Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 3 en 4
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Minioren 4, 5 en 6


Kring Speedo Club Meet
Zaandam, 20-11-2011


Programmanr. 1
20-11-2011 - 13:00
4 x 50m vrije slag
(1m,1j,1m,1j)
Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Daw 1Daw2:26.682:20.56
Stephania Bos
Terrence Power
01
00
38.48
35.20
Jente Dekker
Jens de Groot
01
00
34.09
32.79
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:27.222:26.89
Rachel Jahn
Max Vonk
01
01
35.88
37.58
Julia Eijer
Kenzo Doerk
01
01
37.58
35.85
3.Kzc 1Kzc2:36.632:29.90
Femke Ritman
Stefan Loos
01
00
38.71
36.45
Ian Welboren
Merel Doll
00
01
34.90
39.84
4.Oeza 1Oeza2:42.722:36.89
Jarno Groen
Nikita van Huisstede
01
01
38.26
42.79
Fiona Koper
Roel Gaal
01
01
39.27
36.57
5.ZV Waterland 1ZV Waterland2:39.422:39.89
Feline Verheij
Michael van Kerkwijk
01
01
45.79
40.29
Kim Groeneveld
Arjen van der Vis
01
00
37.12
36.69
6.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:40.022:40.86
Lars v.d. Linden
Lisanne Marselis
00
01
44.17
37.26
Donna van Beusekom
Elroy Schot
01
02
7.Ed-Vo 1Ed-Vo2:55.912:49.72
Calina van der Lem
Marit Veerman
02
03
42.73
52.47
Mike Schilder
Jordi van der Lem
00
00
37.01
37.51
8.Zaanstad (SG) 2 1Zaanstad (SG) 22:55.042:54.83
Floris Kooi
Indy Hooijschuur
01
01
Gijs van Ouwerkerk
Venna Fassaert
01
01
9.ZV Haerlem 1ZV Haerlem2:57.792:59.96
Pepijn van Rutten
Rosalie Schuitemaker
00
02
41.46
46.72
Martijn Schrama
Tinka Lindeman
02
02
43.39
48.39
10.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:04.443:04.26
Sophie van Dulmen
Froukje van Heck
01
03
48.07
58.63
Tim Wijnberger
Jarno Pomstra
01
00
40.65
36.91
AFGEMHpc 1HpcNT


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-11-2011 - 13:05
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Eva SchijfDawNT20030034855.07
2.Eline HoekstraOeza1:01.2620030128055.82
3.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn58.5220030048857.42
4.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)59.0620030088057.97
5.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend59.3120030100659.11
6.Puck KouwenhovenDawNT20030138259.14
7.Indy van SteltenZaanstad (SG)59.1120030037059.28
8.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend58.742003004941:00.56
9.Isabel EngelenDaw1:08.542003004401:01.44
10.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend59.612003011181:02.77
11.Lianne WiemanOeza1:04.712003012841:06.87
12.Shaime SobhOezaNT2003012821:11.30
DISDewi WelborenKzc1:08.322003015201:10.19SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-11-2011 - 13:10
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Alex van WaverenZV Waterland54.0420020127151.01
2.Ruud VeermanEd-Vo55.9120020058552.32
3.Stanley HauWZ&PC Purmerend54.2620030065552.52
4.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn52.7420020036153.71
5.Maurits Sebastiaan BosDaw57.3320020100954.02
6.Mitch KolkmanZV Haerlem56.4020020121154.34
7.Luc MulDaw56.8120020102554.97FJ 1
8.Tim CohenWZ&PC Purmerend56.5620030068554.97FJ 2
9.Jelle BoschZaanstad (SG)56.7520020088755.19
10.Bram DaalmanZV Haerlem59.4420030062957.34
11.Rick OffringaOeza1:01.5720030097957.62
12.Ruben de VriendOeza1:00.882003009811:00.12
13.Morris VonkZaanstad (SG)NT2003003631:00.35
14.Sem de BoerOeza1:05.512002021751:00.60
15.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend59.442002009991:00.99
16.Barry SchotWZ&PC Purmerend1:06.512003003211:03.56
17.Jeff KroonEd-Vo1:02.622003004011:05.48
DISLars KapteinZwemvereniging HoornNT2003003551:08.03SO
SO - Tijdens de race op de rug gedraaid.
AFGEMTristan DetmersZwemvereniging Hoorn52.37200200221
AFGEMJens de GrootKzc1:11.19200200865
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend56.17200201703
AFGEMRobbe MouritsHpcNT200301205
AFGEMKay NabHpc59.71200202211
AFGEMSimon BakkerHpcNT200202213


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-11-2011 - 13:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)37.6720010288636.93
2.Rachel JahnZaanstad (SG)44.2020010095842.28
3.Stephania BosDaw43.6220010275443.22
4.Zoë HalverkansZV Haerlem56.8820010290047.41
5.Sofie de VriendOeza53.5520010278647.98
6.Eline LoosKzc50.3620010083850.28
7.Rylana BartelsWZ&PC Purmerend55.8820010273451.74
8.Nikita van HuisstedeOeza59.0420010319253.77
9.Ilse KruizingaDaw58.6120010221455.19FJ 1
10.Jitka OudshoornDaw57.2920010272255.19FJ 2
11.Jeske WapstraZaanstad (SG) 2NT20010332856.09
12.Bianca KosterZaanstad (SG) 259.7820010063056.79
13.Roos SchipperZV Waterland1:00.8220010240859.34
14.Jeanine KristZV HaerlemNT2001021441:05.49
15.Sofie KapteinZwemvereniging Hoorn1:12.522001028081:16.51


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-11-2011 - 13:20
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn38.4520000032138.25
2.Jens de GrootDaw40.9820000139938.96FJ 1
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend39.1020000034938.96FJ 2
4.Phil BrantjesKzc39.4620000048539.46
5.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)45.6020000150545.71
6.Bas BetsZaanstad (SG)47.4320000105946.42
7.Mike SchilderEd-Vo44.0520000076747.28
8.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)48.0820000353150.09
9.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend57.8320000300753.32
10.Pepijn van RuttenZV Haerlem51.8820000285153.53
11.Ice SangmalaiDaw1:00.9220000342954.32
12.Tim van DeursenZwemvereniging Hoorn55.9120000395755.96
13.Tadhg Oude EssinkDawNT20000361157.71
14.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend54.1720000245759.62
DISRuben UidamZV Waterland52.0920000294953.55VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISTimo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT2000034751:02.58VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMGino de GrootZaanstad (SG)37.21200000895


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-11-2011 - 13:25
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:18.062002002241:22.7339.421:22.73
2.Tara van LeeuwenKzc1:28.182002011121:27.2142.001:27.21
3.Roxanne GrootjenZaanstad (SG)NT2002008321:38.631:38.63
4.Amber OrfinoZV WaterlandNT2002026441:39.0047.531:39.00
5.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn1:49.202002003961:40.5646.901:40.56
6.Marjet GeenenDawNT2002014721:40.7745.371:40.77
7.Stella PoortDawNT2002014301:41.9346.781:41.93
8.Rosalie SchuitemakerZV HaerlemNT2002007781:49.0451.331:49.04
9.Manou ten HoornZaanstad (SG) 2NT2002020861:51.7649.941:51.76
10.Tinka LindemanZV HaerlemNT2002010541:55.8449.791:55.84
11.Nouska de ReusZaanstad (SG)NT2002008301:56.191:56.19
12.Xena GijzenZV Haerlem2:03.112002007761:56.9553.181:56.95
13.Faith GirothZaanstad (SG)NT2002015901:57.8156.151:57.81
14.Jonna EijndhovenOezaNT2002025922:02.6059.242:02.60
15.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018282:05.4355.902:05.43
16.Daphne PetersZV Haerlem2:17.252002010562:05.862:05.86
17.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG) 2NT2002005422:14.081:02.812:14.08
18.Minke BultjeZV HaerlemNT2002017262:15.0556.942:15.05
DISNicole SukandarZwemvereniging HoornNT200200628
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMElise BrabanderHpcNT200200286


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-11-2011 - 13:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Luc KroonEd-Vo1:10.832001006971:14.7935.011:14.79
2.Sem DikZaanstad (SG)1:15.262001004451:18.5036.141:18.50
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:24.032001027191:21.1038.871:21.10
4.Nick StikkelmanDaw1:24.492001005931:21.2937.181:21.29
5.Roel GaalOeza1:25.772001011731:25.2440.761:25.24
6.Jorn DekkerZaanstad (SG) 21:29.362001004531:25.9340.291:25.93
7.Matthé KnolZaanstad (SG) 21:25.682001003091:26.3142.111:26.31
8.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG) 21:34.412001017571:26.4841.101:26.48
9.Niels MartensKzc1:27.602001001111:29.0142.201:29.01
10.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:30.392001010371:29.1741.971:29.17
11.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:28.572001004671:30.7642.551:30.76
12.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn1:42.242001027831:33.9943.361:33.99
13.Teun van VegtenOezaNT2001033291:34.7442.931:34.74
14.Ivar KramerZaanstad (SG) 21:48.432001016471:39.3245.701:39.32
15.Jahroy PolmannKzc1:34.652001025171:39.4943.681:39.49
16.Stijn van de WeteringZaanstad (SG) 21:46.472001023071:46.9948.251:46.99
NGMarkwin NijhofKzcNT200102521


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-11-2011 - 13:40
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Minioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)53.1820030088053.65
2.Isabel EngelenDaw1:02.2620030044054.52
3.Eline HoekstraOeza54.2320030128054.78
4.Yara GolverdingenWZ&PC PurmerendNT20030049455.98
5.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend57.0720030100656.42
6.Indy van SteltenZaanstad (SG)1:00.9820030037057.09FJ 1
7.Marit VeermanEd-Vo58.4820030056057.09FJ 2
8.Eva SchijfDawNT20030034857.95
9.Dewi WelborenKzcNT2003015201:01.46
10.Puck KouwenhovenDawNT2003013821:02.46
11.Lianne WiemanOeza1:02.472003012841:06.25
12.Shaime SobhOeza1:09.912003012821:07.20
13.Froukje van HeckZwemvereniging Hoorn1:09.102003006501:10.18
DISMarjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:03.042003004881:09.75RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-11-2011 - 13:40
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Ruud VeermanEd-Vo43.7220020058544.02
2.Luc MulDaw48.2820020102545.49
3.Maurits Sebastiaan BosDaw53.8920020100948.23
4.Alex van WaverenZV Waterland48.5420020127148.36
5.Jelle BoschZaanstad (SG)53.4220020088749.31
6.Tim CohenWZ&PC Purmerend50.5620030068550.02
7.Stefan KerssensZwemvereniging Hoorn53.1420020036150.14
8.Tobias de BoerOeza53.4920020149352.32
9.Rick OffringaOeza58.1120030097955.25
10.Morris VonkZaanstad (SG)1:02.8220030036356.15
11.Martijn SchramaZV HaerlemNT20020223156.41
12.Sem de BoerOezaNT20020217557.43
13.Barry SchotWZ&PC Purmerend59.4220030032158.04
14.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend1:02.8920020099958.59
15.Jeff KroonEd-Vo1:00.6220030040159.46
16.Ruben de VriendOeza59.1420030098159.55
DISLars KapteinZwemvereniging HoornNT2003003551:12.23RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMJens de GrootKzc1:12.22200200865
AFGEMTristan DetmersZwemvereniging Hoorn48.94200200221
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend58.53200201703


<< TOP >>
Programmanr. 10
20-11-2011 - 13:45
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Yara GaljeZaanstad (SG)1:27.522001003721:28.951:28.95
2.Stephania BosDaw1:39.972001027541:31.901:31.90
3.Julia EijerZaanstad (SG)1:30.392001004561:32.031:32.03
4.Kim GroeneveldZV Waterland1:34.632001009241:34.001:34.00
5.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:32.492001031241:34.341:34.34
6.Merel DollKzc1:36.802001026101:35.90FJ 11:35.90
7.Naomi BuurOeza1:39.572001015201:35.90FJ 21:35.90
8.Fiona KoperOeza1:43.722001028161:41.641:41.64
9.Zoë HalverkansZV Haerlem1:51.582001029001:45.711:45.71
10.Venna FassaertZaanstad (SG) 21:46.262001014101:46.411:46.41
11.Eline LoosKzc1:44.182001008381:46.431:46.43
12.Ilse KruizingaDaw1:46.052001022141:47.441:47.44
13.Anna HartmanDaw1:51.152001033441:47.921:47.92
14.Feline VerheijZV Waterland1:53.612001031601:53.981:53.98
15.Nikita TeeuwenZaanstad (SG) 22:01.002001019301:55.861:55.86
16.Sophie van DulmenZwemvereniging HoornNT2001034981:55.871:55.87
17.Jeanine KristZV Haerlem1:53.272001021441:57.141:57.14
18.Roos SchipperZV Waterland1:56.862001024081:57.631:57.63
19.Iris JonkerZV HaerlemNT2001029922:00.342:00.34
20.Jeske WapstraZaanstad (SG) 22:04.322001033282:08.522:08.52
DISSemmie van KuilenburgKzcNT2001026122:14.07VE-RH2:14.07
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 11
20-11-2011 - 13:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend1:19.142000003491:20.30FJ 11:20.30
2.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:21.232000003211:20.30FJ 21:20.30
3.Phil BrantjesKzc1:23.352000004851:25.261:25.26
4.Friso DatemaDaw1:25.042000030271:27.791:27.79
5.Terrence PowerDaw1:27.702000029051:30.881:30.88
6.Arjen van der VisZV Waterland1:36.772000029451:36.501:36.50
7.Jordi van der LemEd-Vo1:40.082000001891:39.321:39.32
8.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)1:37.282000035311:39.661:39.66
9.Bas BetsZaanstad (SG)1:37.522000010591:40.221:40.22
10.Baran MattagiZaanstad (SG) 21:55.012000039011:42.641:42.64
11.Ruben UidamZV Waterland1:41.622000029491:43.241:43.24
12.Tim van DeursenZwemvereniging HoornNT2000039571:47.011:47.01
13.Pepijn van RuttenZV Haerlem1:50.732000028511:48.891:48.89
AFGEMGino de GrootZaanstad (SG)1:25.00200000895
AFGEMDennis MashinchiWZ&PC Purmerend1:50.02200003399
AFGEMLars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:50.64200003007


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-11-2011 - 14:00
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Danique BernardEd-Vo47.1120020022450.29
2.Amber OrfinoZV Waterland52.1120020264454.37
3.Jetske van HeckZwemvereniging Hoorn53.5020020039655.02
4.Xena GijzenZV Haerlem54.6920020077655.17
5.Calina van der LemEd-Vo53.2620020008655.39
6.Tara van LeeuwenKzc55.2520020111255.81
7.Manou ten HoornZaanstad (SG) 259.4520020208657.70
8.Feia PersadZwemvereniging Hoorn58.9320020182858.34
9.Nouska de ReusZaanstad (SG)59.2320020083058.47
10.Stella PoortDaw1:00.1220020143058.64
11.Marjet GeenenDaw1:02.222002014721:00.10
12.Minke BultjeZV Haerlem1:03.502002017261:00.87
13.Elsa HoedemaekerZaanstad (SG) 21:02.482002005421:00.92
14.Faith GirothZaanstad (SG)1:03.052002015901:01.23
15.Tinka LindemanZV Haerlem56.562002010541:01.32
16.Jonna EijndhovenOeza1:08.402002025921:05.60
17.Daphne PetersZV Haerlem1:07.622002010561:05.76
18.Nicole SukandarZwemvereniging Hoorn1:07.832002006281:11.08
DISRoxanne GrootjenZaanstad (SG)1:00.992002008321:00.85SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMElise BrabanderHpc1:06.88200200286
AFGEMLiselot van SteekelenburgHpc57.68200202924


<< TOP >>
Programmanr. 13
20-11-2011 - 14:10
Jongens, 50m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Nick StikkelmanDaw48.6320010059347.42
2.Sem DikZaanstad (SG)45.9020010044547.82
3.Jorn DekkerZaanstad (SG) 250.9320010045349.18
4.Luc KroonEd-Vo51.1620010069750.44
5.Ivar KramerZaanstad (SG) 251.5420010164750.64
6.Max VonkZaanstad (SG)49.6020010071350.75
7.Niels MartensKzc50.8220010011151.55
8.Jarno GroenOeza54.0220010226351.75
9.Jahroy PolmannKzc56.3120010251752.73
10.Matthé KnolZaanstad (SG) 252.4220010030952.97
11.Joris WassenaarOeza1:00.9920010317955.60
12.Stijn van de WeteringZaanstad (SG) 2NT20010230756.12
13.Michael van KerkwijkZV Waterland54.5620010220557.35
14.Dave van der VoetZwemvereniging Hoorn59.582001027831:05.48
DISMitchell RijksZaanstad (SG)53.1520010271952.92SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISFloris KooiZaanstad (SG) 252.5920010080154.45SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISTeun van VegtenOezaNT20010332959.80SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMMarnix BregmanHpcNT200104076
NGMarkwin NijhofKzc1:10.30200102521


<< TOP >>
Programmanr. 14
20-11-2011 - 14:10
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Puck KouwenhovenDawNT20030138243.39
2.Indy van SteltenZaanstad (SG)47.0220030037047.66FJ 1
3.Lisa MoerkensWZ&PC Purmerend50.3320030111847.66FJ 2
4.Eline HoekstraOeza48.0920030128047.88
5.Eva SchijfDaw51.9820030034849.05
6.Kim SchoonemanWZ&PC Purmerend52.6420030100650.40
7.Melina Carrillo MorenoZaanstad (SG)50.8220030088051.12
8.Marit VeermanEd-Vo57.2320030056053.30
9.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend53.3820030049454.29
10.Marjolein DijnsZwemvereniging Hoorn1:01.1220030048857.31
11.Isabel EngelenDaw57.8420030044058.58
12.Dewi WelborenKzc1:04.412003015201:00.04
13.Shaime SobhOeza1:03.832003012821:00.98
14.Froukje van HeckZwemvereniging Hoorn57.292003006501:02.28FJ 1
15.Lianne WiemanOeza1:03.282003012841:02.28FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 15
20-11-2011 - 14:15
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elroy SchotWZ&PC Purmerend38.0020020068938.51
2.Ruud VeermanEd-Vo40.3020020058539.78
3.Alex van WaverenZV Waterland44.1820020127141.05
4.Maurits Sebastiaan BosDaw44.3520020100942.30
5.Jelle BoschZaanstad (SG)41.5720020088743.12
6.Tim CohenWZ&PC Purmerend45.9920030068543.20
7.Luc MulDaw47.5320020102543.22
8.Mitch KolkmanZV Haerlem43.2620020121144.04
9.Martijn SchramaZV Haerlem45.3820020223144.86
10.Bram DaalmanZV Haerlem47.1420030062946.43
11.Rick OffringaOeza49.2920030097946.58
12.Tobias de BoerOeza48.7720020149346.99
13.Morris VonkZaanstad (SG)49.1620030036347.20
14.Ruben de VriendOeza52.8220030098151.50
15.Sem de BoerOeza50.0820020217552.03
16.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend52.1720020099952.41
17.Jeff KroonEd-Vo52.8620030040152.74
18.Barry SchotWZ&PC Purmerend51.3720030032154.26
19.Stanley HauWZ&PC Purmerend51.6420030065555.72
20.Lars KapteinZwemvereniging Hoorn1:05.402003003551:08.68
AFGEMSimon BakkerHpc55.70200202213
AFGEMRobbe MouritsHpcNT200301205
AFGEMKay NabHpc54.58200202211
AFGEMTristan DetmersZwemvereniging Hoorn39.66200200221
AFGEMMarc van MarisWZ&PC Purmerend51.94200201703
AFGEMJens de GrootKzc49.56200200865


<< TOP >>
Programmanr. 16
20-11-2011 - 14:20
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Jente DekkerDaw1:28.522001027241:18.5237.241:18.52
2.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:17.622001028861:19.2536.971:19.25
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:21.562001003721:19.3738.751:19.37
4.Kim GroeneveldZV Waterland1:22.102001009241:23.0837.811:23.08
5.Femke RitmanKzc1:26.422001002861:26.0340.701:26.03
6.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:29.522001017621:28.0040.151:28.00
7.Naomi BuurOeza1:28.112001015201:28.9841.591:28.98
8.Sofie de VriendOeza1:32.072001027861:29.3241.901:29.32
9.Rylana BartelsWZ&PC Purmerend1:32.372001027341:34.6245.951:34.62
10.Jitka OudshoornDaw1:38.002001027221:35.1144.931:35.11
11.Bianca KosterZaanstad (SG) 21:43.952001006301:40.3348.191:40.33
12.Anna HartmanDaw1:47.042001033441:40.4346.731:40.43
13.Nikita TeeuwenZaanstad (SG) 21:44.802001019301:42.3848.651:42.38
14.Indy HooijschuurZaanstad (SG) 21:44.982001021301:44.7649.981:44.76
15.Feline VerheijZV Waterland1:43.812001031601:46.1449.341:46.14
16.Roos SchipperZV Waterland1:51.402001024081:47.9550.701:47.95
17.Sophie van DulmenZwemvereniging Hoorn1:50.272001034981:51.0953.311:51.09
18.Semmie van KuilenburgKzcNT2001026121:53.2455.971:53.24
19.Sofie KapteinZwemvereniging HoornNT2001028081:53.6851.351:53.68
20.Iris JonkerZV HaerlemNT2001029921:57.2851.991:57.28
21.Jeske WapstraZaanstad (SG) 22:05.342001033282:01.2553.222:01.25


<< TOP >>
Programmanr. 17
20-11-2011 - 14:30
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:09.112000003211:09.9233.831:09.92
2.Jens de GrootDaw1:18.982000013991:14.6534.781:14.65
3.Friso DatemaDaw1:14.492000030271:17.8538.041:17.85
4.Ian WelborenKzc1:19.072000018631:20.7438.841:20.74
5.Stefan LoosKzc1:22.032000004871:22.5639.561:22.56
6.Arjen van der VisZV Waterland1:21.452000029451:23.0940.041:23.09
7.Bas BetsZaanstad (SG)1:24.492000010591:24.2141.031:24.21
8.Jordi van der LemEd-Vo1:29.462000001891:25.8841.141:25.88
9.Mike SchilderEd-Vo1:31.352000007671:26.2140.101:26.21
10.Jarno PomstraZwemvereniging Hoorn1:26.522000036871:26.6741.581:26.67
11.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)1:25.542000035311:27.5741.941:27.57
12.Baran MattagiZaanstad (SG) 21:32.702000039011:28.5742.771:28.57
13.Tadhg Oude EssinkDaw1:31.352000036111:29.4543.591:29.45
14.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)1:27.862000015051:29.6841.801:29.68
15.Ruben UidamZV Waterland1:30.322000029491:31.4942.701:31.49
16.Ice SangmalaiDawNT2000034291:36.4245.761:36.42
17.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend1:35.612000024571:38.0446.851:38.04
18.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:38.202000030071:38.9047.101:38.90
19.Timo GolverdingenWZ&PC Purmerend1:49.482000034751:45.6549.051:45.65
AFGEMGino de GrootZaanstad (SG)1:13.28200000895
AFGEMDennis MashinchiWZ&PC Purmerend1:53.13200003399


<< TOP >>
Programmanr. 18
20-11-2011 - 14:35
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Danique BernardEd-Vo1:30.422002002241:36.551:36.55
2.Tara van LeeuwenKzc1:52.212002011121:45.001:45.00
3.Calina van der LemEd-Vo1:45.702002000861:49.061:49.06
4.Rosalie SchuitemakerZV Haerlem1:51.442002007781:49.271:49.27
5.Amber OrfinoZV Waterland1:51.852002026441:49.371:49.37
6.Nouska de ReusZaanstad (SG)2:01.662002008301:56.661:56.66
7.Stella PoortDawNT2002014301:58.721:58.72
8.Manou ten HoornZaanstad (SG) 2NT2002020862:02.952:02.95
9.Faith GirothZaanstad (SG)NT2002015902:05.302:05.30
10.Xena GijzenZV Haerlem2:04.972002007762:05.542:05.54
11.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018282:13.002:13.00
DISJetske van HeckZwemvereniging Hoorn1:59.222002003961:56.50VC1:56.50
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISMarjet GeenenDawNT2002014721:58.37RH1:58.37
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoxanne GrootjenZaanstad (SG)NT2002008321:58.81RF1:58.81
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISElsa HoedemaekerZaanstad (SG) 2NT2002005422:14.84VC2:14.84
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISJonna EijndhovenOezaNT2002025922:23.50VG2:23.50
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
DISNicole SukandarZwemvereniging HoornNT2002006282:34.80RD2:34.80
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGEMLiselot van SteekelenburgHpcNT200202924


<< TOP >>
Programmanr. 19
20-11-2011 - 14:40
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sem DikZaanstad (SG)1:27.802001004451:29.761:29.76
2.Roel GaalOeza1:38.952001011731:35.201:35.20
3.Nick StikkelmanDaw1:32.452001005931:35.661:35.66
4.Matthé KnolZaanstad (SG) 21:40.412001003091:40.201:40.20
5.Niels MartensKzc1:40.702001001111:43.851:43.85
6.Michael van KerkwijkZV Waterland1:46.222001022051:45.471:45.47
7.Tim WijnbergerZwemvereniging Hoorn1:48.592001004671:46.511:46.51
8.Ivar KramerZaanstad (SG) 22:06.382001016471:51.071:51.07
9.Stijn van de WeteringZaanstad (SG) 2NT2001023071:57.431:57.43
DISLuc KroonEd-Vo1:25.412001006971:26.73RH1:26.73
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 20
20-11-2011 - 14:50
Meisjes, 4 x 50m wisselslagMeisjes Minioren 3, 4 en 5
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:41.932:43.90
Yara Galje
Julia Eijer
01
01
40.67Nikky Keijzer
Rachel Jahn
01
01
2.Oeza 1Oeza3:06.483:02.10
Fiona Koper
Nikita van Huisstede
01
01
43.80Naomi Buur
Sofie de Vriend
01
01
3.Daw 1Daw3:19.393:07.59
Jitka Oudshoorn
Jente Dekker
01
01
46.45Ilse Kruizinga
Anna Hartman
01
01
4.Wzpc 1WZ&PC Purmerend3:15.763:15.16
Lisa Moerkens
Lisanne Marselis
03
01
57.68Donna van Beusekom
Rylana Bartels
01
01
5.Kzc 1Kzc3:22.203:16.90
Femke Ritman
Merel Doll
01
01
47.47Eline Loos
Semmie van Kuilenburg
01
01
6.Zaanstad (SG) 2 1Zaanstad (SG) 23:33.133:23.97
Venna Fassaert
Indy Hooijschuur
01
01
46.97Bianca Koster
Nikita Teeuwen
01
01
7.ZV Haerlem 1ZV Haerlem3:51.033:39.86
Jeanine Krist
Minke Bultje
01
02
52.20Zoë Halverkans
Daphne Peters
01
02


<< TOP >>
Programmanr. 21
20-11-2011 - 14:55
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Minioren 4, 5 en 6
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:49.342:47.36
Rowan Houtlosser
Max Vonk
00
01
41.75Kenzo Doerk
Mitchell Rijks
01
01
2.Daw 1Daw2:57.132:50.99
Friso Datema
Ice Sangmalai
00
00
39.66Terrence Power
Tadhg Oude Essink
00
00
3.Kzc 1Kzc2:52.282:54.44
Phil Brantjes
Ian Welboren
00
00
37.52Stefan Loos
Jahroy Polmann
00
01
4.Wzpc 1WZ&PC Purmerend2:55.433:00.59
Jimmy Robinson
Timo Golverdingen
00
00
48.41Elroy Schot
Ian van Tiel
02
00
5.Zwemvereniging Hoorn 1Zwemvereniging Hoorn3:15.363:13.00
Tim van Deursen
Stefan Kerssens
00
02
48.32Jarno Pomstra
Dave van der Voet
00
01
6.Zaanstad (SG) 2 1Zaanstad (SG) 23:14.803:16.82
Jorn Dekker
Baran Mattagi
01
00
46.03Floris Kooi
Gijs van Ouwerkerk
01
01
7.Oeza 1Oeza3:30.523:18.48
Tobias de Boer
Joris Wassenaar
02
01
53.08Jarno Groen
Teun van Vegten
01
01