Deel 2 E.ON Nationale zwemcompetitie district klasse
Gorinchem (NED),    12-11-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 100m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 3. Dames, 4 x 50m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 4. Alle, 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 11. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 15. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 19. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 23. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 24. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 26. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 28. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 29. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 34. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 36. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 38. Heren, 200m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 40. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 42. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 43. Alle, 4 x 50m vrije slag, Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                Heren, 4 x 100m vrije slag           Heren Senioren Open
12-11-2011                     Vervangende tijd 4.55.00                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Racing Club 2                      Racing Club            3:49.88   506       
        Remon van Mil, 93                      Robert Yallop, 89
        Jelle Blok, 92                         Jorick Hendriksen, 91
            58.66  3:49.88

    2.  WZV010 1                           WZV010                 3:51.78   494       
        Sander Asjes, 95                       Koen Roobol, 94
        Selim Barraho, 96                      Jelle Versteeg, 91
            57.75  3:51.78

    3.  De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwemmers   3:53.51   483       
        Lukas Schmidt, 96                      Erik Drewes, 84
        Giel van Dijk, 91                      Harry Cornet, 71
            58.80  3:53.51

    4.  Racing Club 1                      Racing Club            3:55.61   470       
        Timos Skotadis, 98                     Jorgos Skotadis, 98
        Jonne Schaafsma, 98                    Krijn de Kievit, 97
          1:01.26  3:55.61




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                Dames, 4 x 50m wisselslag      Dames Senioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 2.50.00                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Racing Club 1                      Racing Club            2:04.54   560       
        Lisa van den Eng, 96                   Maud Hoofs, 95
        Nicole Bennis, 96                      Amber Reijm, 94
            32.70  2:04.54

    2.  Racing Club 2                      Racing Club            2:09.11   503       
        Kim Visser, 97                         Maxime Heuvel van den, 97
        Iona van der Toorn, 99                 Myrthe de Jong, 98
            33.42  2:09.11

    3.  WZV010 1                           WZV010                 2:17.24   418       
        Nilce Mendes Barbosa, 98               Isabel Spit, 96
        Nina Tourton, 96                       Tamara Broughton, 94
            32.99  2:17.24

    4.  De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwemmers   2:22.20   376       
        Jade Groeneveld, 99                    Rebecca Schmidt, 94
        Sanne van de Pol, 98                   Lisanne van Dijk, 97
            36.99  2:22.20




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Jongens, 25m vrije slag     Jongens Minioren 4 en later
12-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Botter             02   Racing Club              16.44   172       
    2.  Olav de Ruijter               02   WZV010                   18.41   122       
    3.  Rob Lugtenburg                02   Racing Club              18.67   117       
    4.  Lougo Gorré                   02   WZV010                   18.80   115       
    5.  Luc Brasz                     02   Racing Club              21.44    77       
    6.  Henk voor den Dag             02   De Biesboschzwemmers     23.57    58       
 AFGEM  Mladen Tubin                  02   Racing Club                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 25m vrije slag     Meisjes Minioren 4 en later
12-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marith de Jong                02   Racing Club              15.98   293       
    2.  Maya Ball                     02   Racing Club              17.44   225       
    3.  Celia Sulsters                03   WZV010                   17.75   214       
    4.  Kayal Kichari                 03   WZV010                   22.39   106       
    5.  Nicolette Dirven              03   WZV010                   24.11    85       
 AFGEM  Lizette Mendes Barbosa        02   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m wisselslag    Jongens Minioren 6 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.44.20                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Doran Paap                    00   Racing Club            1:22.64   231       
          1:22.64
    2.  Marc Botter                   00   Racing Club            1:22.72   231       
          1:22.72
    3.  Casper Sulsters               01   WZV010                 1:27.58   194       
          1:27.58
    4.  Gregory Abeldynov             01   WZV010                 1:29.62   181       
          1:29.62
    5.  Benji Metz                    00   WZV010                 1:30.32   177       
          1:30.32
    6.  Tom Kruis                     00   De Biesboschzwemmers   1:30.45   176       
          1:30.45
    7.  Simon Schmidt                 01   De Biesboschzwemmers   1:31.91   168       
          1:31.91
    8.  Max Visser                    01   Racing Club            1:32.56   164       
          1:32.56
    9.  Joshua Gomes                  01   Racing Club            1:36.46   145       
          1:36.46
   10.  Sjonnie Quinn                 01   Racing Club            1:38.82   135       
          1:38.82
   11.  Nick Lisman                   00   De Biesboschzwemmers   1:46.08   109       
          1:46.08
   12.  Kai Schalken                  01   Racing Club            1:57.27    81       
          1:57.27



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m wisselslag    Meisjes Junioren 1 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.48.30                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serena Tsizi Yu Tom           00   WZV010                 1:22.51   342       
          1:22.51
    2.  Juliette Diaz Diaz            00   Racing Club            1:24.54   318       
          1:24.54
    3.  Carmen Damen                  00   De Biesboschzwemmers   1:28.69   275       
          1:28.69
    4.  Ingeborg Uyttenbroek          00   WZV010                 1:28.94   273       
          1:28.94
    5.  Finley Quinn                  00   Racing Club            1:29.18   271       
          1:29.18
    6.  Mariska Lugtenburg            00   Racing Club            1:29.25   270       
          1:29.25
    7.  Isis Beres                    00   Racing Club            1:29.36   269       
          1:29.36
    8.  Floor de Kievit               01   Racing Club            1:29.91   264       
          1:29.91
    9.  Redine van Breugel            00   De Biesboschzwemmers   1:31.48   251       
          1:31.48
   10.  Juliet van Dinther            01   Racing Club            1:32.00   247       
          1:32.00
   11.  Julia Verhoeven               01   De Biesboschzwemmers   1:33.27   237       
          1:33.27
   12.  Rosey Metz                    01   WZV010                 1:36.73   212       
          1:36.73
   13.  Ilse van de Pol               01   De Biesboschzwemmers   1:38.28   202       
          1:38.28
   14.  Poonam Kichari                01   WZV010                 1:42.92   176       
          1:42.92
   15.  Femke Golverdingen            01   De Biesboschzwemmers   1:43.44   173       
          1:43.44
   16.  Mitzi Schreuder               00   WZV010                 1:44.74   167       
          1:44.74
   17.  Raven Verschoor               01   WZV010                 1:44.96   166       
          1:44.96
   DIS  Paula Verbeek                 00   Racing Club            1:48.38             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.38
 AFGEM  Jadi Hertog                   01   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 100m schoolslag    Jongens Junioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.46.40                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonne Schaafsma               98   Racing Club            1:14.45   416       
          1:14.45
    2.  Rick van den Eng              98   Racing Club            1:19.30   344       
          1:19.30
    3.  Adam Juhasz                   99   Racing Club            1:25.32   276       
          1:25.32
    4.  Mink Verschoor                98   WZV010                 1:31.28   226       
          1:31.28
    5.  Rens Hoofs                    98   Racing Club            1:31.89   221       
          1:31.89
    6.  Nick Wetsteijn                98   WZV010                 1:32.13   219       
          1:32.13
    7.  Jaap van Trijp                99   WZV010                 1:34.12   206       
          1:34.12
    8.  Alexander Djuric              98   WZV010                 1:34.38   204       
          1:34.38
    9.  Xander Korsman                99   De Biesboschzwemmers   1:35.72   196       
          1:35.72
   10.  Matthew Dullemond             98   Racing Club            1:36.78   189       
          1:36.78
   11.  Djurre Lankhorst              99   Racing Club            1:48.95   132       
          1:48.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 100m schoolslag    Meisjes Junioren 3 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.54.30                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Iona van der Toorn            99   Racing Club            1:24.86   403       
          1:24.86
    2.  Myrthe de Jong                98   Racing Club            1:26.24   384       
          1:26.24
    3.  Ana Versnik                   00   Racing Club            1:29.95   338       
          1:29.95
    4.  Alyssa vd Lans                99   Racing Club            1:31.55   321       
          1:31.55
    5.  Chantal Paans                 99   De Biesboschzwemmers   1:31.63   320       
          1:31.63
    6.  Susanne Bergh                 98   Racing Club            1:32.69   309       
          1:32.69
    7.  Laura de Ruijter              98   WZV010                 1:35.47   283       
          1:35.47
    8.  Lincy de Winter               98   Racing Club            1:38.05   261       
          1:38.05
    9.  Rizzy Korevaar                00   WZV010                 1:38.92   254       
          1:38.92
   10.  Anne Ippel                    98   De Biesboschzwemmers   1:41.38   236       
          1:41.38
   11.  Lulu Linders                  98   WZV010                 1:42.26   230       
          1:42.26
   12.  Anne-Lize de Raad             99   De Biesboschzwemmers   1:53.94   166       
          1:53.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11               Jongens, 100m vlinderslag    Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.28.30                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Timos Skotadis                98   Racing Club            1:09.11   345       
          1:09.11
    2.  Selim Barraho                 96   WZV010                 1:10.41   326       
          1:10.41
    3.  Martijn Tamis                 97   Racing Club            1:11.10   317       
          1:11.10
    4.  Lukas Schmidt                 96   De Biesboschzwemmers   1:11.80   307       
          1:11.80
    5.  Thomas Zielhorst              97   De Biesboschzwemmers   1:12.21   302       
          1:12.21
    6.  Cooper van der Laan           98   WZV010                 1:13.26   289       
          1:13.26
    7.  Jelmer Lankhorst              98   Racing Club            1:16.26   256       
          1:16.26



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13               Meisjes, 100m vlinderslag       Meisjes Jeugd 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.38.00                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van den Eng              96   Racing Club            1:11.29   460       
          1:11.29
    2.  Nilce Mendes Barbosa          98   WZV010                 1:12.53   437       
          1:12.53
    3.  Vera Bos                      99   Racing Club            1:19.26   335       
          1:19.26
    4.  Isabel Spit                   96   WZV010                 1:21.11   312       
          1:21.11
    5.  Jade Groeneveld               99   De Biesboschzwemmers   1:23.07   291       
          1:23.07
    6.  Sanne van de Pol              98   De Biesboschzwemmers   1:26.11   261       
          1:26.11
    7.  Eleonora Dirven               99   WZV010                 1:39.73   168       
          1:39.73



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Jeugd 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.38.60                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Toby van Wijngaarden          97   Racing Club            1:17.57   368       
          1:17.57
    2.  Remco Lopez                   94   Racing Club            1:17.84   364       
          1:17.84
    3.  Boris Spiering                96   WZV010                 1:22.16   310       
          1:22.16
    4.  Koen Roobol                   94   WZV010                 1:24.27   287       
          1:24.27
    5.  Martijn van den Hul           94   WZV010                 1:27.39   257       
          1:27.39
    6.  Domynikas Krauklys            96   WZV010                 1:37.38   186       
          1:37.38
 AFGEM  Stan Mulot                    96   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                 Dames, 100m schoolslag       Dames Senioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.49.80                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Hoofs                    95   Racing Club            1:18.80   503       
          1:18.80
    2.  Amber Reijm                   94   Racing Club            1:26.20   384       
          1:26.20
    3.  Nina Tourton                  96   WZV010                 1:29.67   341       
          1:29.67
    4.  Tamara Broughton              94   WZV010                 1:31.96   316       
          1:31.96
    5.  Lisanne van Dijk              97   De Biesboschzwemmers   1:33.40   302       
          1:33.40
    6.  Rebecca Schmidt               94   De Biesboschzwemmers   1:37.91   262       
          1:37.91



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Heren, 200m vrije slag             Heren Senioren Open
12-11-2011                     Vervangende tijd 2.50.70                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorgos Skotadis               98   Racing Club            2:00.39   562       
            58.20  2:00.39
    2.  Harry Cornet                  71   De Biesboschzwemmers   2:05.64   494       
            59.76  2:05.64
    3.  Sander Asjes                  95   WZV010                 2:08.33   464       
          1:01.54  2:08.33
    4.  Robert Yallop                 89   Racing Club            2:10.94   437       
          1:02.00  2:10.94
    5.  Jorick Hendriksen             91   Racing Club            2:14.74   401       
          1:04.62  2:14.74
    6.  Remon van Mil                 93   Racing Club            2:15.31   396       
          1:03.57  2:15.31
    7.  Jelle Blok                    92   Racing Club            2:17.99   373       
          1:05.67  2:17.99
    8.  Michael Hesp                  81   WZV010                 2:18.73   367       
          1:04.75  2:18.73
    9.  Sander Korving                73   WZV010                 2:21.18   348       
          1:06.64  2:21.18
   10.  Jelle Versteeg                91   WZV010                 2:23.34   333       
          1:05.14  2:23.34
   11.  Erik Drewes                   84   De Biesboschzwemmers   2:26.13   314       
          1:09.88  2:26.13
   12.  Sander Gribling               92   WZV010                 2:27.51   305       
          1:11.54  2:27.51
   13.  Dennis Klop                   83   De Biesboschzwemmers   2:27.84   303       
          1:10.42  2:27.84
   DIS  Giel van Dijk                 91   De Biesboschzwemmers                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag             Dames Senioren Open
12-11-2011                     Vervangende tijd 3.08.40                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marcha Admiraal               93   De Biesboschzwemmers   2:09.95   626       
          1:03.89  2:09.95
    2.  Nicole Bennis                 96   Racing Club            2:13.05   583       
          1:04.99  2:13.05
    3.  Kim Visser                    97   Racing Club            2:20.32   497       
          1:07.94  2:20.32
    4.  Lieke Hengst                  91   WZV010                 2:22.26   477       
          1:08.53  2:22.26
    5.  Tonny Methorst                88   De Biesboschzwemmers   2:22.58   474       
          1:08.16  2:22.58
    6.  Marjolein van den Berg        92   De Biesboschzwemmers   2:29.76   409       
          1:13.28  2:29.76
    7.  Lieke Rozema                  94   WZV010                 2:39.62   337       
          1:13.35  2:39.62
    8.  Sabrina Amperse-Boekhout      81   De Biesboschzwemmers   2:41.46   326       
          1:15.84  2:41.46
    9.  Carola voor den Dag           93   De Biesboschzwemmers   3:03.31   223       
          3:03.31
 AFGEM  Femke Wiegmink                88   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 50m schoolslag     Jongens Minioren 4 en later
12-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Botter             02   Racing Club              53.05   107       
    2.  Olav de Ruijter               02   WZV010                   53.30   106       
    3.  Luc Brasz                     02   Racing Club              56.03    91       
    4.  Lougo Gorré                   02   WZV010                   57.18    86       
    5.  Rob Lugtenburg                02   Racing Club              58.10    82       
    6.  Henk voor den Dag             02   De Biesboschzwemmers     59.94    74       
 AFGEM  Mladen Tubin                  02   Racing Club                                


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Meisjes, 50m schoolslag     Meisjes Minioren 4 en later
12-11-2011                                                                     Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maya Ball                     02   Racing Club              48.78   205       
    2.  Celia Sulsters                03   WZV010                   52.37   166       
    3.  Marith de Jong                02   Racing Club              53.86   152       
    4.  Kayal Kichari                 03   WZV010                   56.42   133       
    5.  Nicolette Dirven              03   WZV010                 1:04.55    88       
 AFGEM  Lizette Mendes Barbosa        02   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 50m vrije slag     Jongens Minioren 6 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 0.43.70                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Marc Botter                   00   Racing Club              31.44   269       
    2.  Doran Paap                    00   Racing Club              33.47   223       
    3.  Casper Sulsters               01   WZV010                   34.10   210       
    4.  Gregory Abeldynov             01   WZV010                   34.12   210       
    5.  Benji Metz                    00   WZV010                   34.72   199       
    6.  Tom Kruis                     00   De Biesboschzwemmers     35.41   188       
    7.  Sjonnie Quinn                 01   Racing Club              36.00   179       
    8.  Max Visser                    01   Racing Club              36.07   178       
    9.  Simon Schmidt                 01   De Biesboschzwemmers     36.92   166       
   10.  Joshua Gomes                  01   Racing Club              40.03   130       
   11.  Nick Lisman                   00   De Biesboschzwemmers     42.80   106       
   12.  Kai Schalken                  01   Racing Club              48.42    73       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Meisjes, 50m vrije slag     Meisjes Junioren 1 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 0.45.40                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Serena Tsizi Yu Tom           00   WZV010                   31.57   399       
    2.  Juliette Diaz Diaz            00   Racing Club              33.63   330       
    3.  Ingeborg Uyttenbroek          00   WZV010                   34.25   312       
    4.  Ana Versnik                   00   Racing Club              34.62   302       
    5.  Isis Beres                    00   Racing Club              34.72   300       
    6.  Finley Quinn                  00   Racing Club              34.82   297       
    7.  Mariska Lugtenburg            00   Racing Club              34.87   296       
    8.  Floor de Kievit               01   Racing Club              35.56   279       
    9.  Redine van Breugel            00   De Biesboschzwemmers     35.75   275       
   10.  Carmen Damen                  00   De Biesboschzwemmers     35.92   271       
        Juliet van Dinther            01   Racing Club              35.92   271       
   12.  Rosey Metz                    01   WZV010                   36.26   263       
   13.  Ilse van de Pol               01   De Biesboschzwemmers     38.24   224       
   14.  Julia Verhoeven               01   De Biesboschzwemmers     38.70   216       
   15.  Poonam Kichari                01   WZV010                   39.57   202       
   16.  Raven Verschoor               01   WZV010                   40.09   195       
   17.  Paula Verbeek                 00   Racing Club              41.32   178  FJ 1 
   18.  Femke Golverdingen            01   De Biesboschzwemmers     41.32   178  FJ 2 
   19.  Mitzi Schreuder               00   WZV010                   42.24   166       
 AFGEM  Jadi Hertog                   01   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Jongens, 100m rugslag      Jongens Junioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.33.30                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jonne Schaafsma               98   Racing Club            1:09.92   342       
          1:09.92
    2.  Rens Hoofs                    98   Racing Club            1:15.07   277       
          1:15.07
    3.  Jelmer Lankhorst              98   Racing Club            1:17.86   248       
          1:17.86
    4.  Adam Juhasz                   99   Racing Club            1:18.46   242       
          1:18.46
    5.  Rick van den Eng              98   Racing Club            1:19.96   229       
          1:19.96
    6.  Nick Wetsteijn                98   WZV010                 1:20.01   228       
          1:20.01
    7.  Mink Verschoor                98   WZV010                 1:21.74   214       
          1:21.74
    8.  Jaap van Trijp                99   WZV010                 1:24.38   195       
          1:24.38
    9.  Alexander Djuric              98   WZV010                 1:33.17   144       
          1:33.17
   10.  Djurre Lankhorst              99   Racing Club            1:35.46   134       
          1:35.46
   11.  Xander Korsman                99   De Biesboschzwemmers   1:44.02   104       
          1:44.02
   DIS  Matthew Dullemond             98   Racing Club            1:25.86             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                 Meisjes, 100m rugslag      Meisjes Junioren 3 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.41.70                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe de Jong                98   Racing Club            1:14.47   407       
          1:14.47
    2.  Iona van der Toorn            99   Racing Club            1:14.78   402       
          1:14.78
    3.  Rizzy Korevaar                00   WZV010                 1:23.20   292       
          1:23.20
    4.  Susanne Bergh                 98   Racing Club            1:24.34   280       
          1:24.34
    5.  Lincy de Winter               98   Racing Club            1:24.40   280       
          1:24.40
    6.  Anne Ippel                    98   De Biesboschzwemmers   1:24.60   278       
          1:24.60
    7.  Alyssa vd Lans                99   Racing Club            1:24.80   276       
          1:24.80
    8.  Lulu Linders                  98   WZV010                 1:25.73   267       
          1:25.73
    9.  Chantal Paans                 99   De Biesboschzwemmers   1:32.10   215       
          1:32.10
   10.  Laura de Ruijter              98   WZV010                 1:33.20   208       
          1:33.20
   11.  Anne-Lize de Raad             99   De Biesboschzwemmers   1:48.23   132       
          1:48.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 100m vrije slag    Jongens Junioren 4 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.21.60                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Selim Barraho                 96   WZV010                   58.09   463       
            58.09
    2.  Krijn de Kievit               97   Racing Club              58.34   457       
            58.34
    3.  Thomas Zielhorst              97   De Biesboschzwemmers   1:00.19   416       
          1:00.19
    4.  Lukas Schmidt                 96   De Biesboschzwemmers   1:00.86   402       
          1:00.86
    5.  Timos Skotadis                98   Racing Club            1:01.14   397       
          1:01.14
    6.  Martijn Tamis                 97   Racing Club            1:01.72   386       
          1:01.72
    7.  Cooper van der Laan           98   WZV010                 1:06.16   313       
          1:06.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                Meisjes, 100m vrije slag       Meisjes Jeugd 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 1.29.30                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lisa van den Eng              96   Racing Club            1:03.77   511       
          1:03.77
    2.  Nilce Mendes Barbosa          98   WZV010                 1:04.31   499       
          1:04.31
    3.  Sanne van de Pol              98   De Biesboschzwemmers   1:05.42   474       
          1:05.42
    4.  Maxime Heuvel van den         97   Racing Club            1:06.64   448       
          1:06.64
    5.  Vera Bos                      99   Racing Club            1:06.91   443       
          1:06.91
    6.  Isabel Spit                   96   WZV010                 1:11.49   363       
          1:11.49
    7.  Jade Groeneveld               99   De Biesboschzwemmers   1:11.56   362       
          1:11.56
    8.  Eleonora Dirven               99   WZV010                 1:15.20   312       
          1:15.20
    NG  Lisanne van Dijk              97   De Biesboschzwemmers                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                Jongens, 200m wisselslag       Jongens Jeugd 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 3.13.50                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco Lopez                   94   Racing Club            2:28.52   407       
          2:28.52
    2.  Toby van Wijngaarden          97   Racing Club            2:37.11   343       
          2:37.11
    3.  Koen Roobol                   94   WZV010                 2:38.94   332       
          2:38.94
    4.  Boris Spiering                96   WZV010                 2:42.11   313       
          2:42.11
    5.  Martijn van den Hul           94   WZV010                 2:52.07   261       
          2:52.07
    6.  Domynikas Krauklys            96   WZV010                 3:00.51   226       
          3:00.51
 AFGEM  Stan Mulot                    96   WZV010                                     



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                 Dames, 200m wisselslag       Dames Senioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 3.34.50                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Hoofs                    95   Racing Club            2:30.99   561       
          2:30.99
    2.  Tamara Broughton              94   WZV010                 2:52.54   376       
          2:52.54
    3.  Nina Tourton                  96   WZV010                 2:56.91   349       
          2:56.91
    4.  Rebecca Schmidt               94   De Biesboschzwemmers   3:00.16   330       
          3:00.16



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                  Heren, 200m rugslag               Heren Senioren Open
12-11-2011                     Vervangende tijd 3.03.60                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorgos Skotadis               98   Racing Club            2:17.86   455       
          1:06.77  2:17.86
    2.  Sander Asjes                  95   WZV010                 2:22.89   409       
          1:07.78  2:22.89
    3.  Krijn de Kievit               97   Racing Club            2:22.98   408       
          1:10.89  2:22.98
    4.  Robert Yallop                 89   Racing Club            2:31.02   346       
          1:12.48  2:31.02
    5.  Jelle Versteeg                91   WZV010                 2:33.54   330       
          1:13.03  2:33.54
    6.  Arjon de Bok                  69   De Biesboschzwemmers   2:37.26   307       
          1:14.42  2:37.26
    7.  Erik Drewes                   84   De Biesboschzwemmers   2:42.94   276       
          1:17.33  2:42.94
    8.  Sander Korving                73   WZV010                 2:43.14   275       
          1:21.17  2:43.14
    9.  Michael Hesp                  81   WZV010                 2:44.76   267       
          1:19.76  2:44.76
   10.  Sander Gribling               92   WZV010                 2:50.70   240       
          1:23.70  2:50.70
   11.  Dennis Klop                   83   De Biesboschzwemmers   3:00.50   203       
          1:28.38  3:00.50
   DIS  Jorick Hendriksen             91   Racing Club            2:32.80             
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:14.13  2:32.80



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                  Dames, 200m rugslag               Dames Senioren Open
12-11-2011                     Vervangende tijd 3.26.50                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nicole Bennis                 96   Racing Club            2:25.91   558       
          1:11.38  2:25.91
    2.  Marcha Admiraal               93   De Biesboschzwemmers   2:29.09   523       
          1:12.06  2:29.09
    3.  Kim Visser                    97   Racing Club            2:33.04   484       
          1:13.80  2:33.04
    4.  Lieke Hengst                  91   WZV010                 2:46.81   373       
          1:20.14  2:46.81
    5.  Tonny Methorst                88   De Biesboschzwemmers   2:51.10   346       
          1:20.57  2:51.10
    6.  Lieke Rozema                  94   WZV010                 2:57.19   312       
          1:26.20  2:57.19
    7.  Amber Reijm                   94   Racing Club            3:02.42   285       
          1:29.13  3:02.42
   DIS  Marjolein van den Berg        92   De Biesboschzwemmers   2:46.30             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:21.42  2:46.30



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42              Jongens, 4 x 50m wisselslag   Jongens Junioren 2 en later
12-11-2011                     Vervangende tijd 2.45.00                        Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Racing Club 1                      Racing Club            2:03.01   415       
        Jorgos Skotadis, 98                    Timos Skotadis, 98
        Jonne Schaafsma, 98                    Jelmer Lankhorst, 98
            31.16  2:03.01

    2.  Racing Club 2                      Racing Club            2:19.71   283       
        Rens Hoofs, 98                         Adam Juhasz, 99
        Rick van den Eng, 98                   Matthew Dullemond, 98
            34.68  2:19.71

    3.  WZV010 1                           WZV010                 2:22.45   267       
        Nick Wetsteijn, 98                     Cooper van der Laan, 98
        Alexander Djuric, 98                   Mink Verschoor, 98
            36.70  2:22.45




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                Alle, 4 x 50m vrije slag Mix Jongens Minioren 6 el, Meisjes Junioren 1 el
12-11-2011            (1j, 1m, 1j, 1m) Vervangende tijd 2.49.00                Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Racing Club 1                      Racing Club            2:12.50   226       
        Doran Paap, 00                         Marc Botter, 00
        Finley Quinn, 00                       Isis Beres, 00
            33.88  2:12.50

    2.  WZV010 1                           WZV010                 2:12.51   226       
        Benji Metz, 00                         Casper Sulsters, 01
        Rizzy Korevaar, 00                     Serena Tsizi Yu Tom, 00
            34.62  2:12.51

    3.  Racing Club 2                      Racing Club            2:19.22   195       
        Max Visser, 01                         Sjonnie Quinn, 01
        Mariska Lugtenburg, 00                 Juliette Diaz Diaz, 00
            36.75  2:19.22

    4.  De Biesboschzwemmers 1             De Biesboschzwemmers   2:27.36   164       
        Tom Kruis, 00                          Simon Schmidt, 01
        Redine van Breugel, 00                 Carmen Damen, 00
            37.16  2:27.36




SPLASH Meet Manager 11Registered to De Biesboschzwemmers