vierkamp deel 1
Maastricht (NED),    23-10-2011,    Korte baan (25m)

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Czes, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden         39.92 20010081     39.04           
  2. Nicolas, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden            NT 20010322     39.23           
  3. Jasper, THOMAS                Sg Hgn                   41.25 20020042     39.54           
  4. Jylano, NAHR                  Sg Hgn                   40.16 20010259     40.80           
  5. Thomas, PRIKKEN               Kimbria                  54.58 20010215     46.67           
  6. Milan, LUTHJENS               Sg Hgn                   48.25 20020422     48.16           
  7. Jordi, HEITLAGER              Brunssum                    NT 20020065     48.24           
  8. Tom, SINSEL                   Zwemclub Eijsden         53.51 20010081     53.02           
  9. Roel, VELTROP                 Brunssum                    NT 20020216     54.01           
 10. Guillaume, BAMS               Zwemclub Eijsden         54.33 20020065     59.36           
 11. Noah, OUILLON                 Kimbria                     NT 20020148   1:09.30           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
23-10-2011 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden         53.34 19960019     55.20           
            55.20
  2. Jeroen, CUSTERS               Kimbria                  55.25 19910631     56.81           
            56.81
  3. Ronald, WALDUS                Sg Hgn                   57.94 19920627     57.57 FJ 1      
            57.57
  4. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden         57.17 19940585     57.57 FJ 2      
            57.57
  5. Jochim, HERBEN                Zwemclub Eijsden         58.82 19950340     58.02           
            58.02
  6. Sander, van den BERG          Sg Hgn                   57.90 19870021     58.41           
            58.41
  7. Jesper Daniek, SAMAN          Kimbria                  57.66 19920113     59.58           
            59.58
  8. Andreas, WALDUS               Sg Hgn                 1:00.16 19950358     59.99           
            59.99
  9. Tim, GREVEN                   Kimbria                  59.78 19920237   1:00.24           
          1:00.24
 10. Erik, SCHWILLENS              Kimbria                  59.88 19930174   1:00.46           
          1:00.46
 11. Ruben, DELVOIE                Kimbria                1:00.63 19970383   1:00.51           
          1:00.51
 12. Glenn, ROMPELBERG             Kimbria                  58.84 19930380   1:00.59           
          1:00.59
 13. Axel, SKRABANJA               Kimbria                1:01.10 19950364   1:00.60           
          1:00.60
 14. Bas, van ZEIJL                Kimbria                1:04.51 19940082   1:03.06           
          1:03.06
 15. Tommie, AMALO                 Kimbria                1:02.94 19930707   1:03.39           
          1:03.39
 16. Stefan, LINDENSCHMIDT         Sg Hgn                 1:07.09 19950592   1:03.68           
          1:03.68
 17. Rick, HELLENBRAND             Sg Hgn                 1:03.81 19890117   1:04.39           
          1:04.39
 18. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       1:03.58 19990215   1:05.18           
          1:05.18
 19. Jeroen, MARTIN                Kimbria                1:05.22 19950083   1:05.64           
          1:05.64
 20. David, PAULISSEN              Sg Hgn                 1:09.38 19970348   1:07.63           
          1:07.63
 21. Tom, GOFFIN                   Sg Hgn                 1:08.48 19860445   1:08.26           
          1:08.26
 22. Caio, PASSOS-NEWMAN           Kimbria                1:08.64 19980104   1:08.69           
          1:08.69
 23. Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden       1:10.68 19980321   1:10.39           
          1:10.39
 24. Jhamiro, HABETS               Brunssum               1:09.95 19980080   1:11.01           
          1:11.01
 25. Jules, SINSEL                 Zwemclub Eijsden       1:16.41 19980038   1:15.16           
          1:15.16
 26. Bas, DIJKSTRA                 Sg Hgn                 1:16.58 20000004   1:16.02           
          1:16.02
 27. Leroy, de BROUWER             Sg Hgn                 1:21.81 19990073   1:26.06           
          1:26.06
 28. Dion, LUTHJENS                Sg Hgn                      NT 20000197   1:57.14           
          1:57.14
 29. Jordy, WALTHIE                Kimbria                     NT 20000394   1:57.32           
          1:57.32
 30. Kemo, BARUCIJA                Sg Hgn                      NT 20000422   1:58.12           
          1:58.12
 31. Milan, JASCHULTOWSKI          Brunssum               1:52.95 20000432   1:59.93           
          1:59.93
AFGE Kobe, JANS                    Zwemclub Eijsden            NT 19990440                     
  NG Antony, VERSPAGEN             Sg Hgn                      NT 19930715                     
  NG Jasper, QUAK                  Kimbria                  59.00 19870268                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Czes, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden       1:48.67 20010081   1:46.48           
          1:46.48
  2. Jylano, NAHR                  Sg Hgn                 2:01.51 20010259   1:47.97           
          1:47.97
  3. Jordi, HEITLAGER              Brunssum               2:17.02 20020065   2:11.82           
          2:11.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk, ROOSEN                  Zwemclub Eijsden         47.83 20010057     49.66           
  2. Nicolas, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden            NT 20010322     57.07           
  3. Milan, LUTHJENS               Sg Hgn                 1:07.48 20020422   1:01.12           
  4. Thomas, PRIKKEN               Kimbria                1:05.02 20010215   1:02.81           
  5. Guillaume, BAMS               Zwemclub Eijsden            NT 20020065   1:08.46           
  6. Noah, OUILLON                 Kimbria                     NT 20020148   1:09.15           
  7. Roel, VELTROP                 Brunssum                    NT 20020216   1:09.61           
  8. Tom, SINSEL                   Zwemclub Eijsden       1:07.06 20010081   1:10.34           
 DIS Jasper, THOMAS                Sg Hgn                   54.91 20020042     53.80           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
23-10-2011 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie, GEERLINGS            Sg Hgn                   32.70 19790037     32.50           
  2. Richard, RICKSEN              Sg Hgn                   33.00 19700084     32.92           
  3. Indji, TAN                    Kimbria                  33.97 19910297     34.34           
  4. Andreas, WALDUS               Sg Hgn                   35.63 19950358     35.27           
  5. Tom, HINSKENS                 Sg Hgn                   38.70 19900724     37.68           
  6. David, PAULISSEN              Sg Hgn                   45.80 19970348     41.37           
  7. Vincent, de MUNTER            Brunssum                 42.83 20000018     42.07           
  8. Jeffrey, THOMISSEN            Kimbria                  41.86 19960507     42.53           
  9. Jhamiro, HABETS               Brunssum                 46.76 19980080     42.61           
 10. Jules, SINSEL                 Zwemclub Eijsden         46.24 19980038     43.05           
 11. Milan, JASCHULTOWSKI          Brunssum                    NT 20000432     54.10           
 12. Leroy, de BROUWER             Sg Hgn                   56.09 19990073     57.22           
 13. Dion, LUTHJENS                Sg Hgn                   58.17 20000197     59.87           
 14. Jordy, WALTHIE                Kimbria                     NT 20000394     59.99           
 15. Kemo, BARUCIJA                Sg Hgn                 1:02.54 20000422   1:00.67           
NG.Z Stefan, LINDENSCHMIDT         Sg Hgn                      NT 19950592                     
AFGE Kobe, JANS                    Zwemclub Eijsden            NT 19990440                     
  NG Antony, VERSPAGEN             Sg Hgn                   42.34 19930715                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
23-10-2011 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent, BAMS                 Zwemclub Eijsden         58.79 19960019   1:00.83           
          1:00.83
  2. Sander, van den BERG          Sg Hgn                 1:04.94 19870021   1:06.06           
          1:06.06
  3. Jesper Daniek, SAMAN          Kimbria                1:03.69 19920113   1:06.34           
          1:06.34
  4. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden       1:04.51 19960019   1:06.95           
          1:06.95
  5. Sven, BAMS                    Zwemclub Eijsden       1:04.32 19940585   1:07.51           
          1:07.51
  6. Jochim, HERBEN                Zwemclub Eijsden       1:08.80 19950340   1:08.11           
          1:08.11
  7. Erik, SCHWILLENS              Kimbria                1:10.18 19930174   1:09.09           
          1:09.09
  8. Tim, GREVEN                   Kimbria                1:09.44 19920237   1:09.71           
          1:09.71
  9. Joeri, KERKHOFF               Sg Hgn                 1:09.43 19950168   1:10.69           
          1:10.69
 10. Glenn, ROMPELBERG             Kimbria                1:09.68 19930380   1:11.13           
          1:11.13
 11. Ronald, WALDUS                Sg Hgn                 1:09.95 19920627   1:11.88           
          1:11.88
 12. Rick, HELLENBRAND             Sg Hgn                 1:10.25 19890117   1:12.35           
          1:12.35
 13. Jeroen, CUSTERS               Kimbria                1:06.34 19910631   1:12.37           
          1:12.37
 14. Ruben, DELVOIE                Kimbria                1:25.83 19970383   1:14.16           
          1:14.16
 15. Axel, SKRABANJA               Kimbria                1:13.45 19950364   1:15.73           
          1:15.73
 16. Daan, JENTE                   Brunssum               1:19.61 19990027   1:16.19           
          1:16.19
 17. Tom, GOFFIN                   Sg Hgn                 1:15.96 19860445   1:16.51           
          1:16.51
 18. Jeroen, MARTIN                Kimbria                1:13.77 19950083   1:16.96           
          1:16.96
 19. Bas, van ZEIJL                Kimbria                1:18.22 19940082   1:19.24           
          1:19.24
 20. Tommie, AMALO                 Kimbria                1:29.44 19930707   1:23.90           
          1:23.90
 21. Vincent, de MUNTER            Brunssum               1:24.20 20000018   1:28.49 FJ 1      
          1:28.49
 22. Tom, HINSKENS                 Sg Hgn                 1:23.84 19900724   1:28.49 FJ 2      
          1:28.49
 23. Caio, PASSOS-NEWMAN           Kimbria                1:34.00 19980104   1:36.28           
          1:36.28
 24. Bas, DIJKSTRA                 Sg Hgn                 1:29.86 20000004   1:39.67           
          1:39.67
  NG Jasper, QUAK                  Kimbria                1:12.00 19870268                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m wisselslag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk, ROOSEN                  Zwemclub Eijsden       3:16.88 20010057   3:02.84           
          3:02.84



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
23-10-2011 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Freddie, GEERLINGS            Sg Hgn                 2:25.76 19790037   2:26.29           
          2:26.29
  2. Richard, RICKSEN              Sg Hgn                 2:29.00 19700084   2:29.77           
          2:29.77
  3. Philip, BAMS                  Zwemclub Eijsden       2:25.96 19960019   2:30.61           
          2:30.61
  4. Indji, TAN                    Kimbria                2:30.05 19910297   2:32.25           
          2:32.25
  5. Joeri, KERKHOFF               Sg Hgn                 2:35.59 19950168   2:37.12           
          2:37.12
  6. Toine, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       2:41.95 19990215   2:44.70           
          2:44.70
  7. Jeffrey, THOMISSEN            Kimbria                2:52.97 19960507   2:48.02           
          2:48.02
  8. Stefan, WILLIGERS             Zwemclub Eijsden       2:54.83 19980321   2:52.83           
          2:52.83



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Jongens, 4 x 50m vrije slag               Minioren 5 en later
23-10-2011 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT            3:13.63           
        Guillaume, BAMS, 02                        Tom, SINSEL, 01
        Nicolas, THEUNISSEN, 01                    Luuk, ROOSEN, 01
            58.02  3:13.63




-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Heren, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
23-10-2011 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sg Hgn 1                      Sg Hgn                 1:46.03            1:44.29           
        Richard, RICKSEN, 70                       Ronald, WALDUS, 92
        Sander, van den BERG, 87                   Freddie, GEERLINGS, 79
            26.06  1:44.29

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       1:44.95            1:44.62           
        Sven, BAMS, 94                             Philip, BAMS, 96
        Jochim, HERBEN, 95                         Laurent, BAMS, 96
            26.36  1:44.62

  3. Kimbria 1                     Kimbria                1:45.54            1:47.14           
        Jeroen, CUSTERS, 91                        Erik, SCHWILLENS, 93
        Axel, SKRABANJA, 95                        Jesper Daniek, SAMAN, 92
            26.25  1:47.14

  4. Kimbria 2                     Kimbria                1:53.21            1:50.57           
        Ruben, DELVOIE, 97                         Glenn, ROMPELBERG, 93
        Bas, van ZEIJL, 94                         Tim, GREVEN, 92
            27.72  1:50.57

  5. Sg Hgn 2                      Sg Hgn                 1:56.10            1:54.84           
        Stefan, LINDENSCHMIDT, 95                  Andreas, WALDUS, 95
        Joeri, KERKHOFF, 95                        Rick, HELLENBRAND, 89
            28.73  1:54.84

  6. Kimbria 3                     Kimbria                2:03.95            1:59.40           
        Caio, PASSOS-NEWMAN, 98                    Jeffrey, THOMISSEN, 96
        Tommie, AMALO, 93                          Jeroen, MARTIN, 95
            30.31  1:59.40

  7. Sg Hgn 3                      Sg Hgn                 2:02.16            2:01.44           
        Tom, HINSKENS, 90                          Tom, GOFFIN, 86
        Math, SMEETS,                              David, PAULISSEN, 97
            32.69  2:01.44

  8. Brunssum 1                    Brunssum               2:14.98            2:26.65           
        Milan, JASCHULTOWSKI, 00                   Jhamiro, HABETS, 98
        Vincent, de MUNTER, 00                     Daan, JENTE, 99
            53.12  2:26.65

  9. Sg Hgn 4                      Sg Hgn                 2:53.34            3:01.45           
        Bas, DIJKSTRA, 00                          Dion, LUTHJENS, 00
        Leroy, de BROUWER, 99                      Kemo, BARUCIJA, 00
            35.63  3:01.45




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         39.63 20010038     38.86           
  2. Michelle, GODDING             Kimbria                  43.51 20020094     41.82           
  3. Inge, CAUBERG                 Kimbria                  48.45 20020141     44.59           
  4. Nikki, STARREMANS             Sg Hgn                   43.23 20020198     45.93           
  5. Nikita, CUSTERS               Kimbria                     NT 20010238     48.44           
  6. Janine, VELTROP               Brunssum                 57.29 20010320     50.43           
  7. Milou, FISCHER                Kimbria                     NT 20020220     54.89           
  8. Eefke, ACHTERBERG             Kimbria                1:03.60 20010323     57.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
23-10-2011 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden         59.39 19970267   1:00.89           
          1:00.89
  2. Vera, WEINBERG                Sg Hgn                 1:04.02 19930214   1:03.72           
          1:03.72
  3. Ingrid, JANSEN                Sg Hgn                 1:04.89 19870559   1:05.04           
          1:05.04
  4. Celine, KERKHOFS              Kimbria                1:05.96 19980054   1:06.20           
          1:06.20
  5. Anke, SNIJKERS                Sg Hgn                 1:06.69 19920163   1:07.13           
          1:07.13
  6. Amber, KERKHOFS               Kimbria                1:09.98 20000007   1:07.31           
          1:07.31
  7. Sabine, WETSELS               Zwemclub Eijsden       1:06.81 19970499   1:07.75           
          1:07.75
  8. Bo, KERKHOFF                  Sg Hgn                 1:10.15 19950237   1:09.86           
          1:09.86
  9. Sanne, KERKHOFF               Sg Hgn                 1:08.98 19930553   1:09.92           
          1:09.92
 10. Kimberley, de BROUWER         Sg Hgn                 1:10.25 19950539   1:10.34           
          1:10.34
 11. Arijana, ALIJAGIC             Sg Hgn                 1:12.00 19990282   1:10.42           
          1:10.42
 12. Nieske, JANSSEN               Sg Hgn                 1:11.21 19960132   1:11.09           
          1:11.09
 13. Mariska, CRAEMERS             Brunssum               1:13.78 19970065   1:11.15           
          1:11.15
 14. Amber, RAADSCHILDERS          Kimbria                1:12.01 20000053   1:11.65           
          1:11.65
 15. Julie, THEUNISSEN             Zwemclub Eijsden       1:13.98 19970024   1:12.10           
          1:12.10
 16. Lisa, JONGEN                  Sg Hgn                 1:13.16 19960492   1:12.44           
          1:12.44
 17. Kyra, JANSSEN                 Kimbria                1:14.88 19980099   1:12.50           
          1:12.50
 18. Inge, SNIJKERS                Sg Hgn                 1:11.17 19900811   1:13.06           
          1:13.06
 19. Sabine, VERTOMMEN             Zwemclub Eijsden       1:12.32 19980454   1:13.13           
          1:13.13
 20. Maaike, GREVEN                Kimbria                1:14.71 19950082   1:13.67           
          1:13.67
 21. Nora, CHRIF                   Kimbria                1:16.00 19950680   1:13.96           
          1:13.96
 22. Lisa, MEYERS                  Kimbria                1:14.81 19960505   1:14.51           
          1:14.51
 23. Kendra, VIEHMANN              Brunssum                    NT 19970212   1:16.42           
          1:16.42
 24. Loes, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       1:18.36 20000123   1:17.40           
          1:17.40
 25. Denise, WETSELS               Zwemclub Eijsden       1:16.57 19950631   1:17.98           
          1:17.98
 26. Aniek, van der LEIJ           Brunssum               1:23.79 19980548   1:20.49           
          1:20.49
 27. Julie, OUILLON                Kimbria                1:23.02 20000070   1:20.51           
          1:20.51
 28. Emma, WILLEMS                 Sg Hgn                 1:13.29 19930103   1:20.90           
          1:20.90
 29. Merel, JASPERS                Sg Hgn                 1:15.89 19960254   1:22.08           
          1:22.08
 30. Kirsten, LANGEN               Sg Hgn                 1:24.57 19910822   1:23.15           
          1:23.15
 31. Dominique, CRAEMERS           Brunssum               1:26.70 19950319   1:24.64           
          1:24.64
 32. Bo, GARRITSEN                 Brunssum               1:36.65 19980548   1:24.91           
          1:24.91
 33. Chayenne, ODENHOVEN           Sg Hgn                 1:23.75 20000046   1:25.49           
          1:25.49
 34. Noor, van ROOIJ               Zwemclub Eijsden       1:39.76 19970615   1:25.60           
          1:25.60
 35. Priscilla, de BROUWER         Sg Hgn                 1:29.73 19930744   1:26.32           
          1:26.32
 36. Lisa, SNIJKERS                Sg Hgn                 1:32.62 19970011   1:28.72           
          1:28.72
 37. Pilar, ALGERA                 Sg Hgn                 1:30.38 19980302   1:29.45           
          1:29.45
 38. Demi, DASSEN                  Kimbria                1:35.34 19990527   1:30.51           
          1:30.51
 39. Nikki, GODDING                Kimbria                1:33.81 20000357   1:31.45           
          1:31.45
 40. Justine, HOEKSEL              Zwemclub Eijsden       1:31.21 19980306   1:32.55           
          1:32.55
 41. Iris, HEUGEN                  Zwemclub Eijsden       1:37.47 19990311   1:34.17           
          1:34.17
 42. Marieke, HUIJNEN              Zwemclub Eijsden       1:44.64 20000478   1:35.20           
          1:35.20
 43. Emma, WAAL                    Kimbria                     NT 19970623   1:38.39           
          1:38.39
 44. Quinty, RAES                  Brunssum               1:39.62 19990456   1:40.01           
          1:40.01
 DIS Brittny, ZWAKHALEN            Kimbria                     NT 19990555                     
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGE Sophia, DONDERS               Kimbria                     NT 20000414                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden       1:42.64 20010038   1:43.22           
          1:43.22
  2. Nikki, STARREMANS             Sg Hgn                 2:08.48 20020198   1:53.39           
          1:53.39
 DIS Janine, VELTROP               Brunssum               2:01.98 20010320   2:00.62           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:00.62
 DIS Yana, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden            NT 20020219   2:01.13           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:01.13
 DIS Frederique, THEUNISSEN        Zwemclub Eijsden       2:02.74 20020107   2:02.51           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:02.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sara, van VLOKHOVEN           Zwemclub Eijsden         55.43 20010248     53.56           
  2. Iris, DIJKSTRA                Sg Hgn                   55.93 20020176     56.45           
  3. Frederique, THEUNISSEN        Zwemclub Eijsden       1:00.02 20020107     56.96           
  4. Nikki, DOUMA                  Brunssum                 55.72 20010225     57.00           
  5. Janine, VELTROP               Brunssum                    NT 20010320     57.18           
  6. Inge, CAUBERG                 Kimbria                     NT 20020141   1:00.22           
  7. Milou, FISCHER                Kimbria                     NT 20020220   1:00.56           
  8. Eefke, ACHTERBERG             Kimbria                     NT 20010323   1:00.65           
  9. Meyke, EYCK                   Zwemclub Eijsden            NT 20030079   1:02.11           
 10. Yana, KORCZYNSKI              Zwemclub Eijsden            NT 20020219   1:08.26           
 DIS Nikita, CUSTERS               Kimbria                1:02.08 20010238   1:03.08           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Michelle, GODDING             Kimbria                1:06.54 20020094   1:04.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
23-10-2011 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa, MEIJER               Sg Hgn                   36.06 19930437     36.04           
  2. Julie, THEUNISSEN             Zwemclub Eijsden         39.44 19970024     39.48           
  3. Sanne, KERKHOFF               Sg Hgn                   39.25 19930553     39.71           
  4. Arijana, ALIJAGIC             Sg Hgn                   41.48 19990282     39.91 FJ 1      
  5. Ingrid, JANSEN                Sg Hgn                   41.02 19870559     39.91 FJ 2      
  6. Jessica, van DIJK             Kimbria                  41.85 19980055     41.38           
  7. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden         41.71 19970267     41.91           
  8. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden         44.98 19960408     42.07           
  9. Renee, ROOSEN                 Zwemclub Eijsden         43.92 19990007     42.54 FJ 1      
 10. Inge, SNIJKERS                Sg Hgn                   41.71 19900811     42.54 FJ 2      
 11. Shanna, van GELOOVEN          Kimbria                  41.98 19960544     42.89           
 12. Lieke, JANSSEN                Sg Hgn                   44.54 19930595     43.11           
 13. Nieske, JANSSEN               Sg Hgn                   43.11 19960132     43.34           
 14. Kimberley, de BROUWER         Sg Hgn                   44.32 19950539     43.57           
 15. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden         45.81 19980370     43.75           
 16. Kendra, VIEHMANN              Brunssum                 45.62 19970212     44.40           
 17. Rani, SKRABANJA               Kimbria                  44.35 19980099     44.68           
 18. Fabienne, JEUKENS             Kimbria                  48.19 19840115     45.10           
 19. Denise, WETSELS               Zwemclub Eijsden         47.79 19950631     45.18           
 20. Susan, STAPPERS               Kimbria                  45.39 19820159     45.41           
 21. Sabine, WETSELS               Zwemclub Eijsden         47.26 19970499     45.64           
 22. Kelly, GEELEN                 Zwemclub Eijsden         45.36 19970340     45.82           
 23. Nora, CHRIF                   Kimbria                  45.00 19950680     45.95           
 24. Robin, KLASENS                Brunssum                 45.17 19960453     46.26           
 25. Aniek, van der LEIJ           Brunssum                 46.06 19980548     47.11           
 26. Lisa, JONGEN                  Sg Hgn                   49.74 19960492     47.50           
 27. Jennifer, HERMANS             Kimbria                  48.83 19950556     48.03           
 28. Noor, van ROOIJ               Zwemclub Eijsden            NT 19970615     48.67           
 29. Kirsten, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden         49.67 20000007     48.88           
 30. Bo, GARRITSEN                 Brunssum                 48.71 19980548     48.89           
 31. Dominique, CRAEMERS           Brunssum                 50.39 19950319     49.86           
 32. Pilar, ALGERA                 Sg Hgn                   55.02 19980302     50.57           
 33. Demi, DASSEN                  Kimbria                  52.87 19990527     51.77           
 34. Iris, HEUGEN                  Zwemclub Eijsden         56.09 19990311     51.86           
 35. Kitty-Sofie, HUNT ALNE        Sg Hgn                   49.11 19980455     52.51           
 36. Loes, WILLIGERS               Zwemclub Eijsden         49.15 20000123     53.27           
 37. Quinty, RAES                  Brunssum                 54.97 19990456     53.70 FJ 1      
 38. Lisa, SNIJKERS                Sg Hgn                   54.56 19970011     53.70 FJ 2      
 39. Marieke, HUIJNEN              Zwemclub Eijsden            NT 20000478     55.59           
 40. Charlotte, VERHEY             Kimbria                     NT 19990556     58.47           
 41. Emma, WAAL                    Kimbria                     NT 19970623     59.32           
 42. Nikki, GODDING                Kimbria                  57.36 20000357   1:01.34           
 DIS Brittny, ZWAKHALEN            Kimbria                     NT 19990555     51.24           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Sophia, DONDERS               Kimbria                  59.50 20000414                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
23-10-2011 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne, JENTE                Brunssum               1:08.94 19960078   1:09.99           
          1:09.99
  2. Vera, WEINBERG                Sg Hgn                 1:10.35 19930214   1:12.10           
          1:12.10
  3. Ina, WILLIGERS                Zwemclub Eijsden       1:11.07 19970267   1:13.55           
          1:13.55
  4. Melissa, MEIJER               Sg Hgn                 1:09.27 19930437   1:14.69           
          1:14.69
  5. Audrey, BAMS                  Zwemclub Eijsden       1:17.58 19980370   1:17.36           
          1:17.36
  6. Clara, WILLIGERS              Zwemclub Eijsden       1:21.08 19960408   1:18.89           
          1:18.89
  7. Celine, KERKHOFS              Kimbria                1:29.09 19980054   1:25.86           
          1:25.86
  8. Amber, KERKHOFS               Kimbria                1:25.58 20000007   1:29.52           
          1:29.52
  9. Maaike, GREVEN                Kimbria                1:26.94 19950082   1:29.86           
          1:29.86
 10. Amber, RAADSCHILDERS          Kimbria                1:34.50 20000053   1:30.59           
          1:30.59
 11. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden       1:28.93 19980306   1:30.98           
          1:30.98
 12. Kyra, JANSSEN                 Kimbria                1:37.95 19980099   1:31.27           
          1:31.27
 13. Manon, HERBEN                 Zwemclub Eijsden       1:33.12 19990311   1:33.03           
          1:33.03
 14. Lisa, MEYERS                  Kimbria                1:48.17 19960505   1:35.43           
          1:35.43
 15. Kelly, GEELEN                 Zwemclub Eijsden       1:39.14 19970340   1:37.19           
          1:37.19
 16. Kirsten, THEUNISSEN           Zwemclub Eijsden       1:37.39 20000007   1:43.58           
          1:43.58
 17. Chayenne, ODENHOVEN           Sg Hgn                 1:40.90 20000046   1:46.94           
          1:46.94
 18. Priscilla, de BROUWER         Sg Hgn                      NT 19930744   2:02.02           
          2:02.02
 DIS Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden       1:15.73 19950522   1:19.47           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:19.47
 DIS Julie, OUILLON                Kimbria                1:32.10 20000070   1:34.76           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:34.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
23-10-2011 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Irma, van den BRANDT          Zwemclub Eijsden       2:43.44 19970267   2:39.73           
          2:39.73
  2. Lisanne, JENTE                Brunssum               2:42.18 19960078   2:41.60           
          2:41.60
  3. Astrid, van den BRANDT        Zwemclub Eijsden       2:42.63 19950522   2:49.05           
          2:49.05
  4. Renee, ROOSEN                 Zwemclub Eijsden       2:52.08 19990007   2:50.69           
          2:50.69
  5. Jessica, van DIJK             Kimbria                2:49.29 19980055   2:52.43           
          2:52.43
  6. Anke, SNIJKERS                Sg Hgn                 2:54.99 19920163   2:53.20           
          2:53.20
  7. Lieke, JANSSEN                Sg Hgn                 2:57.40 19930595   2:59.61           
          2:59.61
  8. Sabine, VERTOMMEN             Zwemclub Eijsden       3:07.36 19980454   2:59.91           
          2:59.91
  9. Manon, HERBEN                 Zwemclub Eijsden       3:08.54 19990311   3:00.09           
          3:00.09
 10. Dahnee, DE LA CROIX           Zwemclub Eijsden       3:00.48 19980306   3:01.47           
          3:01.47
 11. Shanna, van GELOOVEN          Kimbria                3:03.65 19960544   3:02.92           
          3:02.92
 12. Fabienne, JEUKENS             Kimbria                3:14.48 19840115   3:08.32           
          3:08.32
 13. Susan, STAPPERS               Kimbria                3:17.17 19820159   3:10.07           
          3:10.07
 14. Emma, WILLEMS                 Sg Hgn                 3:09.22 19930103   3:18.45           
          3:18.45
 15. Kitty-Sofie, HUNT ALNE        Sg Hgn                 3:30.00 19980455   3:24.54           
          3:24.54
 16. Kirsten, LANGEN               Sg Hgn                 3:32.22 19910822   3:29.59           
          3:29.59
 17. Justine, HOEKSEL              Zwemclub Eijsden       3:45.36 19980306   3:47.67           
          3:47.67
 DIS Rani, SKRABANJA               Kimbria                3:07.10 19980099   3:02.76           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:02.76



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                 Minioren 5 en later
23-10-2011 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki, DOUMA                  Brunssum               3:46.76 20010225   3:37.39           
          3:37.39
  2. Iris, DIJKSTRA                Sg Hgn                      NT 20020176   3:40.26           
          3:40.26
 DIS Sara, van VLOKHOVEN           Zwemclub Eijsden       4:01.60 20010248   3:53.36           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., RH 
          3:53.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                   Meisjes, 4 x 50m schoolslag               Minioren 5 en later
23-10-2011 - 17:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
 DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT            3:59.80           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., DIS voor 2e zwemmer
        Iris, WILLIGERS, 01                        Yana, KORCZYNSKI, 02
        Frederique, THEUNISSEN, 02                 Sara, van VLOKHOVEN, 01
            57.71  3:59.80

 DIS Kimbria 1                     Kimbria                     NT            4:17.20           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., DIS voor 2e zwemmer
        Nikita, CUSTERS, 01                        Bianca, KIESZL, 03
        Inge, CAUBERG, 02                          Michelle, GODDING, 02
          1:03.12  4:17.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Dames, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
23-10-2011 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sg Hgn 1                      Sg Hgn                 2:12.72            2:14.32           
        Ingrid, JANSEN, 87                         Vera, WEINBERG, 93
        Melissa, MEIJER, 93                        Anke, SNIJKERS, 92
            34.55  2:14.32

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:18.00            2:20.20           
        Sabine, WETSELS, 97                        Ina, WILLIGERS, 97
        Julie, THEUNISSEN, 97                      Irma, van den BRANDT, 97
            37.16  2:20.20

  3. Zwemclub Eijsden 2            Zwemclub Eijsden       2:23.80            2:23.43           
        Astrid, van den BRANDT, 95                 Audrey, BAMS, 98
        Renee, ROOSEN, 99                          Clara, WILLIGERS, 96
            36.26  2:23.43

  4. Sg Hgn 2                      Sg Hgn                 2:23.19            2:24.41           
        Kimberley, de BROUWER, 95                  Sanne, KERKHOFF, 93
        Inge, SNIJKERS, 90                         Arijana, ALIJAGIC, 99
            35.53  2:24.41

  5. Kimbria 1                     Kimbria                2:27.90            2:28.25           
        Rani, SKRABANJA, 98                        Jessica, van DIJK, 98
        Amber, KERKHOFS, 00                        Celine, KERKHOFS, 98
            38.20  2:28.25

  6. Sg Hgn 3                      Sg Hgn                 2:31.76            2:33.74           
        Emma, WILLEMS, 93                          Lieke, JANSSEN, 93
        Nieske, JANSSEN, 96                        Bo, KERKHOFF, 95
            38.78  2:33.74

  7. Kimbria 2                     Kimbria                2:33.89            2:34.39           
        Maaike, GREVEN, 95                         Kyra, JANSSEN, 98
        Shanna, van GELOOVEN, 96                   Amber, RAADSCHILDERS, 00
            38.65  2:34.39

  8. Zwemclub Eijsden 3            Zwemclub Eijsden       2:39.12            2:38.96           
        Manon, HERBEN, 99                          Dahnee, DE LA CROIX, 98
        Sabine, VERTOMMEN, 98                      Denise, WETSELS, 95
            39.77  2:38.96

  9. Brunssum 1                    Brunssum               2:55.56            2:39.66           
        Robin, KLASENS, 96                         Lisanne, JENTE, 96
        Quinty, RAES, 99                           Bo, GARRITSEN, 98
            37.11  2:39.66

 10. Kimbria 3                     Kimbria                2:37.79            2:43.06           
        Fabienne, JEUKENS, 84                      Julie, OUILLON, 00
        Nora, CHRIF, 95                            Lisa, MEYERS, 96
            40.26  2:43.06

 11. Zwemclub Eijsden 4            Zwemclub Eijsden       2:52.00            2:56.74           
        Loes, WILLIGERS, 00                        Kirsten, THEUNISSEN, 00
        Kelly, GEELEN, 97                          Iris, HEUGEN, 99
            43.67  2:56.74

 DIS Kimbria 4                     Kimbria                3:32.09            3:12.45           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., DIS voor 2e zwemmer
        Nikki, GODDING, 00                         Demi, DASSEN, 99
        Brittny, ZWAKHALEN, 99                     Emma, WAAL, 97
            48.33  3:12.45





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Alle, 25m vrije slag                   Minioren 3 en later
23-10-2011 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruud, ROSIKOWSKI              Sg Hgn                   34.73 20040030     21.74           
  2. Manoek, van VLOKHOVEN         Zwemclub Eijsden            NT 20040048     23.79           
  3. Maikel, NELISSEN              Kimbria                  28.16 20030030     25.57           
  4. Bianca, KIESZL                Kimbria                  31.42 20030099     27.32           
  5. Francesca, THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden            NT 20050009     34.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                        Alle, 50m rugslag                    Minioren 3 en later
23-10-2011 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Meyke, EYCK                   Zwemclub Eijsden            NT 20030079     57.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Alle, 25m schoolslag                   Minioren 3 en later
23-10-2011 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maikel, NELISSEN              Kimbria                  31.82 20030030     27.14           
  2. Ruud, ROSIKOWSKI              Sg Hgn                   29.95 20040030     28.61           
  3. Manoek, van VLOKHOVEN         Zwemclub Eijsden            NT 20040048     29.07           
  4. Bianca, KIESZL                Kimbria                     NT 20030099     30.04           
  5. Francesca, THEUNISSEN         Zwemclub Eijsden            NT 20050009     32.84           



SPLASH Meet Manager 11Registered to Zwemclub Eijsden