Nr. 1. Dames, 100m vrije slag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 200m wisselslag  Senioren Open
Nr. 6. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 7. Heren, 100m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 200m rugslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m rugslag  Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 100m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 14. Dames, 200m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 16. Dames, 200m schoolslag  Senioren Open
Nr. 17. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 18. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 19. Dames, 400m vrije slag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open


2011-11-06=Limietwedstrijd_Purmerend
Purmerend, 6-11-2011


Programmanr. 1
6-11-2011 - 15:00
Dames, 100m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend57.9919940303058.83
2.Femke SwierZwemvereniging Hoorn59.0419930512259.27
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend1:00.041995036441:01.15
4.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:00.881991014901:01.31
5.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn1:00.181994000741:01.60
6.Astrid van NieuwkerkZV Westland Dijkglas1:01.581994029041:01.98
7.Amber RuigWZ&PC Purmerend1:02.261996032401:03.17
8.Marcha KempWZ&PC Purmerend1:04.121995048101:03.52
9.Janine RookerWZ&PC Purmerend1:10.551996003161:06.26
10.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn1:07.811998046841:06.76
11.Jade BroekA.Z.V.D.1:08.351997023001:07.80
12.Samira MijnenWZ&PC Purmerend1:10.091997013201:08.34
13.Naomi CohenWZ&PC Purmerend1:13.931998012221:12.10
14.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend1:15.061998010041:14.51
15.Mara Döderlein de WinWZ&PC Purmerend1:18.592000004121:15.31
16.Jennifer TuijpWZ&PC Purmerend1:22.622000041981:17.91
17.Lysanne GroenWZ&PC Purmerend1:54.252000024181:44.41
AFGEMTessa de KoningZV Westland Dijkglas1:07.02199903482
AFGEMKimberley KortDaw1:11.84199804698
AFGEMBritt VisZV Westland Dijkglas1:08.35199700888
AFGEMKirsten BoonZV Westland Dijkglas1:18.03199803530
AFGEMLaura van der VeenA.Z.V.D.1:03.09199404090
AFGEMJoy VavierZV Westland Dijkglas1:08.81199701686


<< TOP >>
Programmanr. 2
6-11-2011 - 15:10
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend27.2119920002726.87
2.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend27.7819930306527.82
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend27.6219900214728.43
4.Nour Al-NahasZV Westland Dijkglas30.6519950542130.03
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.32.2319960044531.60
6.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend35.8619970303335.02
7.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn38.4520000032139.30
8.Rense RuigWZ&PC Purmerend46.1019990162741.44
9.Maarten van der VeenA.Z.V.D.42.6919990238143.59
10.Lars DubbeldWZ&PC Purmerend44.5019980431145.50
11.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend56.5920000245754.17
12.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:00.0019990271758.64


<< TOP >>
Programmanr. 3
6-11-2011 - 15:15
50m vlinderslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.48.0020010042743.38
2.Tim CohenWZ&PC PurmerendNT2003006851:00.39
DISSofie KapteinZwemvereniging HoornNT2001028081:12.52
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB


<< TOP >>
Programmanr. 4
6-11-2011 - 15:15
Dames, 400m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julia LitjensZV Westland Dijkglas5:53.071998011885:52.83
AFGEMHelena LaWZ&PC Purmerend5:31.57199502134


<< TOP >>
Programmanr. 5
6-11-2011 - 15:25
Heren, 200m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Quintin TrauselA.Z.V.D.2:22.671987034032:19.84
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.2:40.791998004932:39.21
3.Mohamed Al-NahasZV Westland DijkglasNT1997039972:39.87
4.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend3:01.961997036092:45.25
5.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:56.642000003492:51.89
6.Jens de ZoeteZV Westland DijkglasNT1996054433:02.86
DISArmand HeyderZV Westland Dijkglas2:39.401996032212:34.15
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
DISLars v.d. LindenWZ&PC Purmerend4:01.922000030073:52.08
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH


<< TOP >>
Programmanr. 6
6-11-2011 - 15:30
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber RuigWZ&PC Purmerend33.5819960324034.83
2.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn37.2219960011237.02
3.Marcha KempWZ&PC Purmerend37.9219950481037.27
4.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend46.2619980100446.01
5.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC Purmerend55.7619990289254.43
6.Lysanne GroenWZ&PC Purmerend1:00.392000024181:03.53
AFGEMLieke AlofsDaw43.09199903232
AFGEMJoy VavierZV Westland Dijkglas42.65199701686
AFGEMLaura van der VeenA.Z.V.D.39.95199404090
AFGEMKirsten BoonZV Westland Dijkglas44.49199803530


<< TOP >>
Programmanr. 7
6-11-2011 - 15:35
Heren, 100m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend1:05.891994009131:07.94
2.Carlo KempWZ&PC Purmerend1:17.471996004671:16.01
3.Sander DorlandWZ&PC Purmerend1:34.451999026431:29.39
4.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn1:33.602000003211:33.72
5.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:53.841999023811:49.19
6.Elroy van de WeesWZ&PC Purmerend1:54.731999027171:54.85


<< TOP >>
Programmanr. 8
6-11-2011 - 15:40
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:31.162001004271:29.72
2.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:38.242001031241:32.49
3.Elroy SchotWZ&PC Purmerend1:45.082002006891:38.34
4.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend1:43.162001017621:40.79
5.Rylana BartelsWZ&PC Purmerend1:51.502001027341:49.26
6.Kim SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2003010062:07.89


<< TOP >>
Programmanr. 9
6-11-2011 - 15:45
Dames, 200m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirthe LanfermeijerZwemvereniging Hoorn2:18.391994000742:22.33
2.Iris VoogtZV Westland Dijkglas2:30.741995043642:27.23
3.Mara Döderlein de WinWZ&PC PurmerendNT2000004123:06.25
DISJennifer TuijpWZ&PC PurmerendNT2000041983:17.54
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
DISYasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT2000021424:01.84
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
AFGEMBritt VisZV Westland Dijkglas2:35.41199700888


<< TOP >>
Programmanr. 10
6-11-2011 - 15:50
Heren, 100m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joey StokxDaw1:03.591993012511:03.17
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:04.821987034031:05.10
3.Pascal NuijtenZV Westland Dijkglas1:08.391997013531:07.80
4.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:10.441996004451:09.84
5.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:16.211998004931:10.58
6.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend1:17.621997036091:14.91
7.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend1:14.601997030331:17.95
8.Rense RuigWZ&PC Purmerend1:26.071999016271:23.17
Backup tijd
9.Jens de ZoeteZV Westland DijkglasNT1996054431:24.25
10.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend1:52.552000030071:49.31
11.Timo GolverdingenWZ&PC PurmerendNT2000034751:53.66
Backup tijd
DISDennis MashinchiWZ&PC Purmerend2:02.822000033991:47.69
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD


<< TOP >>
Programmanr. 11
6-11-2011 - 16:00
Dames, 200m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ingrid JongertA.Z.V.D.2:17.761991014902:17.12
2.Takyiwa SamZwemvereniging Hoorn2:34.081998046842:31.51
3.Elvira KorthagenWZ&PC Purmerend2:49.041998010042:49.97
AFGEMKimberley KortDaw2:36.94199804698
AFGEMTessa de KoningZV Westland Dijkglas2:23.91199903482


<< TOP >>
Programmanr. 12
6-11-2011 - 16:00
100m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lisanne MarselisWZ&PC Purmerend1:42.312001031241:38.56
2.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend1:59.392001022581:52.85
3.Marc van MarisWZ&PC Purmerend2:01.832002017031:58.82
4.Tim CohenWZ&PC Purmerend2:07.942003006851:59.22
5.Elroy SchotWZ&PC Purmerend2:00.602002006891:59.25
6.Iris van't VeerA.Z.V.D.2:02.032003012541:59.64
7.Kim SchoonemanWZ&PC PurmerendNT2003010062:04.49
8.Feia PersadZwemvereniging HoornNT2002018282:05.01
9.Rylana BartelsWZ&PC Purmerend2:02.752001027342:06.67
10.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend2:11.972002009992:07.13
11.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend2:05.062003004942:08.65
12.Barry SchotWZ&PC Purmerend2:23.662003003212:16.46
Backup tijd
DISStanley HauWZ&PC PurmerendNT200300655
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
DISSjoerd JongertA.Z.V.D.1:43.402001004271:42.12
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht., SG


<< TOP >>
Programmanr. 13
6-11-2011 - 16:10
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kingue StruijfWZ&PC Purmerend30.1719940091329.18
2.Nour Al-NahasZV Westland Dijkglas32.1419950542133.38
3.Ian van TielWZ&PC Purmerend37.2020000034937.26
4.Lars DubbeldWZ&PC Purmerend42.6319980431140.68
5.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend46.1620000245748.50
DISJeffrey AppelWZ&PC Purmerend26.9119920002726.96
RJ - Na de eerste 15 meter na start en/of keerpunt het lichaam geheel onder water gehouden., RJ


<< TOP >>
Programmanr. 14
6-11-2011 - 16:15
Dames, 200m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Astrid van NieuwkerkZV Westland DijkglasNT1994029042:34.23


<< TOP >>
Programmanr. 15
6-11-2011 - 16:15
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend1:01.721993030651:04.52
2.Joey StokxDaw1:03.251993012511:04.75
3.Sverre OelenWZ&PC Purmerend1:04.231990021471:06.86
4.Pascal NuijtenZV Westland DijkglasNT1997013531:10.59
5.Mohamed Al-NahasZV Westland Dijkglas1:10.251997039971:11.57


<< TOP >>
Programmanr. 16
6-11-2011 - 16:20
Dames, 200m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pascalle SpiekermanWZ&PC Purmerend2:41.421994030302:38.88
2.Sharon van der LeestWZ&PC Purmerend2:35.461992027722:38.99
3.Amber RuigWZ&PC Purmerend2:41.671996032402:48.72
4.Manon WiersmaZwemvereniging Hoorn2:47.871996001122:51.90
5.Iris VoogtZV Westland Dijkglas2:52.511995043642:53.60
6.Jade BroekA.Z.V.D.3:06.271997023003:05.44
7.Naomi CohenWZ&PC Purmerend3:20.871998012223:22.71
8.Yasmin LahlalWZ&PC PurmerendNT2000021424:00.82
AFGEMLieke AlofsDaw3:14.34199903232


<< TOP >>
Programmanr. 17
6-11-2011 - 16:25
50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Donna van BeusekomWZ&PC Purmerend38.9620010176239.89
2.Iris van't VeerA.Z.V.D.47.4920030125448.89
3.Jennifer de RooijWZ&PC Purmerend53.1820010225851.74
4.Stanley HauWZ&PC Purmerend51.6420030065551.81
5.Marc van MarisWZ&PC Purmerend1:03.9620020170351.94
6.Stefano JonjicWZ&PC Purmerend56.9220020099952.17
7.Barry SchotWZ&PC Purmerend51.3720030032152.86
8.Sofie KapteinZwemvereniging Hoorn52.6820010280853.53
9.Yara GolverdingenWZ&PC Purmerend53.3820030049456.24
10.Feia PersadZwemvereniging Hoorn54.4320020182859.43
11.Lars KapteinZwemvereniging HoornNT2003003551:05.40


<< TOP >>
Programmanr. 18
6-11-2011 - 16:30
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend23.7919920002723.51
2.Wouter VinkZwemlust den Hommel24.6019880360924.74
3.Quintin TrauselA.Z.V.D.25.8119870340325.55
4.Carlo KempWZ&PC Purmerend26.4219960046725.76
5.Remy NaporowskiWZ&PC Purmerend25.8119930306525.99
6.Nour Al-NahasZV Westland Dijkglas26.4719950542126.30
7.Pascal NuijtenZV Westland Dijkglas26.7319970135326.45
8.Armand HeyderZV Westland Dijkglas27.7919960322127.08
9.Ingmar BakkerA.Z.V.D.28.6419980049328.20
10.Jeroen JongertA.Z.V.D.29.0419960044528.44
11.Sjors de BruinWZ&PC Purmerend30.4319970360929.28
12.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend29.5919970303329.39
13.Ian van TielWZ&PC Purmerend30.7120000034930.77
14.Marc CastricumZwemvereniging Hoorn31.2220000032131.10
15.Sander DorlandWZ&PC Purmerend33.0819990264331.55
16.Rense RuigWZ&PC Purmerend35.0819990162732.16
17.Jens de ZoeteZV Westland Dijkglas31.1619960544334.01
18.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.34.5019990237934.28
19.Lars DubbeldWZ&PC Purmerend38.3219980431135.12
20.Jimmy RobinsonWZ&PC Purmerend44.1320000245742.10
21.Lars v.d. LindenWZ&PC Purmerend45.7020000300745.34


<< TOP >>
Programmanr. 19
6-11-2011 - 16:35
Dames, 400m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend4:53.881995036444:47.90
2.Julia LitjensZV Westland DijkglasNT1998011885:14.28
3.Samira MijnenWZ&PC Purmerend5:15.551997013205:14.30
4.Kelsey Sharon BrinkhuijsenWZ&PC PurmerendNT1999028926:35.45


<< TOP >>
Programmanr. 20
6-11-2011 - 16:40
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jeffrey AppelWZ&PC Purmerend59.841992000271:01.65
2.Joey StokxDaw1:05.561993012511:06.14
3.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.1:25.341999023791:28.09
4.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:36.981999023811:33.52
5.Dennis MashinchiWZ&PC PurmerendNT2000033991:50.02
DISTimo GolverdingenWZ&PC Purmerend2:08.342000034751:54.94
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB+SJ