Speedo dl 1
Brunssum (NED),    9-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:10.29   261       
          1:10.29
    2.  Bas Dijkstra                  00   HGN (SG)               1:14.87   216       
          1:14.87
    3.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:22.54   161       
          1:22.54
    4.  Lex Carter                    00   HGN (SG)               1:23.93   153       
          1:23.93
    5.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               1:29.91   124       
          1:29.91
    6.  Robert Jansen                 00   HGN (SG)               1:29.98   124       
          1:29.98
    7.  Wesley Dohmen                 00   HGN (SG)               1:35.52   104       
          1:35.52
    8.  Milan Jaschultowski           00   Brunssum               1:52.95    62       
          1:52.95



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Rebergen                  01   HGN (SG)               1:39.86   247       
          1:39.86
    2.  Fleur Wolfs                   01   Zwemclub Eijsden       1:43.67   221       
          1:43.67
    3.  Chanour Mercelina             01   HGN (SG)               1:45.56   209       
          1:45.56
    4.  Nikki Douma                   01   Brunssum               1:54.55   163       
          1:54.55
    5.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               1:55.51   159       
          1:55.51
    6.  Lara Disco                    01   Brunssum               1:55.97   158       
          1:55.97
    7.  Robin Schnijderberg           01   HGN (SG)               1:56.45   156       
          1:56.45
    8.  Vera Weyzen                   01   Kimbria                1:58.32   148       
          1:58.32
    9.  Sara van Vlokhoven            01   Zwemclub Eijsden       1:58.33   148       
          1:58.33
   10.  Iris Willigers                01   Zwemclub Eijsden       1:58.42   148       
          1:58.42
   11.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                2:03.03   132       
          2:03.03
   12.  Janine Veltrop                01   Brunssum               2:06.70   121       
          2:06.70
   13.  Jessie Dautzenberg            01   HGN (SG)               2:07.97   117       
          2:07.97
   DIS  Jinte Waltmans                01   HGN (SG)                                   
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), DIS SL
   DIS  Chelsea Essers                01   Kimbria                1:54.55             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:54.55
 AFGEM  Melis Aydeniz                 01   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:30.25   123       
          1:30.25
    2.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:31.80   117       
          1:31.80
    3.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               1:45.14    78       
          1:45.14
    4.  Jordi Heitlager               02   Brunssum               1:50.41    67       
          1:50.41
    5.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               1:51.92    64       
          1:51.92
    6.  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               1:53.82    61       
          1:53.82
    7.  Bas Spijkers                  03   Brunssum               1:58.56    54       
          1:58.56
    8.  Senna Elissen                 03   Zwemclub Eijsden       2:00.38    52       
          2:00.38
    9.  Guillaume Bams                02   Zwemclub Eijsden       2:06.70    44       
          2:06.70
   10.  Imre Scheepers                03   Brunssum               2:08.95    42       
          2:08.95
   11.  Jordan Labs                   04   Brunssum               2:36.21    23       
          2:36.21
   12.  Jorn Ranzau Hansen            04   Brunssum               2:48.86    18       
          2:48.86



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kiki Fijnaut                  03   HGN (SG)               1:58.53   148       
          1:58.53
    2.  Judith Houtvast               03   HGN (SG)               2:02.64   133       
          2:02.64
    3.  Lianne Kaanen                 03   HGN (SG)               2:16.98    95       
          2:16.98
    4.  Manoek van Vlokhoven          04   Zwemclub Eijsden       2:19.53    90       
          2:19.53
    5.  Fleur Cornelissens            03   HGN (SG)               2:20.38    89       
          2:20.38
 AFGEM  Meyke Eyck                    03   Zwemclub Eijsden                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:12.89   234       
          1:12.89
    2.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:14.49   219       
          1:14.49
    3.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden       1:20.48   174       
          1:20.48
    4.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:20.85   171       
          1:20.85
    5.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:23.69   154       
          1:23.69
    6.  Czes Korczynski               01   Zwemclub Eijsden       1:30.98   120       
          1:30.98
    7.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                1:38.76    94       
          1:38.76
    8.  Nicolas Theunissen            01   Zwemclub Eijsden       1:39.53    92       
          1:39.53
    9.  Tom Sinsel                    01   Zwemclub Eijsden       2:00.50    51       
          2:00.50
   DIS  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)                                   
        AA - Te vroeg bewogen bij de 1e (1-startregel) of 2e start.(geen tijd noteren)
 AFGEM  Anour Dlalat                  01   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)               1:40.17   245       
          1:40.17
    2.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum               1:55.91   158       
          1:55.91
    3.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)               1:59.32   145       
          1:59.32
    4.  Anne Köhlen                   02   HGN (SG)               1:59.99   142       
          1:59.99
    5.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                2:03.67   130       
          2:03.67
    6.  Renske Koetsier               02   Kimbria                2:04.21   128       
          2:04.21
    7.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                2:04.90   126       
          2:04.90
    8.  Romy Voncken                  02   Kimbria                2:05.72   124       
          2:05.72
    9.  Frederique Theunissen         02   Zwemclub Eijsden       2:12.82   105       
          2:12.82
   10.  Sheritsa Mac-Nack             02   Brunssum               2:19.95    89       
          2:19.95
   11.  Michelle Godding              02   Kimbria                2:21.81    86       
          2:21.81
   12.  Yana Korczynski               02   Zwemclub Eijsden       2:29.04    74       
          2:29.04
   DIS  Nikki Starremans              02   HGN (SG)               2:12.28             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:12.28
   DIS  Rafke Langenveld              02   Brunssum               2:18.15             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:18.15
 AFGEM  Anouk Solberg                 02   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bart Köhlen                   98   HGN (SG)               2:19.37   362       
          1:08.88  2:19.37
    2.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       2:19.64   360       
          1:09.39  2:19.64
    3.  Dylan Wolters                 98   HGN (SG)               2:28.61   298       
          1:11.14  2:28.61
    4.  Caio Passos-newman            98   Kimbria                2:30.47   288       
          1:11.82  2:30.47
    5.  Daan Jente                    99   Brunssum               2:30.48   287       
          1:14.06  2:30.48
    6.  Stan Stelten                  99   HGN (SG)               2:30.57   287       
          1:14.16  2:30.57
    7.  Lars van der Haijden          99   HGN (SG)               2:30.82   286       
          1:16.51  2:30.82
    8.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       2:31.31   283       
          1:13.94  2:31.31
    9.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       2:33.35   272       
          1:14.00  2:33.35
   10.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               2:33.95   268       
          1:14.51  2:33.95
   11.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               2:38.09   248       
          1:16.10  2:38.09
   12.  Raoul van Lijf                98   Zwemclub Eijsden       2:41.36   233       
          1:16.91  2:41.36
   13.  Jules Sinsel                  98   Zwemclub Eijsden       2:51.38   194       
          1:22.56  2:51.38
   14.  Thijmen Bruist                98   Brunssum               2:52.80   190       
          1:21.54  2:52.80
   15.  Dennis Niemark                98   Brunssum               3:14.69   132       
          1:32.50  3:14.69
 AFGEM  Olaf van Stee                 99   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Amber Kerkhofs                00   Kimbria                2:31.82   392       
          1:14.95  2:31.82
    2.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       2:34.33   373       
          1:16.33  2:34.33
    3.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                2:36.75   356       
          1:16.56  2:36.75
    4.  Denise Craenen                99   HGN (SG)               2:42.03   322       
          1:19.20  2:42.03
    5.  Kayleigh Fortuin              99   HGN (SG)               2:42.28   321       
          1:18.25  2:42.28
    6.  Julia Lang                    99   HGN (SG)               2:43.29   315       
          1:18.48  2:43.29
    7.  Arijana Alijagic              99   HGN (SG)               2:46.76   296       
          1:21.57  2:46.76
    8.  Aukje Koetsier                00   Kimbria                2:50.31   278       
          1:21.69  2:50.31
    9.  Romy Radermacher              00   HGN (SG)               2:55.92   252       
          1:19.04  2:55.92
   10.  Chayenne Odenhoven            00   HGN (SG)               2:57.42   246       
          1:25.77  2:57.42
   11.  Loes Willigers                00   Zwemclub Eijsden       2:58.98   239       
          1:27.64  2:58.98
   12.  Britt Cornelissens            00   HGN (SG)               2:59.81   236       
          1:27.35  2:59.81
   13.  Kirsten Theunissen            00   Zwemclub Eijsden       3:00.97   231       
          1:25.79  3:00.97
   14.  Iris Heugen                   99   Zwemclub Eijsden       3:20.98   169       
          1:31.67  3:20.98
   15.  Sonja Jansen                  99   HGN (SG)               3:24.69   160       
          1:38.99  3:24.69
   16.  Isabelle Dubois               99   Kimbria                3:30.09   148       
          1:38.25  3:30.09
   17.  Quinty Raes                   99   Brunssum               3:31.60   145       
          1:47.32  3:31.60
   18.  Lauraine Drost                99   HGN (SG)               3:32.54   143       
          1:45.07  3:32.54
   19.  Marieke Huijnen               00   Zwemclub Eijsden       3:46.32   118       
          1:44.64  3:46.32
   20.  Aïcha van Oosten              00   Brunssum               3:52.78   108       
          1:51.19  3:52.78
   21.  Melissa Schonewille           00   Brunssum               4:03.73    94       
          1:56.26  4:03.73
   DIS  Anouk Theunissen              00   HGN (SG)                                   
        AD - Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad. (geen tijden noteren)
 AFGEM  Julie Ouillon                 00   Kimbria                                    
 AFGEM  Stella Peeters                99   HGN (SG)                                   
 AFGEM  Nina Sweelssen                99   Kimbria                                    
 AFGEM  Demi Ummels                   00   Brunssum                                   
 AFGEM  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:22.17   211       
          1:22.17
    2.  Bas Dijkstra                  00   HGN (SG)               1:27.33   175       
          1:27.33
    3.  Lex Carter                    00   HGN (SG)               1:38.92   121       
          1:38.92
    4.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:40.96   113       
          1:40.96
    5.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               1:42.20   109       
          1:42.20
    6.  Robert Jansen                 00   HGN (SG)               1:43.78   104       
          1:43.78
    7.  Wesley Dohmen                 00   HGN (SG)               1:53.54    80       
          1:53.54



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kim Rebergen                  01   HGN (SG)               1:17.51   285       
          1:17.51
    2.  Robin Schnijderberg           01   HGN (SG)               1:22.82   233       
          1:22.82
    3.  Fleur Wolfs                   01   Zwemclub Eijsden       1:27.42   198       
          1:27.42
    4.  Iris Willigers                01   Zwemclub Eijsden       1:27.54   197       
          1:27.54
    5.  Vera Weyzen                   01   Kimbria                1:28.67   190       
          1:28.67
    6.  Chanour Mercelina             01   HGN (SG)               1:28.91   188       
          1:28.91
    7.  Lara Disco                    01   Brunssum               1:32.51   167       
          1:32.51
    8.  Nikki Douma                   01   Brunssum               1:34.32   158       
          1:34.32
    9.  Jinte Waltmans                01   HGN (SG)               1:36.32   148       
          1:36.32
   10.  Chelsea Essers                01   Kimbria                1:39.08   136       
          1:39.08
   11.  Sara van Vlokhoven            01   Zwemclub Eijsden       1:44.89   115       
          1:44.89
   12.  Jessie Dautzenberg            01   HGN (SG)               1:52.38    93       
          1:52.38
   13.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               1:57.86    81       
          1:57.86
   14.  Janine Veltrop                01   Brunssum               2:09.06    61       
          2:09.06
   DIS  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                2:09.89             
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen. (geen tijden noteren)
          2:09.89
 AFGEM  Melis Aydeniz                 01   Kimbria                                    



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Danny Schoenmakers            02   HGN (SG)               1:42.81   107       
          1:42.81
    2.  Jasper Thomas                 02   HGN (SG)               1:47.86    93       
          1:47.86
    3.  Koen de Jonge                 02   HGN (SG)               1:55.87    75       
          1:55.87
    4.  Stef Arntz                    02   HGN (SG)               2:02.77    63       
          2:02.77
    5.  Jordi Heitlager               02   Brunssum               2:17.02    45       
          2:17.02
    6.  Guillaume Bams                02   Zwemclub Eijsden       2:23.04    40       
          2:23.04
   DIS  Christian van der Haijden     03   HGN (SG)               2:02.23             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., DIS RC + RD
          2:02.23
   DIS  Senna Elissen                 03   Zwemclub Eijsden       2:13.54             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:13.54




TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Luuk Roosen                   01   Zwemclub Eijsden       1:24.32   195       
          1:24.32
    2.  Alex Buijs                    01   Zwemclub Eijsden       1:33.67   142       
          1:33.67
    3.  Lars Kerremans                01   HGN (SG)               1:37.75   125       
          1:37.75
    4.  Thimo Elissen                 01   Zwemclub Eijsden       1:40.43   115       
          1:40.43
    5.  Youri van Lijf                01   Zwemclub Eijsden       1:44.92   101       
          1:44.92
    6.  Jylano Nahr                   01   HGN (SG)               1:49.50    89       
          1:49.50
    7.  Czes Korczynski               01   Zwemclub Eijsden       1:51.02    85       
          1:51.02
    8.  Kamal Moustarieh              01   Kimbria                2:00.42    67       
          2:00.42
    9.  Nicolas Theunissen            01   Zwemclub Eijsden       2:02.73    63       
          2:02.73
   DIS  Tom Sinsel                    01   Zwemclub Eijsden       2:15.64             
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:15.64
 AFGEM  Anour Dlalat                  01   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Bo Souhoka                    02   HGN (SG)                 45.99   148       
    2.  Isabel Dijkstra               02   Brunssum                 47.10   138       
    3.  Iris Dijkstra                 02   HGN (SG)                 48.23   129       
    4.  Guusje Vrolijks               02   Kimbria                  54.10    91       
    5.  Sofia Sadok                   02   Kimbria                1:01.30    62       
    6.  Frederique Theunissen         02   Zwemclub Eijsden       1:08.10    45       
   DIS  Nikki Starremans              02   HGN (SG)               1:01.03             
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS VC
   DIS  Renske Koetsier               02   Kimbria                1:02.23             
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
   DIS  Romy Voncken                  02   Kimbria                1:07.16             
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dylan Wolters                 98   HGN (SG)               2:55.87   323       
          1:24.83  2:55.87
    2.  Stan Stelten                  99   HGN (SG)               3:10.89   252       
          1:33.57  3:10.89
    3.  Caio Passos-newman            98   Kimbria                3:12.42   246       
          1:32.42  3:12.42
    4.  Stefan Willigers              98   Zwemclub Eijsden       3:13.42   242       
          1:36.02  3:13.42
    5.  Toine Willigers               99   Zwemclub Eijsden       3:16.16   232       
          1:36.89  3:16.16
    6.  Bart Köhlen                   98   HGN (SG)               3:18.61   224       
          1:36.45  3:18.61
    7.  Jules Sinsel                  98   Zwemclub Eijsden       3:19.69   220       
          1:35.36  3:19.69
    8.  Marciano Wolfs                98   Zwemclub Eijsden       3:20.82   216       
          1:36.54  3:20.82
    9.  Lars van der Haijden          99   HGN (SG)               3:22.70   210       
          1:38.48  3:22.70
   10.  Raoul van Lijf                98   Zwemclub Eijsden       3:25.61   202       
          1:40.84  3:25.61
   11.  Thijmen Bruist                98   Brunssum               3:25.95   201       
          1:39.51  3:25.95
   12.  Kirk Koelstra                 99   Brunssum               3:35.32   176       
          1:43.92  3:35.32
   13.  Jhamiro Habets                98   Brunssum               3:35.41   175       
          1:42.31  3:35.41
   14.  Kobe Jans                     99   Zwemclub Eijsden       3:45.13   153       
          1:40.67  3:45.13
   15.  Dennis Niemark                98   Brunssum               4:11.46   110       
          1:59.93  4:11.46
   DIS  Daan Jente                    99   Brunssum               3:25.43             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:38.71  3:25.43
 AFGEM  Olaf van Stee                 99   HGN (SG)                                   



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Kayleigh Fortuin              99   HGN (SG)               3:09.99   355       
          1:31.70  3:09.99
    2.  Amber Kerkhofs                00   Kimbria                3:11.62   346       
          1:33.32  3:11.62
    3.  Arijana Alijagic              99   HGN (SG)               3:20.36   302       
          1:36.70  3:20.36
    4.  Denise Craenen                99   HGN (SG)               3:26.42   277       
          1:40.45  3:26.42
    5.  Julia Lang                    99   HGN (SG)               3:29.16   266       
          1:43.02  3:29.16
    6.  Romy Radermacher              00   HGN (SG)               3:29.45   265       
          1:40.64  3:29.45
    7.  Amber Raadschilders           00   Kimbria                3:36.36   240       
          1:45.20  3:36.36
    8.  Manon Herben                  99   Zwemclub Eijsden       3:37.03   238       
          1:45.99  3:37.03
    9.  Britt Cornelissens            00   HGN (SG)               3:43.64   217       
          1:51.16  3:43.64
   10.  Kirsten Theunissen            00   Zwemclub Eijsden       3:48.65   203       
          1:48.20  3:48.65
   11.  Loes Willigers                00   Zwemclub Eijsden       3:56.89   183       
          1:56.13  3:56.89
   12.  Melissa Schonewille           00   Brunssum               4:01.32   173       
          1:56.46  4:01.32
   13.  Isabelle Dubois               99   Kimbria                4:06.82   162       
          1:57.76  4:06.82
   14.  Chayenne Odenhoven            00   HGN (SG)               4:11.76   152       
          2:02.45  4:11.76
   15.  Sonja Jansen                  99   HGN (SG)               4:21.39   136  FJ 1 
          2:09.11  4:21.39
   16.  Quinty Raes                   99   Brunssum               4:21.39   136  FJ 2 
          2:10.36  4:21.39
   17.  Lauraine Drost                99   HGN (SG)               4:22.09   135       
          2:10.36  4:22.09
   18.  Anouk Theunissen              00   HGN (SG)               4:25.00   130       
          2:05.87  4:25.00
   19.  Marissa Otero                 99   HGN (SG)               4:38.83   112       
          2:10.58  4:38.83
   20.  Aïcha van Oosten              00   Brunssum               4:42.54   108       
          2:18.58  4:42.54
   DIS  Aukje Koetsier                00   Kimbria                3:48.65             
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:53.35  3:48.65
   DIS  Iris Heugen                   99   Zwemclub Eijsden       3:57.48             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:53.07  3:57.48
 AFGEM  Demi Ummels                   00   Brunssum                                   
 AFGEM  Julie Ouillon                 00   Kimbria                                    
 AFGEM  Stella Peeters                99   HGN (SG)                                   
 AFGEM  Nina Sweelssen                99   Kimbria                                    
 AFGEM  Renee Roosen                  99   Zwemclub Eijsden                           



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Vincent de Munter             00   Brunssum               1:31.26   226       
          1:31.26
    2.  Robert Jansen                 00   HGN (SG)               1:49.57   130       
          1:49.57
    3.  Bilal Nezameldin              00   Brunssum               1:51.04   125       
          1:51.04
    4.  Sidney Duke                   00   Zwemclub Eijsden       1:51.23   124       
          1:51.23
    5.  Lex Carter                    00   HGN (SG)               1:54.29   115       
          1:54.29
    6.  Milan Jaschultowski           00   Brunssum               1:57.26   106       
          1:57.26
    7.  Bas Dijkstra                  00   HGN (SG)               1:58.58   103       
          1:58.58
    8.  Wesley Dohmen                 00   HGN (SG)               2:09.14    79       
          2:09.14



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
9-10-2011                                                                      Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Robin Schnijderberg           01   HGN (SG)               1:30.62   226       
          1:30.62
    2.  Kim Rebergen                  01   HGN (SG)               1:31.56   219       
          1:31.56
    3.  Fleur Wolfs                   01   Zwemclub Eijsden       1:41.67   160       
          1:41.67
    4.  Iris Willigers                01   Zwemclub Eijsden       1:42.51   156       
          1:42.51
    5.  Nikki Douma                   01   Brunssum               1:44.95   145       
          1:44.95
    6.  Anouk Geyselaers              01   Kimbria                1:46.39   139       
          1:46.39
    7.  Chanour Mercelina             01   HGN (SG)               1:47.74   134       
          1:47.74
    8.  Jinte Waltmans                01   HGN (SG)               1:52.18   119       
          1:52.18
    9.  Lara Disco                    01   Brunssum               1:52.28   119       
          1:52.28
   10.  Renske van den Bosch          01   Brunssum               1:52.53   118       
          1:52.53
   11.  Vera Weyzen                   01   Kimbria                1:53.45   115       
          1:53.45
   12.  Sara van Vlokhoven            01   Zwemclub Eijsden       2:01.64    93       
          2:01.64
   13.  Chelsea Essers                01   Kimbria                2:01.86    93       
          2:01.86
   14.  Janine Veltrop                01   Brunssum               2:01.98    92       
          2:01.98
   DIS  Jessie Dautzenberg            01   HGN (SG)               2:05.61             
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.61
 AFGEM  Melis Aydeniz                 01   Kimbria                                    



SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum