Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m rugslag  Minioren 5 en later
Nr. 4. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 6. Alle, 50m schoolslag  Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 8. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 9. Alle, 50m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 10. Dames, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m vrije slag  Senioren Open
Nr. 12. Alle, 100m wisselslag  Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 14. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open


Zaans Sprint Kampioenschap 2011
Zaandam, 11-9-2011


Programmanr. 1
11-9-2011 - 13:00
Dames, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)40.22000072639.33
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)38.54000167640.50
3.Melissa ZeemanZaanstad (SG)39.34000380441.28
4.Neve BuijsA.Z.V.D.48.98000472048.51
5.Jeannine PosZaanstad (SG)56.29000171053.62FJ 1
6.Melissa FijnenbergA.Z.V.D.58.59000126653.62FJ 2
DISMorgan GirothZaanstad (SG)59.33000380653.51VB

Junioren 2 en 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)33.43980223233.09
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)33.95980106434.51
3.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)35.55980322835.49
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)36.24980106235.75
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)37.58990231237.00
6.Moïse TimmerZaanstad (SG)37.66990329238.39
7.Femke StevensZaanstad (SG)40.84990154639.70
8.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)41.19990351041.28
9.Eline van ZijlZaanstad (SG)42.93980338242.52
10.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.47.01980203643.71
11.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)49.84990174847.73
12.Carmen TavenierZaanstad (SG)48.53990417848.93
13.Virginie van ZundertA.Z.V.D.48.16980497849.24
14.Iona van SteltenZaanstad (SG)47.20990231449.76
15.Anna BruinsZaanstad (SG)49.28990196650.84
16.Franka RotterdamZaanstad (SG)52.81980065051.28
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)54.34980065251.70
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)50.319902316
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)39.009803376

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.36.02970230034.21
2.Ilse van SteenZaanstad (SG)37.11970313036.00
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)37.60970356636.54
4.Eline den BraveZaanstad (SG)38.59960168238.34
5.Celine JacobsZaanstad (SG)40.14960170038.88
6.Nadine ScheeveZaanstad (SG)40.13970068440.86
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)42.37960321844.04
8.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.47.04960624844.81
9.Melanie KerkhofZaanstad (SG)43.59960631845.70
10.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)47.51970548248.69
NG.ZAFemke AanZaanstad (SG)33.099601498
NGRoxanne KiksZaanstad (SG)38.719605170

Senioren 1 en 2

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.32.84940409031.50
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)33.55950545432.58
3.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)31.37940485232.67
4.Nina JoostenA.Z.V.D.37.53940351836.80
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)38.58950302839.07

Senioren

1.Ingrid JongertA.Z.V.D.30.76910149031.86
2.Romy WillemsenA.Z.V.D.32.25930398232.28


<< TOP >>
Programmanr. 2
11-9-2011 - 13:10
Heren, 50m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Gino de GrootZaanstad (SG)38.00000089537.21
2.Lucas JakZaanstad (SG)43.46000112743.42
3.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)45.60000150548.87
4.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)48.08000353153.93
5.Baran MattagiZaanstad (SG)54.32000390155.67

Junioren 1 en 2

1.Lex SandburgZaanstad (SG)33.18980069933.15
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.35.41980049334.49
3.Tim KieftZaanstad (SG)40.18990192136.52
4.Raoul LieverstZaanstad (SG)37.68990071337.76
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)40.78990186941.71
6.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.40.15990237942.15
7.Maarten van der VeenA.Z.V.D.49.74990238142.69
8.Daan In de BraektZaanstad (SG)45.31990057143.29
9.Shai DataukerA.Z.V.D.41.98980181944.24
10.Basil BarrettZaanstad (SG)55.27990215750.05
11.Kevin NillesenZaanstad (SG)52.93990258350.07
12.Sam BijlA.Z.V.D.NT990310753.66
13.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.NT980506558.67
DISDavey RhebokA.Z.V.D.NT99000DR1:03.71VC
AFGEMRody HulsingZaanstad (SG)53.869804397

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)31.13970199330.59
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.33.65960044532.23
3.Chris DekkerZaanstad (SG)33.59970091532.41
4.Danny SchmidtZaanstad (SG)34.00960231133.09
5.Matthijs FleumerZaanstad (SG)33.26960327333.70
6.Mats SandburgZaanstad (SG)45.64960099148.14

Senioren 1 en ouder

1.Quintin TrauselA.Z.V.D.27.88870340327.63
2.Martijn GrasZaanstad (SG)28.68910075129.89
3.Metten de VriesZaanstad (SG)30.83890347330.59
4.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)31.07870104131.57
5.Reinier WillemsenA.Z.V.D.30.32900517731.74
6.Thom ScheeveZaanstad (SG)33.79920308933.51
7.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.36.43930398935.54
8.Casper GrasZaanstad (SG)35.61920040336.58


<< TOP >>
Programmanr. 3
11-9-2011 - 13:15
50m rugslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4, Meisjes

1.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.56.86020152850.67
2.Nouska de ReusZaanstad (SG)NT020083053.84

Minioren 5, Meisjes

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)42.45010288641.05
2.Rachel JahnZaanstad (SG)44.30010095842.67
3.Danique SapA.Z.V.D.45.15010060246.20
4.Venna FassaertZaanstad (SG)55.50010141049.43
5.Bianca KosterZaanstad (SG)52.99010063050.25
6.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)55.35010193052.93

Minioren 5, Jongens

1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.44.91010042741.90
2.Kenzo DoerkZaanstad (SG)45.54010103744.08FJ 1
3.Max VonkZaanstad (SG)46.46010071344.08FJ 2
4.Mitchell RijksZaanstad (SG)45.87010271944.24
5.Jorn DekkerZaanstad (SG)49.95010045346.02
6.Matthé KnolZaanstad (SG)51.05010030947.09
7.Remco JakZaanstad (SG)1:00.11010103949.79
8.Frank BouquetA.Z.V.D.52.84010227951.73
9.Floris KooiZaanstad (SG)55.22010080154.61
10.Ivar KramerZaanstad (SG)58.25010164757.91
DISGijs van OuwerkerkZaanstad (SG)52.66010175753.09RH


<< TOP >>
Programmanr. 4
11-9-2011 - 13:20
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)38.50000072639.33
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)42.42000167641.63
3.Neve BuijsA.Z.V.D.46.03000472043.64FJ 1
4.Melissa ZeemanZaanstad (SG)44.16000380443.64FJ 2
5.Jeannine PosZaanstad (SG)50.14000171050.09
6.Morgan GirothZaanstad (SG)52.04000380650.20
7.Melissa FijnenbergA.Z.V.D.51.91000126651.45

Junioren 2 en 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)36.05980223235.80
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)35.53980106436.01
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)38.08980106236.51
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)38.00980322838.38
5.Femke StevensZaanstad (SG)38.46990154639.17
6.Moïse TimmerZaanstad (SG)39.00990329239.86
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)41.40990231241.96
8.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.41.66980203642.20
9.Iona van SteltenZaanstad (SG)41.71990231442.41
10.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)40.69990351043.06
11.Anna BruinsZaanstad (SG)42.23990196643.45
12.Franka RotterdamZaanstad (SG)43.60980065044.07
13.Eline van ZijlZaanstad (SG)43.84980338244.21
14.Virginie van ZundertA.Z.V.D.49.02980497844.28
15.Carmen TavenierZaanstad (SG)44.44990417844.96
16.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)44.19990174845.09
17.Elise RotterdamZaanstad (SG)45.71980065245.50
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)47.049902316
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)39.049803376

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.34.17970230035.70
2.Eline den BraveZaanstad (SG)35.16960168235.94
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)35.08970356635.97
4.Celine JacobsZaanstad (SG)39.42960170041.07
5.Nadine ScheeveZaanstad (SG)40.31970068441.26
6.Ilse van SteenZaanstad (SG)40.57970313041.86
7.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)40.60970548242.13
8.Noortje RotterdamZaanstad (SG)43.31960321842.65
9.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.42.34960624842.95
10.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)42.43970217643.51
11.Melanie KerkhofZaanstad (SG)47.93960631848.50
NG.ZAFemke AanZaanstad (SG)34.299601498
NGRoxanne KiksZaanstad (SG)39.299605170

Senioren 1 en 2

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.34.72940409034.29FJ 1
2.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)33.90940485234.29FJ 2
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)36.76950545436.37
4.Nina JoostenA.Z.V.D.39.72940351839.45
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)40.87950302840.31

Senioren

1.Ingrid JongertA.Z.V.D.32.59910149032.85
2.Romy WillemsenA.Z.V.D.35.18930398235.33


<< TOP >>
Programmanr. 5
11-9-2011 - 13:30
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Gino de GrootZaanstad (SG)43.01000089540.64
2.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)45.02000150540.97
3.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)44.19000353147.14
4.Lucas JakZaanstad (SG)52.11000112748.30
5.Baran MattagiZaanstad (SG)53.17000390153.59

Junioren 1 en 2

1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.33.74980049333.38
2.Lex SandburgZaanstad (SG)34.49980069935.21
3.Tim KieftZaanstad (SG)36.98990192136.19
4.Shai DataukerA.Z.V.D.39.16980181940.41
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)40.21990186940.57
6.Raoul LieverstZaanstad (SG)41.89990071341.69
7.Daan In de BraektZaanstad (SG)43.83990057143.09
8.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.40.81990237943.11
9.Kevin NillesenZaanstad (SG)45.90990258345.68
10.Maarten van der VeenA.Z.V.D.46.93990238149.00
11.Basil BarrettZaanstad (SG)49.51990215749.88
12.Sam BijlA.Z.V.D.51.64990310751.09
13.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.56.25980506552.75
14.Davey RhebokA.Z.V.D.52.5799000DR57.73
AFGEMRody HulsingZaanstad (SG)48.419804397

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)32.85970199332.76FJ 1
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.34.10960044532.76FJ 2
3.Chris DekkerZaanstad (SG)35.01970091534.03
4.Matthijs FleumerZaanstad (SG)36.16960327336.13
5.Danny SchmidtZaanstad (SG)36.40960231136.45
6.Mats SandburgZaanstad (SG)41.60960099141.91

Senioren 1 en ouder

1.Martijn GrasZaanstad (SG)31.20910075131.51
2.Quintin TrauselA.Z.V.D.30.61870340332.45
3.Metten de VriesZaanstad (SG)33.82890347333.91
4.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)33.57870104134.01
5.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.34.34930398935.17
6.Thom ScheeveZaanstad (SG)34.46920308935.73
7.Casper GrasZaanstad (SG)37.47920040337.54
8.Reinier WillemsenA.Z.V.D.35.77900517738.26


<< TOP >>
Programmanr. 6
11-9-2011 - 13:35
50m schoolslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4, Meisjes

1.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.54.74020152853.98
2.Nouska de ReusZaanstad (SG)1:05.5002008301:02.61

Minioren 5, Meisjes

1.Danique SapA.Z.V.D.49.30010060247.61
2.Nikky KeijzerZaanstad (SG)48.40010288647.71
3.Rachel JahnZaanstad (SG)50.30010095850.51
4.Venna FassaertZaanstad (SG)53.84010141053.05
5.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)57.76010193058.18
6.Bianca KosterZaanstad (SG)1:04.2401006301:04.25

Minioren 5, Jongens

1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.49.31010042748.82
2.Max VonkZaanstad (SG)51.97010071350.74
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)52.10010103751.07
4.Jorn DekkerZaanstad (SG)50.93010045351.76
5.Matthé KnolZaanstad (SG)54.81010030952.42
6.Mitchell RijksZaanstad (SG)53.15010271954.45
7.Remco JakZaanstad (SG)53.00010103954.95
8.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)53.89010175755.02
9.Ivar KramerZaanstad (SG)55.15010164755.40
10.Floris KooiZaanstad (SG)54.83010080156.52
11.Frank BouquetA.Z.V.D.58.81010227956.53


<< TOP >>
Programmanr. 7
11-9-2011 - 13:40
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)43.15000072642.70
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)47.94000167647.13
3.Neve BuijsA.Z.V.D.50.05000472047.20
4.Melissa ZeemanZaanstad (SG)46.82000380447.56
5.Melissa FijnenbergA.Z.V.D.52.82000126649.81
6.Jeannine PosZaanstad (SG)51.04000171052.68
7.Morgan GirothZaanstad (SG)58.64000380658.05

Junioren 2 en 3

1.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)39.87980106439.57
2.Melina KnolZaanstad (SG)41.03980223241.96
3.Femke StevensZaanstad (SG)43.34990154643.11
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)43.24980106243.72
5.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)45.68980322844.76
6.Moïse TimmerZaanstad (SG)45.79990329244.85
7.Franka RotterdamZaanstad (SG)46.44980065046.61
8.Eline van ZijlZaanstad (SG)45.93980338247.19
9.Kim KenbeekZaanstad (SG)47.52990231247.37
10.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.46.97980203647.78
11.Elise RotterdamZaanstad (SG)49.42980065249.49
12.Anna BruinsZaanstad (SG)49.14990196649.64
13.Carmen TavenierZaanstad (SG)48.13990417850.52
14.Iona van SteltenZaanstad (SG)50.82990231452.22
15.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)52.21990174853.52
16.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)50.80990351053.75
NG.ZAVirginie van ZundertA.Z.V.D.51.989804978
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)51.029902316
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)45.519803376

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.39.39970230039.91
2.Eline den BraveZaanstad (SG)41.22960168243.61
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)43.71970356644.74
4.Ilse van SteenZaanstad (SG)42.86970313045.08
5.Nadine ScheeveZaanstad (SG)45.71970068445.88
6.Noortje RotterdamZaanstad (SG)44.62960321846.14
7.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)47.63970217647.58
8.Celine JacobsZaanstad (SG)47.51960170049.10
9.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.49.80960624849.80
10.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)48.81970548250.95
11.Melanie KerkhofZaanstad (SG)52.32960631851.09
NG.ZAFemke AanZaanstad (SG)49.249601498
NGRoxanne KiksZaanstad (SG)47.879605170

Senioren 1 en 2

1.Arianne HendriksZaanstad (SG)39.09950302838.86
2.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)38.52950545438.95
3.Laura van der VeenA.Z.V.D.41.22940409039.95
4.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)41.61940485241.32
5.Nina JoostenA.Z.V.D.44.29940351844.13

Senioren

1.Romy WillemsenA.Z.V.D.42.41930398241.64
2.Ingrid JongertA.Z.V.D.41.80910149043.11


<< TOP >>
Programmanr. 8
11-9-2011 - 13:50
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Gino de GrootZaanstad (SG)45.21000089546.13
2.Lucas JakZaanstad (SG)50.02000112749.39
3.Baran MattagiZaanstad (SG)51.07000390151.01
4.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)56.50000150551.56
5.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)57.92000353156.99

Junioren 1 en 2

1.Lex SandburgZaanstad (SG)39.25980069938.89
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.39.12980049339.01
3.Raoul LieverstZaanstad (SG)44.54990071343.92
4.Tim KieftZaanstad (SG)46.88990192146.13
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)47.08990186946.88
6.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.47.27990237947.58
7.Kevin NillesenZaanstad (SG)48.95990258348.57
8.Shai DataukerA.Z.V.D.47.73980181948.87
9.Daan In de BraektZaanstad (SG)48.73990057149.20
10.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.55.95980506553.89FJ 1
11.Sam BijlA.Z.V.D.55.53990310753.89FJ 2
12.Basil BarrettZaanstad (SG)56.05990215754.46
13.Davey RhebokA.Z.V.D.59.5999000DR58.41
DISMaarten van der VeenA.Z.V.D.54.12990238150.78SR
AFGEMRody HulsingZaanstad (SG)51.009804397

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)38.06970199337.77
2.Danny SchmidtZaanstad (SG)41.09960231139.71
3.Matthijs FleumerZaanstad (SG)40.03960327341.15
4.Chris DekkerZaanstad (SG)41.74970091541.18
5.Jeroen JongertA.Z.V.D.45.49960044542.40
6.Mats SandburgZaanstad (SG)46.69960099147.15

Senioren 1 en ouder

1.Quintin TrauselA.Z.V.D.32.08870340332.61
2.Martijn GrasZaanstad (SG)34.72910075134.89
3.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)35.07870104135.68
4.Metten de VriesZaanstad (SG)36.92890347336.45
5.Thom ScheeveZaanstad (SG)37.64920308937.77
6.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.38.77930398939.22
7.Casper GrasZaanstad (SG)39.08920040339.45
8.Reinier WillemsenA.Z.V.D.38.60900517739.61


<< TOP >>
Programmanr. 9
11-9-2011 - 14:00
50m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4, Meisjes

1.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.49.20020152848.39
2.Nouska de ReusZaanstad (SG)59.18020083051.05

Minioren 5, Meisjes

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)35.53010288636.13
2.Rachel JahnZaanstad (SG)37.42010095838.51
3.Danique SapA.Z.V.D.41.74010060243.42
4.Venna FassaertZaanstad (SG)48.98010141044.76
5.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)49.51010193048.04
6.Bianca KosterZaanstad (SG)48.50010063048.96

Minioren 5, Jongens

1.Mitchell RijksZaanstad (SG)38.18010271937.37FJ 1
2.Sjoerd JongertA.Z.V.D.37.86010042737.37FJ 2
3.Kenzo DoerkZaanstad (SG)39.99010103738.02
4.Max VonkZaanstad (SG)38.03010071338.67
5.Remco JakZaanstad (SG)40.12010103940.56
6.Matthé KnolZaanstad (SG)40.55010030941.16
7.Jorn DekkerZaanstad (SG)40.59010045342.26
8.Frank BouquetA.Z.V.D.41.96010227942.50
9.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)44.36010175743.73
10.Floris KooiZaanstad (SG)46.15010080145.88
11.Ivar KramerZaanstad (SG)49.46010164750.94


<< TOP >>
Programmanr. 10
11-9-2011 - 14:00
Dames, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)33.19000072633.98
2.Melissa ZeemanZaanstad (SG)35.39000380436.28
3.Neve BuijsA.Z.V.D.38.76000472036.85
4.Melissa VallingaZaanstad (SG)38.18000167637.95
5.Jeannine PosZaanstad (SG)42.45000171043.40
6.Melissa FijnenbergA.Z.V.D.45.47000126644.44
7.Morgan GirothZaanstad (SG)47.52000380646.56

Junioren 2 en 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)30.18980223230.31
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)30.93980106432.24FJ 1
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)31.93980106232.24FJ 2
4.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)31.17980322833.07
5.Kim KenbeekZaanstad (SG)33.85990231233.78
6.Moïse TimmerZaanstad (SG)34.69990329234.59
7.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)33.89990351034.66
8.Femke StevensZaanstad (SG)35.13990154635.29
9.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.36.07980203636.39
10.Eline van ZijlZaanstad (SG)36.88980338236.56
11.Franka RotterdamZaanstad (SG)37.98980065038.06
12.Virginie van ZundertA.Z.V.D.36.66980497838.16
13.Elise RotterdamZaanstad (SG)38.73980065238.48
14.Anna BruinsZaanstad (SG)37.38990196638.80
15.Iona van SteltenZaanstad (SG)38.71990231439.27
16.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)38.57990174840.42
17.Carmen TavenierZaanstad (SG)39.31990417840.63
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)41.029902316
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)33.539803376

Jeugd 1 en 2

1.Eline den BraveZaanstad (SG)30.84960168230.92
2.Jade BroekA.Z.V.D.32.30970230031.22
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)32.70970356632.79
4.Nadine ScheeveZaanstad (SG)33.46970068434.10
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)32.88970313034.59
6.Mandy FijnenbergA.Z.V.D.35.00960624834.79
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)33.47960321835.26
8.Celine JacobsZaanstad (SG)34.62960170036.57
9.Daphne DuinkerkeZaanstad (SG)36.63970217637.49
10.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)38.04970548238.80
11.Melanie KerkhofZaanstad (SG)39.11960631839.82
NG.ZAFemke AanZaanstad (SG)30.339601498
NGRoxanne KiksZaanstad (SG)33.819605170

Senioren 1 en 2

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.28.11940409028.18
2.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)29.44940485229.51
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)30.25950545430.80
4.Nina JoostenA.Z.V.D.32.95940351833.04
5.Arianne HendriksZaanstad (SG)32.72950302834.41

Senioren

1.Ingrid JongertA.Z.V.D.27.92910149028.71
2.Romy WillemsenA.Z.V.D.31.17930398231.59


<< TOP >>
Programmanr. 11
11-9-2011 - 14:10
Heren, 50m vrije slagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Gino de GrootZaanstad (SG)32.86000089534.32
2.Lucas JakZaanstad (SG)37.41000112739.50
3.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)40.71000150540.79
4.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)38.95000353141.22
5.Baran MattagiZaanstad (SG)40.81000390143.14

Junioren 1 en 2

1.Ingmar BakkerA.Z.V.D.28.64980049329.31
2.Lex SandburgZaanstad (SG)29.20980069929.62
3.Tim KieftZaanstad (SG)31.97990192131.65
4.Shai DataukerA.Z.V.D.33.92980181934.06
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)32.96990186934.38
6.Raoul LieverstZaanstad (SG)35.05990071335.34
7.Daan In de BraektZaanstad (SG)36.22990057135.75
8.Maarten van der VeenA.Z.V.D.37.87990238135.82
9.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.34.50990237936.61
10.Kevin NillesenZaanstad (SG)35.50990258337.24
11.Basil BarrettZaanstad (SG)43.90990215742.75
12.Sam BijlA.Z.V.D.43.08990310743.06
13.Carlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.48.48980506544.54
14.Davey RhebokA.Z.V.D.44.2399000DR50.15
AFGEMRody HulsingZaanstad (SG)39.569804397

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)28.38970199327.80
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.29.42960044529.31
3.Danny SchmidtZaanstad (SG)30.75960231130.21
4.Matthijs FleumerZaanstad (SG)29.77960327330.22
5.Chris DekkerZaanstad (SG)30.31970091530.36
6.Mats SandburgZaanstad (SG)34.14960099133.46

Senioren 1 en ouder

1.Quintin TrauselA.Z.V.D.25.81870340326.14
2.Metten de VriesZaanstad (SG)26.23890347326.65
3.Martijn GrasZaanstad (SG)26.21910075126.79
4.Reinier WillemsenA.Z.V.D.27.33900517728.08
5.Thom ScheeveZaanstad (SG)28.60920308928.56
6.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)27.55870104128.78
7.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.28.55930398929.86
8.Casper GrasZaanstad (SG)29.86920040330.08


<< TOP >>
Programmanr. 12
11-9-2011 - 14:15
100m wisselslagMinioren 5 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 4, Meisjes

1.Merel KrijgsmanA.Z.V.D.1:56.5602015281:57.36
2.Nouska de ReusZaanstad (SG)2:11.9002008302:01.66

Minioren 5, Meisjes

1.Nikky KeijzerZaanstad (SG)NT01028861:29.65
2.Rachel JahnZaanstad (SG)1:43.2901009581:38.49
3.Danique SapA.Z.V.D.1:42.6201006021:40.47
4.Venna FassaertZaanstad (SG)1:51.2801014101:46.26
5.Bianca KosterZaanstad (SG)2:06.1601006301:59.59
6.Nikita TeeuwenZaanstad (SG)2:01.0001019302:01.15

Minioren 5, Jongens

1.Sjoerd JongertA.Z.V.D.1:35.1901004271:31.16
2.Kenzo DoerkZaanstad (SG)1:37.3901010371:36.64
3.Mitchell RijksZaanstad (SG)1:35.9901027191:36.91
4.Remco JakZaanstad (SG)1:43.2901010391:43.43FJ 1
5.Matthé KnolZaanstad (SG)1:41.5301003091:43.43FJ 2
6.Jorn DekkerZaanstad (SG)1:43.9201004531:48.22
7.Floris KooiZaanstad (SG)1:56.0201008011:56.90
8.Gijs van OuwerkerkZaanstad (SG)2:03.1201017571:58.55
9.Ivar KramerZaanstad (SG)2:06.3801016472:08.31
DISMax VonkZaanstad (SG)1:36.8201007131:38.83RH
DISFrank BouquetA.Z.V.D.1:51.5901022791:53.31RH


<< TOP >>
Programmanr. 13
11-9-2011 - 14:25
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1

1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)1:25.0800007261:25.03
2.Melissa VallingaZaanstad (SG)1:32.5700016761:30.56
3.Melissa ZeemanZaanstad (SG)1:34.1800038041:33.94
4.Jeannine PosZaanstad (SG)1:52.9600017101:48.63
5.Melissa FijnenbergA.Z.V.D.2:04.5700012661:57.93
DISNeve BuijsA.Z.V.D.1:38.8700047201:36.24SL
DISMorgan GirothZaanstad (SG)NT00038061:56.00VB

Junioren 2 en 3

1.Melina KnolZaanstad (SG)1:18.1698022321:18.22
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)1:16.9098010641:19.19
3.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)1:22.0798032281:20.61
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)1:21.1398010621:20.65
5.Moïse TimmerZaanstad (SG)1:28.7199032921:24.22
6.Femke StevensZaanstad (SG)1:25.1099015461:24.83
7.Kim KenbeekZaanstad (SG)1:26.9599023121:26.66
8.Eline van ZijlZaanstad (SG)1:31.6298033821:32.27
9.Sheri ZwieteringA.Z.V.D.1:37.1298020361:32.97
10.Maricha VeenendaalZaanstad (SG)1:36.8499035101:35.04
11.Anna BruinsZaanstad (SG)1:41.4799019661:37.51
12.Iona van SteltenZaanstad (SG)1:33.8799023141:37.60
13.Carmen TavenierZaanstad (SG)1:40.6299041781:38.94
14.Susanne HeilijgersZaanstad (SG)1:40.2999017481:39.17
15.Elise RotterdamZaanstad (SG)1:41.4098006521:39.36
16.Franka RotterdamZaanstad (SG)1:36.4498006501:40.17
17.Virginie van ZundertA.Z.V.D.1:43.1698049781:40.66
AFGEMJulia VerheijenZaanstad (SG)1:50.619902316
NGFleur BonkerkZaanstad (SG)1:25.199803376

Jeugd 1 en 2

1.Jade BroekA.Z.V.D.1:16.9297023001:17.90
2.Eline den BraveZaanstad (SG)1:18.9696016821:19.62
3.Lieke KoenderinkZaanstad (SG)1:19.6597035661:22.96
4.Nadine ScheeveZaanstad (SG)1:29.1897006841:28.07
5.Ilse van SteenZaanstad (SG)1:25.1997031301:28.70
6.Celine JacobsZaanstad (SG)1:26.1596017001:31.59
7.Noortje RotterdamZaanstad (SG)1:29.3796032181:32.13
8.Larissa TeeuwenZaanstad (SG)1:33.0997054821:35.80
9.Melanie KerkhofZaanstad (SG)1:40.2096063181:41.74
DISMandy FijnenbergA.Z.V.D.1:33.7296062481:35.67RH
NG.ZAFemke AanZaanstad (SG)1:17.109601498
NGRoxanne KiksZaanstad (SG)1:25.149605170

Senioren 1 en 2

1.Laura van der VeenA.Z.V.D.1:18.3694040901:14.06
2.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)1:18.4294048521:15.90
3.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)1:16.5495054541:18.00
4.Arianne HendriksZaanstad (SG)1:22.0795030281:21.84
5.Nina JoostenA.Z.V.D.1:22.5094035181:22.74

Senioren

1.Ingrid JongertA.Z.V.D.1:13.5791014901:14.08
2.Romy WillemsenA.Z.V.D.1:16.7893039821:18.80


<< TOP >>
Programmanr. 14
11-9-2011 - 14:40
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 6

1.Lucas JakZaanstad (SG)1:40.5900011271:38.72
2.Rowan HoutlosserZaanstad (SG)NT00015051:44.05
3.Yassine BelhadaouiZaanstad (SG)NT00035311:46.86
4.Baran MattagiZaanstad (SG)1:59.5300039011:55.01
DISGino de GrootZaanstad (SG)1:26.8500008951:28.07RH

Junioren 1 en 2

1.Lex SandburgZaanstad (SG)1:14.9098006991:15.42
2.Ingmar BakkerA.Z.V.D.1:16.9398004931:15.55
3.Tim KieftZaanstad (SG)1:25.7399019211:23.93
4.Raoul LieverstZaanstad (SG)1:27.5099007131:28.03
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)1:28.6599018691:28.15
6.Pascal BenjaminsA.Z.V.D.1:26.2499023791:30.86
7.Daan In de BraektZaanstad (SG)1:34.6499005711:32.66
8.Shai DataukerA.Z.V.D.1:28.2798018191:33.72
9.Maarten van der VeenA.Z.V.D.1:46.2799023811:36.98
10.Kevin NillesenZaanstad (SG)1:41.0499025831:40.11
11.Basil BarrettZaanstad (SG)1:45.9199021571:49.04
12.Davey RhebokA.Z.V.D.NT99000DR2:06.77
DISSam BijlA.Z.V.D.1:59.3299031071:52.54RH
+ AE
DISCarlos Ruiz ArizaA.Z.V.D.NT98050651:52.95RH
AFGEMRody HulsingZaanstad (SG)1:47.769804397

Junioren 3 en 4

1.Jelle SchelvisZaanstad (SG)1:10.9197019931:10.57
2.Jeroen JongertA.Z.V.D.1:15.9996004451:14.53
3.Chris DekkerZaanstad (SG)1:19.5597009151:16.43
4.Danny SchmidtZaanstad (SG)1:16.9296023111:17.41
5.Matthijs FleumerZaanstad (SG)1:18.4196032731:20.80
6.Mats SandburgZaanstad (SG)1:29.7296009911:31.02

Senioren 1 en ouder

1.Quintin TrauselA.Z.V.D.1:03.9887034031:06.56
2.Martijn GrasZaanstad (SG)1:05.6791007511:08.18
3.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)1:09.0087010411:10.57
4.Metten de VriesZaanstad (SG)1:15.3789034731:11.75
5.Reinier WillemsenA.Z.V.D.1:12.1290051771:15.42
6.Thom ScheeveZaanstad (SG)1:15.9792030891:17.96
7.Casper GrasZaanstad (SG)1:15.1492004031:19.26
8.Sebastien v ZundertA.Z.V.D.1:16.1093039891:30.97