Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 19. Heren, 200m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 23. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Dames, 200m rugslag  Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag  Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el


Deel 2 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse
De Westereen, 12-11-2011


1 - Deel 2 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse12-11-2011 - 14:00


Programmanr. 1
12-11-2011 - 14:00
Heren, 4 x 100m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum3:57.813:58.86
Gefeliciteert jullie zijn de besten.
Cor Sytsma
Abe Ringnalda
95
83
1:02.38Johan Dijkstra
Willem-Jan v.d. Vegte
71
87
2.Zpd 1Zpd3:59.854:00.19
Jacko Korporaal
Hendrik Ben v/d Boon
98
88
1:04.31Ritske Reitsma
Sietse Wijbenga
90
93
3.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'544:04.874:05.11
Niek Zeilstra
Jorrit Visser
94
89
1:03.56Frans Plat
Jildert Prins
84
89
4.Avena 1Avena4:12.864:15.05
Jelmer Post
Jacco van der Wal
97
95
1:01.77Melwin van Spil
Sjoerd Knol
97
95


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-11-2011 - 14:05
Dames, 4 x 50m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.F.Z.C.'54 1F.Z.C.'542:19.072:20.30
Gefeliciteert jullie zijn de besten.
Gwen Sieswerda
Amber Bosch
98
97
34.81Lisa Rozema
Rixt-Nynke Baron
96
96
2.Avena 1Avena2:22.452:23.25
Aukje Zwart
Amber van der Ley
94
97
35.55Marieke Dijkstra
Bianca Jongsma
96
96
3.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:25.472:25.71
Tine Folkertsma
Anne Tuinstra
94
98
38.93Liza Salverda
Femke van der Gaast
95
94
4.Zpd 1Zpd2:26.312:30.41
Swanet van der Wal
Kira Savannah Stavorinus
97
97
38.37Johanna de Boer
Femke de Meer
94
97


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-11-2011 - 14:08
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Noah Vincent StavorinusZpd1:31.672000003591:30.51
2.Gerben OeveringF.Z.C.'541:45.972001007551:43.59
3.Robin de JongSG. Bolsward-Workum1:56.162001011651:48.92
4.Anne Henk FennemaZpdNT2001026091:52.16
5.Jesse LammersAvenaNT2001006851:54.40
6.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum2:03.852001024431:55.25
DISTein HuizingaAvenaNT200103285
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISAllard SieperdaSG. Bolsward-WorkumNT2001013652:08.08
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-11-2011 - 14:12
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Marike de JongAvena1:33.552001010741:25.16
2.Eline van der WalAvena1:33.922001009301:26.06
3.Heline KoningSG. Bolsward-WorkumNT2000004221:34.53
4.Marloes GatsonidesZpd1:54.062001010161:39.38
5.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum1:49.422001026981:40.41
6.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-WorkumNT2000004241:43.37
7.Joyce KuipersSG. Bolsward-WorkumNT2001034261:44.00
8.Elin van der MeulenAvenaNT2001034801:45.12
9.Sigrid PafforaadAvena1:43.222002011301:45.13
10.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum1:58.002000029721:45.94
11.Belle TienstraSG. Bolsward-WorkumNT2000018061:47.25
12.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum1:52.472002007281:48.70
13.Evelien van HarskampZpdNT2001010181:49.38
14.Martine KammingaZpdNT2002011721:57.62
DISJildou FlapperSG. Bolsward-WorkumNT2000048381:55.47
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-11-2011 - 14:19
Jongens, 100m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:37.00;  Jun 2: 1:30.00  /  NJK korte baan 2012 Jun 1: 1:24.52;  Jun 2: 1:21.18


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Werner VeltmanAvena1:31.921998034171:28.59
2.Cor PolitiekAvena1:29.211998042731:29.07
3.Sjors VerweijAvena1:33.841999005591:30.45
4.Jacko KorporaalZpd1:35.681998022471:35.10
5.Romeo DijkstraSG. Bolsward-Workum1:49.331998032951:37.74
6.Sjoerd de JongAvena1:50.581999039071:44.41
7.Laurens TerlaakpootAvena1:50.701999025631:46.32
8.Darren SieswerdaF.Z.C.'541:50.582000017631:47.31
9.Redmar BoertiesSG. Bolsward-WorkumNT1999038271:54.26
10.Foeke-Jan OostenveldAvena2:09.801999039051:55.75
11.Jesper OeveringF.Z.C.'541:53.041999002571:56.77
12.Ulbe KuipersF.Z.C.'542:00.341999027152:02.48
DISMichiel de JongSG. Bolsward-Workum2:02.121999004451:59.89
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-11-2011 - 14:27
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:46.00;  Jun 2: 1:40.00;  Jun 3: 1:37.00  /  NJK korte baan 2012 Jun 1: 1:30.36;  Jun 2: 1:22.85;  Jun 3: 1:20.26


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum1:33.921998045261:30.75
2.Anna RozemaF.Z.C.'541:34.872000006221:34.03
3.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-Workum1:39.781999039901:34.76
4.Gwen SieswerdaF.Z.C.'541:35.611998023421:35.38
5.Laura de GrootSG. Bolsward-Workum1:40.321998022461:40.80
6.Sanne GrovensteinF.Z.C.'541:42.271998033701:42.03
7.Anick de BoerSG. Bolsward-Workum1:47.421998022441:42.13
8.Picabo TienstraSG. Bolsward-WorkumNT1999030061:43.15
9.Mayke VeltmanAvena1:46.892000036621:43.86
10.Ilona HofmanF.Z.C.'541:45.621998027961:44.17
11.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:50.201998002581:47.15
12.Nora VeenstraSG. Bolsward-WorkumNT1999014461:50.45
13.Marijke PoortingaZpd1:58.461999023401:58.10
14.Christine BerenschotSG. Bolsward-WorkumNT1999016841:58.96
15.Anita VenemaZpdNT2000012601:59.64
16.Jeanine PostmaZpdNT2000042282:00.63
AFGEMLysbeth KosterAvena1:32.77199901952


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-11-2011 - 14:37
Jongens, 100m vlinderslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:24.00;  Jun 2: 1:18.00;  Jun 3: 1:15.00;  Jun 4: 1:13.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Jelmer PostAvena1:08.031997026091:08.42
2.Guido PostmaAvena1:10.201997020651:10.53
3.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum1:21.451997003951:11.54
4.Patrick de RoosZpd1:37.281997020711:20.90
5.Rik OeveringF.Z.C.'54NT1997000911:25.00
6.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum1:48.471996015231:25.43
7.Sven HarskampF.Z.C.'54NT1996050731:48.38


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-11-2011 - 14:41
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:35.00;  Jun 2: 1:28.00;  Jun 3: 1:25.00;  Jgd 1: 1:23.00;  Jgd 2: 1:23.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'541:21.131996018961:21.32
2.Jildou TemmingAvena1:25.411998027681:22.02
3.Femke de JongAvena1:29.991997050921:22.73
4.Anna-Gre IdsingaSG. Bolsward-WorkumNT1996037181:26.43
5.Marieke DijkstraAvena1:19.541996021221:26.92
6.Lisa RozemaF.Z.C.'541:30.531996008601:33.30
7.Amber BoschF.Z.C.'541:28.481997033681:38.66
8.Rinske BoumaF.Z.C.'541:43.511996013141:42.12
9.Raijsa BalasinghamAvena2:19.431997021821:45.12
10.Christine GrondsmaF.Z.C.'54NT1997033721:46.42
11.Marit Hille Ris LambersSG. Bolsward-WorkumNT1996047601:47.88
DISMarlijn BerendsF.Z.C.'54NT1997040941:51.19
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-11-2011 - 14:48
Jongens, 100m schoolslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:37.00;  Jun 2: 1:30.00;  Jun 3: 1:27.00;  Jun 4: 1:25.00;  Jgd 1: 1:23.50;  Jgd 2: 1:23.50


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Bas VerweijAvena1:20.851997024931:18.71
2.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum1:17.271995033851:19.76
3.Martin van KammenZpd1:23.361995026871:23.81
4.Niek ZeilstraF.Z.C.'541:24.571994031671:25.34
5.Nico KatsburgSG. Bolsward-Workum1:35.091995050871:28.15
6.Bart de VosF.Z.C.'541:37.441995014351:35.00
AFGEMJoeri LeeuwenSG. Bolsward-Workum1:32.97199505265


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-11-2011 - 14:53
Dames, 100m schoolslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:46.00;  Jun 2: 1:40.00;  Jun 3: 1:37.00;  Jgd 1: 1:35.50;  Jgd 2: 1:35.50;  16 +: 1:32.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Liza SalverdaSG. Bolsward-Workum1:20.941995005701:25.10
2.Johanna de BoerZpd1:25.981994039441:27.15
3.Aukje ZwartAvena1:24.611994029161:32.75FJ 1
4.Amber van der LeyAvena1:31.011997051721:32.75FJ 2
5.Judith Brug van derAvena1:37.051997040821:33.88
6.Bianca JongsmaAvena1:33.121996010061:36.54
7.Siebrina van der MeulenZpd1:37.831997009041:37.59
8.Imkje BoumaF.Z.C.'541:38.411994029801:38.58
9.Ilse HarskampF.Z.C.'541:39.631994034921:40.60
AFGEMAnne van ZalingeF.Z.C.'541:38.91199506100
AFGEMSanne-Lobke IJlstraSG. Bolsward-Workum1:31.74199404072


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-11-2011 - 15:00
Heren, 200m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 2:41.00;  Jun 2: 2:31.00;  Jun 3: 2:27.00;  Jun 4: 2:23.00;  Jgd 1: 2:20.50;  Jgd 2: 2:20.50;  18 +: 2:18.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Jildert PrinsF.Z.C.'542:04.661989025092:07.71
100m:1:02.15200m:2:07.71
2.Hendrik Ben v/d BoonZpd2:08.141988047612:08.48FJ 1
100m:1:03.33200m:2:08.48
3.Jorrit VisserF.Z.C.'542:06.581989033932:08.48FJ 2
100m:1:02.39200m:2:08.48
4.Sietse WijbengaZpd2:14.361993019672:09.27
100m:1:03.48200m:2:09.27
5.Johan DijkstraSG. Bolsward-Workum2:17.581971014972:17.50
100m:1:04.39200m:2:17.50
6.Ritske ReitsmaZpd2:20.891990024092:18.40
100m:1:05.44200m:2:18.40
7.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum2:23.541983028492:22.03
100m:1:07.37200m:2:22.03
8.Sjoerd KnolAvena2:24.271995016012:25.60
100m:1:10.35200m:2:25.60
9.Jacco van der WalAvena2:22.941995041452:27.62
100m:1:11.77200m:2:27.62
10.Melwin van SpilAvena2:23.681997019272:30.14
100m:1:13.58200m:2:30.14
11.Frans PlatF.Z.C.'542:33.281984017812:32.43
100m:1:14.15200m:2:32.43
12.Wijbe Bauke WoudaZpd2:42.241992064952:33.39
100m:1:14.14200m:2:33.39
13.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum2:51.181993016272:43.07
100m:1:16.28200m:2:43.07


<< TOP >>
Programmanr. 21
12-11-2011 - 15:09
Dames, 200m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 2:58.00;  Jun 2: 2:47.00;  Jun 3: 2:43.00;  Jgd 1: 2:39.00;  Jgd 2: 2:39.00;  16 +: 2:33.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Iris RozemaF.Z.C.'542:23.441993051082:28.94
100m:1:11.93200m:2:28.94
2.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum2:29.761994041422:30.74
100m:1:12.46200m:2:30.74
3.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'542:22.811992030442:31.27
100m:1:15.45200m:2:31.27
4.Hester de VriesZpd2:28.301989044922:39.38
100m:1:15.23200m:2:39.38
5.Maaike de WolffAvena2:36.091993054222:39.56
100m:1:15.57200m:2:39.56
6.Shanna HofstraAvena2:34.431993039742:42.21
100m:1:17.50200m:2:42.21
7.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum2:45.271994052742:45.58
100m:1:17.62200m:2:45.58
8.Kira Savannah StavorinusZpd2:44.601997041222:49.31
100m:1:18.03200m:2:49.31
9.Paulien PetersonZpd2:53.121997009062:50.00
100m:1:23.56200m:2:50.00
10.Judith MetselaarF.Z.C.'542:53.611990069603:00.40
100m:1:29.52200m:3:00.40
11.Femke de MeerZpd2:47.621997030803:04.40
100m:1:23.27200m:3:04.40
12.Swanet van der WalZpd3:06.781997019303:05.60
100m:1:29.52200m:3:05.60


<< TOP >>
Programmanr. 24
12-11-2011 - 15:35
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Noah Vincent StavorinusZpd34.8520000035935.32
2.Gerben OeveringF.Z.C.'5442.7720010075541.20
3.Robin de JongSG. Bolsward-Workum42.5320010116542.62
4.Anne Henk FennemaZpd44.5020010260943.95
5.Jesse LammersAvena46.7620010068545.39
6.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum46.8720010244345.58
7.Tein HuizingaAvenaNT20010328546.78
8.Allard SieperdaSG. Bolsward-WorkumNT20010136549.40


<< TOP >>
Programmanr. 26
12-11-2011 - 15:37
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Marike de JongAvena35.3220010107433.82
2.Eline van der WalAvena35.5620010093034.46
3.Heline KoningSG. Bolsward-Workum37.0820000042237.41
4.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum42.1720010269839.19
5.Tanja BuwaldaSG. Bolsward-Workum39.0920000042439.63
6.Marloes GatsonidesZpd41.1920010101640.35
7.Sigrid PafforaadAvena40.7020020113040.78
8.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum39.6020000180642.80
9.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum45.6620020072843.40
10.Elin van der MeulenAvena43.2620010348043.98
11.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum45.3720000297245.79
12.Joyce KuipersSG. Bolsward-Workum50.3720010342646.12
13.Evelien van HarskampZpd43.2820010101847.31
14.Martine KammingaZpd51.7720020117249.55FJ 1
15.Jildou FlapperSG. Bolsward-Workum49.2520000483849.55FJ 2
16.Anita VenemaZpd42.1920000126053.11


<< TOP >>
Programmanr. 28
12-11-2011 - 15:43
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:24.00;  Jun 2: 1:19.00  /  NJK korte baan 2012 Jun 1: 1:13.89;  Jun 2: 1:10.80


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Jacko KorporaalZpd1:16.561998022471:18.50
2.Werner VeltmanAvena1:35.411998034171:24.06
3.Sjoerd de JongAvena1:41.251999039071:36.54
4.Romeo DijkstraSG. Bolsward-Workum1:52.751998032951:38.10
5.Laurens TerlaakpootAvena1:50.901999025631:43.82
6.Ulbe KuipersF.Z.C.'541:58.421999027151:44.02
Jesper OeveringF.Z.C.'541:43.471999002571:44.02
8.Redmar BoertiesSG. Bolsward-WorkumNT1999038271:49.12
9.Foeke-Jan OostenveldAvena1:53.801999039051:57.77
DISCor PolitiekAvenaNT1998042731:24.82
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISDarren SieswerdaF.Z.C.'541:36.522000017631:37.17
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMichiel de JongSG. Bolsward-Workum1:48.371999004451:45.69
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 29
12-11-2011 - 15:51
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:35.00;  Jun 2: 1:29.00;  Jun 3: 1:27.00  /  NJK korte baan 2012 Jun 1: 1:19.83;  Jun 2: 1:13.15;  Jun 3: 1:11.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Gwen SieswerdaF.Z.C.'541:15.181998023421:15.15
2.Sanne GrovensteinF.Z.C.'541:25.621998033701:24.37
3.Anna RozemaF.Z.C.'541:30.102000006221:27.82
4.Corien van der GaastSG. Bolsward-Workum1:27.101998002581:29.71
5.Ilona HofmanF.Z.C.'541:36.881998027961:32.83
6.Mayke VeltmanAvena1:46.122000036621:34.39
7.Laura de GrootSG. Bolsward-Workum1:35.471998022461:35.08
8.Anne TuinstraSG. Bolsward-Workum1:40.131998045261:37.48
9.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-WorkumNT1999039901:37.62
10.Marijke PoortingaZpd1:40.711999023401:40.91
11.Jeanine PostmaZpdNT2000042281:47.14
12.Nora VeenstraSG. Bolsward-WorkumNT1999014461:49.92
13.Christine BerenschotSG. Bolsward-WorkumNT1999016841:59.07
DISPicabo TienstraSG. Bolsward-WorkumNT1999030061:53.74
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMLysbeth KosterAvena1:24.37199901952


<< TOP >>
Programmanr. 30
12-11-2011 - 15:57
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:13.00;  Jun 2: 1:09.00;  Jun 3: 1:07.00;  Jun 4: 1:05.00  /  NJK korte baan 2012 Jun 1: 1:07.20;  Jun 2: 1:04.68;  Jun 3: 58.31;  Jun 4: 57.12


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Jelmer PostAvena1:03.211997026091:00.10
2.Guido PostmaAvena1:04.651997020651:00.50
3.Vincent VisserSG. Bolsward-Workum1:05.261997003951:04.46
4.Patrick de RoosZpd1:06.451997020711:05.78
5.Marcel de GrootSG. Bolsward-Workum1:06.991996015231:05.87
6.Rik OeveringF.Z.C.'541:10.191997000911:14.40
7.Sven HarskampF.Z.C.'541:22.801996050731:22.11


<< TOP >>
Programmanr. 32
12-11-2011 - 16:01
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 1:22.00;  Jun 2: 1:17.00;  Jun 3: 1:15.00;  Jgd 1: 1:13.00;  Jgd 2: 1:13.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Rixt-Nynke BaronF.Z.C.'541:04.891996018961:08.93
2.Marieke DijkstraAvena1:08.621996021221:09.27
3.Jildou TemmingAvena1:09.661998027681:09.64
4.Femke de JongAvena1:09.181997050921:10.51
5.Anna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum1:15.511996037181:12.26
6.Amber BoschF.Z.C.'541:11.601997033681:14.43
7.Lisa RozemaF.Z.C.'541:10.861996008601:14.57
8.Femke de MeerZpd1:11.851997030801:15.30
9.Marit Hille Ris LambersSG. Bolsward-Workum1:18.691996047601:16.69
10.Siebrina van der MeulenZpd1:18.031997009041:17.54
11.Paulien PetersonZpd1:18.111997009061:19.30
12.Rinske BoumaF.Z.C.'541:19.641996013141:22.46
13.Christine GrondsmaF.Z.C.'541:23.821997033721:23.31
14.Marlijn BerendsF.Z.C.'541:28.141997040941:25.36
15.Anick de BoerSG. Bolsward-Workum1:26.111998022441:25.45


<< TOP >>
Programmanr. 34
12-11-2011 - 16:07
Jongens, 200m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 3:24.00;  Jun 2: 3:08.00;  Jun 3: 3:00.00;  Jun 4: 2:54.00;  Jgd 1: 2:48.50;  Jgd 2: 2:48.50


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Bas VerweijAvena2:42.391997024932:34.84
50m:34.05200m:2:34.84
2.Cor SytsmaSG. Bolsward-Workum2:40.211995033852:44.64
50m:35.14200m:2:44.64
3.Niek ZeilstraF.Z.C.'542:47.321994031672:45.28
50m:35.67200m:2:45.28
4.Martin van KammenZpd3:22.361995026872:47.80
50m:35.55200m:2:47.80
5.Sjors VerweijAvena2:56.491999005592:51.82
50m:36.75200m:2:51.82
6.Nico KatsburgSG. Bolsward-WorkumNT1995050873:00.85
50m:37.25200m:3:00.85
7.Bart de VosF.Z.C.'543:08.481995014353:10.04
50m:42.86200m:3:10.04
AFGEMJoeri LeeuwenSG. Bolsward-WorkumNT199505265


<< TOP >>
Programmanr. 36
12-11-2011 - 16:15
Dames, 200m wisselslagDames Senioren 2 en later
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 3:28.00;  Jun 2: 3:14.00;  Jun 3: 3:09.00;  Jgd 1: 3:04.50;  Jgd 2: 3:04.50;  16 +: 2:59.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Johanna de BoerZpd2:50.601994039442:47.34
50m:38.01200m:2:47.34
2.Amber van der LeyAvena3:10.791997051723:08.64
50m:44.23200m:3:08.64
3.Judith Brug van derAvena3:17.881997040823:15.23
50m:50.82200m:3:15.23
4.Ilse HarskampF.Z.C.'543:09.521994034923:17.67
50m:46.38200m:3:17.67
5.Raijsa BalasinghamAvena3:16.101997021823:19.06
50m:48.40200m:3:19.06
6.Imkje BoumaF.Z.C.'543:18.721994029803:21.96
50m:46.72200m:3:21.96
DISLiza SalverdaSG. Bolsward-Workum2:42.281995005702:50.43
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
50m:37.15200m:2:50.43
AFGEMSanne-Lobke IJlstraSG. Bolsward-Workum3:02.14199404072
AFGEMAnne van ZalingeF.Z.C.'543:29.32199506100


<< TOP >>
Programmanr. 38
12-11-2011 - 16:23
Heren, 200m rugslagHeren Senioren Open
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 3:05.00;  Jun 2: 2:53.00;  Jun 3: 2:48.00;  Jun 4: 2:43.00;  Jgd 1: 2:41.50;  Jgd 2: 2:41.50;  18 +: 2:36.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Sietse WijbengaZpd2:26.001993019672:24.04
100m:1:09.86200m:2:24.04
2.Jildert PrinsF.Z.C.'542:30.441989025092:26.66
100m:1:12.32200m:2:26.66
3.Jorrit VisserF.Z.C.'542:24.721989033932:30.58
100m:1:13.38200m:2:30.58
4.Hendrik Ben v/d BoonZpd2:34.701988047612:34.33
100m:1:16.49200m:2:34.33
5.Jacco van der WalAvena2:34.631995041452:36.68
100m:1:16.72200m:2:36.68
6.Johan DijkstraSG. Bolsward-WorkumNT1971014972:37.42
100m:1:16.51200m:2:37.42
7.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum2:40.081983028492:37.50
100m:1:17.05200m:2:37.50
8.Ritske ReitsmaZpd2:35.241990024092:39.18
100m:1:16.30200m:2:39.18
9.Sjoerd KnolAvena2:34.671995016012:43.36
100m:1:20.60200m:2:43.36
10.Patrick de RoosZpd2:40.751997020712:43.72
100m:1:20.22200m:2:43.72
11.Wijbe Bauke WoudaZpd2:52.401992064952:48.60
100m:1:22.80200m:2:48.60
12.Melwin van SpilAvenaNT1997019272:48.80
100m:1:23.55200m:2:48.80
13.Jacko KorporaalZpdNT1998022472:53.65
100m:1:26.75200m:2:53.65
14.Frans PlatF.Z.C.'542:58.001984017813:00.90
100m:1:29.91200m:3:00.90
15.Marco LeeverinkSG. Bolsward-Workum3:28.761993016273:09.23
100m:1:30.85200m:3:09.23


<< TOP >>
Programmanr. 40
12-11-2011 - 16:34
Dames, 200m rugslagDames Senioren Open
Resultaten

FWK 2012 Jun 1: 3:27.00;  Jun 2: 3:14.00;  Jun 3: 3:08.00;  Jgd 1: 3:03.00;  Jgd 2: 3:03.00;  16 +: 2:54.00


PlaatsNaamVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Iris RozemaF.Z.C.'542:43.821993051082:50.02
100m:1:22.52200m:2:50.02
2.Bianca JongsmaAvena2:45.691996010062:50.12
100m:1:22.83200m:2:50.12
3.Anna-Jetske BaronF.Z.C.'542:43.851992030442:51.26
100m:1:23.99200m:2:51.26
4.Femke van der GaastSG. Bolsward-Workum2:54.151994041422:54.55
100m:1:24.36200m:2:54.55
5.Kira Savannah StavorinusZpd2:57.901997041222:57.32
100m:1:27.02200m:2:57.32
6.Shanna HofstraAvena2:49.731993039742:57.86
100m:1:26.45200m:2:57.86
7.Tine FolkertsmaSG. Bolsward-Workum2:55.221994052742:58.44
100m:1:25.36200m:2:58.44
8.Hester de VriesZpd2:49.621989044923:08.21
100m:1:28.68200m:3:08.21
9.Swanet van der WalZpd3:09.701997019303:10.52
100m:1:35.59200m:3:10.52
10.Maaike de WolffAvenaNT1993054223:11.18
100m:1:34.19200m:3:11.18
11.Judith MetselaarF.Z.C.'543:19.891990069603:30.48
100m:1:45.86200m:3:30.48


<< TOP >>
Programmanr. 42
12-11-2011 - 16:45
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Avena 1Avena2:38.682:36.16
Gefeliciteert jullie zijn de besten.
Sjors Verweij
Cor Politiek
99
98
37.30Werner Veltman
Laurens Terlaakpoot
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 43
12-11-2011 - 16:48
Alle, 4 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
Resultaten


PlaatsVerenigingInschrijftijdStartnumEindtijdInfo
1.Zpd 1Zpd2:42.732:48.21
Gefeliciteert jullie zijn de besten.
Noah Vincent Stavorinus
Marloes Gatsonides
00
01
36.08Anne Henk Fennema
Jeanine Postma
01
00
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum2:45.572:49.88FJ 1
Robin de Jong
Belle Tienstra
01
00
44.31Eibert Sytsma
Heline Koning
01
00
3.Avena 1Avena2:44.922:49.88FJ 2
Jesse Lammers
Sigrid Pafforaad
01
02
48.36Tein Huizinga
Eline van der Wal
01
01