Nr. 1. Dames, 4 x 100m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m schoolslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 13. Dames, 100m vlinderslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m schoolslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Heren, 100m schoolslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Alle, 50m vrije slag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 22. Meisjes, 50m rugslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Jongens, 50m rugslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 200m schoolslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 32. Jongens, 200m schoolslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 34. Dames, 200m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 38. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 39. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 41. Jongens, 4 x 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later


D1-competitie 1e ronde
Zaandam, 2-10-2011


Programmanr. 1
2-10-2011 - 12:30
Dames, 4 x 100m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZV Waterland 1ZV Waterland4:28.044:27.25
Saritha van Zanten
Ryanne van Gulik
98
89
1:06.76Sarah de Waart
Rozemarijn de Waart
91
92
2.Torpedo 1Torpedo4:38.104:37.79
Esther Kox
Annika Neuteboom
96
96
32.391:08.17
1:09.25
Janneke Hoenders
Milja Breed
97
88
1:09.60
1:10.77
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:52.524:57.53
Michelle Nierop
Nadine Scheeve
96
97
35.431:14.15
1:15.03
Roxanne Kiks
Bente Rogge
96
97
1:19.07
1:09.28


<< TOP >>
Programmanr. 3
2-10-2011 - 12:35
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.ZV Waterland 1ZV Waterland2:23.912:21.09
Vito Meij
Jos Kalverboer
99
96
38.69Rick van Zanten
Brian van Kerkwijk
98
96
2.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:34.532:30.72
Jurriaan van der Struijk
Kevin Nillesen
98
99
37.54
46.47
Erno Snoek
Mats Sandburg
96
96
3.Torpedo 1Torpedo2:38.202:34.64
Kevin Strampel
Teun Steinroth
97
96
38.29
39.93
Jimmy Wilkens
Vince van Kleef
98
98


<< TOP >>
Programmanr. 4
2-10-2011 - 12:40
50m rugslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Alex van WaverenZV Waterland53.97020127148.54

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Nouska de ReusZaanstad (SG)53.8420020083053.28
2.Brechtje HofTorpedoNT20020140854.64
DISLiselot PronkTorpedo28.3920020213455.31RF
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGEMAbigail van VeldenTorpedoNT200202332


<< TOP >>
Programmanr. 5
2-10-2011 - 12:40
Meisjes, 100m schoolslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Maxine SchaapZaanstad (SG)1:38.692000015121:37.841:37.84
2.Viënne JanssenTorpedo1:46.642001013521:43.01FJ 147.571:43.01
3.Yara GaljeZaanstad (SG)1:47.712001003721:43.01FJ 248.131:43.01
4.Rachel JahnZaanstad (SG)1:54.412001009581:47.8849.951:47.88
5.Kim GroeneveldZV Waterland2:00.9401009241:48.1651.041:48.16
6.Lieke RoggeZaanstad (SG)1:49.282000017121:49.2651.451:49.26
7.Daphne GerritsmaTorpedoNT2000048061:50.2151.441:50.21
8.Amber StrampelTorpedo1:54.922001016621:52.4553.281:52.45
9.Micky SpakmanTorpedo2:03.342000042681:54.0854.291:54.08
10.Venna FassaertZaanstad (SG)NT2001014101:54.7155.211:54.71
11.Roos WindtZV Waterland2:01.7200026141:55.5454.481:55.54
12.Morgan GirothZaanstad (SG)2:08.962000038061:57.1357.321:57.13
13.Indy HooijschuurZaanstad (SG)2:02.282001021301:59.1457.401:59.14
14.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)2:04.602001019301:59.2357.941:59.23
15.Feline VerheijZV Waterland2:02.1701031601:59.5156.891:59.51
16.Ariane SmitTorpedo2:00.072000016522:01.502:01.50
17.Kaya de RuijterTorpedoNT2001033702:01.982:01.98
18.Merlin TerolZaanstad (SG)2:19.122000047082:07.881:00.472:07.88
19.Bianca KosterZaanstad (SG)2:23.612001006302:14.541:03.392:14.54
20.Isa de JongTorpedoNT2001033722:14.891:03.982:14.89
21.Amber HopmanTorpedoNT2001033742:18.121:04.822:18.12
DISRoos SchipperZV Waterland2:05.890102408AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISJeannine PosZaanstad (SG)1:56.042000017101:50.77SL51.311:50.77
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZAJanna de GrootTorpedoNT200004804


<< TOP >>
Programmanr. 7
2-10-2011 - 12:50
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Arjen van der VisZV Waterland1:44.9700029451:44.661:44.66
2.Max VonkZaanstad (SG)1:49.992001007131:45.6049.601:45.60
3.Thies van CapelleTorpedo1:56.792000038911:47.0752.151:47.07
4.Baran MattagiZaanstad (SG)1:49.722000039011:48.3150.921:48.31
5.Ruben UidamZV Waterland1:47.2900029491:50.4752.731:50.47
6.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:53.962001027191:50.8753.281:50.87
7.Olaf SmitTorpedo1:54.602000016771:51.5153.141:51.51
8.Bas BetsZaanstad (SG)1:57.342000010591:53.0253.231:53.02
9.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)NT2000015051:53.2354.821:53.23
10.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:53.182001004531:53.9454.101:53.94
11.Matthé KnolZaanstad (SG)1:54.422001003091:55.691:55.69
12.Ivar KramerZaanstad (SG)2:02.902001016471:56.001:56.00
13.Maarten HoendersTorpedoNT2000040131:59.8754.231:59.87
14.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)2:00.862001017572:02.8156.702:02.81
15.Michael van KerkwijkZV Waterland1:58.1801022052:04.0757.762:04.07
DISYassine BelhadaouiZaanstad (SG)2:08.032000035311:54.54SL54.601:54.54
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISFloris KooiZaanstad (SG)1:57.892001008012:01.61SL-SK56.282:01.61
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
NG.ZAShamil AgovicTorpedoNT200102559
NGJesse van der DuinTorpedo1:50.87200001447


<< TOP >>
Programmanr. 9
2-10-2011 - 13:00
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Saritha van ZantenZV Waterland1:17.4498012201:18.501:18.50
2.Marit LeusinkTorpedo1:26.841999015701:22.581:22.58
3.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)1:25.491998007901:25.431:25.43
4.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)1:34.771999013021:27.971:27.97
5.Fleur BonkerkZaanstad (SG)1:25.191998033761:28.251:28.25
6.Stephanie BentumTorpedo1:35.921999008261:28.481:28.48
7.Noa DikZaanstad (SG)1:31.161998048361:29.011:29.01
8.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:31.621998033821:31.161:31.16
9.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:35.041999035101:31.731:31.73
10.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:33.871999023141:32.841:32.84
11.Anna BruinsZaanstad (SG)1:37.511999019661:33.251:33.25
12.Roanne StolkZV Waterland1:33.4898010021:34.381:34.38
13.Amber HofTorpedo1:55.401998027301:34.471:34.47
14.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:36.441998006501:35.801:35.80
15.Merel HooijschuurZaanstad (SG)1:42.161999046301:35.821:35.82
16.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:39.171999017481:36.751:36.75
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:39.361998006521:37.501:37.50
18.Rebecca SchipperZV Waterland1:47.3599022401:37.921:37.92
19.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)1:39.691998035321:38.981:38.98
20.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:38.941999041781:39.461:39.46
21.Roos VenemaZV WaterlandNT99054521:40.641:40.64
22.Myrthe TwiskerTorpedo1:54.161999038121:43.371:43.37
23.Yannick LooyschelderTorpedoNT1999054001:44.571:44.57


<< TOP >>
Programmanr. 10
2-10-2011 - 13:10
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rick van ZantenZV Waterland1:15.1998003511:14.841:14.84
2.Jelle BetsZaanstad (SG)1:30.051998017291:23.681:23.68
3.Vito MeijZV Waterland1:31.0899007771:25.421:25.42
4.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:31.391998037291:29.871:29.87
5.Vince van KleefTorpedo1:28.231998044471:31.151:31.15
6.Jimmy WilkensTorpedo1:34.771998014371:32.211:32.21
7.Kees DetermanZV Waterland1:37.4499013651:34.971:34.97
8.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:40.111999025831:37.501:37.50
9.Rick SimonseTorpedoNT1998031591:38.221:38.22
10.Tijs van den HamTorpedoNT1998020311:47.441:47.44
11.Jesse LiebertonTorpedoNT1999041311:49.261:49.26
12.Marc SchellingerZV Waterland1:47.7298050511:50.141:50.14
13.Gijs SteinrothTorpedo1:56.481998043651:51.231:51.23
14.Joey KlarenbeekTorpedo2:09.921998049831:54.921:54.92
15.Job SignerTorpedoNT1998050352:03.252:03.25
DISBasil BarrettZaanstad (SG)1:45.911999021571:49.66RF1:49.66
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISJeroen KokTorpedoNT1999041991:59.75SL1:59.75
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 11
2-10-2011 - 13:15
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Sascha MoenisZV Waterland37.10960655032.23
2.Lisa SchellingerZV Waterland31.52960200632.35
3.Janneke HoendersTorpedo34.6519970545433.02
4.Roxanne KiksZaanstad (SG)33.8119960517033.66
5.Gemma van der VoortTorpedo35.5619960367234.15
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)33.4719960321834.70
7.Celine JacobsZaanstad (SG)34.6219960170034.89
8.Delia VerheijZV Waterland37.41970617834.92
9.Robin SimonseTorpedo36.3619960349434.97
10.Kayla BrugmanTorpedo39.6419970197635.94
11.Evelien van der SchaarTorpedo37.3019960614836.27
12.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)36.6319970217636.38
13.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)38.0419970548238.12
14.Melanie KerkhofZaanstad (SG)39.1119960631839.60
15.Isabel CornelissenTorpedoNT19970606040.97
DISMichelle NieropZaanstad (SG)33.36199603242AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
NGLudi van LeeuwenTorpedo32.84199704854


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-10-2011 - 13:20
Jongens, 50m vrije slagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Jos KalverboerZV Waterland28.66960224129.31
2.Brian van KerkwijkZV Waterland30.32960533930.75
3.Teun SteinrothTorpedo30.6119960251930.76
4.Jesse-Ze SoepnelTorpedo32.9619960517131.42
5.Kevin StrampelTorpedo39.6519970435132.26
6.Koen de JongZaanstad (SG)36.0219970034732.63
7.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)36.1919980062133.07
8.Herke BrugmanZV Waterland38.00960414333.44
9.Mats SandburgZaanstad (SG)33.4619960099133.49
10.Pim StroomerTorpedo36.5619970471533.81


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-10-2011 - 13:25
Dames, 100m vlinderslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Annika NeuteboomTorpedo1:20.511996013541:21.2237.601:21.22
2.Bente RoggeZaanstad (SG)1:28.511997015361:23.5738.331:23.57
3.Hester BoesZV Waterland1:26.4494036701:28.4639.731:28.46
4.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:38.581997006841:37.0241.671:37.02
5.Kimberley RoquasTorpedo1:46.861994032301:58.1050.651:58.10


<< TOP >>
Programmanr. 15
2-10-2011 - 13:25
Jongens, 100m vlinderslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Tom HuydtsTorpedo1:12.501994023751:08.1930.891:08.19
2.Paul de GraafZV Waterland1:10.4895001071:09.1531.121:09.15
3.Erno SnoekZaanstad (SG)1:26.671996009251:18.5534.751:18.55
4.Ziggy van der PloegTorpedo1:28.981994047211:31.2938.861:31.29


<< TOP >>
Programmanr. 17
2-10-2011 - 13:30
Dames, 100m schoolslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Esther KoxTorpedo1:22.691996006121:25.1540.191:25.15
2.Milja BreedTorpedo1:26.311988005941:28.0741.301:28.07
3.Sarah de WaartZV Waterland1:25.6691034001:28.1941.481:28.19
4.Ryanne van GulikZV Waterland1:27.4889054701:29.0242.511:29.02
5.Rozemarijn de WaartZV Waterland1:28.8192019541:31.0342.791:31.03
6.Mieke van DrielZV Waterland1:34.3989010081:35.4444.881:35.44
7.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:33.361997031301:36.3744.871:36.37
8.Ellen HoornZaanstad (SG)1:41.521993011321:38.5745.691:38.57
NGStephanie HavenaarZV Waterland1:40.508901604


<< TOP >>
Programmanr. 19
2-10-2011 - 13:35
Heren, 100m schoolslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.João SchilderZV Waterland1:11.2792021451:13.2833.941:13.28
2.Tom van GulikZV Waterland1:12.4084007991:14.8534.741:14.85
3.Nick VenemaZV Waterland1:12.1193009511:15.1634.511:15.16
4.Jordy KokZV Waterland1:14.7687017831:16.9236.231:16.92
5.Laurent WilkensTorpedo1:17.381993032211:19.8437.631:19.84
6.Nicky KokZV Waterland1:17.6088019311:20.4538.201:20.45
7.Tijmen SchaapherderTorpedo1:19.661995021411:21.3137.681:21.31
8.Kristian StamZaanstad (SG)1:20.311991021871:21.5339.411:21.53
9.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:25.211980012231:26.3740.751:26.37
10.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:23.151992030891:26.4240.541:26.42
11.Maikel BoesZV Waterland1:26.4592046291:27.4840.611:27.48
12.Casper GrasZaanstad (SG)1:26.251992004031:27.6740.541:27.67
13.Stefan BouwmanZV Waterland1:26.6791002511:34.1343.141:34.13
14.Arno de GraafZaanstad (SG)1:40.361960008411:36.411:36.41


<< TOP >>
Programmanr. 21
2-10-2011 - 13:35
50m vrije slagMix Minioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Alex van WaverenZV Waterland44.38020127144.18

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Nouska de ReusZaanstad (SG)51.0520020083045.95
2.Brechtje HofTorpedo46.4820020140846.04
3.Liselot PronkTorpedo52.6020020213446.50
AFGEMAbigail van VeldenTorpedoNT200202332


<< TOP >>
Programmanr. 22
2-10-2011 - 13:40
Meisjes, 50m rugslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Lieke RoggeZaanstad (SG)43.1620000171241.40
2.Yara GaljeZaanstad (SG)44.1520010037241.48
3.Viënne JanssenTorpedo45.8420010135242.19
4.Rachel JahnZaanstad (SG)42.6720010095843.36
5.Maxine SchaapZaanstad (SG)45.1920000151243.58
6.Kim GroeneveldZV Waterland44.42010092444.43
7.Amber StrampelTorpedo51.8820010166244.50
8.Ariane SmitTorpedo44.9720000165244.97
9.Roos WindtZV Waterland44.45000261445.53
10.Venna FassaertZaanstad (SG)49.4320010141048.72
11.Morgan GirothZaanstad (SG)50.2020000380649.65
12.Jeannine PosZaanstad (SG)50.0920000171049.86
13.Daphne GerritsmaTorpedo54.3120000480652.16
14.Kaya de RuijterTorpedo52.0420010337053.24
15.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)52.9320010193053.36
16.Feline VerheijZV Waterland52.52010316053.58
17.Bianca KosterZaanstad (SG)50.2520010063053.81
18.Roos SchipperZV Waterland51.24010240853.85
19.Indy HooijschuurZaanstad (SG)NT20010213054.54
20.Amber HopmanTorpedo54.4920010337454.58
21.Merlin TerolZaanstad (SG)NT2000047081:00.91
DISMicky SpakmanTorpedoNT20000426855.68RD
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISIsa de JongTorpedo1:01.062001033721:01.25RC
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAJanna de GrootTorpedo1:04.06200004804


<< TOP >>
Programmanr. 24
2-10-2011 - 13:45
Jongens, 50m rugslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd
1.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)40.9720000150540.82
2.Arjen van der VisZV Waterland41.30000294541.35
3.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)44.1920000353143.08
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)44.2420010271943.42
5.Max VonkZaanstad (SG)44.0820010071345.21
6.Olaf SmitTorpedo47.7620000167745.45
7.Michael van KerkwijkZV Waterland42.44010220546.20
8.Bas BetsZaanstad (SG)46.7220000105946.23
9.Ruben UidamZV Waterland46.33000294948.05
10.Jorn DekkerZaanstad (SG)46.0220010045349.07
11.Matthé KnolZaanstad (SG)47.0920010030949.28
12.Thies van CapelleTorpedoNT20000389149.37
13.Baran MattagiZaanstad (SG)53.1720000390153.84
14.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)52.6620010175754.52
15.Ivar KramerZaanstad (SG)57.9120010164756.20
16.Floris KooiZaanstad (SG)54.6120010080156.34
17.Maarten HoendersTorpedoNT20000401358.90
NG.ZAShamil AgovicTorpedo50.82200102559
NGJesse van der DuinTorpedo43.51200001447


<< TOP >>
Programmanr. 26
2-10-2011 - 13:50
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Saritha van ZantenZV Waterland1:08.6798012201:08.1632.961:08.16
2.Marit LeusinkTorpedo1:13.161999015701:13.4835.711:13.48
3.Kitty Lynn JoustraZaanstad (SG)1:18.471998007901:16.31FJ 136.301:16.31
4.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:16.381999035101:16.31FJ 236.481:16.31
5.Stephanie BentumTorpedo1:15.041999008261:16.4236.101:16.42
6.Alessandra SwerissenZaanstad (SG)1:21.721999013021:17.2637.581:17.26
7.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:22.821998033821:17.8037.951:17.80
8.Noa DikZaanstad (SG)1:21.601998048361:20.0837.791:20.08
9.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:21.441998006501:21.2437.971:21.24
10.Anna BruinsZaanstad (SG)1:23.181999019661:22.0838.861:22.08
11.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:23.351999023141:22.9339.201:22.93
12.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:25.591998006521:23.5440.861:23.54
13.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:23.901999017481:23.7639.041:23.76
14.Amber HofTorpedo1:27.861998027301:24.1841.251:24.18
15.Roanne StolkZV Waterland1:23.0498010021:26.8940.651:26.89
16.Rebecca SchipperZV Waterland1:25.4399022401:27.5542.251:27.55
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:24.231999041781:30.0642.381:30.06
18.Roos VenemaZV Waterland1:31.0399054521:31.5145.151:31.51
19.Myrthe TwiskerTorpedo1:32.131999038121:31.5942.881:31.59
20.Ilham Taj-dineZaanstad (SG)1:28.441998035321:31.7743.051:31.77
21.Merel HooijschuurZaanstad (SG)1:30.811999046301:32.7242.801:32.72
22.Yannick LooyschelderTorpedo1:47.021999054001:40.2647.701:40.26
AFGEMFleur BonkerkZaanstad (SG)1:21.70199803376


<< TOP >>
Programmanr. 28
2-10-2011 - 14:00
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Rick van ZantenZV Waterland1:05.5698003511:08.2732.271:08.27
2.Jelle BetsZaanstad (SG)1:16.331998017291:12.1434.611:12.14
3.Ruben DirkzwagerZaanstad (SG)1:15.911998037291:16.5935.841:16.59
4.Vito MeijZV Waterland1:26.8499007771:17.8436.281:17.84
5.Jimmy WilkensTorpedo1:19.881998014371:18.4037.841:18.40
6.Vince van KleefTorpedo1:16.931998044471:19.3038.211:19.30
7.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:23.941999025831:24.1640.441:24.16
8.Rick SimonseTorpedo2:09.791998031591:28.8942.581:28.89
9.Kees DetermanZV Waterland1:27.8099013651:28.9041.301:28.90
10.Tijs van den HamTorpedoNT1998020311:32.6542.501:32.65
11.Basil BarrettZaanstad (SG)1:36.891999021571:38.1146.141:38.11
12.Jesse LiebertonTorpedoNT1999041311:38.1645.161:38.16
13.Marc SchellingerZV Waterland1:39.5098050511:39.0747.601:39.07
14.Gijs SteinrothTorpedo1:42.011998043651:41.7347.701:41.73
15.Joey KlarenbeekTorpedo1:47.331998049831:42.8046.391:42.80
16.Jeroen KokTorpedoNT1999041991:50.1147.281:50.11
17.Job SignerTorpedoNT1998050351:51.8652.281:51.86


<< TOP >>
Programmanr. 30
2-10-2011 - 14:05
Meisjes, 200m schoolslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Michelle NieropZaanstad (SG)3:19.821996032423:15.2444.821:34.393:15.24
2.Sascha MoenisZV Waterland3:25.8296065503:21.7045.791:36.543:21.70
3.Gemma van der VoortTorpedo3:21.531996036723:21.7845.891:37.573:21.78
4.Kayla BrugmanTorpedoNT1997019763:30.0547.131:41.063:30.05
5.Janneke HoendersTorpedoNT1997054543:30.9346.321:40.683:30.93
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)3:41.291996032183:31.0848.561:41.623:31.08
7.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)3:33.941997021763:35.7848.761:44.413:35.78
8.Lisa SchellingerZV Waterland3:23.0196020063:36.0847.801:42.773:36.08
9.Robin SimonseTorpedo3:46.371996034943:43.6649.301:46.893:43.66
10.Roxanne KiksZaanstad (SG)3:51.581996051703:46.2752.951:50.163:46.27
11.Evelien van der SchaarTorpedo3:46.731996061483:50.0752.561:50.563:50.07
12.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)3:54.711997054823:53.5152.861:53.453:53.51
13.Isabel CornelissenTorpedoNT1997060603:53.8250.921:50.293:53.82
14.Delia VerheijZV Waterland4:00.2897061783:58.6054.991:56.393:58.60
15.Melanie KerkhofZaanstad (SG)NT1996063184:02.0855.941:57.034:02.08
DISCeline JacobsZaanstad (SG)NT1996017003:56.18SK53.611:56.333:56.18
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
NGLudi van LeeuwenTorpedo4:00.66199704854


<< TOP >>
Programmanr. 32
2-10-2011 - 14:15
Jongens, 200m schoolslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Teun SteinrothTorpedo3:16.291996025193:13.7843.121:33.543:13.78
2.Jos KalverboerZV Waterland3:17.4596022413:14.7843.521:34.383:14.78
3.Herke BrugmanZV Waterland3:28.7396041433:21.2944.731:36.293:21.29
4.Kevin StrampelTorpedoNT1997043513:21.8944.361:35.643:21.89
5.Jurriaan van der StruijkZaanstad (SG)NT1998006213:24.5246.771:40.653:24.52
6.Koen de JongZaanstad (SG)NT1997003473:34.4948.701:43.253:34.49
7.Brian van KerkwijkZV WaterlandNT96053393:42.5747.071:43.253:42.57
8.Mats SandburgZaanstad (SG)NT1996009913:45.3650.331:47.313:45.36
9.Jesse-Ze SoepnelTorpedo4:25.161996051714:19.1952.122:00.004:19.19


<< TOP >>
Programmanr. 34
2-10-2011 - 14:25
Dames, 200m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Bente RoggeZaanstad (SG)2:33.631997015362:26.2833.571:10.382:26.28
2.Annika NeuteboomTorpedo2:45.331996013542:36.0236.151:16.662:36.02
3.Hester BoesZV Waterland2:34.7094036702:38.6736.021:17.282:38.67
4.Nadine ScheeveZaanstad (SG)2:42.681997006842:43.5735.701:18.022:43.57
5.Kimberley RoquasTorpedo3:01.501994032303:05.5738.511:25.113:05.57


<< TOP >>
Programmanr. 36
2-10-2011 - 14:30
Jongens, 200m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m150m200m
1.Tom HuydtsTorpedo2:15.781994023752:17.7130.881:05.902:17.71
2.Erno SnoekZaanstad (SG)2:29.261996009252:24.5731.541:08.922:24.57
3.Paul de GraafZV Waterland2:23.0295001072:24.9132.961:10.262:24.91
4.Ziggy van der PloegTorpedo2:32.651994047212:41.2837.101:17.852:41.28


<< TOP >>
Programmanr. 38
2-10-2011 - 14:35
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.Sarah de WaartZV Waterland1:14.6791034001:15.961:15.96
2.Rozemarijn de WaartZV Waterland1:16.9092019541:18.001:18.00
3.Ryanne van GulikZV Waterland1:17.3489054701:19.671:19.67
4.Milja BreedTorpedo1:19.521988005941:20.331:20.33
5.Esther KoxTorpedo1:17.621996006121:20.421:20.42
6.Mieke van DrielZV Waterland1:20.2289010081:25.101:25.10
7.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:25.191997031301:27.131:27.13
8.Ellen HoornZaanstad (SG)1:20.591993011321:30.071:30.07
NGStephanie HavenaarZV Waterland1:23.548901604


<< TOP >>
Programmanr. 39
2-10-2011 - 14:35
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


rangnaamvereniginginschrijftijdtijd50m100m
1.João SchilderZV Waterland1:05.1192021451:04.921:04.92
2.Nick VenemaZV Waterland1:06.1993009511:06.271:06.27
3.Jordy KokZV Waterland1:04.9387017831:07.051:07.05
4.Tom van GulikZV Waterland1:04.5784007991:07.331:07.33
5.Laurent WilkensTorpedo1:06.451993032211:09.571:09.57
6.Maikel BoesZV Waterland1:14.3492046291:12.161:12.16
7.Kristian StamZaanstad (SG)1:11.171991021871:12.571:12.57
8.Tijmen SchaapherderTorpedo1:12.221995021411:12.951:12.95
9.Stefan BouwmanZV Waterland1:10.5891002511:13.571:13.57
10.Dennis de ReeZaanstad (SG)1:17.081980012231:14.891:14.89
11.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:15.971992030891:16.791:16.79
12.Casper GrasZaanstad (SG)1:15.141992004031:18.571:18.57
13.Nicky KokZV Waterland1:08.0488019311:20.481:20.48
14.Arno de GraafZaanstad (SG)1:23.411960008411:22.391:22.39
15.Ziggy van der PloegTorpedo1:32.801994047211:30.021:30.02


<< TOP >>
Programmanr. 40
2-10-2011 - 14:45
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)2:18.382:19.56
Maricha Veenendaal
Kitty Lynn Joustra
99
98
34.60Noa Dik
Alessandra Swerissen
98
99
2.Zaanstad (SG) 2Zaanstad (SG)2:29.432:26.01
Eline van Zijl
Franka Rotterdam
98
98
36.59
56.10
Anna Bruins
Maxine Schaap
99
00
17.55
35.77
3.ZV Waterland 1ZV Waterland2:25.232:28.34
Roos Venema
Rebecca Schipper
99
99
39.46
40.00
Roanne Stolk
Saritha van Zanten
98
98
38.28
30.60
DISTorpedo 1Torpedo2:27.73
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Marit Leusink
Stephanie Bentum
99
99
Ariane Smit
Myrthe Twisker
00
99


<< TOP >>
Programmanr. 41
2-10-2011 - 14:45
Jongens, 4 x 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


rangvereniginginschrijftijdtijd
1.Torpedo 1Torpedo4:25.614:22.28
Tom Huydts
Ziggy van der Ploeg
94
94
59.59
1:10.22
Teun Steinroth
Tijmen Schaapherder
96
95
1:08.77
1:03.70
2.ZV Waterland 1ZV Waterland4:10.484:31.96
Brian van Kerkwijk
Jos Kalverboer
96
96
33.621:11.53Rick van Zanten
Paul de Graaf
98
95
3.Zaanstad (SG) 1Zaanstad (SG)4:57.254:50.57
Jelle Bets
Ruben Dirkzwager
98
98
34.42
33.87
1:12.67
1:13.81
Mats Sandburg
Erno Snoek
96
96
37.44
31.19
1:19.97
1:04.12