Pinkstertoernooi 2011
Purmerend (NED),    11- - 13-6-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 2. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 3. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 4. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 5. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 6. Dames, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 7. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 8. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 9. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 10. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 11. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 13. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 14. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 15. Alle, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 16. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 17. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 18. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 19. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 20. Alle, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 21. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 22. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 23. Dames, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 24. Heren, 4 x 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 25. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 26. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 27. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later
Nr. 28. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 29. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 30. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 31. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 32. Alle, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 33. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 34. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 35. Gemengd, 8 x 100m wisselslag, 11 jaar en ouder
Nr. 36. Dames, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 37. Heren, 4 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 38. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 39. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 40. Alle, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 41. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 42. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 43. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 44. Heren, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 45. Alle, 50m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 46. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 47. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 48. Dames, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open    Nr. 49. Heren, 4 x 50m wisselslag, Senioren Open



-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                    Heren, 4 x 100m wisselslag                      Senioren Open
11-6-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        4:03.72            4:23.55           
        Dave Heshof, 95                            Remy Naporowski, 93
        Bas Tietze, 87                             Jeroen Beemster, 87
            32.40  1:04.24  1:40.76  2:18.97  2:48.91  3:25.97  3:53.49  4:23.55

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        4:46.19            4:46.76           
        Robin Döderlein de Win, 93                 Simon Koopen, 98
        Axel Tietze, 88                            Carlo Kemp, 96
            32.38  1:05.96  1:42.26  2:24.43  3:02.49  3:48.02  4:16.10  4:46.76

  3. Oeza 1                        Oeza                   5:08.83            5:27.88           
        Koen Gaal, 99                              Jory van der Gracht, 87
        Roy Vlieland, 99                           Eric Tijms, 64
            39.10  1:21.90  2:14.07  3:13.28  3:42.30  4:16.26  4:49.39  5:27.88




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m wisselslag                      Junioren 1 en 2
11-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Does                   De Columbiaan          3:13.58 9902932    3:00.91           
            39.39  1:24.96  2:19.31  3:00.91
  2. Lincy de Winter               Racing Club            3:07.07 9805886    3:06.52           
            39.20  1:25.79  2:23.93  3:06.52
  3. Thalita Dekker                Zv Aquarius            3:30.50 9803220    3:35.53           
            48.32  1:41.40  2:43.42  3:35.53
  4. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        3:38.33 9902892    3:43.06           
            48.50  1:44.86  2:51.26  3:43.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:35.70 9600316    2:40.33           
            34.94  1:14.59  2:03.57  2:40.33
  2. Kim Franken                   Gzvw                   2:45.13 9602688    2:44.18           
            34.68  1:15.14  2:06.47  2:44.18
  3. Elise Dekker                  De Dolfijn             2:53.37 9700976    2:47.80           
            36.46  1:18.50  2:10.03  2:47.80
  4. Esther Kox                    Torpedo                2:48.64 9600612    2:51.80           
            39.34  1:26.26  2:12.87  2:51.80
  5. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        2:56.39 9703888    2:53.25           
            36.85  1:22.19  2:12.30  2:53.25
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:00.46 9701320    2:55.90           
            40.15  1:21.62  2:15.73  2:55.90
  7. Esmee Veendorp                Gzvw                   3:11.15 9603850    2:59.61           
            40.15  1:27.04  2:21.74  2:59.61
  8. Annika Neuteboom              Torpedo                2:50.52 9601354    3:00.49           
            38.54  1:25.20  2:19.95  3:00.49
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        2:52.98 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m wisselslag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Groen                    Oeza                   2:54.37 9505996    2:46.41           
            36.99  1:18.43  2:09.83  2:46.41
  2. Patty Kras                    De Zeeschuimers        3:02.83 9503112    3:01.95           
            39.35  1:24.39  2:18.00  3:01.95
  3. Kimberley Roquas              Torpedo                3:19.37 9403230    3:25.28           
            49.55  1:39.30  2:37.51  3:25.28


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 200m wisselslag                             Senioren
11-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:33.69 8500454    2:30.90           
            31.44  1:10.03  1:57.32  2:30.90
  2. Milja Breed                   Torpedo                2:41.50 8800594    2:45.61           
            35.43  1:18.39  2:06.19  2:45.61
  3. Marijke Pras                  Gzvw                   2:47.92 9203700    2:54.14           
            40.29  1:25.55  2:14.63  2:54.14
  4. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     3:06.56 8400120    3:05.44           
            39.53  1:27.62  2:20.48  3:05.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 200m wisselslag                         11 - 12 jaar
11-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bonk Stout                    De Dolfijn             3:04.16 9902181    2:55.63           
            38.78  1:22.06  2:14.67  2:55.63
  2. Dennis Wildeboer              Gzvw                   3:03.14 9800571    2:57.14           
            37.69  1:20.41  2:18.05  2:57.14
  3. Reijer Boodt                  De Dolfijn             3:00.03 9901001    2:58.33           
            37.70  1:23.47  2:18.28  2:58.33
  4. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    3:07.31           
            40.18  1:28.85  2:26.30  3:07.31
  5. Gideon Heij                   Torpedo                3:05.18 9800655    3:15.79           
            47.42  1:35.16  2:35.93  3:15.79
  6. Brend Schaafsma               Racing Club            3:43.64 9901157    3:24.15           
            52.93  1:45.69  2:40.76  3:24.15
  7. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            3:29.78 9900089    3:24.93           
            46.39  1:37.17  2:36.89  3:24.93
  8. Djurre Lankhorst              Racing Club            3:36.07 9902733    3:33.34           
            45.35  1:42.47  2:46.25  3:33.34
 DIS Adam Juhasz                   Racing Club            2:49.69 9903567    2:50.00 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            37.08  1:21.58  2:11.99  2:50.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 200m wisselslag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  2:32.77 9600279    2:33.02           
            33.62  1:12.62  2:00.18  2:33.02
  2. Erwin Pras                    Gzvw                   2:43.84 9601781    2:51.06           
            34.15  1:19.21  2:11.45  2:51.06
  3. Roy Potze                     Gzvw                   2:52.50 9702457    2:58.65           
            40.58  1:24.84  2:18.61  2:58.65
  4. Martijn Bick                  Gzvw                   3:07.85 9700581    3:06.89           
            41.35  1:28.09  2:25.04  3:06.89
  5. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            3:58.90 9604157    3:13.40           
            44.91  1:33.39  2:26.48  3:13.40


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 200m wisselslag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    2:22.55 9503787    2:18.40           
            28.82  1:03.46  1:43.86  2:18.40
  2. Felix Geenen                  Daw                         NT 9501085    2:31.98           
            32.51  1:11.41  1:58.02  2:31.98
  3. Rowdy Spaltman                Daw                    2:35.16 9501747    2:33.20           
            33.13  1:12.15  2:00.40  2:33.20
  4. Menno de Vries                Des                    2:37.36 9403055    2:42.07           
            31.99  1:13.83  2:05.14  2:42.07
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    2:32.48 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 200m wisselslag                     Jeugd 2 en ouder
11-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Visser                   Daw                    2:21.37 9007141    2:21.61           
            30.04  1:09.26  1:48.58  2:21.61
  2. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:21.29 9303065    2:22.28           
            30.16  1:06.84  1:51.25  2:22.28
  3. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton     2:22.09 9000505    2:23.24           
            30.50  1:06.61  1:50.34  2:23.24
  4. Jory van der Gracht           Oeza                   2:24.23 8701097    2:28.07           
            30.62  1:09.99  1:54.45  2:28.07
  5. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton     2:27.31 8501289    2:29.24           
            32.29  1:11.75  1:55.93  2:29.24
  6. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        2:33.30 9302447    2:33.13           
            30.89  1:10.11  1:58.25  2:33.13
  7. Timo Suaka                    Des                    2:27.04 9203715    2:36.99           
            31.02  1:10.64  1:56.59  2:36.99
AFGE Sybren van der Veen           Des                         NT 8705139                      
AFGE Mart de Boer                  Daw                    2:21.78 9303589                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag                            Minioren 3
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marina van Eyken              De Dolfijn               44.66 0201196      42.53           
  2. Marith de Jong                Racing Club              48.78 0200012      44.88           
  3. Calina van der Lem            Ed-Vo                    47.18 0200086      46.02           
  4. Maya Ball                     Racing Club              54.22 0200874      49.33           
  5. Famke Bontje                  De Columbiaan            51.70 0200124      50.97           
  6. Tara van Leeuwen              Kzc                      54.03 0201112      56.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 50m rugslag                            Minioren 3
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luc Mul                       Daw                      48.28 0201025      49.60           
  2. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          49.13 0200689      51.32           
  3. Luc Brasz                     Racing Club                 NT 0200919      57.97           
  4. Bjorn de Klerk                de Devel               1:09.97 0201375    1:07.11           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag                            Minioren 4
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin Stel                   De Dolfijn               39.84 0100290      38.98           
  2. Marieke Wildeboer             Gzvw                     39.31 0100016      39.88           
  3. Susanne Does                  De Columbiaan            43.50 0101648      42.15           
  4. Danielle van Valen            de Devel                 44.63 0100202      45.14           
  5. Naomi Buur                    Oeza                     43.75 0101520      45.27           
  6. Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948      46.23           
  7. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          46.83 0103124      46.42           
  8. Merel Doll                    Kzc                      53.49 0102610      47.79           
  9. Pien Boodt                    De Dolfijn               50.67 0100982      48.04           
 10. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend          48.59 0102734      48.40           
 11. Esther Peters                 De Columbiaan            52.30 0101674      49.45           
 12. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        1:00.76 0102258    1:01.80           
 DIS Anna Hartman                  Daw                      56.31 0103344      54.30 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Sofie de Vriend               Oeza                     45.32 0102786                      
  NG Jenna van Hattem              Racing Club              50.96 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 50m rugslag                            Minioren 4
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdemar de Jong              De Dolfijn               43.22 0100221      42.81           
  2. Roel Gaal                     Oeza                     43.50 0101173      44.75           
  3. Sjonnie Quinn                 Racing Club              45.12 0101219      45.32           
  4. Joshua Gomes                  Racing Club              49.25 0101677      46.75           
  5. Marlon Bil                    Daw                      52.72 0102649      50.71           
  6. Niels Martens                 Kzc                      53.89 0100111      51.10           
 DIS Kai Schalken                  Racing Club            1:02.64 0102151    1:01.34 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Meisjes, 50m rugslag                            Minioren 5
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josee Keizer                  Gzvw                     37.77 0000264      38.68           
  2. Saskia van der Velden         Daw                      41.63 0001478      39.41           
  3. Mariska Lugtenburg            Racing Club              47.70 0003700      40.94           
  4. Marloes Potze                 Gzvw                     41.46 0002332      41.63           
  5. Kirsten Petit                 Oeza                     40.59 0002986      41.97           
  6. Esra Reehorst                 de Devel                 41.95 0000156      42.73           
  7. Isis Beres                    Racing Club              46.54 0001874      43.13           
  8. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          44.38 0000412      43.36           
  9. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          45.44 0004198      44.48           
 10. Viveka Verhage                Daw                      44.77 0001480      44.66           
 11. Shira de Haan                 Oeza                     44.73 0001130      45.06           
 12. Mariska Keetman               ZV De Bron               46.91 0002430      45.35           
 13. Finley Quinn                  Racing Club              48.37 0004646      45.49           
 14. Dayanara Brank                Racing Club            1:01.12 0003702      53.58           
 15. Irene Ligthart                Zv Aquarius            1:00.53 0002296      58.41           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Jongens, 50m rugslag                            Minioren 5
11-6-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Phil Brantjes                 Kzc                      38.46 0000485      36.64           
  2. Friso Datema                  Daw                      40.06 0003027      37.17           
  3. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          38.61 0000349      38.20           
  4. Doran Paap                    Racing Club              39.80 0000301      38.64           
  5. Nick Bontje                   De Columbiaan            40.60 0000141      41.71           
  6. Ian Welboren                  Kzc                      50.34 0001863      45.08           
  7. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    46.38 0000189      47.17           
  8. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          49.44 0003007      50.54           
  9. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend          59.99 0003475      51.61           
 DIS Marc Botter                   Racing Club              41.25 0000329      39.36 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m rugslag                        Junioren 1 en 2
11-6-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          38.19 9800302      37.24           
  2. Lincy de Winter               Racing Club              42.58 9805886      39.39           
  3. Miranda van Valen             de Devel                 39.70 9800346      39.55           
  4. Carline Verhagen              De Dolfijn               43.57 9804176      41.41           
  5. Stella Peters                 De Columbiaan            44.93 9904464      41.90           
  6. Barbara Stoop                 De Futen                 44.47 9805122      42.29           
  7. Sharon van der Lem            Ed-Vo                    46.56 9800270      44.99           
  8. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          46.32 9902892      45.28           
  9. Suzanne Ivens                 Oeza                     47.47 9902904      45.57           
 10. Thalita Dekker                Zv Aquarius              44.91 9803220      45.85           
 11. Laura Michelle Zwalve         Des                      49.29 9904766      46.86           
 12. Shirley Lippus                Kzc                      53.45 9901406      49.22           
 13. Cindy Buur                    Oeza                     53.88 9905052      53.03           
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn               46.50 9904400      45.13 RD        
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Samantha Buhrs                Kzc                      40.42 9804146                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m rugslag                           13 - 14 jaar
11-6-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann Geenen                 Daw                      32.99 9601518      32.92           
  2. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend          34.76 9600316      35.21           
  3. Kim Franken                   Gzvw                     33.06 9602688      35.49           
  4. Ludi van Leeuwen              Torpedo                  37.26 9704854      36.71           
  5. Elise Dekker                  De Dolfijn               37.32 9700976      37.22           
  6. Esmee Veendorp                Gzvw                     37.67 9603850      38.69           
  7. Janneke Hoenders              Torpedo                  40.32 9705454      40.22           
  8. Annika Neuteboom              Torpedo                  36.03 9601354      40.23           
  9. Fréderique van Tiel           Kzc                      43.09 9702852      40.88           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m rugslag                           15 - 16 jaar
11-6-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          33.68 9500314      35.19           
  2. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn     36.52 9505830      35.84           
  3. Daniëlle de Reus              Kzc                      44.04 9505908      43.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Dames, 50m rugslag                               Senioren
11-6-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          31.02 8500454      31.14           
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          30.49 9302840      31.44           
  3. Melissa Zwaan                 Daw                      34.26 9103666      36.53           
  4. Desiree van der Lem           Ed-Vo                    39.79 6800282      38.68           
  5. Nadine Blouw                  Gzvw                     39.16 9302314      39.26           
  6. Bente Rog                     Des                      37.59 9206810      40.13           
  7. Daisy Lippus                  Kzc                         NT 9305846      43.40           
  8. Myrthe Keizer                 Des                      43.69 9306052      45.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                           11 - 12 jaar
11-6-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          36.07 9802127      36.06           
  2. Koen Gaal                     Oeza                     37.81 9901113      37.86           
  3. Dennis Wildeboer              Gzvw                     36.80 9800571      38.61           
  4. Brian Otjes                   Zv Aquarius              41.09 9901135      39.56           
  5. Jimmy Wilkens                 Torpedo                  40.94 9801437      41.78           
  6. Kaj van der Pal               Kzc                      42.72 9902135      41.92           
  7. Roy Vlieland                  Oeza                     42.16 9901517      43.05           
  8. Daniel Broekkamp              De Dolfijn               52.01 9903545      44.25           
  9. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              43.83 9900089      45.13           
 10. Joey Klarenbeek               Torpedo                  52.77 9804983      56.73           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                           13 - 14 jaar
11-6-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selim Barraho                 Lac                      31.34 9604249      31.11           
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                    32.42 9600279      33.54           
  3. Marcel Groen                  Gzvw                     34.15 9700239      34.01           
  4. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          35.50 9703033      34.97           
  5. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          38.07 9703609      36.04           
  6. Erwin Pras                    Gzvw                     35.76 9601781      37.16           
  7. Bob Bosklopper                de Devel                 40.98 9600815      38.08           
  8. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius              40.42 9604157      41.92           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                           15 - 16 jaar
11-6-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          28.88 9501403      28.99           
  2. Tom Huydts                    Torpedo                  30.73 9402375      30.77           
  3. Felix Geenen                  Daw                      32.56 9501085      32.95           
  4. Rowdy Spaltman                Daw                      33.68 9501747      34.14           
  5. Menno de Vries                Des                      34.03 9403055      34.93           
AFGE Klaas Schoute                 Daw                      33.26 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 50m rugslag                       Jeugd 2 en ouder
11-6-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          28.54 8700155      28.72           
  2. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          30.13 9302447      29.76           
  3. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          31.13 8703351      32.10           
  4. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton       31.04 8501289      32.25           
  5. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          33.22 8803379      33.68           
  6. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       34.03 9200183      34.61           
 DIS Marwan Tijani                 Des                      39.07 9305105      42.89 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Sybren van der Veen           Des                      44.06 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m schoolslag                      Junioren 1 en 2
11-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:26.90 9800302    1:27.25           
            40.90  1:27.25
  2. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:34.61 9804684    1:32.60           
            41.85  1:32.60
  3. Lisa Brantjes                 Kzc                    1:39.03 9800950    1:34.38           
            44.79  1:34.38
  4. Barbara Stoop                 De Futen               1:44.23 9805122    1:37.29           
            47.55  1:37.29
  5. Shirley Lippus                Kzc                    1:43.14 9901406    1:42.77           
            49.00  1:42.77
  6. Laura Michelle Zwalve         Des                         NT 9904766    1:47.23           
            50.49  1:47.23
  7. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:51.01 9904400    1:49.69           
            51.90  1:49.69
  8. Cindy Buur                    Oeza                   1:54.48 9905052    1:57.66           
            55.99  1:57.66
  9. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        2:05.08 9902892    2:00.85           
            57.77  2:00.85
 DIS Carline Verhagen              De Dolfijn             1:51.80 9804176                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:43.71 9800270    1:47.13 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            48.63  1:47.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann Geenen                 Daw                    1:21.86 9601518    1:22.65           
            38.86  1:22.65
  2. Esther Kox                    Torpedo                1:21.06 9600612    1:24.01           
            39.71  1:24.01
  3. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:27.54 9703888    1:27.57           
            41.86  1:27.57
  4. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:28.20 9603884    1:29.32           
            42.28  1:29.32
  5. Fréderique van Tiel           Kzc                    1:29.39 9702852    1:30.76           
            43.28  1:30.76
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:25.27 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m schoolslag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:23.61 9504810    1:25.34           
            40.99  1:25.34
  2. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:29.44 9500314    1:30.16           
            42.51  1:30.16
  3. Anne Groen                    Oeza                   1:33.32 9505996    1:32.32           
            44.21  1:32.32
  4. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:35.34 9503112    1:36.22           
            44.93  1:36.22
AFGE Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:34.50 9505830                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Dames, 100m schoolslag                             Senioren
11-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milja Breed                   Torpedo                1:25.39 8800594    1:26.31           
            40.87  1:26.31
  2. Marijke Pras                  Gzvw                   1:27.36 9203700    1:29.12           
            42.12  1:29.12
  3. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  1:28.90 6800282    1:29.24           
            41.95  1:29.24
  4. Myrthe Keizer                 Des                    1:37.88 9306052    1:43.03           
            48.44  1:43.03
  5. Natasja Dammer                Gzvw                   1:42.70 9203698    1:47.82           
            48.46  1:47.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                         11 - 12 jaar
11-6-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybe de Waard                 de Devel               1:27.85 9900139    1:27.17           
            41.77  1:27.17
  2. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:36.47 9902181    1:31.29           
            43.20  1:31.29
  3. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:40.32 9901135    1:36.39           
            46.07  1:36.39
  4. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:34.52 9901001    1:37.03           
            45.45  1:37.03
  5. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:45.36 9802127    1:42.20           
            48.44  1:42.20
  6. Brend Schaafsma               Racing Club            1:44.52 9901157    1:42.87           
            49.26  1:42.87
  7. Kaj van der Pal               Kzc                    1:41.43 9902135    1:45.93           
            49.74  1:45.93
  8. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:50.51 9900089    1:49.56           
            50.96  1:49.56
  9. Roy Vlieland                  Oeza                   1:42.92 9901517    1:50.38           
            52.59  1:50.38
 10. Djurre Lankhorst              Racing Club            1:54.70 9902733    1:53.04           
            53.46  1:53.04
 11. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:57.01 9902717    1:54.73           
            54.31  1:54.73
 12. Sven Martens                  Kzc                    1:52.21 9801445    1:55.35           
            54.23  1:55.35
 13. Joey Klarenbeek               Torpedo                     NT 9804983    2:11.24           
            56.44  2:11.24
 DIS Jimmy Wilkens                 Torpedo                1:52.82 9801437    1:49.96 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            53.02  1:49.96


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tino Buitendijk               Lac                    1:22.54 9601253    1:21.47           
            38.93  1:21.47
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:24.43 9600279    1:27.54           
            40.25  1:27.54
  3. Marcel Groen                  Gzvw                   1:27.82 9700239    1:29.01           
            41.23  1:29.01
  4. Martijn Falk                  Daw                    1:33.84 9601457    1:30.70           
            42.77  1:30.70
  5. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            1:36.39 9604157    1:36.76           
            45.33  1:36.76
  6. Martijn Bick                  Gzvw                   1:38.99 9700581    1:36.92           
            45.72  1:36.92
 DIS Bob Bosklopper                de Devel               1:30.10 9600815    1:26.29 SK        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            40.68  1:26.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    1:15.00 9503787    1:12.59           
            33.45  1:12.59
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    1:17.84 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Heren, 100m schoolslag                     Jeugd 2 en ouder
11-6-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Visser                   Daw                    1:08.37 9007141    1:06.97           
            31.17  1:06.97
  2. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:05.69 8703351    1:08.60           
            32.00  1:08.60
  3. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton     1:16.34 9000505    1:15.91           
            35.63  1:15.91
  4. Jory van der Gracht           Oeza                   1:18.34 8701097    1:17.09           
            36.55  1:17.09
  5. Timo Suaka                    Des                    1:13.83 9203715    1:17.97           
            35.96  1:17.97
  6. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend        1:17.36 8803379    1:20.86           
            37.02  1:20.86
  7. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton     1:19.87 9200183    1:21.42           
            37.84  1:21.42
  8. Stefan Tijms                  Oeza                   1:21.16 9300863    1:21.46           
            37.63  1:21.46
  9. Marwan Tijani                 Des                         NT 9305105    1:38.83           
            45.13  1:38.83
AFGE Mart de Boer                  Daw                    1:11.29 9303589                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 3
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marina van Eyken              De Dolfijn             1:33.45 0201196    1:27.03           
            41.28  1:27.03
  2. Marith de Jong                Racing Club            1:28.26 0200012    1:30.85           
            40.76  1:30.85
  3. Maya Ball                     Racing Club            1:36.12 0200874    1:30.98           
            42.48  1:30.98
  4. Tara van Leeuwen              Kzc                    1:39.20 0201112    1:37.25           
            46.64  1:37.25
  5. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:40.09 0200124    1:37.63           
            45.13  1:37.63
  6. Calina van der Lem            Ed-Vo                  1:35.42 0200086    1:40.84           
            46.17  1:40.84


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 3
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:28.98 0200689    1:38.08           
            45.21  1:38.08
  2. Luc Mul                       Daw                         NT 0201025    1:43.63           
            48.79  1:43.63
  3. Luc Brasz                     Racing Club                 NT 0200919    2:01.66           
            55.80  2:01.66
  4. Bjorn de Klerk                de Devel               2:52.00 0201375    2:19.80           
          1:00.20  2:19.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 4
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             Gzvw                   1:18.02 0100016    1:16.95           
            36.27  1:16.95
  2. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:17.25 0100290    1:17.94           
            36.78  1:17.94
  3. Susanne Does                  De Columbiaan               NT 0101648    1:23.61           
            40.51  1:23.61
  4. Danielle van Valen            de Devel               1:21.71 0100202    1:31.34           
            43.70  1:31.34
  5. Merel Doll                    Kzc                    1:41.70 0102610    1:33.35           
            44.26  1:33.35
  6. Naomi Buur                    Oeza                   1:30.57 0101520    1:34.55           
            44.65  1:34.55
  7. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:41.78 0102734    1:38.59           
            47.66  1:38.59
  8. Pien Boodt                    De Dolfijn             1:37.22 0100982    1:38.74 *         
            47.76  1:38.74
  9. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:39.15 0103124    1:40.93           
            45.34  1:40.93
 10. Esther Peters                 De Columbiaan          1:40.59 0101674    1:41.55           
            47.58  1:41.55
 11. Ouassima Quandil              De Dolfijn                  NT 0102948    1:47.00           
            50.78  1:47.00
 12. Anna Hartman                  Daw                         NT 0103344    1:47.04           
            48.91  1:47.04
 13. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        1:55.08 0102258    2:02.93           
            57.27  2:02.93
AFGE Sofie de Vriend               Oeza                   1:32.09 0102786                      
  NG Jenna van Hattem              Racing Club            1:43.10 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 4
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:17.93 0100221    1:20.61           
            38.51  1:20.61
  2. Roel Gaal                     Oeza                   1:25.77 0101173    1:27.98           
            42.79  1:27.98
  3. Sjonnie Quinn                 Racing Club            1:29.02 0101219    1:29.08           
            42.31  1:29.08
  4. Joshua Gomes                  Racing Club            1:29.52 0101677    1:29.81           
            44.01  1:29.81
  5. Niels Martens                 Kzc                    1:31.03 0100111    1:30.59           
            43.89  1:30.59
  6. Marlon Bil                    Daw                         NT 0102649    1:50.42           
            49.75  1:50.42
  7. Kai Schalken                  Racing Club                 NT 0102151    2:12.06           
          1:01.77  2:12.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                          Minioren 5
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasmijn Boon                  Wvz                    1:10.91 0001280    1:08.77           
            33.27  1:08.77
  2. Josee Keizer                  Gzvw                   1:11.88 0000264    1:12.42           
            35.51  1:12.42
  3. Naomi Knetemann               de Devel               1:15.48 0000594    1:15.57           
            36.25  1:15.57
  4. Marloes Potze                 Gzvw                   1:17.93 0002332    1:19.16           
            37.34  1:19.16
  5. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:18.59 0000412    1:19.83           
            38.12  1:19.83
  6. Saskia van der Velden         Daw                    1:19.16 0001478    1:19.84           
            38.62  1:19.84
  7. Kirsten Petit                 Oeza                   1:18.98 0002986    1:19.99           
            37.76  1:19.99
  8. Isis Beres                    Racing Club            1:23.35 0001874    1:20.48           
            38.58  1:20.48
  9. Mariska Lugtenburg            Racing Club            1:30.76 0003700    1:20.79           
            38.28  1:20.79
 10. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:22.62 0004198    1:23.63           
            40.10  1:23.63
 11. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:25.73 0004380    1:25.48           
            39.39  1:25.48
 12. Viveka Verhage                Daw                    1:29.36 0001480    1:25.64           
            41.21  1:25.64
 13. Shira de Haan                 Oeza                   1:25.38 0001130    1:25.72           
            41.44  1:25.72
 14. Finley Quinn                  Racing Club            1:30.18 0004646    1:29.41           
            40.13  1:29.41
 15. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:32.38 0002430    1:31.28           
            42.82  1:31.28
 16. Dayanara Brank                Racing Club            1:51.86 0003702    1:57.98           
            56.13  1:57.98
 17. Irene Ligthart                Zv Aquarius            2:04.57 0002296    2:06.47           
          1:00.19  2:06.47


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 100m vrije slag                          Minioren 5
11-6-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:09.39 0000349    1:10.20           
            33.48  1:10.20
  2. Marc Botter                   Racing Club            1:13.39 0000329    1:12.64           
            34.54  1:12.64
  3. Phil Brantjes                 Kzc                    1:15.86 0000485    1:14.21           
            34.78  1:14.21
  4. Friso Datema                  Daw                    1:16.11 0003027    1:14.49           
            35.86  1:14.49
  5. Doran Paap                    Racing Club            1:16.75 0000301    1:17.83           
            35.31  1:17.83
  6. Ian Welboren                  Kzc                    1:22.50 0001863    1:21.79           
            38.95  1:21.79
  7. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:21.28 0000141    1:23.72           
            40.04  1:23.72
  8. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:31.12 0000189    1:30.26           
            42.52  1:30.26
  9. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:47.75 0003007    1:43.05           
            48.31  1:43.05
 10. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend        1:56.87 0003475    1:52.25           
            52.18  1:52.25



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m vrije slag                      Junioren 1 en 2
11-6-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Miranda van Valen             de Devel               5:43.73 9800346    5:38.26           
            37.93  1:19.61  2:02.83  2:46.74  3:30.65  4:14.69  4:57.86  5:38.26
  2. Simone Does                   De Columbiaan          6:09.04 9902932    5:57.23           
            36.32  1:20.45  2:07.52  2:54.92  3:42.05  4:28.37  5:14.31  5:57.23
  3. Stella Peters                 De Columbiaan          6:23.10 9904464    6:28.12           
            40.77  1:31.03  2:21.57  3:12.63  4:02.70  4:53.65  5:43.56  6:28.12
  4. Suzanne Ivens                 Oeza                   6:59.56 9902904    6:55.84           
            44.28  1:36.39  2:29.29  3:22.76  4:16.52  5:10.31  6:04.44  6:55.84
  5. Thalita Dekker                Zv Aquarius            7:56.58 9803220    7:13.35           
            43.75  1:36.93  2:33.14  3:29.36  4:27.32  5:22.89  6:20.82  7:13.35


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m vrije slag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        5:18.72 9701320    5:15.55           
            34.95  1:13.68  1:54.71  2:35.22  3:15.59  3:56.02  4:36.60  5:15.55
  2. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   5:27.78 9603884    5:16.73           
            34.82  1:13.57  1:53.80  2:34.23  3:14.64  3:55.61  4:36.63  5:16.73
  3. Ludi van Leeuwen              Torpedo                5:46.00 9704854    5:33.95           
            35.98  1:16.65  1:59.02  2:42.65  3:26.29  4:10.03  4:53.10  5:33.95
  4. Janneke Hoenders              Torpedo                6:00.49 9705454    5:37.62           
            34.89  1:14.69  1:56.67  2:39.74  3:22.52  4:08.39  4:53.26  5:37.62


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m vrije slag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   5:22.46 9505830    5:09.69           
            32.64  1:10.33  1:49.39  2:29.62  3:09.75  3:50.45  4:30.83  5:09.69
  2. Marieke de Rooij              W.Z. & P.C. Triton     5:28.92 9501674    5:19.68           
            35.22  1:15.57  1:57.14  2:39.06  3:20.44  4:01.50  4:41.68  5:19.68
  3. Sharon de Klerk               de Devel               5:52.40 9406840    5:52.17           
            36.16  1:16.47  2:00.46  2:46.16  3:32.87  4:19.25  5:06.69  5:52.17
  4. Kimberley Roquas              Torpedo                6:37.99 9403230    6:43.17           
            38.75  1:25.59  2:16.36  3:09.85  4:02.98  4:56.94  5:50.54  6:43.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 400m vrije slag                             Senioren
11-6-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Zwaan                 Daw                    4:36.70 9103666    4:47.89           
            30.77  1:05.71  1:42.41  2:19.32  2:56.19  3:33.73  4:11.08  4:47.89
  2. Relinda Baas                  Gzvw                   5:35.00 8900144    5:36.18           
            35.82  1:16.10  1:58.17  2:41.69  3:25.52  4:09.78  4:54.46  5:36.18
  3. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     6:07.10 8400120    5:55.52           
            38.27  1:21.93  2:07.34  2:53.38  3:39.56  4:25.46  5:11.78  5:55.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 400m vrije slag                         11 - 12 jaar
11-6-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Griffioen               De Columbiaan          4:52.67 9900771    4:53.07           
            32.10  1:07.61  1:44.57  2:22.13  2:59.99  3:38.10  4:15.97  4:53.07
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        5:18.09 9802127    5:06.29           
            35.04  1:13.93  1:52.88  2:32.71  3:12.35  3:51.69  4:30.88  5:06.29
  3. Adam Juhasz                   Racing Club            5:10.14 9903567    5:07.15           
            33.61  1:10.47  1:49.31  2:28.24  3:07.45  3:47.34  4:27.92  5:07.15
  4. Bonk Stout                    De Dolfijn             5:24.17 9902181    5:27.51           
            37.35  1:18.66  1:59.81  2:41.70  3:24.68  4:07.04  4:48.43  5:27.51
  5. Koen Gaal                     Oeza                   5:42.00 9901113    5:35.91           
            39.09  1:21.78  2:04.94  2:48.51  3:31.90  4:14.79  4:56.28  5:35.91
  6. Sybe de Waard                 de Devel               5:42.36 9900139    5:39.08           
            38.20  1:20.86  2:04.25  2:47.56  3:30.65  4:13.82  4:57.19  5:39.08
  7. Gideon Heij                   Torpedo                5:44.72 9800655    5:51.71           
            39.93  1:23.48  2:08.38  2:53.82  3:38.64  4:24.30  5:08.99  5:51.71
  8. Matthew Dullemond             Racing Club            6:29.82 9805005    6:00.52           
            40.68  1:25.85  2:12.92  3:00.83  3:47.25  4:34.99  5:21.38  6:00.52
  9. Brend Schaafsma               Racing Club            6:38.80 9901157    6:27.14           
            43.39  1:31.91  2:21.53  3:11.68  4:01.02  4:51.48  5:41.90  6:27.14
 10. Daniel Broekkamp              De Dolfijn             6:34.51 9903545    6:34.69           
            41.54  1:30.07  2:19.91  3:12.72  4:04.33  4:55.88  5:46.75  6:34.69
 11. Sven Martens                  Kzc                    7:04.00 9801445    6:34.81           
            44.63  1:35.60  2:26.35  3:17.03  4:07.09  4:58.29  5:47.42  6:34.81


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 400m vrije slag                         13 - 14 jaar
11-6-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Falk                  Daw                    5:13.03 9601457    4:59.64           
            32.84  1:09.43  1:46.32  2:24.18  3:02.85  3:41.62  4:21.57  4:59.64
  2. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        5:30.40 9703033    5:05.07           
            33.26  1:11.39  1:50.70  2:30.18  3:10.51  3:50.34  4:29.71  5:05.07
  3. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        5:16.22 9703609    5:07.92           
            34.19  1:12.99  1:52.69  2:32.70  3:12.56  3:52.91  4:31.56  5:07.92
  4. Selim Barraho                 Lac                    5:00.90 9604249    5:13.12           
            30.84  1:07.54  1:47.46  2:28.71  3:09.76  3:51.82  4:32.49  5:13.12
  5. Roy Potze                     Gzvw                   5:16.37 9702457    5:19.32           
            33.35  1:11.78  1:51.00  2:31.24  3:11.89  3:53.06  4:35.01  5:19.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 400m vrije slag                         15 - 16 jaar
11-6-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Felix Geenen                  Daw                    4:46.87 9501085    4:35.74           
            29.74  1:04.01  1:39.54  2:15.20  2:51.31  3:27.79  4:03.19  4:35.74
  2. Rowdy Spaltman                Daw                    4:40.33 9501747    4:35.97           
            30.29  1:03.76  1:38.89  2:14.61  2:51.24  3:28.31  4:03.03  4:35.97
  3. Tom Huydts                    Torpedo                5:05.67 9402375    4:59.72           
            32.33  1:07.17  1:44.22  2:22.21  3:00.86  3:40.27  4:20.75  4:59.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 400m vrije slag                     Jeugd 2 en ouder
11-6-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Visser                   Daw                    4:37.61 9007141    4:35.31           
            31.04  1:05.59  1:41.25  2:17.19  2:53.28  3:29.07  4:02.50  4:35.31



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   2:35.31 9804684    2:34.08           
            34.67  1:14.46  1:56.31  2:34.08
  2. Lincy de Winter               Racing Club            2:41.72 9805886    2:40.41           
            36.83  1:18.42  2:01.85  2:40.41
  3. Kimberley Kort                Daw                    2:50.45 9804698    2:43.14           
            36.58  1:17.63  2:01.85  2:43.14
  4. Simone Does                   De Columbiaan          2:45.60 9902932    2:45.83           
            36.82  1:19.22  2:04.25  2:45.83
  5. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            2:48.50 9803222    2:47.72           
            39.08  1:22.51  2:06.77  2:47.72
  6. Shirley Lippus                Kzc                    3:03.89 9901406    2:59.85           
            43.96  1:31.21  2:17.65  2:59.85
  7. Stella Peters                 De Columbiaan          3:08.51 9904464    3:00.47           
            39.84  1:26.61  2:15.36  3:00.47
  8. Catannia Nortan               De Dolfijn             4:04.92 9904400    3:05.62           
            41.17  1:28.59  2:18.84  3:05.62
  9. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        3:22.94 9902892    3:12.74           
            44.06  1:34.18  2:24.09  3:12.74


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:17.33 9600316    2:25.54           
            31.81  1:08.52  1:47.01  2:25.54
  2. Elise Dekker                  De Dolfijn             2:28.19 9700976    2:26.81           
            34.04  1:11.53  1:49.77  2:26.81
  3. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        2:30.59 9701320    2:27.16           
            34.08  1:12.35  1:50.60  2:27.16
  4. Samira Heijnemans             de Devel               2:37.57 9700144    2:31.85           
            34.14  1:12.32  1:52.44  2:31.85
  5. Sanne Boelhouwer              de Devel               2:30.73 9700432    2:34.20           
            35.26  1:14.04  1:54.89  2:34.20
  6. Esmee Veendorp                Gzvw                   2:34.95 9603850    2:42.29           
            35.25  1:17.99  2:01.87  2:42.29
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        2:23.85 9601554                      
 OPG Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   2:31.91 9603884                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF
            34.41  1:12.56  2:36.02


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   2:26.59 9505830    2:24.01           
            33.05  1:09.67  1:46.95  2:24.01
  2. Anne Groen                    Oeza                   2:26.71 9505996    2:25.10           
            33.29  1:10.27  1:48.06  2:25.10
  3. Sharon de Klerk               de Devel               2:40.83 9406840    2:40.62           
            37.18  1:17.32  2:40.62  2:40.62
  4. Manon van Schagen             Zv Aquarius            2:30.00 9406904    2:48.90           
            36.65  1:18.11  2:04.24  2:48.90
  5. Kimberley Roquas              Torpedo                2:58.06 9403230    3:01.50           
            38.56  1:24.59  2:13.96  3:01.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
12-6-2011 - 9:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Zwaan                 Daw                    2:10.50 9103666    2:15.53           
            30.43  1:04.46  1:39.64  2:15.53
  2. Suzanne Lange                 De Zwoer               2:14.48 9202998    2:17.21           
            31.39  1:06.48  1:41.98  2:17.21
  3. Sigrid Dogger                 De Zwoer               2:20.18 9200452    2:21.50           
            32.78  1:08.47  1:45.31  2:21.50
  4. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen       2:17.57 8600906    2:21.78           
            32.85  1:08.79  1:45.53  2:21.78
  5. Nadine Blouw                  Gzvw                   2:34.63 9302314    2:37.70           
            35.50  1:15.56  1:57.02  2:37.70
  6. Marijke Pras                  Gzvw                   2:31.51 9203700    2:41.98           
            36.96  1:18.40  2:00.71  2:41.98
  7. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     2:44.68 8400120    2:51.29           
            38.62  1:22.45  2:07.07  2:51.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 9:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        2:26.93 9802127    2:25.09           
            33.13  1:10.70  1:49.10  2:25.09
  2. Adam Juhasz                   Racing Club            2:29.38 9903567    2:27.38           
            33.88  1:11.61  1:49.88  2:27.38
  3. Bonk Stout                    De Dolfijn             2:36.41 9902181    2:33.21           
            34.30  1:12.47  1:53.18  2:33.21
  4. Dennis Wildeboer              Gzvw                   2:32.33 9800571    2:35.47           
            33.59  1:12.74  1:54.63  2:35.47
  5. Gideon Heij                   Torpedo                2:37.16 9800655    2:45.43           
            37.59  1:21.02  2:04.60  2:45.43
  6. Matthew Dullemond             Racing Club            3:11.63 9805005    2:50.98           
            39.72  1:25.07  2:09.93  2:50.98
  7. Brend Schaafsma               Racing Club            3:05.70 9901157    2:56.07           
            41.00  1:26.58  2:13.49  2:56.07
  8. Djurre Lankhorst              Racing Club            3:07.76 9902733    2:57.22           
            41.29  1:28.18  2:15.92  2:57.22
  9. Roy Vlieland                  Oeza                   3:03.29 9901517    3:04.59           
            41.40  1:29.91  2:19.00  3:04.59
 10. Sven Martens                  Kzc                    3:05.74 9801445    3:09.23           
            43.00  1:31.85  2:21.54  3:09.23
 11. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        3:13.75 9902717    3:13.77           
            43.67  1:33.55  2:24.57  3:13.77
 12. Joey Klarenbeek               Torpedo                3:57.70 9804983    3:58.87           
            48.96  1:51.51  2:57.47  3:58.87


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 9:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Dogger                   De Zwoer               2:06.40 9600617    2:06.57           
            28.91  1:00.61  1:33.98  2:06.57
  2. Selim Barraho                 Lac                    2:18.37 9604249    2:20.92           
            31.04  1:08.25  1:47.49  2:20.92
  3. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        2:24.30 9703033    2:21.28           
            32.32  1:08.31  1:45.78  2:21.28
  4. Bob Bosklopper                de Devel               2:37.74 9600815    2:31.29           
            33.38  1:11.14  1:52.13  2:31.29
  5. Erwin Pras                    Gzvw                   2:32.95 9601781    2:37.22           
            35.75  1:16.04  1:58.51  2:37.22
  6. Martijn Bick                  Gzvw                   2:44.08 9700581    2:42.62           
            35.84  1:18.44  2:03.28  2:42.62
  7. Adam Malash                   De Dolfijn             2:48.78 9702145    2:47.50           
            35.39  1:17.78  2:03.21  2:47.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 9:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Felix Geenen                  Daw                    2:11.52 9501085    2:10.40           
            28.94  1:02.20  1:36.65  2:10.40
  2. Rowdy Spaltman                Daw                    2:12.68 9501747    2:13.15           
            28.77  1:01.73  1:37.14  2:13.15
  3. Tom Huydts                    Torpedo                2:15.78 9402375    2:17.59           
            31.37  1:06.26  1:42.90  2:17.59
  4. Menno de Vries                Des                    2:14.04 9403055    2:17.70           
            30.44  1:05.26  1:42.32  2:17.70
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    2:19.13 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 200m vrije slag                     Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 9:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:56.36 8700155    2:01.51           
            28.16    58.34  1:29.15  2:01.51
  2. Michiel Beemster              OZ&PC Oldenzaal        2:01.59 8000063    2:01.79           
            27.79    58.47  1:30.27  2:01.79
  3. Matthijs Dekker               De Dolfijn             2:02.93 9000621    2:05.39           
            27.76  1:00.00  1:33.42  2:05.39
  4. Chester Hautvast              W.Z. & P.C. Triton     1:58.51 9204359    2:08.74           
            29.30  1:02.11  1:35.97  2:08.74
  5. Mart de Boer                  Daw                    2:05.44 9303589    2:09.48           
            29.03  1:01.40  1:35.25  2:09.48
  6. Jory van der Gracht           Oeza                   2:12.28 8701097    2:10.59           
            29.28  1:01.55  1:35.78  2:10.59
  7. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton     2:06.47 9000505    2:11.33           
            29.01  1:01.81  1:36.99  2:11.33
  8. Stefan Tijms                  Oeza                   2:14.97 9300863    2:14.55           
            29.58  1:02.37  1:38.20  2:14.55
AFGE Sybren van der Veen           Des                    3:02.40 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maya Ball                     Racing Club              53.32 0200874      50.14           
  2. Marina van Eyken              De Dolfijn               52.98 0201196      50.83           
  3. Marith de Jong                Racing Club              55.20 0200012      51.96           
  4. Famke Bontje                  De Columbiaan            54.76 0200124      53.24           
  5. Calina van der Lem            Ed-Vo                    57.49 0200086      56.61           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitri Triantos              de Devel                 54.76 0201147      49.84           
  2. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          56.23 0200689      55.14           
  3. Bjorn de Klerk                de Devel                 58.76 0201375      58.23           
  4. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        1:02.25 0200999      59.44           
 DIS Rob Lugtenburg                Racing Club            1:01.17 0201123                      
        AB - Veroorzaakte valse start. (uitgesloten voor prog.nr.), AB
 DIS Sebastiaan Botter             Racing Club              53.32 0200131      54.50           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             Gzvw                     42.57 0100016      43.72           
  2. Kaylin Stel                   De Dolfijn               49.09 0100290      46.53           
  3. Merel Doll                    Kzc                      49.96 0102610      49.64           
  4. Susanne Does                  De Columbiaan            51.40 0101648      50.24           
  5. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          50.86 0103124      50.76           
  6. Fleur Vialle                  Gzvw                     53.57 0100554      50.92           
  7. Pien Boodt                    De Dolfijn               55.37 0100982      53.73           
  8. Naomi Buur                    Oeza                     52.40 0101520      54.22           
  9. Nathalie Griffioen            De Columbiaan            57.02 0101118      55.14           
 10. Esther Peters                 De Columbiaan            56.64 0101674      55.42           
 11. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          55.87 0101762      59.27           
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club              51.13 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              46.32 0100747      45.33           
  2. Valdemar de Jong              De Dolfijn               49.92 0100221      49.14           
  3. Joshua Gomes                  Racing Club              51.93 0101677      49.38           
  4. Sjonnie Quinn                 Racing Club              50.77 0101219      49.39           
  5. Niels Martens                 Kzc                      51.97 0100111      51.18           
 DIS Marlon Bil                    Daw                         NT 0102649      56.51           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m schoolslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes Potze                 Gzvw                     42.73 0002332      42.52           
  2. Esra Reehorst                 de Devel                 48.37 0000156      46.58           
  3. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          48.25 0000412      47.88           
  4. Saskia van der Velden         Daw                      49.76 0001478      48.08           
  5. Shira de Haan                 Oeza                     48.47 0001130      48.20           
  6. Finley Quinn                  Racing Club              51.28 0004646      48.53           
  7. Kirsten Petit                 Oeza                     49.71 0002986      49.07           
  8. Isis Beres                    Racing Club              52.46 0001874      49.36           
  9. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn     50.44 0004380      49.77           
 10. Viveka Verhage                Daw                      52.47 0001480      51.03           
 11. Mariska Keetman               ZV De Bron               54.33 0002430      54.81           
 12. Mariska Lugtenburg            Racing Club              56.95 0003700      55.96           
 13. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        1:07.35 0002418    1:05.16           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m schoolslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    Racing Club              43.16 0000301      42.51           
  2. Friso Datema                  Daw                      46.58 0003027      43.38           
  3. Marc Botter                   Racing Club              44.66 0000329      43.58           
  4. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          45.31 0000349      45.71           
  5. Ian Welboren                  Kzc                      46.94 0001863      46.75           
  6. Haron Malash                  De Dolfijn               48.70 0000541      48.31           
  7. Phil Brantjes                 Kzc                      48.96 0000485      48.86           
  8. Nick Bontje                   De Columbiaan            48.62 0000141      49.00           
  9. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    51.50 0000189      51.33           
 10. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend          52.37 0003475      55.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius              43.40 9803222      42.76           
  2. Kimberley Kort                Daw                      42.95 9804698      44.58           
  3. Lisa Brantjes                 Kzc                      43.53 9800950      44.69           
  4. Barbara Stoop                 De Futen                 47.45 9805122      45.42           
  5. Sharon van der Lem            Ed-Vo                    48.13 9800270      46.90           
  6. Shirley Lippus                Kzc                      47.80 9901406      48.32           
  7. Suzanne Ivens                 Oeza                     47.77 9902904      49.24           
  8. Laura Michelle Zwalve         Des                      51.05 9904766      49.27           
  9. Thalita Dekker                Zv Aquarius              49.15 9803220      49.68           
 10. Stella Peters                 De Columbiaan            52.25 9904464      51.51           
 11. Catannia Nortan               De Dolfijn               50.82 9904400      53.10           
 12. Cindy Buur                    Oeza                     53.45 9905052      55.34           
 13. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          56.63 9902892      55.76           
AFGE Samantha Buhrs                Kzc                      47.13 9804146                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esther Kox                    Torpedo                  37.28 9600612      39.54           
  2. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend          40.72 9703888      40.36           
  3. Roxann Geenen                 Daw                      36.91 9601518      40.44           
  4. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn     40.77 9603884      40.94           
  5. Fréderique van Tiel           Kzc                      40.59 9702852      41.51           
  6. Ludi van Leeuwen              Torpedo                  44.65 9704854      43.19           
  7. Tessa Keizer                  Gzvw                     44.27 9601586      43.57           
  8. Merel Versteeg                Zv Aquarius              45.54 9704836      44.29           
  9. Janneke Hoenders              Torpedo                  46.21 9705454      47.45           
 10. Nathasja Boogaard             Kzc                      57.44 9604272      51.65           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          37.92 9504810      39.75           
  2. Manon van Schagen             Zv Aquarius              42.08 9406904      41.16           
  3. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          41.04 9500314      41.58           
  4. Anne Groen                    Oeza                     44.49 9505996      42.64           
  5. Patty Kras                    De Zeeschuimers          44.44 9503112      42.77           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m schoolslag                             Senioren
12-6-2011 - 9:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Lange                 De Zwoer                 36.58 9202998      36.89           
  2. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen         37.57 8600906      38.71           
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                      39.51 8503934      39.11           
  4. Desiree van der Lem           Ed-Vo                    39.88 6800282      40.61           
  5. Marijke Pras                  Gzvw                     41.09 9203700      42.62           
  6. Daisy Lippus                  Kzc                         NT 9305846      46.22           
  7. Bente Rog                     Des                      43.91 9206810      46.47           
  8. Natasja Dammer                Gzvw                     47.25 9203698      46.63           
  9. Myrthe Keizer                 Des                      45.90 9306052      47.75           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 9:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybe de Waard                 de Devel                 41.57 9900139      41.95           
  2. Brian Otjes                   Zv Aquarius              44.21 9901135      42.16           
  3. Koen Gaal                     Oeza                     47.06 9901113      47.77           
  4. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          49.28 9802127      48.32           
  5. Brend Schaafsma               Racing Club              48.38 9901157      48.52           
  6. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005      48.81           
  7. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              49.13 9900089      49.47           
  8. Djurre Lankhorst              Racing Club              51.16 9902733      51.49           
  9. Jimmy Wilkens                 Torpedo                  52.17 9801437      53.78           
 10. Joey Klarenbeek               Torpedo                  59.51 9804983      56.55           
 11. Hugo van Wezenbeek            Kzc                      57.78 9804157      57.75           
NG.Z Sven Martens                  Kzc                      52.61 9801445                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 9:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          35.15 9600467      35.29           
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                    39.66 9600279      37.71           
  3. Tino Buitendijk               Lac                      37.47 9601253      37.96           
  4. Marcel Groen                  Gzvw                     39.48 9700239      39.35           
  5. Bob Bosklopper                de Devel                 41.96 9600815      40.63           
  6. Adam Malash                   De Dolfijn               41.38 9702145      41.50           
  7. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius              43.91 9604157      42.03           
  8. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          45.64 9703033      43.22           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 9:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                      34.43 9503787      33.43           
  2. Felix Geenen                  Daw                      35.75 9501085      36.55           
  3. Rowdy Spaltman                Daw                      35.70 9501747      37.29           
AFGE Klaas Schoute                 Daw                      35.55 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                     Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 9:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          29.34 8703351      30.78           
  2. Rian Visser                   Daw                      31.02 9007141      31.01           
  3. Michiel Beemster              OZ&PC Oldenzaal          32.16 8000063      33.17           
  4. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          34.04 9303065      33.26           
  5. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton       34.59 8501289      34.49           
  6. Timo Suaka                    Des                      33.49 9203715      34.52           
  7. Mart de Boer                  Daw                      32.67 9303589      34.54           
  8. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          33.77 8803379      34.86           
  9. Stefan Tijms                  Oeza                     36.26 9300863      36.85           
 10. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       36.13 9200183      37.09           
 11. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          39.08 9302447      37.85           
 12. Eric Tijms                    Oeza                     41.76 6401125      40.11           
 13. Marwan Tijani                 Des                      42.54 9305105      43.89           
 14. Adrie van der Gracht          Oeza                     52.09 5700485      44.83           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Heren, 50m schoolslag                           unattached
12-6-2011 - 9:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  BM G. Hoedjes                    Daw                         NT              35.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:26.70 9801004    1:30.19           
            40.77  1:30.19
  2. Lincy de Winter               Racing Club                 NT 9805886    1:31.86           
            41.01  1:31.86
  3. Simone Does                   De Columbiaan          1:37.23 9902932    1:34.56           
            42.86  1:34.56
  4. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:33.10 9804684    1:38.94           
            43.38  1:38.94
  5. Isabel van den Nieuwndijk     Zv Aquarius            1:45.60 9803222    1:39.88           
            46.98  1:39.88
  6. Suzanne Ivens                 Oeza                   1:56.59 9902904    2:03.33           
            54.20  2:03.33


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
12-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann Geenen                 Daw                    1:10.95 9601518    1:15.47           
            33.78  1:15.47
  2. Ludi van Leeuwen              Torpedo                1:24.06 9704854    1:21.72           
            38.21  1:21.72
  3. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:28.58 9703878    1:22.62           
            38.33  1:22.62
  4. Annika Neuteboom              Torpedo                1:19.37 9601354    1:24.92           
            37.76  1:24.92
  5. Janneke Hoenders              Torpedo                1:35.07 9705454    1:39.55           
            42.21  1:39.55
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:20.07 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                        15 - 16 jaar
12-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke de Rooij              W.Z. & P.C. Triton     1:26.15 9501674    1:21.47           
            35.66  1:21.47
  2. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:23.42 9505830    1:27.55           
            39.29  1:27.55
  3. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:36.01 9505908    1:31.96           
            42.26  1:31.96
  4. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:25.73 9503112    1:32.10           
            40.18  1:32.10
  5. Kimberley Roquas              Torpedo                1:46.86 9403230    1:53.70           
            51.32  1:53.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 100m vlinderslag                            Senioren
12-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:09.18 9302840    1:10.69           
            31.89  1:10.69
  2. Melissa Zwaan                 Daw                    1:09.53 9103666    1:14.31           
            34.26  1:14.31
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                    1:15.21 8503934    1:16.20           
            34.62  1:16.20
  4. Suzanne Lange                 De Zwoer               1:12.21 9202998    1:17.67           
            35.79  1:17.67
  5. Milja Breed                   Torpedo                1:16.47 8800594    1:20.10           
            37.34  1:20.10
  6. Nadine Blouw                  Gzvw                   1:28.96 9302314    1:30.53           
            41.27  1:30.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                        11 - 12 jaar
12-6-2011 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Adam Juhasz                   Racing Club            1:24.22 9903567    1:23.56           
            39.04  1:23.56
  2. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:23.65 9802127    1:24.03           
            38.38  1:24.03
  3. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:24.58 9901001    1:24.10           
            37.59  1:24.10
  4. Ruben Griffioen               De Columbiaan          1:24.81 9900771    1:24.61           
            39.24  1:24.61
  5. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:30.99 9901135    1:33.90           
            40.58  1:33.90
  6. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    1:36.26           
            45.72  1:36.26
  7. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:49.26 9900089    1:42.85           
            46.46  1:42.85


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                        13 - 14 jaar
12-6-2011 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:13.08 9600279    1:13.85           
            33.14  1:13.85
  2. Erwin Pras                    Gzvw                   1:14.53 9601781    1:15.25           
            34.11  1:15.25
  3. Tino Buitendijk               Lac                    1:13.99 9601253    1:18.43           
            34.85  1:18.43
  4. Marcel Groen                  Gzvw                   1:13.64 9700239    1:18.84           
            35.07  1:18.84
  5. Adam Malash                   De Dolfijn                  NT 9702145    1:29.88           
            38.74  1:29.88
  6. Martijn Bick                  Gzvw                   1:38.44 9700581    1:31.95           
            43.04  1:31.95
  7. Roy Potze                     Gzvw                   1:29.16 9702457    1:36.80           
            42.67  1:36.80


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                        15 - 16 jaar
12-6-2011 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    1:05.24 9503787    1:03.50           
            29.15  1:03.50
  2. Tom Huydts                    Torpedo                1:12.50 9402375    1:13.78           
            32.62  1:13.78
  3. Rowdy Spaltman                Daw                    1:14.05 9501747    1:15.35           
            33.53  1:15.35
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    1:11.92 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Heren, 100m vlinderslag                    Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          59.75 8700155    1:01.90           
            28.54  1:01.90
  2. Michiel Beemster              OZ&PC Oldenzaal        1:04.10 8000063    1:03.14           
            28.86  1:03.14
  3. Jory van der Gracht           Oeza                   1:03.70 8701097    1:03.98           
            29.92  1:03.98
  4. Barry Kleijne                 Oeza                   1:03.71 9300661    1:04.20           
            29.80  1:04.20
  5. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:01.72 9303065    1:04.44           
            29.76  1:04.44
  6. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:02.45 8703351    1:05.29           
            28.92  1:05.29
  7. Rian Visser                   Daw                    1:06.74 9007141    1:05.89           
            30.18  1:05.89
  8. Chester Hautvast              W.Z. & P.C. Triton     1:01.98 9204359    1:07.17           
            30.04  1:07.17
  9. Mart de Boer                  Daw                    1:06.31 9303589    1:08.71           
            31.35  1:08.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 3
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marith de Jong                Racing Club            1:47.89 0200012    1:41.92           
            49.81  1:41.92
  2. Calina van der Lem            Ed-Vo                  1:44.47 0200086    1:43.22           
            49.30  1:43.22
  3. Maya Ball                     Racing Club            1:55.65 0200874    1:46.10           
            53.23  1:46.10
  4. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:53.16 0200124    1:54.53           
            54.21  1:54.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                           Minioren 3
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Botter             Racing Club            1:41.16 0200131    1:41.11           
            49.33  1:41.11
  2. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:47.68 0200689    1:48.72           
            53.52  1:48.72
  3. Rob Lugtenburg                Racing Club                 NT 0201123    1:54.04           
            59.71  1:54.04
  4. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        2:12.77 0200999    2:10.85           
          1:03.76  2:10.85
 DIS Dimitri Triantos              de Devel               1:57.61 0201147    1:51.32           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
            53.40  1:51.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 4
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:23.09 0100290    1:23.39           
            39.96  1:23.39
  2. Marieke Wildeboer             Gzvw                   1:24.32 0100016    1:25.39           
            41.73  1:25.39
  3. Susanne Does                  De Columbiaan          1:33.20 0101648    1:30.48           
            44.60  1:30.48
  4. Fleur Vialle                  Gzvw                   1:32.18 0100554    1:31.97           
            44.84  1:31.97
  5. Naomi Buur                    Oeza                   1:37.72 0101520    1:40.40           
            48.73  1:40.40
  6. Pien Boodt                    De Dolfijn             1:45.39 0100982    1:41.50           
            49.82  1:41.50
  7. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:42.15 0101762    1:44.44           
            50.81  1:44.44
  8. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:43.13 0103124    1:45.88           
            50.55  1:45.88
  9. Esther Peters                 De Columbiaan          1:47.28 0101674    1:48.95           
            52.86  1:48.95
 DIS Nathalie Griffioen            De Columbiaan               NT 0101118                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club                 NT 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                           Minioren 4
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:28.60 0100221    1:29.95           
            44.71  1:29.95
  2. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:41.27 0100747    1:39.11           
            49.22  1:39.11
  3. Sjonnie Quinn                 Racing Club            1:39.56 0101219    1:39.97           
            48.63  1:39.97
  4. Joshua Gomes                  Racing Club            1:46.10 0101677    1:40.70           
            50.53  1:40.70
  5. Niels Martens                 Kzc                    1:53.32 0100111    1:47.94           
            52.93  1:47.94
 DIS Marlon Bil                    Daw                         NT 0102649    1:54.56           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
            53.44  1:54.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Meisjes, 100m rugslag                           Minioren 5
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josee Keizer                  Gzvw                   1:20.07 0000264    1:22.98           
            41.26  1:22.98
  2. Naomi Knetemann               de Devel               1:25.78 0000594    1:25.27           
            41.02  1:25.27
  3. Saskia van der Velden         Daw                    1:26.30 0001478    1:25.67           
            40.96  1:25.67
  4. Marloes Potze                 Gzvw                   1:28.51 0002332    1:29.05           
            43.48  1:29.05
  5. Mariska Lugtenburg            Racing Club            1:38.45 0003700    1:29.06           
            42.53  1:29.06
  6. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:32.03 0000412    1:32.08           
            44.57  1:32.08
  7. Isis Beres                    Racing Club            1:42.03 0001874    1:33.53           
            46.03  1:33.53
  8. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:42.73 0004380    1:34.43           
            46.64  1:34.43
  9. Viveka Verhage                Daw                    1:39.10 0001480    1:35.39           
            46.17  1:35.39
 10. Shira de Haan                 Oeza                   1:40.23 0001130    1:36.63           
            48.24  1:36.63
 11. Finley Quinn                  Racing Club            1:40.52 0004646    1:39.36           
            48.11  1:39.36
 DIS Kirsten Petit                 Oeza                   1:29.72 0002986    1:33.07           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            44.33  1:33.07
AFGE Jasmijn Boon                  Wvz                    1:16.30 0001280                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                      Jongens, 100m rugslag                           Minioren 5
12-6-2011 - 10:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:21.90 0000349    1:19.52           
            38.95  1:19.52
  2. Phil Brantjes                 Kzc                    1:21.88 0000485    1:20.15           
            39.22  1:20.15
  3. Friso Datema                  Daw                    1:31.02 0003027    1:20.90           
            39.71  1:20.90
  4. Doran Paap                    Racing Club            1:26.65 0000301    1:24.48           
            40.44  1:24.48
  5. Marc Botter                   Racing Club            1:31.67 0000329    1:25.51           
            41.62  1:25.51
  6. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:33.66 0000141    1:32.68           
            45.60  1:32.68
  7. Haron Malash                  De Dolfijn             1:40.17 0000541    1:37.36           
            48.47  1:37.36
  8. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:36.98 0000189    1:42.05           
            50.26  1:42.05
 DIS Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475    2:00.90           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            56.50  2:00.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                       Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lincy de Winter               Racing Club                 NT 9805886    3:00.28           
            42.45  1:28.58  2:15.45  3:00.28
  2. Thalita Dekker                Zv Aquarius            3:36.11 9803220    3:24.07           
            46.70  1:38.32  2:31.95  3:24.07
  3. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  3:32.35 9800270    3:25.52           
            49.02  1:43.06  2:36.92  3:25.52
  4. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        3:29.66 9902892    3:35.32           
            51.18  1:46.38  2:41.96  3:35.32
  5. Cindy Buur                    Oeza                   4:16.80 9905052    4:04.96           
            57.36  2:00.08  3:03.07  4:04.96
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn                  NT 9904400    3:28.19           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RC
            49.49  1:42.56  2:36.44  3:28.19


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                          13 - 14 jaar
12-6-2011 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Franken                   Gzvw                   2:35.91 9602688    2:40.89           
            35.69  1:16.63  1:59.98  2:40.89
  2. Tessa Keizer                  Gzvw                   2:49.89 9601586    2:44.44           
            38.96  1:20.74  2:03.19  2:44.44
  3. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        2:45.34 9701320    2:45.28           
            38.60  1:20.50  2:04.05  2:45.28
  4. Lotte Hoogeterp               Daw                    2:54.52 9703878    2:46.18           
            40.17  1:21.82  2:04.78  2:46.18
  5. Elise Dekker                  De Dolfijn             2:53.00 9700976    2:46.96           
            39.75  1:22.81  2:04.95  2:46.96
  6. Samira Heijnemans             de Devel               2:51.29 9700144    3:01.95           
            41.98  1:27.13  2:15.09  3:01.95
  7. Fréderique van Tiel           Kzc                    3:15.10 9702852    3:16.60           
            44.73  1:35.26  2:27.29  3:16.60
 DIS Denise Otjes                  Zv Aquarius            2:58.18 9601378    3:03.47           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
            42.17  1:29.40  2:18.40  3:03.47
AFGE Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:04.43 9703888                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                          15 - 16 jaar
12-6-2011 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        2:38.91 9500314    2:39.42           
            36.98  1:16.72  1:58.23  2:39.42
  2. Sharon de Klerk               de Devel               3:36.82 9406840    3:22.72           
            47.09  1:38.64  2:31.08  3:22.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                              Senioren
12-6-2011 - 10:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sigrid Dogger                 De Zwoer               2:32.00 9200452    2:29.77           
            35.00  1:12.56  1:51.47  2:29.77
  2. Milja Breed                   Torpedo                2:45.04 8800594    2:56.97           
            40.86  1:25.60  2:11.59  2:56.97
  3. Desiree van der Lem           Ed-Vo                  3:03.67 6800282    3:03.94           
            41.95  1:27.68  2:15.68  3:03.94
  4. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     3:07.95 8400120    3:09.86           
            44.65  1:32.35  2:21.83  3:09.86
  5. Myrthe Keizer                 Des                    3:19.61 9306052    3:26.44           
            48.62  1:40.87  2:34.91  3:26.44



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                          11 - 12 jaar
12-6-2011 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Griffioen               De Columbiaan          2:46.83 9900771    2:36.70           
            37.21  1:17.06  1:57.52  2:36.70
  2. Dennis Wildeboer              Gzvw                   2:46.25 9800571    2:47.95           
            39.63  1:22.60  2:06.24  2:47.95
  3. Adam Juhasz                   Racing Club                 NT 9903567    2:50.75           
            41.63  1:25.02  2:08.75  2:50.75
  4. Bonk Stout                    De Dolfijn                  NT 9902181    2:51.18           
            37.55  1:20.08  2:06.57  2:51.18
  5. Koen Gaal                     Oeza                   3:06.90 9901113    2:53.03           
            42.36  1:27.42  2:11.56  2:53.03
  6. Roy Vlieland                  Oeza                   3:23.13 9901517    3:15.48           
            47.38  1:39.14  2:29.45  3:15.48
  7. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    3:15.96           
            47.34  1:38.17  2:30.06  3:15.96
  8. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            3:39.49 9900089    3:23.90           
            47.71  1:39.71  2:32.90  3:23.90
  9. Djurre Lankhorst              Racing Club                 NT 9902733    3:37.22           
            50.10  1:47.38  2:43.42  3:37.22
 DIS Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend             NT 9902717    3:26.99           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
            48.19  1:40.79  2:35.23  3:26.99


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                          13 - 14 jaar
12-6-2011 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selim Barraho                 Lac                    2:31.02 9604249    2:29.17           
            33.60  1:11.69  1:51.69  2:29.17
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  2:31.00 9600279    2:34.38           
            35.10  1:14.24  1:55.32  2:34.38
  3. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        2:38.78 9703033    2:40.89           
            37.45  1:17.87  1:59.58  2:40.89
  4. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            3:29.17 9604157    3:19.41           
            44.96  1:36.51  2:27.74  3:19.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                          15 - 16 jaar
12-6-2011 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    2:22.18 9503787    2:19.14           
            32.50  1:06.03  1:43.00  2:19.14
  2. Felix Geenen                  Daw                    2:32.38 9501085    2:29.84           
            34.65  1:14.05  1:52.95  2:29.84
  3. Tom Huydts                    Torpedo                2:33.27 9402375    2:37.54           
            35.30  1:15.42  1:56.48  2:37.54
  4. Menno de Vries                Des                    2:39.05 9403055    2:41.04           
            36.45  1:16.95  1:59.36  2:41.04
AFGE Klaas Schoute                 Daw                         NT 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                      Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 11:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barry Kleijne                 Oeza                   2:22.53 9300661    2:20.02           
            33.79  1:09.62  1:45.50  2:20.02
  2. Matthijs Dekker               De Dolfijn             2:19.59 9000621    2:20.74           
            35.30  1:11.80  1:47.47  2:20.74
  3. Nicolaas van der Voort        Torpedo                2:30.06 9204231    2:32.33           
            35.89  1:14.04  1:53.46  2:32.33
  4. Timo Suaka                    Des                    2:31.25 9203715    2:44.87           
            37.67  1:18.55  2:01.15  2:44.87
AFGE Sybren van der Veen           Des                    3:28.63 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                   Dames, 4 x 100m vrije slag                      Senioren Open
12-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        4:17.35            4:28.78           
        Shelley de Boer, 93                        Marcha Kemp, 95
        Samira Mijnen, 97                          Janine Rooker, 96
            29.30  1:01.92  1:37.29  2:15.87  2:49.07  3:23.15  3:54.68  4:28.78

  2. de Devel                      de Devel                    NT            4:45.85           
        Samira Heijnemans, 97                      Daphne van Antwerpen, 97
        Sanne Boelhouwer, 97                       Sharon de Klerk, 94
            33.69  1:11.97  1:47.20  2:24.26  2:57.27  3:34.07  4:08.00  4:45.85




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Heren, 4 x 100m vrije slag                      Senioren Open
12-6-2011 - 11:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        3:44.22            3:47.83           
        Bas Tietze, 87                             Jeroen Beemster, 87
        Robin Döderlein de Win, 93                 Remy Naporowski, 93
            27.05    56.24  1:24.14  1:55.23  2:22.33  2:51.67  3:18.44  3:47.83

  2. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     3:49.56            3:56.21           
        Mark Bunnik, 92                            Pascal van Kassel, 85
        Tim Bunnik, 90                             Chester Hautvast, 92
            29.83  1:02.89  1:30.28  2:00.91  2:28.26  2:59.22  3:26.12  3:56.21

  3. Oeza 1                        Oeza                   4:11.45            4:09.09           
        Stefan Tijms, 93                           Jory van der Gracht, 87
        Koen Gaal, 99                              Barry Kleijne, 93
            28.70  1:00.74  1:34.06  2:11.67  2:39.49  3:10.32  3:38.72  4:09.09

  4. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        4:12.32            4:09.50           
        Axel Tietze, 88                            Simon Koopen, 98
        Danny Fabian Groen, 97                     Carlo Kemp, 96
            28.32  1:00.14  1:30.68  2:04.42  2:37.05  3:11.57  3:39.30  4:09.50




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend             NT 9801004    6:42.93           
            43.30  1:37.61  2:29.90  3:19.01  4:16.06  5:13.95  5:59.28  6:42.93
  2. Miranda van Valen             de Devel               6:38.32 9800346    6:42.99           
            45.16  1:46.56  2:37.18  3:26.20  4:21.84  5:17.10  6:00.42  6:42.99


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Dekker                  De Dolfijn             6:00.41 9700976    6:04.25           
            39.90  1:28.38  2:13.34  2:56.53  3:48.36  4:43.19  5:24.66  6:04.25
  2. Ludi van Leeuwen              Torpedo                6:20.38 9704854    6:20.39           
            41.06  1:28.89  2:17.34  3:06.24  4:00.27  4:56.52  5:40.32  6:20.39
  3. Janneke Hoenders              Torpedo                7:00.10 9705454    6:27.55           
            40.25  1:32.17  2:22.85  3:11.79  4:08.16  5:05.25  5:46.78  6:27.55
  4. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        6:47.74 9701320    6:30.09           
            44.47  1:45.98  2:32.13  3:17.09  4:12.65  5:07.00  5:49.38  6:30.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke de Rooij              W.Z. & P.C. Triton          NT 9501674    6:10.05           
            41.84  1:32.14  2:19.19  3:05.27  3:58.79  4:53.08  5:32.81  6:10.05
  2. Kimberley Roquas              Torpedo                7:05.69 9403230    7:20.55           
            51.37  1:53.42  2:46.17  3:39.50  4:38.70  5:39.47  6:31.35  7:20.55


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 400m wisselslag                             Senioren
12-6-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milja Breed                   Torpedo                5:47.03 8800594    5:50.24           
            37.64  1:21.69  2:08.51  2:53.97  3:42.26  4:31.31  5:11.50  5:50.24
AFGE Melissa Zwaan                 Daw                    5:26.25 9103666                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Adam Juhasz                   Racing Club                 NT 9903567    5:58.16           
            40.54  1:27.46  2:13.65  2:59.17  3:51.55  4:43.71  5:22.74  5:58.16
  2. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    6:40.32           
            45.14  1:41.03  2:31.32  3:20.75  4:18.50  5:16.83  5:59.76  6:40.32
  3. Roy Vlieland                  Oeza                        NT 9901517    7:17.86           
            52.72  2:00.09  2:50.52  3:41.65  4:43.90  5:44.49  6:33.95  7:17.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 400m wisselslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roy Potze                     Gzvw                   6:06.32 9702457    6:15.79           
            42.95  1:36.38  2:22.49  3:07.11  4:02.09  4:56.14  5:37.90  6:15.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m vlinderslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marith de Jong                Racing Club              50.24 0200012      46.48           
  2. Maya Ball                     Racing Club            1:01.02 0200874      53.50           
  3. Calina van der Lem            Ed-Vo                    53.34 0200086      55.93           
  4. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:02.57 0200124    1:10.70           
AFGE Anouk Braaksma                Zv Aquarius            1:00.46 0200840                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vlinderslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Botter             Racing Club              48.67 0200131      44.31           
  2. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          47.73 0200689      50.26           
  3. Dimitri Triantos              de Devel                    NT 0201147      58.50           
 DIS Bjorn de Klerk                de Devel                    NT 0201375    1:26.34 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., Dis VB


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m vlinderslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danielle van Valen            de Devel                 39.60 0100202      39.96           
  2. Marieke Wildeboer             Gzvw                     41.02 0100016      40.72           
  3. Kaylin Stel                   De Dolfijn               44.41 0100290      41.72           
  4. Fleur Vialle                  Gzvw                     45.48 0100554      44.22           
  5. Pien Boodt                    De Dolfijn               49.95 0100982      50.84           
  6. Susanne Does                  De Columbiaan            48.79 0101648      50.90           
  7. Merel Doll                    Kzc                      49.58 0102610      51.23           
  8. Esther Peters                 De Columbiaan            58.16 0101674      55.02           
  9. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          52.60 0101762      55.60           
 10. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend             NT 0102734      55.88           
 11. Naomi Buur                    Oeza                     53.49 0101520      56.21           
 12. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend             NT 0103124      58.79           
 DIS Nathalie Griffioen            De Columbiaan          1:19.26 0101118    1:17.56 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., DIS VC
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club            1:00.96 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vlinderslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              49.80 0100747      46.84           
  2. Valdemar de Jong              De Dolfijn               47.82 0100221      47.16           
  3. Joshua Gomes                  Racing Club              54.85 0101677      49.46           
  4. Sjonnie Quinn                 Racing Club              57.01 0101219      51.84 *         
        Backuptijd
  5. Roel Gaal                     Oeza                     51.01 0101173      53.69           
  6. Niels Martens                 Kzc                      53.62 0100111      56.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 50m vlinderslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josee Keizer                  Gzvw                     36.20 0000264      35.58           
  2. Naomi Knetemann               de Devel                 38.37 0000594      37.97           
  3. Marloes Potze                 Gzvw                     40.29 0002332      39.95           
  4. Saskia van der Velden         Daw                      42.11 0001478      41.06           
  5. Kirsten Petit                 Oeza                     44.72 0002986      42.30           
  6. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          43.54 0004198      43.11           
  7. Isis Beres                    Racing Club              47.81 0001874      43.98           
  8. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          45.45 0000412      46.47           
  9. Shira de Haan                 Oeza                     45.07 0001130      47.51           
 10. Mariska Keetman               ZV De Bron               44.39 0002430      47.74           
 11. Viveka Verhage                Daw                      50.49 0001480      47.94           
 12. Mariska Lugtenburg            Racing Club              51.45 0003700      48.10           
 13. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn     47.60 0004380      48.31           
 14. Finley Quinn                  Racing Club              53.60 0004646      54.58 *         
        Backuptijd


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Jongens, 50m vlinderslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          39.44 0000349      39.10           
  2. Phil Brantjes                 Kzc                      40.37 0000485      39.46           
  3. Marc Botter                   Racing Club              40.99 0000329      41.25           
  4. Doran Paap                    Racing Club              40.99 0000301      41.58           
  5. Friso Datema                  Daw                      42.16 0003027      42.10           
  6. Ian Welboren                  Kzc                      48.79 0001863      45.57 *         
        Backuptijd
  7. Nick Bontje                   De Columbiaan            46.35 0000141      47.28           
  8. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    50.30 0000189      54.07           
  9. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          57.83 0003007    1:00.63           
 10. Stefan Woudsma                Oeza                   1:08.20 0003437    1:03.08           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 50m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lincy de Winter               Racing Club              39.11 9805886      35.33           
  2. Kimberley Kort                Daw                      39.32 9804698      35.84           
  3. Simone Does                   De Columbiaan            38.04 9902932      39.53           
  4. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          48.87 9902892      47.01           
  5. Thalita Dekker                Zv Aquarius              44.76 9803220      47.87           
  6. Suzanne Ivens                 Oeza                     48.54 9902904      49.90           
  7. Stella Peters                 De Columbiaan            49.26 9904464      50.95           
  8. Sharon van der Lem            Ed-Vo                    50.41 9800270      51.75           
 DIS Laura Michelle Zwalve         Des                      52.17 9904766      53.95 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., DIS VB


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 50m vlinderslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann Geenen                 Daw                      30.25 9601518      30.27           
  2. Kim Franken                   Gzvw                     31.31 9602688      33.41           
  3. Annika Neuteboom              Torpedo                  33.82 9601354      34.61           
  4. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend          35.95 9703888      35.71           
  5. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend          33.51 9600316      35.83           
  6. Sanne Boelhouwer              de Devel                 36.11 9700432      36.21           
  7. Denise Otjes                  Zv Aquarius              36.51 9601378      37.10           
  8. Tessa Keizer                  Gzvw                     36.10 9601586      37.20           
  9. Esther Kox                    Torpedo                  36.22 9600612      37.41           
 10. Esmee Veendorp                Gzvw                     37.19 9603850      40.01           
 11. Samira Heijnemans             de Devel                 42.50 9700144      40.84           
 12. Merel Versteeg                Zv Aquarius              41.34 9704836      42.38           
 13. Nathasja Boogaard             Kzc                      51.01 9604272      51.22           
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          36.10 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 50m vlinderslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Crok                    Oeza                     34.53 9401068      34.09           
  2. Danique Mallon                Oeza                     34.02 9402114      35.07           
  3. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn     37.16 9505830      35.58           
  4. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          37.42 9500314      35.67           
  5. Anne Groen                    Oeza                     38.64 9505996      36.69           
     Patty Kras                    De Zeeschuimers          39.16 9503112      36.69           
  7. Manon van Schagen             Zv Aquarius              37.01 9406904      38.06           
  8. Daniëlle de Reus              Kzc                      41.70 9505908      40.01           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
12-6-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          29.30 9302840      30.58           
  2. Suzanne Lange                 De Zwoer                 31.43 9202998      32.01           
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                      31.93 8503934      32.56           
  4. Annemarie Crok                Oeza                     34.02 8900828      33.89           
  5. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen         32.39 8600906      34.35           
  6. Daniëlle Hoek                 Oeza                     34.02 8801790      34.60           
  7. Nicole Palmboom               Oeza                     33.56 9106072      34.61           
  8. Daisy Kleijne                 Oeza                     35.56 8902286      34.74           
  9. Sigrid Dogger                 De Zwoer                 33.73 9200452      35.31           
 10. Bente Rog                     Des                      35.42 9206810      36.88           
 11. Relinda Baas                  Gzvw                     35.90 8900144      37.09           
 12. Nadine Blouw                  Gzvw                     38.07 9302314      39.60           
 13. Myrthe Keizer                 Des                      42.16 9306052      44.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          30.70 9800975      30.35           
  2. Reijer Boodt                  De Dolfijn               33.79 9901001      36.62           
  3. Brian Otjes                   Zv Aquarius              35.87 9901135      36.77           
  4. Dennis Wildeboer              Gzvw                     36.52 9800571      37.14           
  5. Ruben Griffioen               De Columbiaan            36.52 9900771      37.50           
  6. Bonk Stout                    De Dolfijn               41.43 9902181      38.60           
  7. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          35.32 9802127      38.74           
  8. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005      40.23           
  9. Djurre Lankhorst              Racing Club              45.33 9902733      44.12           
 10. Jimmy Wilkens                 Torpedo                  44.95 9801437      44.18           
 11. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              43.67 9900089      45.06           
 12. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          46.95 9901627      46.25           
 13. Gideon Heij                   Torpedo                  41.26 9800655      46.49           
 14. Hugo van Wezenbeek            Kzc                      49.45 9804157      52.55           
 DIS Joey Klarenbeek               Torpedo                     NT 9804983    1:10.90 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., DIS VC


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selim Barraho                 Lac                      30.72 9604249      30.10           
  2. Tino Buitendijk               Lac                      31.07 9601253      31.05           
  3. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                    32.38 9600279      31.31           
  4. Marcel Groen                  Gzvw                     32.18 9700239      32.58           
  5. Erwin Pras                    Gzvw                     31.07 9601781      32.91           
  6. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius              44.83 9604157      43.98           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          26.95 9501403      27.06           
  2. Sander Asjes                  Lac                      29.15 9503787      28.58           
  3. Tom Huydts                    Torpedo                  31.18 9402375      30.02           
  4. Rico Roels                    Daw                         NT 9403119      30.87           
  5. Felix Geenen                  Daw                      31.87 9501085      30.99           
  6. Menno de Vries                Des                      30.58 9403055      31.18           
  7. Rowdy Spaltman                Daw                      32.68 9501747      32.52           
AFGE Klaas Schoute                 Daw                      30.94 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 50m vlinderslag                     Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  Daw                      26.12 9100181      26.37           
  2. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          26.71 8703351      27.52           
  3. Michiel Beemster              OZ&PC Oldenzaal          27.92 8000063      27.85           
  4. Barry Kleijne                 Oeza                     28.30 9300661      27.86           
  5. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          27.50 8700155      27.90           
  6. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          27.78 9303065      28.95           
  7. Matthijs Dekker               De Dolfijn               28.51 9000621      28.96           
  8. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          28.34 9101249      29.20           
  9. Jory van der Gracht           Oeza                     29.14 8701097      29.41           
 10. Rian Visser                   Daw                      28.34 9007141      29.62           
 11. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          29.64 9302447      29.72           
 12. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton       28.88 9000505      30.01           
 13. Nicolaas van der Voort        Torpedo                  30.32 9204231      30.09           
 14. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton       28.89 8501289      30.42           
 15. Timo Suaka                    Des                      30.23 9203715      30.59           
 16. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          29.58 8803379      31.20           
 17. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton       33.26 9200183      34.76           
 DIS Marwan Tijani                 Des                      38.02 9305105      37.66 VI        
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., DIS VI
AFGE Sybren van der Veen           Des                      40.03 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   3:18.20 9804684    3:26.32           
            46.69  1:40.85  2:35.37  3:26.32
  2. Lisa Brantjes                 Kzc                         NT 9800950    3:27.86           
            46.98  1:40.30  2:34.05  3:27.86
  3. Lincy de Winter               Racing Club                 NT 9805886    3:38.82           
            49.80  1:46.06  2:43.56  3:38.82
  4. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  3:41.24 9800270    3:48.66           
            50.47  1:50.36  2:51.06  3:48.66
  5. Cindy Buur                    Oeza                   4:11.75 9905052    4:12.25           
            57.98  2:02.66  3:07.65  4:12.25


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   3:16.30 9603884    3:17.24           
            45.81  1:37.15  2:28.84  3:17.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Plukker                 W.Z. & P.C. Triton     3:28.32 9502940    3:31.31 *         
        Handtijd
            46.10  1:39.10  2:34.52  3:31.31
  2. Kimberley Roquas              Torpedo                3:43.43 9403230    3:47.32           
            50.93  1:48.81  2:48.46  3:47.32


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 200m schoolslag                             Senioren
12-6-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:35.46 9202772    2:43.62           
            36.92  1:18.05  2:00.15  2:43.62
  2. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:58.84 8500454    2:56.26           
            39.42  1:25.19  2:11.09  2:56.26
  3. Suzanne Lange                 De Zwoer               2:55.97 9202998    2:59.55           
            40.04  1:25.96  2:12.64  2:59.55
  4. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen       2:58.32 8600906    2:59.61           
            40.09  1:25.32  2:12.17  2:59.61
  5. Milja Breed                   Torpedo                3:00.46 8800594    3:09.90           
            42.74  1:31.47  2:21.07  3:09.90
  6. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     3:34.97 8400120    3:24.58           
            45.88  1:37.56  2:30.79  3:24.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybe de Waard                 de Devel               3:12.07 9900139    3:11.03           
            43.42  1:32.76  2:22.48  3:11.03
  2. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    3:44.00           
            51.77  1:50.41  2:48.01  3:44.00
  3. Brend Schaafsma               Racing Club                 NT 9901157    3:45.96           
            51.32  1:48.77  2:44.96  3:45.96
  4. Roy Vlieland                  Oeza                        NT 9901517    3:46.37           
            52.22  1:51.15  2:51.68  3:46.37
  5. Sven Martens                  Kzc                    3:59.21 9801445    3:53.82           
            53.39  1:53.87  2:54.99  3:53.82
  6. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius                 NT 9900089    4:02.00           
            52.60  1:52.01  2:53.50  4:02.00
 DIS Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend             NT 9901627    3:48.07 SL        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., DIS SL
            51.53  1:50.39  2:50.42  3:48.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sven Dogger                   De Zwoer               2:52.11 9600617    2:46.19           
            37.02  1:19.91  2:03.00  2:46.19
  2. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        3:18.45 9703033    3:09.48           
            43.50  1:32.00  2:21.28  3:09.48
  3. Bob Bosklopper                de Devel               3:16.83 9600815    3:09.57           
            42.24  1:30.59  2:21.04  3:09.57


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    2:40.64 9503787    2:37.58           
            35.03  1:14.11  1:55.43  2:37.58
 DIS Rico Roels                    Daw                         NT 9403119    3:09.56 SK        
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., DIS SK
            39.05  1:26.92  2:18.17  3:09.56
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    2:47.20 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Heren, 200m schoolslag                     Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rian Visser                   Daw                    2:30.90 9007141    2:30.28           
            33.07  1:11.37  1:50.90  2:30.28
  2. Stefan Tijms                  Oeza                   2:55.49 9300863    2:54.70           
            38.05  1:21.56  2:07.50  2:54.70
  3. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  2:58.58 6500563    3:04.99           
            40.14  1:25.92  2:14.20  3:04.99
  4. Eric Tijms                    Oeza                   3:29.43 6401125    3:27.18           
            42.82  1:34.25  2:30.63  3:27.18
 DIS Adrie van der Gracht          Oeza                   3:58.37 5700485    3:58.74 SL        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., DIS SL
            52.49  1:53.15  2:56.61  3:58.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m wisselslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marith de Jong                Racing Club            1:40.20 0200012    1:37.17           
            45.33  1:37.17
  2. Maya Ball                     Racing Club            1:46.23 0200874    1:44.47           
            51.94  1:44.47
  3. Calina van der Lem            Ed-Vo                  1:46.39 0200086    1:52.57           
            50.93  1:52.57
  4. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:51.30 0200124    1:56.30           
            57.48  1:56.30
AFGE Anouk Braaksma                Zv Aquarius            1:52.90 0200840                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag                          Minioren 3
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:45.08 0200689    1:47.57           
            51.57  1:47.57
 DIS Sebastiaan Botter             Racing Club            1:39.80 0200131    1:41.48 SL        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., DIS SL
            47.04  1:41.48
 DIS Dimitri Triantos              de Devel                    NT 0201147    1:48.08 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., DIS RH
            54.38  1:48.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m wisselslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             Gzvw                   1:26.04 0100016    1:27.06           
            40.77  1:27.06
  2. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:31.31 0100290    1:29.34           
            40.22  1:29.34
  3. Fleur Vialle                  Gzvw                   1:39.04 0100554    1:31.89           
            43.04  1:31.89
  4. Susanne Does                  De Columbiaan          1:39.19 0101648    1:39.25           
            46.14  1:39.25
  5. Danielle van Valen            de Devel               1:34.95 0100202    1:39.29           
            46.14  1:39.29
  6. Merel Doll                    Kzc                    1:46.07 0102610    1:42.14           
            49.68  1:42.14
  7. Pien Boodt                    De Dolfijn                  NT 0100982    1:44.25 *         
        Backup Tijd.
            49.64  1:44.25
  8. Naomi Buur                    Oeza                   1:39.57 0101520    1:45.19           
            48.14  1:45.19
  9. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend             NT 0103124    1:48.49           
            52.72  1:48.49
 10. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:49.61 0101762    1:50.24           
            50.74  1:50.24
 11. Esther Peters                 De Columbiaan          2:00.54 0101674    1:52.17           
            53.32  1:52.17
 12. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend             NT 0102734    1:52.94           
            56.24  1:52.94
 13. Nathalie Griffioen            De Columbiaan          2:14.39 0101118    2:14.03 *         
        Backup tijd.
          1:09.65  2:14.03
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club            1:42.04 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag                          Minioren 4
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:31.97 0100221    1:34.49           
            45.48  1:34.49
  2. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:37.97 0100747    1:36.77           
            47.41  1:36.77
  3. Sjonnie Quinn                 Racing Club            1:40.60 0101219    1:37.76           
            47.04  1:37.76
  4. Roel Gaal                     Oeza                   1:38.95 0101173    1:41.66           
            49.03  1:41.66
  5. Niels Martens                 Kzc                    1:40.70 0100111    1:44.36           
            52.82  1:44.36
 DIS Joshua Gomes                  Racing Club            1:41.08 0101677    1:38.06 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., DIS RH
            49.08  1:38.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 100m wisselslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josee Keizer                  Gzvw                   1:24.31 0000264    1:23.95           
            39.17  1:23.95
  2. Marloes Potze                 Gzvw                   1:25.36 0002332    1:25.39           
            40.21  1:25.39
  3. Saskia van der Velden         Daw                    1:30.54 0001478    1:29.44           
            41.57  1:29.44
  4. Esra Reehorst                 de Devel               1:32.21 0000156    1:31.97           
            44.73  1:31.97
  5. Kirsten Petit                 Oeza                   1:34.28 0002986    1:32.51           
            42.56  1:32.51
  6. Isis Beres                    Racing Club            1:35.97 0001874    1:33.57           
            43.91  1:33.57
  7. Shira de Haan                 Oeza                   1:35.32 0001130    1:34.18           
            44.40  1:34.18
  8. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:31.60 0000412    1:34.49           
            44.76  1:34.49
  9. Mariska Lugtenburg            Racing Club            1:40.22 0003700    1:36.23           
            44.36  1:36.23
 10. Viveka Verhage                Daw                    1:45.49 0001480    1:37.35           
            46.68  1:37.35
 11. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:41.71 0004380    1:39.20           
            46.43  1:39.20
 12. Finley Quinn                  Racing Club            1:38.19 0004646    1:40.01           
            46.67  1:40.01
 13. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:39.40 0002430    1:41.08           
            45.84  1:41.08
 14. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:40.51 0004198    1:41.09           
            45.90  1:41.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 100m wisselslag                          Minioren 5
12-6-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:21.58 0000349    1:21.64           
            38.49  1:21.64
  2. Phil Brantjes                 Kzc                    1:27.17 0000485    1:23.35           
            37.68  1:23.35
  3. Friso Datema                  Daw                    1:31.21 0003027    1:25.88           
            39.98  1:25.88
  4. Doran Paap                    Racing Club            1:28.54 0000301    1:26.05           
            40.41  1:26.05
  5. Marc Botter                   Racing Club            1:30.87 0000329    1:26.92           
            41.53  1:26.92
  6. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:33.82 0000141    1:35.06           
            45.05  1:35.06
  7. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:40.08 0000189    1:44.19           
            49.63  1:44.19
  8. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:52.89 0003007    1:55.92           
            54.34  1:55.92
  9. Stefan Woudsma                Oeza                   1:50.42 0003437    1:55.98           
            57.70  1:55.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                      Junioren 1 en 2
12-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:09.22 9804684    1:09.80           
            33.78  1:09.80
  2. Lincy de Winter               Racing Club            1:14.06 9805886    1:12.25           
            35.34  1:12.25
  3. Miranda van Valen             de Devel               1:11.91 9800346    1:12.85           
            35.31  1:12.85
  4. Kimberley Kort                Daw                    1:13.79 9804698    1:13.24           
            35.44  1:13.24
  5. Simone Does                   De Columbiaan          1:16.54 9902932    1:16.10           
            35.36  1:16.10
  6. Barbara Stoop                 De Futen               1:28.39 9805122    1:21.49           
            39.82  1:21.49
  7. Stella Peters                 De Columbiaan          1:23.64 9904464    1:26.06           
            40.14  1:26.06
  8. Suzanne Ivens                 Oeza                   1:26.40 9902904    1:27.19           
            40.42  1:27.19
  9. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:30.51 9902892    1:27.45           
            41.06  1:27.45
 10. Laura Michelle Zwalve         Des                    1:34.73 9904766    1:31.19           
            42.50  1:31.19
 11. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:28.67 9800270    1:31.71           
            39.87  1:31.71
 12. Thalita Dekker                Zv Aquarius            1:26.14 9803220    1:34.35           
            41.40  1:34.35
 13. Cindy Buur                    Oeza                   1:47.82 9905052    1:48.46           
            50.97  1:48.46


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roxann Geenen                 Daw                    1:01.70 9601518    1:02.06           
            29.71  1:02.06
  2. Daphne van Antwerpen          de Devel               1:08.63 9700492    1:08.38           
            32.86  1:08.38
  3. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:07.80 9603884    1:08.41           
            33.24  1:08.41
  4. Esther Kox                    Torpedo                1:07.08 9600612    1:09.00           
            33.22  1:09.00
  5. Samira Heijnemans             de Devel               1:10.80 9700144    1:10.06           
            33.72  1:10.06
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:10.09 9701320    1:10.11           
            34.23  1:10.11
  7. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:08.73 9700976    1:10.14           
            34.17  1:10.14
  8. Sanne Boelhouwer              de Devel               1:08.82 9700432    1:10.69           
            34.50  1:10.69
  9. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:13.09 9703888    1:10.90           
            33.83  1:10.90
 10. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:02.55 9600316    1:11.00           
            33.38  1:11.00
 11. Annika Neuteboom              Torpedo                1:09.52 9601354    1:11.06           
            34.46  1:11.06
 12. Ludi van Leeuwen              Torpedo                1:11.42 9704854    1:11.67           
            34.57  1:11.67
 13. Tessa Keizer                  Gzvw                   1:09.26 9601586    1:11.90           
            34.52  1:11.90
 14. Janneke Hoenders              Torpedo                1:15.51 9705454    1:12.38           
            34.65  1:12.38
 15. Esmee Veendorp                Gzvw                   1:09.42 9603850    1:14.65           
            35.57  1:14.65
 16. Merel Versteeg                Zv Aquarius            1:18.53 9704836    1:20.97           
            37.84  1:20.97
 17. Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:11.84 9601378    1:21.26           
            37.63  1:21.26
 18. Nathasja Boogaard             Kzc                    1:25.34 9604272    1:24.44           
            38.67  1:24.44
NG.Z Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:06.65 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Crok                    Oeza                   1:02.01 9401068    1:02.11           
            30.21  1:02.11
  2. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:07.03 9505830    1:05.42           
            31.33  1:05.42
  3. Anne Groen                    Oeza                   1:06.86 9505996    1:05.94           
            31.52  1:05.94
  4. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:04.12 9504810    1:06.22           
            32.14  1:06.22
  5. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:06.53 9500314    1:08.78           
            32.62  1:08.78
  6. Sharon de Klerk               de Devel               1:09.56 9406840    1:11.22           
            33.92  1:11.22
  7. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:13.15 9503112    1:12.50           
            34.88  1:12.50
  8. Manon van Schagen             Zv Aquarius            1:13.78 9406904    1:13.17           
            34.86  1:13.17


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Dames, 100m vrije slag                             Senioren
12-6-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:00.59 9302840    1:02.79           
            29.95  1:02.79
  2. Suzanne Lange                 De Zwoer               1:02.00 9202998    1:03.12           
            30.91  1:03.12
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                    1:03.96 8503934    1:03.21           
            30.20  1:03.21
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:02.69 9202772    1:03.60           
            30.66  1:03.60
  5. Jorien Doets                  ZV Scholtenhagen       1:01.57 8600906    1:03.92           
            30.66  1:03.92
  6. Sigrid Dogger                 De Zwoer               1:05.17 9200452    1:05.50           
            31.33  1:05.50
  7. Annemarie Crok                Oeza                   1:05.58 8900828    1:06.58           
            31.92  1:06.58
  8. Daisy Kleijne                 Oeza                   1:07.50 8902286    1:06.80           
            31.80  1:06.80
  9. Daniëlle Hoek                 Oeza                   1:06.25 8801790    1:07.55           
            31.74  1:07.55
 10. Nicole Palmboom               Oeza                   1:05.86 9106072    1:09.16           
            32.28  1:09.16
 11. Nadine Blouw                  Gzvw                   1:10.61 9302314    1:12.07           
            34.63  1:12.07
 12. Marijke Pras                  Gzvw                   1:07.51 9203700    1:12.86           
            34.82  1:12.86
 13. Relinda Baas                  Gzvw                   1:10.50 8900144    1:13.25           
            35.43  1:13.25
 14. Bente Rog                     Des                    1:08.12 9206810    1:13.84           
            34.67  1:13.84
 15. Myrthe Keizer                 Des                    1:15.04 9306052    1:18.98           
            37.48  1:18.98
 16. Mariëlle Joukes               W.Z. & P.C. Triton     1:15.42 9202242    1:25.92           
            39.44  1:25.92
AFGE Melissa Zwaan                 Daw                      59.97 9103666                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                         11 - 12 jaar
12-6-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:01.69 9800975    1:00.87           
            29.49  1:00.87
  2. Ruben Griffioen               De Columbiaan          1:05.79 9900771    1:05.92           
            31.54  1:05.92
  3. Adam Juhasz                   Racing Club            1:08.12 9903567    1:07.18           
            33.08  1:07.18
  4. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:08.75 9802127    1:07.29           
            32.15  1:07.29
  5. Dennis Wildeboer              Gzvw                   1:10.72 9800571    1:11.17           
            33.86  1:11.17
  6. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:12.93 9902181    1:11.81           
            34.49  1:11.81
  7. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:13.47 9901001    1:12.41           
            35.69  1:12.41
  8. Sybe de Waard                 de Devel               1:12.74 9900139    1:12.97           
            35.86  1:12.97
  9. Koen Gaal                     Oeza                   1:14.81 9901113    1:13.41           
            35.65  1:13.41
 10. Gideon Heij                   Torpedo                1:14.23 9800655    1:17.48           
            36.99  1:17.48
 11. Matthew Dullemond             Racing Club            1:19.26 9805005    1:18.56           
            38.46  1:18.56
 12. Brend Schaafsma               Racing Club            1:20.78 9901157    1:18.62           
            38.02  1:18.62
 13. Jimmy Wilkens                 Torpedo                1:19.88 9801437    1:19.96           
            37.45  1:19.96
 14. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:16.98 9901135    1:20.98           
            38.12  1:20.98
 15. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:17.14 9901627    1:21.49           
            38.57  1:21.49
 16. Djurre Lankhorst              Racing Club            1:23.15 9902733    1:22.65           
            39.72  1:22.65
 17. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:22.32 9900089    1:26.09           
            40.83  1:26.09
 18. Sven Martens                  Kzc                    1:30.58 9801445    1:27.60           
            42.30  1:27.60
 19. Joey Klarenbeek               Torpedo                1:51.64 9804983    1:47.33           
            48.10  1:47.33


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                         13 - 14 jaar
12-6-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          59.46 9600467      58.07           
            27.94    58.07
  2. Sven Dogger                   De Zwoer                 59.19 9600617      59.62           
            28.64    59.62
  3. Selim Barraho                 Lac                    1:00.31 9604249    1:00.29           
            28.50  1:00.29
  4. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:01.28 9600279    1:02.14           
            30.05  1:02.14
  5. Tino Buitendijk               Lac                    1:02.16 9601253    1:03.18           
            30.21  1:03.18
  6. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:05.42 9703033    1:03.76           
            30.59  1:03.76
  7. Bob Bosklopper                de Devel               1:06.24 9600815    1:07.84           
            32.36  1:07.84
  8. Erwin Pras                    Gzvw                   1:07.32 9601781    1:07.93           
            32.99  1:07.93
  9. Martijn Bick                  Gzvw                   1:12.62 9700581    1:10.41           
            34.25  1:10.41
 10. Roy Potze                     Gzvw                   1:07.30 9702457    1:10.50           
            33.02  1:10.50
 11. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            1:21.46 9604157    1:18.50           
            36.75  1:18.50


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                         15 - 16 jaar
12-6-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                      57.82 9503787      57.10           
            27.77    57.10
  2. Rico Roels                    Daw                         NT 9403119      58.35           
            27.19    58.35
  3. Menno de Vries                Des                      56.57 9403055      58.53           
            27.54    58.53
  4. Felix Geenen                  Daw                      58.85 9501085      58.80           
            28.52    58.80
  5. Rowdy Spaltman                Daw                    1:00.23 9501747      58.83           
            27.53    58.83
  6. Tom Huydts                    Torpedo                1:00.09 9402375    1:01.48           
            29.01  1:01.48
AFGE Klaas Schoute                 Daw                      59.90 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m vrije slag                     Jeugd 2 en ouder
12-6-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michiel Beemster              OZ&PC Oldenzaal          54.82 8000063      54.79           
            26.37    54.79
  2. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          53.99 9101249      55.03           
            26.17    55.03
  3. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          54.45 8703351      55.91           
            26.85    55.91
  4. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          54.92 8700155      56.75           
            27.08    56.75
  5. Barry Kleijne                 Oeza                     57.78 9300661      57.53           
            27.55    57.53
  6. Matthijs Dekker               De Dolfijn               56.14 9000621      57.59           
            28.42    57.59
  7. Mart de Boer                  Daw                      57.10 9303589      57.72           
            27.19    57.72
  8. Rian Visser                   Daw                      56.95 9007141      58.36           
            27.96    58.36
  9. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          55.52 9303065      58.56           
            28.21    58.56
 10. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton       57.33 9000505      58.77           
            27.66    58.77
 11. Jory van der Gracht           Oeza                     58.18 8701097      59.87           
            29.17    59.87
 12. Stefan Tijms                  Oeza                   1:00.68 9300863    1:00.58           
            28.96  1:00.58
 13. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton       56.45 8501289    1:00.65           
            29.46  1:00.65
 14. Timo Suaka                    Des                    1:00.73 9203715    1:00.68           
            28.92  1:00.68
 15. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          59.27 9302447    1:01.47           
            29.15  1:01.47
 16. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton     1:01.89 9200183    1:03.47           
            30.29  1:03.47
 17. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:03.35 6500563    1:04.82           
            29.57  1:04.82
 18. Marwan Tijani                 Des                    1:11.06 9305105    1:10.49           
            32.58  1:10.49
 DIS Thom de Boer                  Daw                      51.94 9100181            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA
AFGE Sybren van der Veen           Des                    1:16.05 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                  Gemengd, 8 x 100m wisselslag                  11 jaar en ouder
12-6-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        8:46.27            9:16.65           
        Samira Mijnen, 97                          Shelley de Boer, 93
        Dave Heshof, 95                            Remy Naporowski, 93
        Sharon van der Leest, 92                   Marcha Kemp, 95
        Bas Tietze, 87                             Bart Knijn, 91
            38.30  1:18.86  1:50.27  2:23.70  2:59.70  3:39.86  4:12.85  4:52.03  5:24.24
          6:03.52  6:34.08  7:11.60  7:44.26  8:17.82  8:44.97  9:16.65

  2. Daw 1                         Daw                    9:59.99            9:48.91           
        Felix Geenen, 95                           Mart de Boer, 93
        Sandra Zwaanswijk, 85                      Roxann Geenen, 96
        Rian Visser, 90                            Tess de Boer, 
        Kimberley Kort, 98                         Thom de Boer, 91
            36.02  1:14.41  1:51.97  2:32.61  3:04.63  3:42.74  4:26.94  5:21.07  5:53.71
          6:32.85  7:05.88  7:45.98  8:17.77  8:53.33  9:19.63  9:48.91

  3. Oeza 1                        Oeza                   9:18.74            9:53.24           
        Anne Groen, 95                             Danique Mallon, 94
        Koen Gaal, 99                              Jory van der Gracht, 87
        Annemarie Crok, 89                         Linda Crok, 94
        Stefan Tijms, 93                           Barry Kleijne, 93
            36.43  1:14.67  1:54.34  2:36.34  3:17.67  4:04.54  4:43.46  5:28.94  6:04.60
          6:46.73  7:16.96  7:52.75  8:22.86  8:54.74  9:22.25  9:53.24

  4. Triton                        W.Z. & P.C. Triton          NT           10:44.34           
        Tim Bunnik, 90                             Chester Hautvast, 92
        Esther Beerling, 84                        Marieke de Rooij, 95
        Mark Bunnik, 92                            Pascal van Kassel, 85
        Marit Plukker, 95                          Mariëlle Joukes, 92
            33.40  1:09.64  1:51.67  2:41.51  3:19.97  4:05.49  4:49.62  5:41.08  6:12.08
          6:49.59  7:28.93  8:20.06  8:47.68  9:19.62  9:58.99 10:44.34

  5. Torpedo 1                     Torpedo               11:00.23           11:09.39           
        Milja Breed, 88                            Annika Neuteboom, 96
        Tom Huydts, 94                             Gideon Heij, 98
        Esther Kox, 96                             Ludi van Leeuwen, 97
        Jimmy Wilkens, 98                          Nicolaas van der Voort, 92
            38.48  1:21.16  1:55.59  2:33.19  3:12.49  3:57.45  4:50.19  5:48.56  6:26.19
          7:10.26  7:58.72  8:54.68  9:29.45 10:08.20 10:36.61 11:09.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Dames, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
13-6-2011 - 9:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:52.48            1:55.33           
        Daphne ten Brink, 85                       Marcha Kemp, 95
        Kimberly Mijnen, 95                        Shelley de Boer, 93
            27.99    56.14  1:26.65  1:55.33

  2. Oeza 1                        Oeza                   2:00.22            2:00.43           
        Anne Groen, 95                             Annemarie Crok, 89
        Daniëlle Hoek, 88                          Linda Crok, 94
            30.45  1:01.11  1:31.74  2:00.43

  3. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        2:11.52            2:07.99           
        Janine Rooker, 96                          Bianca Denekamp, 97
        Elvira Korthagen, 98                       Samira Mijnen, 97
            30.20  1:03.44  1:36.56  2:07.99

  4. Zv Aquarius 1                 Zv Aquarius            2:08.40            2:08.92           
        Merel Versteeg, 97                         Manon van Schagen, 94
        Denise Otjes, 96                           Mariska van Engeldorp, 95
            33.54  1:07.62  1:39.97  2:08.92

  5. Kzc 1                         Kzc                    2:17.79            2:14.33           
        Daisy Lippus, 93                           Daniëlle de Reus, 95
        Fréderique van Tiel, 97                    Lisa Brantjes, 98
            33.80  1:06.96  1:42.03  2:14.33

  6. Gzvw 1                        Gzvw                   2:11.82            2:14.93           
        Kim Franken, 96                            Nadine Blouw, 93
        Natasja Dammer, 92                         Esmee Veendorp, 96
            31.22  1:09.45  1:41.96  2:14.93

  7. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     2:16.08            2:23.60           
        Mariëlle Joukes, 92                        Marit Plukker, 95
        Esther Beerling, 84                        Marieke de Rooij, 95
            38.83  1:14.42  1:51.31  2:23.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Heren, 4 x 50m vrije slag                      Senioren Open
13-6-2011 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:39.14            1:39.82           
        Bart Knijn, 91                             Bas Tietze, 87
        Kingue Struijf, 94                         Remy Naporowski, 93
            25.18    49.70  1:14.33  1:39.82

  2. Daw 1                         Daw                    1:49.81            1:43.71           
        Rowdy Spaltman, 95                         Rian Visser, 90
        Mart de Boer, 93                           Thom de Boer, 91
            27.56    53.12  1:19.28  1:43.71

  3. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     1:44.72            1:48.22           
        Mark Bunnik, 92                            Pascal van Kassel, 85
        Tim Bunnik, 90                             Chester Hautvast, 92
            29.05    55.83  1:22.07  1:48.22

  4. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        1:50.27            1:49.52           
        Robin Döderlein de Win, 93                 Axel Tietze, 88
        Danny Fabian Groen, 97                     Carlo Kemp, 96
            27.35    57.10  1:23.82  1:49.52

  5. Oeza 1                        Oeza                   1:54.74            1:55.52           
        Koen Gaal, 99                              Jory van der Gracht, 87
        Stefan Tijms, 93                           Barry Kleijne, 93
            33.58  1:01.44  1:28.66  1:55.52

  6. Gzvw 2                        Gzvw                   2:04.36            2:06.49           
        Roy Potze, 97                              Dennis Wildeboer, 98
        Martijn Bick, 97                           Marcel Groen, 97
            32.84  1:04.71  1:36.27  2:06.49




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
13-6-2011 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        3:23.48 9801004    3:31.06           
            44.03  1:37.85  2:35.64  3:31.06
  2. Suzanne Ivens                 Oeza                   4:25.21 9902904    4:26.14           
            52.48  2:03.02  3:15.48  4:26.14


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                        13 - 14 jaar
13-6-2011 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Dekker                  De Dolfijn                  NT 9700976    3:21.85           
            42.05  1:33.88  2:27.88  3:21.85
  2. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:46.22 9701320    3:49.98           
            44.41  1:44.80  2:47.88  3:49.98
AFGE Ludi van Leeuwen              Torpedo                     NT 9704854                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                        15 - 16 jaar
13-6-2011 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Danique Mallon                Oeza                   2:48.96 9402114    2:56.37           
            38.34  1:21.52  2:07.34  2:56.37
  2. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   3:16.19 9505830    3:30.89           
            40.97  1:32.87  2:31.67  3:30.89
  3. Kimberley Roquas              Torpedo                3:52.08 9403230    4:03.82           
            51.57  1:53.46  2:58.79  4:03.82


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vlinderslag                            Senioren
13-6-2011 - 9:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Zwaan                 Daw                    2:30.28 9103666    2:42.22           
            34.92  1:15.33  1:58.08  2:42.22
  2. Milja Breed                   Torpedo                2:54.80 8800594    2:53.15           
            37.16  1:21.05  2:08.76  2:53.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                        11 - 12 jaar
13-6-2011 - 9:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        3:16.15 9802127    3:09.61           
            39.64  1:28.31  2:19.16  3:09.61
  2. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    3:17.42           
            45.09  1:40.21  2:33.49  3:17.42
  3. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius                 NT 9900089    3:45.45           
            49.20  1:46.40  2:44.48  3:45.45
 DIS Adam Juhasz                   Racing Club                 NT 9903567    3:16.09 VE        
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., DIS VE
            41.23  1:31.53  2:24.52  3:16.09


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                        13 - 14 jaar
13-6-2011 - 9:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erwin Pras                    Gzvw                   2:49.99 9601781    2:53.13           
            35.69  1:20.40  2:07.85  2:53.13
  2. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        3:37.21 9703609    3:27.45           
            41.41  1:33.55  2:30.07  3:27.45


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                        15 - 16 jaar
13-6-2011 - 9:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    2:32.36 9503787    2:26.30           
            31.40  1:06.98  1:46.31  2:26.30
  2. Rico Roels                    Daw                         NT 9403119    3:02.15           
            31.41  1:09.47  2:02.42  3:02.15
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    2:40.85 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vlinderslag                    Jeugd 2 en ouder
13-6-2011 - 9:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jory van der Gracht           Oeza                   2:22.47 8701097    2:27.06           
            32.68  1:10.45  1:48.42  2:27.06
  2. Matthijs Dekker               De Dolfijn                  NT 9000621    2:29.62           
            30.98  1:08.31  1:47.18  2:29.62
  3. Mart de Boer                  Daw                    2:25.67 9303589    2:37.19           
            33.74  1:13.40  1:55.43  2:37.19
  4. Barry Kleijne                 Oeza                   2:30.37 9300661    2:42.48           
            32.01  1:13.46  1:59.45  2:42.48
AFGE Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        2:25.33 9303065                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 3
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maya Ball                     Racing Club            1:54.25 0200874    1:51.75           
            53.13  1:51.75
  2. Marith de Jong                Racing Club            2:01.67 0200012    1:51.81           
            52.19  1:51.81
  3. Famke Bontje                  De Columbiaan          1:58.02 0200124    1:54.28           
            52.69  1:54.28
  4. Calina van der Lem            Ed-Vo                  2:00.47 0200086    2:04.92           
            59.05  2:04.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 3
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitri Triantos              de Devel               1:56.35 0201147    1:46.75           
            52.14  1:46.75
  2. Niels Bakker                  De Columbiaan          1:56.04 0200685    1:58.78 *         
        Backup Tijd.
            55.39  1:58.78
  3. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        2:02.14 0200689    2:06.65           
            58.48  2:06.65
  4. Rob Lugtenburg                Racing Club                 NT 0201123    2:10.26           
          1:00.77  2:10.26
  5. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        2:14.47 0200999    2:15.97           
          1:03.30  2:15.97
  6. Bjorn de Klerk                de Devel                    NT 0201375    2:17.29           
            59.98  2:17.29


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 4
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             Gzvw                   1:34.23 0100016    1:35.84           
            46.03  1:35.84
  2. Fleur Vialle                  Gzvw                   1:50.89 0100554    1:51.22           
            53.76  1:51.22
  3. Susanne Does                  De Columbiaan               NT 0101648    1:51.60           
            53.36  1:51.60
  4. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend        1:59.94 0103124    1:52.15           
            52.60  1:52.15
  5. Ilse Kruizinga                Daw                         NT 0102214    1:55.25           
            55.25  1:55.25
  6. Naomi Buur                    Oeza                   1:54.28 0101520    1:57.18           
            56.55  1:57.18
  7. Esther Peters                 De Columbiaan          2:05.66 0101674    1:59.18           
            57.25  1:59.18
  8. Anna Hartman                  Daw                         NT 0103344    2:01.94           
            57.54  2:01.94
  9. Nathalie Griffioen            De Columbiaan          2:02.73 0101118    2:03.85           
            58.42  2:03.85
 10. Eva van Galen                 WZ&PC Purmerend             NT 0102256    2:04.09           
            57.84  2:04.09
 11. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:59.90 0101762    2:05.50           
            59.57  2:05.50
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club            1:48.51 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 4
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius            1:44.10 0100747    1:40.29           
            47.44  1:40.29
  2. Joshua Gomes                  Racing Club            1:47.53 0101677    1:43.76           
            49.56  1:43.76
  3. Niels Martens                 Kzc                    1:49.19 0100111    1:47.39           
            51.33  1:47.39
  4. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:44.10 0100221    1:48.15           
            51.48  1:48.15
  5. Sjonnie Quinn                 Racing Club            1:52.12 0101219    1:48.35 *         
        Backup Tijd.
            52.41  1:48.35
  6. Marlon Bil                    Daw                         NT 0102649    2:02.68           
            56.11  2:02.68


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Meisjes, 100m schoolslag                          Minioren 5
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marloes Potze                 Gzvw                   1:34.18 0002332    1:36.04           
            45.67  1:36.04
  2. Saskia van der Velden         Daw                    1:45.65 0001478    1:41.01           
            47.84  1:41.01
  3. Serena Tsizi Yu Tom           Lac                    1:34.29 0004052    1:41.45           
            47.26  1:41.45
  4. Shira de Haan                 Oeza                   1:44.24 0001130    1:45.81           
            49.80  1:45.81
  5. Finley Quinn                  Racing Club            1:52.54 0004646    1:46.15           
            49.44  1:46.15
  6. Kirsten Petit                 Oeza                   1:47.86 0002986    1:46.38           
            51.73  1:46.38
  7. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:44.73 0000412    1:46.54           
            49.65  1:46.54
  8. Isis Beres                    Racing Club            1:53.15 0001874    1:47.24           
            50.75  1:47.24
  9. Viveka Verhage                Daw                    1:52.58 0001480    1:48.72           
            51.63  1:48.72
 10. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:47.62 0004380    1:49.36           
            51.44  1:49.36
 11. Dayanara Brank                Racing Club            1:54.35 0003702    1:57.32           
            54.46  1:57.32
 12. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:55.98 0002430    1:57.39           
            55.24  1:57.39
 13. Mariska Lugtenburg            Racing Club            2:03.13 0003700    2:00.92           
            57.29  2:00.92
 14. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        2:04.54 0004198    2:07.12           
          1:00.89  2:07.12
 15. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend        2:30.77 0002418    2:25.13           
          1:07.51  2:25.13


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                    Jongens, 100m schoolslag                          Minioren 5
13-6-2011 - 9:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    Racing Club            1:40.46 0000301    1:34.63           
            44.43  1:34.63
  2. Friso Datema                  Daw                    1:40.08 0003027    1:34.72           
            45.56  1:34.72
  3. Marc Botter                   Racing Club            1:38.95 0000329    1:35.42           
            46.25  1:35.42
  4. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:34.53 0000349    1:38.14           
            46.73  1:38.14
  5. Ian Welboren                  Kzc                    1:36.75 0001863    1:39.82           
            48.00  1:39.82
  6. Phil Brantjes                 Kzc                    1:44.70 0000485    1:40.80           
            48.36  1:40.80
  7. Nick Bontje                   De Columbiaan          1:46.45 0000141    1:46.89           
            51.19  1:46.89
  8. Jordi van der Lem             Ed-Vo                  1:48.00 0000189    1:51.23           
            52.86  1:51.23
  9. Stefan Woudsma                Oeza                   2:06.34 0003437    2:07.33           
          1:00.47  2:07.33
 10. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        2:15.81 0003007    2:10.58           
          1:01.88  2:10.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                      Junioren 1 en 2
13-6-2011 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberley Kort                Daw                    1:23.36 9804698    1:22.96           
            37.01  1:22.96
  2. Lincy de Winter               Racing Club            1:28.63 9805886    1:23.57           
            37.78  1:23.57
  3. Simone Does                   De Columbiaan          1:26.96 9902932    1:24.02           
            38.52  1:24.02
  4. Barbara Stoop                 De Futen               1:40.70 9805122    1:31.26           
            44.87  1:31.26
  5. Stella Peters                 De Columbiaan          1:45.60 9904464    1:38.50           
            44.98  1:38.50
  6. Shirley Lippus                Kzc                    1:43.87 9901406    1:38.59           
            51.15  1:38.59
  7. Thalita Dekker                Zv Aquarius            1:37.05 9803220    1:40.80           
            46.24  1:40.80
  8. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:43.24 9902892    1:41.65           
            46.63  1:41.65
  9. Cindy Buur                    Oeza                   1:59.24 9905052    2:01.83           
          1:01.60  2:01.83
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             2:07.05 9904400            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                         13 - 14 jaar
13-6-2011 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:15.13 9600316    1:14.25           
            34.24  1:14.25
  2. Esther Kox                    Torpedo                1:16.93 9600612    1:18.09           
            38.57  1:18.09
  3. Kim Franken                   Gzvw                   1:15.24 9602688    1:19.12           
            35.22  1:19.12
  4. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:29.68 9603884    1:20.76           
            37.88  1:20.76
  5. Sanne Boelhouwer              de Devel               1:20.39 9700432    1:21.40           
            37.79  1:21.40
  6. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:19.60 9703888    1:21.92           
            38.78  1:21.92
  7. Annika Neuteboom              Torpedo                1:19.58 9601354    1:22.32           
            37.34  1:22.32
  8. Esmee Veendorp                Gzvw                   1:21.20 9603850    1:25.11           
            40.06  1:25.11
  9. Fréderique van Tiel           Kzc                    1:28.34 9702852    1:27.50           
            41.04  1:27.50
 10. Denise Otjes                  Zv Aquarius            1:23.11 9601378    1:28.61           
            38.88  1:28.61
 11. Janneke Hoenders              Torpedo                1:28.21 9705454    1:29.56           
            41.20  1:29.56
 12. Merel Versteeg                Zv Aquarius            1:31.12 9704836    1:30.77           
            42.90  1:30.77
AFGE Lola Holsboer                 De Zeeschuimers             NT 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                         15 - 16 jaar
13-6-2011 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:06.04 9403030    1:05.77           
            30.20  1:05.77
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.66 9503644    1:11.48           
            32.30  1:11.48
  3. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:10.75 9502326    1:12.77           
            33.45  1:12.77
  4. Linda Crok                    Oeza                   1:13.98 9401068    1:16.21           
            35.01  1:16.21
  5. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:13.78 9504810    1:16.65           
            36.76  1:16.65
  6. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:23.68 9505830    1:20.94           
            36.67  1:20.94
  7. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:24.51 9503112    1:23.50           
            37.63  1:23.50
  8. Sharon de Klerk               de Devel               1:27.73 9406840    1:27.56           
            42.91  1:27.56
  9. Daniëlle de Reus              Kzc                    1:31.25 9505908    1:31.81           
            43.82  1:31.81
 10. Kimberley Roquas              Torpedo                1:30.37 9403230    1:34.08           
            45.86  1:34.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                     Dames, 100m wisselslag                             Senioren
13-6-2011 - 10:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:08.84 8500454    1:09.33           
            31.54  1:09.33
  2. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:09.47 9202772    1:10.31           
            33.41  1:10.31
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                    1:15.23 8503934    1:14.42           
            34.28  1:14.42
  4. Sigrid Dogger                 De Zwoer               1:15.03 9200452    1:14.56           
            33.56  1:14.56
  5. Annemarie Crok                Oeza                   1:15.61 8900828    1:16.70           
            35.58  1:16.70
  6. Daniëlle Hoek                 Oeza                   1:17.34 8801790    1:18.47           
            35.68  1:18.47
  7. Milja Breed                   Torpedo                1:17.20 8800594    1:19.52           
            37.05  1:19.52
  8. Nicole Palmboom               Oeza                   1:18.59 9106072    1:19.66           
            36.22  1:19.66
  9. Bente Rog                     Des                         NT 9206810    1:25.69           
            39.22  1:25.69
 10. Marijke Pras                  Gzvw                   1:18.89 9203700    1:26.19           
            41.22  1:26.19
 11. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton     1:26.38 8400120    1:27.87           
            41.28  1:27.87
 12. Myrthe Keizer                 Des                    1:30.93 9306052    1:34.57           
            46.99  1:34.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                         11 - 12 jaar
13-6-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Griffioen               De Columbiaan          1:16.49 9900771    1:15.20           
            34.92  1:15.20
  2. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:24.32 9902181    1:21.98           
            37.79  1:21.98
  3. Sybe de Waard                 de Devel               1:24.13 9900139    1:21.99           
            40.78  1:21.99
  4. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:23.71 9802127    1:22.03           
            37.09  1:22.03
  5. Adam Juhasz                   Racing Club            1:21.23 9903567    1:22.26           
            40.29  1:22.26
  6. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:25.12 9901135    1:24.61           
            38.71  1:24.61
  7. Dennis Wildeboer              Gzvw                   1:25.73 9800571    1:25.75           
            39.44  1:25.75
  8. Matthew Dullemond             Racing Club            1:30.97 9805005    1:29.96           
            41.68  1:29.96
  9. Roy Vlieland                  Oeza                   1:31.10 9901517    1:31.11           
            43.21  1:31.11
 10. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:31.70 9901627    1:32.67           
            45.67  1:32.67
 11. Jimmy Wilkens                 Torpedo                1:35.59 9801437    1:34.77           
            44.29  1:34.77
 12. Gideon Heij                   Torpedo                1:29.64 9800655    1:35.35           
            44.00  1:35.35
 13. Djurre Lankhorst              Racing Club            1:38.82 9902733    1:37.82           
            43.53  1:37.82
 14. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:42.94 9902717    1:44.21           
            49.86  1:44.21
 15. Joey Klarenbeek               Torpedo                     NT 9804983    2:09.92           
          1:00.89  2:09.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                         13 - 14 jaar
13-6-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tino Buitendijk               Lac                    1:10.54 9601253    1:11.47           
            33.24  1:11.47
  2. Marcel Groen                  Gzvw                   1:15.22 9700239    1:14.96           
            33.87  1:14.96
  3. Bjarne Bruijns                Kzc                    1:22.28 9704617    1:20.65           
            39.35  1:20.65
  4. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:20.42 9703609    1:20.72           
            37.30  1:20.72
  5. Bob Bosklopper                de Devel               1:20.63 9600815    1:21.00           
            39.42  1:21.00
  6. Martijn Bick                  Gzvw                   1:25.64 9700581    1:23.80           
            38.79  1:23.80
  7. Roy Potze                     Gzvw                   1:21.39 9702457    1:26.25           
            39.61  1:26.25
  8. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius            1:31.44 9604157    1:27.69           
            41.89  1:27.69


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                         15 - 16 jaar
13-6-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Roels                    Daw                         NT 9403119    1:08.26           
            31.22  1:08.26
  2. Menno de Vries                Des                    1:10.65 9403055    1:11.99           
            32.48  1:11.99
  3. Rowdy Spaltman                Daw                    1:10.01 9501747    1:12.63           
            33.24  1:12.63
  4. Tom Huydts                    Torpedo                1:10.89 9402375    1:14.12           
            33.01  1:14.12
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    1:09.32 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                     Heren, 100m wisselslag                     Jeugd 2 en ouder
13-6-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          59.87 9200027      59.84           
            27.53    59.84
  2. Thom de Boer                  Daw                    1:01.59 9100181    1:04.07           
            29.60  1:04.07
  3. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:01.79 9101249    1:04.33           
            30.26  1:04.33
  4. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        1:02.30 8703351    1:07.48           
            32.12  1:07.48
  5. Mart de Boer                  Daw                    1:06.06 9303589    1:08.11           
            32.53  1:08.11
  6. Tim Bunnik                    W.Z. & P.C. Triton     1:06.70 9000505    1:08.39           
            32.07  1:08.39
  7. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton     1:05.59 8501289    1:08.77           
            31.55  1:08.77
     Timo Suaka                    Des                    1:06.22 9203715    1:08.77           
            31.87  1:08.77
  9. Nicolaas van der Voort        Torpedo                1:09.66 9204231    1:11.60           
            32.61  1:11.60
 10. Stefan Tijms                  Oeza                   1:10.85 9300863    1:13.03           
            34.27  1:13.03
 11. Mark Bunnik                   W.Z. & P.C. Triton     1:12.88 9200183    1:15.23           
            35.43  1:15.23
 12. Marwan Tijani                 Des                    1:22.89 9305105    1:31.81           
            40.89  1:31.81
AFGE Sybren van der Veen           Des                    1:30.71 8705139                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                       Junioren 1 en 2
13-6-2011 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lincy de Winter               Racing Club                 NT 9805886    1:23.50           
            41.84  1:23.50
  2. Miranda van Valen             de Devel               1:26.07 9800346    1:24.04           
            41.21  1:24.04
  3. Lisa Brantjes                 Kzc                    1:23.03 9800950    1:25.73           
            41.76  1:25.73
  4. Sharon van der Lem            Ed-Vo                  1:40.51 9800270    1:35.49           
            46.57  1:35.49
  5. Thalita Dekker                Zv Aquarius            1:37.14 9803220    1:38.06           
            46.91  1:38.06
  6. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:39.03 9902892    1:39.02           
            48.59  1:39.02
  7. Laura Michelle Zwalve         Des                    1:50.07 9904766    1:42.36           
            49.39  1:42.36
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             1:39.01 9904400            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
13-6-2011 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:11.51 9600316    1:14.24           
            36.21  1:14.24
  2. Kim Franken                   Gzvw                   1:12.02 9602688    1:14.69           
            35.34  1:14.69
  3. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:17.51 9700976    1:17.46           
            38.20  1:17.46
  4. Daphne van Antwerpen          de Devel               1:20.67 9700492    1:24.60           
            40.77  1:24.60
  5. Fréderique van Tiel           Kzc                    1:32.03 9702852    1:30.03           
            43.49  1:30.03
AFGE Ludi van Leeuwen              Torpedo                1:24.32 9704854                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                          15 - 16 jaar
13-6-2011 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Groen                    Oeza                   1:16.10 9505996    1:14.00           
            36.55  1:14.00
  2. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius            1:11.63 9502326    1:14.08           
            35.31  1:14.08
  3. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:14.41 9500314    1:17.26           
            36.89  1:17.26
  4. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:20.41 9505830    1:20.06           
            38.33  1:20.06
  5. Marieke de Rooij              W.Z. & P.C. Triton     1:17.13 9501674    1:23.66           
            37.54  1:23.66


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                       Dames, 100m rugslag                              Senioren
13-6-2011 - 11:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:06.58 8500454    1:07.69           
            33.03  1:07.69
  2. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:07.15 9302840    1:08.55           
            33.41  1:08.55
  3. Sigrid Dogger                 De Zwoer               1:10.55 9200452    1:10.96           
            34.40  1:10.96
  4. Daisy Kleijne                 Oeza                   1:15.68 8902286    1:16.28           
            36.75  1:16.28
  5. Relinda Baas                  Gzvw                   1:20.50 8900144    1:24.18           
            41.32  1:24.18
  6. Nadine Blouw                  Gzvw                   1:22.99 9302314    1:27.76           
            42.20  1:27.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                          11 - 12 jaar
13-6-2011 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:11.61 9800975    1:07.86           
            33.42  1:07.86
  2. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:21.16 9902181    1:19.17           
            37.88  1:19.17
  3. Koen Gaal                     Oeza                   1:21.53 9901113    1:23.72           
            41.88  1:23.72
  4. Sybe de Waard                 de Devel               1:28.75 9900139    1:29.65           
            44.25  1:29.65
  5. Matthew Dullemond             Racing Club                 NT 9805005    1:31.25           
            44.63  1:31.25
  6. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:29.41 9901627    1:32.69           
            44.91  1:32.69
  7. Roy Vlieland                  Oeza                   1:32.84 9901517    1:34.72 *         
        Backup Tijd.
            46.34  1:34.72
  8. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius            1:37.75 9900089    1:35.36           
            47.26  1:35.36
  9. Brian Otjes                   Zv Aquarius            1:30.85 9901135    1:37.18           
            46.01  1:37.18
 DIS Djurre Lankhorst              Racing Club            1:37.19 9902733            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                          13 - 14 jaar
13-6-2011 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selim Barraho                 Lac                    1:07.47 9604249    1:07.78           
            31.99  1:07.78
  2. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                  1:10.59 9600279    1:12.16           
            34.27  1:12.16
  3. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:14.60 9703033    1:15.57           
            37.06  1:15.57
  4. Marcel Groen                  Gzvw                   1:14.44 9700239    1:17.18           
            36.81  1:17.18


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                          15 - 16 jaar
13-6-2011 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Asjes                  Lac                    1:07.39 9503787    1:05.47           
            31.02  1:05.47
  2. Tom Huydts                    Torpedo                1:07.89 9402375    1:11.02           
            33.59  1:11.02
  3. Rowdy Spaltman                Daw                    1:12.19 9501747    1:15.67           
            36.16  1:15.67
 DIS Rico Roels                    Daw                         NT 9403119            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA
AFGE Klaas Schoute                 Daw                    1:11.98 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                       Heren, 100m rugslag                      Jeugd 2 en ouder
13-6-2011 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey de Ruiter                EIFFELswimmersPSV        54.48 9101971      52.86           
            25.24    52.86
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          58.49 9200027    1:00.40           
            29.31  1:00.40
  3. Barry Kleijne                 Oeza                   1:03.71 9300661    1:04.58           
            31.37  1:04.58
  4. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:00.55 8700155    1:04.59           
            30.96  1:04.59
  5. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:06.38 9302447    1:06.41           
            32.14  1:06.41
  6. Jory van der Gracht           Oeza                   1:08.11 8701097    1:10.56           
            34.33  1:10.56
  7. Marcel van der Lem            Ed-Vo                  1:16.46 6500563    1:18.07           
            38.03  1:18.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                          Minioren 3
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marith de Jong                Racing Club              40.26 0200012      40.03           
  2. Maya Ball                     Racing Club              41.60 0200874      41.45           
  3. Calina van der Lem            Ed-Vo                    41.58 0200086      42.87           
  4. Famke Bontje                  De Columbiaan            44.98 0200124      43.59           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                          Minioren 3
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sebastiaan Botter             Racing Club                 NT 0200131      38.01           
  2. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend          39.12 0200689      38.29           
  3. Dimitri Triantos              de Devel                 44.82 0201147      42.02           
  4. Rob Lugtenburg                Racing Club                 NT 0201123      44.21           
  5. Niels Bakker                  De Columbiaan            44.08 0200685      47.94           
  6. Bjorn de Klerk                de Devel               1:05.92 0201375      53.75           
 DIS Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend          56.92 0200999            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                          Minioren 4
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             Gzvw                     34.10 0100016      35.69           
  2. Fleur Vialle                  Gzvw                     36.36 0100554      35.87           
  3. Susanne Does                  De Columbiaan               NT 0101648      37.70           
  4. Naomi Buur                    Oeza                     41.08 0101520      43.30           
  5. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          41.45 0103124      43.32           
  6. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend          42.49 0101762      44.15           
  7. Esther Peters                 De Columbiaan            44.20 0101674      44.68           
  8. Ilse Kruizinga                Daw                      50.12 0102214      45.27           
  9. Anna Hartman                  Daw                      52.19 0103344      47.25           
 10. Nathalie Griffioen            De Columbiaan            49.29 0101118      49.22           
 11. Eva van Galen                 WZ&PC Purmerend          54.25 0102256      49.57           
AFGE Jenna van Hattem              Racing Club              39.73 0101978                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                          Minioren 4
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valdemar de Jong              De Dolfijn               37.48 0100221      37.43           
  2. Joshua Gomes                  Racing Club              40.64 0101677      39.06           
  3. Tobias van den Nieuwendijk    Zv Aquarius              39.44 0100747      39.11           
  4. Roel Gaal                     Oeza                     37.95 0101173      39.18           
  5. Niels Martens                 Kzc                      40.86 0100111      41.03           
  6. Marlon Bil                    Daw                      50.60 0102649      47.36           
 DIS Sjonnie Quinn                 Racing Club              38.54 0101219            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Meisjes, 50m vrije slag                          Minioren 5
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josee Keizer                  Gzvw                     31.68 0000264      31.43           
  2. Serena Tsizi Yu Tom           Lac                      33.77 0004052      34.27           
  3. Kirsten Petit                 Oeza                     36.82 0002986      34.83           
  4. Saskia van der Velden         Daw                      37.45 0001478      35.05           
  5. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          37.69 0000412      35.53           
  6. Mariska Lugtenburg            Racing Club              40.41 0003700      35.91           
  7. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          37.47 0004198      36.15           
  8. Isis Beres                    Racing Club              37.88 0001874      36.37           
  9. Marloes Potze                 Gzvw                     34.82 0002332      36.59           
 10. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn     38.69 0004380      38.37           
 11. Shira de Haan                 Oeza                     39.92 0001130      38.66           
 12. Finley Quinn                  Racing Club              41.92 0004646      38.97           
 13. Viveka Verhage                Daw                      39.75 0001480      39.21           
 14. Mariska Keetman               ZV De Bron               41.16 0002430      40.50           
 15. Dayanara Brank                Racing Club              44.33 0003702      52.04           
 16. Lysanne Groen                 WZ&PC Purmerend          54.39 0002418      56.35           
AFGE Esra Reehorst                 de Devel                 35.18 0000156                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                          Minioren 5
13-6-2011 - 11:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          32.08 0000349      32.03           
  2. Marc Botter                   Racing Club              32.64 0000329      32.68           
  3. Phil Brantjes                 Kzc                      33.37 0000485      33.34           
  4. Friso Datema                  Daw                      34.31 0003027      33.54           
  5. Doran Paap                    Racing Club              33.30 0000301      33.77           
  6. Nick Bontje                   De Columbiaan            36.27 0000141      36.68           
  7. Jordi van der Lem             Ed-Vo                    39.65 0000189      41.33           
  8. Stefan Woudsma                Oeza                     42.48 0003437      42.48           
  9. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          45.70 0003007      47.88           
 DIS Ian Welboren                  Kzc                      36.86 0001863            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                      Junioren 1 en 2
13-6-2011 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lincy de Winter               Racing Club              35.42 9805886      32.14           
  2. Lisa Brantjes                 Kzc                      31.69 9800950      32.17           
  3. Kimberley Kort                Daw                      31.92 9804698      32.44           
  4. Simone Does                   De Columbiaan            33.92 9902932      33.50           
  5. Miranda van Valen             de Devel                 34.56 9800346      34.58           
  6. Barbara Stoop                 De Futen                 38.15 9805122      36.05           
  7. Suzanne Ivens                 Oeza                     37.48 9902904      37.70           
  8. Shirley Lippus                Kzc                      39.49 9901406      38.20           
  9. Sharon van der Lem            Ed-Vo                    39.08 9800270      38.58           
 10. Stella Peters                 De Columbiaan            39.39 9904464      38.92           
 11. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          39.69 9902892      39.26           
 12. Catannia Nortan               De Dolfijn               41.12 9904400      39.60           
 13. Laura Michelle Zwalve         Des                      40.57 9904766      40.05           
 14. Thalita Dekker                Zv Aquarius              39.13 9803220      41.90           
 15. Cindy Buur                    Oeza                     47.90 9905052      49.70           
AFGE Samantha Buhrs                Kzc                      34.18 9804146                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
13-6-2011 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend          29.72 9600316      29.87           
  2. Sanne Boelhouwer              de Devel                 31.34 9700432      31.73           
  3. Esther Kox                    Torpedo                  30.30 9600612      31.91           
  4. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          32.82 9701320      32.22           
  5. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn     31.24 9603884      32.30           
  6. Elise Dekker                  De Dolfijn               32.86 9700976      32.31           
  7. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend          33.73 9703888      32.95           
  8. Annika Neuteboom              Torpedo                  31.54 9601354      33.36           
  9. Esmee Veendorp                Gzvw                     31.79 9603850      34.11           
 10. Fréderique van Tiel           Kzc                      35.13 9702852      34.48           
 11. Merel Versteeg                Zv Aquarius              33.51 9704836      34.72           
 12. Denise Otjes                  Zv Aquarius              33.46 9601378      35.23           
 DIS Janneke Hoenders              Torpedo                  35.39 9705454            AA        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), DIS AA
AFGE Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          30.17 9601554                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                         15 - 16 jaar
13-6-2011 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          26.90 9403030      26.93           
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          28.08 9503644      29.10           
  3. Linda Crok                    Oeza                     28.99 9401068      29.33           
  4. Mariska van Engeldorp         Zv Aquarius              28.69 9502326      29.81           
  5. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          29.44 9504810      30.13           
  6. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn     31.07 9505830      30.32           
  7. Anne Groen                    Oeza                     30.82 9505996      30.40           
  8. Danique Mallon                Oeza                     30.93 9402114      31.33           
  9. Sharon de Klerk               de Devel                 32.52 9406840      31.50           
 10. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          30.94 9500314      31.74           
 11. Manon van Schagen             Zv Aquarius              32.74 9406904      32.57           
 12. Patty Kras                    De Zeeschuimers          34.67 9503112      33.18           
 13. Marit Plukker                 W.Z. & P.C. Triton       32.98 9502940      33.99           
 14. Daniëlle de Reus              Kzc                      36.79 9505908      36.23           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                      Dames, 50m vrije slag                             Senioren
13-6-2011 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend          27.61 9302840      28.19           
  2. Melissa Zwaan                 Daw                      27.78 9103666      28.43           
  3. Sandra Zwaanswijk             Daw                      29.30 8503934      29.12           
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend          28.81 9202772      29.72           
  5. Daisy Kleijne                 Oeza                     30.37 8902286      30.82           
  6. Nicole Palmboom               Oeza                     30.25 9106072      31.04           
  7. Annemarie Crok                Oeza                     30.39 8900828      31.12           
  8. Daniëlle Hoek                 Oeza                     29.49 8801790      31.14           
  9. Marijke Pras                  Gzvw                     31.14 9203700      33.29           
 10. Nadine Blouw                  Gzvw                     32.26 9302314      33.46           
 11. Bente Rog                     Des                      32.38 9206810      33.81           
 12. Daisy Lippus                  Kzc                         NT 9305846      34.16           
 13. Esther Beerling               W.Z. & P.C. Triton       34.92 8400120      36.15           
 14. Myrthe Keizer                 Des                      34.79 9306052      36.30           
 15. Natasja Dammer                Gzvw                     37.14 9203698      37.47           
 16. Mariëlle Joukes               W.Z. & P.C. Triton       33.64 9202242      37.86           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                         11 - 12 jaar
13-6-2011 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          28.03 9800975      27.63           
  2. Ruben Griffioen               De Columbiaan            31.79 9900771      30.50           
  3. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          31.00 9802127      31.43           
  4. Adam Juhasz                   Racing Club              31.57 9903567      31.72           
  5. Dennis Wildeboer              Gzvw                     31.21 9800571      32.02           
  6. Koen Gaal                     Oeza                     33.61 9901113      33.17           
  7. Bonk Stout                    De Dolfijn               33.21 9902181      33.55           
  8. Brian Otjes                   Zv Aquarius              32.37 9901135      33.70           
  9. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          35.40 9901627      35.08           
 10. Gideon Heij                   Torpedo                  34.66 9800655      35.19           
 11. Jimmy Wilkens                 Torpedo                  36.13 9801437      35.86           
 12. Roy Vlieland                  Oeza                     37.46 9901517      36.91           
 13. Djurre Lankhorst              Racing Club              37.00 9902733      37.28           
 14. Barry van Engeldorp           Zv Aquarius              36.66 9900089      37.35           
 15. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend          39.23 9902717      40.76           
 16. Joey Klarenbeek               Torpedo                  46.34 9804983      45.42           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                         13 - 14 jaar
13-6-2011 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          26.42 9600467      26.63           
  2. Selim Barraho                 Lac                      27.38 9604249      27.13           
  3. Tino Buitendijk               Lac                      27.08 9601253      27.81           
  4. Kaspur van der Lem            Ed-Vo                    27.71 9600279      27.86           
  5. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          29.59 9703033      29.74           
  6. Bob Bosklopper                de Devel                 30.37 9600815      30.68           
  7. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          30.69 9703609      30.78           
  8. Martijn Bick                  Gzvw                     31.38 9700581      31.83           
  9. Roy Potze                     Gzvw                     31.56 9702457      32.54           
 10. Bjarne Bruijns                Kzc                      32.64 9704617      32.55           
 11. Jeffrey Dekker                Zv Aquarius              35.65 9604157      34.39           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                         15 - 16 jaar
13-6-2011 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          24.63 9400913      25.09           
  2. Rico Roels                    Daw                         NT 9403119      26.28           
  3. Menno de Vries                Des                      26.14 9403055      26.32           
  4. Sander Asjes                  Lac                      26.43 9503787      26.47           
  5. Tom Huydts                    Torpedo                  26.74 9402375      26.87           
  6. Rowdy Spaltman                Daw                      26.64 9501747      27.01           
AFGE Klaas Schoute                 Daw                      27.99 9500891                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                      Heren, 50m vrije slag                     Jeugd 2 en ouder
13-6-2011 - 11:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          23.79 9200027      23.95           
  2. Thom de Boer                  Daw                      23.87 9100181      24.00           
  3. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          24.33 9101249      24.85           
  4. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      25.20           
  5. Chester Hautvast              W.Z. & P.C. Triton       26.11 9204359      25.98           
  6. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          25.81 9303065      26.34           
  7. Mart de Boer                  Daw                      25.87 9303589      26.37           
  8. Matthijs Dekker               De Dolfijn               25.54 9000621      26.41           
  9. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          26.38 8803379      26.61           
 10. Pascal van Kassel             W.Z. & P.C. Triton       25.45 8501289      26.68           
 11. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          27.88 9302447      27.35           
 12. Timo Suaka                    Des                      26.99 9203715      27.73           
 13. Nicolaas van der Voort        Torpedo                  27.64 9204231      28.26           
 14. Stefan Tijms                  Oeza                     28.25 9300863      28.56           
 15. Marcel van der Lem            Ed-Vo                    28.42 6500563      28.61           
 16. Marwan Tijani                 Des                      30.41 9305105      31.43           
AFGE Sybren van der Veen           Des                      32.84 8705139                      
AFGE Jelle Versteeg                Lac                      25.21 9105219                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                    Dames, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
13-6-2011 - 11:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        2:02.11            2:05.53           
        Daphne ten Brink, 85                       Shelley de Boer, 93
        Sharon van der Leest, 92                   Pascalle Spiekerman, 94
            31.21  1:07.80  1:38.67  2:05.53

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        2:15.49            2:17.99           
        Samira Mijnen, 97                          Kimberly Mijnen, 95
        Bianca Denekamp, 97                        Janine Rooker, 96
            35.77  1:17.03  1:48.51  2:17.99

  3. Oeza 1                        Oeza                   2:19.22            2:20.65           
        Daisy Kleijne, 89                          Danique Mallon, 94
        Annemarie Crok, 89                         Linda Crok, 94
            36.20  1:16.43  1:51.01  2:20.65

  4. Torpedo 1                     Torpedo                2:20.74            2:26.17           
        Milja Breed, 88                            Annika Neuteboom, 96
        Esther Kox, 96                             Janneke Hoenders, 97
            37.90  1:16.55  1:52.17  2:26.17

  5. Zv Aquarius 1                 Zv Aquarius            2:30.88            2:31.36           
        Manon van Schagen, 94                      Denise Otjes, 96
        Merel Versteeg, 97                         Mariska van Engeldorp, 95
            40.00  1:18.43  1:56.97  2:31.36

  6. Gzvw 3                        Gzvw                   2:27.49            2:36.32           
        Marijke Pras, 92                           Relinda Baas, 89
        Esmee Veendorp, 96                         Nadine Blouw, 93
            37.48  1:24.17  2:02.33  2:36.32

  7. Kzc 1                         Kzc                    2:36.93            2:38.16           
        Daniëlle de Reus, 95                       Lisa Brantjes, 98
        Fréderique van Tiel, 97                    Daisy Lippus, 93
            43.48  1:25.38  2:04.43  2:38.16

  8. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     2:33.30            2:44.39           
        Esther Beerling, 84                        Marieke de Rooij, 95
        Marit Plukker, 95                          Mariëlle Joukes, 92
            43.40  1:26.13  2:05.26  2:44.39




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                    Heren, 4 x 50m wisselslag                      Senioren Open
13-6-2011 - 11:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        1:48.36            1:53.47           
        Jeffrey Appel, 92                          Remy Naporowski, 93
        Bas Tietze, 87                             Bart Knijn, 91
            28.70    59.96  1:28.05  1:53.47

  2. Wzpc 2                        WZ&PC Purmerend        1:58.37            2:01.42           
        Jeroen Beemster, 87                        Robin Döderlein de Win, 93
        Axel Tietze, 88                            Carlo Kemp, 96
            28.74  1:04.48  1:34.35  2:01.42

  3. Triton 1                      W.Z. & P.C. Triton     2:01.88            2:06.71           
        Tim Bunnik, 90                             Chester Hautvast, 92
        Mark Bunnik, 92                            Pascal van Kassel, 85
            32.69  1:09.87  1:40.27  2:06.71

  4. Oeza 1                        Oeza                   2:09.13            2:12.66           
        Koen Gaal, 99                              Jory van der Gracht, 87
        Stefan Tijms, 93                           Barry Kleijne, 93
            38.36  1:16.61  1:46.77  2:12.66

  5. Gzvw 4                        Gzvw                   2:23.47            2:30.13           
        Dennis Wildeboer, 98                       Marcel Groen, 97
        Roy Potze, 97                              Erwin Pras, 96
            37.51  1:22.65  1:57.24  2:30.13

AFGE Daw 1                         Daw                    2:03.06                              
        Klaas Schoute, 95                          Thom de Boer, 91
        Mart de Boer, 93                           Rowdy Spaltman, 95

AFGE Lac 1                         Lac                    2:00.87                              
        Selim Barraho, 96                          Jelle Versteeg, 91
        Sander Asjes, 95                           Tino Buitendijk, 96




SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend