Kring Speedo Finale
Valkenburg (NED),    28- - 29-5-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:15.68 0101552    1:16.23           
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:17.53 0101556    1:18.18           
  3. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   1:20.16 0100350    1:18.55           
  4. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:20.41 0100676    1:21.20           
  5. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:21.60 0100256    1:22.86           
  6. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:21.45 0101408    1:23.59           
  7. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         1:27.02 0102184    1:23.92           
  8. Josephien Kersten             De Rog                 1:28.70 0101212    1:24.13           
  9. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:29.83 0100616    1:25.26           
 10. Iris Willigers                ZC Eijsden             1:27.95 0100384    1:25.66           
 11. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   1:30.67 0100546    1:26.51           
 12. Vera Weyzen                   Kimbria                1:33.01 0100980    1:30.20           
 13. Melis Aydeniz                 Kimbria                1:29.95 0100440    1:30.56           
 14. Danielle Kugler               Zeps                   1:31.55 0100678    1:31.94 FJ 1      
 15. Daphne Broen                  RZ                     1:32.70 0101622    1:31.94 FJ 2      
 16. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:32.78 0101554    1:32.26           
 17. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:32.86 0100976    1:36.34           
 18. Chanour Mercelina             De Roersoppers         1:32.76 0101374    1:36.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:08.92 0000181    1:08.73           
  2. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:10.55 0000267    1:10.50           
  3. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:11.33 0000263    1:11.77           
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:18.88 0001977    1:14.24           
  5. Milo Simons                   Zon/s&s                1:13.53 0000513    1:15.42           
  6. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:16.10 0000593    1:16.23           
  7. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:17.99 0000297    1:16.42           
  8. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:17.13 0000043    1:17.48           
  9. Benjamin Russ                 RZ                     1:29.78 0001081    1:20.32           
 10. Giel van Megen                HZPC                   1:21.66 0000265    1:22.02           
 11. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:28.71 0003797    1:24.08           
 12. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:24.45 0002875    1:24.57           
 13. Michael Moerkens              Zeps                   1:26.55 0000713    1:25.89           
 14. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:31.68 0001275    1:28.87           
 15. Robbin Stienen                De Rog                 1:37.70 0003401    1:30.82           
 16. Rick Bongers                  De Rog                 1:34.00 0003417    1:30.95           
 17. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:30.80 0002919    1:32.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                2:55.48 0000074    2:53.13           
            38.48  2:53.13
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        3:01.45 0000514    2:55.81           
            40.55  2:55.81
  3. Amber Raadschilders           Kimbria                3:12.60 0000534    3:03.45           
            41.23  3:03.45
  4. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        3:04.61 0002440    3:03.83           
            42.35  3:03.83
  5. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            3:18.86 0000164    3:12.27           
            45.68  3:12.27
  6. Aukje Koetsier                Kimbria                3:17.86 0002260    3:12.95           
            45.11  3:12.95
  7. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         3:12.95 0000380    3:13.26           
            45.95  3:13.26
  8. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             3:18.86 0000072    3:13.51           
            43.36  3:13.51
  9. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            3:15.49 0002564    3:14.20           
            44.80  3:14.20
 10. Romy Radermacher              Hellas-Glana           3:18.23 0001070    3:17.17           
            44.93  3:17.17
 11. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         3:13.33 0000250    3:17.45           
            45.54  3:17.45
 12. Julie Ouillon                 Kimbria                3:21.42 0000704    3:17.95           
            43.26  3:17.95
 13. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        3:30.13 0002442    3:22.86 FJ 1      
            52.34  3:22.86
 14. Britt Gijpmans                ROB                    3:31.45 0001404    3:22.86 FJ 2      
            47.95  3:22.86
 15. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   3:22.11 0001034    3:24.39           
            50.29  3:24.39
 16. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   3:19.67 0000524    3:26.14           
            49.23  3:26.14
 17. Loes Willigers                ZC Eijsden             3:21.98 0001232    3:28.97           
            50.21  3:28.97
 DIS Amy Mooren                    De Roersoppers         3:29.93 0000360    3:28.82           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.36  3:28.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:30.75 9900517    1:27.57           
  2. Cas Louwarts                  RZ                     1:35.29 9901249    1:28.76           
  3. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:30.40 9902155    1:29.02           
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:35.88 9900461    1:31.89           
  5. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:37.87 9900579    1:33.80           
  6. Daan Jente                    Brunssum               1:37.66 9900277    1:34.26           
  7. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                1:33.38 9900431    1:34.57           
  8. Mariano Paulussen             Patrick                1:42.10 9901283    1:39.54           
  9. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:40.68 9900225    1:39.79           
 10. Gilian Hubers                 Zeps                   1:42.95 9901551    1:40.16           
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:44.26 9901877    1:44.65           
 12. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:48.06 9902093    1:45.38           
 13. Jeroen van Gellekom           Patrick                1:55.60 9903301    1:46.57           
 14. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:46.31 9900667    1:46.95           
 15. Rik Meex                      Zeps                   1:52.04 9901439    1:47.45           
 16. Sander Aerts                  HZPC                   1:47.75 9902045    1:48.23           
 17. Costia Sumtsov                MZenPC                 1:54.23 9902109    1:48.64           
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:48.10 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:24.61 0200080    1:22.77           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:27.42 0201186    1:24.37           
  3. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:29.63 0200918    1:28.54           
  4. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:28.35 0200078    1:29.12           
  5. Iris Dijkstra                 Nimo                   1:31.55 0201766    1:29.40           
  6. Sofia Sadok                   Kimbria                1:46.20 0201204    1:33.57           
  7. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:45.32 0300030    1:36.57           
  8. Ilse Verheij                  De Rog                 1:43.74 0300456    1:37.22           
  9. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:43.51 0200550    1:37.90           
 10. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:45.31 0201468    1:38.09           
 11. Neri Euwes                    sg N-Limburg           1:44.98 0200074    1:38.42           
 12. Ilse Swinkels                 HZPC                   1:45.67 0201504    1:39.33           
 13. Lotte Verhaegh                HZPC                   1:45.02 0201558    1:39.76           
 14. Anne van Megen                HZPC                   1:43.58 0200582    1:40.42           
 15. Renske Koetsier               Kimbria                1:37.51 0200244    1:40.70           
 16. Demi van Hulst                ZC Valkenburg          1:44.04 0300140    1:44.04           
 17. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:43.70 0200284    1:45.04           
 DIS Guusje Vrolijks               Kimbria                1:37.89 0201418                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:13.74 0100577    1:14.42           
  2. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:18.16 0100807    1:16.42           
  3. Youri van Lijf                ZC Eijsden             1:21.51 0100811    1:21.40           
  4. Daniël Vlijt                  Patrick                1:25.32 0100183    1:22.16           
  5. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:23.80 0100879    1:23.60           
  6. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:28.15 0100809    1:25.05           
  7. Czes Korczynski               ZC Eijsden             1:25.58 0100815    1:28.16           
  8. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:24.93 0100003    1:28.38           
  9. Ian Sanders                   Eszet                  1:29.54 0100373    1:32.07           
 10. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:36.63 0100439    1:32.36           
 11. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:38.98 0101501    1:34.90           
 12. Jylano Nahr                   Nimo                   1:46.27 0102593    1:35.85           
 13. Anour Dlalat                  Nimo                   1:38.39 0101137    1:44.82           
 14. Beau Bervar                   Mosa  Regio            1:35.83 0101277    1:47.13           
NG.Z Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade        1:35.21 0200157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                     43.74 0100350      40.64           
  2. Noa de Vries                  HZPC                     41.57 0101556      42.76           
  3. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             43.95 0100676      43.62           
  4. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade          43.16 0101408      45.28           
  5. Danielle Kugler               Zeps                     48.75 0100678      45.32           
  6. Femke de Wit                  ZPC Nederweert           50.32 0102184      45.82           
  7. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden               49.81 0100778      46.23           
  8. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             49.59 0100256      47.25           
  9. Channa van Boxtel             sg N-Limburg             50.40 0100480      48.61           
 10. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig     48.48 0100546      48.76           
 11. Chanour Mercelina             De Roersoppers           48.54 0101374      49.34           
 12. Daphne Broen                  RZ                       47.63 0101622      49.42           
 13. Lara Disco                    Brunssum                 48.33 0101882      49.73           
 14. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg            55.79 0100616      51.48           
 15. Rianne Kuin                   De Rog                   51.86 0100830      51.58 FJ 1      
 16. Joyce Hawinkels               Eszet                    56.62 0100706      51.58 FJ 2      
 17. Melis Aydeniz                 Kimbria                  55.65 0100440      52.82           
 DIS Imke van den Hoef             HZPC                     39.76 0101552      41.32           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 34.56 0000181      34.98           
  2. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig     36.57 0000267      36.87           
  3. Max Janssen                   Heldense zwemverenig     38.16 0000263      38.47           
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade          38.80 0001977      39.14           
  5. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             42.00 0000593      41.92           
  6. Bas Dijkstra                  Nimo                     39.73 0000043      42.43           
  7. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          44.21 0000297      44.13           
  8. Giel van Megen                HZPC                     44.45 0000265      45.84           
  9. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg            50.80 0003797      47.39           
 10. Milo Simons                   Zon/s&s                  46.62 0000513      49.15           
 11. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 50.64 0002919      49.53           
 12. Michael Moerkens              Zeps                     52.17 0000713      50.06           
 13. Robbin Stienen                De Rog                   50.70 0003401      50.64           
 14. Sidney Duke                   ZC Eijsden               50.36 0002875      54.76           
 15. Lex Carter                    Hellas-Glana             53.82 0001275      55.33           
 DIS Rick Bongers                  De Rog                   59.11 0003417      56.07           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:11.02 0000074    1:09.98           
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                1:12.25 0000534    1:12.01           
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:15.65 0002440    1:12.68           
  4. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:15.82 0000514    1:13.04           
  5. Aukje Koetsier                Kimbria                1:15.79 0002260    1:15.77           
  6. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         1:17.75 0000380    1:16.13           
  7. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:19.96 0001070    1:19.38 FJ 1      
  8. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:19.70 0000250    1:19.38 FJ 2      
  9. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:18.86 0000164    1:19.83           
 10. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:20.76 0002564    1:20.57           
 11. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:18.36 0001232    1:20.67           
 12. Daphne Thijssen               ROB                    1:21.54 0001078    1:21.50           
 13. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   1:20.98 0001034    1:22.07           
 14. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:20.45 0000072    1:22.24           
 15. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:22.11 0000524    1:22.63           
 16. Britt Gijpmans                ROB                    1:26.95 0001404    1:22.89           
 17. Julie Ouillon                 Kimbria                1:23.23 0000704    1:23.02           
 18. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:23.60 0002442    1:24.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:16.34 9902155    1:14.14           
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:17.07 9900277    1:16.04           
  3. Koen Koster                   HZPC                   1:17.27 9900517    1:16.94           
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:18.16 9903169    1:17.39           
  5. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:24.36 9900461    1:25.10           
  6. Cas Louwarts                  RZ                     1:28.32 9901249    1:27.70           
  7. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:27.02 9900225    1:27.73           
  8. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:27.95 9900739    1:28.21           
  9. Sander Aerts                  HZPC                   1:28.32 9902045    1:29.12           
 10. Roel Slobbe                   Patrick                1:33.82 9901287    1:29.78           
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:31.79 9901877    1:32.58           
 12. Gilian Hubers                 Zeps                   1:40.08 9901551    1:34.16           
 13. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:30.64 9900667    1:34.48           
 14. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                1:36.20 9900431    1:38.48           
 DIS Serve Nelissen                De Roersoppers         1:24.07 9900579    1:22.18           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Jeroen van Gellekom           Patrick                1:43.59 9903301    1:44.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:28.95 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:42.58 0200080    1:44.62           
  2. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:57.07 0201468    1:49.14           
  3. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   2:07.64 0200550    1:59.13           
  4. Neri Euwes                    sg N-Limburg           2:00.28 0200074    1:59.98           
  5. Iris Dijkstra                 Nimo                   2:01.33 0201766    2:00.02           
  6. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:57.07 0200284    2:00.07           
  7. Ilse Verheij                  De Rog                 2:04.10 0300456    2:00.13           
  8. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:59.09 0300030    2:00.45           
  9. Anne van Megen                HZPC                   1:59.42 0200582    2:00.52           
 10. Lynn Vallen                   HZPC                   2:10.25 0201840    2:00.99           
 11. Romy Voncken                  MZenPC                 2:04.48 0200610    2:05.11           
 12. Anne Köhlen                   Hellas-Glana           2:09.07 0201714    2:05.24           
 13. Frederique Theunissen         ZC Eijsden             2:07.21 0201074    2:07.06           
 14. Isabel Dijkstra               Brunssum               2:07.17 0200918    2:07.66           
 15. Jill Winands                  Eszet                  2:07.79 0200580    2:08.68           
 DIS Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:58.91 0201186    1:43.94           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 DIS Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:47.43 0200078    1:49.75           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Ilse Swinkels                 HZPC                   2:05.93 0201504    2:04.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Jenny Ven van de              Eurode Kerkrade        2:00.64 0200870                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Sanders                   Eszet                  1:41.76 0100373    1:39.01           
  2. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:42.04 0100577    1:39.63           
  3. Stefan Tomicic                RZ                     1:54.59 0101271    1:45.76           
  4. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:46.95 0100809    1:46.55           
  5. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:47.32 0100807    1:46.76           
  6. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:55.35 0101501    1:53.36           
  7. Eloy Mooren                   De Roersoppers         1:56.97 0100651    1:57.62           
  8. Milan Scheepers               Brunssum               1:55.73 0101749    1:58.57           
  9. Jochem Weekers                De Rog                 2:05.61 0102271    1:58.80           
 10. Daniël Vlijt                  Patrick                1:51.77 0100183    1:58.88           
 11. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:57.46 0100439    1:59.48           
 12. Youri van Lijf                ZC Eijsden             2:03.04 0100811    2:02.10           
 13. Tim van Loon                  Eszet                  2:05.20 0101211    2:05.15           
 DIS Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:48.39 0100879    1:51.62           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Beau Bervar                   Mosa  Regio            2:04.54 0101277    1:57.52           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:53.42 0100003    1:58.42           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:27.47 0101552    1:29.48           
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:31.24 0101556    1:30.34           
  3. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   1:30.26 0100350    1:31.60           
  4. Josephien Kersten             De Rog                 1:36.90 0101212    1:33.88           
  5. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:31.93 0100256    1:35.48           
  6. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:35.36 0101408    1:37.96           
  7. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         1:35.86 0102184    1:39.05           
  8. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:40.36 0101554    1:39.72           
  9. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   1:37.78 0100546    1:40.80           
 10. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:39.16 0100616    1:41.02           
 11. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden             1:41.04 0100778    1:41.40           
 12. Loes Gelissen                 De Roersoppers         1:45.59 0102166    1:43.55           
 13. Anouk van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:39.91 0101514    1:45.32           
 14. Iris Willigers                ZC Eijsden             1:42.64 0100384    1:45.78           
 15. Daphne Broen                  RZ                     1:43.33 0101622    1:46.81           
 16. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:44.02 0100976    1:52.89           
 DIS Melis Aydeniz                 Kimbria                1:44.64 0100440                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:33.39 0100676    1:33.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:17.16 0000181    1:22.16           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:22.39 0000593    1:22.40           
  3. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:23.50 0000267    1:24.42 FJ 1      
  4. Milo Simons                   Zon/s&s                1:26.61 0000513    1:24.42 FJ 2      
  5. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:28.39 0001977    1:28.66           
  6. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:30.42 0000297    1:29.16           
  7. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:31.15 0000043    1:31.60           
  8. Giel van Megen                HZPC                   1:33.29 0000265    1:33.81           
  9. Benjamin Russ                 RZ                     1:39.51 0001081    1:36.48           
 10. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:49.37 0003797    1:42.69           
 11. Rick Bongers                  De Rog                 1:56.13 0003417    1:43.48           
 12. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:45.73 0002919    1:44.52           
 13. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:46.67 0002875    1:46.03           
 14. Robbin Stienen                De Rog                 1:56.51 0003401    1:52.81           
 DIS Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:28.20 0000263    1:27.46           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Lex Carter                    Hellas-Glana           1:39.02 0001275    1:42.32           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Michael Moerkens              Zeps                   1:45.08 0000713    1:45.68           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:31.96 0000074    1:25.58           
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:33.51 0000514    1:27.71           
  3. Julie Ouillon                 Kimbria                1:32.10 0000704    1:34.18           
  4. Amber Raadschilders           Kimbria                1:38.30 0000534    1:34.50           
  5. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:37.74 0000072    1:37.39           
  6. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:39.14 0002564    1:40.37           
  7. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:43.41 0000250    1:42.81           
  8. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:44.69 0000164    1:44.17           
  9. Jadzia van Kraaij             Zon/s&s                1:52.00 0002178    1:48.33           
 10. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:48.19 0001070    1:48.48           
 11. Aukje Koetsier                Kimbria                1:47.20 0002260    1:49.46           
 12. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:51.25 0001232    1:50.10           
 13. Marit van Emmerik             ROB                    1:52.77 0001406    1:52.59           
 14. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:52.89 0000524    1:56.15           
 15. Daphne Thijssen               ROB                    1:54.02 0001078    1:56.57           
 DIS Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   1:49.13 0001034    1:53.43           
        na insteek schoolslag armbeweging voor de doorhaal.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             5:00.38 9902155    5:02.60           
          1:12.15  2:29.07  5:02.60
  2. Koen Koster                   HZPC                   5:08.55 9900517    5:08.68           
          1:14.06  2:32.37  5:08.68
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          5:26.97 9903169    5:23.07           
          1:16.84  2:39.89  5:23.07
  4. Daan Jente                    Brunssum               5:35.36 9900277    5:32.80           
          1:20.54  2:44.80  5:32.80
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           5:37.94 9900225    5:34.41           
          1:18.43  2:45.15  5:34.41
  6. Stan Stelten                  Hellas-Glana           5:38.51 9900461    5:50.05           
          1:21.58  2:52.15  5:50.05
  7. Sander Aerts                  HZPC                   6:06.92 9902045    6:05.50           
          1:25.71  3:00.57  6:05.50
  8. Daan Zenden                   De Roersoppers         6:12.46 9900667    6:08.16           
          1:28.18  3:03.85  6:08.16
  9. Leroy de Brouwer              Nimo                   6:17.60 9900739    6:09.54           
          1:27.92  3:03.68  6:09.54
 10. Cas Louwarts                  RZ                     6:23.18 9901249    6:12.46           
          1:28.16  3:04.45  6:12.46
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         6:14.51 9901877    6:21.51           
          1:32.33  3:10.65  6:21.51
 12. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        6:43.83 9902093    6:47.48           
          1:31.62  3:16.40  6:47.48
 13. Rik Meex                      Zeps                   7:19.02 9901439    7:03.54           
          1:34.30  3:23.26  7:03.54
 14. Mariano Paulussen             Patrick                6:59.55 9901283    7:07.34           
          1:37.44  3:31.96  7:07.34
 15. Patrick van Leipsig           Mosa  Regio            7:46.99 9903973    7:26.30           
          1:40.95  3:36.83  7:26.30
 16. Pasha Weken                   HZPC                   7:42.65 9903067    7:29.36           
          1:45.06  3:42.44  7:29.36
  NG Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         7:00.70 9900535                      
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            6:15.64 9901099                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to ZC Valkenburg