Limietwedstrijd WZ&PC & Dolfijn Sloterparkbad
Amsterdam (NED),    16-10-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 3. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 400m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m wisselslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 200m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 9. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 100m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 11. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 100m vlinderslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 17. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 200m rugslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 19. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 20. Heren, 100m schoolslag, Junioren 1 en ouder
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 22. Heren, 200m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 23. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 24. Heren, 400m wisselslag, Junioren 1 en ouder

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                  Dames, 50m vrije slag                    Senioren Open
16-10-2011 - 13:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              94   De Columbiaan            26.56   713       
    2.  Maartje de Wit                95   Wvz                      27.32   655       
    3.  Anja van der Hout             90   De Dolfijn               27.41   648       
    4.  Lotte Goosen                  92   RTC Dordrecht            27.72   627       
    5.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi       27.91   614       
    6.  Mariska Scheel                93   MNC Dordrecht            28.12   600       
    7.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht            28.22   594       
    8.  Jocelijn Spruit               93   De Dolfijn               28.37   585       
    9.  Milou Julicher                93   MNC Dordrecht            28.43   581       
   10.  Kristine Zwaan                96   Zwemvereniging Hoorn     28.44   580       
   11.  Marrit Steenbergen            00   Dz&Pc                    28.49   577       
   12.  Denise Schulpen               97   Aquarijn                 28.57   573       
   13.  Maxime Verschuur              95   De Dolfijn               28.78   560       
   14.  Mariska Teske                 96   Lz 1886                  29.08   543       
   15.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht            29.41   525       
   16.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn               29.42   524       
   17.  Anouk Elzerman                90   De Dolfijn               29.56   517       
   18.  Rosanne Ligtvoet              95   MNC Dordrecht            29.71   509       
   19.  Anouk van de Sandt            96   MSV- Zeemacht            30.12   489       
   20.  Laura Advocaat                95   MNC Dordrecht            30.23   483       
   21.  Amber Ruig                    96   Wzpc                     30.29   480       
   22.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn     30.32   479       
   23.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht            30.36   477       
   24.  Linda Kamperman               96   Aquarijn                 30.54   469       
        Chantal Molenkamp             90   Az&Pc                    30.54   469       
   26.  Laura Stokx                   96   Daw                      30.55   468       
   27.  Marcha Kemp                   95   Wzpc                     30.58   467       
   28.  Fenke Bosschert               97   Daw                      30.82   456       
   29.  Simone Druijf                 95   Zwemvereniging Hoorn     30.94   451       
   30.  Sanne Willemsen               95   Aquarijn                 31.13   442       
   31.  Hinke Groos                   99   Dz&Pc                    31.16   441       
   32.  Jill Muller                   96   Dz&Pc                    31.77   416       
   33.  Linda Noord                   98   Dz&Pc                    32.14   402       
   34.  Cynthia de Galan              92   De Dolfijn               32.26   398       
   35.  Renee v.d. Brink              96   MSV- Zeemacht            32.87   376       
   36.  Lieke Alofs                   99   Daw                      34.03   339       
   37.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht            34.05   338       
   38.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                     34.54   324       
   39.  Jennifer Tuijp                00   Wzpc                     35.07   309       
   40.  Latesha Liem-Kon-Tja          94   De Dolfijn               35.60   296       
   41.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                     36.01   286       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                  Heren, 50m vrije slag              Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 13:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jan Kersten                   86   De Columbiaan            24.00   661       
    2.  Sverre Eschweiler             92   De Dolfijn               24.25   641       
    3.  Mark Baars                    85   MNC Dordrecht            24.66   609       
    4.  Melvin van de Meij            93   MNC Dordrecht            25.30   564       
    5.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn               25.35   561       
    6.  Vincent Schram                94   Daw                      25.48   552       
    7.  Michael van der Linden        86   De Dolfijn               25.55   548       
    8.  Martijn Teske                 94   Lz 1886                  25.75   535       
    9.  Jorrick Druyven               94   Daw                      25.87   528       
   10.  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn               25.95   523       
   11.  Thomas Verburg                88   MNC Dordrecht            25.97   521       
   12.  Maiko Bouma                   94   Dz&Pc                    25.99   520       
   13.  Remy Naporowski               93   Wzpc                     26.00   520       
   14.  Jarno Weertman                90   De Otters Het Gooi       26.33   500       
   15.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn               26.42   495       
   16.  Marijn van Zundert            94   De Dolfijn               26.56   487       
   17.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                     26.69   480       
   18.  Lorenzo Oosterhoff            94   De Dolfijn               26.97   466       
   19.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn     27.07   460       
   20.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn                 27.11   458       
   21.  Jan Peereboom                 95   Daw                      27.22   453       
   22.  Rowdy Spaltman                95   Daw                      27.26   451       
   23.  Rick de Waard                 94   de Zeehond '73           27.27   450       
   24.  Tim Tuijp                     98   Wzpc                     27.81   425       
   25.  Jordi Kerssens                96   Zwemvereniging Hoorn     28.23   406       
   26.  Oebele van der Velde          95   Dz&Pc                    28.64   389       
   27.  Jelmer Groos                  96   Dz&Pc                    29.02   374       
   28.  Jacob de Roos                 99   Dz&Pc                    29.36   361       
   29.  Kevin Rozema                  97   Dz&Pc                    29.63   351       
   30.  Thijs van den End             93   Ots                      29.87   343       
   31.  Stefan van den Berg           96   De Dolfijn               30.04   337       
   32.  Rick Peereboom                96   Daw                      31.85   282       
   33.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn               32.44   267       
   34.  Rense Ruig                    99   Wzpc                     34.54   221       
   35.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn               45.43    97       
 NG.ZA  Roland Beekes                 91   De Otters Het Gooi                         
 AFGEM  Kingue Struijf                94   Wzpc                                       
    NG  Thierry Feld                  96   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                  Dames, 400m vrije slag                   Senioren Open
16-10-2011 - 13:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Esmee Vermeulen               96   De Dolfijn             4:24.53   738       
            29.43  1:02.54  1:35.76  2:09.43  2:42.81  3:17.38  3:51.49  4:24.53
    2.  Mette Bijeman                 95   Aquarijn               4:46.36   582       
            32.98  1:08.90  1:45.95  2:22.90  2:58.89  3:35.46  4:11.64  4:46.36
    3.  Marlou van der Kulk           93   Az&Pc                  4:50.30   559       
            30.90  1:07.34  1:44.60  2:22.73  3:00.49  3:38.44  4:15.49  4:50.30
    4.  Claudia Rijkhoff              96   Zwemvereniging Hoorn   4:54.49   535       
            31.92  1:08.01  1:45.44  2:23.64  3:01.62  3:40.32  4:18.16  4:54.49
    5.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   4:55.37   530       
            31.87  1:08.31  1:46.54  2:24.80  3:03.20  3:41.79  4:19.33  4:55.37
    6.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 5:02.81   492       
            33.45  1:11.20  1:50.26  2:29.80  3:08.65  3:48.01  4:26.48  5:02.81
    7.  Nynke Klokman                 98   Dz&Pc                  5:04.91   482       
            34.41  1:12.66  1:51.80  2:31.15  3:10.59  3:50.17  4:28.05  5:04.91
    8.  Jasmijn Ruijgrok              94   Lz 1886                5:06.04   477       
            33.72  1:11.35  1:50.40  2:30.04  3:09.38  3:48.80  4:27.92  5:06.04
    9.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   5:21.72   410       
            35.54  1:14.86  1:55.78  2:37.66  3:19.58  4:01.91  4:42.97  5:21.72
   10.  Lisa den Braber               92   Az&Pc                  5:51.12   315  *    
            39.86  1:22.85  2:06.46  3:35.92  5:06.35  5:51.12



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                  Heren, 400m vrije slag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 13:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sebastiaan Verschuren         88   De Dolfijn             3:52.87   843       
            27.31    57.24  1:27.00  1:56.94  2:26.61  2:56.58  3:24.88  3:52.87
    2.  Joost Reijns                  87   De Dolfijn             4:04.11   732       
            27.38    57.59  1:27.86  1:58.42  2:29.39  3:00.81  3:32.48  4:04.11
    3.  Erik Nijholt                  94   Dz&Pc                  4:27.02   559       
            30.36  1:04.95  1:39.90  2:14.73  2:48.61  3:22.24  3:55.15  4:27.02
    4.  Jonathan Rozema               95   Dz&Pc                  4:41.24   479       
            31.48  1:06.71  1:43.01  2:19.21  2:54.91  3:30.82  4:06.25  4:41.24
    5.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 4:44.26   464       
            32.47  1:07.89  1:44.29  2:20.43  2:56.96  3:33.42  4:09.95  4:44.26
    6.  Jorn Steenbergen              97   Dz&Pc                  4:46.36   453       
            31.91  1:08.17  1:44.21  2:20.96  2:56.92  3:34.19  4:10.40  4:46.36



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                  Dames, 200m wisselslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 13:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn             2:21.26   712       
            30.98  1:08.85  1:48.58  2:21.26
    2.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn             2:28.96   607       
            29.80  1:08.43  1:54.01  2:28.96
    3.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                   2:29.70   598       
            30.81  1:10.67  1:53.06  2:29.70
    4.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             2:29.72   598       
            31.64  1:11.33  1:54.45  2:29.72
    5.  Ela Hutten                    93   MNC Dordrecht          2:30.70   586       
            31.39  1:09.65  1:54.40  2:30.70
    6.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn             2:33.72   552       
            33.22  1:12.14  1:58.37  2:33.72
    7.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht          2:38.96   499       
            33.81  1:16.52  2:02.35  2:38.96
    8.  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn             2:41.05   480       
            32.84  1:17.63  2:03.47  2:41.05
    9.  Annika Arvin                  95   De Dolfijn             2:43.61   458       
            32.92  1:14.78  2:04.69  2:43.61
   10.  Kristine Zwaan                96   Zwemvereniging Hoorn   2:43.96   455  *    
            32.71  1:15.15  2:03.49  2:43.96
   11.  Laura Willemsen               97   Aquarijn               2:48.57   419  *    
            36.77  1:20.06  2:11.03  2:48.57
   12.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          3:04.02   322       
            37.83  1:24.47  2:23.97  3:04.02
   13.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             3:29.06   219       
            51.01  1:41.33  2:41.83  3:29.06
 AFGEM  Lisa den Braber               92   Az&Pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                  Heren, 200m wisselslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 13:40                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bjorn Scherbeijn                   RTC Dordrecht          2:14.31   613       
            28.86  1:03.95  1:41.91  2:14.31
    2.  Yamiko Steenhoek              96   RTC Dordrecht          2:17.04   577       
            28.60  1:04.53  1:44.42  2:17.04
    3.  Vincent Moolhuijsen           94   Oceanus                2:20.67   533       
            29.84  1:06.32  1:48.64  2:20.67
    4.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             2:23.74   500       
            31.34  1:10.11  1:49.26  2:23.74
    5.  Ico Broekhuizen               93   Dwk                    2:24.30   494       
            30.12  1:08.06  1:49.95  2:24.30
    6.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             2:27.73   460       
            30.63  1:07.94  1:53.36  2:27.73
    7.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             2:42.05   349       
            35.81  1:19.77  2:05.70  2:42.05
    8.  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn             2:55.26   275       
            37.29  1:23.64  2:15.14  2:55.26
 AFGEM  Jan-Arnoud Melse              99   Dz&Pc                                      



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Dames, 200m vlinderslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 13:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Shannon Mommersteeg           97   Aquarijn               2:44.29   407       
          2:44.29



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Heren, 200m vlinderslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Verlinden               88   De Dolfijn             2:03.27   740       
            27.06    58.99  1:30.55  2:03.27
    2.  Tim van Deutekom              91   Dwk                    2:15.22   560       
            29.24  1:03.28  1:38.64  2:15.22
    3.  Dennis Eliveld                92   De Dolfijn             2:15.55   556       
            29.67  1:04.56  1:40.17  2:15.55
    4.  Jan Peereboom                 95   Daw                    2:26.20   443       
            30.27  1:07.21  1:46.62  2:26.20
    5.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             2:35.87   366       
            32.65  1:13.01  1:54.90  2:35.87



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                   Dames, 100m rugslag                     Senioren Open
16-10-2011 - 13:50                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               95   Orca                   1:03.33   772       
            31.38  1:03.33
    2.  Maaike de Waard               96   RTC Dordrecht          1:05.13   710  *    
            31.20  1:05.13
    3.  Robin Neumann                 97   De Dolfijn             1:08.02   623       
            33.48  1:08.02
    4.  Anja van der Hout             90   De Dolfijn             1:08.29   616       
            33.45  1:08.29
    5.  Marlou van der Kulk           93   Az&Pc                  1:11.03   547       
            34.61  1:11.03
    6.  Marrit Steenbergen            00   Dz&Pc                  1:12.09   524       
            34.55  1:12.09
    7.  Mariska Teske                 96   Lz 1886                1:12.26   520       
            34.80  1:12.26
    8.  Mandy Verhage                 95   Daw                    1:12.74   510  *    
            35.05  1:12.74
    9.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:12.77   509       
            34.91  1:12.77
   10.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             1:14.10   482       
            35.26  1:14.10
   11.  Kim Visser                    97   Racing Club            1:14.22   480       
            35.35  1:14.22
   12.  Anouk van de Sandt            96   MSV- Zeemacht          1:17.43   422       
            37.02  1:17.43
   13.  Cynthia de Galan              92   De Dolfijn             1:18.00   413       
            37.96  1:18.00
   14.  Laura Stokx                   96   Daw                    1:22.10   354       
            39.37  1:22.10
   15.  Hannah van Westreenen         99   De Dolfijn             1:26.96   298       
            42.54  1:26.96
   16.  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   1:29.71   271       
            45.69  1:29.71
   17.  Carline Verhagen              98   De Dolfijn             1:34.94   229  *    
            47.58  1:34.94
   18.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:35.27   227  *    
            46.34  1:35.27
   19.  Catannia Nortan               99   De Dolfijn             1:38.51   205       
            48.62  1:38.51
   20.  Famke van Heck                00   Zwemvereniging Hoorn   1:44.13   173       
            49.72  1:44.13
   DIS  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht                         AA   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                  Heren, 100m rugslag               Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Sverre Eschweiler             92   De Dolfijn               59.98   649       
            30.06    59.98
    2.  Erik Hagting                  91   Dz&Pc                  1:01.21   610       
            29.93  1:01.21
    3.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                   1:02.26   580       
            30.41  1:02.26
    4.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn             1:03.55   545       
            31.43  1:03.55
    5.  Jorrick Druyven               94   Daw                    1:03.70   542       
            30.82  1:03.70
    6.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             1:07.55   454       
            33.04  1:07.55
    7.  Tim Tuijp                     98   Wzpc                   1:10.21   404       
            35.30  1:10.21
    8.  Olivier Victor van de Voort   97   Dz&Pc                  1:11.21   388       
            35.73  1:11.21
    9.  Thijs van den End             93   Ots                    1:12.53   367       
            35.38  1:12.53
   10.  Jelmer Groos                  96   Dz&Pc                  1:13.10   358       
            35.51  1:13.10
   11.  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn             1:14.60   337       
            36.69  1:14.60
   12.  Vincent Schram                94   Daw                    1:16.07   318       
            37.91  1:16.07
   13.  Arian Van Huis                97   De Dolfijn             1:24.50   232       
            39.74  1:24.50
   14.  Muharem Yilmaz                97   De Dolfijn             1:27.11   211       
            42.01  1:27.11
   15.  Rense Ruig                    99   Wzpc                   1:28.29   203       
            43.11  1:28.29
   16.  Joe Julien Kassis             97   De Dolfijn             1:29.60   194       
            42.65  1:29.60
 NG.ZA  Lars Veefkind                 98   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Jan-Arnoud Melse              99   Dz&Pc                                      
    NG  Thierry Feld                  96   Zwemvereniging Hoorn                       
    NG  Andy Onderstal                95   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Dames, 200m schoolslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 14:05                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Moniek Nijhuis                88   De Dolfijn             2:35.93   725       
            35.24  1:15.35  1:55.65  2:35.93
    2.  Tessa Brouwer                 91   De Dolfijn             2:36.42   718       
            35.77  1:16.04  1:56.02  2:36.42
    3.  Estrella Wierikx              94   MNC Dordrecht          2:48.04   579       
            36.28  1:19.11  2:03.22  2:48.04
    4.  Helena La                     95   Wzpc                   2:52.58   535       
            39.47  1:22.41  2:08.13  2:52.58
    5.  Magda Toeters                 86   Az&Pc                  2:54.27   519       
            40.55  1:24.86  2:09.96  2:54.27
    6.  Lesley Harlaar                96   MNC Dordrecht          2:59.44   476       
            39.97  1:26.10  2:11.91  2:59.44
   DIS  Nicolah Cowles                99   Daw                                   AA   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                 Heren, 200m schoolslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Max Spiering                  94   MNC Dordrecht          2:40.30   500       
            34.94  1:15.68  1:58.16  2:40.30
    2.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn             2:40.50   499       
            36.21  1:16.60  1:58.51  2:40.50
    3.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn   2:42.17   483       
            36.48  1:18.31  2:00.95  2:42.17
    4.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             2:45.04   459       
            37.96  1:20.20  2:03.45  2:45.04
    5.  Vincent Moolhuijsen           94   Oceanus                2:50.82   413  *    
            38.35  1:22.25  2:07.11  2:50.82
    6.  Oebele van der Velde          95   Dz&Pc                  2:53.97   391       
            38.26  1:22.08  2:08.13  2:53.97
    7.  Stefan van den Berg           96   De Dolfijn             2:58.11   365       
            39.88  1:25.82  2:12.84  2:58.11
    8.  Jacob de Roos                 99   Dz&Pc                  2:58.34   363       
            39.42  1:25.92  2:12.51  2:58.34
    9.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             3:36.18   204       
            48.65  1:45.09  2:43.39  3:36.18



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Dames, 100m vrije slag                   Senioren Open
16-10-2011 - 14:15                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tamara van Vliet              94   De Columbiaan            58.35   710       
            27.95    58.35
    2.  Lona Kroese                   87   De Dolfijn               58.59   701       
            28.93    58.59
    3.  Maartje de Wit                95   Wvz                      59.21   680       
            29.41    59.21
    4.  Rosa Veerman                  96   Wzpc                     59.22   679       
            28.32    59.22
    5.  Pascalle Spiekerman           94   Wzpc                   1:00.24   645       
            28.70  1:00.24
    6.  Robin Neumann                 97   De Dolfijn             1:00.76   629       
            29.60  1:00.76
    7.  Maaike de Waard               96   RTC Dordrecht          1:01.60   603       
            28.96  1:01.60
    8.  Parand Zarekiani              94   De Dolfijn             1:01.76   599       
            30.42  1:01.76
    9.  Lia Dekker                    87   De Dolfijn             1:02.36   582       
            30.27  1:02.36
   10.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht          1:02.93   566       
            30.07  1:02.93
   11.  Mariska Teske                 96   Lz 1886                1:03.13   561       
            30.44  1:03.13
   12.  Maxime Verschuur              95   De Dolfijn             1:04.02   538       
            30.79  1:04.02
   13.  Rosanne Ligtvoet              95   MNC Dordrecht          1:05.43   504       
            31.25  1:05.43
   14.  Dèlenn van Oostrom            96   GoSwim                 1:05.97   491       
            31.72  1:05.97
   15.  Aylin van Uffelen             96   Zvvs                   1:06.09   489       
            30.79  1:06.09
   16.  Kristine Zwaan                96   Zwemvereniging Hoorn   1:06.35   483       
            31.22  1:06.35
   17.  Amber Ruig                    96   Wzpc                   1:06.84   472       
            31.64  1:06.84
   18.  Fenke Bosschert               97   Daw                    1:07.21   465       
            31.91  1:07.21
   19.  Laura Advocaat                95   MNC Dordrecht          1:07.50   459       
            32.00  1:07.50
   20.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:07.81   452       
            32.90  1:07.81
   21.  Simone Druijf                 95   Zwemvereniging Hoorn   1:08.00   448       
            31.97  1:08.00
   22.  Hinke Groos                   99   Dz&Pc                  1:08.13   446       
            32.39  1:08.13
   23.  Marcha Kemp                   95   Wzpc                   1:08.83   432       
            33.60  1:08.83
   24.  Sanne Willemsen               95   Aquarijn               1:09.85   414       
            33.26  1:09.85
   25.  Renee v.d. Brink              96   MSV- Zeemacht          1:12.61   368       
            34.49  1:12.61
   26.  Linda Noord                   98   Dz&Pc                  1:13.34   357       
            34.93  1:13.34
   27.  Cynthia de Galan              92   De Dolfijn             1:14.24   345       
            34.87  1:14.24
   28.  Mara Döderlein de Win         00   Wzpc                   1:20.19   273       
            38.69  1:20.19
   29.  Jennifer Tuijp                00   Wzpc                   1:22.27   253       
            40.01  1:22.27
   30.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:23.12   245       
            38.11  1:23.12
   31.  Catannia Nortan               99   De Dolfijn             1:26.16   220       
            40.52  1:26.16
   32.  Famke van Heck                00   Zwemvereniging Hoorn   1:29.97   193       
            42.60  1:29.97



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                 Heren, 100m vrije slag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joost Reijns                  87   De Dolfijn               51.50   755       
            24.69    51.50
    2.  Jan Kersten                   86   De Columbiaan            53.39   678       
            25.43    53.39
    3.  Mark Baars                    85   MNC Dordrecht            53.57   671       
            26.29    53.57
    4.  Victor Poot                   92   MNC Dordrecht            55.08   617       
            27.20    55.08
    5.  Tom Verbeek                   88   De Dolfijn               55.85   592       
            27.01    55.85
        Ties Elzerman                 95   De Dolfijn               55.85   592       
            26.68    55.85
    7.  Jeffrey Appel                 92   Wzpc                     55.90   590       
            26.81    55.90
    8.  Maiko Bouma                   94   Dz&Pc                    56.99   557       
            28.07    56.99
    9.  Michael van der Linden        86   De Dolfijn               57.98   529       
            27.80    57.98
   10.  Thom Wever                    91   Zwemvereniging Hoorn     58.31   520       
            28.43    58.31
   11.  Jarno Weertman                90   De Otters Het Gooi       58.39   518       
            27.93    58.39
   12.  Carlo Kemp                    96   Wzpc                     58.52   515       
            28.27    58.52
   13.  Martijn Teske                 94   Lz 1886                  58.55   514       
            28.17    58.55
   14.  Max Guthman                   96   De Dolfijn               59.15   498       
            28.52    59.15
   15.  Roland Beekes                 91   De Otters Het Gooi       59.19   497       
            29.22    59.19
   16.  Jan Peereboom                 95   Daw                      59.85   481       
            29.00    59.85
   17.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn                 59.93   479       
            28.42    59.93
   18.  Jesse Meijer                  94   De Dolfijn             1:00.72   461       
            28.73  1:00.72
   19.  Rowdy Spaltman                95   Daw                    1:01.47   444       
            28.78  1:01.47
   20.  Dwight van Schoorl            96   De Dolfijn             1:02.89   415       
            30.80  1:02.89
   21.  Martijn Kornet                97   GoSwim                 1:03.18   409       
            30.72  1:03.18
   22.  Jordi Kerssens                96   Zwemvereniging Hoorn   1:04.13   391       
            30.50  1:04.13
   23.  Navin Keizer                  97   De Dolfijn             1:04.59   383       
            30.55  1:04.59
   24.  Jesse Frankenhuizen           97   De Dolfijn             1:06.43   352       
            31.40  1:06.43
   25.  Joost van Erkelens            99   Daw                    1:10.92   289       
            33.09  1:10.92
   26.  Arian Van Huis                97   De Dolfijn             1:12.50   270       
            33.40  1:12.50
   27.  Dennis Rekvelt                98   De Dolfijn             1:14.69   247       
            35.83  1:14.69
   28.  Stefan Reinderink             99   Dz&Pc                  1:16.82   227       
            36.40  1:16.82
   DIS  Ceyhan Cakir                  98   De Dolfijn                            AA   
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 NG.ZA  Lars Veefkind                 98   De Dolfijn                                 



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Dames, 100m vlinderslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 14:30                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lotte Goosen                  92   RTC Dordrecht          1:03.91   674       
            30.26  1:03.91
    2.  Mariska Scheel                93   MNC Dordrecht          1:06.01   612       
            30.45  1:06.01
    3.  Elinore de Jong               89   De Otters Het Gooi     1:06.77   591       
            30.15  1:06.77
    4.  Irene Teufer                  96   De Dolfijn             1:06.89   588       
            31.34  1:06.89
    5.  Esmee Vermeulen               96   De Dolfijn             1:09.46   525       
            31.53  1:09.46
    6.  Annika Arvin                  95   De Dolfijn             1:12.71   458       
            34.00  1:12.71
    7.  Elles Becker                  96   ZC Zeist               1:13.31   447       
            34.21  1:13.31
    8.  Claudia Rijkhoff              96   Zwemvereniging Hoorn   1:14.33   429       
            33.37  1:14.33
    9.  Laura Stokx                   96   Daw                    1:19.65   348       
            34.40  1:19.65
   10.  Jill Muller                   96   Dz&Pc                  1:21.26   328       
            36.78  1:21.26
   11.  Jasmijn Ruijgrok              94   Lz 1886                1:22.92   309       
            36.13  1:22.92
   DIS  Elvira Korthagen              98   Wzpc                   1:33.58        VD   
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            42.88  1:33.58



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Heren, 100m vlinderslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tim van Deutekom              91   Dwk                      58.76   609       
            27.20    58.76
    2.  Yamiko Steenhoek              96   RTC Dordrecht          1:01.40   534       
            28.36  1:01.40
    3.  Michael Tonsbeek              97   De Dolfijn             1:06.88   413       
            32.02  1:06.88
    4.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   1:06.99   411       
            29.47  1:06.99
    5.  Kevin Rozema                  97   Dz&Pc                  1:21.60   227       
            36.62  1:21.60
    6.  Anis el Bachaoui              97   De Dolfijn             1:26.62   190       
            37.56  1:26.62
    7.  Reijer Boodt                  99   De Dolfijn             1:35.23   143       
            43.00  1:35.23



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                  Dames, 200m rugslag                     Senioren Open
16-10-2011 - 14:35                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Annemarie Worst               95   Orca                   2:19.28   719       
            32.75  1:08.00  1:43.84  2:19.28
    2.  Denise Schulpen               97   Aquarijn               2:31.83   555       
            34.78  1:13.94  1:54.52  2:31.83
    3.  Tessa Vermeulen               98   De Dolfijn             2:32.16   551       
            35.90  1:13.96  1:53.24  2:32.16
    4.  Marlou van der Kulk           93   Az&Pc                  2:37.09   501       
            36.54  1:16.67  1:57.37  2:37.09
    5.  Mette Bijeman                 95   Aquarijn               2:39.15   482       
            37.65  1:18.09  1:59.65  2:39.15
    6.  Nynke Klokman                 98   Dz&Pc                  2:41.85   458       
            38.13  1:20.93  2:02.18  2:41.85
    7.  Iranila Pattipilohy           96   De Dolfijn             2:41.98   457       
            38.23  1:20.56  2:04.24  2:41.98
    8.  Samira Mijnen                 97   Wzpc                   2:44.31   438       
            39.32  1:21.59  2:04.24  2:44.31
    9.  Nacinda Paap                  97   Racing Club            2:48.50   406       
            37.42  1:20.18  2:04.43  2:48.50
   10.  Suzanne Mosch                 94   MSV- Zeemacht          2:51.46   385       
            39.90  1:22.19  2:06.67  2:51.46
   11.  Cynthia de Galan              92   De Dolfijn             3:02.22   321       
            42.96  1:29.13  2:15.96  3:02.22
   12.  Suzanne van den Brink         99   MSV- Zeemacht          3:06.64   299       
            43.87  1:33.31  2:22.34  3:06.64
 AFGEM  Maaike de Waard               96   RTC Dordrecht                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                  Heren, 200m rugslag               Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nick Driebergen               87   De Dolfijn             2:01.46   782       
            29.23    59.91  1:31.07  2:01.46
    2.  Erik Hagting                  91   Dz&Pc                  2:17.75   536       
            33.73  1:08.70  1:43.98  2:17.75
    3.  Ruben Dekker                  93   De Dolfijn             2:20.53   505       
            32.53  1:08.56  1:45.34  2:20.53
    4.  Jelmer Groos                  96   Dz&Pc                  2:39.75   343       
            37.76  1:19.25  1:59.91  2:39.75
    5.  Joris Diepeveen               97   De Dolfijn             2:42.97   323       
            38.36  1:19.64  2:01.96  2:42.97
    NG  Thierry Feld                  96   Zwemvereniging Hoorn                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                 Dames, 100m schoolslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 14:45                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Anouk Elzerman                90   De Dolfijn             1:14.00   660       
            35.17  1:14.00
    2.  Amber Ruig                    96   Wzpc                   1:16.83   590       
            36.33  1:16.83
    3.  Jocelijn Spruit               93   De Dolfijn             1:17.05   585       
            36.38  1:17.05
    4.  Sharon van der Leest          92   Wzpc                   1:17.28   580       
            37.19  1:17.28
    5.  Estrella Wierikx              94   MNC Dordrecht          1:17.47   575       
            35.98  1:17.47
    6.  Johnny Mae Hauser             97   De Dolfijn             1:18.48   553       
            36.55  1:18.48
    7.  Helena La                     95   Wzpc                   1:20.54   512       
            38.69  1:20.54
    8.  Sanne Bommer                  95   De Dolfijn             1:20.62   510       
            37.93  1:20.62
    9.  Magda Toeters                 86   Az&Pc                  1:22.93   469       
            39.48  1:22.93
   10.  Marrit Steenbergen            00   Dz&Pc                  1:23.52   459       
            39.83  1:23.52
   11.  Birgit Adriaansen             95   MNC Dordrecht          1:23.73   456       
            39.43  1:23.73
   12.  Hinke Groos                   99   Dz&Pc                  1:23.94   452       
            41.08  1:23.94
   13.  Lesley Harlaar                96   MNC Dordrecht          1:25.81   423       
            40.44  1:25.81
   14.  Marcha Kemp                   95   Wzpc                   1:27.98   393       
            41.32  1:27.98
   15.  Lieke Alofs                   99   Daw                    1:30.88   356       
            41.82  1:30.88
   16.  Jasmijn Ruijgrok              94   Lz 1886                1:31.38   350       
            42.91  1:31.38
   17.  Nicolah Cowles                99   Daw                    1:33.21   330       
            45.60  1:33.21
   18.  Takyiwa Sam                   98   Zwemvereniging Hoorn   1:34.95   312       
            44.80  1:34.95
   19.  Lisa den Braber               92   Az&Pc                  1:39.88   268       
            47.99  1:39.88
   20.  Hannah van Westreenen         99   De Dolfijn             1:40.19   266       
            47.41  1:40.19
   21.  Latesha Liem-Kon-Tja          94   De Dolfijn             1:44.14   237       
            48.09  1:44.14
   22.  Fabienne Scholing             00   Zwemvereniging Hoorn   1:50.56   198       
            51.66  1:50.56
   23.  Famke van Heck                00   Zwemvereniging Hoorn   1:56.23   170       
            57.55  1:56.23
   24.  Catannia Nortan               99   De Dolfijn             1:57.00   167       
            55.67  1:57.00



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                 Heren, 100m schoolslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 14:55                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lennart Stekelenburg          86   De Dolfijn             1:03.64   779       
            29.57  1:03.64
    2.  Bjorn Scherbeijn                   RTC Dordrecht          1:09.90   588       
            32.86  1:09.90
    3.  Marijn van Zundert            94   De Dolfijn             1:10.05   584       
            33.32  1:10.05
    4.  Melvin van de Meij            93   MNC Dordrecht          1:12.58   525       
            34.07  1:12.58
    5.  Rick de Waard                 94   de Zeehond '73         1:12.96   517       
            34.22  1:12.96
    6.  Patrick Molenkamp             88   De Dolfijn             1:13.40   508       
            34.21  1:13.40
    7.  Ico Broekhuizen               93   Dwk                    1:14.06   494       
            34.85  1:14.06
    8.  Max Spiering                  94   MNC Dordrecht          1:14.33   489       
            34.70  1:14.33
    9.  Oebele van der Velde          95   Dz&Pc                  1:15.19   472       
            34.31  1:15.19
   10.  Ivar de Jong                  97   De Dolfijn             1:16.99   440       
            36.43  1:16.99
   11.  Beau Kneppers                 97   Zwemvereniging Hoorn   1:17.91   425       
            36.47  1:17.91
   12.  Vincent Schram                94   Daw                    1:19.69   397       
            36.66  1:19.69
   13.  Ruben Stam                    98   De Dolfijn             1:20.82   380       
            38.78  1:20.82
   14.  Jacob de Roos                 99   Dz&Pc                  1:22.21   361       
            38.34  1:22.21
   15.  Navin Keizer                  97   De Dolfijn             1:23.95   339       
            39.85  1:23.95
   16.  Max Guthman                   96   De Dolfijn             1:24.73   330  *    
            40.36  1:24.73
   17.  Jordi Kerssens                96   Zwemvereniging Hoorn   1:24.89   328       
            38.71  1:24.89
   18.  Jesse Frankenhuizen           97   De Dolfijn             1:27.74   297       
            41.30  1:27.74
   19.  Joost van Erkelens            99   Daw                    1:28.64   288       
            41.44  1:28.64
   20.  Stefan Reinderink             99   Dz&Pc                  1:31.29   264       
            43.28  1:31.29
   21.  Arian Van Huis                97   De Dolfijn             1:31.36   263       
            43.70  1:31.36
   22.  Rick Peereboom                96   Daw                    1:41.26   193       
            45.97  1:41.26
   23.  Mike Andringa                 98   De Dolfijn             1:41.67   191       
            48.05  1:41.67
   24.  Adem Agovic                   99   De Dolfijn             1:55.37   130       
            55.38  1:55.37
   25.  Ceyhan Cakir                  98   De Dolfijn             1:55.80   129       
            55.03  1:55.80
   DIS  Dennis Rekvelt                98   De Dolfijn             1:39.34        SK   
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            47.88  1:39.34
 NG.ZA  Lars Veefkind                 98   De Dolfijn                                 
 AFGEM  Kingue Struijf                94   Wzpc                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                 Dames, 200m vrije slag                   Senioren Open
16-10-2011 - 15:00                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Rosa Veerman                  96   Wzpc                   2:09.33   666       
            29.67  1:02.80  1:36.23  2:09.33
    2.  Ela Hutten                    93   MNC Dordrecht          2:11.94   627       
            30.87  1:04.56  1:38.20  2:11.94
    3.  Moniek Nijhuis                88   De Dolfijn             2:13.79   602       
            31.11  1:05.58  1:40.33  2:13.79
    4.  Milou Julicher                93   MNC Dordrecht          2:15.58   578       
            30.86  1:05.36  1:40.47  2:15.58
    5.  Mandy Verhage                 95   Daw                    2:21.90   504       
            32.00  1:07.83  1:45.06  2:21.90
    6.  Kim Visser                    97   Racing Club            2:22.62   497       
            32.70  1:09.05  1:46.00  2:22.62
    7.  Kimberly Mijnen               95   Wzpc                   2:23.31   489       
            32.50  1:08.94  1:46.80  2:23.31
    8.  Claudia Rijkhoff              96   Zwemvereniging Hoorn   2:23.71   485       
            32.02  1:07.99  1:45.48  2:23.71
    9.  Elles Becker                  96   ZC Zeist               2:23.76   485       
            33.62  1:10.10  1:47.94  2:23.76
   10.  Shannon Mommersteeg           97   Aquarijn               2:23.79   485       
            32.43  1:09.08  1:47.32  2:23.79
   11.  Aylin van Uffelen             96   Zvvs                   2:25.21   470       
            32.78  1:09.80  1:49.33  2:25.21
   12.  Laura Willemsen               97   Aquarijn               2:25.76   465       
            33.46  1:10.71  1:48.97  2:25.76
   13.  Tessa Mosch                   91   MSV- Zeemacht          2:33.92   395       
            33.58  1:12.10  1:53.15  2:33.92
   14.  Linda Noord                   98   Dz&Pc                  2:38.81   360       
            35.99  1:16.98  1:58.39  2:38.81
   15.  Anouk Zandbergen              98   MSV- Zeemacht          2:43.76   328       
            36.78  1:18.90  2:03.83  2:43.76



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                 Heren, 200m vrije slag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 15:10                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Joeri Verlinden               88   De Dolfijn             1:54.51   706       
            26.94    56.29  1:25.38  1:54.51
    2.  Jan Kersten                   86   De Columbiaan          1:59.61   620       
            27.60    59.15  1:29.95  1:59.61
    3.  Dennis Eliveld                92   De Dolfijn             1:59.72   618       
            27.83    58.70  1:29.85  1:59.72
    4.  Victor Poot                   92   MNC Dordrecht          2:00.78   602       
            28.94    59.97  1:30.93  2:00.78
    5.  Erik Nijholt                  94   Dz&Pc                  2:02.48   577       
            28.02    59.03  1:30.76  2:02.48
    6.  Ties Elzerman                 95   De Dolfijn             2:06.49   524       
            28.24  1:00.85  1:34.06  2:06.49
    7.  Maiko Bouma                   94   Dz&Pc                  2:09.89   484       
            27.20  1:00.85  1:35.92  2:09.89
    8.  Jonathan Rozema               95   Dz&Pc                  2:10.73   474       
            30.60  1:04.28  1:38.34  2:10.73
    9.  Jan Peereboom                 95   Daw                    2:12.89   452       
            30.14  1:04.84  1:40.15  2:12.89
   10.  Remy Naporowski               93   Wzpc                   2:13.27   448       
            30.87  1:05.32  1:41.18  2:13.27
   11.  Donny van den Bosch           95   Aquarijn               2:15.72   424       
            30.30  1:05.35  1:40.88  2:15.72
   12.  Tim Tuijp                     98   Wzpc                   2:17.94   404       
            32.13  1:08.15  1:45.26  2:17.94
   13.  Michel van Nieuwkerk          97   De Dolfijn             2:18.32   401       
            31.23  1:06.46  1:42.94  2:18.32
   14.  Jorn Steenbergen              97   Dz&Pc                  2:19.73   388       
            31.53  1:07.33  1:43.87  2:19.73
   15.  Dwight van Schoorl            96   De Dolfijn             2:23.08   362       
            32.95  1:09.81  1:47.82  2:23.08
   16.  Joost van Erkelens            99   Daw                    2:41.85   250       
            36.07  1:16.14  1:59.55  2:41.85
   17.  Muharem Yilmaz                97   De Dolfijn             2:46.22   231       
            36.42  1:19.17  2:04.27  2:46.22
   18.  Rense Ruig                    99   Wzpc                   2:50.69   213       
            39.77  1:23.87  2:08.49  2:50.69
   19.  Joe Julien Kassis             97   De Dolfijn             2:51.88   208       
            36.92  1:20.59  2:07.63  2:51.88



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                 Dames, 400m wisselslag                   Senioren Open
16-10-2011 - 15:20                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lia Dekker                    87   De Dolfijn             5:13.70   633       
            34.75  1:12.96  1:54.63  2:37.42  3:18.33  4:00.19  4:37.90  5:13.70
    2.  Kelly Wigleven                95   MNC Dordrecht          5:26.41   562       
            33.24  1:11.26  1:54.81  2:37.25  3:25.40  4:13.42  4:50.12  5:26.41
    3.  Linda Kamperman               96   Aquarijn               5:31.47   537       
            33.49  1:11.85  1:54.42  2:37.08  3:27.11  4:17.97  4:54.78  5:31.47
    4.  Nacinda Paap                  97   Racing Club            6:09.10   389       
            41.30  1:32.25  2:17.77  3:01.61  3:53.57  4:44.40  5:28.58  6:09.10



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                 Heren, 400m wisselslag             Junioren 1 en ouder
16-10-2011 - 15:25                                                             Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jorrick Druyven               94   Daw                    5:05.05   510       
            29.89  1:06.29  1:45.25  2:23.24  3:08.34  3:54.11  4:30.55  5:05.05
    2.  Olivier Victor van de Voort   97   Dz&Pc                  5:30.03   403       
            34.41  1:15.13  1:57.12  2:36.84  3:27.40  4:18.24  4:54.64  5:30.03
    NG  Andy Onderstal                95   De Dolfijn                                 



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend