Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo deel 1 De Westereen Kring Friesland
De Westereen, 8-10-2011


1 - Speedowedstrijd deel 18-10-2011 - 14:00


Programmanr. 1
8-10-2011 - 14:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Koendert Kellner200000237Dz&Pc3 / 31:12.821:11.90
2.Jelle Betten200001535Dz&Pc3 / 41:12.891:12.41
3.Freek-Jan Melse200000235Dz&Pc3 / 21:17.611:14.53
4.Thomas Hamstra200001693Orca3 / 51:18.001:18.03
5.Noah Vincent Stavorinus200000359Zpd3 / 11:21.911:20.64
6.David Kuipers200003633Orca2 / 31:23.971:22.60
7.Bas Koster200000415Wetterwille2 / 41:29.081:26.84
8.Remco Staalsmid200003019ZC de Forel2 / 21:32.781:29.41
9.Sjoerd Vonk200004241Wetterwille1 / 4NT1:31.16
10.Jurre van Meerlo200000647Wetterwille1 / 31:35.911:35.78
11.Lars Hut200002805Afc1 / 2NT1:40.38


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-10-2011 - 14:07
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Lize Janna de Vries200101948Orca4 / 21:47.901:40.81
2.Shanice Wortel200101596Orca4 / 51:50.821:44.43
3.Janneke Weiland200100128Wetterwille4 / 41:46.211:44.72
4.Kirsten Huisman0101518wellerobben4 / 31:43.231:44.81
5.Elriecke Buurlage200100524Zcnf'343 / 31:52.921:46.80
6.Eva de Groot200102972Orca3 / 12:01.281:48.52
7.Kirsten Mulder200101594Orca3 / 41:57.361:48.72
8.Ineke van der Meer200100750Wetterwille4 / 11:51.011:52.08
9.Devra van Gelder200101946Orca3 / 51:59.831:54.21
10.Sanne Noord200101872Dz&Pc2 / 32:02.661:56.02
11.Danielle Hofstra200102016ZC de Forel2 / 42:03.911:58.32
12.Laura Verkerk0102690wellerobben1 / 32:11.651:58.89
13.Chantal Middelkamp200101010Dz&Pc2 / 52:10.962:01.12
14.Marloes Gatsonides200101016Zpd3 / 21:59.202:01.18
15.Lynn Fledderus200101896ZC de Forel2 / 22:08.352:04.72
16.Marije Jonkman200102842ZC de Forel1 / 4NT2:09.10
17.Trasi de Groot200103766Afc1 / 2NT2:12.09


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-10-2011 - 14:17
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Mathijs Baarda200300633Orca1 / 5NT1:39.08
2.Mees Niemeijer200201275Dz&Pc1 / 31:47.381:42.29FJ 1
3.Makai Haren van200200627ZC de Forel1 / 42:21.421:42.29FJ 2
4.Lútsen de Haan200201163Wetterwille1 / 2NT1:44.69
5.Niels Zwaanswijk200201277Dz&Pc1 / 1NT2:01.85


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-10-2011 - 14:20
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Anna Bremer200300766Dz&Pc1 / 32:27.892:16.11
DISLianne van den Akker200300614ZC de Forel1 / 4NT2:20.91
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-10-2011 - 14:24
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Wesley Kuiper200100889Orca2 / 31:21.731:19.43
2.Jelmar Koopman200100249ZC de Forel2 / 41:30.121:24.68
3.Hendrik Jilderda200100673Wetterwille2 / 21:34.501:30.62
4.Lennard Dussel200100911Dz&Pc2 / 51:36.141:34.07
5.Robin de Vries200100909Dz&Pc1 / 31:42.181:40.67
6.Matthijs Rozema200102561Dz&Pc1 / 41:49.791:42.50
7.Martijn Westenberg200100251ZC de Forel1 / 22:10.921:56.25


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-10-2011 - 14:29
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Margriet Bremer200200616Dz&Pc4 / 41:57.831:54.65
2.Charissa de Vries200201914Dz&Pc4 / 31:57.411:57.25
3.Anneke vd Laan200201154Orca4 / 21:59.431:58.75
4.Sigrid Visser200201670Wetterwille3 / 32:03.961:59.08
5.Laura Schevel200201688Orca3 / 12:12.482:01.48
6.Ielan van Meerlo200201098Wetterwille4 / 52:03.062:01.96
7.Britt Kleinsmit200201482ZC de Forel1 / 4NT2:02.34
8.Laura Noord200202568Afc1 / 3NT2:03.00
9.Lotte Dijkstra200201152Orca3 / 22:10.042:06.18
10.Erna Smit200201908Dz&Pc4 / 12:03.332:06.81
11.Grietsje Ytsma200201684Orca3 / 52:12.032:06.95
12.Myrthe Kingma200201910Dz&Pc2 / 22:28.252:08.03
13.Elisa Westerhuis200201912Dz&Pc2 / 42:20.002:12.44
14.Nikka Markic200201842Orca2 / 32:17.612:12.60
15.Kirsten van den Akker200201480ZC de Forel1 / 2NT2:18.38
16.Nicole Middelkamp200201916Dz&Pc2 / 52:38.262:31.92
DISNynke Zandstra200202044Wetterwille3 / 42:09.472:07.97
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-10-2011 - 14:40
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jelle Betten200001535Dz&Pc3 / 31:24.991:22.19
2.Koendert Kellner200000237Dz&Pc3 / 41:27.891:26.19
3.Freek-Jan Melse200000235Dz&Pc3 / 51:34.141:29.81
4.Thomas Hamstra200001693Orca3 / 21:29.051:32.06
5.David Kuipers200003633Orca2 / 31:38.261:36.30
6.Noah Vincent Stavorinus200000359Zpd3 / 11:35.061:36.51
7.Bas Koster200000415Wetterwille2 / 41:43.191:39.59
8.Remco Staalsmid200003019ZC de Forel2 / 21:47.441:47.28
9.Sjoerd Vonk200004241Wetterwille1 / 4NT1:56.31
10.Lars Hut200002805Afc1 / 2NT2:08.47
DISJurre van Meerlo200000647Wetterwille1 / 31:52.00
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-10-2011 - 15:02
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Lize Janna de Vries200101948Orca4 / 41:23.091:19.41
2.Janneke Weiland200100128Wetterwille4 / 31:21.371:20.36
3.Kirsten Mulder200101594Orca4 / 21:26.441:23.54
4.Shanice Wortel200101596Orca4 / 51:28.941:26.75
5.Chantal Middelkamp200101010Dz&Pc3 / 21:33.741:26.95
6.Lynn Fledderus200101896ZC de Forel3 / 11:34.321:31.20
7.Kirsten Huisman0101518wellerobben2 / 21:40.841:31.26
8.Elriecke Buurlage200100524Zcnf'344 / 11:32.281:32.41
9.Devra van Gelder200101946Orca3 / 31:32.561:33.14
10.Eva de Groot200102972Orca2 / 31:36.751:34.72
11.Marloes Gatsonides200101016Zpd3 / 51:34.021:37.39
12.Sanne Noord200101872Dz&Pc2 / 41:38.091:39.50
13.Ineke van der Meer200100750Wetterwille2 / 51:46.821:40.20
14.Danielle Hofstra200102016ZC de Forel3 / 41:33.571:40.70
15.Nynke van der Beld200101432ZC de Forel2 / 11:56.781:41.38
16.Marije Jonkman200102842ZC de Forel1 / 42:04.071:48.12
17.Laura Verkerk0102690wellerobben1 / 32:00.171:52.79
DISTrasi de Groot200103766Afc1 / 2NT
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-10-2011 - 15:12
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Mathijs Baarda200300633Orca1 / 1NT1:55.87
2.Makai Haren van200200627ZC de Forel1 / 42:28.032:02.28
3.Niels Zwaanswijk200201277Dz&Pc1 / 2NT2:16.18
DISLútsen de Haan200201163Wetterwille1 / 5NT1:58.49
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISMees Niemeijer200201275Dz&Pc1 / 31:59.582:01.78
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-10-2011 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Anna Bremer200300766Dz&Pc1 / 31:04.161:02.65


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-10-2011 - 15:16
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Wesley Kuiper200100889Orca2 / 31:33.231:26.22
2.Jelmar Koopman200100249ZC de Forel2 / 41:35.941:35.68
3.Lennard Dussel200100911Dz&Pc2 / 21:48.621:42.70
4.Hendrik Jilderda200100673Wetterwille1 / 42:02.921:53.05
5.Robin de Vries200100909Dz&Pc2 / 51:55.751:53.85
6.Matthijs Rozema200102561Dz&Pc1 / 32:01.782:02.70
DISMartijn Westenberg200100251ZC de Forel1 / 22:32.54
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-10-2011 - 15:22
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Nynke Zandstra200202044Wetterwille2 / 1NT44.84
2.Margriet Bremer200200616Dz&Pc3 / 349.7450.16
3.Sigrid Visser200201670Wetterwille1 / 1NT59.08
4.Ielan van Meerlo200201098Wetterwille3 / 11:02.7359.30
5.Lotte Dijkstra200201152Orca2 / 41:05.7359.32
6.Charissa de Vries200201914Dz&Pc3 / 51:01.2559.56
7.Anneke vd Laan200201154Orca2 / 21:12.4459.88
8.Myrthe Kingma200201910Dz&Pc3 / 41:00.281:00.91
9.Laura Noord200202568Afc1 / 5NT1:02.06
10.Elisa Westerhuis200201912Dz&Pc3 / 21:00.421:07.15
11.Grietsje Ytsma200201684Orca2 / 5NT1:11.56
12.Nikka Markic200201842Orca1 / 3NT1:13.99
13.Laura Schevel200201688Orca1 / 4NT1:15.06
DISErna Smit200201908Dz&Pc2 / 31:05.601:14.53
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISNicole Middelkamp200201916Dz&Pc1 / 2NT1:34.20
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-10-2011 - 15:27
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Jelle Betten200001535Dz&Pc3 / 31:37.811:35.53
2.Freek-Jan Melse200000235Dz&Pc3 / 21:39.561:39.52FJ 1
3.Koendert Kellner200000237Dz&Pc3 / 51:40.741:39.52FJ 2
4.Noah Vincent Stavorinus200000359Zpd3 / 41:39.401:43.63
5.Thomas Hamstra200001693Orca3 / 11:41.301:44.10
6.David Kuipers200003633Orca2 / 31:46.541:45.46
7.Bas Koster200000415Wetterwille2 / 41:50.461:53.25
8.Remco Staalsmid200003019ZC de Forel2 / 21:54.361:56.12
9.Jurre van Meerlo200000647Wetterwille1 / 32:00.632:05.44
10.Lars Hut200002805Afc1 / 2NT2:09.14
DISSjoerd Vonk200004241Wetterwille1 / 42:09.352:07.66
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-10-2011 - 15:35
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangNaamStartnumVerenigingSerie/BaanInschrijftijdEindtijd
1.Janneke Weiland200100128Wetterwille3 / 31:31.321:28.56
2.Kirsten Mulder200101594Orca3 / 51:39.691:34.54
3.Shanice Wortel200101596Orca2 / 41:45.591:35.54
4.Lize Janna de Vries200101948Orca3 / 41:38.121:38.16
5.Elriecke Buurlage200100524Zcnf'343 / 21:38.551:38.49
6.Eva de Groot200102972Orca1 / 31:49.351:40.66
7.Marloes Gatsonides200101016Zpd2 / 21:46.441:42.23
8.Chantal Middelkamp200101010Dz&Pc2 / 31:44.551:43.61
9.Sanne Noord200101872Dz&Pc2 / 11:49.281:46.94
10.Devra van Gelder200101946Orca2 / 51:47.111:47.67
11.Ineke van der Meer200100750Wetterwille1 / 51:58.861:48.86
12.Kirsten Huisman0101518wellerobben1 / 41:50.561:49.16
13.Danielle Hofstra200102016ZC de Forel3 / 11:43.461:51.58
14.Lynn Fledderus200101896ZC de Forel1 / 21:56.791:57.40
15.Nynke van der Beld200101432ZC de Forel1 / 12:04.062:01.52