Limietwedstrijd 18-9-2011
Purmerend (NED),    18-9-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 3. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 8. Alle, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 12. Alle, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 15. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 16. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 17. Alle, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 18. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 19. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 20. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.14 9200027      53.13           
            25.99    53.13
  2. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          53.14 9400913      53.19           
            25.41    53.19
  3. Ties Elzerman                 De Dolfijn               53.54 9502163      54.03           
            25.63    54.03
  4. Andy Onderstal                De Dolfijn               55.93 9501479      55.68           
            26.49    55.68
  5. Jorgos Skotadis               Racing Club              57.60 9803317      55.74           
            27.01    55.74
  6. Lars Haarsma                  De Dolfijn               54.68 9600745      55.76           
            26.27    55.76
  7. Oliver Brache                 De Dolfijn               57.59 9605317      56.16           
            26.57    56.16
  8. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          58.07 9600467      57.42           
            27.61    57.42
  9. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            57.45 9503881      57.44           
            27.70    57.44
 10. Scott Bole                    De Dolfijn               59.11 9605495      57.67           
            27.73    57.67
 11. Krijn de Kievit               Racing Club              59.06 9700277      59.07           
            28.23    59.07
 12. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:00.87 9800975      59.66           
            29.00    59.66
 13. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn     59.92 9600527    1:00.14           
            28.54  1:00.14
 14. Jonne Schaafsma               Racing Club            1:02.53 9800745    1:00.34           
            29.08  1:00.34
 15. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:02.18 9701993    1:00.83           
            29.60  1:00.83
 16. Timos Skotadis                Racing Club            1:03.29 9804615    1:01.33           
            29.91  1:01.33
 17. Martijn Tamis                 Racing Club            1:03.36 9701407    1:02.41           
            29.51  1:02.41
 18. Jelmer Lankhorst              Racing Club            1:06.92 9800353    1:02.61           
            29.58  1:02.61
 19. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               1:05.32 9600445    1:02.82           
            29.72  1:02.82
 20. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:06.32 9800699    1:04.16           
            31.00  1:04.16
 21. Toby van Wijngaarden          Racing Club            1:05.88 9700591    1:04.71           
            31.49  1:04.71
 22. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:08.13 9703609    1:05.02           
            30.90  1:05.02
 23. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          1:11.38 9700915    1:05.12           
            31.80  1:05.12
 24. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:06.62 9801851    1:05.16           
            31.76  1:05.16
 25. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:07.29 9802127    1:05.42           
            31.86  1:05.42
 26. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:03.76 9703033    1:05.68           
            30.78  1:05.68
 27. Rens Hoofs                    Racing Club            1:07.80 9800161    1:06.31           
            31.61  1:06.31
 28. Rick van den Eng              Racing Club            1:07.29 9800755    1:06.82           
            31.87  1:06.82
 29. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:09.39 0000349    1:08.67           
            32.66  1:08.67
 30. Adam Juhasz                   Racing Club            1:07.18 9903567    1:09.22           
            33.29  1:09.22
 31. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          1:10.06 9603273    1:10.13           
            32.42  1:10.13
 32. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:12.07 9902643    1:10.80           
            33.66  1:10.80
 33. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          1:11.46 9901921    1:10.86           
            33.07  1:10.86
 34. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:20.63 9701931    1:13.11           
            34.29  1:13.11
 35. Mike Andringa                 De Dolfijn             1:26.04 9804483    1:15.77           
            35.91  1:15.77
 36. Ivar Oldenhof                 De Dolfijn             1:23.00 0000081    1:26.35           
            39.89  1:26.35
 37. Tim van Deursen               Zwemvereniging Hoorn   1:48.71 0003957    1:34.61           
            45.62  1:34.61
 38. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend        1:39.63 0002457    1:35.61           
            45.65  1:35.61
 39. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:43.05 0003007    1:38.20           
            45.96  1:38.20
 DIS Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:22.22 9704153                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Hoofs                    Racing Club              30.57 9501206      29.60           
  2. Ingrid Jongert                A.Z.V.D.                 30.76 9101490      31.27           
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          30.08 9503644      31.33           
  4. Lincy de Winter               Racing Club              35.33 9805886      35.15           
  5. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers          36.45 9701100      35.41           
  6. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          34.08 9601554      35.58           
  7. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          37.93 9701320      36.15           
  8. Chantal Beijer                ZV Haerlem               38.31 9700884      36.73           
  9. Patty Kras                    De Zeeschuimers          36.12 9503112      37.03           
 10. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          34.16 9500314      37.44           
 11. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend          37.47 9801004      38.14           
 12. Mandy v.d. Linden             HPC                      38.74 9600638      41.44           
 13. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          43.11 0004198      42.63           
 14. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          45.45 0000412      42.93           
 15. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          47.01 9902892      46.11           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 100m vrije slag                  Minioren 5 en later
18-9-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:39.15 0103124    1:33.67           
            43.30  1:33.67
  2. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:38.59 0102734    1:37.81           
            48.02  1:37.81
  3. Tim Cohen                     WZ&PC Purmerend             NT 0300685    1:39.81           
            48.17  1:39.81
  4. Lisa Moerkens                 WZ&PC Purmerend             NT 0301118    1:49.97           
            50.33  1:49.97
  5. Dave van der Voet             Zwemvereniging Hoorn        NT 0102783    1:50.02           
            52.31  1:50.02
  6. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   1:49.20 0200396    1:50.72           
            51.58  1:50.72
 OPG Sarah el Bacha                De Dolfijn             1:40.45 0201104                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              Camden Swiss Cottage   5:19.04 528444     5:19.82           
            33.07  1:11.41  1:52.34  2:32.79  3:20.89  4:08.50  4:44.65  5:19.82
  2. Beau Kneppers                 Zwemvereniging Hoorn   6:27.93 9703157    5:23.91           
            33.87  1:14.74  1:56.74  2:37.93  3:20.89  4:07.24  4:46.38  5:23.91
  3. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          6:10.45 9602311    5:59.86           
            35.45  1:19.36  2:07.36  2:53.34  3:46.25  4:40.09  5:20.84  5:59.86
  4. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)               NT 9900713    6:38.97           
            40.15  1:31.27  3:12.95  4:08.70  5:05.32  5:51.25  6:38.97  6:38.97
  5. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)               NT 9901869    7:02.19           
            48.09  1:48.95  2:41.27  3:33.89  4:32.87  5:31.19  6:15.64  7:02.19
 DIS Ensger Kotterink              Camden Swiss Cottage   4:35.91 58368                        
        AP - Schuldig gemaakt aan wangedrag. (uitsluiten van (verdere) deelneming en/of aanwezigheid bij wedstrijd), AP GEEN TIJD NOTEREN



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maud Hoofs                    Racing Club            2:27.77 9501206    2:28.10           
            31.44  1:10.34  1:54.27  2:28.10
  2. Kim Visser                    Racing Club            2:37.30 9702516    2:35.03           
            33.67  1:12.22  1:59.19  2:35.03
  3. Lisa van den Eng              Racing Club            2:35.66 9602070    2:35.50           
            32.95  1:11.81  2:00.07  2:35.50
  4. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:35.01 9503644    2:38.14           
            32.19  1:13.75  2:01.29  2:38.14
  5. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   2:31.54 9600112    2:38.83           
            33.77  1:16.52  2:00.92  2:38.83
  6. Noa Oldenhof                  De Dolfijn             2:38.79 9700622    2:40.20           
            32.90  1:13.07  2:02.40  2:40.20
  7. Nacinda Paap                  Racing Club            2:41.01 9701684    2:41.16           
            34.78  1:14.93  2:03.22  2:41.16
  8. Cynthia de Galan              De Dolfijn             2:43.07 9203416    2:44.46           
            33.86  1:15.77  2:06.08  2:44.46
  9. Myrthe de Jong                Racing Club            2:41.35 9800244    2:44.58           
            34.29  1:18.27  2:09.72  2:44.58
 10. Vera Bos                      Racing Club            2:44.97 9900886    2:44.96           
            36.22  1:18.75  2:07.87  2:44.96
 11. Iona van der Toorn            Racing Club            2:47.67 9900884    2:47.87           
            37.54  1:20.97  2:09.74  2:47.87
 12. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          2:48.24 9801062    2:50.51           
            37.36  1:20.23  2:11.77  2:50.51
 13. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          2:46.65 9803228    2:50.73           
            35.61  1:20.06  2:11.87  2:50.73
 14. Elise Dekker                  De Dolfijn             2:47.80 9700976    2:51.43           
            36.86  1:20.43  2:13.27  2:51.43
 15. Susanne Bergh                 Racing Club            2:56.93 9805884    2:55.45           
            38.21  1:24.67  2:18.04  2:55.45
 16. Alyssa vd Lans                Racing Club            2:56.94 9901644    2:56.41           
            38.35  1:23.85  2:17.03  2:56.41
 17. Lincy de Winter               Racing Club            3:06.19 9805886    3:03.35           
            42.77  1:29.09  2:23.11  3:03.35
 18. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             3:21.72 9900548    3:04.11           
            41.74  1:28.78  2:19.50  3:04.11
 19. Danai Lytrokapi               HPC                    3:20.17 9805870    3:13.99           
            42.52  1:30.24  2:28.24  3:13.99
 20. Mariska Lugtenburg            Racing Club            3:35.41 0003700    3:19.87           
            45.35  1:32.63  2:36.66  3:19.87
 21. Finley Quinn                  Racing Club            3:43.46 0004646    3:22.22           
            47.85  1:40.68  2:36.38  3:22.22
 DIS Isis Beres                    Racing Club            3:31.93 0001874    3:22.33           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., RF
            47.29  1:39.19  2:37.55  3:22.33
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             3:52.69 9904400    3:33.87           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
            51.83  1:44.67  2:46.35  3:33.87
AFGE Veerle Claassen               HPC                    3:06.68 9800782                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonne Schaafsma               Racing Club              35.14 9800745      33.93           
  2. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          35.15 9600467      34.87           
  3. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend          44.05 9902643      41.19           
  4. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               43.49 9704153      42.24           
  5. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          43.22 9703033      43.26           
  6. Mike Andringa                 De Dolfijn               46.08 9804483      44.04           
  7. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               52.31 9701931      46.24           
  8. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend          52.37 0003475      54.86           
  9. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          59.03 0003007      56.39           
 10. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend        1:05.15 0002457    1:06.42           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:14.51 9403030    1:13.22           
            34.04  1:13.22
  2. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn             1:17.45 9700682    1:15.56           
            35.46  1:15.56
  3. Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:18.33 9501132    1:17.91           
            36.64  1:17.91
  4. Amber Reijm                   Racing Club                 NT 9405434    1:19.68           
            37.60  1:19.68
  5. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   1:18.87 9600112    1:20.64           
            38.59  1:20.64
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:23.61 9504810    1:22.30           
            39.37  1:22.30
  7. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:30.23 9701100    1:29.47           
            41.53  1:29.47
  8. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:32.43 9601554    1:31.00           
            42.64  1:31.00
  9. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:32.60 9804684    1:31.84           
            42.73  1:31.84
 10. Ana Versnik                   Racing Club            1:43.31 0003496    1:32.75           
            43.96  1:32.75
 11. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:39.03 9803342    1:32.77           
            43.89  1:32.77
 12. Chantal Beijer                ZV Haerlem             1:34.88 9700884    1:32.78           
            44.38  1:32.78
 13. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:35.39 9801222    1:35.06           
            44.69  1:35.06
 14. Aurian Veldt                  De Dolfijn             1:35.26 9901758    1:37.33           
            45.76  1:37.33
 15. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:36.61 9701102    1:37.93           
            45.93  1:37.93
 16. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:39.18 9805202    1:38.47           
            45.56  1:38.47
 17. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:50.80 9802774    1:38.51           
            47.65  1:38.51
 18. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:51.80 9804176    1:39.73           
            46.67  1:39.73
 19. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:37.85 9901438    1:40.31           
            46.69  1:40.31
 20. Aïcha Croes                   De Dolfijn             1:37.48 9803338    1:41.18           
            46.19  1:41.18
 21. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers        1:42.42 9803374    1:42.18           
            47.57  1:42.18
 22. Melissa Vallinga              Zaanstad (SG)          1:42.82 0001676    1:42.57           
            47.31  1:42.57
 23. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:47.62 0004380    1:45.21           
            49.59  1:45.21
 24. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:48.30 0001546    1:46.13           
            50.59  1:46.13
 25. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:54.37 0002578    1:53.40           
            54.48  1:53.40
 26. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        2:00.85 9902892    1:59.14           
            56.69  1:59.14
 27. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        2:25.13 0002418    2:08.68           
          1:00.39  2:08.68
 DIS Anne Becker                   Zwemvereniging Hoorn        NT 19980606                     
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Anna Bruins                   Zaanstad (SG)          1:49.20 9901966                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Nouna Chelbi                  De Dolfijn                  NT 0004940                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Alle, 100m rugslag                    Minioren 5 en later
18-9-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:43.13 0103124    1:37.56           
            48.43  1:37.56
  2. Kenza Bole                    De Dolfijn             1:43.70 0202566    1:42.94           
        Handtijd
            49.38  1:42.94
  3. Tim Cohen                     WZ&PC Purmerend        1:44.67 0300685    1:44.49           
            53.10  1:44.49
  4. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:50.65 0102734    1:47.39           
        Handtijd
            55.20  1:47.39
  5. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   2:00.58 0200396    2:02.14           
            59.82  2:02.14
  6. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        2:10.85 0200999    2:15.11           
          1:06.57  2:15.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
18-9-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:09.16 9200027    2:09.29           
            29.50  1:02.83  1:36.93  2:09.29
  2. Jorgos Skotadis               Racing Club            2:18.06 9803317    2:19.01           
            32.89  1:07.92  1:43.81  2:19.01
  3. Krijn de Kievit               Racing Club            2:21.54 9700277    2:23.24           
            34.08  1:10.40  1:47.27  2:23.24
  4. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:20.86 9400913    2:28.02           
            32.94  1:09.89  1:48.54  2:28.02
  5. Timos Skotadis                Racing Club            2:35.81 9804615    2:34.76           
        Handtijd
            36.96  1:17.74  1:57.48  2:34.76
  6. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)          2:56.11 9700915    2:38.36           
            38.06  1:18.64  1:58.95  2:38.36
  7. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          2:44.49 9800699    2:39.78           
            38.36  1:19.24  2:00.77  2:39.78
  8. Toby van Wijngaarden          Racing Club            2:38.12 9700591    2:40.39           
            39.47  1:20.18  2:00.64  2:40.39
  9. Martijn Tamis                 Racing Club                 NT 9701407    2:41.58           
            36.43  1:17.77  1:59.96  2:41.58
 10. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        2:51.40 9703609    2:41.69           
            38.19  1:19.80  2:01.78  2:41.69
 11. Rens Hoofs                    Racing Club            2:47.57 9800161    2:42.52           
            36.72  1:17.82  2:00.62  2:42.52
 12. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend             NT 0000349    2:50.66           
            40.17  1:23.45  2:07.76  2:50.66
 13. Tim Kieft                     Zaanstad (SG)          3:00.45 9901921    2:55.85           
            41.36  1:26.34  2:12.46  2:55.85
 14. Matthijs Fleumer              Zaanstad (SG)          2:56.92 9603273    2:56.06           
            40.41  1:24.68  2:10.62  2:56.06
 15. Ivar Oldenhof                 De Dolfijn             3:25.17 0000081    3:19.09           
            45.89  1:36.68  2:28.57  3:19.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
18-9-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid Jongert                A.Z.V.D.               1:08.08 9101490    1:09.02           
            34.54  1:09.02
  2. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:09.24 9400548    1:09.55           
            33.36  1:09.55
  3. Lisa van den Eng              Racing Club            1:09.64 9602070    1:09.58           
            33.98  1:09.58
  4. Kim Visser                    Racing Club            1:10.78 9702516    1:11.27           
            35.21  1:11.27
  5. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          1:09.63 9102172    1:13.24           
            34.49  1:13.24
  6. Noa Oldenhof                  De Dolfijn             1:11.66 9700622    1:13.74           
            35.25  1:13.74
  7. Nacinda Paap                  Racing Club            1:14.35 9701684    1:14.36           
            36.20  1:14.36
  8. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:16.36 9701320    1:14.53           
            37.24  1:14.53
  9. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:15.38 9604628    1:14.62           
            35.67  1:14.62
 10. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:16.81 9601682    1:14.83           
            36.87  1:14.83
 11. Cynthia de Galan              De Dolfijn             1:15.77 9203416    1:15.57           
            37.17  1:15.57
 12. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:15.25 9801064    1:16.78           
            37.26  1:16.78
 13. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:18.84 9802232    1:18.23           
            37.50  1:18.23
 14. Amber Reijm                   Racing Club            1:16.82 9405434    1:18.41           
            38.58  1:18.41
 15. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:20.28 9605514    1:20.34           
            38.95  1:20.34
 16. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:17.46 9700976    1:22.15           
            39.75  1:22.15
 17. Susanne Bergh                 Racing Club            1:23.07 9805884    1:24.47           
            42.61  1:24.47
 18. Lincy de Winter               Racing Club            1:23.50 9805886    1:25.33           
            42.01  1:25.33
 19. Iona van Stelten              Zaanstad (SG)          1:27.21 9902314    1:25.71           
            42.12  1:25.71
 20. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:24.07 9801222    1:25.87           
            42.05  1:25.87
 21. Mariska Lugtenburg            Racing Club            1:29.06 0003700    1:26.44           
            41.49  1:26.44
 22. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:25.69 9900548    1:28.70           
            44.21  1:28.70
 23. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:33.32 9805202    1:30.15           
            44.11  1:30.15
 24. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:33.70 9804176    1:31.34           
            44.38  1:31.34
 25. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:32.03 0000412    1:31.76           
            44.53  1:31.76
 26. Anna Bruins                   Zaanstad (SG)          1:36.63 9901966    1:35.50           
            46.29  1:35.50
 27. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:39.01 9904400    1:37.71           
            47.64  1:37.71
 28. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:38.16 0004198    1:39.17           
            48.00  1:39.17
 DIS Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:34.43 0004380    1:32.72           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            45.62  1:32.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          2:14.47 9701993    2:17.28           
            32.13  1:07.13  1:43.31  2:17.28
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        2:25.09 9802127    2:28.52           
            33.90  1:12.16  1:50.62  2:28.52
  3. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          2:33.90 9602311    2:29.08           
            32.84  1:10.92  1:51.31  2:29.08
  4. Tim van Deursen               Zwemvereniging Hoorn        NT 0003957    3:23.57           
        Backuptijd
            47.63  1:38.63  2:32.59  3:23.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Alle, 100m schoolslag                  Minioren 5 en later
18-9-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anvar Veldt                   De Dolfijn             1:52.54 0100281    1:54.86           
            54.20  1:54.86
  2. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   1:58.03 0200396    2:02.48           
            57.30  2:02.48
  3. Sarah el Bacha                De Dolfijn             2:04.44 0201104    2:05.67           
          1:01.54  2:05.67
  4. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend             NT 0102734    2:07.56           
          1:00.45  2:07.56
  5. Marc van Maris                WZ&PC Purmerend             NT 0201703    2:09.36           
        Handtijd
          1:00.62  2:09.36
  6. Yara Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0300494    2:16.93           
        Backuptijd
          1:04.96  2:16.93
  7. Lisa Moerkens                 WZ&PC Purmerend             NT 0301118    2:17.76           
          1:04.41  2:17.76
 DIS Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:52.15 0103124                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        2:14.47 0200999                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                       Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
18-9-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          33.68 9500314      35.41           
  2. Amber Reijm                   Racing Club              38.31 9405434      35.77           
  3. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn     38.63 9804684      38.37           
  4. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            37.21 9602732      38.81           
  5. Patty Kras                    De Zeeschuimers          39.36 9503112      39.32           
  6. Chantal Beijer                ZV Haerlem               42.03 9700884      39.61           
  7. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers          39.44 9701102      40.65           
  8. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers          40.48 9803374      40.89           
  9. Aurian Veldt                  De Dolfijn               41.26 9901758      42.49           
 10. Denise v.d. Linden            HPC                      39.85 9401986      43.05           
 11. Isis Beres                    Racing Club              43.13 0001874      43.19           
 12. Mandy v.d. Linden             HPC                      43.53 9600638      43.30           
 13. Finley Quinn                  Racing Club              45.49 0004646      44.80           
 14. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn     50.11 0002578      47.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
18-9-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ensger Kotterink              Camden Swiss Cottage   2:07.48 58368      2:08.06           
            27.89  1:00.09  1:33.71  2:08.06
  2. Floris Kotterink              Camden Swiss Cottage   2:38.94 528444     2:35.22           
            34.21  1:14.20  1:54.96  2:35.22
  3. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   2:36.86 9600527    2:39.62           
            31.36  1:11.02  1:53.98  2:39.62
  4. Raoul Lieverst                Zaanstad (SG)               NT 9900713    3:34.58           
            40.11  1:32.93  2:32.07  3:34.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
18-9-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:06.02 9403030    1:06.26           
            29.56  1:06.26
  2. Maud Hoofs                    Racing Club            1:05.56 9501206    1:07.15           
            31.08  1:07.15
  3. Lisa van den Eng              Racing Club            1:13.45 9602070    1:11.77           
            33.13  1:11.77
  4. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          1:17.37 9803228    1:20.34           
            36.63  1:20.34
  5. Vera Bos                      Racing Club            1:17.83 9900886    1:20.82           
            37.08  1:20.82
  6. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:21.72 9801062    1:22.84           
            38.14  1:22.84
  7. Alyssa vd Lans                Racing Club            1:29.40 9901644    1:23.10           
            38.01  1:23.10
  8. Myrthe de Jong                Racing Club            1:14.26 9800244    1:23.50           
            37.05  1:23.50
  9. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:24.77 9902312    1:23.57           
            38.29  1:23.57
 10. Iona van der Toorn            Racing Club            1:24.37 9900884    1:23.62           
            38.41  1:23.62
 11. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:26.70 9801004    1:29.16           
            41.26  1:29.16
 12. Ana Versnik                   Racing Club                 NT 0003496    1:38.39           
            43.70  1:38.39
 13. Danai Lytrokapi               HPC                    1:41.68 9805870    1:39.60           
            44.54  1:39.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Beau Kneppers                 Zwemvereniging Hoorn   2:39.13 9703157    2:40.37           
            35.20  1:16.57  1:59.17  2:40.37
  2. Martijn Tamis                 Racing Club            2:52.39 9701407    2:46.44           
            37.96  1:21.17  2:04.03  2:46.44
  3. Rick van den Eng              Racing Club            2:56.46 9800755    2:49.69           
            38.13  1:21.51  2:05.71  2:49.69
  4. Tim Wassenaar                 Zaanstad (SG)          3:44.77 9901869    3:38.12           
            50.79  1:48.27  2:45.11  3:38.12
  5. Erno Vriens                   Zaanstad (SG)          3:49.11 9902587    3:42.49           
            48.79  1:45.74  2:44.23  3:42.49
  6. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475    4:17.79           
            57.03  2:05.14  3:13.19  4:17.79
  7. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend             NT 0003007    4:21.40           
          1:00.20  2:07.94  3:12.81  4:21.40
 OPG Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA, AF



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Alle, 50m vrije slag                   Minioren 5 en later
18-9-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          41.45 0103124      41.68           
  2. Kenza Bole                    De Dolfijn               40.04 0202566      42.65           
        Backuptijd
  3. Anvar Veldt                   De Dolfijn               40.37 0100281      42.67           
  4. Dave van der Voet             Zwemvereniging Hoorn     44.90 0102783      43.28           
  5. Tim Cohen                     WZ&PC Purmerend          45.99 0300685      46.95           
  6. Lisa Moerkens                 WZ&PC Purmerend          56.57 0301118      51.81           
        Handtijd
  7. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend          56.92 0200999      57.14           
  8. Yara Golverdingen             WZ&PC Purmerend        1:14.02 0300494    1:00.18           
        Backuptijd



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ingrid Jongert                A.Z.V.D.                 27.92 9101490      28.49           
  2. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            27.34 9102172      28.67           
  3. Amber Reijm                   Racing Club              29.00 9405434      28.75           
  4. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          28.08 9503644      28.83           
  5. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn               30.04 9700682      29.40           
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          29.44 9504810      29.43           
  7. Kim Visser                    Racing Club              29.55 9702516      29.63           
  8. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            29.45 9604628      29.78           
  9. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            28.33 9400548      30.06           
 10. Cynthia de Galan              De Dolfijn               29.98 9203416      30.50           
 11. Nacinda Paap                  Racing Club              29.71 9701684      30.63           
 12. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht            30.45 9605514      31.00           
 13. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            30.18 9802232      31.05           
 14. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          30.17 9601554      31.19           
 15. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers          30.74 9701100      31.57           
 16. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht            31.89 9802774      31.89           
 17. Carmen Meijer                 HPC                      31.69 9800202      31.92           
 18. Elise Dekker                  De Dolfijn               31.89 9700976      32.12           
 19. Lincy de Winter               Racing Club              32.14 9805886      32.18           
 20. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          29.99 9500314      32.20           
 21. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            31.34 9602732      32.27           
 22. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            33.20 9803342      32.50           
 23. Patty Kras                    De Zeeschuimers          32.09 9503112      32.96           
 24. Aïcha Croes                   De Dolfijn               32.94 9803338      33.11           
 25. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend          35.21 9801222      33.61           
     Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            33.23 9901438      33.61           
 27. Alyssa vd Lans                Racing Club              33.72 9901644      33.73           
 28. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend          34.82 9801004      33.79           
 29. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers          33.73 9701102      34.39           
 30. Sabrin el Bacha               De Dolfijn               34.53 9900548      34.91           
 31. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht            35.96 0001546      35.23           
 32. Aurian Veldt                  De Dolfijn               34.72 9901758      35.63           
 33. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          36.15 0004198      35.79           
 34. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          35.53 0000412      36.17           
 35. Denise v.d. Linden            HPC                      34.43 9401986      36.44           
 36. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers          35.74 9803374      36.50           
 37. Mandy v.d. Linden             HPC                      36.64 9600638      37.44           
 38. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn     38.37 0004380      37.74           
 39. Catannia Nortan               De Dolfijn               39.60 9904400      38.61           
 40. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn     41.28 0002578      41.32           
 41. Anne Becker                   Zwemvereniging Hoorn        NT 19980606     52.37           
AFGE Veerle Claassen               HPC                      33.33 9800782                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 400m vrije slag                        Senioren Open
18-9-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorgos Skotadis               Racing Club            4:20.61 9803317    4:16.87           
            29.31  1:01.75  1:34.32  2:07.05  2:39.70  3:12.21  3:45.06  4:16.87
  2. Scott Bole                    De Dolfijn             4:22.08 9605495    4:17.11           
            29.67  1:02.06  1:34.87  2:07.64  2:40.69  3:13.63  3:46.28  4:17.11
  3. Lars Haarsma                  De Dolfijn             4:15.96 9600745    4:20.48           
            29.31  1:01.69  1:34.58  2:07.86  2:41.16  3:14.65  3:48.27  4:20.48
  4. Ties Elzerman                 De Dolfijn             4:35.57 9502163    4:22.50           
            29.69  1:02.45  1:35.85  2:10.13  2:43.96  3:17.59  3:50.80  4:22.50
  5. Oliver Brache                 De Dolfijn             4:29.67 9605317    4:27.47           
            29.83  1:02.82  1:36.72  2:11.36  2:46.01  3:20.76  3:54.95  4:27.47
  6. Krijn de Kievit               Racing Club            4:32.14 9700277    4:31.68           
            29.79  1:02.99  1:37.41  2:12.28  2:47.18  3:22.36  3:57.44  4:31.68
  7. Jonne Schaafsma               Racing Club            4:32.14 9800745    4:33.83           
            31.45  1:06.09  1:40.98  2:16.08  2:51.10  3:26.25  4:00.37  4:33.83
  8. Andy Onderstal                De Dolfijn             4:40.51 9501479    4:37.43           
            30.92  1:05.88  1:41.06  2:16.74  2:52.68  3:27.87  4:03.23  4:37.43
  9. Timos Skotadis                Racing Club            4:43.77 9804615    4:41.13           
            31.47  1:06.64  1:42.81  2:18.90  2:55.59  3:31.44  4:07.06  4:41.13
 10. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        4:51.19 9800975    4:43.46           
            31.73  1:06.82  1:43.24  2:19.80  2:56.16  3:33.14  4:09.13  4:43.46
 11. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          5:14.49 9503881    4:44.67           
            30.94  1:06.09  1:42.88  2:19.43  2:56.46  3:33.26  4:10.19  4:44.67
 12. Jelmer Lankhorst              Racing Club            5:01.86 9800353    5:03.50           
            31.56  1:08.44  1:47.44  2:26.99  3:06.27  3:45.90  4:25.57  5:03.50
 13. Jeroen Jongert                A.Z.V.D.               5:01.68 9600445    5:07.20           
            32.43  1:08.52  1:46.56  2:25.92  3:06.00  3:46.82  4:27.31  5:07.20
 14. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          5:48.93 9801851    5:08.34           
            33.06  1:11.07  1:50.26  2:30.19  3:10.64  3:51.09  4:31.73  5:08.34
 15. Adam Juhasz                   Racing Club            5:00.33 9903567    5:09.19           
            33.71  1:11.98  1:51.50  2:31.62  3:11.70  3:51.82  4:31.13  5:09.19
 16. Erno Vriens                   Zaanstad (SG)          5:43.34 9902587    5:51.68           
            37.88  1:20.21  2:04.13  2:49.54  3:35.06  4:21.17  5:06.87  5:51.68
 OPG Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        5:30.26 0000349                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
18-9-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:13.78 9504810    1:12.56           
            34.08  1:12.56
  2. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   1:11.99 9600112    1:15.00           
            35.00  1:15.00
  3. Myrthe de Jong                Racing Club            1:19.31 9800244    1:15.86           
            35.09  1:15.86
  4. Zoë van der Kwaak             Zaanstad (SG)          1:16.90 9801064    1:16.80           
            35.52  1:16.80
  5. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:18.96 9601682    1:19.12           
            37.32  1:19.12
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:20.09 9701320    1:19.78           
            35.95  1:19.78
  7. Susanne Bergh                 Racing Club            1:22.70 9805884    1:19.92           
            38.45  1:19.92
  8. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:22.73 9804684    1:23.45           
            39.28  1:23.45
  9. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:26.95 9902312    1:25.93           
            41.21  1:25.93
 10. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:27.96 9801004    1:27.84           
            41.16  1:27.84
 11. Ana Versnik                   Racing Club                 NT 0003496    1:30.99           
            44.91  1:30.99
 12. Isis Beres                    Racing Club            1:33.57 0001874    1:31.51           
            43.43  1:31.51
 13. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:30.00 9805202    1:31.54           
            42.99  1:31.54
 14. Finley Quinn                  Racing Club            1:38.19 0004646    1:32.10           
            44.48  1:32.10
 15. Melissa Vallinga              Zaanstad (SG)          1:32.57 0001676    1:32.52           
            41.80  1:32.52
 16. Iona van Stelten              Zaanstad (SG)          1:33.87 9902314    1:34.51           
            44.75  1:34.51
 17. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:41.65 9902892    1:44.20           
            47.32  1:44.20
 18. Nouna Chelbi                  De Dolfijn                  NT 0004940    1:58.77           
            57.85  1:58.77
 DIS Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:44.39 0002578                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend