Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 2. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 3. Dames, 200m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Alle, 200m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 400m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 7. Jongens, 400m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 8. Dames, 800m vrije slag  Junioren 2 en ouder
Nr. 9. Heren, 800m vrije slag  Junioren 1 en ouder


LAC 1e ronde
Zaandam, 16-10-2011


Programmanr. 1
16-10-2011
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lianne BouwmeesterOceanus2:53.312000009562:52.95
50m:38.11200m:2:52.95
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:03.022000007263:02.64
50m:41.69200m:3:02.64
3.Rowie KampDe Reuring3:08.332000017063:05.07
50m:41.04200m:3:05.07
4.Saskia van der VeldenDAW3:15.222000014783:12.00
50m:41.56200m:3:12.00
5.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht3:21.572000015463:13.05
50m:47.55200m:3:13.05
6.Kaylin StelDe Dolfijn3:10.072001002903:14.07
50m:45.76200m:3:14.07
7.Shira de HaanOEZA3:26.162000011303:19.76
50m:46.51200m:3:19.76
8.Isaa EbbingeOceanus3:24.452000013143:23.04
50m:49.22200m:3:23.04
9.Viveka VerhageDAW3:35.062000014803:24.07
50m:47.93200m:3:24.07
10.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT2000039003:33.76
50m:50.12200m:3:33.76
11.Naomi BuurOEZA3:41.832001015203:35.30
50m:53.57200m:3:35.30
12.Femke RitmanKzc3:41.832001002863:38.84
50m:54.45200m:3:38.84
13.Nora ErrachidiDe DolfijnNT2000049383:56.47
50m:56.97200m:3:56.47
14.Nouna ChelbiDe DolfijnNT2000049404:02.75
50m:1:03.09200m:4:02.75
DISJose BijlHet Y3:32.452001009483:35.28VB
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
50m:49.80200m:3:35.28


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-10-2011
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Dennis WeeningOceanus2:43.542000008152:42.80
50m:36.11200m:2:42.80
2.Martin RuiterDe Houtrib2:49.762000013092:48.32
50m:37.90200m:2:48.32
3.Nick van der WoudeZV Haerlem3:00.312000013912:56.94
50m:41.24200m:2:56.94
4.Friso DatemaDAW3:03.442000030273:08.32
50m:47.10200m:3:08.32
5.Sebastian van der BornOceanus3:30.422000008053:31.68
50m:49.37200m:3:31.68
6.Ivar OldenhofDe Dolfijn3:28.942000000813:34.81
50m:53.25200m:3:34.81
7.Tobias van den NieuwendijkZv AquariusNT2001007473:39.41
50m:53.31200m:3:39.41
8.Jarno GroenOEZANT2001022633:40.90
50m:53.60200m:3:40.90
9.Niels MartensKzc3:39.832001001113:41.04
50m:55.21200m:3:41.04
10.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)3:57.342000035313:42.39
50m:53.12200m:3:42.39
11.Anvar VeldtDe Dolfijn3:46.972001002814:02.52
50m:1:07.16200m:4:02.52
12.Stefan WoudsmaOEZANT2000034374:02.88
50m:1:08.41200m:4:02.88
DISIvar KramerZaanstad (SG)NT2001016474:18.87VC
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
50m:1:06.92200m:4:18.87


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-10-2011
Dames, 200m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirl de BoerDAW2:48.461997004682:29.59
50m:33.09200m:2:29.59
2.Alice BravoHet Y2:31.751987053462:31.88
50m:32.27200m:2:31.88
3.Chantal GroveOceanus2:36.511994018442:35.87
50m:33.15200m:2:35.87
4.Tamara GroveOceanus2:34.031996012662:36.43
50m:33.51200m:2:36.43
5.Serena StelDe Dolfijn2:33.051998015282:36.81
50m:35.16200m:2:36.81
6.Yvanna ZuurveldDAW2:41.861997029982:38.11
50m:35.23200m:2:38.11
7.Noa OldenhofDe Dolfijn2:38.791997006222:39.10
50m:34.04200m:2:39.10
8.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:49.781999003582:40.26
50m:36.54200m:2:40.26
9.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)2:44.031995054542:43.17
50m:35.46200m:2:43.17
10.Eva van der BornOceanus2:46.001997023802:43.74
50m:36.24200m:2:43.74
11.Maxine AlfonsiDAW2:38.031995029002:45.83
50m:34.71200m:2:45.83
12.Tess de BoerDAW2:43.621996015162:47.14
50m:35.43200m:2:47.14
13.Sandra ZwaanswijkDAW2:47.541985039342:47.20
50m:34.53200m:2:47.20
14.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)2:52.301994048522:47.97
50m:34.68200m:2:47.97
15.Silke JonkDAW2:48.801998020422:48.61
50m:36.79200m:2:48.61
16.Mariska van EngeldorpZv Aquarius2:33.491995023262:48.90
50m:34.18200m:2:48.90
17.Rebecca MartensDAW2:50.671996043522:49.06
50m:35.53200m:2:49.06
18.Kelsey OkkersZaanstad (SG)2:48.241998010622:50.13
50m:37.32200m:2:50.13
19.Melina KnolZaanstad (SG)2:47.051998022322:50.50
50m:36.07200m:2:50.50
20.Lisa BrantjesKzc2:48.411998009502:50.54
50m:38.74200m:2:50.54
21.Elise DekkerDe Dolfijn2:47.801997009762:52.43
50m:37.40200m:2:52.43
22.Luca EbbingeOceanus2:53.001998024062:52.66
50m:37.36200m:2:52.66
23.Chantal BeijerZV Haerlem2:53.111997008842:52.96
50m:37.08200m:2:52.96
24.Fabiënne VorkOceanus2:57.961999024942:54.43
50m:38.58200m:2:54.43
25.Dieuwertje JorinkDAW2:42.171993023062:54.48
50m:37.77200m:2:54.48
26.Anouk van NoordOceanus2:56.941999012942:54.65
50m:37.20200m:2:54.65
27.Linda BöhmZV Haerlem3:02.621997031642:55.60
50m:38.31200m:2:55.60
28.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht3:01.881998033422:58.13
50m:40.69200m:2:58.13
29.Denise BoonstraDAW2:59.741999026623:00.10
50m:39.48200m:3:00.10
30.Aïcha CroesDe Dolfijn2:59.791998033383:00.44
50m:40.59200m:3:00.44
31.Kimberley KortDAW3:06.821998046983:00.64
50m:39.04200m:3:00.64
32.Naomi te LindertDAW3:16.431999047823:00.89
50m:41.68200m:3:00.89
33.Leonie VosDAW3:01.021999016623:00.98
50m:40.90200m:3:00.98
34.Lisa MartelhoffHet Y3:00.041995042583:01.43
50m:39.64200m:3:01.43
35.Carmen RoskamOceanus2:54.371996035623:01.76
50m:38.05200m:3:01.76
36.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius2:59.381998032223:02.12
50m:40.02200m:3:02.12
37.Cheryl ZethofOceanus3:00.351998013143:02.82
50m:42.34200m:3:02.82
38.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton2:51.691995016743:02.84
50m:36.75200m:3:02.84
39.Beau van der JagtOceanus3:04.801997026963:03.39
50m:40.26200m:3:03.39
40.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton3:06.561984001203:05.98
50m:39.18200m:3:05.98
41.Desiree VeenstraMSV- Zeemacht3:20.921997048863:08.89
50m:43.86200m:3:08.89
42.Tess Pagano MiraniOceanus3:01.881999021023:10.20
50m:44.96200m:3:10.20
43.Myrthe van BeekDAW3:24.201999010743:11.60
50m:40.18200m:3:11.60
44.Susan BeemsterboerDe Reuring3:18.211999041583:16.11
50m:41.08200m:3:16.11
45.Aurian VeldtDe Dolfijn3:13.801999017583:16.84
50m:51.43200m:3:16.84
46.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton3:11.841998028083:19.18
50m:42.25200m:3:19.18
47.Nikki ZandbergenMSV- Zeemacht3:40.681998027763:35.24
50m:48.15200m:3:35.24
DISSimone HuismanOceanus3:04.66199802402AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISBibi StokvisDAW2:58.171999008922:52.94SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:39.37200m:2:52.94
DISMarit PlatOceanusNT1994073963:07.21RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:43.09200m:3:07.21
AFGEMFemke StevensZaanstad (SG)3:01.08199901546
NGLotte HoogeterpDAW3:00.90199703878


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-10-2011
Heren, 200m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thom de BoerDAW2:15.471991001812:13.08
50m:26.95200m:2:13.08
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y2:21.981989010232:19.25
50m:30.80200m:2:19.25
3.Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton2:21.361990005052:20.49
50m:29.87200m:2:20.49
4.Lars HaarsmaDe Dolfijn2:18.581996007452:21.62
50m:30.07200m:2:21.62
5.Daan GlorieHet Y2:26.231988011152:22.58
50m:30.03200m:2:22.58
6.Wessel de JongOceanus2:25.091996014472:23.57
50m:30.40200m:2:23.57
7.Michael van DamHpcNT94015012:23.90
50m:30.01200m:2:23.90
8.Frans BijlHet Y2:24.901994013192:25.52
50m:31.64200m:2:25.52
9.Jory van der GrachtOEZA2:24.231987010972:26.41
50m:29.83200m:2:26.41
10.Thomas VeroudenOceanus2:28.781996028552:26.86
50m:32.10200m:2:26.86
11.Lars van der VeldenDAW2:33.611998001752:27.65
50m:31.12200m:2:27.65
12.Sander van ElburgHet Y2:27.421988009372:29.44
50m:31.21200m:2:29.44
13.Martijn de MercadoOceanus2:37.621995022132:30.07
50m:31.50200m:2:30.07
14.Kevin SchaafZV Haerlem2:31.671996026032:31.84
50m:33.05200m:2:31.84
15.Arjan BellaartOceanus2:30.571969000792:32.25
50m:31.36200m:2:32.25
16.Gerben RozieMSV- Zeemacht2:32.201990025072:35.15
50m:33.47200m:2:35.15
17.Martijn van der ZwaardOceanus2:45.101996023432:37.67
50m:33.72200m:2:37.67
18.Bart SommelingOceanus2:36.981998007652:37.68
50m:34.61200m:2:37.68
19.Sander KirillovaDe Dolfijn2:42.411998001212:39.29
50m:35.52200m:2:39.29
20.Rick de MercadoOceanus2:38.101997006732:39.41
50m:32.64200m:2:39.41
21.Menno KoolhaasOceanus2:52.241995058632:40.87
50m:33.63200m:2:40.87
22.Dani HoetmerDAW2:39.591996045032:41.05
50m:35.49200m:2:41.05
23.Robin StammesDe Reuring2:44.621992028092:41.46
50m:36.18200m:2:41.46
24.Wesley BosHpc2:44.0299012412:42.92
50m:35.23200m:2:42.92
25.Jasper FalkDAW2:45.111995027852:45.75
50m:36.17200m:2:45.75
26.Bonk StoutDe Dolfijn2:55.631999021812:49.13
50m:38.32200m:2:49.13
27.Jordi de NijsMSV- Zeemacht2:52.631998018512:49.68
50m:34.43200m:2:49.68
28.Simon KoopenWZ&PC Purmerend2:59.361998021272:50.07
50m:35.43200m:2:50.07
29.Gerard HoedjesDAWNT1987013632:51.57
50m:31.65200m:2:51.57
30.Martijn FalkDAW2:59.201996014572:51.71
50m:42.49200m:2:51.71
31.Casper GrasZaanstad (SG)2:46.421992004032:51.88
50m:36.31200m:2:51.88
32.Matthijs HellingOceanus2:57.401996010432:52.36
50m:35.62200m:2:52.36
33.Daan SommelingOceanus2:55.481999007672:52.90
50m:37.73200m:2:52.90
34.Mike MoriannerKzc2:54.381999021372:53.80
50m:37.87200m:2:53.80
35.Bjarne BruijnsKzc2:54.351997046172:55.03
50m:42.51200m:2:55.03
36.Sam HaringZwemvereniging Hoorn2:47.971999014912:55.56
50m:35.76200m:2:55.56
37.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton2:56.491956004132:56.88
50m:36.19200m:2:56.88
38.Thomas HaneveldDAW2:55.411998016312:58.04
50m:39.33200m:2:58.04
39.Sander de WeertOEZANT1972014533:05.68
50m:39.20200m:3:05.68
40.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:10.451999007133:10.06
50m:40.96200m:3:10.06
41.Mitchell GoneshOceanus3:18.361999007653:11.21
50m:42.53200m:3:11.21
42.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:05.401999018693:13.72
50m:46.20200m:3:13.72
43.Kaj van der PalKzc3:16.201999021353:16.08
50m:48.98200m:3:16.08
44.Gijs v.d. WoordHpc3:30.1597000593:17.22
50m:46.20200m:3:17.22
45.Olaf van der ZwaardOceanus3:45.661998027773:22.28
50m:46.94200m:3:22.28
46.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:28.001999005713:25.75
50m:46.53200m:3:25.75
47.Hugo van WezenbeekKzc3:47.061998041573:44.65
50m:50.73200m:3:44.65
DISChristiaan ZwaalMSV- Zeemacht2:27.201995038812:27.22SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:29.73200m:2:27.22
DISBrian OtjesZv Aquarius3:12.481999011353:06.69RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:37.04200m:3:06.69
DISJoppe van BeekDAW3:18.271999006273:16.42VL
VL - Tijdens de race op de rug gedraaid.
50m:40.98200m:3:16.42
DISBarry van EngeldorpZv Aquarius3:24.931999000893:21.77SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:43.77200m:3:21.77
DISSven MartensKzc3:44.061998014453:39.22VD+VB
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:57.50200m:3:39.22
NGQuintin TrauselA.Z.V.D.2:22.67198703403


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-10-2011
200m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Jane SommelingOceanus3:12.132002004063:10.61
50m:41.95100m:1:32.14200m:3:10.61
2.Tara van LeeuwenKzcNT2002011123:10.91
50m:44.58100m:1:34.31200m:3:10.91
3.Marina van EykenDe DolfijnNT2002011963:14.64
50m:41.68100m:1:31.87200m:3:14.64
4.Sarah el BachaDe DolfijnNT2002011043:39.63
50m:51.34100m:1:48.17200m:3:39.63
5.Rosa EbbingeOceanus3:49.692002009043:49.40
50m:53.56100m:1:55.39200m:3:49.40
NGAnouk BraaksmaZv AquariusNT200200840

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Thomas WeeningOceanusNT2002005233:06.76
50m:42.16100m:1:31.26200m:3:06.76


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-10-2011
Meisjes, 400m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Simone AnvelinkMSV- Zeemacht5:51.442000015465:46.00
50m:39.76100m:1:21.98200m:2:50.25400m:5:46.00
2.Hannah BervoetsZaanstad (SG)6:30.672000007265:51.32
50m:38.92100m:1:22.36200m:2:53.83400m:5:51.32
3.Lianne BouwmeesterOceanus5:48.702000009565:54.43
50m:38.80100m:1:22.99200m:2:54.10400m:5:54.43
4.Rowie KampDe Reuring6:17.922000017066:09.67
50m:40.28100m:1:25.28200m:2:59.76400m:6:09.67
5.Kaylin StelDe Dolfijn6:20.462001002906:12.18
50m:40.95100m:1:26.81200m:3:02.54400m:6:12.18
6.Isaa EbbingeOceanus6:16.462000013146:15.18
50m:45.26100m:1:32.95200m:3:09.23400m:6:15.18
7.Saskia van der VeldenDAW6:21.042000014786:16.56
50m:42.75100m:1:29.48200m:3:05.66400m:6:16.56
8.Viveka VerhageDAW6:42.702000014806:21.78
50m:43.75100m:1:31.87200m:3:09.07400m:6:21.78
9.Giulia CorsiOceanus6:18.692001004686:33.92
50m:46.14100m:1:36.48200m:3:19.10400m:6:33.92
10.Shira de HaanOEZA6:43.192000011306:39.90
50m:42.53100m:1:33.44200m:3:20.06400m:6:39.90
11.Femke RitmanKzc6:42.102001002866:40.55
50m:42.41100m:1:32.51200m:3:15.36400m:6:40.55
12.Sam EveleensOceanus7:00.532001005086:45.20
50m:43.91100m:1:35.80200m:3:20.56400m:6:45.20
13.Ilja WijnkerMSV- ZeemachtNT2000039006:47.84
50m:47.69100m:1:39.29200m:3:23.93400m:6:47.84
14.Amber BellaartOceanus7:42.442001012606:48.36
50m:45.70100m:1:36.82200m:3:23.64400m:6:48.36
15.Jose BijlHet Y6:45.802001009486:52.68
50m:46.27100m:1:37.32200m:3:20.68400m:6:52.68
16.Emma van ZantenOceanusNT2001022106:53.54
50m:46.70100m:1:38.90200m:3:23.87400m:6:53.54
17.Naomi BuurOEZA7:34.882001015206:53.64
50m:46.01100m:1:38.41200m:3:26.06400m:6:53.64
18.Nora ErrachidiDe DolfijnNT2000049387:32.51
50m:44.39100m:1:40.04200m:3:36.36400m:7:32.51
19.Anouck RamdjanamsinghOceanusNT2001005027:35.25
50m:48.31100m:1:43.89200m:3:40.49400m:7:35.25
20.Nouna ChelbiDe DolfijnNT2000049407:35.48
50m:48.50100m:1:43.65200m:3:40.40400m:7:35.48
21.Bianca KosterZaanstad (SG)NT2001006307:47.00
50m:50.87100m:1:49.51200m:3:52.81400m:7:47.00


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-10-2011
Jongens, 400m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend5:30.262000003495:14.38
50m:35.62100m:1:14.49200m:2:34.94400m:5:14.38
2.Dennis WeeningOceanus5:42.042000008155:20.35
50m:36.68100m:1:16.29200m:2:39.90400m:5:20.35
3.Martin RuiterDe Houtrib5:39.482000013095:20.37
50m:35.62100m:1:15.93200m:2:37.35400m:5:20.37
4.Nick van der WoudeZV Haerlem6:30.962000013915:38.28
50m:39.07100m:1:22.23200m:2:50.63400m:5:38.28
5.Phil BrantjesKzc6:05.922000004855:43.87
50m:39.58100m:1:23.78200m:2:51.47400m:5:43.87
6.Friso DatemaDAW6:34.952000030276:03.42
50m:40.59100m:1:27.07200m:3:00.84400m:6:03.42
7.Ivar OldenhofDe Dolfijn6:43.402000000816:36.61
50m:42.26100m:1:32.29200m:3:16.73400m:6:36.61
8.Sebastian van der BornOceanus6:47.202000008056:47.67
50m:44.50100m:1:34.92200m:3:19.53400m:6:47.67
9.Niels MartensKzc6:39.452001001116:54.43
50m:46.19100m:1:37.80200m:3:21.59400m:6:54.43
10.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT2000035317:00.03
50m:44.98100m:1:37.88200m:3:22.38400m:7:00.03
11.Tim van DeursenZwemvereniging HoornNT2000039577:08.96
50m:45.46100m:1:38.22200m:3:25.07400m:7:08.96
12.Jarno GroenOEZANT2001022637:10.93
50m:46.90100m:1:42.32200m:3:35.40400m:7:10.93
13.Rick MoensOceanusNT2001010077:15.02
50m:47.15100m:1:41.69200m:3:33.86400m:7:15.02
14.Stefan WoudsmaOEZANT2000034377:17.35
50m:48.44100m:1:45.16200m:3:36.98400m:7:17.35
15.Anvar VeldtDe Dolfijn7:02.842001002817:42.35
50m:50.11100m:1:51.06200m:3:50.14400m:7:42.35
16.Tobias van den NieuwendijkZv Aquarius7:56.402001007477:47.51
50m:51.40100m:1:52.18200m:3:53.86400m:7:47.51
17.Ivar KramerZaanstad (SG)NT2001016478:29.88
50m:55.83100m:1:59.18200m:4:10.39400m:8:29.88


<< TOP >>
Programmanr. 8
16-10-2011
Dames, 800m vrije slagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y9:35.501987053469:31.07
50m:32.46100m:1:07.18200m:2:17.68400m:4:40.84800m:9:31.07
2.Brenda ZwarthoedDAW9:45.391996049389:44.79
50m:32.15100m:1:07.15200m:2:18.56400m:4:45.85800m:9:44.79
3.Serena StelDe Dolfijn9:50.541998015289:46.78
50m:33.85100m:1:11.26200m:2:25.09400m:4:55.13800m:9:46.78
4.Tamara GroveOceanus9:59.221996012669:47.75
50m:34.21100m:1:11.34200m:2:26.20400m:4:54.74800m:9:47.75
5.Chantal GroveOceanus10:01.421994018449:56.40
50m:34.67100m:1:12.27200m:2:28.09400m:4:59.52800m:9:56.40
6.Melissa ZwaanDAW9:57.071991036669:59.01
50m:32.31100m:1:08.28200m:2:21.87400m:4:52.39800m:9:59.01
7.Linda CrokOEZA10:29.4319940106810:11.36
50m:34.03100m:1:10.30200m:2:24.96400m:4:58.92800m:10:11.36
8.Noa OldenhofDe Dolfijn10:31.0519970062210:12.86
50m:34.14100m:1:10.88200m:2:28.28400m:5:04.28800m:10:12.86
9.Ramona VuijstDe Otters Het Gooi10:23.5019930082810:27.87
50m:34.89100m:1:13.09200m:2:30.24400m:5:08.87800m:10:27.87
10.Ingrid JongertA.Z.V.D.10:50.3619910149010:33.44
50m:32.12100m:1:08.74200m:2:25.71400m:5:05.87800m:10:33.44
11.Silke JonkDAW11:30.5719980204210:34.90
50m:36.01100m:1:15.29200m:2:34.66400m:5:15.79800m:10:34.90
12.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn10:56.6919990035810:38.59
50m:35.21100m:1:13.90200m:2:35.37400m:5:19.08800m:10:38.59
13.Eva van der BornOceanus10:49.5119970238010:39.49
50m:35.19100m:1:13.34200m:2:32.65400m:5:16.25800m:10:39.49
14.Rebecca MartensDAW10:50.1819960435210:40.91
50m:36.26100m:1:15.64200m:3:17.21400m:5:58.68800m:10:40.91
15.Lisa BrantjesKzc10:34.1319980095010:43.99
50m:36.99100m:1:15.95200m:2:37.00400m:5:18.71800m:10:43.99
16.Tess de BoerDAW13:56.5619960151610:45.75
50m:35.11100m:1:14.36200m:2:34.88400m:5:19.56800m:10:45.75
17.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)11:06.4519950545410:47.80
50m:33.80100m:1:13.52200m:2:34.74400m:5:19.00800m:10:47.80
18.Moesha WartesDe Dolfijn10:59.0319990172410:52.07
50m:35.92100m:1:15.61200m:2:37.80400m:5:22.70800m:10:52.07
19.Robin Pagano MiraniOceanus10:33.9919950255610:52.63
50m:36.84100m:1:16.01200m:2:36.69400m:5:20.22800m:10:52.63
20.Chantal BeijerZV Haerlem11:18.5219970088410:53.25
50m:36.35100m:1:16.40200m:2:39.68400m:5:26.29800m:10:53.25
21.Anne NoomDAW11:41.6719980006210:54.23
50m:35.14100m:1:14.55200m:2:36.10400m:5:21.89800m:10:54.23
22.Maxine AlfonsiDAW10:55.4119950290010:54.37
50m:35.05100m:1:13.00200m:2:34.01400m:5:18.93800m:10:54.37
23.Melina KnolZaanstad (SG)10:56.9119980223211:00.24
50m:33.41100m:1:14.84200m:2:36.29400m:5:22.34800m:11:00.24
24.Anne GroenOEZA11:33.9719950599611:03.36
50m:34.99100m:1:13.51200m:2:35.41400m:5:24.09800m:11:03.36
25.Romy WillemsenA.Z.V.D.10:54.3919930398211:03.91
50m:36.53100m:1:16.55200m:2:36.96400m:5:23.33800m:11:03.91
26.Marit PlatOceanusNT19940739611:04.04
50m:37.60100m:1:19.28200m:2:44.89400m:5:32.94800m:11:04.04
27.Mariska van EngeldorpZv Aquarius10:29.4819950232611:04.73
50m:34.37100m:1:12.28200m:2:34.19400m:5:23.58800m:11:04.73
28.Sandra ZwaanswijkDAW11:28.1019850393411:06.28
50m:35.37100m:1:14.00200m:2:36.50400m:5:27.78800m:11:06.28
29.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)11:41.9019940485211:07.09
50m:36.42100m:1:15.41200m:2:37.50400m:5:27.88800m:11:07.09
30.Elise DekkerDe Dolfijn10:56.7019970097611:08.72
50m:36.18100m:1:15.92200m:2:38.79400m:5:26.72800m:11:08.72
31.Bibi StokvisDAW13:28.9619990089211:18.04
50m:37.28100m:1:19.14200m:2:46.14400m:5:39.64800m:11:18.04
32.Kyra WijnkerMSV- Zeemacht12:49.6319980334211:18.34
50m:38.84100m:1:22.15200m:2:50.21400m:5:45.50800m:11:18.34
33.Denise BoonstraDAW13:56.6119990266211:18.79
50m:37.56100m:1:20.41200m:2:47.98400m:5:44.42800m:11:18.79
34.Kelsey OkkersZaanstad (SG)11:26.6719980106211:19.01
50m:37.11100m:1:17.95200m:2:44.64400m:5:38.15800m:11:19.01
35.Dieuwertje JorinkDAW10:26.5919930230611:26.73
50m:35.13100m:1:14.58200m:2:39.22400m:5:34.41800m:11:26.73
36.Yvanna ZuurveldDAW11:32.0819970299811:26.91
50m:37.08100m:1:17.93200m:2:43.40400m:5:39.53800m:11:26.91
37.Luca EbbingeOceanus12:47.8719980240611:27.36
50m:38.31100m:1:20.43200m:2:47.86400m:5:45.75800m:11:27.36
38.Marieke de RooijW.Z. & P.C. Triton11:07.0219950167411:30.09
50m:37.24100m:1:19.53200m:2:48.10400m:5:47.44800m:11:30.09
39.Aïcha CroesDe Dolfijn11:51.6219980333811:32.77
50m:38.80100m:1:21.98200m:2:49.09400m:5:45.22800m:11:32.77
40.Naomi te LindertDAWNT19990478211:37.16
50m:38.82100m:1:21.72200m:2:49.53400m:5:47.12800m:11:37.16
41.Carmen RoskamOceanus11:34.6719960356211:39.93
50m:36.35100m:1:18.12200m:2:43.09400m:5:39.32800m:11:39.93
42.Sabrin el BachaDe DolfijnNT19990054811:40.18
50m:39.25100m:1:21.96200m:2:49.96400m:5:47.39800m:11:40.18
43.Fabiënne VorkOceanusNT19990249411:49.72
50m:37.94100m:1:19.62200m:2:48.19400m:5:49.22800m:11:49.72
44.Sandra SchoonderwoerdW.Z. & P.C. Triton11:30.0019970210411:50.62
50m:37.43100m:1:18.95200m:2:47.12400m:5:46.57800m:11:50.62
45.Cheryl ZethofOceanus11:43.9019980131411:53.30
50m:39.21100m:1:22.72200m:2:51.40400m:5:53.89800m:11:53.30
46.Linda BöhmZV Haerlem12:09.1019970316411:53.64
50m:39.46100m:1:23.19200m:2:52.72400m:5:55.47800m:11:53.64
47.Myrthe van BeekDAW14:45.3719990107411:55.05
50m:38.11100m:1:21.33200m:2:50.30400m:5:52.56800m:11:55.05
48.Kimberley KortDAW13:12.6919980469811:55.19
50m:37.63100m:1:20.79200m:2:49.62400m:5:52.23800m:11:55.19
49.Simone HuismanOceanus12:30.5119980240212:02.46
50m:40.20100m:1:23.61200m:2:53.67400m:5:56.98800m:12:02.46
50.Anouk van NoordOceanus12:03.5619990129412:04.54
50m:36.06100m:1:17.98200m:2:49.23400m:5:54.70800m:12:04.54
51.Leonie VosDAW13:51.3919990166212:20.45
50m:39.88100m:1:26.10200m:2:59.29400m:6:09.97800m:12:20.45
52.Tess Pagano MiraniOceanus12:55.7219990210212:24.76
50m:40.07100m:1:25.42200m:2:59.16400m:6:11.00800m:12:24.76
53.Esther BeerlingW.Z. & P.C. Triton12:08.9219840012012:29.72
50m:40.51100m:1:24.78200m:2:58.26400m:6:06.38800m:12:29.72
54.Aurian VeldtDe Dolfijn12:33.5819990175812:39.87
50m:41.05100m:1:28.28200m:3:04.26400m:6:18.20800m:12:39.87
55.Isabel van den NieuwndijkZv Aquarius13:49.9619980322212:55.42
50m:40.11100m:1:26.36200m:3:03.20400m:6:23.11800m:12:55.42
56.Nienke van der ZeeW.Z. & P.C. Triton12:30.0019980280812:57.47
50m:41.47100m:1:27.86200m:3:05.71400m:6:24.47800m:12:57.47
57.Becky VendelDe ReuringNT19960465413:15.50
50m:40.50100m:1:24.73200m:2:59.47400m:6:21.41800m:13:15.50
58.Jessie MeijerKzcNT19990525214:08.89
50m:44.22100m:1:33.70200m:3:19.29400m:6:57.48800m:14:08.89
AFGEMFemke StevensZaanstad (SG)12:40.75199901546
AFGEMIlham Taj-dineZaanstad (SG)14:08.22199803532
NGLotte HoogeterpDAW11:54.78199703878


<< TOP >>
Programmanr. 9
16-10-2011
Heren, 800m vrije slagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan GlorieHet Y8:53.271988011158:44.56
50m:30.11100m:1:02.42200m:2:08.40400m:4:21.33800m:8:44.56
2.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y8:58.841989010238:56.70
50m:31.64100m:1:05.28200m:2:13.49400m:4:28.64800m:8:56.70
3.Lars HaarsmaDe Dolfijn9:19.771996007459:11.14
50m:30.89100m:1:04.62200m:2:12.39400m:4:30.82800m:9:11.14
4.Thom de BoerDAW9:36.651991001819:18.88
50m:30.85100m:1:04.25200m:2:13.13400m:4:34.13800m:9:18.88
5.Fred SminkDe Otters Het Gooi9:05.781991045199:21.88
50m:30.85100m:1:03.98200m:2:12.97400m:4:33.99800m:9:21.88
6.Michael van DamHpc9:22.3694015019:23.00
50m:30.25100m:1:03.61200m:2:13.13400m:4:35.74800m:9:23.00
7.Thomas VeroudenOceanus10:03.021996028559:33.12
50m:31.37100m:1:05.79200m:2:17.61400m:4:43.17800m:9:33.12
Tim BunnikW.Z. & P.C. Triton9:23.761990005059:33.12
50m:31.59100m:1:05.63200m:2:17.09400m:4:43.36800m:9:33.12
Frans BijlHet Y9:37.601994013199:33.12
50m:31.68100m:1:06.59200m:2:18.43400m:4:41.65800m:9:33.12
10.Sander van ElburgHet Y9:28.761988009379:36.86
50m:31.38100m:1:05.22200m:2:15.01400m:4:42.58800m:9:36.86
11.Barry KleijneOEZA9:33.951993006619:36.89
50m:31.08100m:1:04.79200m:2:15.03400m:4:44.29800m:9:36.89
12.Lars van der VeldenDAW10:10.131998001759:38.08
50m:31.36100m:1:07.33200m:2:20.88400m:4:48.31800m:9:38.08
13.Mart de BoerDAW9:38.291993035899:47.61
50m:31.29100m:1:06.81200m:2:20.69400m:4:51.94800m:9:47.61
14.Kevin SchaafZV Haerlem10:36.861996026039:48.76
50m:32.73100m:1:08.91200m:2:22.75400m:4:51.89800m:9:48.76
15.Christiaan ZwaalMSV- Zeemacht10:23.841995038819:49.57
50m:32.89100m:1:10.01200m:2:25.00400m:4:56.67800m:9:49.57
16.Martijn de MercadoOceanus10:02.431995022139:49.78
50m:32.67100m:1:08.95200m:2:21.92400m:4:50.98800m:9:49.78
17.Jasper FalkDAW9:13.691995027859:51.16
50m:31.74100m:1:06.57200m:2:18.66400m:4:45.22800m:9:51.16
18.Jeljer AldershofZV HaerlemNT1998007199:51.75
50m:32.38100m:1:08.92200m:2:23.67400m:4:54.68800m:9:51.75
19.Wessel de JongOceanus10:21.521996014479:56.25
50m:33.20100m:1:10.51200m:2:26.74400m:4:58.30800m:9:56.25
20.Roy van der WoudeZV Haerlem10:48.4819970057910:06.18
50m:35.17100m:1:12.63200m:2:28.56400m:5:01.61800m:10:06.18
21.Arjan BellaartOceanus10:13.5119690007910:06.60
50m:33.21100m:1:10.11200m:2:25.71400m:4:58.62800m:10:06.60
22.Bart SommelingOceanus10:37.7619980076510:10.26
50m:33.93100m:1:11.54200m:2:29.93400m:5:05.26800m:10:10.26
23.Sander KirillovaDe Dolfijn10:34.3719980012110:11.82
50m:34.01100m:1:11.70200m:2:29.70400m:5:05.80800m:10:11.82
24.Jeroen JongertA.Z.V.D.11:08.7619960044510:17.72
50m:34.36100m:1:12.42200m:2:30.66400m:5:09.60800m:10:17.72
25.Dani HoetmerDAW11:53.5019960450310:18.72
50m:33.76100m:1:11.55200m:2:29.27400m:5:06.40800m:10:18.72
26.Martijn FalkDAW10:49.4619960145710:20.14
50m:34.95100m:1:13.45200m:2:31.51400m:5:07.01800m:10:20.14
27.Ingmar BakkerA.Z.V.D.10:44.7919980049310:23.40
50m:33.73100m:1:11.75200m:2:30.04400m:5:08.62800m:10:23.40
28.Menno KoolhaasOceanus11:13.1019950586310:31.55
50m:34.33100m:1:12.55200m:2:31.97400m:5:12.64800m:10:31.55
29.Gerben RozieMSV- Zeemacht10:51.2819900250710:33.76
50m:35.30100m:1:13.37200m:2:33.22400m:5:14.75800m:10:33.76
30.Jordi de NijsMSV- Zeemacht12:08.9719980185110:36.78
50m:33.46100m:1:13.36200m:2:34.77400m:5:18.07800m:10:36.78
31.Rick de MercadoOceanus10:41.0619970067310:39.69
50m:34.98100m:1:13.98200m:2:34.63400m:5:18.60800m:10:39.69
32.Bonk StoutDe Dolfijn11:40.6819990218110:41.57
50m:35.90100m:1:14.93200m:2:35.32400m:5:14.51800m:10:41.57
33.Wesley BosHpc11:14.29990124110:43.38
50m:35.11100m:1:13.67200m:2:32.61400m:5:15.78800m:10:43.38
34.Martijn van der ZwaardOceanus11:23.2019960234310:49.15
50m:34.60100m:1:12.69200m:2:33.57400m:5:19.37800m:10:49.15
35.Kristian StamZaanstad (SG)10:17.8019910218710:49.80
50m:34.61100m:1:11.47200m:2:30.17400m:5:14.64800m:10:49.80
36.Danny Fabian GroenWZ&PC Purmerend11:25.4919970303310:50.48
50m:36.11100m:1:15.35200m:2:35.34400m:5:26.96800m:10:50.48
37.Sam HaringZwemvereniging Hoorn11:00.9919990149110:57.69
50m:35.61100m:1:14.97200m:2:35.67400m:5:21.58800m:10:57.69
38.Mark BunnikW.Z. & P.C. Triton10:30.0019920018310:58.60
50m:33.86100m:1:12.91200m:2:34.36400m:5:22.68800m:10:58.60
39.Robin StammesDe Reuring10:53.3019920280911:07.34
50m:34.75100m:1:13.09200m:2:32.65400m:5:19.31800m:11:07.34
40.Nick van NijburgDe Otters Het GooiNT19990216911:08.53
50m:37.94100m:1:19.50200m:2:44.81400m:5:35.90800m:11:08.53
41.Casper GrasZaanstad (SG)10:50.9119920040311:15.25
50m:34.28100m:1:12.89200m:2:35.18400m:5:28.11800m:11:15.25
42.Remco JoukesW.Z. & P.C. Triton10:29.0019880176311:16.11
50m:33.96100m:1:12.40200m:2:32.43400m:5:24.43800m:11:16.11
43.Danny SchmidtZaanstad (SG)11:51.4119960231111:18.26
50m:36.98100m:1:18.01200m:2:42.01400m:5:32.95800m:11:18.26
44.Erno VriensZaanstad (SG)12:33.2619990258711:21.37
50m:38.68100m:1:20.24200m:2:46.77400m:5:40.30800m:11:21.37
45.Daan SommelingOceanus11:50.3119990076711:23.30
50m:36.24100m:1:16.93200m:2:42.72400m:5:41.41800m:11:23.30
46.Matthijs HellingOceanus11:40.9219960104311:24.98
50m:35.14100m:1:14.29200m:2:38.01400m:5:33.84800m:11:24.98
47.Mike MoriannerKzc11:55.8419990213711:41.77
50m:38.60100m:1:21.21200m:2:50.25400m:5:53.03800m:11:41.77
48.Paul BunnikW.Z. & P.C. Triton11:15.5219560041311:58.22
50m:36.49100m:1:17.35200m:2:45.08400m:5:51.76800m:11:58.22
49.Kaj van der PalKzc12:12.9219990213512:17.05
50m:41.32100m:1:25.43200m:2:59.61400m:6:07.72800m:12:17.05
50.Olaf van der ZwaardOceanus14:53.3419980277712:34.98
50m:40.99100m:1:26.12200m:3:00.61400m:6:13.79800m:12:34.98
51.Gerard HoedjesDAWNT19870136312:38.85
50m:35.04100m:1:14.61200m:2:43.65400m:6:00.95800m:12:38.85
52.Raoul LieverstZaanstad (SG)13:05.9419990071312:44.82
50m:39.19100m:1:24.97200m:3:01.52400m:6:19.53800m:12:44.82
53.Gijs v.d. WoordHpc13:57.15970005912:45.68
50m:39.44100m:1:25.91200m:3:02.41400m:6:18.06800m:12:45.68
54.Daan In de BraektZaanstad (SG)14:07.6919990057113:11.92
50m:41.80100m:1:30.08200m:3:10.19400m:6:34.00800m:13:11.92
55.Mitchell GoneshOceanusNT19990076513:18.30
50m:42.50100m:1:32.25200m:3:13.88400m:6:39.75800m:13:18.30
56.Joppe van BeekDAW15:17.3019990062713:19.61
50m:42.73100m:1:32.19200m:3:13.76400m:6:39.90800m:13:19.61
57.Sven MartensKzc14:11.2919980144513:37.80
50m:47.13100m:1:37.60200m:3:20.63400m:6:47.05800m:13:37.80
58.Barry van EngeldorpZv Aquarius14:37.2919990008914:09.69
50m:44.78100m:1:34.26200m:3:21.68400m:7:02.96800m:14:09.69
59.Hugo van WezenbeekKzcNT19980415714:38.82
50m:46.43100m:1:37.94200m:3:26.36400m:7:12.43800m:14:38.82
DISSimon KoopenWZ&PC Purmerend11:14.29199802127AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMTim WassenaarZaanstad (SG)12:54.65199901869
AFGEMStefan TijmsOEZA10:48.53199300863