? Swimteam Helden Mosa Eon Competitie deel 2 Swimteam Helden Mosa Eon Competitie deel 2
Blerick (NED),    13-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
13-11-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         3:45.26   538       
        Christiaan Fusers, 87                  Patrick Creemers, 90
        Willem Jongen, 91                      Remco de Veen, 89
            56.28  3:45.26

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   3:51.76   494       
        Luuk Janssen, 95                       Richard Claus, 80
        Sven Reynders, 92                      Joep Smeets, 88
            55.82  3:51.76

    3.  Patrick 1                          Patrick                3:58.66   453       
        Tom van der Sterren, 85                Ivo Hover, 94
        Marc Craenen, 93                       Jos Beckers, 69
            57.67  3:58.66

    4.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         4:10.26   392       
        Joep Suskens, 94                       Niek van der Borgh, 95
        Jip Hochstenbach, 86                   Dennis Creemers, 92
            59.26  4:10.26

    5.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   4:10.95   389       
        Djeremy Hesseling, 96                  Ted Wilders, 97
        Bram in 't Zandt, 96                   Sven Brouwer, 95
            29.52  4:10.95

    6.  Swimteam Helden~Mosa 3             Swimteam Helden~Mosa   4:14.86   372       
        Wilco Geurts, 94                       Jeroen Kurvers, 96
        Ricardo Vullings, 92                   Michel Ebisch, 92
          1:03.39  4:14.86

    7.  Patrick 2                          Patrick                4:18.48   356       
        Joep Teulings, 95                      Jordi Hintzen, 94
        Kevin Meuwissen, 95                    Noud Janssen, 95
          1:02.00  4:18.48




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 50m wisselslag      Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:15.64   426       
        Lizzy Janssen, 95                      Angelique Schouten, 95
        Eline van de Ven, 97                   Celina Austen, 96
            31.19  2:15.64

    2.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:20.00   387       
        Lotte van Haarst, 97                   Shanna Hintzen, 95
        Amber Thevissen, 99                    Anneloes Meijers, 97
          2:20.00

    3.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   2:23.67   358       
        Maartje Janssen, 97                    Kyani Vullings, 94
        Maud Cox, 98                           Lieke Seelen, 97
            35.02  2:23.67

    4.  Patrick 1                          Patrick                2:24.56   352       
        Fiona Meuffels, 95                     Maud Meuwissen, 94
        Joyce Delsing, 95                      Yvette Peulen, 94
            33.69  2:24.56

    5.  Swimteam Helden~Mosa 3             Swimteam Helden~Mosa   2:29.67   317       
        Gina Feenstra, 98                      Daniek van de Ven, 97
        Vivian Schraven, 98                    Aniek Ketelaars, 96
            37.60  2:29.67

    6.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         2:36.23   279       
        Ydwien Vervoort, 98                    Susanne Engelen, 97
        Lotte Verstraelen, 96                  Celine Jansen, 97
            39.64  2:36.23

    7.  Patrick 2                          Patrick                2:38.04   269       
        Jiska van Rijt, 99                     Nicole Delsing, 96
        Lucie Vrehen, 97                       Janou Francot, 95
            39.08  2:38.04




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 25m vrije slag     Jongens Minioren 4 en later
13-11-2011 - 14:47                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  20.53    88       
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                  23.23    61       
    3.  Tom PerriŽns                  04   Patrick                  36.60    15       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 25m vrije slag     Meisjes Minioren 4 en later
13-11-2011 - 14:47                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  17.66   217       
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  19.11   171       
    3.  Tara Rademakers               02   Patrick                  21.10   127       
    4.  Maike Jetten                  02   Patrick                  21.16   126       
    5.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  21.88   114       
    6.  Evie Camp                     02   Patrick                  22.05   111       
    7.  Kiki Roeven                   02   Swimteam Helden~Mosa     23.89    87       
    8.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  24.83    78       
    9.  Noťmi Kovacs                  02   Swimteam Helden~Mosa     25.09    75       
   10.  Anouk PerriŽns                02   Patrick                  26.22    66       
   11.  Myrthe Schoenmakers           03   Patrick                  27.64    56       
   12.  Sanne Delvaux                 04   Swimteam Helden~Mosa     32.19    35       
 NG.ZA  Lynn van der Vorst            04   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag    Jongens Minioren 6 en later
13-11-2011 - 14:51                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:20.15   254       
          1:20.15
    2.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:23.54   224       
          1:23.54
    3.  DaniŽl Vlijt                  01   Patrick                1:31.67   169       
          1:31.67
    4.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa   1:36.05   147       
          1:36.05
    5.  Aaron Camp                    00   Patrick                1:39.10   134       
          1:39.10
    6.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         1:42.03   123       
          1:42.03
    7.  Bram Smeets                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:42.23   122       
          1:42.23
    8.  Lars Rademakers               00   Patrick                1:45.14   112       
          1:45.14
    9.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa   1:45.26   112       
          1:45.26
   10.  Beau Bervar                   01   Swimteam Helden~Mosa   1:45.31   111       
          1:45.31
   11.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers         1:46.64   107       
          1:46.64
   12.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         1:50.18    97       
          1:50.18
   13.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         1:54.38    87       
          1:54.38
   14.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers         1:55.17    85       
          1:55.17
   15.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         1:56.67    82       
          1:56.67
   16.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers         2:00.41    74       
          2:00.41
   DIS  Yessin Maamar                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:46.54             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:46.54
   DIS  Timo van de Laar              00   Patrick                1:49.32             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:49.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Junioren 1 en later
13-11-2011 - 15:01                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers         1:27.16   290       
          1:27.16
    2.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:28.68   276       
          1:28.68
    3.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa   1:29.18   271       
          1:29.18
    4.  ZoŽ Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:30.41   260       
          1:30.41
    5.  Lisa Lamber                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:31.20   253       
          1:31.20
    6.  Maartje Cox                   00   Swimteam Helden~Mosa   1:33.00   239       
          1:33.00
    7.  Britt Gypmans                 00   Swimteam Helden~Mosa   1:33.89   232       
          1:33.89
    8.  Benthe Janssen                00   Swimteam Helden~Mosa   1:35.73   219       
          1:35.73
    9.  Serena Schreurs               00   Swimteam Helden~Mosa   1:36.64   213       
          1:36.64
   10.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers         1:38.76   199  FJ 1 
          1:38.76
   11.  Sarine van Rijt               00   Patrick                1:38.76   199  FJ 2 
          1:38.76
   12.  Jessie Lamber                 01   Swimteam Helden~Mosa   1:39.18   197       
          1:39.18
   13.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa   1:45.07   165       
          1:45.07
   14.  Lotte Beckers                 00   Patrick                1:45.35   164       
          1:45.35
   15.  Anne Roeven                   01   Swimteam Helden~Mosa   1:45.43   164       
          1:45.43
   16.  Jaimy Eerens                  00   De Roersoppers         1:46.24   160       
          1:46.24
   17.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers         1:48.33   151       
          1:48.33
   18.  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers         1:48.67   150       
          1:48.67
   19.  Anouk van der Wielen          01   Swimteam Helden~Mosa   1:49.26   147       
          1:49.26
   20.  Laura van Heel                01   De Roersoppers         1:53.25   132       
          1:53.25
   21.  Indy Barten                   00   Patrick                2:06.92    94       
          2:06.92
   22.  Isa Claessen                  01   Patrick                2:12.51    82       
          2:12.51
 NG.ZA  Lynn Salden                   00   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 15:13                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:38.14   181       
          1:38.14
    2.  Pim Vrehen                    98   Patrick                1:38.48   180       
          1:38.48
    3.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers         1:39.64   173       
          1:39.64
    4.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:39.69   173       
          1:39.69
    5.  Mariano Paulussen             99   Patrick                1:40.23   170       
          1:40.23
    6.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         1:43.32   155       
          1:43.32
    7.  Camiel Heijnen                98   Patrick                1:48.51   134       
          1:48.51
    8.  Jasper Strijp                 98   Patrick                1:48.85   133       
          1:48.85
    9.  Rick Delvaux                  99   Swimteam Helden~Mosa   1:50.06   128       
          1:50.06
   10.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         1:51.42   124       
          1:51.42
   11.  Patrick van Leipsig           99   Swimteam Helden~Mosa   1:53.20   118       
          1:53.20
   12.  Martijn Verheyden             99   Patrick                1:55.66   111       
          1:55.66
   DIS  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:50.60             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          1:50.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 15:21                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Cox                      98   Swimteam Helden~Mosa   1:31.84   318       
          1:31.84
    2.  Gina Feenstra                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:33.20   304       
          1:33.20
    3.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:33.54   301       
          1:33.54
    4.  Vivian Schraven               98   Swimteam Helden~Mosa   1:35.36   284       
          1:35.36
    5.  Britt Korsten                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:36.45   274       
          1:36.45
    6.  Jiska van Rijt                99   Patrick                1:38.83   255       
          1:38.83
    7.  Nina Pilmeyer                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:40.13   245       
          1:40.13
    8.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers         1:40.39   243       
          1:40.39
    9.  Anne van Straaten             99   Patrick                1:41.87   233       
          1:41.87
   10.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers         1:45.21   211       
          1:45.21
   11.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:45.45   210       
          1:45.45
   12.  Nina Claessen                 99   Patrick                1:46.51   204       
          1:46.51
   13.  Marieke Schilder              99   Swimteam Helden~Mosa   1:47.26   199       
          1:47.26
   14.  Amber Vervoort                99   De Roersoppers         1:49.45   187       
          1:49.45
   15.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers         1:51.19   179       
          1:51.19
   16.  Demi Roeven                   99   Swimteam Helden~Mosa   1:54.22   165       
          1:54.22
   17.  Michelle Kurvers              99   Swimteam Helden~Mosa   2:03.13   132       
          2:03.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 15:31                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   1:09.10   345       
          1:09.10
    2.  Robin Meuwissen               96   Patrick                1:17.56   244       
          1:17.56
    3.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:18.56   235       
          1:18.56
    4.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   1:20.20   220       
          1:20.20
    5.  Jeroen Kurvers                96   Swimteam Helden~Mosa   1:22.92   199       
          1:22.92
    6.  Rick van Wegberg              97   Patrick                1:26.54   175       
          1:26.54
    7.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:27.32   171       
          1:27.32
    8.  Lars Hamacher                 97   Patrick                1:27.40   170       
          1:27.40
    9.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:34.32   135       
          1:34.32
   10.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers         1:35.98   128       
          1:35.98
   11.  Jasper Slobbe                 97   Patrick                1:50.21    85       
          1:50.21
   DIS  Leonardo Verkoelen            97   Patrick                1:50.10        VC+VG
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:50.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:37                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:18.90   339       
          1:18.90
    2.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         1:24.27   278       
          1:24.27
    3.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:24.73   274       
          1:24.73
    4.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   1:25.45   267       
          1:25.45
    5.  Lieke Seelen                  97   Swimteam Helden~Mosa   1:32.76   209       
          1:32.76
    6.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers         1:34.17   199       
          1:34.17
    7.  Nicole Delsing                96   Patrick                1:37.20   181       
          1:37.20
    8.  Lucie Vrehen                  97   Patrick                1:38.23   176       
          1:38.23
    9.  Lisan van Emmerik             97   Swimteam Helden~Mosa   1:40.82   162       
          1:40.82
   10.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         1:44.53   146       
          1:44.53
   11.  Aniek Ketelaars               96   Swimteam Helden~Mosa   1:46.42   138       
          1:46.42



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 15:44                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:12.24   456       
          1:12.24
    2.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         1:18.64   353       
          1:18.64
    3.  Ivo Hover                     94   Patrick                1:18.67   353       
          1:18.67
    4.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:20.29   332       
          1:20.29
    5.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                1:22.26   308       
          1:22.26
    6.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers         1:23.20   298       
          1:23.20
    7.  Noud Janssen                  95   Patrick                1:24.04   289       
          1:24.04
    8.  Niek van der Borgh            95   De Roersoppers         1:26.30   267       
          1:26.30
    9.  Jordi Hintzen                 94   Patrick                1:26.51   265       
          1:26.51
   10.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   1:27.77   254       
          1:27.77
   11.  Joep Teulings                 95   Patrick                1:29.18   242       
          1:29.18
   12.  Tim Kessels                   94   Swimteam Helden~Mosa   1:30.14   234       
          1:30.14
   13.  Jesse van Dun                 94   Patrick                1:32.45   217       
          1:32.45
   14.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         1:46.86   140       
          1:46.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 15:51                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   1:18.29   513       
          1:18.29
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                1:23.51   423       
          1:23.51
    3.  Joyce Delsing                 95   Patrick                1:27.76   364       
          1:27.76
    4.  Kyani Vullings                94   Swimteam Helden~Mosa   1:32.86   307       
          1:32.86
    5.  Lotte Verstraelen             96   De Roersoppers         1:33.89   297       
          1:33.89
    6.  Shanna Hintzen                95   De Roersoppers         1:36.80   271       
          1:36.80
    7.  Maud Gypmans                  95   Swimteam Helden~Mosa   1:36.88   271       
          1:36.88
    8.  Susanne Engelen               97   De Roersoppers         1:37.95   262       
          1:37.95
    9.  Yvette Peulen                 94   Patrick                1:38.29   259       
          1:38.29
   10.  Janou Francot                 95   Patrick                1:38.54   257       
          1:38.54
   11.  Maud Meuwissen                94   Patrick                1:47.45   198       
          1:47.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
13-11-2011 - 15:58                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         2:01.85   542       
            59.37  2:01.85
    2.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         2:03.98   514       
          1:01.02  2:03.98
    3.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         2:06.62   483       
          1:02.33  2:06.62
    4.  Tom van der Sterren           85   Patrick                2:07.64   471       
          1:01.62  2:07.64
    5.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers         2:08.70   460       
          2:08.70
    6.  Bart Alberts                  89   Swimteam Helden~Mosa   2:12.82   418       
          1:04.26  2:12.82
    7.  Jos Beckers                   69   Patrick                2:13.08   416       
          1:02.26  2:13.08
    8.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   2:15.84   391       
          1:03.70  2:15.84
    9.  Jip Hochstenbach              86   De Roersoppers         2:16.32   387       
          1:04.70  2:16.32
   10.  Richard Claus                 80   Swimteam Helden~Mosa   2:19.30   363       
          1:06.89  2:19.30
   11.  Joep Smeets                   88   Swimteam Helden~Mosa   2:20.20   356       
          1:06.92  2:20.20
   12.  Michel Ebisch                 92   Swimteam Helden~Mosa   2:20.48   353       
          1:07.02  2:20.48
   13.  Sven Reynders                 92   Swimteam Helden~Mosa   2:21.93   343       
          1:08.24  2:21.93
   14.  Marc Craenen                  93   Patrick                2:22.80   336       
          1:07.89  2:22.80
   15.  Ricardo Vullings              92   Swimteam Helden~Mosa   2:31.24   283       
          1:11.62  2:31.24
   16.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         2:32.54   276       
          1:10.95  2:32.54
 AFGEM  Guido Faassen                 91   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
13-11-2011 - 16:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers         2:19.07   510       
          1:05.64  2:19.07
    2.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers         2:21.92   480       
          1:09.23  2:21.92
    3.  Marianka Peeters              88   Patrick                2:24.67   453       
          1:09.39  2:24.67
    4.  Jenny van der Borgh           91   De Roersoppers         2:25.56   445       
          1:07.93  2:25.56
    5.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   2:26.50   436       
          1:08.86  2:26.50
    6.  Sarina Paulussen              93   Patrick                2:31.64   394       
          1:11.82  2:31.64
    7.  Tanja Peeters                 91   Swimteam Helden~Mosa   2:33.02   383       
          1:13.14  2:33.02
    8.  Melanie van den Beuken        91   Swimteam Helden~Mosa   2:36.29   359       
          1:13.73  2:36.29
    9.  Jose Janssen                  89   Swimteam Helden~Mosa   2:36.80   356       
          1:12.67  2:36.80
   10.  Inge Hover                    91   Patrick                2:38.92   342       
          1:17.86  2:38.92
   11.  Claire Ohlenforst             93   Patrick                2:41.28   327       
          1:17.96  2:41.28
   12.  Linda Maas                    90   Swimteam Helden~Mosa   2:42.02   323       
          1:19.18  2:42.02
   13.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                2:45.36   303       
          1:17.02  2:45.36
   14.  Kim Houben                    91   Swimteam Helden~Mosa   2:48.44   287       
          1:17.09  2:48.44
   15.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers         3:00.87   232       
          1:25.56  3:00.87
   16.  Anouk Bloem                   90   Swimteam Helden~Mosa   3:14.00   188       
          1:30.54  3:14.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 4 en later
13-11-2011 - 16:23                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  57.51    84       
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                1:08.52    50       
   DIS  Tom PerriŽns                  04   Patrick                1:20.31             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met ťťn hand aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Minioren 4 en later
13-11-2011 - 16:23                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                  53.75   153       
    2.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  55.58   139       
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                  58.42   119       
        Lotte van Straaten            02   Patrick                  58.42   119       
    5.  Noťmi Kovacs                  02   Swimteam Helden~Mosa     59.40   113       
    6.  Tara Rademakers               02   Patrick                  59.73   112       
    7.  Maike Jetten                  02   Patrick                1:02.77    96       
    8.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:03.20    94       
    9.  Kiki Roeven                   02   Swimteam Helden~Mosa   1:03.26    94       
   10.  Myrthe Schoenmakers           03   Patrick                1:08.02    75       
   11.  Anouk PerriŽns                02   Patrick                1:12.15    63       
   12.  Sanne Delvaux                 04   Swimteam Helden~Mosa   1:14.87    56       
   DIS  Janine Rogge                  02   Swimteam Helden~Mosa   1:05.53             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met ťťn hand aangetikt.
 NG.ZA  Lynn van der Vorst            04   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 6 en later
13-11-2011 - 16:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Janssen                   00   Swimteam Helden~Mosa     33.00   232       
    2.  Jesse Janssen                 00   Swimteam Helden~Mosa     33.04   231       
    3.  DaniŽl Vlijt                  01   Patrick                  34.91   196       
    4.  Aaron Camp                    00   Patrick                  37.11   163       
    5.  Bram Smeets                   00   Swimteam Helden~Mosa     39.09   140  FJ 1 
    6.  Tijn Janssen                  01   Swimteam Helden~Mosa     39.09   140  FJ 2 
    7.  Lars Rademakers               00   Patrick                  39.93   131       
    8.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers           40.20   128       
    9.  Beau Bervar                   01   Swimteam Helden~Mosa     40.65   124       
   10.  Timo van de Laar              00   Patrick                  41.67   115       
   11.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers           41.68   115       
   12.  Rick Vervoort                 00   De Roersoppers           41.96   113       
   13.  Yessin Maamar                 00   Swimteam Helden~Mosa     43.02   105       
   14.  Dion Tramontana               01   Swimteam Helden~Mosa     45.02    91       
   15.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers           45.54    88  FJ 1 
   16.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers           45.54    88  FJ 2 
   17.  Stijn Gehlen                  01   De Roersoppers           47.85    76       
   18.  Eloy Mooren                   01   De Roersoppers           48.49    73       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 1 en later
13-11-2011 - 16:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Romy Ewalds                   00   Swimteam Helden~Mosa     34.79   298       
    2.  ZoŽ Pauwels                   00   Swimteam Helden~Mosa     35.37   284       
    3.  Marjolein Schoonheim          00   De Roersoppers           35.66   277       
    4.  Lisa Lamber                   00   Swimteam Helden~Mosa     35.85   272  FJ 1 
    5.  Milou van den Beucken         00   Swimteam Helden~Mosa     35.85   272  FJ 2 
    6.  Serena Schreurs               00   Swimteam Helden~Mosa     36.53   257       
    7.  Britt Gypmans                 00   Swimteam Helden~Mosa     36.90   250       
    8.  Maartje Cox                   00   Swimteam Helden~Mosa     38.36   222       
    9.  Sarine van Rijt               00   Patrick                  39.16   209       
   10.  Amy Mooren                    00   De Roersoppers           39.30   207       
   11.  Benthe Janssen                00   Swimteam Helden~Mosa     41.04   181       
   12.  Anne Roeven                   01   Swimteam Helden~Mosa     41.33   178       
   13.  Manon van der Wielen          02   Swimteam Helden~Mosa     41.76   172       
   14.  Jaimy Eerens                  00   De Roersoppers           41.98   169       
   15.  Jessie Lamber                 01   Swimteam Helden~Mosa     42.56   163       
   16.  Lotte Beckers                 00   Patrick                  42.58   162       
   17.  Loes Gelissen                 01   De Roersoppers           43.13   156       
   18.  Anouk van der Wielen          01   Swimteam Helden~Mosa     43.73   150       
   19.  Kiki de Nies                  01   De Roersoppers           44.42   143       
   20.  Laura van Heel                01   De Roersoppers           45.93   129       
   21.  Indy Barten                   00   Patrick                  50.14    99       
   22.  Janine Rogge                  02   Swimteam Helden~Mosa     54.75    76       
   23.  Isa Claessen                  01   Patrick                  58.06    64       
 NG.ZA  Lynn Salden                   00   Patrick                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 16:42                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart van der Linden           98   Swimteam Helden~Mosa   1:26.33   182       
          1:26.33
    2.  Rick Delvaux                  99   Swimteam Helden~Mosa   1:27.02   177       
          1:27.02
    3.  Camiel Heijnen                98   Patrick                1:27.36   175       
          1:27.36
    4.  Daan Zenden                   99   De Roersoppers         1:27.73   173       
          1:27.73
    5.  Robbin Vonk                   98   De Roersoppers         1:28.86   167       
          1:28.86
    6.  Pim Vrehen                    98   Patrick                1:30.29   159       
          1:30.29
    7.  Roel Slobbe                   99   Patrick                1:30.97   155       
          1:30.97
    8.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         1:32.29   149       
          1:32.29
    9.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         1:40.24   116       
          1:40.24
   10.  Mariano Paulussen             99   Patrick                1:43.92   104       
          1:43.92
   11.  Patrick van Leipsig           99   Swimteam Helden~Mosa   1:46.09    98       
          1:46.09
   12.  Jasper Strijp                 98   Patrick                1:46.31    97       
          1:46.31
   13.  Martijn Verheyden             99   Patrick                1:55.86    75       
          1:55.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
13-11-2011 - 16:49                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Cox                      98   Swimteam Helden~Mosa   1:21.61   309       
          1:21.61
    2.  Ydwien Vervoort               98   De Roersoppers         1:22.59   299       
          1:22.59
    3.  Gina Feenstra                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:24.80   276  FJ 1 
          1:24.80
    4.  Amber Thevissen               99   De Roersoppers         1:24.80   276  FJ 2 
          1:24.80
    5.  Vivian Schraven               98   Swimteam Helden~Mosa   1:26.92   256       
          1:26.92
    6.  Malon Hanssen                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:29.44   235       
          1:29.44
    7.  Jiska van Rijt                99   Patrick                1:29.57   234       
          1:29.57
    8.  Nina Pilmeyer                 98   Swimteam Helden~Mosa   1:30.51   227       
          1:30.51
    9.  Anne van Straaten             99   Patrick                1:34.18   201       
          1:34.18
   10.  Britt Korsten                 99   Swimteam Helden~Mosa   1:34.64   198       
          1:34.64
   11.  Sanne Vilters                 99   De Roersoppers         1:38.34   177       
          1:38.34
   12.  Michelle Kurvers              99   Swimteam Helden~Mosa   1:38.92   174       
          1:38.92
   13.  Amber Vervoort                99   De Roersoppers         1:40.13   167       
          1:40.13
   14.  Demi Roeven                   99   Swimteam Helden~Mosa   1:40.18   167       
          1:40.18
   15.  Marieke Schilder              99   Swimteam Helden~Mosa   1:42.58   156       
          1:42.58
   16.  Eva Vullers                   99   De Roersoppers         1:48.10   133       
          1:48.10
   17.  Nina Claessen                 99   Patrick                1:52.39   118       
          1:52.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
13-11-2011 - 16:59                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ted Wilders                   97   Swimteam Helden~Mosa   1:02.39   373       
          1:02.39
    2.  Bram in 't Zandt              96   Swimteam Helden~Mosa   1:03.94   347       
          1:03.94
    3.  Robin Meuwissen               96   Patrick                1:04.53   337       
          1:04.53
    4.  Rick van Wegberg              97   Patrick                1:04.97   330       
          1:04.97
    5.  Max Vervoort                  96   De Roersoppers         1:05.12   328       
          1:05.12
    6.  Jeroen Kurvers                96   Swimteam Helden~Mosa   1:05.73   319       
          1:05.73
    7.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         1:06.89   303       
          1:06.89
    8.  Sean Verstappen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:09.88   265       
          1:09.88
    9.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers         1:10.12   263       
          1:10.12
   10.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         1:10.56   258       
          1:10.56
   11.  Lars Hamacher                 97   Patrick                1:12.62   236       
          1:12.62
   12.  Jasper Slobbe                 97   Patrick                1:16.89   199       
          1:16.89
   13.  Leonardo Verkoelen            97   Patrick                1:24.60   149       
          1:24.60
 AFGEM  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 17:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte van Haarst              97   De Roersoppers         1:05.82   465       
          1:05.82
    2.  Maartje Janssen               97   Swimteam Helden~Mosa   1:07.75   426       
          1:07.75
    3.  Celina Austen                 96   Swimteam Helden~Mosa   1:07.98   422       
          1:07.98
    4.  Lieke Seelen                  97   Swimteam Helden~Mosa   1:09.51   395       
          1:09.51
    5.  Eline van de Ven              97   Swimteam Helden~Mosa   1:10.22   383       
          1:10.22
    6.  Anneloes Meijers              97   De Roersoppers         1:10.57   377       
          1:10.57
    7.  Aniek Ketelaars               96   Swimteam Helden~Mosa   1:11.79   358       
          1:11.79
    8.  Daniek van de Ven             97   Swimteam Helden~Mosa   1:15.00   314       
          1:15.00
    9.  Nicole Delsing                96   Patrick                1:15.19   312       
          1:15.19
   10.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         1:15.83   304       
          1:15.83
   11.  Lisan van Emmerik             97   Swimteam Helden~Mosa   1:17.72   282       
          1:17.72
   12.  Lucie Vrehen                  97   Patrick                1:19.13   267       
          1:19.13



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
13-11-2011 - 17:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Janssen                  95   Swimteam Helden~Mosa   2:20.51   500       
            29.86  2:20.51
    2.  Sven Brouwer                  95   Swimteam Helden~Mosa   2:36.73   360       
            33.64  2:36.73
    3.  Joep Suskens                  94   De Roersoppers         2:37.42   355       
            35.51  2:37.42
    4.  Niek van der Borgh            95   De Roersoppers         2:41.93   326       
            33.63  2:41.93
    5.  Ivo Hover                     94   Patrick                2:42.14   325       
            35.16  2:42.14
    6.  Joep Teulings                 95   Patrick                2:42.64   322       
            33.98  2:42.64
    7.  Wilco Geurts                  94   Swimteam Helden~Mosa   2:44.41   312       
            36.91  2:44.41
    8.  Noud Janssen                  95   Patrick                2:46.43   301       
            37.80  2:46.43
    9.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                2:48.50   290       
            32.24  2:48.50
   10.  Tim Kessels                   94   Swimteam Helden~Mosa   2:51.07   277       
            35.10  2:51.07
   11.  Jesse van Dun                 94   Patrick                3:01.64   231       
            36.89  3:01.64
   12.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         3:18.76   176       
            46.10  3:18.76
   DIS  Jordi Hintzen                 94   Patrick                2:55.88             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            37.11  2:55.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
13-11-2011 - 17:22                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lizzy Janssen                 95   Swimteam Helden~Mosa   2:32.36   546       
            32.68  2:32.36
    2.  Fiona Meuffels                95   Patrick                2:33.64   533       
            34.32  2:33.64
    3.  Shanna Hintzen                95   De Roersoppers         2:55.00   360       
            35.10  2:55.00
    4.  Angelique Schouten            95   Swimteam Helden~Mosa   2:56.04   354       
            37.33  2:56.04
    5.  Joyce Delsing                 95   Patrick                2:57.00   348       
            38.66  2:57.00
    6.  Yvette Peulen                 94   Patrick                2:57.48   346       
            36.95  2:57.48
    7.  Lotte Verstraelen             96   De Roersoppers         3:04.26   309       
            40.02  3:04.26
    8.  Janou Francot                 95   Patrick                3:13.53   266       
            44.43  3:13.53
    9.  Maud Gypmans                  95   Swimteam Helden~Mosa   3:14.00   264       
            46.13  3:14.00
   10.  Susanne Engelen               97   De Roersoppers         3:21.92   234       
            40.42  3:21.92
   DIS  Maud Meuwissen                94   Patrick                3:20.08             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            41.31  3:20.08



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
13-11-2011 - 17:34                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         2:16.13   473       
          1:05.74  2:16.13
    2.  Tom van der Sterren           85   Patrick                2:20.36   432       
          1:09.13  2:20.36
    3.  Willem Jongen                 91   De Roersoppers         2:26.87   377       
          1:12.34  2:26.87
    4.  Djeremy Hesseling             96   Swimteam Helden~Mosa   2:28.10   367       
          1:12.36  2:28.10
    5.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         2:28.21   366       
          1:12.02  2:28.21
    6.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         2:28.60   364       
          1:12.41  2:28.60
    7.  Joep Smeets                   88   Swimteam Helden~Mosa   2:32.20   338       
          1:13.63  2:32.20
    8.  Bart Alberts                  89   Swimteam Helden~Mosa   2:32.23   338       
          1:13.63  2:32.23
    9.  Marc Craenen                  93   Patrick                2:33.63   329       
          1:15.85  2:33.63
   10.  Michel Ebisch                 92   Swimteam Helden~Mosa   2:37.88   303       
          1:16.32  2:37.88
   11.  Jip Hochstenbach              86   De Roersoppers         2:41.32   284       
          1:16.81  2:41.32
   12.  Jos Beckers                   69   Patrick                2:46.57   258       
          1:20.58  2:46.57
   13.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         2:49.51   245       
          1:21.20  2:49.51
   14.  Sven Reynders                 92   Swimteam Helden~Mosa   2:50.52   240       
          1:22.81  2:50.52
 AFGEM  Guido Faassen                 91   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
13-11-2011 - 17:44                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Austen                 93   Swimteam Helden~Mosa   2:40.57   419       
          1:19.76  2:40.57
    2.  Jenny van der Borgh           91   De Roersoppers         2:45.31   384       
          1:20.89  2:45.31
    3.  Tanja Peeters                 91   Swimteam Helden~Mosa   2:46.94   373       
          1:22.08  2:46.94
    4.  Sabine Klesman                92   De Roersoppers         2:48.40   363       
          1:23.32  2:48.40
    5.  Ilse Clevers                  85   De Roersoppers         2:49.18   358       
          1:22.74  2:49.18
    6.  Sarina Paulussen              93   Patrick                2:53.32   333       
          1:24.73  2:53.32
    7.  Claire Ohlenforst             93   Patrick                3:02.24   286       
          1:29.47  3:02.24
    8.  Inge Hover                    91   Patrick                3:04.23   277       
          1:31.89  3:04.23
    9.  Kim Houben                    91   Swimteam Helden~Mosa   3:05.98   269       
          1:30.73  3:05.98
   10.  Marianka Peeters              88   Patrick                3:08.65   258       
          1:32.99  3:08.65
   11.  Melanie van den Beuken        91   Swimteam Helden~Mosa   3:12.93   241       
          1:33.29  3:12.93
   12.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                3:15.20   233       
          1:34.46  3:15.20
   13.  Anouk Bloem                   90   Swimteam Helden~Mosa   3:35.78   172       
          1:42.75  3:35.78
   14.  Tessa Schmits                 93   De Roersoppers         3:45.89   150       
          1:50.76  3:45.89
   DIS  Jose Janssen                  89   Swimteam Helden~Mosa                       
        AQ - Niet goedgekeurde zwemkleding gebruikt (geen tijden noteren)
 AFGEM  Linda Maas                    90   Swimteam Helden~Mosa                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42              Jongens, 4 x 50m wisselslag   Jongens Junioren 2 en later
13-11-2011 - 17:59                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:32.92   188       
        Roel Wijnands, 99                      Koen Wijnands, 98
        Serve Nelissen, 99                     Daan Zenden, 99
            43.61  2:32.92

    2.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:34.01   184       
        Rick Delvaux, 99                       Jesse Janssen, 00
        Bart van der Linden, 98                Max Janssen, 00
            41.08  2:34.01

   DIS  Patrick 1                          Patrick                               4e   
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Pim Vrehen, 98                         Roel Slobbe, 99
        Mariano Paulussen, 99                  Camiel Heijnen, 98
            40.46

   DIS  Patrick 2                          Patrick                3:13.44        SA   
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
        Lars Rademakers, 00                    Aaron Camp, 00
        Martijn Verheyden, 99                  Jasper Strijp, 98
            56.52  3:13.44




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
13-11-2011 - 18:03                 (1j, 1m, 1j, 1m)                            Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Swimteam Helden~Mosa 1             Swimteam Helden~Mosa   2:16.42   228       
        Jesse Janssen, 00                      Max Janssen, 00
        ZoŽ Pauwels, 00                        Romy Ewalds, 00
            32.72  2:16.42

    2.  Swimteam Helden~Mosa 2             Swimteam Helden~Mosa   2:29.45   173       
        Tijn Janssen, 01                       Bram Smeets, 00
        Milou van den Beucken, 00              Lisa Lamber, 00
            39.07  2:29.45

    3.  Patrick 1                          Patrick                2:32.13   164       
        DaniŽl Vlijt, 01                       Aaron Camp, 00
        Sarine van Rijt, 00                    Fleur Beckers, 02
            34.51  2:32.13

    4.  De Roersoppers 1                   De Roersoppers         2:35.25   154       
        Rick Vervoort, 00                      Tim van Poll, 01
        Marjolein Schoonheim, 00               Amy Mooren, 00
            40.83  2:35.25

    5.  Swimteam Helden~Mosa 3             Swimteam Helden~Mosa   2:42.67   134       
        Beau Bervar, 01                        Yessin Maamar, 00
        Britt Gypmans, 00                      Serena Schreurs, 00
            42.48  2:42.67

    6.  Patrick 2                          Patrick                2:54.61   108       
        Timo van de Laar, 00                   Lars Rademakers, 00
        Maike Jetten, 02                       Lotte Beckers, 00
            43.08  2:54.61

    7.  De Roersoppers 2                   De Roersoppers         2:55.57   107       
        Mike Jansen, 02                        Daan Wijnands, 02
        Loes Gelissen, 01                      Kiki de Nies, 01
            46.73  2:55.57




SPLASH Meet Manager 11Registered to Swimteam Helden-Mosa (SG)