Sprintwedstrijd 29-5 Purmerend
Purmerend (NED),    29-5-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 3. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 5. Heren, 50m rugslag, Senioren Open    Nr. 6. Alle, 50m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 7. Dames, 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m wisselslag, Senioren Open
Nr. 9. Alle, 100m wisselslag, Minioren 5 en later    Nr. 10. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 11. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open    Nr. 12. Alle, 50m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          29.02 9403030      28.56           
  2. Marjolein Maris               De Houtrib               30.11 9400210      30.19           
  3. Yvonne van de Pol             De Dolfijn               29.16 8803472      30.21           
  4. Sharona Mlcoch                Daw                      29.88 9406178      30.74           
  5. Laura Hagreis                 O Z & P C                32.61 9600548      30.88           
  6. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            30.93 9400548      31.25           
  7. Sanne Bommer                  De Dolfijn               32.24 9501132      31.38           
  8. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            30.64 9102172      31.46           
  9. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn               31.86 9605230      31.65           
 10. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout          32.19 9601060      32.09           
 11. Marianne vd Poll              Daw                      29.55 8903352      32.10           
 12. Melissa Zwaan                 Daw                      30.83 9103666      32.39           
 13. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)            32.13 9404852      33.09           
 14. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            33.43 9802232      33.57           
 15. Tess de Boer                  Daw                      33.98 9601516      34.78           
 16. Silke Jonk                    Daw                      37.36 9802042      35.41           
 17. Elise Dekker                  De Dolfijn               36.95 9700976      35.53           
 18. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            36.67 9604628      35.67           
 19. Demi Rothe                    O Z & P C                35.46 9703388      35.81           
 20. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            34.27 9602732      36.35           
 21. Anne Groen                    OEZA                     38.64 9505996      36.65           
 22. Leonie Vos                    Daw                      39.03 9901662      36.93           
 23. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)            36.24 9801062      37.01           
 24. Lotte Hoogeterp               Daw                      40.55 9703878      37.29           
 25. Kimberley Kort                Daw                      39.32 9804698      37.49           
 26. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          39.97 9701320      37.93           
 27. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)            38.50 9902312      38.00           
 28. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn     40.35 9804684      38.61           
 29. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            38.74 9901438      39.02           
 30. Myrthe van Beek               Daw                      43.09 9901074      39.98           
 31. Naomi te Lindert              Daw                      42.78 9904782      40.70           
 32. Carline Verhagen              De Dolfijn               45.23 9804176      43.06           
 33. Tessa van Langelaar           OEZA                     44.42 9705286      43.75           
 34. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          48.87 9902892      48.34           
 35. Lieke Alofs                   Daw                      50.67 9903232      49.12           
 36. Suzanne Ivens                 OEZA                     48.54 9902904      49.97           
 37. Cindy Buur                    OEZA                   1:03.13 9905052    1:07.30           
 DIS Celine Jacobs                 Zaanstad (SG)            41.80 9601700                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Ahlam El Amrani               De Dolfijn               44.69 9805498      47.71           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., VG
NG.Z Danique Mallon                OEZA                     33.41 9402114                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fabian Beimin                 O Z & P C                25.25 9100087      25.59           
  2. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          26.03 9300225      25.72           
  3. Thom de Boer                  Daw                      26.12 9100181      26.33           
  4. Tom Verbeek                   De Dolfijn               27.34 8803527      26.63           
  5. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          26.71 8703351      26.95           
  6. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          26.95 9501403      27.22           
  7. Andy Onderstal                De Dolfijn               27.94 9501479      27.26           
  8. Joey Stokx                    Daw                      28.12 9301251      27.78           
     Jesse Meijer                  De Dolfijn               28.27 9403633      27.78           
 10. Patrick Molenkamp             De Dolfijn               27.59 8802427      27.85           
 11. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout          28.10 9304001      28.06           
 12. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout          28.36 9200519      28.11           
 13. Barry Kleijne                 OEZA                     28.30 9300661      28.25           
 14. Loek Herberts                 Zeester Meerval          28.07 9001173      28.26           
 15. Jarno Weertman                De Otters Het Gooi       28.44 9003231      28.35           
 16. Jan Peereboom                 Daw                      28.67 9501371      28.45           
 17. Lars Haarsma                  De Dolfijn               29.14 9600745      28.50           
 18. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout          28.74 9500803      28.79           
 19. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          27.78 9303065      29.52           
 20. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          30.39 9600467      30.01           
 21. Stephen de Wit                OEZA                     31.02 9306669      30.44           
 22. Lars van der Velden           Daw                      31.80 9800175      30.62           
 23. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          31.93 9800975      30.70           
 24. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)            31.17 9701993      31.13           
 25. Stefan Tijms                  OEZA                     32.00 9300863      32.05           
 26. Rowdy Spaltman                Daw                      32.68 9501747      33.18           
 27. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            33.18 9800699      33.23           
 28. Robbert Jansen                Noordwijkerhout          32.83 9703207      33.43           
 29. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            33.75 9801851      33.53           
 30. Sanjay Jagroep                Daw                      33.75 9702635      33.65           
 31. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)            34.64 9602311      34.00           
 32. Tim de Jong                   Noordwijkerhout          34.39 9701807      34.57           
 33. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)            35.01 9700915      34.65           
 34. Felipe van Duin               Noordwijkerhout             NT 9505943      35.10           
 35. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          36.49 9802127      35.32           
 36. Matthijs Fleumer              De Dolfijn               33.26 9603273      35.62           
 37. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          37.79 9703033      35.86           
 38. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          41.50 9703609      37.65           
 39. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               41.92 9701931      40.94           
 40. Mike Andringa                 De Dolfijn               48.18 9804483      45.78           
 DIS Joe Julien Kassis             De Dolfijn               39.86 9704153      38.25           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., VI
NG.Z Sean Tuinstra                 OEZA                     43.73 9801685                      
NG.Z Allard de Vries               OEZA                     42.24 9602337                      
NG.Z Corné Borst                   OEZA                     40.96 9602335                      
  NG Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          29.64 9302447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Alle, 50m vlinderslag                  Minioren 5 en later
29-5-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Stolk                     De Duck                  36.06 0100615      37.14           
  2. Somalee Vrijland              De Duck                  40.36 0002004      39.70           
  3. Diana Noordermeer             De Duck                  41.19 0102110      39.96           
  4. Sophie de Jonge               De Duck                  42.48 0200118      41.71           
  5. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          46.02 0004198      43.54           
  6. Kayleigh Knight               OEZA                     58.24 0002984      53.20           
  7. Giorgia Colle                 De Duck                  58.02 0201754      54.13           
  8. Fiona Koper                   OEZA                   1:00.99 0102816      56.41           
  9. Nikita van Huisstede          OEZA                        NT 0103192      59.04           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
29-5-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          31.80 9404800      31.35           
  2. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout          31.20 9403364      31.56           
  3. Maureen Visser                De Otters Het Gooi       31.34 8904388      32.00           
  4. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            32.15 9400548      32.33           
  5. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          33.20 9503644      33.07           
  6. Laura Hagreis                 O Z & P C                35.00 9600548      33.43           
  7. Demi Rothe                    O Z & P C                33.58 9703388      33.74           
  8. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            32.64 9102172      33.78           
  9. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            34.44 9604628      34.57           
 10. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)            35.32 9404852      34.62           
 11. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               36.14 9900358      35.02           
 12. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)            35.08 9703566      35.30           
 13. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          34.97 9701320      35.63           
 14. Melissa Zwaan                 Daw                      34.26 9103666      35.72           
 15. Anne Groen                    OEZA                     35.46 9505996      35.80           
 16. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn     36.13 9506354      36.29           
 17. Surya van Dijk                De Houtrib               35.91 9405506      36.47           
 18. Ramona Vuijst                 De Otters Het Gooi       36.25 9300828      37.44           
 19. Denise Boonstra               Daw                      36.68 9902662      37.52           
 20. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          38.19 9800302      38.32           
 21. Lotte Hoogeterp               Daw                      39.26 9703878      38.52           
 22. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            38.66 9901438      38.63           
 23. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)            38.00 9803228      38.79           
 24. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            40.81 9803342      39.35           
 25. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            37.21 9602732      40.33           
 26. Lisanne Grul                  OEZA                     42.13 9704406      42.83           
 27. Daphne Duinkerke              Zaanstad (SG)            42.43 9702176      42.93           
 28. Demi van Putten               OEZA                     46.23 9606212      45.79           
 29. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          46.68 9902892      46.32           
 30. Lieke Alofs                   Daw                      45.75 9903232      46.35           
 31. Catannia Nortan               De Dolfijn               46.50 9904400      47.75           
NG.Z Suzanne Ivens                 OEZA                     47.47 9902904                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
29-5-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Kersten                   De Columbiaan            24.54 8601561      25.40           
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          27.15 9200027      26.91           
  3. Dennis Eliveld                De Dolfijn               26.68 9202351      27.08           
  4. Eduard Bremmer                De Columbiaan            27.45 9200145      27.17           
  5. Joey Stokx                    Daw                      29.20 9301251      28.85           
  6. Niels Kemperink               O Z & P C                30.04 9600005      29.29           
  7. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          28.88 9501403      29.37           
  8. Jesse Meijer                  De Dolfijn               30.11 9403633      29.57           
  9. Barry Kleijne                 OEZA                     29.77 9300661      29.79           
 10. Kay Beimin                    O Z & P C                29.65 8900163      29.86           
 11. Vincent Schram                Daw                      29.12 9402041      30.31           
 12. Roland Beekes                 De Otters Het Gooi       30.51 9103649      30.68           
 13. Lars van der Velden           Daw                      32.98 9800175      31.07           
 14. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          32.54 8703351      31.13           
 15. Jarno Weertman                De Otters Het Gooi       31.87 9003231      31.55           
 16. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          31.77 9600467      32.17           
        Backup tijd
 17. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          33.05 9800975      32.59           
 18. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)            36.07 9700915      35.05           
 19. Thomas Haneveld               Daw                      35.48 9801631      35.72           
 20. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          38.46 9802127      36.07           
 21. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            38.30 9801851      36.46           
 22. Felipe van Duin               Noordwijkerhout          41.31 9505943      37.10           
 23. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               39.79 9704153      38.83           
 24. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               41.11 9701931      40.93           
 25. Matthew de Wit                OEZA                     48.60 9703831      52.53           
AFGE Sander Dorland                WZ&PC Purmerend          36.85 9902643                      
  NG Dani Hoetmer                  Daw                      33.86 9604503                      
  NG Albert van Nee                De Dolfijn               35.13 9602627                      
  NG Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          30.13 9302447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                         Alle, 50m rugslag                    Minioren 5 en later
29-5-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Stolk                     De Duck                  38.26 0100615      39.66           
  2. Britt Orchard                 De Duck                  44.08 0004102      42.62           
  3. Sofie de Vriend               OEZA                     45.32 0102786      44.39           
  4. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          52.75 0103124      46.83           
  5. Jarno Groen                   OEZA                     51.77 0102263      48.32           
  6. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend          55.92 0102734      48.59           
  7. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          50.38 0003007      49.44           
  8. Stefan Woudsma                OEZA                     49.68 0003437      49.86           
  9. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        1:09.44 0102258    1:00.76           
 DIS Tobias de Boer                OEZA                        NT 0201493      57.91           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
NG.Z Julia Welboren                OEZA                        NT 0004868                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 100m wisselslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             1:05.25 9002010    1:03.63           
  2. Ilse van Hoorn                Az&pc                  1:06.13 9001578    1:05.38           
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:06.57 9403030    1:06.04           
  4. Michelle Hoogendoorn          O Z & P C              1:10.96 9503718    1:08.53           
  5. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval        1:08.82 9404800    1:08.80           
  6. Mirl de Boer                  Daw                    1:10.40 9700468    1:09.95           
  7. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout        1:10.53 9403364    1:10.08           
  8. Sharona Mlcoch                Daw                    1:09.37 9406178    1:11.80           
  9. Maureen Visser                De Otters Het Gooi     1:13.32 8904388    1:12.13           
 10. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.36 9503644    1:12.70           
 11. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout        1:13.17 9601060    1:14.35           
 12. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:13.78 9504810    1:15.80           
 13. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)          1:16.97 9505454    1:16.54           
 14. Tess de Boer                  Daw                    1:15.98 9601516    1:17.40           
 15. Melina Knol                   Zaanstad (SG)          1:18.57 9802232    1:18.16           
 16. Silke Jonk                    Daw                    1:20.97 9802042    1:18.30           
 17. Eline den Brave               Zaanstad (SG)          1:18.96 9601682    1:19.32           
 18. Lieke Koenderink              Zaanstad (SG)          1:19.65 9703566    1:20.77           
 19. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:17.73 9700976    1:21.81           
 20. Leonie Vos                    Daw                    1:24.63 9901662    1:21.90           
 21. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:29.95 9802774    1:22.20           
 22. Lotte Hoogeterp               Daw                    1:24.94 9703878    1:22.46           
 23. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:22.76 9804684    1:22.73           
 24. Imelda Jansen                 Noordwijkerhout        1:34.85 9803170    1:22.85           
 25. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)          1:22.07 9803228    1:22.97           
 26. Maaike Baker                  Noordwijkerhout        1:32.76 9902930    1:23.20           
 27. Kimberley Kort                Daw                    1:23.36 9804698    1:23.56           
 28. Denise Boonstra               Daw                    1:26.66 9902662    1:23.70           
 29. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:21.06 9602732    1:24.55           
 30. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:27.45 9901438    1:25.70           
 31. Celine Jacobs                 Zaanstad (SG)               NT 9601700    1:26.15           
 32. Tessa van Langelaar           OEZA                   1:27.25 9705286    1:26.50           
 33. Naomi te Lindert              Daw                    1:36.96 9904782    1:26.77           
 34. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)          1:28.28 9902312    1:26.95           
 35. Hannah van Westreenen         De Dolfijn             1:37.56 9904604    1:30.21           
 36. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)          1:32.72 9803382    1:31.62           
 37. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:40.25 9804176    1:31.84           
 38. Lisanne Grul                  OEZA                   1:30.63 9704406    1:32.00           
 39. Myrthe van Beek               Daw                    1:35.68 9901074    1:32.77           
 40. Catannia Nortan               De Dolfijn             2:07.05 9904400    1:47.75           
 DIS Marjolein Maris               De Houtrib             1:09.51 9400210    1:09.57           
        SP - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt een vlinderbeenslag gemaakt voordat de armslag werd ingezet., SP
 DIS Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)          1:21.13 9801062    1:21.21           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
NG.Z Danique Mallon                OEZA                   1:15.90 9402114                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m wisselslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Kersten                   De Columbiaan            57.01 8601561      58.50           
  2. Eduard Bremmer                De Columbiaan            59.90 9200145      59.37           
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          59.87 9200027    1:00.24           
  4. Walter Jansen                 Noordwijkerhout        1:00.69 9300225    1:00.47           
  5. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout        1:02.73 9200519    1:01.83           
  6. Thom de Boer                  Daw                    1:01.59 9100181    1:02.25           
  7. Kay Beimin                    O Z & P C              1:03.60 8900163    1:03.57           
  8. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout        1:04.86 9500803    1:03.76           
  9. Damon Peperkamp               O Z & P C              1:05.40 9501101    1:03.81           
 10. Andy Onderstal                De Dolfijn             1:04.31 9501479    1:03.82           
 11. Lars Haarsma                  De Dolfijn             1:04.16 9600745    1:03.89           
 12. Jesse Meijer                  De Dolfijn             1:07.75 9403633    1:04.62           
 13. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout        1:04.62 9304001    1:05.16           
 14. Joey Stokx                    Daw                    1:05.11 9301251    1:05.56           
 15. Roland Beekes                 De Otters Het Gooi     1:11.40 9103649    1:06.67           
 16. Lars van der Velden           Daw                    1:09.47 9800175    1:07.78           
 17. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:04.32 9303065    1:07.93           
 18. Vincent Schram                Daw                    1:06.36 9402041    1:08.19           
 19. Jan Peereboom                 Daw                    1:09.47 9501371    1:08.35           
 20. Stephen de Wit                OEZA                   1:08.23 9306669    1:09.87           
 21. Rowdy Spaltman                Daw                    1:10.01 9501747    1:10.56           
 22. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)          1:12.45 9701993    1:10.91           
 23. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:14.24 9800975    1:12.84           
 24. Sanjay Jagroep                Daw                    1:12.82 9702635    1:13.54           
 25. Robbert Jansen                Noordwijkerhout        1:14.63 9703207    1:14.03           
 26. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)          1:16.84 9800699    1:14.90           
 27. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:19.09 9703033    1:17.78           
 28. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)          1:16.92 9602311    1:18.38           
 29. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        1:20.84 9701807    1:20.19           
 30. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:21.25 9801851    1:20.42           
 31. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:20.42 9703609    1:21.33           
 32. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:37.58 9704153    1:26.39           
 33. Carlin Graham                 De Houtrib             1:30.60 9704241    1:28.18           
 34. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             1:37.74 9701931    1:29.08           
 35. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:45.65 9902717    1:42.94           
 DIS Matthijs Fleumer              De Dolfijn             1:19.00 9603273    1:18.41           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE
 DIS Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483    1:34.68           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
NG.Z Corné Borst                   OEZA                   1:25.98 9602335                      
NG.Z Sean Tuinstra                 OEZA                   1:32.25 9801685                      
  NG Dani Hoetmer                  Daw                    1:16.67 9604503                      
  NG Thomas Haneveld               Daw                         NT 9801631                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Alle, 100m wisselslag                  Minioren 5 en later
29-5-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Somalee Vrijland              De Duck                1:28.33 0002004    1:29.87           
  2. Sophie de Jonge               De Duck                1:31.04 0200118    1:30.42           
  3. Britt Orchard                 De Duck                1:31.86 0004102    1:35.04           
  4. Diana Noordermeer             De Duck                1:34.25 0102110    1:36.53           
  5. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:56.18 0003007    1:52.89           
  6. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend        2:16.25 0002457    1:55.28           
 DIS Giorgia Colle                 De Duck                1:42.87 0201754    1:45.11           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH
NG.Z Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:40.51 0004198                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          34.00 9403030      33.95           
  2. Ilse van Hoorn                Az&pc                    33.86 9001578      34.14           
  3. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               35.77 9900358      35.84           
  4. Yvanna Zuurveld               Daw                      35.95 9702998      35.91           
  5. Sanne Bommer                  De Dolfijn               36.30 9501132      36.15           
  6. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout          36.54 9403364      36.93           
  7. Demi Rothe                    O Z & P C                37.60 9703388      37.67           
  8. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend          36.23 9503644      37.86           
  9. Mirl de Boer                  Daw                      36.95 9700468      38.15           
 10. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          37.92 9504810      38.43           
 11. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout          38.67 9601060      38.96           
 12. Surya van Dijk                De Houtrib               39.08 9405506      39.57           
 13. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            41.61 9400548      39.61           
 14. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)            39.27 9505454      39.62           
 15. Melissa Zwaan                 Daw                      39.17 9103666      40.41           
 16. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          41.18 9800302      40.45           
 17. Ramona Vuijst                 De Otters Het Gooi       40.14 9300828      41.81           
 18. Tessa van Langelaar           OEZA                     43.81 9705286      42.52           
 19. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn     42.73 9804684      42.71           
 20. Eline den Brave               Zaanstad (SG)            41.22 9601682      42.84           
 21. Lieke Alofs                   Daw                      43.97 9903232      43.09           
 22. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          44.13 9701320      43.93           
 23. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn     44.48 9506354      45.56           
 24. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            44.84 9901438      45.57           
 25. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            46.45 9803342      45.71           
 26. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)            45.93 9803382      45.99           
 27. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            44.37 9602732      48.08           
 28. Demi van Putten               OEZA                     48.84 9606212      48.74           
 29. Ahlam El Amrani               De Dolfijn               51.31 9805498      48.92           
 30. Daphne Duinkerke              Zaanstad (SG)            47.63 9702176      49.37           
     Suzanne Ivens                 OEZA                     47.77 9902904      49.37           
 32. Catannia Nortan               De Dolfijn               50.82 9904400      53.10           
 33. Cindy Buur                    OEZA                     53.45 9905052      56.60           
 34. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          59.48 9902892      56.63           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn               31.46 9202351      30.51           
  2. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout          30.79 9200519      31.03           
  3. Damon Peperkamp               O Z & P C                33.74 9501101      32.76           
  4. Patrick Molenkamp             De Dolfijn               32.68 8802427      32.77           
  5. Niels Kemperink               O Z & P C                33.82 9600005      32.81           
  6. Mart de Boer                  Daw                      32.67 9303589      33.35           
  7. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          37.24 9303065      34.04           
  8. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          35.62 9600467      35.15           
  9. Robbert Jansen                Noordwijkerhout          36.41 9703207      37.11           
     Stefan Tijms                  OEZA                     36.26 9300863      37.11           
 11. Rowdy Spaltman                Daw                      35.70 9501747      37.47           
 12. Sjaak van den Berg            Oude Veer                42.00 8400111      39.82           
 13. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          41.44 9800975      40.01           
 14. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          31.34 9300225      40.54           
 15. Adam Malash                   De Dolfijn               41.38 9702145      41.15           
 16. Felipe van Duin               Noordwijkerhout             NT 9505943      41.96           
 17. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               44.06 9704153      43.49           
 18. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            47.08 9801851      45.99           
 19. Mike Andringa                 De Dolfijn               47.66 9804483      46.08           
 20. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend          55.29 9902717      55.88           
NG.Z Corné Borst                   OEZA                     45.49 9602335                      
NG.Z Allard de Vries               OEZA                     43.40 9602337                      
  NG Dani Hoetmer                  Daw                      42.32 9604503                      
  NG Albert van Nee                De Dolfijn               40.64 9602627                      
  NG Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          39.08 9302447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                      Alle, 50m schoolslag                   Minioren 5 en later
29-5-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Haron Malash                  De Dolfijn               48.70 0000541      48.36           
  2. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          51.42 0103124      50.86           
  3. Nikita van Huisstede          OEZA                     52.69 0103192      52.10           
  4. Kayleigh Knight               OEZA                     53.83 0002984      54.16           
  5. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend          55.47 0102258      56.47           
  6. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:00.34 0102734      58.03           
  7. Dennis Mashinchi              WZ&PC Purmerend        1:02.93 0003399    1:01.32           
  8. Tobias de Boer                OEZA                   1:00.31 0201493    1:01.68           
NG.Z Julia Welboren                OEZA                        NT 0004868                      

  BM Tom Paulus                    De Houtrib             1:15.00 0300319    1:12.80           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
29-5-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn               26.23 9002010      26.36           
  2. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          26.90 9403030      26.91           
  3. Ilse van Hoorn                Az&pc                    27.29 9001578      26.97           
  4. Karlijn Hoogstede             Zeester Meerval          27.39 9404800      27.67           
  5. Yvonne van de Pol             De Dolfijn               27.15 8803472      27.68           
  6. Laura Hagreis                 O Z & P C                27.78 9600548      28.09           
  7. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            27.34 9102172      28.11           
  8. Mirl de Boer                  Daw                      27.78 9700468      28.20           
  9. Sanne Bommer                  De Dolfijn               29.47 9501132      28.59           
 10. Sharona Mlcoch                Daw                      27.75 9406178      28.81           
 11. Marjolein Maris               De Houtrib               28.19 9400210      28.82           
 12. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout          28.88 9601060      28.93           
 13. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht            28.33 9400548      28.94           
 14. Maureen Visser                De Otters Het Gooi       28.26 8904388      29.14           
 15. Jaimy Lee Taskin              Noordwijkerhout          29.05 9403364      29.31           
 16. Marianne vd Poll              Daw                      28.45 8903352      29.48           
 17. Melissa Zwaan                 Daw                      27.78 9103666      29.49           
 18. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            29.45 9604628      29.60           
 19. Yvanna Zuurveld               Daw                      28.92 9702998      29.68           
 20. Tamara Uijtewaal              Zaanstad (SG)            29.44 9404852      29.85           
 21. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          29.44 9504810      29.96           
 22. Anne Groen                    OEZA                     30.82 9505996      30.31           
 23. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               31.42 9900358      30.44           
 24. Surya van Dijk                De Houtrib               29.48 9405506      30.64           
 25. Lisanne van Zijl              Zaanstad (SG)            30.25 9505454      30.82           
 26. Eline den Brave               Zaanstad (SG)            30.87 9601682      30.84           
 27. Melina Knol                   Zaanstad (SG)            30.18 9802232      30.91           
 28. Ramona Vuijst                 De Otters Het Gooi       30.14 9300828      31.05           
 29. Tess de Boer                  Daw                      30.64 9601516      31.12           
 30. Silke Jonk                    Daw                      31.64 9802042      31.31           
 31. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend          31.35 9800302      31.70           
 32. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht            33.89 9802774      31.94           
 33. Denise Boonstra               Daw                      32.15 9902662      32.21           
 34. Maaike Baker                  Noordwijkerhout          32.33 9902930      32.49           
 35. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend          33.85 9701320      32.82           
 36. Imelda Jansen                 Noordwijkerhout          32.78 9803170      33.08           
 37. Leonie Vos                    Daw                      34.32 9901662      33.14           
 38. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht            33.23 9901438      33.25           
 39. Kimberley Kort                Daw                      31.92 9804698      33.28           
 40. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            31.34 9602732      33.29           
     Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht            33.20 9803342      33.29           
 42. Kelsey Okkers                 Zaanstad (SG)            31.93 9801062      33.60           
 43. Skye Tomie Doerk              Zaanstad (SG)            31.85 9803228      33.67           
 44. Elise Dekker                  De Dolfijn               31.89 9700976      33.90           
 45. Naomi te Lindert              Daw                      34.07 9904782      34.32           
 46. Hannah van Westreenen         De Dolfijn               35.23 9904604      34.57           
 47. Celine Jacobs                 Zaanstad (SG)            34.62 9601700      35.03           
 48. Myrthe van Beek               Daw                      36.04 9901074      35.08           
 49. Kim Kenbeek                   Zaanstad (SG)            33.85 9902312      35.24           
 50. Lieke Alofs                   Daw                      36.93 9903232      36.70           
 51. Eline van Zijl                Zaanstad (SG)            38.43 9803382      36.88           
 52. Ahlam El Amrani               De Dolfijn               38.85 9805498      36.96           
 53. Daphne Duinkerke              Zaanstad (SG)            36.63 9702176      37.08           
 54. Lisanne Grul                  OEZA                     39.77 9704406      38.26           
 55. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          42.63 9902892      39.69           
 56. Catannia Nortan               De Dolfijn               41.12 9904400      41.75           
NG.Z Danique Mallon                OEZA                     30.47 9402114                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
29-5-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Kersten                   De Columbiaan            22.30 8601561      23.19           
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          23.90 9200027      23.79           
  3. Thom de Boer                  Daw                      23.87 9100181      23.85           
  4. Walter Jansen                 Noordwijkerhout          24.13 9300225      24.36           
  5. Eduard Bremmer                De Columbiaan            23.88 9200145      24.40           
  6. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.65           
  7. Fabian Beimin                 O Z & P C                23.94 9100087      24.66           
  8. Vincent Schram                Daw                      25.08 9402041      24.79           
  9. Tom Verbeek                   De Dolfijn               24.45 8803527      24.85           
 10. Jesse Meijer                  De Dolfijn               25.52 9403633      25.51           
 11. Jarno Weertman                De Otters Het Gooi       25.10 9003231      25.53           
 12. Lars Haarsma                  De Dolfijn               24.98 9600745      25.62           
 13. Andy Onderstal                De Dolfijn               25.49 9501479      25.63           
 14. Loek Herberts                 Zeester Meerval          25.63 9001173      25.85           
     Roland Beekes                 De Otters Het Gooi       25.55 9103649      25.85           
 16. Patrick Molenkamp             De Dolfijn               25.45 8802427      25.86           
 17. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout          25.83 9500803      26.01           
 18. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend          25.18 9501403      26.02           
 19. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout          26.53 9304001      26.09           
 20. Mart de Boer                  Daw                      25.87 9303589      26.30           
     Barry Kleijne                 OEZA                     25.92 9300661      26.30           
 22. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          26.56 9600467      26.42           
 23. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          25.81 9303065      26.46           
 24. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn               27.34 9403467      26.82           
 25. Jan Peereboom                 Daw                      26.84 9501371      26.86           
 26. Rowdy Spaltman                Daw                      26.64 9501747      26.87           
 27. Stephen de Wit                OEZA                     27.16 9306669      27.24           
 28. Lars van der Velden           Daw                      27.21 9800175      27.28           
 29. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend          27.80 9800975      28.03           
 30. Stefan Tijms                  OEZA                     28.25 9300863      28.09           
 31. Jelle Schelvis                Zaanstad (SG)            28.59 9701993      28.40           
 32. Sanjay Jagroep                Daw                      28.41 9702635      28.87           
 33. Lex Sandburg                  Zaanstad (SG)            29.20 9800699      29.38           
 34. Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend          30.80 9703033      29.59           
 35. Matthijs Fleumer              De Dolfijn               30.00 9603273      29.77           
 36. Robbert Jansen                Noordwijkerhout          29.71 9703207      29.94           
 37. Tim de Jong                   Noordwijkerhout          30.09 9701807      30.35           
 38. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht            30.86 9801851      30.44           
 39. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend          31.44 9703609      30.69           
 40. Danny Schmidt                 Zaanstad (SG)            30.78 9602311      30.75           
 41. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          31.77 9802127      31.00           
 42. Chris Dekker                  Zaanstad (SG)            30.31 9700915      31.06           
 43. Thomas Haneveld               Daw                      31.36 9801631      31.46           
 44. Adam Malash                   De Dolfijn               31.54 9702145      31.83           
 45. Felipe van Duin               Noordwijkerhout          31.81 9505943      31.91           
 46. Muharem Yilmaz                De Dolfijn               34.05 9701931      32.65           
 47. Sjaak van den Berg            Oude Veer                32.00 8400111      32.80           
 48. Joe Julien Kassis             De Dolfijn               34.05 9704153      33.56           
 49. Carlin Graham                 De Houtrib               34.70 9704241      35.29           
 50. Matthew de Wit                OEZA                     40.83 9703831      43.50           
NG.Z Sean Tuinstra                 OEZA                     32.85 9801685                      
AFGE Sander Dorland                WZ&PC Purmerend          33.08 9902643                      
  NG Albert van Nee                De Dolfijn               30.98 9602627                      
  NG Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          27.88 9302447                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 50m vrije slag                   Minioren 5 en later
29-5-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Stolk                     De Duck                  33.76 0100615      34.78           
  2. Somalee Vrijland              De Duck                  35.80 0002004      35.94           
  3. Britt Orchard                 De Duck                  36.68 0004102      36.59           
  4. Diana Noordermeer             De Duck                  39.00 0102110      37.80           
  5. Haron Malash                  De Dolfijn               38.02 0000541      37.90           
  6. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          37.47 0004198      38.84           
  7. Stefan Woudsma                OEZA                     42.48 0003437      40.27           
  8. Sofie de Vriend               OEZA                     40.77 0102786      40.53           
  9. Giorgia Colle                 De Duck                  40.63 0201754      41.24           
 10. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend          46.27 0103124      41.45           
 11. Fiona Koper                   OEZA                     42.08 0102816      41.52           
 12. Jarno Groen                   OEZA                     42.30 0102263      42.44           
 13. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend          44.85 0002457      44.13           
 14. Dennis Mashinchi              WZ&PC Purmerend          43.36 0003399      44.90           
        Backup tijd
 15. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend          49.72 0102734      45.65           
 16. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend          45.70 0003007      46.85           
 17. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend          53.18 0102258      56.00           
AFGE Sophie de Jonge               De Duck                  37.18 0200118                      

  BM Tom Paulus                    De Houtrib               55.39 0300319      57.93           



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend