Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6
Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 5


Speedo
Amersfoort, 8-10-2011


Programmanr. 1
8-10-2011 - 14:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:17.032000002291:13.91
50m:35.46100m:1:13.91
2.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:19.392000027111:18.02
50m:37.85100m:1:18.02
3.Kevin RoestDe Duinkikkers1:22.032000012231:20.86FJ 1
50m:38.70100m:1:20.86
4.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:19.062000023951:20.86FJ 2
50m:37.22100m:1:20.86
5.Karl van den BurgGoSwim1:28.622000005531:26.13
50m:39.93100m:1:26.13
6.Sem VoormolenDe Haaien1:20.872000004971:27.65
50m:41.21100m:1:27.65
7.Bram BuijvoetsDe Duinkikkers1:28.952000012251:28.06
50m:40.73100m:1:28.06
8.Batikan DulgerDe Duinkikkers1:35.722000032991:29.40
50m:43.20100m:1:29.40
9.Kobus KuipersDe Haaien1:28.082000005111:29.87
50m:43.81100m:1:29.87
10.Boyenn van de HaarDe Albatros1:46.5900002871:34.79
50m:42.82100m:1:34.79
11.Tom de RuiterAZ&PC1:30.202000017511:35.42
50m:44.74100m:1:35.42
12.Mink RietveldAZ&PC1:43.302000026031:36.10
50m:44.56100m:1:36.10
13.Jasper SchaafsmaWoerden1:40.812000004031:37.02FJ 1
50m:44.84100m:1:37.02
14.Sem KoelewijnAZ&PC1:33.122000017491:37.02FJ 2
50m:47.01100m:1:37.02
15.Joost LeeuwenbergAZ&PCNT2000037792:00.14
50m:55.81100m:2:00.14


<< TOP >>
Programmanr. 2
8-10-2011 - 14:05
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia PietersenGoSwim1:50.592001015801:47.80
50m:51.47100m:1:47.80
2.Elin HarmsGoSwim1:47.102001025981:51.39
50m:51.48100m:1:51.39
3.Charlotte van der LendeAZ&PC1:59.252001030301:52.82
50m:52.68100m:1:52.82
4.Anne DresschersIJZ&PC1:56.762001021201:53.94
50m:53.83100m:1:53.94
5.Ella RietveldAZ&PC2:08.532001023981:57.34
6.Sigrid StralenIJZ&PC1:57.072001012882:00.38
50m:57.30100m:2:00.38
7.Joy de JongIJZ&PC2:01.092001012842:02.19
50m:58.20100m:2:02.19
8.Nikki JonkmanGoSwim2:01.602001026002:06.07
50m:59.73100m:2:06.07
DISElise HardemanAZ&PC1:48.382001010681:46.91
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:50.18100m:1:46.91
DISSietske BakelAZ&PCNT2001037621:59.82
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:54.26100m:1:59.82
AFGEMEllen BootAZ&PC1:38.66200100154


<< TOP >>
Programmanr. 3
8-10-2011 - 14:10
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bob BroezeDe Duinkikkers1:29.522002000731:32.25
50m:43.64100m:1:32.25
2.Floyd de MönninkAZ&PC1:37.012002001431:33.16
50m:43.52100m:1:33.16
3.Tim HaanschotenDe Haaien1:50.702003001631:38.29
50m:46.47100m:1:38.29
4.Kaspar van den HoogenAZ&PC1:45.802002012251:39.17FJ 1
50m:47.34100m:1:39.17
5.Delano van den BoschIJZ&PC1:38.482002002371:39.17FJ 2
50m:46.80100m:1:39.17
6.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:43.072002003311:40.84
50m:46.86100m:1:40.84
7.Sander ZuidemaAZ&PC1:49.132002009771:42.82
50m:46.31100m:1:42.82
8.Luuk NiehoffDe Zwoer1:54.632003001211:44.78
50m:48.08100m:1:44.78
9.Freek van DoornDe Haaien2:02.542003001651:50.78
50m:52.23100m:1:50.78
10.Mido van WijkAZ&PC2:13.662002009791:58.44
50m:52.74100m:1:58.44
11.Lucas HazeGoSwimNT2003002892:00.85
50m:53.95100m:2:00.85
12.Rick DijkhuizenZwemclub ZeistNT2004001972:02.02
50m:56.21100m:2:02.02
DISJasper van VeenDe ZwoerNT200201325
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMTristan KornetGoSwim2:08.90200200297


<< TOP >>
Programmanr. 4
8-10-2011 - 14:15
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC2:09.192003001242:01.39
50m:57.93100m:2:01.39
2.Sol TerpstraGoSwim2:31.192003003962:15.70
50m:1:02.27100m:2:15.70
3.Joëlle EngelWoerden2:31.882003002762:28.81
50m:1:05.75100m:2:28.81


<< TOP >>
Programmanr. 5
8-10-2011 - 14:20
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:17.872001007591:16.46
50m:36.59100m:1:16.46
2.Koen van KeulenDe Duinkikkers1:26.042001003791:23.16
50m:38.13100m:1:23.16
3.Bas van BentumGoSwim1:26.582001011091:24.75
50m:39.88100m:1:24.75
4.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:25.662001009131:26.26
50m:39.83100m:1:26.26
5.Rick HaanschotenDe Haaien1:29.862001002911:29.18
50m:43.18100m:1:29.18
6.Nick van ZijpDe Haaien1:44.282001009351:33.47
50m:46.48100m:1:33.47
Rijk DragstraAZ&PCNT2001024731:33.47
50m:43.53100m:1:33.47
8.Rick DoumaDe Zwoer1:31.422001012051:33.61
50m:42.33100m:1:33.61
9.Wim van DuurenWoerden1:47.842001021031:34.78
50m:43.94100m:1:34.78
10.Kennard ReindersDe HaaienNT2001025731:38.08
50m:46.42100m:1:38.08
11.Jarmo ten BroekAZ&PC1:34.522001000851:38.38
50m:42.72100m:1:38.38
12.Ishak OzdemirGoSwim1:45.262001020611:39.36
50m:47.23100m:1:39.36
13.Mats van de WeerdAZ&PC1:42.832001016491:40.78
50m:47.06100m:1:40.78
NG.ZAPieter BreelAZ&PC1:50.13200101475
NG.ZALuc BesselingAZ&PC2:08.74200101473


<< TOP >>
Programmanr. 6
8-10-2011 - 14:25
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Djelo GuddeAZ&PC1:55.492002004021:53.78
50m:54.72100m:1:53.78
2.Monica WalenDe Haaien1:58.422002004282:01.17
50m:58.06100m:2:01.17
3.Dyonne StamAZ&PC2:02.342002002922:01.82
50m:57.63100m:2:01.82
4.Linda CosseeAZ&PC2:04.102002009762:04.20
50m:1:00.01100m:2:04.20
5.Winneke LauwersZwemclub Zeist2:08.422002011742:05.43
50m:57.78100m:2:05.43
6.Maaike BassantAZ&PC2:06.902002012142:05.49
50m:1:01.24100m:2:05.49
7.Femke van BoheemenDe Haaien2:15.612002015062:06.07
50m:1:02.14100m:2:06.07
8.Maartje de KlaverDe Zwoer2:07.812002007542:07.99
50m:1:01.89100m:2:07.99
9.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien2:09.232002003602:19.11
50m:1:07.92100m:2:19.11
DISMarin HarmsGoSwim2:35.222002013382:18.88
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:1:04.93100m:2:18.88
DISSuze BleekerAZ&PCNT2002021242:21.85
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SD - De beweging van de benen niet ten alle tijden gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd
50m:1:06.64100m:2:21.85
NG.ZALianne van de KampAZ&PC2:17.19200200866
NGFlorence HietinkDe ZwoerNT200200654


<< TOP >>
Programmanr. 7
8-10-2011 - 14:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey HahnZwemclub Zeist2:22.481998024892:20.60
50m:32.34100m:1:08.49200m:2:20.60
2.Joey KreuningIJZ&PC2:39.821999026692:28.04
50m:33.72100m:1:11.94200m:2:28.04
3.Jelle BlankestijnDe Duinkikkers2:43.761998037372:30.22
50m:34.62100m:1:12.94200m:2:30.22
4.Skip de MönninkAZ&PC2:40.921999010352:33.74
50m:34.28100m:1:12.70200m:2:33.74
5.Cyriel MuthertWoerden2:44.411998023152:41.59
50m:38.00100m:1:19.20200m:2:41.59
6.Wout de BruinIJZ&PC2:42.521998005552:41.68
50m:36.11100m:1:17.26200m:2:41.68
7.Stefan JonkmanIJZ&PC2:46.771998038072:42.30
50m:34.79100m:1:16.68200m:2:42.30
8.Ruben de BruinZwemclub Zeist2:50.441998040572:46.82
50m:39.46100m:1:21.39200m:2:46.82
9.Ostayo van de HaarDe Albatros3:12.7498019032:52.65
50m:40.57100m:1:24.40200m:2:52.65
10.Stijn van AkenAZ&PCNT1999026492:53.55
50m:37.45100m:1:22.66200m:2:53.55
11.Derk van der SluisDe Duinkikkers3:01.311998009333:00.73
50m:41.97100m:1:28.85200m:3:00.73
12.Max van KeulenDe Duinkikkers3:03.691999019993:03.55
50m:40.77100m:1:27.66200m:3:03.55
13.Daniël HarmsenAZ&PC3:23.831999038413:06.75
50m:43.90100m:1:32.70200m:3:06.75
14.Tijmen KuijpersIJZ&PC3:10.351999027233:10.05
50m:43.14100m:1:34.75200m:3:10.05
15.Sijmen WitteveenAZ&PC3:23.521999023433:11.14
50m:41.72100m:1:31.88200m:3:11.14
16.Kevin GüngörmüsAZ&PC3:45.361999033273:24.08
50m:41.34100m:1:33.53200m:3:24.08
17.Xantier SlijngardAZ&PC3:43.881999015293:24.86
50m:42.60100m:1:31.55200m:3:24.86
DISTobias van den HoogenAZ&PCNT199903983
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
AFGEMGeert-Jan MolIJZ&PC2:47.00199803853
AFGEMChristian de BruinIJZ&PC2:50.95199803851
AFGEMCamiel BootAZ&PC2:52.53199801647
NGMarijn ZwijssenDe ZwoerNT199804775


<< TOP >>
Programmanr. 8
8-10-2011 - 14:45
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Myrthe BeijenGoSwim2:30.202000023502:30.90
50m:34.34100m:1:13.68200m:2:30.90
2.Riemke BosmaAZ&PC2:37.351999022022:31.50
50m:35.68100m:1:15.76200m:2:31.50
3.Emma HattonAZ&PC2:45.142000050902:35.80
50m:36.35100m:1:17.91200m:2:35.80
4.Claudia SchoutenGoSwim2:40.312000008122:36.77
50m:36.85100m:1:18.30200m:2:36.77
5.Mendy KooDe Haaien3:01.471999000652:55.82
50m:39.32100m:1:25.15200m:2:55.82
6.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:05.281999004982:56.00
50m:40.47100m:1:25.27200m:2:56.00
7.Fleur TreepDe Duinkikkers3:08.281999029942:57.42
50m:40.94100m:1:26.23200m:2:57.42
8.Quinty JansenGoSwim2:57.622000008102:58.86
50m:42.10100m:1:27.98200m:2:58.86
9.Ilona VerschoorDe Albatros3:10.8099034782:59.81
50m:40.45100m:1:27.30200m:2:59.81
10.Suzanne AlbersIJZ&PC3:03.281999037223:00.22
50m:40.31100m:1:28.65200m:3:00.22
11.Eline ZuidemaAZ&PC3:07.051999036903:02.69
50m:41.57100m:1:29.81200m:3:02.69
12.Jonne van IngenDe Haaien3:20.531999012003:03.59
50m:42.00100m:1:31.61200m:3:03.59
13.Mijke BergkotteDe Zwoer3:02.501999034343:07.62
50m:40.68100m:1:29.22200m:3:07.62
14.Julia van VeenGoSwimNT2000049763:08.73
50m:40.97100m:1:28.75200m:3:08.73
15.Ellen RoofZwemclub Zeist3:22.291999039783:09.70
50m:45.60100m:1:34.19200m:3:09.70
16.Tara HazeGoSwim3:00.892000028923:10.90
50m:41.75100m:1:30.53200m:3:10.90
17.Renske TinneveltAZ&PC3:32.022000036043:13.33
50m:43.78100m:1:33.78200m:3:13.33
18.Babette van BergenhenegouwenDe Duinkikkers3:27.411999038243:15.30
50m:44.50100m:1:34.68200m:3:15.30
19.June van GroesenZwemclub Zeist3:36.672000038803:17.43
50m:46.22100m:1:40.46200m:3:17.43
20.Noha ZwiersDe DuinkikkersNT2000027963:20.63
50m:45.12100m:1:37.97200m:3:20.63
21.Sanne ZuijdendorpGoSwimNT2000021023:32.04
50m:47.65100m:1:41.49200m:3:32.04
22.Masha OdijkGoSwim3:36.771999049223:32.22
50m:48.03100m:1:42.88200m:3:32.22
23.Mirjam van WaaijDe ZwoerNT2000031943:36.40
50m:47.71100m:1:45.65200m:3:36.40
24.Fleur RosierZwemclub ZeistNT2000048343:57.25
50m:52.62100m:1:55.07200m:3:57.25
25.Kaylee de VriesIJZ&PCNT2000026084:39.51
50m:55.36100m:2:08.28200m:4:39.51
DISFamke WilhelmDe DuinkikkersNT200002900
VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGEMSharon den OudstenDe AlbatrosNT9905136
AFGEMMerve OzdemirGoSwim2:54.03199903380


<< TOP >>
Programmanr. 9
8-10-2011 - 15:00
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:38.222000002291:27.21
50m:42.72100m:1:27.21
2.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:27.552000027111:29.16
50m:44.93100m:1:29.16
3.Kevin RoestDe Duinkikkers1:44.702000012231:31.97
50m:45.73100m:1:31.97
4.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:28.252000023951:32.03
50m:44.58100m:1:32.03
5.Karl van den BurgGoSwim1:39.422000005531:38.58
50m:48.26100m:1:38.58
6.Bram BuijvoetsDe Duinkikkers1:37.702000012251:40.22
50m:48.86100m:1:40.22
7.Jasper SchaafsmaWoerdenNT2000004031:40.63
50m:50.67100m:1:40.63
8.Sem VoormolenDe Haaien1:43.882000004971:40.76
50m:49.46100m:1:40.76
9.Sem KoelewijnAZ&PC1:46.562000017491:45.39
50m:50.84100m:1:45.39
10.Kobus KuipersDe Haaien1:44.472000005111:46.28
50m:52.96100m:1:46.28
11.Tom de RuiterAZ&PC1:46.262000017511:48.09
50m:52.38100m:1:48.09
12.Mink RietveldAZ&PC1:54.602000026031:50.76
50m:55.64100m:1:50.76
13.Boyenn van de HaarDe Albatros1:55.0300002871:51.32
50m:53.66100m:1:51.32
14.Joost LeeuwenbergAZ&PCNT2000037792:06.92
50m:1:02.23100m:2:06.92
DISBatikan DulgerDe Duinkikkers1:40.552000032991:45.29
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:50.02100m:1:45.29


<< TOP >>
Programmanr. 10
8-10-2011 - 15:05
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Saskia PietersenGoSwim1:19.712001015801:16.61
50m:36.31100m:1:16.61
2.Elise HardemanAZ&PC1:23.662001010681:22.00
50m:38.36100m:1:22.00
3.Anne DresschersIJZ&PC1:32.322001021201:34.52
50m:43.24100m:1:34.52
4.Nikki JonkmanGoSwim1:37.502001026001:36.98
50m:46.29100m:1:36.98
5.Deborah VisserDe Duinkikkers1:41.682001026661:41.12
50m:45.83100m:1:41.12
6.Charlotte van der LendeAZ&PC1:52.212001030301:41.36
50m:46.96100m:1:41.36
7.Sigrid StralenIJZ&PC1:37.592001012881:43.45
50m:47.41100m:1:43.45
8.Ella RietveldAZ&PC1:43.482001023981:43.79
50m:48.26100m:1:43.79
9.Joy de JongIJZ&PC1:46.442001012841:50.00
50m:52.87100m:1:50.00
10.Elin HarmsGoSwim1:53.662001025981:51.25
50m:51.60100m:1:51.25
11.Sietske BakelAZ&PCNT2001037622:09.15
50m:59.54100m:2:09.15
AFGEMEllen BootAZ&PC1:21.09200100154


<< TOP >>
Programmanr. 11
8-10-2011 - 15:10
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Bob BroezeDe Duinkikkers1:42.712002000731:41.23
50m:49.13100m:1:41.23
2.Floyd de MönninkAZ&PC1:45.862002001431:47.31
50m:53.12100m:1:47.31
3.Kaspar van den HoogenAZ&PCNT2002012251:49.23
50m:54.93100m:1:49.23
4.Benjamin LotfolahianAZ&PC1:50.742002003311:50.59
50m:55.19100m:1:50.59
5.Delano van den BoschIJZ&PC2:10.522002002371:51.06
50m:55.08100m:1:51.06
6.Luuk NiehoffDe Zwoer2:07.922003001211:57.08
50m:58.31100m:1:57.08
7.Tim HaanschotenDe Haaien2:10.232003001631:58.09
50m:58.04100m:1:58.09
8.Sander ZuidemaAZ&PCNT2002009772:00.94
50m:57.19100m:2:00.94
9.Mido van WijkAZ&PCNT2002009792:21.12
50m:1:09.22100m:2:21.12
DISJasper van VeenDe ZwoerNT2002013251:50.78
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISFreek van DoornDe Haaien2:21.622003001652:04.81
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen
50m:1:01.44100m:2:04.81
DISRick DijkhuizenZwemclub ZeistNT2004001972:11.26
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
50m:1:05.77100m:2:11.26


<< TOP >>
Programmanr. 12
8-10-2011 - 15:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke NijmeijerAZ&PC51.522003001241:00.96
DISJoëlle EngelWoerdenNT2003002761:22.24
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 13
8-10-2011 - 15:15
Jongens, 100m rugslagJongens Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Mart NiehoffDe Zwoer1:29.642001007591:29.20
50m:43.50100m:1:29.20
2.Sebastiaan van der MeerAZ&PC1:32.512001009131:32.36
50m:46.28100m:1:32.36
3.Rick HaanschotenDe Haaien1:40.552001002911:42.07
50m:50.78100m:1:42.07
4.Rijk DragstraAZ&PC1:47.442001024731:44.20
50m:49.82100m:1:44.20
5.Bas van BentumGoSwim1:40.542001011091:44.26
50m:50.49100m:1:44.26
6.Jarmo ten BroekAZ&PC1:46.102001000851:49.54
50m:53.54100m:1:49.54
7.Rick DoumaDe Zwoer1:50.162001012051:51.50
50m:56.40100m:1:51.50
8.Nick van ZijpDe Haaien1:52.812001009351:52.36
50m:55.18100m:1:52.36
9.Mats van de WeerdAZ&PCNT2001016491:57.24
50m:57.08100m:1:57.24
10.Kennard ReindersDe HaaienNT2001025731:58.13
50m:58.43100m:1:58.13
11.Ishak OzdemirGoSwim1:56.562001020612:00.57
50m:59.09100m:2:00.57
DISWim van DuurenWoerden1:57.342001021031:50.40
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:51.86100m:1:50.40
NG.ZALuc BesselingAZ&PCNT200101473
NG.ZAPieter BreelAZ&PC1:53.67200101475
dis volledigKoen van KeulenDe Duinkikkers1:38.292001003791:37.02
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:47.50100m:1:37.02


<< TOP >>
Programmanr. 14
8-10-2011 - 15:25
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Femke van BoheemenDe Haaien51.5120020150651.13
2.Dyonne StamAZ&PC51.5420020029251.65
3.Monica WalenDe Haaien59.4820020042853.89
4.Djelo GuddeAZ&PC57.4520020040258.66
5.Linda CosseeAZ&PCNT20020097658.93
6.Winneke LauwersZwemclub Zeist1:01.142002011741:00.15
7.Daniek Hendriksen of HendriksDe Haaien1:06.172002003601:04.08
8.Maartje de KlaverDe ZwoerNT2002007541:20.22
DISMaaike BassantAZ&PCNT2002012141:14.41
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGFlorence HietinkDe ZwoerNT200200654


<< TOP >>
Programmanr. 15
8-10-2011 - 15:25
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jeffrey HahnZwemclub ZeistNT1998024893:02.57
50m:41.51100m:1:28.45200m:3:02.57
2.Joey KreuningIJZ&PCNT1999026693:19.99
50m:45.71100m:1:38.16200m:3:19.99
3.Jelle BlankestijnDe DuinkikkersNT1998037373:22.30
50m:46.83100m:1:39.63200m:3:22.30
4.Stefan JonkmanIJZ&PC3:31.441998038073:22.96
50m:44.80100m:1:35.92200m:3:22.96
5.Skip de MönninkAZ&PCNT1999010353:24.00
50m:48.22100m:1:41.80200m:3:24.00
6.Tijmen KuijpersIJZ&PCNT1999027233:27.22
50m:47.64100m:1:42.12200m:3:27.22
7.Ruben de BruinZwemclub Zeist3:40.681998040573:29.32
50m:49.38100m:1:43.08200m:3:29.32
8.Wout de BruinIJZ&PC3:47.511998005553:32.41
50m:48.22100m:1:43.10200m:3:32.41
9.Cyriel MuthertWoerden3:51.501998023153:39.51
50m:51.92100m:1:47.95200m:3:39.51
10.Max van KeulenDe DuinkikkersNT1999019993:44.72
50m:51.07100m:1:49.87200m:3:44.72
11.Stijn van AkenAZ&PCNT1999026493:51.28
50m:52.77100m:1:52.31200m:3:51.28
12.Kevin GüngörmüsAZ&PCNT1999033273:56.06
50m:52.24100m:1:52.32200m:3:56.06
13.Xantier SlijngardAZ&PCNT1999015293:56.08
50m:53.31100m:1:55.58200m:3:56.08
14.Daniël HarmsenAZ&PCNT1999038414:03.15
50m:57.01100m:1:59.32200m:4:03.15
15.Sijmen WitteveenAZ&PCNT1999023434:06.13
50m:55.52100m:1:59.01200m:4:06.13
16.Derk van der SluisDe Duinkikkers4:01.991998009334:11.07
50m:56.78100m:2:00.07200m:4:11.07
17.Tobias van den HoogenAZ&PCNT1999039834:43.90
50m:1:04.86100m:2:17.36200m:4:43.90
DISOstayo van de HaarDe Albatros3:55.7698019033:27.90
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:46.35100m:1:38.96200m:3:27.90
AFGEMGeert-Jan MolIJZ&PC3:39.23199803853
AFGEMCamiel BootAZ&PC3:47.23199801647
AFGEMChristian de BruinIJZ&PCNT199803851
NGMarijn ZwijssenDe Zwoer4:13.60199804775


<< TOP >>
Programmanr. 16
8-10-2011 - 15:40
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Claudia SchoutenGoSwimNT2000008123:16.11
50m:43.74100m:1:34.39200m:3:16.11
2.Myrthe BeijenGoSwimNT2000023503:18.50
50m:44.69100m:1:36.29200m:3:18.50
3.Mendy KooDe Haaien3:33.451999000653:23.80
50m:45.34100m:1:37.30200m:3:23.80
4.Fleur TreepDe Duinkikkers3:53.141999029943:25.92
50m:47.67100m:1:39.61200m:3:25.92
5.Quinty JansenGoSwimNT2000008103:29.56
50m:49.25100m:1:43.27200m:3:29.56
6.Riemke BosmaAZ&PC3:46.831999022023:31.39FJ 1
50m:47.99100m:1:42.25200m:3:31.39
7.Marit BorgtsDe Duinkikkers3:49.151999004983:31.39FJ 2
50m:58.54100m:1:42.90200m:3:31.39
8.Suzanne AlbersIJZ&PC3:41.051999037223:33.42
50m:48.35100m:1:43.06200m:3:33.42
9.June van GroesenZwemclub ZeistNT2000038803:37.18
50m:49.19100m:1:45.98200m:3:37.18
10.Ellen RoofZwemclub Zeist3:57.221999039783:46.96
50m:53.52100m:1:51.56200m:3:46.96
11.Masha OdijkGoSwim3:54.281999049223:49.70
50m:53.57100m:1:52.38200m:3:49.70
12.Eline ZuidemaAZ&PC4:04.951999036903:50.58
50m:52.50100m:1:50.25200m:3:50.58
13.Tara HazeGoSwimNT2000028923:50.94
50m:52.97100m:1:53.22200m:3:50.94
14.Ilona VerschoorDe Albatros4:10.9399034783:53.16FJ 1
50m:52.20100m:1:52.70200m:3:53.16
15.Babette van BergenhenegouwenDe Duinkikkers4:02.571999038243:53.16FJ 2
50m:52.82100m:1:51.82200m:3:53.16
16.Jonne van IngenDe Haaien4:08.311999012003:54.55
50m:54.91100m:1:54.99200m:3:54.55
17.Mijke BergkotteDe Zwoer4:07.711999034343:54.61
50m:53.17100m:1:54.95200m:3:54.61
18.Julia van VeenGoSwimNT2000049763:55.37
50m:52.18100m:1:52.57200m:3:55.37
19.Mirjam van WaaijDe ZwoerNT2000031944:12.06
50m:57.41100m:2:03.06200m:4:12.06
20.Fleur RosierZwemclub ZeistNT2000048344:42.45
50m:1:01.80100m:2:15.01200m:4:42.45
21.Famke WilhelmDe DuinkikkersNT2000029004:43.61
50m:1:05.39100m:2:19.30200m:4:43.61
DISKaylee de VriesIJZ&PCNT200002608
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISSanne ZuijdendorpGoSwimNT2000021023:41.12
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:48.42100m:1:46.61200m:3:41.12
DISRenske TinneveltAZ&PCNT2000036043:45.05
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
50m:49.53100m:1:46.78200m:3:45.05
DISNoha ZwiersDe DuinkikkersNT2000027963:54.81
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:54.80100m:1:56.43200m:3:54.81
AFGEMSharon den OudstenDe Albatros4:24.519905136
AFGEMMerve OzdemirGoSwim3:31.40199903380


<< TOP >>
Programmanr. 17
8-10-2011 - 15:55
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Milan ten BroekAZ&PC1:35.282000002291:32.64
50m:43.81100m:1:32.64
2.Aaron Hendriksen of HendriksDe Haaien1:48.332000027111:43.86
50m:49.93100m:1:43.86
3.Sem VoormolenDe Haaien1:43.422000004971:44.04
50m:49.97100m:1:44.04
4.Kevin RoestDe Duinkikkers1:52.582000012231:51.19
50m:53.86100m:1:51.19
5.Batikan DulgerDe Duinkikkers1:55.622000032991:53.33
50m:54.08100m:1:53.33
6.Karl van den BurgGoSwim1:51.132000005531:54.17
50m:54.06100m:1:54.17
7.Jasper SchaafsmaWoerden1:56.422000004031:54.18
50m:54.85100m:1:54.18
8.Bryan KuijerDe Duinkikkers1:59.312000023951:54.63
50m:54.35100m:1:54.63
9.Tom de RuiterAZ&PC2:01.162000017511:57.77
50m:55.48100m:1:57.77
10.Sem KoelewijnAZ&PC1:53.682000017491:59.98
50m:55.61100m:1:59.98
11.Joost LeeuwenbergAZ&PCNT2000037792:01.57
50m:57.98100m:2:01.57
DISBram BuijvoetsDe Duinkikkers1:57.592000012251:56.90
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:56.32100m:1:56.90
DISKobus KuipersDe Haaien2:02.852000005111:59.77
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:58.57100m:1:59.77
DISMink RietveldAZ&PC2:05.022000026032:08.12
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
50m:59.04100m:2:08.12


<< TOP >>
Programmanr. 18
8-10-2011 - 16:00
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Elise HardemanAZ&PC1:33.292001010681:33.18
50m:45.48100m:1:33.18
2.Saskia PietersenGoSwim1:32.352001015801:35.17
50m:46.45100m:1:35.17
3.Ella RietveldAZ&PC1:43.922001023981:43.37
50m:51.13100m:1:43.37
4.Anne DresschersIJZ&PC1:50.802001021201:50.46
50m:54.13100m:1:50.46
5.Charlotte van der LendeAZ&PC1:56.192001030301:53.19
50m:53.51100m:1:53.19
6.Deborah VisserDe DuinkikkersNT2001026661:53.26
50m:54.67100m:1:53.26
DISElin HarmsGoSwim1:55.17200102598
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
DISSigrid StralenIJZ&PC2:05.982001012881:49.79
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:54.36100m:1:49.79
DISNikki JonkmanGoSwim1:42.382001026001:52.00
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:55.86100m:1:52.00
DISJoy de JongIJZ&PC1:56.252001012841:55.08
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
50m:57.65100m:1:55.08
AFGEMEllen BootAZ&PC1:29.82200100154