisanne BoetsZPC Stadskanaal1:45.162002003461:34.38
50m:45.64100m:1:34.38
7.Zilla BosmanZ&PC de Inktvis1:37.122001010821:36.56
50m:46.88100m:1:36.56
8.Emma BrikZPC Stadskanaal1:45.512001011121:38.99
50m:48.34100m:1:38.99
9.Emma BakkerNova1:40.982001032701:41.47
50m:49.71100m:1:41.47
10.Daniel TelkampZ&PC de Inktvis1:44.892001012851:41.89
50m:49.76100m:1:41.89
11.Daniël RykovGzvw1:43.982002004471:42.40
50m:50.80100m:1:42.40
12.Elin ManningNova1:45.942002009821:46.93
50m:51.57100m:1:46.93
13.Renske WaalkensGzvw1:49.212002009741:49.59
50m:55.49100m:1:49.59
14.Maaike WaalkensGzvw1:52.212002009801:50.57
50m:55.57100m:1:50.57
15.Damian NaafsH2OldambtNT2001006892:13.20
50m:1:03.21100m:2:13.20
DISMaurice PaterGzvw1:43.36200200909AA
AFGEMLuka StokerZPC Stadskanaal1:37.03200200558
AFGEMGerdine KwebemanH2OldambtNT200100622


<< TOP >>
Programmanr. 12
3-12-2011 - 15:20
100m rugslagMix Minioren 2-3
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Myrthe NatzijlZPC Stadskanaal1:46.542004000761:39.57
50m:48.59100m:1:39.57
2.Safiera BosscherZcm'861:48.562003001741:43.81
50m:49.79100m:1:43.81
3.Marjolijn KoolmanZcm'862:04.202003001942:03.34
50m:58.17100m:2:03.34


<< TOP >>
Programmanr. 13
3-12-2011 - 15:23
Heren, 200m rugslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Niels MulderDe Hardenberg2:31.201996008672:29.43
50m:34.29100m:1:12.26200m:2:29.43
2.Marco de VriesZ&PC de Inktvis2:41.891990031812:44.39
50m:38.30100m:1:19.82200m:2:44.39


<< TOP >>
Programmanr. 14
3-12-2011 - 15:26
Dames, 200m rugslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Josee KeizerGzvwNT2000002642:54.16
50m:41.64100m:1:27.27200m:2:54.16
2.Marit AdriaanseGzvwNT2000013903:03.02
50m:43.71100m:1:31.87200m:3:03.02
3.Marloes WiekensZcm'863:10.931993029703:05.22
50m:42.81100m:1:29.15200m:3:05.22
4.Fabiënne BosH2Oldambt3:16.761998009263:08.19
50m:44.11100m:1:33.36200m:3:08.19
5.Cynthia NieborgZ&PC de Inktvis3:10.501995024123:10.59
50m:44.87100m:1:34.09200m:3:10.59


<< TOP >>
Programmanr. 15
3-12-2011 - 15:31
Heren, 100m schoolslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Jordy PragtNova1:10.861991018351:11.64
50m:33.49100m:1:11.64
2.Youri BeugelsdijkDe Hardenberg1:13.191997047671:13.72
50m:33.93100m:1:13.72
3.Joost van der PijlZPC Stadskanaal1:17.321997001711:19.58
50m:36.60100m:1:19.58
4.Dennis KuipersZ&PC de Inktvis1:19.051986017871:22.31
50m:38.30100m:1:22.31
5.Berjen MellemaNova1:21.361998006151:23.81
50m:39.18100m:1:23.81
6.Stephan SnijdersDe Hardenberg1:24.951999002871:23.98
50m:39.63100m:1:23.98
7.Fatih CankorZ&PC de Inktvis1:22.541988006171:24.82
50m:38.97100m:1:24.82
8.Tim HatzmannZPC Stadskanaal1:27.271998011291:27.99
50m:40.46100m:1:27.99
9.Rik LiefheidZPC Stadskanaal1:30.161998011311:28.74
50m:42.21100m:1:28.74
10.Martijn SnoekDe Hardenberg1:28.761998014391:31.58
50m:42.50100m:1:31.58
11.Job MeijerZ&PC de Inktvis1:25.671996040691:31.77
50m:42.84100m:1:31.77
12.Roy PotzeGzvw1:34.211997024571:32.17FJ 1
50m:43.64100m:1:32.17
13.Martijn HaanH2Oldambt1:33.091995026771:32.17FJ 2
50m:43.23100m:1:32.17
14.Dennis HaanH2Oldambt1:31.061994038631:34.22
50m:43.53100m:1:34.22
15.Thom DrenthGzvw1:39.581999038231:37.69
50m:46.58100m:1:37.69
16.Sander LinsenThor1:35.201997032431:38.47
50m:44.91100m:1:38.47
17.Doo-Hwan van GennipZPC Stadskanaal1:39.481998047431:38.58
50m:46.04100m:1:38.58
18.Daan KroezeZ&PC de Inktvis1:43.242000016691:41.21
50m:48.07100m:1:41.21
19.Thymo KoolmanZcm'861:44.381999033611:43.98
50m:49.40100m:1:43.98
20.Nick SupèrNova1:47.702000022791:47.19
50m:50.69100m:1:47.19
DISVictor MeijerZ&PC de Inktvis2:01.80200001643AA
AFGEMJens BoerZ&PC de Inktvis1:17.80198900289
AFGEMDavey HovingZcm'861:26.95199400967


<< TOP >>
Programmanr. 16
3-12-2011 - 15:40
Dames, 100m schoolslagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Gea HagtingNova1:18.211988015841:19.88
50m:38.20100m:1:19.88
2.Joline FischerNova1:23.801996016381:24.86
50m:39.81100m:1:24.86
3.Irene SnakenborgZ&PC de Inktvis1:26.131986033341:25.18
50m:39.73100m:1:25.18
4.Daphne AdriaanseZ&PC de Inktvis1:24.401994066161:26.58
50m:41.01100m:1:26.58
5.Ilse FeikenDe Hardenberg1:23.431995028321:27.96
50m:39.60100m:1:27.96
6.Emma BosZPC Stadskanaal1:27.201999006581:28.39
50m:41.11100m:1:28.39
7.Laura BuurmanNova1:28.671994017801:29.55
50m:42.15100m:1:29.55
8.Ymke van GinkelNova1:32.901998051261:31.26
50m:42.82100m:1:31.26
9.Marloes PotzeGzvw1:31.522000023321:32.62
50m:43.52100m:1:32.62
10.Julia BarkhuisZPC Stadskanaal1:35.732000001321:33.31
50m:42.77100m:1:33.31
11.Sakura de VriesGzvw1:31.081998019941:33.51
50m:43.43100m:1:33.51
12.Ageeth DekkerZPC Stadskanaal1:31.891998021801:36.94
50m:45.22100m:1:36.94
13.Sanne AlkemadeZ&PC de Inktvis1:30.001995002261:39.07
50m:46.52100m:1:39.07
14.Marloes StamDe Hardenberg1:38.691996014681:40.46
50m:47.30100m:1:40.46
15.Anouk KosterGzvw1:38.101998008821:41.40
50m:47.25100m:1:41.40
16.Marieke VeenstraZ&PC de Inktvis1:41.431994022481:41.99
50m:48.47100m:1:41.99
17.Noor HindriksZ&PC de Inktvis1:39.622000019281:42.07
50m:47.93100m:1:42.07
18.Andrea BoelensZ&PC de Inktvis1:42.611993012701:45.45
50m:49.34100m:1:45.45
19.Lisa van der WerffZ&PC de Inktvis1:43.831999014101:45.62
50m:50.61100m:1:45.62
20.Natasja DammerGzvw1:42.701992036981:45.96
50m:48.81100m:1:45.96
21.Janine SmildeZcm'861:45.351999003301:47.14
50m:51.56100m:1:47.14
22.Michelle FekkenThor1:50.271999035341:47.76
50m:53.30100m:1:47.76
23.Evelien HiemstraZ&PC de Inktvis1:46.851998051041:49.29
50m:51.68100m:1:49.29
24.Rian de JongeDe Hardenberg1:48.341998013061:50.03
50m:51.56100m:1:50.03
25.Melissa StrobosGzvw1:46.591995062361:50.15
50m:52.03100m:1:50.15
26.Esther BotsGzvw1:51.961998048121:56.68
50m:55.72100m:1:56.68
27.Manon BotsGzvw2:02.372000035881:57.23
50m:56.46100m:1:57.23
28.Lieke BuurmanNova1:52.561999003681:57.46
50m:54.99100m:1:57.46
29.Reina PoelmanThor1:57.921999008021:59.53
50m:56.81100m:1:59.53
30.Daphne de LangeZcm'862:00.202000018522:00.15
50m:58.31100m:2:00.15
AFGEMMarianne KetelaarThor2:04.89200000022
AFGEMLena WaaijenbergGzvw1:49.01199805124
AFGEMAnouk SikkemaZ&PC de Inktvis1:35.89199506042


<< TOP >>
Programmanr. 17
3-12-2011 - 15:54
100m schoolslagMix Minioren 4-5
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Marieke WildeboerGzvw1:30.892001000161:31.53
50m:43.02100m:1:31.53
2.Zilla BosmanZ&PC de Inktvis1:39.042001010821:37.92
50m:47.25100m:1:37.92
3.Rosa KoetsierGzvw1:35.532001011581:39.94
50m:47.77100m:1:39.94
4.Elke RothschaidZPC Stadskanaal1:48.502002003021:44.50
50m:49.85100m:1:44.50
5.Lisanne BoetsZPC Stadskanaal1:46.122002003461:45.74
50m:49.36100m:1:45.74
6.Jolien WindZPC Stadskanaal1:42.622001005101:46.36
50m:50.93100m:1:46.36
7.Emma BrikZPC Stadskanaal1:48.742001011121:48.90
50m:51.54100m:1:48.90
8.Maurice PaterGzvw1:51.052002009091:51.37
50m:53.28100m:1:51.37
9.Tessa KooiZPC Stadskanaal1:51.922002013861:51.69
50m:53.05100m:1:51.69
10.Esmee van PeerZ&PC de Inktvis1:55.762002011141:51.88
50m:53.46100m:1:51.88
11.Mirthe van LuijkZPC Stadskanaal1:52.292001018381:52.47
50m:52.95100m:1:52.47
12.Emma BakkerNova1:50.132001032701:53.34
50m:53.63100m:1:53.34
13.Daniel TelkampZ&PC de Inktvis2:01.002001012851:56.35
50m:55.94100m:1:56.35
14.Elin ManningNova1:58.412002009821:56.54
50m:55.34100m:1:56.54
15.Ilse ManningNova1:54.802001021001:58.85
50m:57.00100m:1:58.85
16.Renske WaalkensGzvw1:58.222002009741:59.06
50m:56.76100m:1:59.06
17.Yara van KalmthoutZPC Stadskanaal1:58.382002009841:59.11
50m:57.29100m:1:59.11
18.Maaike WaalkensGzvw1:57.222002009801:59.94
50m:56.96100m:1:59.94
19.Daniël RykovGzvw2:04.712002004472:07.72
50m:1:00.18100m:2:07.72
20.Damian NaafsH2OldambtNT2001006892:16.25
50m:1:03.22100m:2:16.25
DISMarjolein VenemaZPC Stadskanaal1:51.592001015061:49.63SK
50m:51.28100m:1:49.63
AFGEMGerdine KwebemanH2Oldambt2:13.83200100622
AFGEMLuka StokerZPC Stadskanaal1:49.96200200558


<< TOP >>
Programmanr. 18
3-12-2011 - 16:04
100m schoolslagMix Minioren 2-3
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Myrthe NatzijlZPC Stadskanaal1:56.402004000761:55.99
50m:55.71100m:1:55.99
2.Safiera BosscherZcm'862:03.602003001742:02.54
50m:58.01100m:2:02.54
3.Marjolijn KoolmanZcm'862:05.032003001942:06.32
50m:57.67100m:2:06.32


<< TOP >>
Programmanr. 19
3-12-2011 - 16:07
Heren, 200m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Rick VeldmanZPC Stadskanaal2:12.981995037052:11.13
50m:29.15100m:1:02.40200m:2:11.13
2.Marc BlauwZPC Stadskanaal2:09.471996000172:11.69
50m:28.40100m:1:02.29200m:2:11.69
3.Rick KuipersZ&PC de Inktvis2:26.571992034492:19.83
50m:31.39100m:1:06.26200m:2:19.83
4.Stijn BuurmanNova2:15.061997003372:20.34
50m:30.42100m:1:05.63200m:2:20.34
5.Marcel GroenNova2:36.731997002392:20.54
50m:31.93100m:1:08.59200m:2:20.54
6.Kilian BontjerNova2:23.161998007512:20.79
50m:32.13100m:1:07.96200m:2:20.79
7.Maarten de JongeZPC Stadskanaal2:24.391984010832:20.86
50m:31.39100m:1:06.73200m:2:20.86
8.Gerko WilkensZPC Stadskanaal2:22.721998002612:21.26
50m:31.15100m:1:07.50200m:2:21.26
9.Jesper HonkenNova2:35.621996000852:25.11
50m:33.20100m:1:10.32200m:2:25.11
10.Axel HanningZPC Stadskanaal2:32.242000007032:25.19
50m:32.87100m:1:10.73200m:2:25.19
11.Pieter Jelke KoopsNova2:27.651997003392:27.59
50m:34.08100m:1:12.39200m:2:27.59
12.Dennis WildeboerGzvw2:31.301998005712:30.04
50m:34.17100m:1:13.08200m:2:30.04
13.Arjen BrinksNova2:52.071997004332:44.05
50m:35.89100m:1:19.58200m:2:44.05
14.Lars MeyerZPC StadskanaalNT2000022253:07.78
50m:43.43100m:1:32.99200m:3:07.78
DISBernd FrericksH2Oldambt2:28.59199404131AF
AFGEMJesse MunnikZ&PC de Inktvis2:58.19199803707


<< TOP >>
Programmanr. 20
3-12-2011 - 16:17
Dames, 200m vrije slagSenioren open
Resultaten


RangNaamVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Rianne HooiveldZPC Stadskanaal2:15.021990015722:16.22
50m:31.06100m:1:05.50200m:2:16.22
2.Rebecca JagerNova2:22.501998004022:18.96
50m:31.68100m:1:06.89200m:2:18.96
3.Manon ManningNova2:25.861999041182:21.69
50m:32.90100m:1:09.96200m:2:21.69
4.Susanne BlomZ&PC de Inktvis2:28.871985002822:22.27
50m:32.57100m:1:08.46200m:2:22.27
5.Marlinde KoopsZPC Stadskanaal2:28.801995006382:31.50
50m:34.58100m:1:13.48200m:2:31.50
6.Laura SetzZPC Stadskanaal2:36.812000001302:38.86
50m:35.60100m:1:15.83200m:2:38.86
7.Martine BleekerH2Oldambt2:58.231997016522:53.24
50m:38.58100m:1:22.60200m:2:53.24
8.Janet StamDe Hardenberg2:54.621999003462:54.85
50m:38.36100m:1:22.98200m:2:54.85
9.Amke van der StratenZ&PC de Inktvis3:07.211997048222:56.29
50m:40.28100m:1:26.54200m:2:56.29


<< TOP >>
Programmanr. 21
3-12-2011 - 16:24
4 x 50m wisselslagMix Minioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
<< TOP >>
Programmanr. 22
3-12-2011 - 16:24
4 x 50m wisselslagMix Minioren 5 en later
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Stadskanaal 2ZPC Stadskanaal2:56.783:00.18
Mirthe van Luijk
Jolien Wind
01
01
49.31Marjolein Venema
Emma Brik
01
01
2.Gzvw 1Gzvw3:14.993:20.85
Daniël Rykov
Renske Waalkens
02
02
48.86Maurice Pater
Maaike Waalkens
02
02
DISZPC Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal2:55.77EA
Yara van Kalmthout
Lisanne Boets
02
02
Tessa Kooi
Elke Rothschaid
02
02


<< TOP >>
Programmanr. 23
3-12-2011 - 16:29
4 x 50m wisselslagMixed J. min 6 / M. jun 1 eo
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.ZPC Stadskanaal 2ZPC Stadskanaal2:07.072:14.47
Rianne Hooiveld
Rick Veldman
90
95
35.00Marlinde Koops
Marc Blauw
95
96
2.ZPC Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal2:21.062:24.86
Julia Barkhuis
Rik Liefheid
00
98
36.91Astrid Smit
Gerko Wilkens
97
98
AFGEMZ&PC de Inktvis 1Z&PC de Inktvis2:28.14


<< TOP >>
Programmanr. 24
3-12-2011 - 16:32
Dames, 4 x 50m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Z&PC de Inktvis 1Z&PC de Inktvis2:26.522:25.49
Cynthia Nieborg
Daphne Adriaanse
95
94
39.51Irene Snakenborg
Susanne Blom
86
85
2.Gzvw 2Gzvw2:31.682:36.88
Marit Adriaanse
Marloes Potze
00
00
42.62Josee Keizer
Sakura de Vries
00
98
3.Gzvw 3Gzvw2:48.992:56.08
Henriëtte Manting
Melissa Strobos
71
95
39.48Anouk Koster
Esther Bots
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 25
3-12-2011 - 16:36
Heren, 4 x 50m wisselslagSenioren open
Resultaten


RangVerenigingIntijdStartnummerEindtijdInfo
1.Z&PC de Inktvis 1Z&PC de Inktvis1:59.892:14.12
Marco de Vries
Fatih Cankor
90
88
35.94Dennis Kuipers
Rick Kuipers
86
92
2.Gzvw 4Gzvw2:26.942:26.74
Dennis Wildeboer
Roy Potze
98
97
36.88Erwin Pras
Thom Drenth
96
99
3.ZPC Stadskanaal 1ZPC Stadskanaal2:30.792:35.80
Lars Meyer
Tim Hatzmann
00
98
46.91Axel Hanning
Doo-Hwan van Gennip
00
98