LIMIETWEDSTRIJD EINDHOVEN
Eindhoven (NED),    16-10-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 3. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 5. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 10. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 17. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 20. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 21. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 22. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 23. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 24. Heren, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 25. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 26. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 27. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 29. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 30. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 31. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 32. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
16-10-2011 - 13:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Swimteam Helden~Mosa     31.30 19950075     32.48           
  2. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           32.79 19950131     33.30           
  3. Michelle Meusen               RZL                      32.54 19940085     33.87           
  4. Anne Kooijman                 De Fuut                  30.77 19950321     33.88           
  5. Senna Pols                    de Zeehond '73           35.31 19970001     35.80           
  6. Ingrid Jansen                 Sg HGN                   35.46 19870559     35.96           
  7. Marlou Jacobs                 RZL                      36.13 19950238     36.47           
  8. Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa     37.28 19970266     38.37           
  9. Lisa Meyers                   Kimbria                  38.82 19960505     39.03           
 10. Rebecca Thijssen              Tritium (SG)             38.24 19930719     39.10           
 11. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  37.18 19940128     39.80           
 12. Kyani Vullings                Swimteam Helden~Mosa     38.83 19940210     40.74           
 13. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  37.64 19960059     40.94           
 14. Karin van der Aalst           ZON/S&S                  36.86 19950135     41.59           
 15. Simone Vroemen                Kimbria                  38.86 19940579     42.32           
     Maud Gypmans                  Swimteam Helden~Mosa     41.69 19950589     42.32           
 17. Beau Geenen                   RZL                      47.23 19990232     42.61           
 18. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           44.66 19990193     43.60           
 19. Demi Roeven                   Swimteam Helden~Mosa     47.54 19990500     45.10           
 20. Fleur Mom                     ZON/S&S                  47.04 19980535     47.73           
 21. Michelle Kurvers              Swimteam Helden~Mosa     47.56 19990218     47.82           
AFGE Lindi Verkooijen              Sbc2000                  36.12 19950382                     
AFGE Rianne Menten                 RZ                       42.74 19980116                     
AFGE Maya Kingma                   Sbc2000                  42.19 19950382                     
AFGE Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa     38.75 19980279                     
AFGE Charessa Feider               Tritium (SG)             36.57 19940434                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
16-10-2011 - 13:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          29.15 19950108     29.53           
  2. Mark Spijkerboer              Nautilus                 28.55 19810158     29.54           
  3. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             30.58 19950044     30.54           
  4. Jeroen Custers                Kimbria                  29.95 19910631     31.37           
  5. Ken Boonen                    RZL                      30.91 19940148     31.56           
  6. Ruben Delvoie                 Kimbria                  32.09 19970383     32.38           
  7. Nick Out                      de Zeehond '73           31.45 19940088     32.53           
  8. Jordy Jongenelen              Sbc2000                  33.58 19950499     33.37           
  9. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa     34.47 19940573     35.76           
 10. Vincent Poldervaart           de Zeehond '73           39.10 19990149     38.69           
 11. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)             44.69 19970506     40.42           
 12. Dimitar Kamnarovski           RZ                       37.64 20000059     40.72           
 13. Milo Simons                   ZON/S&S                  38.13 20000051     40.89           
 14. Joeri Jacobs                  RZL                      43.08 19970462     42.62           
 15. Erik Broens                   RZL                      48.10 19970248     47.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 13:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diana Noordermeer             De Duck                  35.87 20010211     35.86           
  2. Sophie de Jonge               De Duck                  38.76 20020011     36.02           
  3. Myrthe Winkelhuijzen          ZEPS                     38.05 20010035     36.10           
  4. Danielle Kugler               ZEPS                     41.10 20010067     37.91           
  5. Vera Weyzen                   Kimbria                  42.32 20010098     38.52           
  6. Jessie Lamber                 Swimteam Helden~Mosa     41.11 20010054     39.23           
  7. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            43.13 20030003     40.93           
  8. Sofia Sadok                   Kimbria                  42.62 20020120     41.04           
  9. Anouk van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa     43.21 20010151     42.74           
 10. Manon van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa     44.67 20020055     44.06           
 11. Anna van Kuijk                Swimteam Helden~Mosa     50.07 20030056     48.94           
 12. Noémi Kovacs                  Swimteam Helden~Mosa   1:00.55 20020223     59.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 13:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            37.20 20010087     36.21           
  2. Lars Rouffaer                 ZC Valkenburg            49.77 20030021     39.80           
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers           42.26 20010150     40.14           
  4. Tijn Janssen                  Swimteam Helden~Mosa     39.85 20010116     41.22           
  5. Andy van Poll                 De Roersoppers           48.95 20020049     47.22           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 13:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Arts                     Zeester Meerval          58.95 19920307   1:00.94           
            29.27  1:00.94
  2. Demelsa Kreuger               De Fuut                1:00.17 19950574   1:01.98           
            29.81  1:01.98
  3. Suzanne Lange                 De Zwoer               1:00.67 19920299   1:03.61           
            30.49  1:03.61
  4. Elishia Sinkiewicz            Sg HGN                 1:02.71 19970211   1:04.03           
            31.27  1:04.03
  5. Melissa Meijer                Sg HGN                 1:02.50 19930437   1:04.17           
            30.47  1:04.17
  6. Vera Weinberg                 Sg HGN                 1:04.60 19930214   1:04.65           
            31.32  1:04.65
  7. Esther Kuhlman                Aquapoldro             1:04.04 19960167   1:04.92           
            31.08  1:04.92
  8. Evy Ulijn                     Zeester Meerval        1:03.31 19960410   1:05.09           
            31.22  1:05.09
  9. Michelle Meusen               RZL                    1:02.70 19940085   1:05.28           
            30.45  1:05.28
 10. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:05.49 19970001   1:05.30           
            31.74  1:05.30
 11. Lindi Verkooijen              Sbc2000                1:03.68 19950382   1:05.48           
            31.00  1:05.48
 12. Aranka Schouten               De Fuut                1:02.21 19950374   1:05.58           
            31.36  1:05.58
 13. Maya Kingma                   Sbc2000                1:03.38 19950382   1:05.80           
            31.04  1:05.80
 14. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:08.32 19970185   1:06.08           
            31.78  1:06.08
 15. Lotte Stoiber                 De Fuut                1:03.20 19980365   1:06.15           
            31.95  1:06.15
 16. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:05.96 19980054   1:06.23           
            31.43  1:06.23
 17. Denise Austen                 Swimteam Helden~Mosa   1:04.16 19930377   1:06.78           
            32.12  1:06.78
 18. Karin Bongers                 RZL                    1:03.98 19930380   1:07.09           
            31.68  1:07.09
 19. Fleur van Brakel              Zeester Meerval             NT 19980493   1:07.22           
            31.20  1:07.22
 20. Melanie Leunissen             Sg HGN                 1:07.49 19980067   1:09.09           
            32.99  1:09.09
 21. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:07.85 19980212   1:09.26           
            33.10  1:09.26
 22. Maartje Janssen               Swimteam Helden~Mosa   1:09.17 19970572   1:09.61           
            33.69  1:09.61
 23. Shae Bours                    RZ                     1:07.75 19980398   1:09.64           
            33.89  1:09.64
 24. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:09.31 19980182   1:09.85           
            33.22  1:09.85
 25. Anne Kooijman                 De Fuut                1:03.57 19950321   1:10.13           
            32.50  1:10.13
 26. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   1:12.20 19980209   1:10.81           
            33.55  1:10.81
 27. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:09.98 20000007   1:10.84           
            33.18  1:10.84
 28. Celina Austen                 Swimteam Helden~Mosa   1:09.76 19960205   1:11.12           
            34.21  1:11.12
 29. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:09.94 19980126   1:11.17           
            33.92  1:11.17
 30. Laetitia Bosveld              de Zeehond '73         1:09.38 19970615   1:11.25           
            33.67  1:11.25
 31. Maaike Past                   Aquapoldro             1:10.34 19990159   1:11.78           
            34.58  1:11.78
 32. Lieke Seelen                  Swimteam Helden~Mosa   1:14.82 19970164   1:11.86           
            35.43  1:11.86
 33. Sanne Kerkhoff                Sg HGN                 1:08.98 19930553   1:11.88           
            34.44  1:11.88
     Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:09.20 19960128   1:11.88           
            33.71  1:11.88
 35. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:13.64 19990057   1:11.96           
            35.19  1:11.96
 36. Charissa Drost                Sg HGN                 1:14.74 19970475   1:12.14           
            34.34  1:12.14
 37. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:13.80 19980218   1:12.35           
            34.11  1:12.35
 38. Amber Raadschilders           Kimbria                1:12.01 20000053   1:12.94           
            34.80  1:12.94
 39. Myrthe van der Haijden        Sg HGN                 1:13.68 19980117   1:13.00           
            35.05  1:13.00
 40. Kathleen de Beer              ZON/S&S                1:10.09 19970263   1:13.19           
            34.29  1:13.19
 41. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:07.10 19970003   1:13.34           
            33.99  1:13.34
 42. Aniek Ketelaars               Swimteam Helden~Mosa   1:17.53 19960412   1:13.81           
            34.94  1:13.81
 43. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.17 19930218   1:13.87           
            34.25  1:13.87
 44. Maud Cox                      Swimteam Helden~Mosa   1:18.24 19980110   1:14.13           
            35.46  1:14.13
 45. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:14.77 19840115   1:15.07           
            35.81  1:15.07
 46. Rani Skrabanja                Kimbria                1:15.20 19980099   1:15.84           
            35.82  1:15.84
 47. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          1:15.97 19960590   1:16.29           
            37.41  1:16.29
 48. Susan Stappers                Kimbria                1:16.64 19820159   1:16.86           
            35.97  1:16.86
 49. Lisa Meyers                   Kimbria                1:14.81 19960505   1:17.12           
            36.55  1:17.12
 50. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:16.16 19990052   1:17.51           
            37.36  1:17.51
 51. Suzan Vermeere                Sg HGN                 1:17.33 19930774   1:17.85           
            37.41  1:17.85
 52. Simone Vroemen                Kimbria                1:14.81 19940579   1:18.09           
            36.95  1:18.09
 53. Malon Hanssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:18.20 19990147   1:18.62           
            39.15  1:18.62
 54. Lisan van Emmerik             Swimteam Helden~Mosa   1:14.42 19970300   1:18.95           
            36.41  1:18.95
 55. Lotte Offermans               ZON/S&S                1:20.25 19980412   1:20.67           
            38.18  1:20.67
 56. Zoë Pauwels                   Swimteam Helden~Mosa   1:24.84 20000103   1:21.15           
            39.02  1:21.15
 57. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa   1:22.89 20000140   1:24.75 *         
            39.68  1:24.75
 58. Lisa Lamber                   Swimteam Helden~Mosa   1:27.36 20000052   1:25.00           
            38.98  1:25.00
 59. Manouk Verstappen             RZL                         NT 19990232   1:27.24           
            39.57  1:27.24
 60. Serena Schreurs               Swimteam Helden~Mosa   1:38.34 20000363   1:27.83           
            42.91  1:27.83
 61. Marieke Schilder              Swimteam Helden~Mosa   1:34.71 19990404   1:29.56           
            40.54  1:29.56
 62. Inge Jacobs                   RZL                    1:34.04 20000315   1:31.98           
            43.39  1:31.98
 63. Evie Tobben                   RZL                    1:43.45 20000316   1:38.02           
            44.67  1:38.02
 64. Nathalie Schreurs             RZL                    1:44.54 20000346   1:40.47           
            44.39  1:40.47
AFGE Jeanine Kocken                Sg HGN                 1:07.59 19960181                     
AFGE Rian Bongers                  RZL                    1:08.15 19980202                     
AFGE Renske Venner                 RZL                    1:02.46 19900801                     
AFGE Rianne Menten                 RZ                     1:18.30 19980116                     
AFGE Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa   1:12.26 19980279                     
AFGE Britt Korsten                 Swimteam Helden~Mosa   1:22.39 19990404                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 13:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Sg HGN                   54.93 19890334     54.42           
            26.94    54.42
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            54.16 19950048     54.52           
            25.93    54.52
  3. Ensger Kotterink              Camden Swiss Cottage     53.84 58368        54.78           
            26.58    54.78
  4. Alan Smeets                   Sg HGN                   54.42 19840208     55.19           
            26.53    55.19
  5. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           53.37 19950228     55.84           
            27.09    55.84
  6. Mart Hendriks                 Zeester Meerval          54.48 19930407     56.35           
            27.14    56.35
  7. Niels van Dalen               RZL                      55.73 19890623     56.92           
            26.81    56.92
  8. Ken Boonen                    RZL                      57.13 19940148     57.08           
            27.15    57.08
  9. Cees van der Heide            de Zeehond '73           56.91 19950396     59.20           
            29.31    59.20
 10. Leonardo Bescotti             Kimbria                1:03.00 19940647     59.27           
            28.08    59.27
 11. Damiën de Groot               De Fuut                  57.31 19960336     59.29           
            28.70    59.29
 12. Jeroen Bongers                RZL                      59.97 19960262     59.51           
            28.23    59.51
 13. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)           1:01.02 19950044     59.59           
            29.18    59.59
 14. Joep Suskens                  De Roersoppers           58.98 19940062   1:00.18           
            28.78  1:00.18
 15. Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:00.33 19960242   1:00.27           
            28.86  1:00.27
 16. lars Bottelier                VZV                    1:03.38 19970268   1:00.34           
            28.01  1:00.34
 17. Glenn Rompelberg              Kimbria                  58.84 19930380   1:00.97           
            28.91  1:00.97
 18. Valentijn Stolk               De Fuut                  56.64 19960156   1:01.56           
            29.29  1:01.56
 19. Mike Hoek                     De Duck                  59.38 19970222   1:01.58           
            29.79  1:01.58
 20. Erik Schwillens               Kimbria                  59.88 19930174   1:01.78           
            29.55  1:01.78
 21. Rick Smit                     De Fuut                1:00.66 19960152   1:01.81           
            29.39  1:01.81
 22. Mark Snijders                 ZON/S&S                  59.40 19880318   1:01.98           
            28.70  1:01.98
 23. Ruben Delvoie                 Kimbria                1:01.39 19970383   1:02.09           
            29.70  1:02.09
 24. Ivo Grosveld                  RZL                    1:02.28 19970248   1:02.14           
            28.87  1:02.14
 25. Axel Skrabanja                Kimbria                1:01.10 19950364   1:02.16           
            28.67  1:02.16
 26. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   1:03.45 19960202   1:03.04           
            29.49  1:03.04
 27. Nick Out                      de Zeehond '73         1:02.42 19940088   1:03.18           
            29.95  1:03.18
 28. Dick Duisters                 RZL                      59.03 19910742   1:04.17           
            30.03  1:04.17
 29. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:05.40 19960062   1:04.45           
            31.24  1:04.45
 30. Djeremy Hesseling             Swimteam Helden~Mosa   1:06.36 19960319   1:04.54           
            31.32  1:04.54
 31. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:01.90 19950482   1:04.68           
            30.84  1:04.68
 32. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:05.06 19970293   1:04.93           
            30.42  1:04.93
 33. Tim Sonnemans                 RZL                    1:01.89 19940301   1:05.36           
            29.95  1:05.36
 34. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa   1:07.30 19940573   1:05.46           
            32.12  1:05.46
 35. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   1:07.54 19920444   1:05.56           
            31.26  1:05.56
 36. Ben Zentveld                  VZV                    1:03.16 19950583   1:05.73           
            30.74  1:05.73
 37. Arjan Rooze                   De Fuut                1:04.51 19980255   1:06.41           
            31.86  1:06.41
 38. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:06.12 19970116   1:06.74           
            31.88  1:06.74
 39. Tim Kessels                   Swimteam Helden~Mosa   1:08.00 19940612   1:06.78           
            31.77  1:06.78
 40. Jeroen Kurvers                Swimteam Helden~Mosa   1:11.95 19960292   1:08.20           
            33.18  1:08.20
 41. Rik Hofland                   VZV                    1:10.07 19970173   1:08.22           
            32.60  1:08.22
 42. Jeffrey Thomissen             Kimbria                1:07.47 19960507   1:08.76           
            31.90  1:08.76
 43. Caio Passos-newman            Kimbria                1:08.64 19980104   1:08.80           
            32.77  1:08.80
 44. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:15.01 19990316   1:09.18           
            32.53  1:09.18
 45. Lars van der Haijden          Sg HGN                 1:14.69 19990022   1:09.50           
            32.50  1:09.50
 46. Niek Heethaar                 Aquapoldro             1:14.29 19990099   1:11.75           
            33.30  1:11.75
 47. Vincent Poldervaart           de Zeehond '73         1:10.75 19990149   1:12.15           
            33.92  1:12.15
 48. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)           1:18.17 19970506   1:12.28           
            34.19  1:12.28
 49. Max Janssen                   Swimteam Helden~Mosa   1:16.22 20000026   1:13.48           
            36.41  1:13.48
 50. Jesse Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:15.58 20000026   1:13.75           
            34.60  1:13.75
 51. Sven Geenen                   RZL                    1:17.45 19980269   1:18.57           
            35.21  1:18.57
 52. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)           1:20.70 19980327   1:19.56           
            36.42  1:19.56
 53. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:21.71 20000379   1:23.15           
            38.99  1:23.15
 54. Rick Vervoort                 De Roersoppers         1:39.16 20000235   1:34.75           
            43.05  1:34.75
 55. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa   1:31.73 19990397   1:36.16           
            43.89  1:36.16
AFGE Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            52.87 19940377                     
AFGE Kiowa Kamaansing              Sg HGN                   59.20 19950012                     
AFGE Simon van den Broek           Tritium (SG)             55.96 19930238                     
AFGE Dennis Pedersen               de Zeehond '73           59.98 19920538                     
AFGE Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  58.98 19930669                     
AFGE Paul Koster                   Hieronymus               52.53 19930446                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 13:37                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa Minkman               Hieronymus             1:14.07 19930605   1:16.67           
            35.54  1:16.67
  2. Kim Loeffen                   Zeester Meerval        1:15.96 19940343   1:18.51           
            37.21  1:18.51
  3. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:16.60 19960059   1:19.54           
            37.43  1:19.54
  4. Cecily Sadowski               Aquapoldro             1:22.81 19950018   1:23.52           
            38.92  1:23.52
  5. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                1:24.60 19900627   1:28.55           
            40.85  1:28.55
  6. Jessica van Dijk              Kimbria                1:29.80 19980055   1:29.36           
            41.95  1:29.36
  7. Sterre Schlicher              RZ                     1:34.19 19990167   1:29.55           
            42.37  1:29.55
  8. Kayleigh Fortuin              Sg HGN                 1:30.37 19990207   1:29.71           
            42.45  1:29.71
  9. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:30.25 19990057   1:31.14           
            43.25  1:31.14
 10. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:31.74 19970433   1:31.91           
            43.06  1:31.91
 11. Lynn Meijers                  Sg HGN                 1:33.43 19980373   1:32.69           
            43.25  1:32.69
 12. Rebecca Thijssen              Tritium (SG)           1:29.25 19930719   1:34.17           
            44.04  1:34.17
 13. Quinty Schoens                ZEPS                   1:30.18 19990324   1:34.55           
            45.37  1:34.55
 14. Kelly Craenen                 Sg HGN                 1:34.73 19970071   1:34.71           
            45.12  1:34.71
 15. Aniek Ketelaars               Swimteam Helden~Mosa   1:36.72 19960412   1:35.15           
            44.83  1:35.15
 16. Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa   1:29.04 19970266   1:36.20           
            44.55  1:36.20
 17. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:33.11 19980219   1:37.48           
            44.79  1:37.48
 18. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:33.92 19980075   1:37.53           
            44.30  1:37.53
 19. Emmy Linssen                  ZON/S&S                1:27.21 19960059   1:37.77           
            44.92  1:37.77
 20. Daniek van de Ven             Swimteam Helden~Mosa   1:37.29 19970454   1:38.24           
            44.91  1:38.24
 21. Maartje Cox                   Swimteam Helden~Mosa   1:54.03 20000316   1:39.65           
            48.61  1:39.65
 22. Simone Vroemen                Kimbria                1:33.30 19940579   1:39.85           
            46.28  1:39.85
 23. Somalee Vrijland              De Duck                1:35.74 20000200   1:40.65           
            47.44  1:40.65
 24. Maaike Greven                 Kimbria                1:32.20 19950082   1:40.88           
            46.31  1:40.88
 25. Anneloes Meijers              De Roersoppers         1:44.14 19970432   1:43.14           
            48.19  1:43.14
 26. Britt Cornelissens            Sg HGN                 1:44.06 20000063   1:43.43           
            47.32  1:43.43
 27. Lisa Lamber                   Swimteam Helden~Mosa   1:47.73 20000052   1:43.86           
            50.28  1:43.86
 28. Romy Ewalds                   Swimteam Helden~Mosa   1:50.14 20000016   1:43.99           
            49.19  1:43.99
 29. Benthe Janssen                Swimteam Helden~Mosa   2:06.58 20000297   1:49.47           
            51.25  1:49.47
 30. Demi Dassen                   Kimbria                1:57.28 19990527   1:54.89           
            54.87  1:54.89
 31. Demi Roeven                   Swimteam Helden~Mosa   1:58.07 19990500   1:59.07           
            56.32  1:59.07
 DIS Esther Verbruggen             Tritium (SG)                NT 20000338                     
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Lindi Verkooijen              Sbc2000                1:28.08 19950382                     
AFGE Britt Korsten                 Swimteam Helden~Mosa   1:43.29 19990404                     
AFGE Senna Pols                    de Zeehond '73         1:21.79 19970001                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 13:47                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus             1:06.61 19920515   1:08.43           
            31.84  1:08.43
  2. Bas de Bruijn                 Hieronymus             1:09.70 19940250   1:10.01           
            32.81  1:10.01
  3. Daan Roordink                 De Fuut                1:07.37 19950397   1:12.62           
            33.63  1:12.62
  4. Bart de Heer                  Sg HGN                 1:13.51 19950035   1:14.37           
            34.71  1:14.37
  5. Luuk Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   1:10.39 19950349   1:14.39           
            34.45  1:14.39
  6. Tim Greven                    Kimbria                1:15.71 19920237   1:19.51           
            35.85  1:19.51
  7. Dylan Wolters                 Sg HGN                 1:23.54 19980028   1:23.53           
            39.20  1:23.53
  8. Tom Goffin                    Sg HGN                 1:22.02 19860445   1:24.56           
            37.95  1:24.56
  9. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   1:28.84 19920444   1:24.87           
            40.36  1:24.87
 10. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:22.36 19980024   1:25.22           
            39.89  1:25.22
 11. Jeroen Martin                 Kimbria                1:23.44 19950083   1:25.48           
            39.52  1:25.48
 12. Cas Louwarts                  RZ                     1:28.76 19990124   1:28.07           
            40.86  1:28.07
 13. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:25.44 19970202   1:29.21           
            42.28  1:29.21
 14. Sjaak van den Berg            Oude Veer              1:25.83 19840011   1:29.77           
            41.69  1:29.77
 15. Dimitar Kamnarovski           RZ                     1:38.77 20000059   1:39.66           
            46.33  1:39.66
 16. Milo Simons                   ZON/S&S                1:40.30 20000051   1:42.49           
            48.65  1:42.49
 17. Vincent Poldervaart           de Zeehond '73         1:38.96 19990149   1:42.85           
            47.98  1:42.85
 18. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:44.26 19990187   1:47.28           
            51.17  1:47.28
AFGE Sven Dogger                   De Zwoer               1:15.77 19960061                     
AFGE Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:09.52 19940109                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 13:51                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          ZEPS                   1:44.65 20010035   1:44.03           
            49.32  1:44.03
  2. Diana Noordermeer             De Duck                1:46.15 20010211   1:47.79           
            52.30  1:47.79
  3. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:49.40 20010061   1:49.60           
            52.01  1:49.60
  4. Danielle Kugler               ZEPS                   1:52.51 20010067   1:50.58           
            52.62  1:50.58
  5. Jessie Lamber                 Swimteam Helden~Mosa   1:54.39 20010054   1:53.18           
            53.03  1:53.18
  6. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:59.09 20030003   1:59.27           
            56.63  1:59.27
  7. Vera Weyzen                   Kimbria                1:55.86 20010098   2:02.01           
            56.99  2:02.01
  8. Manon van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   2:13.04 20020055   2:03.57           
            57.20  2:03.57
  9. Anouk van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   2:06.21 20010151   2:03.68           
          1:00.25  2:03.68
 10. Anouk Geyselaers              Kimbria                2:04.06 20010097   2:04.29           
          1:00.66  2:04.29
 11. Romy Voncken                  Kimbria                2:05.00 20020061   2:07.81           
          1:00.87  2:07.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 13:57                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:53.36 20010150   1:51.65           
            51.72  1:51.65
  2. Daan Wijnands                 De Roersoppers         2:06.41 20020012   1:59.99           
            57.31  1:59.99
 DIS Tijn Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   1:59.63 20010116                     
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester Meerval        2:26.42 19910145   2:32.98           
            30.50  1:10.53  1:57.45  2:32.98
  2. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        2:29.97 19960258   2:34.51           
            32.67  1:10.71  1:58.13  2:34.51
  3. Bente Seijkens                Sg HGN                 2:40.01 19980283   2:42.36           
            34.68  1:18.67  2:07.63  2:42.36
  4. Lotte Stoiber                 De Fuut                2:44.08 19980365   2:43.33           
            35.06  1:16.19  2:04.75  2:43.33
  5. Karin Bongers                 RZL                    2:42.67 19930380   2:49.00           
            36.40  1:20.15  2:09.09  2:49.00
  6. Nicole van der Kooy           Sbc2000                2:42.98 19870231   2:49.54           
            36.64  1:20.94  2:10.21  2:49.54
  7. Jessica van Dijk              Kimbria                2:49.29 19980055   2:54.13           
            38.64  1:24.41  2:13.75  2:54.13
  8. Maartje Janssen               Swimteam Helden~Mosa   2:57.89 19970572   2:55.02           
            39.63  1:23.58  2:17.10  2:55.02
  9. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:57.25 19980182   3:02.01           
            42.51  1:28.46  2:22.41  3:02.01
 10. Ankie Meusen                  RZL                    2:56.00 19930218   3:02.81           
            39.11  1:27.89  2:20.45  3:02.81
 11. Myrthe Simons                 ZON/S&S                3:14.15 19970433   3:03.75           
            44.03  1:30.26  2:22.40  3:03.75
 12. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          2:57.98 19980218   3:08.03           
            43.10  1:31.05  2:27.60  3:08.03
 13. Kathleen de Beer              ZON/S&S                2:53.37 19970263   3:08.78           
            41.72  1:32.43  2:26.30  3:08.78
 14. Maaike Greven                 Kimbria                2:59.74 19950082   3:10.29           
            42.77  1:33.21  2:26.99  3:10.29
 15. Hildy Siroen                  Tritium (SG)           3:02.76 19950215   3:12.80           
            39.05  1:28.34  2:28.83  3:12.80
 16. Mariecke de Beer              ZON/S&S                3:13.04 19990052   3:15.69           
            46.10  1:37.92  2:32.27  3:15.69
 17. Flo Bosmans                   Tritium (SG)           3:13.39 20000010   3:18.75           
            43.93  1:33.03  2:34.57  3:18.75
 18. Beau Geenen                   RZL                    3:29.83 19990232   3:27.51           
            52.90  1:41.68  2:44.16  3:27.51
 19. Lisa Lamber                   Swimteam Helden~Mosa   3:19.67 20000052   3:33.90           
            54.56  1:48.85  2:50.21  3:33.90
 DIS Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         3:03.00 19990193   3:09.82           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet.
            42.76  1:32.55  2:28.02  3:09.82
AFGE Rian Bongers                  RZL                    3:04.10 19980202                     
AFGE Lieke Verouden                AZ&PC                  2:15.34 19900394                     
AFGE Valerie Jongenelen            Sbc2000                2:54.48 19970530                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 14:12                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        2:20.28 19950108   2:23.81           
            30.90  1:06.64  1:51.94  2:23.81
  2. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)           2:28.33 19910484   2:25.35           
            29.48  1:06.61  1:52.49  2:25.35
  3. Thomas Meijer                 Aquapoldro             2:22.88 19940232   2:26.07           
            31.43  1:11.79  1:52.96  2:26.07
  4. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           2:24.38 19960304   2:27.08           
            31.02  1:11.86  1:53.61  2:27.08
  5. Floris Kotterink              Camden Swiss Cottage   2:26.80 58368      2:30.56           
            31.92  1:10.61  1:55.83  2:30.56
  6. Tim Greven                    Kimbria                2:36.39 19920237   2:39.03           
            31.85  1:13.79  2:01.44  2:39.03
  7. Rick Smit                     De Fuut                2:37.74 19960152   2:42.76           
            32.60  1:15.58  2:05.24  2:42.76
  8. Ivo Grosveld                  RZL                    2:36.38 19970248   2:43.08           
            30.62  1:17.68  2:04.52  2:43.08
  9. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   2:44.14 19920444   2:43.76           
            33.43  1:15.58  2:04.49  2:43.76
 10. Axel Skrabanja                Kimbria                2:42.99 19950364   2:44.67           
            33.92  1:15.46  2:07.46  2:44.67
 11. Ben Zentveld                  VZV                    2:26.48 19950583   2:46.69           
            32.92  1:16.46  2:06.92  2:46.69
 12. Friso Stolk                   De Fuut                2:50.02 19980141   2:51.00           
            36.23  1:21.93  2:11.87  2:51.00
 13. Dylan Kalden                  De Duck                3:22.94 20000328   3:15.95           
            42.31  1:34.78  2:33.08  3:15.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
16-10-2011 - 14:19                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilona Remmel                  Sg HGN                 1:08.18 19930219   1:07.69           
            31.69  1:07.69
  2. Vera Weinberg                 Sg HGN                 1:13.00 19930214   1:12.98           
            33.53  1:12.98
  3. Sabine Klesman                De Roersoppers         1:12.61 19920286   1:14.78           
            32.41  1:14.78
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:09.97 19970065   1:15.20           
            34.07  1:15.20
  5. Felicia Swets                 Aquapoldro             1:12.92 19980127   1:15.83           
            35.11  1:15.83
  6. Tamara Maassen                Aquapoldro             1:20.80 19980127   1:19.53           
            35.22  1:19.53
  7. Denise Austen                 Swimteam Helden~Mosa   1:16.70 19930377   1:19.91           
            35.27  1:19.91
  8. Linda Dehing                  RZL                    1:14.50 19940002   1:21.34           
            36.79  1:21.34
  9. Celina Austen                 Swimteam Helden~Mosa   1:21.57 19960205   1:23.24           
            37.48  1:23.24
 10. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:15.67 19950135   1:24.44           
            36.96  1:24.44
 11. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:25.20 19990057   1:27.75           
            41.36  1:27.75
 12. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                   1:40.09 19980209   1:31.60           
            40.07  1:31.60
 13. Denise Craenen                Sg HGN                 1:35.50 19990004   1:32.51           
            41.53  1:32.51
 14. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:31.99 19990057   1:39.26           
            45.04  1:39.26
 15. Somalee Vrijland              De Duck                1:26.39 20000200   1:39.59           
            45.17  1:39.59
 16. Lotte Offermans               ZON/S&S                1:40.36 19980412   1:44.26           
            48.10  1:44.26
AFGE Quinty Schoens                ZEPS                   1:25.96 19990324                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
16-10-2011 - 14:24                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     57.25 19910282     58.78           
            26.82    58.78
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            58.29 19940059     59.47           
            27.73    59.47
  3. Mike vd Zanden                EIFFELswimmersPSV        59.50 19870390   1:00.93           
            28.70  1:00.93
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         1:01.86 19890324   1:02.79           
            28.73  1:02.79
  5. Jeroen Bongers                RZL                    1:02.99 19960262   1:03.42           
            29.54  1:03.42
  6. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           59.69 19950228   1:04.17           
            29.04  1:04.17
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:01.64 19950178   1:06.23           
            29.58  1:06.23
  8. Jory Niemark                  Sg HGN                 1:05.39 19920440   1:06.87           
            30.32  1:06.87
  9. Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:07.39 19960242   1:08.60           
            31.12  1:08.60
 10. Erik Schwillens               Kimbria                1:12.41 19930174   1:10.18           
            32.35  1:10.18
 11. Mike Hoek                     De Duck                1:12.11 19970222   1:13.98           
            33.73  1:13.98
 12. Jeffrey Thomissen             Kimbria                1:18.64 19960507   1:22.80           
            36.46  1:22.80
 13. Jeroen Martin                 Kimbria                1:13.77 19950083   1:23.23           
            37.42  1:23.23
 14. Milo Simons                   ZON/S&S                1:45.56 20000051   1:55.50           
            51.97  1:55.50
AFGE Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:11.40 19920538                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 400m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 14:28                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Zeester Meerval        4:36.43 19940343   4:43.19           
            33.13  1:09.34  1:46.09  2:22.54  2:57.84  3:33.63  4:08.41  4:43.19
  2. Maya Kingma                   Sbc2000                4:49.00 19950382   4:47.03           
            32.66  1:07.73  1:44.06  2:20.79  2:57.86  3:34.74  4:11.25  4:47.03
  3. Inge Arts                     Zeester Meerval        4:40.93 19920307   4:47.68           
            33.35  1:09.86  1:47.42  2:24.90  3:00.34  3:36.11  4:12.37  4:47.68
  4. Chayenne Poorts               Sg HGN                 4:59.37 19980067   4:57.19           
            32.57  1:09.31  1:47.53  2:25.86  3:04.66  3:43.16  4:21.19  4:57.19
  5. Suzanne Lange                 De Zwoer               4:46.97 19920299   4:57.29           
            33.91  1:12.11  1:50.91  2:28.65  3:06.27  3:43.92  4:20.97  4:57.29
  6. Lindi Verkooijen              Sbc2000                4:49.70 19950382   4:59.35           
            33.37  1:10.58  1:48.73  2:27.32  3:05.19  3:43.76  4:21.92  4:59.35
  7. Wendy Bex                     Sg HGN                 4:55.41 19970123   5:03.97           
            32.61  1:09.24  1:47.81  2:26.50  3:05.53  3:44.72  4:24.35  5:03.97
  8. Celine Kerkhofs               Kimbria                5:02.39 19980054   5:04.69           
            33.91  1:12.85  1:51.64  2:30.08  3:08.59  3:47.86  4:27.06  5:04.69
  9. Michelle Meusen               RZL                    5:05.60 19940085   5:06.23           
            32.30  1:09.01  1:47.85  2:27.34  3:06.94  3:47.46  4:28.14  5:06.23
 10. Frederique Janssen            Zeester Meerval        5:08.48 19990155   5:13.02           
            34.81  1:14.25  1:55.84  2:35.04  3:15.00  3:55.03  4:35.10  5:13.02
 11. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         5:41.38 19980030   5:14.83           
            35.18  1:15.99  1:57.36  2:38.48  3:19.09  3:58.88  4:38.52  5:14.83
 12. Amber Kerkhofs                Kimbria                5:15.64 20000007   5:33.54           
            35.54  1:17.92  2:00.35  2:42.94  3:26.67  4:09.47  4:53.26  5:33.54
 13. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          5:38.78 19960590   5:39.19           
            38.36  1:20.26  2:03.52  2:47.95  3:31.61  4:14.95  4:58.43  5:39.19
 14. Amber Raadschilders           Kimbria                5:27.20 20000053   5:39.38           
            37.26  1:18.88  2:02.56  2:46.57  3:31.28  4:14.92  4:58.15  5:39.38
 15. Britt Orchard                 De Duck                6:09.10 20000410   5:46.00           
            39.12  1:21.15  2:05.27  2:50.25  3:35.51  4:20.55  5:05.16  5:46.00
 16. Kayleigh Fortuin              Sg HGN                 6:14.25 19990207   5:46.85           
            39.32  1:22.13  2:06.61  2:50.98  3:36.04  4:20.77  5:05.09  5:46.85
 17. Floor Habers                  Zeester Meerval        5:34.27 20000005   5:49.61           
            36.31  1:20.34  2:05.04  2:50.39  3:35.94  4:21.28  5:06.01  5:49.61
 18. Myrthe Simons                 ZON/S&S                     NT 19970433   6:00.24           
            38.22  1:21.43  2:06.45  2:53.09  3:40.63  4:28.43  5:16.18  6:00.24
 19. Maritte Pisters               Zeester Meerval        6:10.32 19980219   6:17.61           
            41.51  1:29.93  2:17.81  3:06.67  3:55.06  4:43.92  5:30.84  6:17.61
 20. Celine Jansen                 De Roersoppers         6:29.16 19970540   6:19.33           
            40.01  1:24.55  2:13.34  3:03.33  3:52.69  4:42.04  5:31.59  6:19.33
AFGE Lieke Schors                  RZL                    6:17.78 19980202                     
AFGE Marlou Jacobs                 RZL                         NT 19950238                     
AFGE Charessa Feider               Tritium (SG)           5:58.95 19940434                     
AFGE Jeanine Kocken                Sg HGN                 4:56.14 19960181                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 14:48                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Sg HGN                 4:02.00 19890334   4:01.23           
            27.97    58.16  1:29.15  1:59.98  2:30.71  3:01.69  3:32.25  4:01.23
  2. Ruben Klinkers                Sg HGN                 4:13.40 19940351   4:17.91           
            28.18    59.48  1:31.92  2:04.60  2:38.19  3:11.25  3:44.91  4:17.91
  3. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          4:20.84 19940165   4:25.48           
            29.39  1:02.15  1:35.25  2:08.87  2:43.39  3:17.84  3:52.45  4:25.48
  4. Ensger Kotterink              Camden Swiss Cottage   4:19.15 58368      4:46.05           
            29.98  1:04.28  1:40.70  2:17.06  2:54.41  3:31.69  4:10.08  4:46.05
  5. Valentijn Stolk               De Fuut                4:27.73 19960156   4:51.98           
            31.40  1:06.45  1:42.81  2:20.67  2:58.68  3:37.06  4:14.42  4:51.98
  6. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                4:51.12 19960062   4:56.03           
            32.36  1:08.70  1:45.96  2:24.15  3:02.40  3:40.59  4:18.51  4:56.03
  7. lars Bottelier                VZV                    4:47.82 19970268   5:04.35           
            30.61  1:05.85  1:45.34  2:25.80  3:06.57  3:47.68  4:28.01  5:04.35
  8. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                5:10.31 19950482   5:10.42           
            33.54  1:12.70  1:52.52  2:32.99  3:12.77  3:52.54  4:32.49  5:10.42
  9. Dick Duisters                 RZL                    5:07.08 19910742   5:13.85           
            32.39  1:09.72  1:48.34  2:29.50  3:10.77  3:52.46  4:33.50  5:13.85
 10. Dylan Wolters                 Sg HGN                 5:12.09 19980028   5:20.76           
            36.18  1:17.35  1:59.69  2:41.80  3:23.54  4:06.01  4:46.23  5:20.76
 11. Tim Sonnemans                 RZL                    5:30.85 19940301   5:21.58           
            33.24  1:12.33  1:53.15  2:35.17  3:17.62  4:00.00  4:42.66  5:21.58
 12. Koen Wijnands                 De Roersoppers         5:50.04 19980024   5:21.75           
            35.82  1:16.47  1:59.21  2:42.17  3:23.06  4:04.16  4:45.88  5:21.75
 13. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa   5:17.14 19940573   5:21.90           
            36.97  1:18.54  2:01.12  2:43.61  3:26.27  4:07.84  4:47.95  5:21.90
 14. Lars van der Haijden          Sg HGN                 5:34.41 19990022   5:30.83           
            37.61  1:20.32  2:03.05  2:46.69  3:29.37  4:13.16  4:52.96  5:30.83
 15. Michel Ebisch                 Swimteam Helden~Mosa   5:21.22 19920444   5:31.21           
            35.55  1:15.88  1:58.97  2:42.34  3:26.15  4:10.71  4:52.49  5:31.21
 16. Luuk Broens                   RZL                    7:43.31 19980269   7:18.04           
            43.03  1:35.91  2:32.54  3:31.34  4:27.96  5:25.44  6:20.66  7:18.04
AFGE Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                4:54.78 19930669                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:03                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marissa Minkman               Hieronymus               34.41 19930605     35.20           
  2. Nikki Habers                  Zeester Meerval          34.26 19960059     35.95           
  3. Melissa Meijer                Sg HGN                   36.06 19930437     36.35           
  4. Lizzy Janssen                 Swimteam Helden~Mosa     36.54 19950075     36.94           
  5. Suzanne Lange                 De Zwoer                 36.51 19920299     38.28           
  6. Blanca de Louw                Aquapoldro               40.31 19980126     38.83           
  7. Elishia Sinkiewicz            Sg HGN                   39.26 19970211     39.35           
  8. Sterre Schlicher              RZ                       44.29 19990167     40.50           
  9. Melanie Leunissen             Sg HGN                   44.02 19980067     40.72           
 10. Lynn Meijers                  Sg HGN                   43.02 19980373     40.89           
 11. Aniek Ketelaars               Swimteam Helden~Mosa     42.55 19960412     41.79           
 12. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          40.00 19960128     41.88           
 13. Sanne Kerkhoff                Sg HGN                   40.89 19930553     41.91           
 14. Maud Cox                      Swimteam Helden~Mosa     41.52 19980110     42.18           
 15. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg            44.19 19900314     42.52           
 16. Claire van den Berg           Zeester Meerval          42.81 19980075     42.78           
 17. Fleur van Brakel              Zeester Meerval             NT 19980493     43.11           
 18. Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa     40.20 19970266     43.21           
 19. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  41.26 19960059     44.17           
 20. Maud Gypmans                  Swimteam Helden~Mosa     44.70 19950589     44.43           
 21. Simone Vroemen                Kimbria                  42.18 19940579     44.63           
 22. Daniek van de Ven             Swimteam Helden~Mosa     41.70 19970454     44.97           
 23. Maaike Greven                 Kimbria                  43.62 19950082     46.24           
 24. Britt Cornelissens            Sg HGN                   48.34 20000063     47.19           
 25. Fleur Mom                     ZON/S&S                  48.23 19980535     49.30           
 26. Lotte Offermans               ZON/S&S                  48.86 19980412     49.59           
 27. Zoë Pauwels                   Swimteam Helden~Mosa     50.99 20000103     49.77           
 28. Esther Verbruggen             Tritium (SG)             47.33 20000338     50.17           
 29. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa     45.04 20000140     50.18           
 30. Benthe Janssen                Swimteam Helden~Mosa     49.70 20000297     50.31           
 31. Serena Schreurs               Swimteam Helden~Mosa     57.84 20000363     53.01           
 32. Inge Jacobs                   RZL                      55.98 20000315     53.39           
 33. Demi Roeven                   Swimteam Helden~Mosa     56.10 19990500     54.91           
 34. Nathalie Schreurs             RZL                      58.28 20000346     57.71           
 35. Michelle Kurvers              Swimteam Helden~Mosa     57.83 19990218   1:01.16           
AFGE Renske Venner                 RZL                      37.77 19900801                     
AFGE Senna Pols                    de Zeehond '73           37.84 19970001                     
AFGE Britt Korsten                 Swimteam Helden~Mosa     46.42 19990404                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:08                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Coen de Bruijn                Hieronymus               30.19 19920515     31.11           
  2. Bas de Bruijn                 Hieronymus               31.57 19940250     32.21           
  3. Daan Roordink                 De Fuut                  31.54 19950397     32.82           
  4. Bart de Heer                  Sg HGN                   33.37 19950035     34.51           
  5. Leonardo Bescotti             Kimbria                  40.00 19940647     35.05           
  6. Tim Greven                    Kimbria                  33.84 19920237     35.22           
  7. Jordy Jongenelen              Sbc2000                  34.73 19950499     35.35           
  8. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran     35.15 19970384     35.93           
  9. Mark Snijders                 ZON/S&S                  34.82 19880318     36.41           
 10. Jeroen Martin                 Kimbria                  38.86 19950083     39.03           
 11. Cas Louwarts                  RZ                       41.80 19990124     39.87           
 12. Sjaak van den Berg            Oude Veer                38.37 19840011     40.74           
 13. Tim Kessels                   Swimteam Helden~Mosa     39.91 19940612     42.48           
 14. Dimitar Kamnarovski           RZ                       45.30 20000059     44.83           
 15. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)             47.76 19980327     47.54           
 16. Erik Broens                   RZL                      51.74 19970248     49.27           
 17. Dylan Kalden                  De Duck                  49.99 20000328     50.09           
 18. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa     56.28 19990397     55.78           
 19. Luuk Broens                   RZL                    1:00.60 19980269     58.70           
AFGE Kiowa Kamaansing              Sg HGN                   36.04 19950012                     
AFGE Willem Jongen                 De Roersoppers           33.18 19910340                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
16-10-2011 - 15:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anouk Geyselaers              Kimbria                  50.24 20010097     48.71           
  2. Guusje Vrolijks               Kimbria                  50.91 20020141     49.60           
  3. Anna van Kuijk                Swimteam Helden~Mosa     56.15 20030056     53.90           
  4. Noémi Kovacs                  Swimteam Helden~Mosa        NT 20020223     59.39           
  5. Romy Voncken                  Kimbria                  57.32 20020061   1:00.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
16-10-2011 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Stolk                     De Duck                  38.26 20010061     38.37           
  2. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            42.11 20010087     41.83           
  3. Tijn Janssen                  Swimteam Helden~Mosa     45.27 20010116     43.77           
  4. Mike Jansen                   De Roersoppers           56.51 20020015     50.13           
  5. Lars Rouffaer                 ZC Valkenburg            56.04 20030021     50.98           
  6. Andy van Poll                 De Roersoppers           56.90 20020049     56.41           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:17                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Demelsa Kreuger               De Fuut                  31.41 19950574     31.48           
  2. Suzanne Lange                 De Zwoer                 30.83 19920299     32.24           
  3. Cecily Sadowski               Aquapoldro               33.83 19950018     32.36           
  4. Aranka Schouten               De Fuut                  31.41 19950374     32.81           
  5. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           32.70 19950131     32.87           
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            32.02 19970065     32.98           
  7. Esther Kuhlman                Aquapoldro               33.52 19960167     33.51           
  8. Maaike Past                   Aquapoldro               34.62 19990159     33.79           
  9. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                  32.95 19900627     34.08           
 10. Laetitia Bosveld              de Zeehond '73           32.86 19970615     34.44           
 11. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          34.38 19980212     34.65           
 12. Kyani Vullings                Swimteam Helden~Mosa     33.60 19940210     35.53           
 13. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           35.65 19970003     35.63           
 14. Eline van de Ven              Swimteam Helden~Mosa     35.07 19970266     36.75           
 15. Jessica van Dijk              Kimbria                  37.04 19980055     37.12           
 16. Rebecca Thijssen              Tritium (SG)             37.92 19930719     37.61           
 17. Suzan Vermeere                Sg HGN                   38.37 19930774     37.79           
 18. Hildy Siroen                  Tritium (SG)             36.62 19950215     37.84           
 19. Ankie Meusen                  RZL                      36.08 19930218     38.39           
 20. Denise Blok                   ZC Valkenburg            37.30 19990057     38.56           
 21. Anneloes Meijers              De Roersoppers           38.13 19970432     39.21           
 22. Lisa Meyers                   Kimbria                  41.84 19960505     41.84           
 23. Myrthe Simons                 ZON/S&S                  41.64 19970433     42.40           
 24. Manouk Verstappen             RZL                         NT 19990232     44.40           
 25. Evie Tobben                   RZL                      48.51 20000316     48.10           
 26. Maartje Cox                   Swimteam Helden~Mosa     51.67 20000316     48.41           
 27. Marieke Schilder              Swimteam Helden~Mosa     50.32 19990404     48.74           
 28. Demi Dassen                   Kimbria                     NT 19990527     56.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:21                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gerben Fiere                  O.Z. & P.C. De Waran     25.25 19910282     26.30           
  2. Niels van Dalen               RZL                      26.98 19890623     27.43           
  3. Mart Hendriks                 Zeester Meerval          26.97 19930407     27.69           
  4. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73              NT 19950228     28.38           
  5. Alan Smeets                   Sg HGN                   27.72 19840208     28.53           
  6. Jeroen Bongers                RZL                      28.73 19960262     28.58           
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.48 19950178     28.66           
  8. Ivo Grosveld                  RZL                      30.20 19970248     28.70           
  9. Jelte Schuurmans              Tritium (SG)             28.95 19910484     28.73           
 10. Ken Boonen                    RZL                      29.62 19940148     29.42           
 11. Cees van der Heide            de Zeehond '73           29.61 19950396     29.72           
 12. Dieder Schuurmans             Tritium (SG)             30.89 19950044     30.61           
 13. Tim Greven                    Kimbria                  29.91 19920237     31.08           
 14. Glenn Rompelberg              Kimbria                  29.65 19930380     31.38           
 15. Dick Duisters                 RZL                      30.01 19910742     32.19           
 16. Wilco Geurts                  Swimteam Helden~Mosa     33.94 19940573     33.34           
 17. Jeroen Kurvers                Swimteam Helden~Mosa     35.95 19960292     34.85           
 18. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            39.97 19990316     37.41           
 19. Max Janssen                   Swimteam Helden~Mosa     40.93 20000026     38.75           
 20. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)             40.95 19970506     39.22           
 21. Jesse Janssen                 Swimteam Helden~Mosa     46.16 20000026     39.52           
 22. Sven Geenen                   RZL                      45.86 19980269     40.60           
 23. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg            42.93 20000379     45.33           
AFGE Simon van den Broek           Tritium (SG)             27.41 19930238                     
AFGE Dennis Pedersen               de Zeehond '73           28.92 19920538                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
16-10-2011 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        2:27.20 19960258   2:36.18           
            36.67  1:16.64  1:56.77  2:36.18
  2. Anne Kooijman                 De Fuut                2:33.78 19950321   2:41.81           
            37.82  1:18.16  2:00.41  2:41.81
  3. Wendy Bex                     Sg HGN                 2:43.40 19970123   2:43.42           
            37.77  1:19.15  2:01.76  2:43.42
  4. Ingrid Jansen                 Sg HGN                 2:38.95 19870559   2:44.90           
            38.21  1:19.59  2:02.27  2:44.90
  5. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                2:46.10 19940128   2:53.95           
            40.37  1:24.61  2:09.09  2:53.95
  6. Sanne Ditzel                  Aquapoldro             2:55.78 19990109   2:55.21           
            40.50  1:25.11  2:11.09  2:55.21
  7. Rani Skrabanja                Kimbria                3:03.03 19980099   2:55.96           
            41.90  1:26.34  2:12.27  2:55.96
  8. Denise Craenen                Sg HGN                 3:01.55 19990004   2:59.28           
            42.18  1:28.00  2:14.46  2:59.28
  9. Myrthe van der Haijden        Sg HGN                 2:57.80 19980117   3:00.08           
            41.54  1:27.77  2:13.84  3:00.08
 10. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:00.89 19980218   3:02.09           
            43.66  1:30.54  2:19.17  3:02.09
AFGE Rian Bongers                  RZL                         NT 19980202                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
16-10-2011 - 15:32                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        2:19.93 19950108   2:19.41           
            34.34  1:09.49  1:44.88  2:19.41
  2. Melvin prins                  Sbc2000                2:25.12 19950020   2:24.97           
            34.41  1:10.75  1:48.45  2:24.97
  3. Ruben Delvoie                 Kimbria                2:31.16 19970383   2:33.83           
            36.31  1:15.50  1:55.03  2:33.83
  4. Luuk Janssen                  Swimteam Helden~Mosa   2:28.39 19950349   2:34.62           
            35.91  1:15.11  1:55.85  2:34.62
  5. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                2:32.16 19950482   2:36.67           
            36.43  1:15.80  1:56.10  2:36.67
  6. Djeremy Hesseling             Swimteam Helden~Mosa   2:42.64 19960319   2:41.14           
            37.83  1:18.59  2:01.18  2:41.14
  7. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:36.57 19970202   2:43.31           
            38.38  1:20.41  2:02.71  2:43.31
  8. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          2:50.88 19970116   2:47.84           
            39.87  1:22.56  2:07.20  2:47.84
  9. Niek Heethaar                 Aquapoldro             2:51.26 19990099   2:54.76           
            41.25  1:25.52  2:12.14  2:54.76
 10. Rik Hofland                   VZV                    3:16.69 19970173   2:56.33           
            40.13  1:25.53  2:12.21  2:56.33
AFGE Robbin Schuchmann             Aquapoldro             2:23.07 19930683                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Loeffen                   Zeester Meerval        2:07.04 19940343   2:11.28           
            31.02  1:04.10  1:37.41  2:11.28
  2. Ilona Remmel                  Sg HGN                 2:20.87 19930219   2:13.84           
            31.91  1:06.24  1:40.11  2:13.84
  3. Stephanie Janssen             Zeester Meerval        2:08.18 19910145   2:15.47           
            31.30  1:05.40  1:40.69  2:15.47
  4. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:07.48 19920307   2:16.57           
            31.14  1:05.87  1:40.95  2:16.57
  5. Demelsa Kreuger               De Fuut                2:15.67 19950574   2:20.16           
            32.21  1:07.20  1:43.36  2:20.16
  6. Bente Seijkens                Sg HGN                 2:25.95 19980283   2:26.07           
            34.01  1:12.36  1:51.92  2:26.07
  7. Frederique Janssen            Zeester Meerval        2:25.14 19990155   2:27.01           
            32.81  1:09.89  1:48.82  2:27.01
  8. Lotte Stoiber                 De Fuut                2:25.54 19980365   2:27.12           
            33.61  1:11.40  1:50.38  2:27.12
  9. Nicole van der Kooy           Sbc2000                2:25.40 19870231   2:31.69           
            33.98  1:12.09  1:51.95  2:31.69
 10. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         2:27.25 19980030   2:32.16           
            33.84  1:13.08  1:53.90  2:32.16
 11. Kelly Craenen                 Sg HGN                 2:33.88 19970071   2:32.85           
            34.68  1:13.83  1:53.66  2:32.85
 12. Celine Kerkhofs               Kimbria                2:21.95 19980054   2:33.55           
            32.92  1:11.65  1:52.59  2:33.55
 13. Shae Bours                    RZ                     2:28.14 19980398   2:33.73           
            34.96  1:14.38  1:55.48  2:33.73
 14. Sabine Klesman                De Roersoppers         2:22.50 19920286   2:35.24           
            34.02  1:12.83  1:54.08  2:35.24
 15. Lynn Meijers                  Sg HGN                 2:42.65 19980373   2:35.79           
            36.53  1:16.86  1:58.68  2:35.79
 16. Amber Kerkhofs                Kimbria                2:33.14 20000007   2:40.60           
            34.89  1:16.11  1:59.99  2:40.60
 17. Amber Raadschilders           Kimbria                2:38.40 20000053   2:41.53           
            37.18  1:18.63  2:01.04  2:41.53
 18. Kathleen de Beer              ZON/S&S                2:36.39 19970263   2:43.39           
            36.85  1:18.75  2:01.73  2:43.39
AFGE Amy de Langen                 De Fuut                2:06.74 19970204                     
AFGE Lieke Schors                  RZL                    2:47.55 19980202                     
AFGE Lieke Verouden                AZ&PC                  2:00.84 19900394                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Sg HGN                 1:57.00 19890334   1:56.41           
            27.52    56.94  1:27.03  1:56.41
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:58.66 19940059   2:01.98           
            28.33    59.35  1:30.80  2:01.98
  3. Ruben Klinkers                Sg HGN                 1:58.82 19940351   2:02.83           
            28.22    59.50  1:31.46  2:02.83
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          2:00.95 19940165   2:06.90           
            28.14  1:00.53  1:33.85  2:06.90
  5. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:01.09 19950048   2:11.65           
            27.69  1:01.13  1:36.40  2:11.65
  6. Thomas Meijer                 Aquapoldro             2:09.34 19940232   2:12.07           
            31.36  1:05.75  1:39.78  2:12.07
  7. Jory Niemark                  Sg HGN                 2:12.84 19920440   2:12.47           
            31.38  1:05.97  1:40.36  2:12.47
  8. Daan Roordink                 De Fuut                2:00.95 19950397   2:12.73           
            30.19  1:04.32  1:39.72  2:12.73
  9. Remco de Veen                 De Roersoppers         2:09.15 19890324   2:13.40           
            30.05  1:03.87  1:39.17  2:13.40
 10. Teun Strijbosch               Tritium (SG)           2:08.03 19960304   2:14.86           
            29.87  1:03.58  1:38.90  2:14.86
 11. Floris Kotterink              Camden Swiss Cottage   2:17.35 58368      2:16.83           
            31.73  1:06.91  1:42.38  2:16.83
 12. Joep Suskens                  De Roersoppers         2:13.94 19940062   2:18.52           
            30.94  1:06.12  1:42.72  2:18.52
 13. Damiën de Groot               De Fuut                2:12.34 19960336   2:18.65           
            31.13  1:06.77  1:43.28  2:18.65
 14. Luuc Verburgh                 O.Z. & P.C. De Waran   2:18.17 19960202   2:21.78           
            31.76  1:08.23  1:46.59  2:21.78
 15. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:19.17 19960062   2:24.70           
            32.34  1:09.01  1:47.01  2:24.70
 16. Axel Skrabanja                Kimbria                2:21.92 19950364   2:25.88           
            32.64  1:09.95  1:49.42  2:25.88
 17. Jeroen Martin                 Kimbria                2:27.53 19950083   2:27.47           
            32.76  1:09.57  1:49.12  2:27.47
 18. Tim Sonnemans                 RZL                    2:19.98 19940301   2:28.78           
            31.47  1:08.73  1:49.85  2:28.78
 19. Friso Stolk                   De Fuut                2:31.20 19980141   2:32.34           
            35.95  1:14.91  1:54.73  2:32.34
 20. Arjan Rooze                   De Fuut                2:32.60 19980255   2:33.61           
            34.79  1:14.80  1:55.94  2:33.61
 21. Tom Goffin                    Sg HGN                 2:32.80 19860445   2:41.72           
            36.21  1:16.50  1:59.25  2:41.72
 22. Joeri Jacobs                  RZL                    3:01.47 19970462   2:43.71           
            37.69  1:19.38  2:02.67  2:43.71
 23. Jesse Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   2:37.89 20000026   2:50.29           
            38.12  1:22.80  2:07.68  2:50.29
AFGE Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                2:13.60 19930669                     
AFGE Sven Dogger                   De Zwoer               2:06.40 19960061                     
AFGE Paul Koster                   Hieronymus             1:56.26 19930446                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 15:59                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Diana Noordermeer             De Duck                1:19.94 20010211   1:18.51           
            37.77  1:18.51
  2. Sophie de Jonge               De Duck                1:19.04 20020011   1:20.42           
            38.95  1:20.42
  3. Myrthe Winkelhuijzen          ZEPS                   1:20.50 20010035   1:20.53           
            38.44  1:20.53
  4. Danielle Kugler               ZEPS                   1:31.55 20010067   1:29.35           
            42.72  1:29.35
  5. Jessie Lamber                 Swimteam Helden~Mosa   1:35.56 20010054   1:31.05           
            41.15  1:31.05
  6. Sofia Sadok                   Kimbria                1:33.57 20020120   1:31.12           
            43.61  1:31.12
  7. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:25.26 20010061   1:31.34           
            43.67  1:31.34
  8. Vera Weyzen                   Kimbria                1:30.20 20010098   1:32.04           
            44.24  1:32.04
  9. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:32.86 20010097   1:34.75           
            44.80  1:34.75
 10. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:36.57 20030003   1:37.46           
            45.06  1:37.46
 11. Guusje Vrolijks               Kimbria                1:37.89 20020141   1:37.66           
            45.71  1:37.66
 12. Anouk van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:38.75 20010151   1:38.01           
            45.05  1:38.01
 13. Manon van der Wielen          Swimteam Helden~Mosa   1:37.90 20020055   1:39.39           
            46.62  1:39.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
16-10-2011 - 16:04                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Stolk                     De Duck                1:12.83 20010061   1:15.26           
            35.96  1:15.26
  2. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:22.22 20010087   1:23.98           
            40.83  1:23.98
  3. Daan Wijnands                 De Roersoppers         1:47.45 20020012   1:34.40           
            47.26  1:34.40
  4. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:52.06 20020015   1:44.68           
            49.74  1:44.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
16-10-2011 - 16:07                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Kooijman                 De Fuut                1:09.49 19950321   1:13.41           
            35.88  1:13.41
  2. Evy Ulijn                     Zeester Meerval        1:13.17 19960410   1:15.58           
            36.80  1:15.58
  3. Lizzy Janssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:10.04 19950075   1:16.12           
            37.27  1:16.12
  4. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:10.88 19960059   1:16.77           
            37.38  1:16.77
  5. Maartje Janssen               Swimteam Helden~Mosa   1:17.42 19970572   1:18.47           
            39.03  1:18.47
  6. Felicia Swets                 Aquapoldro             1:15.35 19980127   1:18.76           
            38.75  1:18.76
  7. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:19.92 19980126   1:18.82           
            39.06  1:18.82
  8. Karin Bongers                 RZL                    1:13.70 19930380   1:19.19           
            37.55  1:19.19
  9. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:20.25 19970185   1:19.71           
            39.07  1:19.71
 10. Cato Vrouenraets              ZON/S&S                1:16.39 19900627   1:20.10           
            39.02  1:20.10
 11. Tamara Maassen                Aquapoldro             1:22.63 19980127   1:20.60           
            40.06  1:20.60
 12. Charissa Drost                Sg HGN                 1:20.07 19970475   1:20.83           
            39.86  1:20.83
 13. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:23.30 19980103   1:22.88           
            39.91  1:22.88
 14. Linda Dehing                  RZL                    1:15.38 19940002   1:22.90           
            39.78  1:22.90
 15. Sanne Ditzel                  Aquapoldro             1:23.26 19990109   1:23.18           
            40.88  1:23.18
 16. Karin van der Aalst           ZON/S&S                1:17.20 19950135   1:24.94           
            41.70  1:24.94
 17. Lieke Seelen                  Swimteam Helden~Mosa   1:25.48 19970164   1:26.04           
            42.15  1:26.04
 18. Denise Craenen                Sg HGN                 1:26.06 19990004   1:27.18           
            43.95  1:27.18
 19. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:20.25 19980182   1:28.18           
            43.34  1:28.18
 20. Maud Cox                      Swimteam Helden~Mosa   1:24.40 19980110   1:28.21           
            42.38  1:28.21
 21. Maaike Greven                 Kimbria                1:22.30 19950082   1:30.30           
            43.16  1:30.30
 22. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:32.34 19990052   1:32.38           
            45.35  1:32.38
 23. Malon Hanssen                 Swimteam Helden~Mosa   1:29.08 19990147   1:32.84           
            46.19  1:32.84
 24. Romy Ewalds                   Swimteam Helden~Mosa   1:39.61 20000016   1:34.10           
            45.78  1:34.10
 25. Zoë Pauwels                   Swimteam Helden~Mosa   1:35.46 20000103   1:35.02           
            45.88  1:35.02
 26. Britt Gypmans                 Swimteam Helden~Mosa   1:34.26 20000140   1:39.00           
            48.42  1:39.00
 27. Evie Tobben                   RZL                    1:45.35 20000316   1:41.88           
            49.29  1:41.88
 28. Inge Jacobs                   RZL                    1:46.90 20000315   1:49.09           
            52.30  1:49.09
 29. Nathalie Schreurs             RZL                    1:58.88 20000346   2:00.95           
            57.53  2:00.95
AFGE Judith Wienen                 Swimteam Helden~Mosa   1:25.76 19970164                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
16-10-2011 - 16:13                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Spijkerboer              Nautilus                 58.96 19810158   1:04.57           
            31.14  1:04.57
  2. Mart Hendriks                 Zeester Meerval        1:01.51 19930407   1:05.19           
            31.58  1:05.19
  3. Mike vd Zanden                EIFFELswimmersPSV      1:09.67 19870390   1:09.40           
            33.99  1:09.40
  4. Josha van den Elzen           Aquapoldro             1:08.55 19960242   1:09.45           
            33.79  1:09.45
  5. Jeroen Bongers                RZL                    1:07.74 19960262   1:10.35           
            33.90  1:10.35
  6. Ruben Delvoie                 Kimbria                1:10.87 19970383   1:10.83           
            34.18  1:10.83
  7. Nick Out                      de Zeehond '73         1:07.59 19940088   1:10.89           
            33.88  1:10.89
  8. Mike Hoek                     De Duck                1:10.20 19970222   1:12.67           
            36.25  1:12.67
  9. Yannic van de Kuit            ZON/S&S                1:09.74 19950482   1:14.26           
            35.68  1:14.26
 10. Bart de Heer                  Sg HGN                 1:14.17 19950035   1:14.28           
            36.78  1:14.28
 11. Djeremy Hesseling             Swimteam Helden~Mosa   1:16.84 19960319   1:16.65           
            37.46  1:16.65
 12. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:23.12 19990316   1:21.34           
            39.09  1:21.34
 13. Jeroen Kurvers                Swimteam Helden~Mosa   1:38.99 19960292   1:22.84           
            40.55  1:22.84
 14. Jeffrey Thomissen             Kimbria                1:18.05 19960507   1:23.20           
            40.24  1:23.20
 15. Niek Heethaar                 Aquapoldro             1:24.45 19990099   1:23.80           
            40.66  1:23.80
 16. Sven Geenen                   RZL                    1:26.05 19980269   1:28.18           
            43.32  1:28.18
 17. Dimitar Kamnarovski           RZ                     1:25.58 20000059   1:28.29           
            42.59  1:28.29
 18. Milo Simons                   ZON/S&S                1:24.37 20000051   1:29.04           
            42.59  1:29.04
 19. Dylan Kalden                  De Duck                1:40.38 20000328   1:37.25           
            47.94  1:37.25
 20. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:42.69 20000379   1:39.01           
            49.64  1:39.01
 21. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:31.79 19990187   1:39.04           
            47.77  1:39.04
AFGE Robbin Schuchmann             Aquapoldro             1:07.44 19930683                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephanie Janssen             Zeester Meerval          26.66 19910145     27.83           
  2. Chayenne Poorts               Sg HGN                   28.63 19980067     28.76           
  3. Demelsa Kreuger               De Fuut                  27.64 19950574     29.23           
  4. Melissa Meijer                Sg HGN                   28.97 19930437     29.39           
  5. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           29.11 19950131     29.45           
  6. Elishia Sinkiewicz            Sg HGN                   28.61 19970211     29.47           
  7. Ingrid Jansen                 Sg HGN                   30.44 19870559     29.86           
  8. Michelle Meusen               RZL                      29.55 19940085     29.87           
  9. Aranka Schouten               De Fuut                  28.46 19950374     30.30           
     Karin Bongers                 RZL                      30.09 19930380     30.30           
 11. Fleur van Brakel              Zeester Meerval             NT 19980493     30.40           
 12. Lindi Verkooijen              Sbc2000                  29.47 19950382     30.42           
 13. Vera Weinberg                 Sg HGN                   30.27 19930214     30.49           
 14. Maya Kingma                   Sbc2000                  29.56 19950382     30.56           
 15. Celine Kerkhofs               Kimbria                  30.08 19980054     30.85           
 16. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.55 19970065     31.21           
 17. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg            29.03 19900314     31.29           
 18. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          30.64 19980212     31.49           
 19. Rylana Slaghuis               ZON/S&S                  30.67 19940128     31.52           
 20. Rebecca Thijssen              Tritium (SG)             30.26 19930719     31.55           
 21. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           29.70 19970003     31.60           
 22. Melanie Leunissen             Sg HGN                   30.43 19980067     31.64           
 23. Denise Austen                 Swimteam Helden~Mosa     29.61 19930377     31.87           
 24. Shae Bours                    RZ                       31.21 19980398     31.98           
 25. Jessica van Dijk              Kimbria                  31.45 19980055     32.01           
 26. Sterre Schlicher              RZ                       34.18 19990167     32.11           
 27. Amber Winkelhuijzen           ZEPS                     32.18 19980209     32.12           
 28. Juliette van den Berg         Zeester Meerval          31.42 19960128     32.21           
     Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           31.35 19980030     32.21           
 30. Celina Austen                 Swimteam Helden~Mosa     31.15 19960205     32.51           
 31. Ydwien Vervoort               De Roersoppers           33.02 19980103     32.60           
 32. Aniek Ketelaars               Swimteam Helden~Mosa     32.64 19960412     32.66           
 33. Marlou Jacobs                 RZL                      31.82 19950238     32.70           
 34. Maaike Past                   Aquapoldro               33.79 19990159     33.14           
 35. Myrthe van der Haijden        Sg HGN                   32.57 19980117     33.16           
 36. Kyani Vullings                Swimteam Helden~Mosa     31.09 19940210     33.24           
 37. Sanne Kerkhoff                Sg HGN                   31.65 19930553     33.35           
 38. Ankie Meusen                  RZL                      32.10 19930218     33.51           
 39. Claire van den Berg           Zeester Meerval          30.90 19980075     33.72           
 40. Kayleigh Fortuin              Sg HGN                   37.43 19990207     34.07           
 41. Suzan Vermeere                Sg HGN                   36.55 19930774     34.10           
 42. Flo Bosmans                   Tritium (SG)             34.01 20000010     34.13           
 43. Simone Vroemen                Kimbria                  32.70 19940579     34.27           
 44. Susan Stappers                Kimbria                  33.79 19820159     34.32           
 45. Lisa Meyers                   Kimbria                  34.74 19960505     34.48           
 46. Fabienne Jeukens              Kimbria                  32.51 19840115     34.54           
 47. Maud Gypmans                  Swimteam Helden~Mosa     39.12 19950589     34.56           
 48. Emmy Linssen                  ZON/S&S                  33.23 19960059     34.73           
 49. Denise Blok                   ZC Valkenburg            33.40 19990057     34.86           
 50. Daniek van de Ven             Swimteam Helden~Mosa     29.63 19970454     35.19           
 51. Lisan van Emmerik             Swimteam Helden~Mosa     34.51 19970300     35.41           
 52. Beau Geenen                   RZL                      37.25 19990232     35.61           
 53. Britt Orchard                 De Duck                  35.87 20000410     35.74           
 54. Maritte Pisters               Zeester Meerval          34.82 19980219     35.89           
 55. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           34.80 19990193     36.00           
 56. Lotte Offermans               ZON/S&S                  36.80 19980412     36.72           
 57. Britt Cornelissens            Sg HGN                   40.24 20000063     37.24           
 58. Maartje Cox                   Swimteam Helden~Mosa     39.76 20000316     37.65           
 59. Fleur Mom                     ZON/S&S                  36.54 19980535     37.95           
 60. Serena Schreurs               Swimteam Helden~Mosa     49.46 20000363     38.25           
 61. Marieke Schilder              Swimteam Helden~Mosa     42.27 19990404     39.89           
 62. Demi Dassen                   Kimbria                  45.09 19990527     40.44           
 63. Demi Roeven                   Swimteam Helden~Mosa     41.12 19990500     43.10           
 64. Michelle Kurvers              Swimteam Helden~Mosa     43.89 19990218     44.31           
AFGE Rian Bongers                  RZL                      30.78 19980202                     
AFGE Renske Venner                 RZL                      29.49 19900801                     
AFGE Lieke Schors                  RZL                      32.76 19980202                     
AFGE Quinty Schoens                ZEPS                     33.09 19990324                     
AFGE Valerie Jongenelen            Sbc2000                  31.36 19970530                     
AFGE Amy de Langen                 De Fuut                  26.65 19970204                     
AFGE Gina Feenstra                 Swimteam Helden~Mosa     32.58 19980279                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
16-10-2011 - 16:29                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            24.59 19950048     24.92           
  2. Ruben Klinkers                Sg HGN                   25.00 19940351     25.33           
  3. Niels van Dalen               RZL                      25.14 19890623     25.71           
  4. Ken Boonen                    RZL                      25.68 19940148     26.04           
  5. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           24.80 19950228     26.20           
  6. Cees van der Heide            de Zeehond '73           25.48 19950396     26.84           
  7. Leonardo Bescotti             Kimbria                  28.00 19940647     26.89           
  8. Luuk Janssen                  Swimteam Helden~Mosa     25.39 19950349     26.92           
  9. Alan Smeets                   Sg HGN                   24.68 19840208     27.46           
 10. Max Grispen                   ZC Valkenburg            26.72 19950178     27.47           
 11. Damiën de Groot               De Fuut                  26.58 19960336     27.67           
 12. Valentijn Stolk               De Fuut                  26.33 19960156     27.75           
 13. Ivo Grosveld                  RZL                      27.56 19970248     27.88           
     Glenn Rompelberg              Kimbria                  26.62 19930380     27.88           
 15. Mark Snijders                 ZON/S&S                  26.80 19880318     27.91           
 16. Rick Smit                     De Fuut                  27.75 19960152     28.21           
 17. Erik Schwillens               Kimbria                  27.16 19930174     28.72           
 18. Robin Lefeu                   O.Z. & P.C. De Waran     28.72 19970384     28.94           
 19. Ruben Delvoie                 Kimbria                  28.24 19970383     28.95           
 20. Tim Stassen                   ZC Valkenburg            29.21 19970293     28.99           
 21. Dick Duisters                 RZL                      27.38 19910742     29.37           
 22. Arjan Rooze                   De Fuut                  29.69 19980255     29.52           
 23. Jordy Jongenelen              Sbc2000                  29.16 19950499     29.64           
 24. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            34.00 19970202     30.11           
     Tim Sonnemans                 RZL                      28.36 19940301     30.11           
 26. Danny Hamers                  ZC Valkenburg            30.08 19970116     30.26           
 27. Yoran van de Krabben          Tritium (SG)             31.53 19970506     30.41           
 28. Caio Passos-newman            Kimbria                  30.47 19980104     30.59           
 29. Friso Stolk                   De Fuut                  30.50 19980141     30.73           
 30. Dylan Wolters                 Sg HGN                   31.59 19980028     30.96           
 31. Jeffrey Thomissen             Kimbria                  30.08 19960507     31.27           
 32. Lars van der Haijden          Sg HGN                   32.75 19990022     31.48           
 33. Vincent Poldervaart           de Zeehond '73           32.59 19990149     32.02           
 34. Max Janssen                   Swimteam Helden~Mosa     32.42 20000026     33.26           
 35. Sjaak van den Berg            Oude Veer                31.98 19840011     33.57           
 36. Joeri Jacobs                  RZL                      35.51 19970462     34.55           
 37. Joppe Bosmans                 Tritium (SG)             34.38 19980327     35.09           
 38. Patrick van Leipsig           Swimteam Helden~Mosa     42.62 19990397     40.76           
 39. Rick Vervoort                 De Roersoppers           41.13 20000235     42.04           
 40. Luuk Broens                   RZL                      43.42 19980269     43.79           
 DIS Erik Broens                   RZL                      41.03 19970248                     
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.)
AFGE Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            24.39 19940377                     
AFGE Dennis Pedersen               de Zeehond '73           26.19 19920538                     
AFGE Kiowa Kamaansing              Sg HGN                   26.92 19950012                     
AFGE Rick de Waard                 de Zeehond '73           26.36 19940109                     
AFGE Bjorn van de Kuit             ZON/S&S                  26.88 19930669                     



SPLASH Meet Manager 11Registered to Swimteam Helden-Mosa (SG)