SwimKick deel 1 en LAC deel 1
Echt (NED),    30-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 2. Alle, 25m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 4. Alle, 50m rugslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1    Nr. 6. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 7. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 8. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 200m wisselslag, Dames Jeugd 1 en 2    Nr. 10. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 11. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 12. Jongens, 200m wisselslag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 13. Heren, 200m wisselslag, 18 jaar en ouder    Nr. 14. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 15. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 16. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 17. Alle, 50m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6    Nr. 18. Alle, 100m schoolslag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 19. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 1 t/m 3    Nr. 20. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 21. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 22. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en junioren 1
Nr. 23. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 24. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 5 en 6
Nr. 25. Meisjes, 800m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 27. Meisjes, 800m vrije slag, Dames Jeugd 1 en 2    Nr. 28. Dames, 800m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Jongens, 800m vrije slag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 30. Jongens, 800m vrije slag, Heren Jeugd 1 en 2
Nr. 31. Heren, 800m vrije slag, 18 jaar en ouder    

FINA Point Scoring 2010

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Jongens, 25m rugslag         Jongens Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vince Wolters                 03   De Roersoppers           27.23    58       
    2.  Maxime Roussel                03   RZ                       29.39    46       
    3.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           30.67    40       
    4.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  32.70    33       
    5.  Sven Doezen                   04   RZ                       33.02    32       
    6.  Jarno Schmetzer               03   De Roersoppers           34.20    29       
    7.  Glenn Wolfs                   04   Patrick                  38.54    20       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                   Meisjes, 25m rugslag         Meisjes Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luisa Snijders                03   De Roersoppers           26.86    91       
    2.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers           27.32    86       
    3.  Esmée Sonnemans               04   RZ                       28.76    74       
    4.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  33.35    47       
    5.  Nadine Soentjens              03   De Roersoppers           34.32    43       
    6.  Rowena Weggelaar              04   RZ                       39.36    29       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Jongens, 25m rugslag         Jongens Minioren 4 t/m 6
30-10-2011 - 14:04                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers           24.95    75       
    2.  Sybe Bouwels                  02   De Roersoppers           25.42    71       
    3.  Martijn Eerens                01   De Roersoppers           25.64    69       
    4.  Stijn van Wandeloo            00   De Roersoppers           27.23    58       
    5.  Daan Heijmans                 02   RZ                       28.13    52       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                   Meisjes, 25m rugslag         Meisjes Minioren 4 t/m 5
30-10-2011 - 14:04                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Wolters                 01   De Roersoppers           27.57    84       
    2.  Lina Amghar                   02   RZ                       27.91    81       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Jongens, 50m rugslag         Jongens Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:04                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joshua Russ                   04   RZ                       59.23    55  FJ 1 
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                  59.23    55  FJ 2 


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                   Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:04                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sabine Strijp                 03   Patrick                  59.05    82  FJ 1 
    2.  Lobke van Rooij               03   RZ                       59.05    82  FJ 2 
    3.  Maud Louwarts                 03   RZ                     1:00.47    76       
    4.  Merel de Ronde                03   RZ                     1:06.93    56       
   DIS  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:01.80             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Jongens, 50m rugslag         Jongens Minioren 4 t/m 6
30-10-2011 - 14:08                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Hilkens                  02   RZ                       52.83    78       
    2.  Dyon de Wit                   02   Patrick                  53.42    75       
    3.  Ino Welters                   02   RZL                      57.17    61       
    4.  Ivar Dirks                    02   RZL                      58.03    59       
   DIS  Ruben Kraan                   00   RZL                                        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
   DIS  Roan Herinx                   02   RZL                                        
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                   Meisjes, 50m rugslag         Meisjes Minioren 4 t/m 5
30-10-2011 - 14:08                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davina Wolfs                  02   Patrick                  50.32   133       
    2.  Kim Obbens                    02   RZL                      51.07   127       
    3.  Samara Vijvinkel              01   RZL                      52.27   118       
    4.  Sanne Jeurninck               01   RZL                      52.78   115       
    5.  Evie Camp                     02   Patrick                  55.26   100       
        Karlijn van der Aar           01   RZ                       55.26   100       
    7.  Luna Schlicher                02   RZ                       56.64    93       
    8.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  56.86    92       
    9.  Maike Jetten                  02   Patrick                  58.68    84       
   10.  Jenna Jussen                  02   RZ                       58.75    83       
   11.  Nina Neumann                  02   RZ                       59.29    81       
   12.  Dané Impelmans                02   RZ                     1:00.75    75       
   13.  Vera Sonntag                  02   RZL                    1:00.83    75       
   14.  Anouk Perriëns                02   Patrick                1:01.13    74       
   15.  Tara Rademakers               02   Patrick                1:03.16    67       
   16.  Isa Claessen                  01   Patrick                1:05.59    60       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Meisjes, 200m wisselslag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
30-10-2011 - 14:16                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lynn Salden                   00   Patrick                3:24.64   225       
            47.04  3:24.64
    2.  Sarine van Rijt               00   Patrick                3:28.18   214       
            48.87  3:28.18
    3.  Lotte Beckers                 00   Patrick                3:33.96   197       
            48.84  3:33.96



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Junioren 3 en later
30-10-2011 - 14:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shae Bours                    98   RZ                     2:52.70   375       
            37.85  2:52.70
    2.  Bo van der Vorst              99   Patrick                3:05.68   302       
            41.11  3:05.68
    3.  Anne van Straaten             99   Patrick                3:20.89   238       
            46.82  3:20.89
   DIS  Jiska van Rijt                99   Patrick                3:21.68             
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
            44.73  3:21.68



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Minioren 5 en 6
30-10-2011 - 14:24                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   RZ                     3:07.87   209       
            43.18  3:07.87
    2.  Aaron Camp                    00   Patrick                3:31.60   146       
            48.02  3:31.60



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 1 en 2
30-10-2011 - 14:28                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers         2:44.27   313       
            36.54  2:44.27
    2.  Erik Wingers                  98   RZ                     3:27.51   155       
            49.29  3:27.51
    3.  Luuk Meerten                  99   Patrick                3:28.39   153       
            51.58  3:28.39
    4.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers         3:28.81   152       
            49.53  3:28.81
    5.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers         3:43.50   124       
            55.30  3:43.50
   DIS  Serve Nelissen                99   De Roersoppers         2:55.51             
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            39.57  2:55.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                 Meisjes, 200m wisselslag             Dames Jeugd 1 en 2
30-10-2011 - 14:36                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers         3:23.00   231       
            47.33  3:23.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                 Dames, 200m wisselslag             Dames Senioren Open
30-10-2011 - 14:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                95   Patrick                2:37.47   495       
            34.75  2:37.47
    2.  Maureen Wingers                    RZ                     2:44.71   432       
            35.28  2:44.71
    3.  Sarina Paulussen              93   Patrick                2:55.84   355       
            37.19  2:55.84
    4.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers         3:05.57   302       
            38.24  3:05.57
    5.  Dianne Niën                        RZ                     3:10.89   278       
            40.59  3:10.89
    6.  Charlotte van de Laar         92   Patrick                3:13.97   265       
            42.17  3:13.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                Jongens, 200m wisselslag        Jongens Junioren 3 en 4
30-10-2011 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Meuwissen               96   Patrick                2:43.14   319       
            31.16  2:43.14
    2.  Luuk Willems                  97   Patrick                2:52.21   271       
            40.20  2:52.21
    3.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers         2:54.82   259       
            38.19  2:54.82
    4.  John Meerten                  97   De Roersoppers         2:56.57   252       
            38.13  2:56.57
    5.  Zjef Nelissen                 97   De Roersoppers         3:03.22   225       
            39.83  3:03.22
   DIS  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers         3:26.94             
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            47.81  3:26.94



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Jongens, 200m wisselslag             Heren Jeugd 1 en 2
30-10-2011 - 14:56                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Meuwissen               95   Patrick                2:39.74   340       
            32.04  2:39.74



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Heren, 200m wisselslag                18 jaar en ouder
30-10-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         2:20.48   500       
            36.56  2:20.48
    2.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers         2:21.00   495       
            29.23  2:21.00
    3.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         2:25.68   448       
            32.28  2:25.68
    4.  Jos Beckers                   69   Patrick                2:34.50   376       
            30.00  2:34.50
    5.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers         2:50.45   280       
            34.07  2:50.45



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:44                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vince Wolters                 03   De Roersoppers           28.16    70       
    2.  Bas Smit                      03   De Roersoppers           29.16    63       
    3.  Jarno Schmetzer               03   De Roersoppers           30.23    56       
    4.  Maxime Roussel                03   RZ                       35.76    34       
    5.  Sven Doezen                   04   RZ                       36.16    33       
    6.  Tom Perriëns                  04   Patrick                  37.26    30       
   DIS  Glenn Wolfs                   04   Patrick                  34.33             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:44                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Charlot Gelissen              03   De Roersoppers           29.26    96       
    2.  Merel de Ronde                03   RZ                       30.49    84       
    3.  Luisa Snijders                03   De Roersoppers           34.02    61       
    4.  Rowena Weggelaar              04   RZ                       35.79    52       
    5.  Nadine Soentjens              03   De Roersoppers           36.10    51       
    6.  Esmée Sonnemans               04   RZ                       38.13    43       
    7.  Lynn van der Vorst            04   Patrick                  40.80    35       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 25m schoolslag        Jongens Minioren 4 t/m 6
30-10-2011 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Stijn van Wandeloo            00   De Roersoppers           26.46    84       
    2.  Sem Oosterbaan                01   De Roersoppers           27.60    74       
    3.  Sybe Bouwels                  02   De Roersoppers           29.76    59       
    4.  Daan Heijmans                 02   RZ                       31.82    48       
   DIS  Martijn Eerens                01   De Roersoppers           27.32             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Meisjes, 25m schoolslag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
30-10-2011 - 14:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Elise Wolters                 01   De Roersoppers           27.42   116       
    2.  Luna Schlicher                02   RZ                       29.07    97       
    3.  Jenna Jussen                  02   RZ                       29.92    89       
    4.  Lina Amghar                   02   RZ                       30.57    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joshua Russ                   04   RZ                       59.65    75       
    2.  Shane Barten                  03   Patrick                1:02.76    65       


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 14:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maud Louwarts                 03   RZ                       56.62   131       
    2.  Sabine Strijp                 03   Patrick                1:01.60   102       
    3.  Lobke van Rooij               03   RZ                     1:01.87   100       
   DIS  Fenna van Rijt                03   Patrick                1:05.85             
        SI - Staan tijdens de race.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 50m schoolslag        Jongens Minioren 4 t/m 6
30-10-2011 - 14:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
   DIS  Lars Hilkens                  02   RZ                     1:20.75             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Meisjes, 50m schoolslag        Meisjes Minioren 4 t/m 5
30-10-2011 - 14:52                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Isa Claessen                  01   Patrick                  58.40   119       
    2.  Lotte van Straaten            02   Patrick                  58.43   119       
    3.  Nina Neumann                  02   RZ                     1:02.24    99       
    4.  Karlijn van der Aar           01   RZ                     1:02.32    98       
    5.  Dané Impelmans                02   RZ                     1:07.53    77       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Jongens, 100m schoolslag       Jongens Minioren 4 t/m 6
30-10-2011 - 14:56                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Ruben Kraan                   00   RZL                    2:00.38    98       
          2:00.38
    2.  Ivar Dirks                    02   RZL                    2:00.66    97       
          2:00.66
    3.  Dyon de Wit                   02   Patrick                2:01.82    95       
          2:01.82
    4.  Ino Welters                   02   RZL                    2:09.78    78       
          2:09.78
    5.  Roan Herinx                   02   RZL                    2:30.57    50       
          2:30.57


--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                Meisjes, 100m schoolslag       Meisjes Minioren 4 t/m 5
30-10-2011 - 14:56                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Davina Wolfs                  02   Patrick                2:01.21   138       
          2:01.21
    2.  Maike Jetten                  02   Patrick                2:04.18   128       
          2:04.18
    3.  Evie Camp                     02   Patrick                2:04.21   128       
          2:04.21
    4.  Samara Vijvinkel              01   RZL                    2:06.26   122       
          2:06.26
    5.  Vera Sonntag                  02   RZL                    2:08.90   115       
          2:08.90
    6.  Sanne Jeurninck               01   RZL                    2:34.33    67       
          2:34.33
   DIS  Tara Rademakers               02   Patrick                2:11.29             
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
          2:11.29
   DIS  Kim Obbens                    02   RZL                    2:14.72             
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
          2:14.72
   DIS  Anouk Perriëns                02   Patrick                2:47.23             
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
          2:47.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                Alle, 4 x 25m vrije slag           Mix Minioren 1 t/m 3
30-10-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZ 1                               RZ                     1:36.77    58       
        Merel de Ronde, 03                     Maud Louwarts, 03
        Lobke van Rooij, 03                    Joshua Russ, 04
          1:36.77

    2.  Patrick                            Patrick                1:47.80    66       
        Sabine Strijp, 03                      Glenn Wolfs, 04
        Fenna van Rijt, 03                     Lynn van der Vorst, 04
          1:47.80




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                Alle, 4 x 25m vrije slag        Mix Minioren 4 t/m (5)6
30-10-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                                               Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  RZL 1                              RZL                    1:30.72    71       
        Roan Herinx, 02                        Ruben Kraan, 00
        Samara Vijvinkel, 01                   Sanne Jeurninck, 01
          1:30.72

    2.  Patrick 2                          Patrick                1:31.36    69       
        Davina Wolfs, 02                       Tara Rademakers, 02
        Isa Claessen, 01                       Dyon de Wit, 02
          1:31.36

    3.  RZL 2                              RZL                    1:35.54    60       
        Kim Obbens, 02                         Vera Sonntag, 02
        Ivar Dirks, 02                         Ino Welters, 02
          1:35.54

    4.  Patrick 1                          Patrick                1:38.73    55       
        Anouk Perriëns, 02                     Lotte van Straaten, 02
        Maike Jetten, 02                       Evie Camp, 02
          1:38.73

    5.  RZ 1                               RZ                     1:41.07    80       
        Dané Impelmans, 02                     Luna Schlicher, 02
        Jenna Jussen, 02                       Nina Neumann, 02
          1:41.07

    6.  RZ 2                               RZ                     1:54.51    35       
        Lina Amghar, 02                        Lars Hilkens, 02
        Daan Heijmans, 02                      Karlijn van der Aar, 01
          1:54.51




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Minioren 3 en 4
30-10-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fleur Beckers                 02   Patrick                3:29.33   149       
            44.39  2:36.86  3:29.33



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                Meisjes, 400m vrije slag Meisjes Minioren 5 en junioren 1
30-10-2011 - 15:04                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sarine van Rijt               00   Patrick                6:41.02   201       
            40.16  1:29.36  3:13.20  6:41.02
    2.  Lynn Salden                   00   Patrick                6:44.54   195       
            41.29  1:31.45  3:16.48  6:44.54
    3.  Lotte Beckers                 00   Patrick                7:04.39   169       
            46.70  1:39.54  3:28.60  7:04.39



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                Jongens, 200m vrije slag        Jongens Minioren 3 en 4
30-10-2011 - 15:12                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Daan Wijnands                 02   De Roersoppers         3:26.67   111       
            47.51  1:40.45  3:26.67
    2.  Mike Jansen                   02   De Roersoppers         3:45.14    85       
            52.77  1:51.83  3:45.14
    3.  Andy van Poll                 02   De Roersoppers         3:55.57    75       
            54.70  1:56.73  3:55.57



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                Jongens, 400m vrije slag        Jongens Minioren 5 en 6
30-10-2011 - 15:16                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dimitar Kamnarovski           00   RZ                     6:00.86   204       
            38.26  1:23.20  2:53.89  6:00.86
    2.  Tim van Poll                  01   De Roersoppers         6:58.39   131       
            44.16  1:33.42  3:16.82  6:58.39
    3.  Aaron Camp                    00   Patrick                7:02.31   127       
            43.25  1:34.81  3:23.54  7:02.31
    4.  Lars Rademakers               00   Patrick                8:35.32    70       
            47.67  1:52.20  4:03.76  8:35.32



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                Meisjes, 800m vrije slag    Meisjes Junioren 3 en later
30-10-2011 - 15:24                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shae Bours                    98   RZ                    11:48.17   320       
          1:13.80  2:42.61  5:46.08 11:48.17
    2.  Bo van der Vorst              99   Patrick               12:26.04   273       
          1:25.92  3:00.74  6:11.04 12:26.04
    3.  Jiska van Rijt                99   Patrick               14:22.52   177       
          1:39.35  3:27.81  7:13.64 14:22.52
    4.  Anne van Straaten             99   Patrick               14:48.51   162       
          1:39.86  3:29.73  7:18.32 14:48.51



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                Jongens, 800m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
30-10-2011 - 15:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Koen Wijnands                 98   De Roersoppers        11:30.64   264       
          1:10.73  2:29.76  5:40.20 11:30.64
    2.  Serve Nelissen                99   De Roersoppers        12:46.39   193       
          1:22.80  2:59.60  6:14.10 12:46.39
    3.  Jeroen van Gellekom           99   Patrick               12:47.95   192       
          1:25.03  3:00.15  6:15.75 12:47.95
    4.  Roel Wijnands                 99   De Roersoppers        13:21.51   169       
          1:32.60  3:14.29  6:41.02 13:21.51
    5.  Erik Wingers                  98   RZ                    13:44.20   155       
          1:33.70  3:19.36  6:45.82 13:44.20
    6.  Luuk Meerten                  99   Patrick               14:04.02   145       
          1:36.86  3:21.95  6:59.42 14:04.02
    7.  Tjeu Gehlen                   99   De Roersoppers        14:12.54   140       
          1:38.13  3:25.23  7:04.20 14:12.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                Meisjes, 800m vrije slag             Dames Jeugd 1 en 2
30-10-2011 - 16:12                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Celine Jansen                 97   De Roersoppers        13:13.99   227       
          3:11.52  6:33.43 13:13.99



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                 Dames, 800m vrije slag             Dames Senioren Open
30-10-2011 - 16:24                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Fiona Meuffels                95   Patrick                9:59.38   528       
          1:08.71  2:23.58  4:53.82  9:59.38
    2.  Maureen Wingers                    RZ                    10:31.94   450       
          1:13.13  2:33.28  5:14.19 10:31.94
    3.  Sarina Paulussen              93   Patrick               11:14.58   370       
          1:17.59  2:42.65  5:34.65 11:14.58
    4.  Dianne Niën                        RZ                    11:27.48   350       
          1:19.76  2:47.40  5:44.05 11:27.48
    5.  Charlotte van de Laar         92   Patrick               12:29.36   270       
          1:21.61  2:53.40  6:07.47 12:29.36
    6.  Claudia Creemers              92   De Roersoppers        12:44.03   255       
          1:24.97  2:59.91  6:16.73 12:44.03



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                Jongens, 800m vrije slag        Jongens Junioren 3 en 4
30-10-2011 - 16:48                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Willems                  97   Patrick               11:17.90   279       
          1:18.55  2:45.50  5:38.28 11:17.90
    2.  Jack Meerten                  97   De Roersoppers        11:23.17   273       
          1:18.42  2:45.57  5:39.73 11:23.17
    3.  Robin Meuwissen               96   Patrick               11:24.61   271       
          1:15.65  2:43.84  5:39.39 11:24.61
    4.  John Meerten                  97   De Roersoppers        11:52.26   241       
          1:19.85  2:47.57  5:46.25 11:52.26
    5.  Daan Gehlen                   97   De Roersoppers        13:38.77   158       
          1:27.91  3:09.82  6:40.39 13:38.77



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                Jongens, 800m vrije slag             Heren Jeugd 1 en 2
30-10-2011 - 17:08                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kevin Meuwissen               95   Patrick               11:12.58   286       
          1:09.32  2:31.53  5:24.75 11:12.58



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                 Heren, 800m vrije slag                18 jaar en ouder
30-10-2011 - 17:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Patrick Creemers              90   De Roersoppers         9:47.51   429       
          1:10.60  2:26.43  4:56.85  9:47.51
    2.  Remco de Veen                 89   De Roersoppers         9:55.20   413       
          1:08.98  2:24.63  4:55.88  9:55.20
    3.  Christiaan Fusers             87   De Roersoppers        10:09.70   384       
          1:09.67  2:24.85  4:57.73 10:09.70
    4.  Jos Beckers                   69   Patrick               10:21.51   363       
          1:09.58  2:26.74  5:09.92 10:21.51
    5.  Dennis Creemers               92   De Roersoppers        11:46.92   246       
          1:19.09  2:46.04  5:46.27 11:46.92



SPLASH Meet Manager 11Registered to Patrick