E&P Sprintlimietbokaal
Veenendaal (NED),    7-5-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 50m schoolslag, Dames Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m schoolslag, Heren Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 7. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 10. Heren, 50m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 12. Heren, 50m vlinderslag, Heren Senioren Open
Nr. 13. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 14. Heren, 100m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 17. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 18. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open
Nr. 19. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later    Nr. 20. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en later
Nr. 21. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later    Nr. 22. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 24. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 25. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 26. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 27. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 1 en 2    Nr. 28. Meisjes, 100m wisselslag, Dames Jeugd 1 en 2
Nr. 29. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 31. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder    Nr. 32. Dames, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 33. Heren, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder    Nr. 34. Heren, 100m wisselslag, 16 jaar en ouder
Nr. 35. Gemengd, 8 x 50m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Meisjes, 50m schoolslag         Meisjes Minioren 5 en later
7-5-2011 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Zwama                   Zignea                   47.38 0001734      45.26           
  2. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             45.49 0100364      45.57           
  3. Esmee Verspiek                ESCA Zwemmen             46.89 0101544      45.71           
  4. Babet Kruger                  VZC E&P                  46.85 0003390      46.20           
  5. Maaike Huijsmans              De Rijn                  48.80 0100184      46.86           
  6. Emma Koek                     ESCA Zwemmen             48.50 0000520      47.08           
  7. Guenevere Dijk                ESCA Zwemmen             46.75 0101876      47.60           
  8. Ishfarah Esseboom             De Rijn                  53.42 0100402      49.23           
  9. Niki Ruijs                    De Rijn                  51.78 0000458      49.42           
 10. Yara Weldam                   Aquarijn                 49.92 0102762      49.44           
 11. Quinty Mol                    De Rijn                  51.48 0000680      50.48           
 12. Lisanne Seising               VZC E&P                  48.42 0002084      51.11           
 13. Esther Nap                    VZC E&P                  51.97 0100280      52.46           
 14. Aïcha Samaké                  De Rijn                  58.98 0101504      52.76           
 15. Lindsey de Harde              De Rijn                  56.61 0200098      54.04           
 16. Lilia Visser                  De Rijn                  57.02 0001904      54.73           
 17. Maura van Oort                De Rijn                  59.39 0000940      55.84           
 18. Mahres van Walsem             VZC E&P                  54.52 0100688      55.98           
 19. Tanisha Sewlal                ESCA Zwemmen             58.52 0003762      56.58 FJ 1      
 20. Emma Meerbeek                 VZC E&P                1:01.67 0100660      56.58 FJ 2      
 21. Aicha Zwemmer                 De Rijn                1:02.76 0200022    1:00.26           
 DIS Lindsey Brink                 ESCA Zwemmen             52.60 0004192      52.80           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
AFGE Dóga Tutar                    Aquarijn                 59.68 0201205                      
AFGE Alinde Verburg                VZC E&P                  53.89 0002376                      
AFGE Mina Osmani                   VZC E&P                     NT 0102996                      
  NG Amina Bachounda               Aquarijn               1:08.75 0003818                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Jongens, 50m schoolslag         Jongens Minioren 5 en later
7-5-2011 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                  42.45 0000013      42.04           
  2. Sten Postma                   De Rijn                  43.25 0000011      43.13           
  3. Daen Spoor                    VZC E&P                  48.33 0101117      47.90           
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                  47.66 0001725      48.54           
  5. Winston Geerlings             ESCA Zwemmen             48.76 0101197      49.33           
  6. Matthijs Westmijze            ESCA Zwemmen             51.10 0101195      49.62           
  7. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel      51.95 0101667      51.95           
  8. Mike van Kooten               VZC E&P                  54.98 0001419      52.27           
  9. Corne Verhoef                 VZC E&P                     NT 0003645      52.44           
 10. Max van de Watering           ESCA Zwemmen                NT 0102695      52.48           
 11. Anthony Huynh                 VZC E&P                  52.51 0200605      52.88           
 12. Mattias Meijers               De Rijn                  53.67 0001975      53.39           
 13. Danny Seising                 VZC E&P                  54.99 0200081      53.41           
 14. Stef Miggels                  de Vuursche              55.48 0002643      55.52           
 15. Stanley Huynh                 VZC E&P                  55.67 0101253      56.02           
 16. Hans Blankensteijn            Aquarijn               1:03.05 0200159    1:00.26           
 17. Tobias van Vulpen             de Vuursche              58.79 0001107    1:00.36           
 18. Ulke Wijbenga                 De Rijn                1:04.82 0003013    1:00.86           
 19. Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647    1:02.81           
 20. Sean Isyk                     Aquarijn               1:09.96 0201365    1:13.74           
 DIS Bas Ritmeester                VZC E&P                1:01.54 0002543    1:00.66           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
AFGE Rick-Jan van den Hoorn        VZC E&P                     NT 0003689                      
AFGE Rik Hoornstra                 De Rijn                1:12.86 0101451                      
AFGE Sander Koot                   VZC E&P                1:05.74 0003601                      
AFGE Tim Kannegieter               de Vuursche              52.38 0200175                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m schoolslag          Meisjes Junioren 3 en later
7-5-2011 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             37.68 9801634      38.42           
  2. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel      40.67 9703458      40.44           
  3. Gaby Zittersteijn             De Rijn                  41.73 9700104      40.63           
  4. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  41.45 9700508      40.73           
  5. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             41.18 9802378      40.84           
  6. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             39.77 9900106      41.15           
  7. Hester Stoorvogel             De Rijn                  41.67 9800484      41.27           
  8. Ellen ter Stege               Rzc                      42.85 9900604      42.20           
  9. Louiza Kamp                   Zignea                   43.03 9904372      43.09           
 10. Fleur van Alphen              Zignea                   44.87 9803692      43.78           
 11. Matou Zwemmer                 De Rijn                  48.45 9803672      43.86           
 12. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             45.60 9702712      44.60           
 13. Amber van de Kraats           VZC E&P                  45.97 9900236      44.82           
 14. Rosemarijn van Zeijderveld    Zignea                   46.59 9705018      45.12           
 15. Maaike Tijhof                 VZC E&P                  46.28 9800112      45.26           
 16. Esther van der Sloot          Zignea                   46.45 9900124      45.88           
 17. Mirjam Groendijk              De Rijn                  48.07 9800982      46.58           
 18. Marijn Mantel                 Rzc                      48.92 9801486      47.56 FJ 1      
 19. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  48.92 9702304      47.56 FJ 2      
 20. Laura Cronau                  Aquarijn                 49.08 9900742      47.66           
 21. Esther Mijnheer               Zignea                   49.60 9900870      47.97           
 22. Denise Ruijsch                De Rijn                  48.69 9800708      49.19           
 23. Marieke de Boer               Rzc                      54.75 9900608      50.88           
 24. Brenda Baars                  Aquarijn                 50.53 9804284      51.41           
 25. Annachiara Lagana             VZC E&P                  49.67 9905180      51.79           
 26. Sabina Boers                  VZC E&P                  52.22 9805140      52.82           
 27. Anne Silvino                  Aquarijn                 56.74 9905178      57.29           
AFGE Bo de Kruiff                  Rzc                      54.27 9900280                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m schoolslag                   Dames Jeugd 1 en 2
7-5-2011 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marte Stoorvogel              De Rijn                  36.82 9501408      37.54           
  2. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             40.00 9505930      38.74           
  3. Georgette Wortelboer          Rzc                      38.00 9602144      38.98           
  4. Luciënne van der Linde        Zignea                   41.02 9503452      39.20           
  5. Jessica van de Geer           Aquarijn                 41.30 9605338      39.37           
  6. Terina van Slooten            Zignea                   39.88 9600372      40.01           
  7. Lisette Raijmann              Rzc                      40.51 9505912      40.29           
  8. Laura ter Stege               Rzc                      41.71 9602364      40.91           
  9. Tessa Mol                     De Rijn                  41.34 9501396      41.23           
 10. Sanne de Nijs                 Zignea                   41.62 9500718      42.20           
 11. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  44.06 9600280      43.74           
 12. Tamara van Kooten             VZC E&P                  44.57 9601352      44.58           
 13. Kathy Baars                   Aquarijn                 48.90 9506374      46.22           
 14. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel      49.39 9606416      47.28           
 15. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  51.47 9606300      50.88           
 16. Elisa Brekelmans              VZC E&P                     NT 9606530      53.90           
AFGE Sanne Jansen                  de Vuursche              47.65 9500032                      
AFGE Danielle Kuypers              Zwemlust den Hommel      43.39 9502470                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m schoolslag                     16 jaar en ouder
7-5-2011 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse van Hoorn                Az&pc                    33.86 9001578      34.49           
  2. Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                   34.60 9403358      34.65           
  3. Marjolein Delno               De Rijn                  34.54 9400024      35.08           
  4. Inge Pepping                  De Rijn                  35.27 9402308      35.86           
  5. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  37.06 9300232      38.48           
  6. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                   36.13 9205744      38.93           
  7. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                  37.50 9301262      39.17           
  8. Sanne Rodenburg               Rzc                      40.71 9404714      40.95           
  9. Rianne Broeder                De Rijn                  41.38 8900616      42.05           
 10. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  40.66 9300560      42.54           
 11. Jessica Algra                 de Vuursche              42.54 9404138      43.10           
 12. Iris van Leeuwen              De Rijn                  44.13 9301266      44.48           
     Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                  45.39 9301268      44.48           
 14. Laura Scheffer                Aquarijn                 45.54 9407222      44.64           
 15. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              46.97 9306702      45.12           
 16. Laura van Dijk                Aquarijn                    NT 8905642      46.30           
 17. Miranda Broeder               De Rijn                  53.20 9104224      52.09           
AFGE Jacolien Kuypers              Zwemlust den Hommel      45.62 9206486                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag          Jongens Junioren 2 en later
7-5-2011 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             32.64 9700325      33.29           
  2. Peter Rothengatter            ESCA Zwemmen             36.07 9701189      36.74           
  3. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             36.57 9701187      37.28           
  4. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  40.81 9704803      38.35           
  5. Albert Jan van Slooten        Zignea                   39.38 9800049      38.75           
  6. Nick van Scherrenburg         Zignea                   39.32 9902173      39.42           
  7. Menno Kooper                  Rzc                      42.97 9704625      40.07           
  8. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel      48.53 9800909      41.63           
  9. Leon Huynh                    VZC E&P                  43.87 9704301      42.92           
 10. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 45.76 9704055      43.19           
 11. Abel Mellema                  De Rijn                  50.26 9800647      43.62           
 12. Joshua Verkuil                Aquarijn                 46.62 9700859      43.94           
 13. Ruben Nap                     VZC E&P                  44.51 9800213      44.08           
 14. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             45.80 9802267      44.35           
 15. Jelle van Dijk                Rzc                      45.67 9703365      45.20           
 16. Daniel Meijers                De Rijn                  47.06 9703647      45.50           
 17. Ziad Kouskous                 Zwemlust den Hommel      49.74 9704299      46.26           
 18. Jos van Herk                  VZC E&P                  47.20 9803037      46.35           
 19. Dave van Leerdam              Rzc                      50.29 9801633      46.98           
 20. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel      48.46 9801507      47.48           
 21. Kay Zittersteijn              De Rijn                  47.76 9900037      47.57           
 22. Bryan Wijnveld                De Rijn                  49.48 9900705      48.41           
 23. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  47.78 9800361      48.58           
 24. Luke van de Kraats            De Rijn                  49.23 9800821      48.64           
 25. Bart van Dijk                 de Vuursche              48.20 9902099      48.99           
 26. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             49.86 9903053      49.24           
 27. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel      49.15 9803137      50.02           
 28. Douwe Beunk                   Zignea                   56.92 9903575      52.27           
 29. Stijn Sickenga                de Vuursche              52.23 9804127      53.27           
AFGE Po Au Xu                      Aquarijn                 54.89 9804921                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag              Jongens Junioren 3 en 4
7-5-2011 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dominique Sikkema             Zignea                   32.55 9500399      32.22           
  2. Jesse de Vries                De Rijn                  33.99 9503811      33.23           
  3. Daniël de Wagt                Zignea                   32.51 9601339      33.99 FJ 1      
  4. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen             32.83 9601029      33.99 FJ 2      
  5. Mark Veldman                  Zignea                   34.36 9504801      34.95           
  6. Koen Jansen                   De Rijn                  40.54 9600019      35.26           
  7. Bert Veenstra                 De Rijn                  37.80 9600043      35.83           
  8. Wietse Wiersma                Zignea                   35.20 9504299      36.07           
  9. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel      36.37 9501755      36.42           
 10. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      38.29 9503761      37.85           
 11. Jelle Nap                     VZC E&P                  38.56 9502875      38.60           
 12. Simon Kortlever               Aquarijn                 45.18 9605429      38.67           
 13. Thijs de Vos                  De Rijn                  41.21 9600675      38.72           
 14. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             42.74 9600965      38.91 FJ 1      
 15. Niels van Henten              De Rijn                  42.93 9500335      38.91 FJ 2      
 16. Loris Misic                   VZC E&P                  41.09 9602101      41.51           
 17. Arnoud Mijnheer               Zignea                   42.61 9601311      41.91           
AFGE Bas Neeleman                  Rzc                      37.81 9603015                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                     16 jaar en ouder
7-5-2011 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Timmermans             Rzc                      32.69 9202349      32.67           
  2. Gert Sikkema                  Zignea                   32.64 6300687      33.60           
  3. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                    32.61 9202299      33.83           
  4. Quint Ottens                  Dwk                      32.48 8704583      33.86           
  5. Jasper van der Maarel         De Rijn                  33.51 9001907      33.98           
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  35.13 9102011      34.55           
  7. Perry Arentsen                ESCA Zwemmen             35.30 8800073      35.21           
  8. Olaf Achterberg               Dwk                      35.00 9000011      35.25           
  9. Erik Wilmes                   Zignea                   35.28 9400575      35.46           
 10. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel      36.54 9401147      35.69           
 11. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             37.32 9401967      37.93           
 12. Marcin Braams                 Aquarijn                 40.54 9306623      38.23           
 13. Silko van der Vliet           De Rijn                  38.67 9003123      38.76           
 14. Alex Braams                   Aquarijn                 40.49 9306637      39.91           
 15. Tom Balfoort                  Aquarijn                 39.28 9106815      40.21           
 16. Nick Leeflang                 de Vuursche              41.21 8401379      41.05           
 17. Bram Kleinhout                De Rijn                  45.64 9302537      41.61           
 18. Wietse van Gerwen             De Rijn                  41.90 9300897      41.83           
 19. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                     NT 9002097      44.19           
 20. Sebastiaan de Vos             de Vuursche              44.39 8402481      48.51           
 DIS Martijn Soesbergen            Zwemlust den Hommel      36.05 8902935      36.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
NG.Z Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel      38.15 9206673                      
AFGE Brian Grootveld               Aquarijn                 37.53 9001053                      
AFGE Wessel van der Maarel         De Rijn                  34.29 9300325                      
  NG Mervyn Brug                   Aquarijn                 46.86 9405655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                  Dames Senioren Open
7-5-2011 - 14:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Esther van Mierlo             Rzc                    2:31.29 8906640    2:23.43           
            32.43  1:08.85  2:23.43



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m vrije slag                  Heren Senioren Open
7-5-2011 - 14:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                  2:04.48 9202299    2:17.30           
            31.37  1:06.30  2:17.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Minioren 5 en later
7-5-2011 - 14:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Zwama                   Zignea                   39.77 0001734      38.14           
  2. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             39.58 0100364      41.05           
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                  41.48 0003390      41.36           
  4. Maaike Huijsmans              De Rijn                  43.02 0100184      41.85           
  5. Guenevere Dijk                ESCA Zwemmen             42.54 0101876      42.04           
  6. Lindsey de Harde              De Rijn                  44.92 0200098      43.16           
  7. Niki Ruijs                    De Rijn                  44.36 0000458      43.51           
  8. Esmee Verspiek                ESCA Zwemmen             43.17 0101544      43.58           
  9. Emma Koek                     ESCA Zwemmen             45.36 0000520      44.67           
 10. Quinty Mol                    De Rijn                  46.32 0000680      45.05           
 11. Aïcha Samaké                  De Rijn                  46.21 0101504      45.66           
 12. Lindsey Brink                 ESCA Zwemmen             46.95 0004192      46.03           
 13. Tanisha Sewlal                ESCA Zwemmen             45.83 0003762      46.32           
 14. Yara Weldam                   Aquarijn                 49.88 0102762      47.70           
 15. Lisanne Seising               VZC E&P                  47.99 0002084      49.50           
 16. Mahres van Walsem             VZC E&P                  55.23 0100688      52.30           
 17. Maura van Oort                De Rijn                1:02.37 0000940      52.69           
 18. Lilia Visser                  De Rijn                  56.82 0001904      54.94           
 19. Aicha Zwemmer                 De Rijn                  54.37 0200022      55.48           
 20. Esther Nap                    VZC E&P                1:11.49 0100280      57.39           
 21. Emma Meerbeek                 VZC E&P                1:03.85 0100660    1:00.21           
 DIS Ishfarah Esseboom             De Rijn                  49.13 0100402      47.35           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Mina Osmani                   VZC E&P                     NT 0102996                      
AFGE Alinde Verburg                VZC E&P                  51.46 0002376                      
AFGE Dóga Tutar                    Aquarijn               1:08.07 0201205                      
  NG Amina Bachounda               Aquarijn                 56.70 0003818                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 50m rugslag           Jongens Minioren 5 en later
7-5-2011 - 14:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                  40.57 0000013      38.95           
  2. Sten Postma                   De Rijn                  39.16 0000011      39.82           
  3. Winston Geerlings             ESCA Zwemmen             42.23 0101197      42.80           
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                  43.92 0001725      43.71           
  5. Max van de Watering           ESCA Zwemmen                NT 0102695      45.21           
  6. Daen Spoor                    VZC E&P                  45.93 0101117      46.21           
  7. Mattias Meijers               De Rijn                  53.42 0001975      46.66           
  8. Matthijs Westmijze            ESCA Zwemmen             44.32 0101195      47.46           
  9. Ulke Wijbenga                 De Rijn                     NT 0003013      47.88           
 10. Tobias van Vulpen             de Vuursche              50.95 0001107      49.16           
 11. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel      50.45 0101667      49.88           
 12. Anthony Huynh                 VZC E&P                  56.89 0200605      50.37           
 13. Stanley Huynh                 VZC E&P                  50.13 0101253      50.98           
 14. Bas Ritmeester                VZC E&P                  55.21 0002543      51.59           
 15. Mike van Kooten               VZC E&P                1:01.11 0001419      51.64           
 16. Danny Seising                 VZC E&P                  54.70 0200081      52.11           
 17. Corne Verhoef                 VZC E&P                     NT 0003645      52.17           
 18. Stef Miggels                  de Vuursche              57.82 0002643      52.98           
 19. Hans Blankensteijn            Aquarijn                 57.14 0200159      56.53           
 20. Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647    1:02.62           
 21. Sean Isyk                     Aquarijn               1:09.11 0201365    1:14.84           
AFGE Tim Kannegieter               de Vuursche              47.11 0200175                      
AFGE Rik Hoornstra                 De Rijn                  59.40 0101451                      
AFGE Sander Koot                   VZC E&P                  56.94 0003601                      
AFGE Rick-Jan van den Hoorn        VZC E&P                     NT 0003689                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag            Meisjes Junioren 3 en later
7-5-2011 - 14:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Gaby Zittersteijn             De Rijn                  34.42 9700104      33.74           
  2. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  34.82 9700508      33.83           
  3. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             35.11 9702712      35.82           
  4. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             35.31 9801634      36.15           
  5. Matou Zwemmer                 De Rijn                  36.57 9803672      36.26           
  6. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel      36.60 9703458      36.86           
  7. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             40.11 9900106      39.34           
  8. Ellen ter Stege               Rzc                      38.88 9900604      39.55           
  9. Rosemarijn van Zeijderveld    Zignea                   38.10 9705018      39.70           
     Fleur van Alphen              Zignea                   41.01 9803692      39.70           
 11. Mirjam Groendijk              De Rijn                  39.48 9800982      40.22           
 12. Louiza Kamp                   Zignea                   40.89 9904372      40.23           
 13. Denise Ruijsch                De Rijn                  40.54 9800708      40.36           
 14. Hester Stoorvogel             De Rijn                  39.82 9800484      40.44           
 15. Maaike Tijhof                 VZC E&P                  40.54 9800112      40.76           
 16. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             40.75 9802378      41.41           
 17. Esther van der Sloot          Zignea                   39.86 9900124      41.82           
 18. Esther Mijnheer               Zignea                   41.84 9900870      42.79           
 19. Marieke de Boer               Rzc                      42.54 9900608      42.93           
 20. Marijn Mantel                 Rzc                      42.42 9801486      43.07           
 21. Amber van de Kraats           VZC E&P                  42.29 9900236      43.26           
 22. Sabina Boers                  VZC E&P                  44.60 9805140      44.28           
 23. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  46.11 9702304      45.75           
 24. Laura Cronau                  Aquarijn                 46.21 9900742      46.12           
 25. Annachiara Lagana             VZC E&P                  54.89 9905180      51.64           
 26. Anne Silvino                  Aquarijn                 54.62 9905178      58.44           
 DIS Brenda Baars                  Aquarijn                 49.43 9804284      46.13           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Bo de Kruiff                  Rzc                      49.12 9900280                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                     Dames Jeugd 1 en 2
7-5-2011 - 14:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luciënne van der Linde        Zignea                   33.06 9503452      33.38           
  2. Tessa Mol                     De Rijn                  34.64 9501396      34.58           
  3. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             35.29 9505930      34.76           
  4. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel      35.65 9606416      35.98           
  5. Marte Stoorvogel              De Rijn                  37.11 9501408      37.18           
  6. Jessica van de Geer           Aquarijn                 36.97 9605338      37.46           
  7. Terina van Slooten            Zignea                   38.13 9600372      38.27           
  8. Sanne de Nijs                 Zignea                   37.28 9500718      38.67           
  9. Kathy Baars                   Aquarijn                 41.68 9506374      39.78           
 10. Merel Kersten                 Rzc                      34.78 9503556      41.20           
 11. Tamara van Kooten             VZC E&P                  40.54 9601352      41.49           
 12. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  41.70 9600280      42.48           
 13. Sanne Jansen                  de Vuursche              42.28 9500032      43.68           
 14. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  44.93 9606300      46.52           
 DIS Elisa Brekelmans              VZC E&P                     NT 9606530      47.41           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGE Danielle Kuypers              Zwemlust den Hommel      39.48 9502470                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                       16 jaar en ouder
7-5-2011 - 14:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  30.51 9400024      30.84           
  2. Ilse van Hoorn                Az&pc                    31.36 9001578      31.54           
  3. Inge Pepping                  De Rijn                  31.80 9402308      32.16           
  4. Sanne Rodenburg               Rzc                      32.62 9404714      33.71           
  5. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                  35.69 9301262      34.41           
  6. Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                   33.78 9403358      35.71           
  7. Jessica Algra                 de Vuursche              36.57 9404138      37.41           
  8. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  37.89 9300560      38.67           
  9. Rianne Broeder                De Rijn                  38.52 8900616      38.69           
 10. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                  39.11 9301268      38.97           
 11. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                   35.52 9205744      39.72           
 12. Iris van Leeuwen              De Rijn                  38.00 9301266      40.38           
 13. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  39.56 9300232      40.45           
 14. Laura van Dijk                Aquarijn                 43.57 8905642      41.15           
 15. Laura Scheffer                Aquarijn                 40.04 9407222      41.93           
 16. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              42.41 9306702      43.03           
 17. Miranda Broeder               De Rijn                  49.15 9104224      51.02           
AFGE Jacolien Kuypers              Zwemlust den Hommel      40.39 9206486                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag            Jongens Junioren 2 en later
7-5-2011 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rothengatter            ESCA Zwemmen             31.06 9701189      30.96           
  2. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             32.78 9700325      33.23           
  3. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  33.92 9704803      33.59           
  4. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel      35.12 9800909      35.85           
  5. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             35.01 9701187      36.00           
  6. Albert Jan van Slooten        Zignea                   35.12 9800049      37.16           
  7. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel      36.85 9801507      37.94           
  8. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  36.59 9800361      38.03           
  9. Nick van Scherrenburg         Zignea                   38.23 9902173      38.09           
 10. Kay Zittersteijn              De Rijn                  37.60 9900037      39.28           
 11. Abel Mellema                  De Rijn                  43.44 9800647      39.64           
 12. Joshua Verkuil                Aquarijn                 39.95 9700859      39.65           
 13. Jelle van Dijk                Rzc                      41.70 9703365      39.77           
 14. Jos van Herk                  VZC E&P                  39.98 9803037      39.98           
 15. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 40.80 9704055      40.24           
 16. Luke van de Kraats            De Rijn                  40.42 9800821      40.67           
 17. Menno Kooper                  Rzc                      41.16 9704625      40.73           
 18. Bryan Wijnveld                De Rijn                  41.44 9900705      41.12           
 19. Ruben Nap                     VZC E&P                  39.21 9800213      41.73           
 20. Dave van Leerdam              Rzc                      46.23 9801633      43.10           
     Job Petersen                  ESCA Zwemmen             45.23 9802267      43.10           
 22. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             41.88 9903053      43.14           
 23. Daniel Meijers                De Rijn                  43.45 9703647      44.33           
 24. Leon Huynh                    VZC E&P                  42.74 9704301      45.05           
 25. Douwe Beunk                   Zignea                   47.34 9903575      45.10           
 26. Bart van Dijk                 de Vuursche              45.84 9902099      47.80           
 27. Stijn Sickenga                de Vuursche              45.20 9804127      47.85           
 28. Ziad Kouskous                 Zwemlust den Hommel      51.34 9704299      48.91           
 DIS Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel      43.66 9803137      43.77           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Po Au Xu                      Aquarijn                 59.98 9804921                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                Jongens Junioren 3 en 4
7-5-2011 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dominique Sikkema             Zignea                   28.54 9500399      28.90           
  2. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen             30.98 9601029      30.49           
  3. Wietse Wiersma                Zignea                   30.47 9504299      30.96           
  4. Jesse de Vries                De Rijn                  33.68 9503811      31.48           
  5. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             33.26 9600965      32.69           
  6. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel      33.81 9501755      33.18           
  7. Niels van Henten              De Rijn                  34.69 9500335      33.27           
  8. Daniël de Wagt                Zignea                   30.86 9601339      33.89           
  9. Jelle Nap                     VZC E&P                  34.07 9502875      34.30           
 10. Arnoud Mijnheer               Zignea                   33.13 9601311      34.33           
 11. Mark Veldman                  Zignea                   33.17 9504801      34.79           
 12. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      34.21 9503761      34.95           
 13. Bert Veenstra                 De Rijn                  38.85 9600043      35.20           
 14. Thijs de Vos                  De Rijn                  36.93 9600675      35.38           
 15. Loris Misic                   VZC E&P                  36.11 9602101      35.56           
 16. Koen Jansen                   De Rijn                  36.16 9600019      36.34           
 17. Simon Kortlever               Aquarijn                 42.42 9605429      41.72           
AFGE Bas Neeleman                  Rzc                      30.61 9603015                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                       Heren, 50m rugslag                       16 jaar en ouder
7-5-2011 - 15:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel      27.37 9401147      27.52           
  2. Pascal Timmermans             Rzc                      26.89 9202349      27.59           
  3. Olaf Achterberg               Dwk                      28.75 9000011      29.82           
  4. Perry Arentsen                ESCA Zwemmen             29.86 8800073      30.35           
  5. Erik Wilmes                   Zignea                   30.67 9400575      30.96           
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  30.31 9102011      31.17           
  7. Quint Ottens                  Dwk                      32.27 8704583      31.77           
  8. Bram Kleinhout                De Rijn                  34.07 9302537      32.53           
  9. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             31.03 9401967      32.74           
 10. Jasper van der Maarel         De Rijn                  32.25 9001907      33.11           
 11. Martijn Soesbergen            Zwemlust den Hommel      35.61 8902935      33.75           
 12. Gert Sikkema                  Zignea                   33.23 6300687      34.24           
 13. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                    31.66 9202299      34.27           
 14. Silko van der Vliet           De Rijn                  36.98 9003123      36.87           
 15. Alex Braams                   Aquarijn                 37.04 9306637      37.20           
 16. Marcin Braams                 Aquarijn                 36.31 9306623      37.36           
 17. Wietse van Gerwen             De Rijn                  38.09 9300897      37.41           
 18. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                  38.30 9002097      38.05           
 19. Tom Balfoort                  Aquarijn                 37.84 9106815      39.10           
 20. Nick Leeflang                 de Vuursche              39.09 8401379      39.38           
 21. Sebastiaan de Vos             de Vuursche              49.85 8402481      51.10           
NG.Z Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel      33.98 9206673                      
AFGE Wessel van der Maarel         De Rijn                  28.89 9300325                      
AFGE Brian Grootveld               Aquarijn                 37.27 9001053                      
  NG Mervyn Brug                   Aquarijn                 42.00 9405655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 50m vlinderslag          Meisjes Junioren 3 en later
7-5-2011 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             31.79 9801634      32.28           
  2. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  34.80 9700508      32.68           
  3. Gaby Zittersteijn             De Rijn                  33.04 9700104      34.16           
  4. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel      34.67 9703458      35.51           
  5. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             34.76 9702712      36.47           
  6. Matou Zwemmer                 De Rijn                  35.48 9803672      36.53           
  7. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             37.02 9900106      37.38           
  8. Mirjam Groendijk              De Rijn                  37.34 9800982      38.82           
  9. Rosemarijn van Zeijderveld    Zignea                   37.41 9705018      39.19           
 10. Louiza Kamp                   Zignea                      NT 9904372      39.45           
 11. Hester Stoorvogel             De Rijn                  39.60 9800484      39.82           
 12. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             41.02 9802378      41.26           
 13. Esther Mijnheer               Zignea                   41.25 9900870      42.05           
 14. Esther van der Sloot          Zignea                   49.23 9900124      42.07           
 15. Denise Ruijsch                De Rijn                  41.86 9800708      42.16           
 16. Fleur van Alphen              Zignea                   50.08 9803692      42.64           
 17. Marieke de Boer               Rzc                      43.10 9900608      42.90           
 18. Amber van de Kraats           VZC E&P                  42.35 9900236      42.92           
 19. Maaike Tijhof                 VZC E&P                  44.45 9800112      46.56           
 20. Sabina Boers                  VZC E&P                  52.54 9805140      47.69           
 21. Annachiara Lagana             VZC E&P                     NT 9905180      48.73           
 22. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  47.16 9702304      50.29           
 23. Laura Cronau                  Aquarijn                 49.76 9900742      50.72 FJ 1      
 24. Brenda Baars                  Aquarijn                 51.73 9804284      50.72 FJ 2      
AFGE Bo de Kruiff                  Rzc                      57.70 9900280                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 50m vlinderslag                   Dames Jeugd 1 en 2
7-5-2011 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             31.24 9505930      32.74           
  2. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel      34.76 9606416      33.75           
  3. Luciënne van der Linde        Zignea                   34.40 9503452      34.33           
  4. Tessa Mol                     De Rijn                  35.28 9501396      34.91           
  5. Jessica van de Geer           Aquarijn                 36.45 9605338      36.40           
  6. Sanne de Nijs                 Zignea                   34.98 9500718      37.35           
  7. Sanne Jansen                  de Vuursche              38.22 9500032      38.30           
  8. Terina van Slooten            Zignea                   38.33 9600372      38.49           
  9. Marte Stoorvogel              De Rijn                  38.85 9501408      38.64           
 10. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  41.71 9600280      41.02           
 11. Tamara van Kooten             VZC E&P                  39.14 9601352      41.70           
 12. Kathy Baars                   Aquarijn                 46.34 9506374      43.03           
 13. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  52.16 9606300      53.71           
 DIS Elisa Brekelmans              VZC E&P                     NT 9606530    1:02.92           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Danielle Kuypers              Zwemlust den Hommel      36.15 9502470                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 50m vlinderslag                     16 jaar en ouder
7-5-2011 - 15:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  29.19 9400024      30.18 FJ 1      
  2. Inge Pepping                  De Rijn                  29.01 9402308      30.18 FJ 2      
  3. Ilse van Hoorn                Az&pc                    29.61 9001578      30.26 FJ 1      
  4. Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                   30.64 9403358      30.26 FJ 2      
  5. Sanne Rodenburg               Rzc                      31.49 9404714      32.45           
  6. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                  34.58 9301262      34.15           
  7. Rianne Broeder                De Rijn                  37.36 8900616      35.79           
  8. Jessica Algra                 de Vuursche              34.26 9404138      36.73           
  9. Laura Scheffer                Aquarijn                 37.05 9407222      36.75           
 10. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  36.05 9300560      36.86           
 11. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  32.80 9300232      37.33           
 12. Laura van Dijk                Aquarijn                 44.03 8905642      38.18           
 13. Iris van Leeuwen              De Rijn                  38.92 9301266      39.00           
 14. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                   34.45 9205744      39.60           
 15. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                  41.66 9301268      41.49           
 16. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              43.00 9306702      45.35           
 17. Miranda Broeder               De Rijn                  50.62 9104224      53.77           
AFGE Jacolien Kuypers              Zwemlust den Hommel      36.25 9206486                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vlinderslag          Jongens Junioren 2 en later
7-5-2011 - 15:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rothengatter            ESCA Zwemmen             29.25 9701189      30.05           
  2. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             30.23 9700325      31.58           
  3. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  33.47 9704803      32.69           
  4. Albert Jan van Slooten        Zignea                   33.50 9800049      33.31           
  5. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel      32.97 9800909      33.44           
  6. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  37.00 9800361      34.45           
  7. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             34.67 9701187      35.57           
  8. Menno Kooper                  Rzc                      37.92 9704625      36.41           
  9. Abel Mellema                  De Rijn                  38.64 9800647      37.87           
 10. Kay Zittersteijn              De Rijn                  39.04 9900037      38.10           
 11. Jelle van Dijk                Rzc                      40.16 9703365      38.17           
     Jos van Herk                  VZC E&P                  36.81 9803037      38.17           
 13. Ruben Nap                     VZC E&P                  35.63 9800213      38.38           
 14. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel      42.37 9801507      39.92           
 15. Nick van Scherrenburg         Zignea                   38.96 9902173      39.96           
 16. Joshua Verkuil                Aquarijn                 41.11 9700859      40.59           
 17. Stijn Sickenga                de Vuursche              44.30 9804127      41.36           
 18. Bryan Wijnveld                De Rijn                  42.57 9900705      41.59           
 19. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             41.33 9802267      42.20           
 20. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel      40.59 9803137      42.66           
 21. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 41.45 9704055      42.81           
 22. Dave van Leerdam              Rzc                      42.98 9801633      44.16           
 23. Leon Huynh                    VZC E&P                  42.13 9704301      44.56           
 24. Luke van de Kraats            De Rijn                  45.81 9800821      44.70           
 25. Douwe Beunk                   Zignea                      NT 9903575      46.76           
 26. Ziad Kouskous                 Zwemlust den Hommel      53.54 9704299      49.12           
 27. Daniel Meijers                De Rijn                  51.92 9703647      49.89           
 28. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             46.48 9903053      49.91           
 29. Bart van Dijk                 de Vuursche              55.73 9902099      55.85           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vlinderslag              Jongens Junioren 3 en 4
7-5-2011 - 15:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wietse Wiersma                Zignea                   28.29 9504299      28.52           
  2. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen             31.70 9601029      29.84           
  3. Mark Veldman                  Zignea                   29.36 9504801      29.86           
  4. Daniël de Wagt                Zignea                   30.73 9601339      30.13           
  5. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel      29.92 9501755      30.91           
  6. Jesse de Vries                De Rijn                  32.67 9503811      31.25           
  7. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      30.89 9503761      31.47           
  8. Arnoud Mijnheer               Zignea                   32.89 9601311      32.69           
  9. Bert Veenstra                 De Rijn                  33.51 9600043      33.14           
 10. Dominique Sikkema             Zignea                   31.59 9500399      33.60           
 11. Niels van Henten              De Rijn                  35.39 9500335      33.82           
 12. Koen Jansen                   De Rijn                  38.00 9600019      34.17           
 13. Loris Misic                   VZC E&P                  36.18 9602101      34.35           
 14. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             35.02 9600965      34.39           
 15. Jelle Nap                     VZC E&P                  35.05 9502875      34.61           
 16. Thijs de Vos                  De Rijn                  37.70 9600675      36.26           
 17. Simon Kortlever               Aquarijn                    NT 9605429      44.89           
AFGE Bas Neeleman                  Rzc                      30.07 9603015                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 50m vlinderslag                     16 jaar en ouder
7-5-2011 - 15:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stefan Timmermans             Rzc                      26.87 9403015      27.16           
  2. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel      27.10 9401147      27.24           
  3. Pascal Timmermans             Rzc                      27.03 9202349      27.32           
  4. Erik Wilmes                   Zignea                   28.49 9400575      28.17           
  5. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                    27.22 9202299      28.76           
  6. Perry Arentsen                ESCA Zwemmen             28.73 8800073      29.10           
  7. Olaf Achterberg               Dwk                      27.51 9000011      29.17           
  8. Quint Ottens                  Dwk                      28.72 8704583      29.39           
  9. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  28.39 9102011      29.56           
 10. Jasper van der Maarel         De Rijn                  29.56 9001907      30.16           
 11. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             29.74 9401967      30.49           
 12. Martijn Soesbergen            Zwemlust den Hommel      29.96 8902935      31.26           
 13. Bram Kleinhout                De Rijn                  31.36 9302537      31.38           
 14. Gert Sikkema                  Zignea                   29.96 6300687      32.18           
 15. Marcin Braams                 Aquarijn                 33.51 9306623      33.24           
 16. Silko van der Vliet           De Rijn                  33.02 9003123      33.33           
 17. Tom Balfoort                  Aquarijn                 33.87 9106815      33.97           
 18. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                  33.48 9002097      33.98           
 19. Alex Braams                   Aquarijn                 34.72 9306637      35.55           
 20. Wietse van Gerwen             De Rijn                  37.66 9300897      36.40           
 21. Nick Leeflang                 de Vuursche              37.67 8401379      38.08           
 22. Sebastiaan de Vos             de Vuursche              50.00 8402481      55.12           
NG.Z Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel      34.03 9206673                      
AFGE Wessel van der Maarel         De Rijn                  28.26 9300325                      
AFGE Brian Grootveld               Aquarijn                 32.71 9001053                      
  NG Mervyn Brug                   Aquarijn                 45.16 9405655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 100m vrije slag                  Dames Senioren Open
7-5-2011 - 15:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lodieke Rodenburg             Rzc                    1:12.29 9801094    1:12.29           
            35.07  1:12.29
  2. Lotte de Brabander            Rzc                    1:12.39 9801470    1:13.17           
            36.22  1:13.17
  3. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen           1:11.68 9900106    1:13.49           
            35.87  1:13.49
AFGE Elise ter Elst                Rzc                    1:12.94 9801468                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 100m vrije slag                  Heren Senioren Open
7-5-2011 - 15:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stijn van Duinhoven           Rzc                    1:01.61 9601655    1:00.08           
            29.24  1:00.08
  2. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen           1:01.92 9700325    1:05.33           
            30.47  1:05.33
  3. Mees van Duinhoven            Rzc                    1:10.95 9804913    1:13.32           
            34.29  1:13.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 5 en later
7-5-2011 - 15:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Zwama                   Zignea                   35.16 0001734      33.98           
  2. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen             35.93 0100364      35.48           
  3. Maaike Huijsmans              De Rijn                  34.57 0100184      35.93           
  4. Guenevere Dijk                ESCA Zwemmen             35.73 0101876      36.09 FJ 1      
  5. Babet Kruger                  VZC E&P                  36.50 0003390      36.09 FJ 2      
  6. Esmee Verspiek                ESCA Zwemmen             36.42 0101544      38.31           
  7. Emma Koek                     ESCA Zwemmen             36.85 0000520      38.70           
  8. Quinty Mol                    De Rijn                  40.20 0000680      39.30           
  9. Niki Ruijs                    De Rijn                  39.92 0000458      39.35           
 10. Lindsey de Harde              De Rijn                  37.51 0200098      39.49           
 11. Yara Weldam                   Aquarijn                 40.44 0102762      39.71           
 12. Lindsey Brink                 ESCA Zwemmen             41.04 0004192      39.86           
 13. Tanisha Sewlal                ESCA Zwemmen             40.54 0003762      39.93           
 14. Lisanne Seising               VZC E&P                  41.78 0002084      40.89           
 15. Aïcha Samaké                  De Rijn                  42.11 0101504      42.04           
 16. Ishfarah Esseboom             De Rijn                  41.71 0100402      43.95           
 17. Maura van Oort                De Rijn                  53.26 0000940      46.93           
 18. Lilia Visser                  De Rijn                  48.42 0001904      47.40           
 19. Esther Nap                    VZC E&P                  49.67 0100280      48.66           
 20. Mahres van Walsem             VZC E&P                  46.79 0100688      49.85           
 21. Aicha Zwemmer                 De Rijn                  48.65 0200022      50.55           
 22. Emma Meerbeek                 VZC E&P                  52.88 0100660      52.09           
AFGE Mina Osmani                   VZC E&P                     NT 0102996                      
AFGE Dóga Tutar                    Aquarijn                 51.35 0201205                      
AFGE Alinde Verburg                VZC E&P                  49.71 0002376                      
  NG Amina Bachounda               Aquarijn                 50.44 0003818                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 5 en later
7-5-2011 - 15:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                  32.00 0000013      33.18           
  2. Sten Postma                   De Rijn                  32.56 0000011      33.57           
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                  35.30 0001725      36.57           
  4. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel      38.07 0101667      38.76           
  5. Daen Spoor                    VZC E&P                  38.20 0101117      38.92           
  6. Winston Geerlings             ESCA Zwemmen             37.74 0101197      39.16           
  7. Max van de Watering           ESCA Zwemmen             39.17 0102695      39.64           
  8. Matthijs Westmijze            ESCA Zwemmen             38.79 0101195      39.76           
  9. Stef Miggels                  de Vuursche                 NT 0002643      39.89           
 10. Mattias Meijers               De Rijn                  43.84 0001975      41.00           
 11. Ulke Wijbenga                 De Rijn                     NT 0003013      41.26           
 12. Stanley Huynh                 VZC E&P                  39.67 0101253      41.67           
 13. Mike van Kooten               VZC E&P                  45.12 0001419      42.99           
 14. Danny Seising                 VZC E&P                  45.15 0200081      43.30           
 15. Tobias van Vulpen             de Vuursche              45.72 0001107      44.54           
 16. Corne Verhoef                 VZC E&P                     NT 0003645      44.79           
 17. Anthony Huynh                 VZC E&P                  44.01 0200605      45.09           
 18. Bas Ritmeester                VZC E&P                  45.27 0002543      46.13           
 19. Hans Blankensteijn            Aquarijn                 54.31 0200159      49.40           
 20. Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647      49.74           
 21. Sean Isyk                     Aquarijn               1:11.39 0201365    1:03.64           
AFGE Rik Hoornstra                 De Rijn                  47.92 0101451                      
AFGE Tim Kannegieter               de Vuursche              38.59 0200175                      
AFGE Rick-Jan van den Hoorn        VZC E&P                     NT 0003689                      
AFGE Sander Koot                   VZC E&P                  47.81 0003601                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m vrije slag          Meisjes Junioren 3 en later
7-5-2011 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                  28.63 9700508      28.67           
  2. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen             29.98 9801634      30.31           
  3. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel      30.88 9703458      30.99           
  4. Gaby Zittersteijn             De Rijn                  30.02 9700104      31.00           
  5. Matou Zwemmer                 De Rijn                  32.76 9803672      31.67           
  6. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen             30.95 9702712      31.86           
  7. Ellen ter Stege               Rzc                      33.38 9900604      32.68           
  8. Lodieke Rodenburg             Rzc                      32.40 9801094      32.76           
  9. Mirjam Groendijk              De Rijn                  32.82 9800982      32.90           
 10. Louiza Kamp                   Zignea                   34.24 9904372      33.29           
 11. Lotte de Brabander            Rzc                      32.70 9801470      33.48           
 12. Marijn Mantel                 Rzc                      33.39 9801486      33.63           
 13. Fleur van Alphen              Zignea                   35.49 9803692      34.16           
 14. Rosemarijn van Zeijderveld    Zignea                   34.27 9705018      34.20           
 15. Hester Stoorvogel             De Rijn                  34.90 9800484      34.26           
 16. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen             34.08 9802378      34.57           
 17. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen             32.76 9900106      34.81           
 18. Maaike Tijhof                 VZC E&P                  34.70 9800112      35.54           
 19. Denise Ruijsch                De Rijn                  35.66 9800708      35.58           
 20. Esther van der Sloot          Zignea                   36.51 9900124      35.67           
 21. Esther Mijnheer               Zignea                   37.26 9900870      36.31           
 22. Amber van de Kraats           VZC E&P                  35.22 9900236      36.32           
 23. Brenda Baars                  Aquarijn                 37.69 9804284      36.55           
 24. Marieke de Boer               Rzc                      36.91 9900608      36.57           
 25. Sabina Boers                  VZC E&P                  38.04 9805140      38.28           
 26. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  39.36 9702304      39.03           
 27. Laura Cronau                  Aquarijn                 37.60 9900742      39.21           
 28. Annachiara Lagana             VZC E&P                     NT 9905180      44.93           
 29. Anne Silvino                  Aquarijn                 49.03 9905178      52.40           
AFGE Elise ter Elst                Rzc                      32.95 9801468                      
AFGE Bo de Kruiff                  Rzc                      38.80 9900280                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m vrije slag                   Dames Jeugd 1 en 2
7-5-2011 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura ter Stege               Rzc                      29.59 9602364      29.81           
  2. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel      29.63 9606416      29.91           
  3. Luciënne van der Linde        Zignea                   29.97 9503452      29.94           
  4. Merel Kersten                 Rzc                      33.25 9503556      30.07           
  5. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen             29.46 9505930      30.10           
  6. Tessa Mol                     De Rijn                  29.98 9501396      30.36           
  7. Vera Martens                  Rzc                      30.36 9600852      30.59           
  8. Georgette Wortelboer          Rzc                      30.23 9602144      30.69           
  9. Lisette Raijmann              Rzc                      33.27 9505912      31.67           
 10. Marte Stoorvogel              De Rijn                  31.65 9501408      31.75           
 11. Jessica van de Geer           Aquarijn                 30.64 9605338      31.86           
 12. Sanne de Nijs                 Zignea                   30.80 9500718      32.28           
 13. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  33.55 9600280      33.16           
 14. Sanne Jansen                  de Vuursche              33.16 9500032      33.96 FJ 1      
 15. Terina van Slooten            Zignea                   33.04 9600372      33.96 FJ 2      
 16. Kathy Baars                   Aquarijn                 35.32 9506374      36.16           
 17. Tamara van Kooten             VZC E&P                  33.50 9601352      36.74           
 18. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                  37.91 9606300      39.60           
 19. Elisa Brekelmans              VZC E&P                     NT 9606530      42.20           
AFGE Danielle Kuypers              Zwemlust den Hommel      31.38 9502470                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                      Dames, 50m vrije slag                     16 jaar en ouder
7-5-2011 - 15:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                  26.90 9400024      27.37           
  2. Inge Pepping                  De Rijn                  27.35 9402308      27.71           
  3. Ilse van Hoorn                Az&pc                    27.29 9001578      27.78           
     Sanne Rodenburg               Rzc                      27.02 9404714      27.78           
  5. Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                   28.01 9403358      28.55           
  6. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                  34.23 9301262      29.02           
  7. Esther van Mierlo             Rzc                      29.86 8906640      29.91           
  8. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                  29.93 9300232      31.34           
  9. Iris van Leeuwen              De Rijn                  32.36 9301266      31.94           
 10. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                  32.02 9301268      32.33           
 11. Laura Scheffer                Aquarijn                 32.14 9407222      32.54           
 12. Jessica Algra                 de Vuursche              31.52 9404138      32.56           
 13. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                  31.21 9300560      32.68           
 14. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                   30.02 9205744      33.60           
 15. Rianne Broeder                De Rijn                  33.66 8900616      33.62           
 16. Laura van Dijk                Aquarijn                 34.90 8905642      35.06           
 17. Ingrid Hoofd                  de Vuursche              37.80 9306702      38.36           
 18. Miranda Broeder               De Rijn                  45.92 9104224      45.69           
AFGE Jacolien Kuypers              Zwemlust den Hommel      33.59 9206486                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m vrije slag          Jongens Junioren 2 en later
7-5-2011 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rothengatter            ESCA Zwemmen             26.65 9701189      26.93           
  2. Albert Jan van Slooten        Zignea                   28.92 9800049      29.23           
  3. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen             27.39 9700325      29.24           
  4. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                  29.58 9704803      29.26           
  5. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel      28.75 9800909      29.33           
  6. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen             30.11 9701187      30.96           
  7. Leroy van Ooijik              VZC E&P                  30.76 9800361      31.49           
  8. Ruben Nap                     VZC E&P                  30.66 9800213      31.55           
  9. Nick van Scherrenburg         Zignea                   32.86 9902173      32.08           
 10. Joshua Verkuil                Aquarijn                 32.08 9700859      32.30           
 11. Jos van Herk                  VZC E&P                  32.68 9803037      32.50           
 12. Menno Kooper                  Rzc                      34.14 9704625      33.03           
 13. Mees van Duinhoven            Rzc                      31.69 9804913      33.26           
 14. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                 32.61 9704055      33.42           
 15. Stijn Sickenga                de Vuursche              32.45 9804127      33.51           
     Jelle van Dijk                Rzc                      34.07 9703365      33.51           
 17. Luke van de Kraats            De Rijn                  35.74 9800821      34.10           
 18. Leon Huynh                    VZC E&P                  33.61 9704301      34.20           
 19. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel      36.23 9801507      34.48           
 20. Kay Zittersteijn              De Rijn                  34.65 9900037      34.54           
 21. Bryan Wijnveld                De Rijn                  36.02 9900705      34.57           
 22. Abel Mellema                  De Rijn                  35.48 9800647      35.12           
 23. Dave van Leerdam              Rzc                      34.92 9801633      35.23           
 24. Douwe Beunk                   Zignea                   36.86 9903575      35.82           
 25. Bart van Dijk                 de Vuursche              37.54 9902099      36.38           
 26. Job Petersen                  ESCA Zwemmen             36.32 9802267      36.41           
 27. Wouter Netto                  Zwemlust den Hommel      37.20 9803137      37.13           
 28. Daniel Meijers                De Rijn                  37.18 9703647      37.36           
 29. Ziad Kouskous                 Zwemlust den Hommel      39.16 9704299      38.01           
 30. Reinier Westmijze             ESCA Zwemmen             36.83 9903053      38.29           
AFGE Po Au Xu                      Aquarijn                 49.13 9804921                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m vrije slag              Jongens Junioren 3 en 4
7-5-2011 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dominique Sikkema             Zignea                   25.01 9500399      24.90           
  2. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel      25.32 9501755      25.98           
  3. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen             27.76 9601029      27.08           
  4. Mark Veldman                  Zignea                   26.25 9504801      27.42           
  5. Wietse Wiersma                Zignea                   27.41 9504299      27.43           
  6. Bert Veenstra                 De Rijn                  28.23 9600043      27.51           
  7. Jesse de Vries                De Rijn                  27.29 9503811      27.67           
  8. Stijn van Duinhoven           Rzc                      27.56 9601655      28.01           
  9. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      27.86 9503761      28.07           
 10. Koen Jansen                   De Rijn                  30.38 9600019      28.64           
 11. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             28.86 9600965      28.68           
 12. Jelle Nap                     VZC E&P                  28.87 9502875      28.88           
 13. Niels van Henten              De Rijn                  28.57 9500335      28.95           
 14. Thijs de Vos                  De Rijn                  29.62 9600675      29.23           
 15. Arnoud Mijnheer               Zignea                   29.93 9601311      30.37           
 16. Loris Misic                   VZC E&P                  30.62 9602101      30.48           
 17. Daniël de Wagt                Zignea                   26.49 9601339      31.17           
 18. Simon Kortlever               Aquarijn                 31.75 9605429      32.92           
AFGE Bas Neeleman                  Rzc                      27.42 9603015                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Heren, 50m vrije slag                     14 jaar en ouder
7-5-2011 - 16:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel      24.14 9401147      24.10           
  2. Olaf Achterberg               Dwk                      24.14 9000011      24.56           
  3. Pascal Timmermans             Rzc                      23.73 9202349      24.64           
  4. Dominique Sikkema             Zignea                   25.01 9500399      24.90           
  5. Quint Ottens                  Dwk                      24.56 8704583      25.92           
  6. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel      25.32 9501755      25.98           
  7. Stefan Timmermans             Rzc                      25.01 9403015      26.11           
  8. Perry Arentsen                ESCA Zwemmen             25.83 8800073      26.42           
  9. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  25.43 9102011      26.46           
 10. Erik Wilmes                   Zignea                   26.33 9400575      26.54           
 11. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                    25.19 9202299      26.57           
 12. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen             26.14 9401967      26.79           
 13. Gert Sikkema                  Zignea                   25.53 6300687      27.02           
 14. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen             27.76 9601029      27.08           
 15. Jasper van der Maarel         De Rijn                  26.95 9001907      27.13           
 16. Mark Veldman                  Zignea                   26.25 9504801      27.42           
 17. Wietse Wiersma                Zignea                   27.41 9504299      27.43           
 18. Bert Veenstra                 De Rijn                  28.23 9600043      27.51           
 19. Jesse de Vries                De Rijn                  27.29 9503811      27.67           
 20. Martijn Soesbergen            Zwemlust den Hommel      27.54 8902935      27.92           
 21. Stijn van Duinhoven           Rzc                      27.56 9601655      28.01           
 22. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel      27.86 9503761      28.07 FJ 1      
 23. Bram Kleinhout                De Rijn                  28.16 9302537      28.07 FJ 2      
 24. Marcin Braams                 Aquarijn                 28.33 9306623      28.31           
 25. Alex Braams                   Aquarijn                 28.76 9306637      28.57           
 26. Koen Jansen                   De Rijn                  30.38 9600019      28.64           
 27. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen             28.86 9600965      28.68           
 28. Jelle Nap                     VZC E&P                  28.87 9502875      28.88           
 29. Niels van Henten              De Rijn                  28.57 9500335      28.95           
 30. Tom Balfoort                  Aquarijn                 28.58 9106815      29.05           
 31. Thijs de Vos                  De Rijn                  29.62 9600675      29.23           
 32. Silko van der Vliet           De Rijn                  28.79 9003123      29.29           
 33. Wietse van Gerwen             De Rijn                  30.16 9300897      29.68           
 34. Arnoud Mijnheer               Zignea                   29.93 9601311      30.37           
 35. Rick van Nieuwenhuizen        De Rijn                  30.16 9002097      30.39           
 36. Loris Misic                   VZC E&P                  30.62 9602101      30.48           
 37. Daniël de Wagt                Zignea                   26.49 9601339      31.17           
 38. Nick Leeflang                 de Vuursche              32.36 8401379      32.65           
 39. Simon Kortlever               Aquarijn                 31.75 9605429      32.92           
 40. Sebastiaan de Vos             de Vuursche              38.82 8402481      38.71           
NG.Z Florian Edelenbosch           Zwemlust den Hommel      29.65 9206673                      
AFGE Wessel van der Maarel         De Rijn                  25.77 9300325                      
AFGE Bas Neeleman                  Rzc                      27.42 9603015                      
AFGE Brian Grootveld               Aquarijn                 28.43 9001053                      
  NG Mervyn Brug                   Aquarijn                 33.64 9405655                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Meisjes, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsey Brink                 ESCA Zwemmen                NT 0004192    1:35.95           
          1:35.95
  2. Yara Weldam                   Aquarijn                    NT 0102762    1:37.00           
          1:37.00
  3. Quinty Mol                    De Rijn                     NT 0000680    1:39.50           
          1:39.50
  4. Lisanne Seising               VZC E&P                     NT 0002084    1:39.76           
          1:39.76
  5. Lindsey de Harde              De Rijn                     NT 0200098    1:40.26           
          1:40.26
  6. Ishfarah Esseboom             De Rijn                     NT 0100402    1:41.80           
          1:41.80
 DIS Tanisha Sewlal                ESCA Zwemmen                NT 0003762                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Aïcha Samaké                  De Rijn                     NT 0101504                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Zwama                   Zignea                      NT 0001734    1:25.50           
          1:25.50
  2. Babet Kruger                  VZC E&P                     NT 0003390    1:26.81           
          1:26.81
  3. Isabel Aardema                ESCA Zwemmen                NT 0100364    1:27.94           
          1:27.94
  4. Guenevere Dijk                ESCA Zwemmen                NT 0101876    1:31.87           
          1:31.87
  5. Emma Koek                     ESCA Zwemmen                NT 0000520    1:32.39           
          1:32.39
  6. Maaike Huijsmans              De Rijn                     NT 0100184    1:34.75           
          1:34.75
  7. Niki Ruijs                    De Rijn                     NT 0000458    1:41.56           
          1:41.56
 DIS Esmee Verspiek                ESCA Zwemmen                NT 0101544    1:33.64           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:33.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Jongens, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mattias Meijers               De Rijn                     NT 0001975    1:41.58           
          1:41.58
  2. Stef Miggels                  de Vuursche                 NT 0002643    1:43.91           
          1:43.91
  3. Danny Seising                 VZC E&P                     NT 0200081    1:44.62 FJ 1      
          1:44.62
  4. Mike van Kooten               VZC E&P                     NT 0001419    1:44.62 FJ 2      
          1:44.62
  5. Stanley Huynh                 VZC E&P                     NT 0101253    1:47.65           
          1:47.65
  6. Corne Verhoef                 VZC E&P                     NT 0003645    1:49.51           
          1:49.51
  7. Ulke Wijbenga                 De Rijn                     NT 0003013    1:51.34           
          1:51.34
  8. Anthony Huynh                 VZC E&P                     NT 0200605    1:54.59           
          1:54.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom Delno                    De Rijn                     NT 0000013    1:21.47           
          1:21.47
  2. Sten Postma                   De Rijn                     NT 0000011    1:22.96           
          1:22.96
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                     NT 0001725    1:31.02           
          1:31.02
  4. Winston Geerlings             ESCA Zwemmen                NT 0101197    1:31.93           
          1:31.93
  5. Daen Spoor                    VZC E&P                     NT 0101117    1:38.73           
          1:38.73
  6. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel         NT 0101667    1:39.18           
          1:39.18
  7. Max van de Watering           ESCA Zwemmen                NT 0102695    1:40.16           
          1:40.16
  8. Matthijs Westmijze            ESCA Zwemmen                NT 0101195    1:41.26           
          1:41.26



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Meisjes, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niene Meeuwsen                ESCA Zwemmen                NT 9802378    1:23.79           
          1:23.79
  2. Fleur van Alphen              Zignea                      NT 9803692    1:24.04           
          1:24.04
  3. Denise Ruijsch                De Rijn                     NT 9800708    1:24.48           
          1:24.48
  4. Louiza Kamp                   Zignea                      NT 9904372    1:25.40           
          1:25.40
  5. Mirjam Groendijk              De Rijn                     NT 9800982    1:25.94           
          1:25.94
  6. Amber van de Kraats           VZC E&P                     NT 9900236    1:28.08           
          1:28.08
  7. Rosemarijn van Zeijderveld    Zignea                      NT 9705018    1:29.45           
          1:29.45
  8. Esther van der Sloot          Zignea                      NT 9900124    1:30.76           
          1:30.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Aardema                 ESCA Zwemmen                NT 9801634    1:13.00           
          1:13.00
  2. Germaine Tjou Tam Sin         De Rijn                     NT 9700508    1:15.51           
          1:15.51
  3. Gaby Zittersteijn             De Rijn                     NT 9700104    1:15.86           
          1:15.86
  4. Eva Werkman                   Zwemlust den Hommel         NT 9703458    1:17.03           
          1:17.03
  5. Susanne Doeve                 ESCA Zwemmen                NT 9702712    1:19.32           
          1:19.32
  6. Matou Zwemmer                 De Rijn                     NT 9803672    1:20.03           
          1:20.03
  7. Sabine Voltman                ESCA Zwemmen                NT 9900106    1:20.95           
          1:20.95
  8. Hester Stoorvogel             De Rijn                     NT 9800484    1:25.71           
          1:25.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Jongens, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leroy van Ooijik              VZC E&P                     NT 9800361    1:20.26           
          1:20.26
  2. Ruben Nap                     VZC E&P                     NT 9800213    1:21.50           
          1:21.50
  3. Jos van Herk                  VZC E&P                     NT 9803037    1:22.32           
          1:22.32
  4. Abel Mellema                  De Rijn                     NT 9800647    1:22.60           
          1:22.60
  5. Jelle van Dijk                Rzc                         NT 9703365    1:23.10           
          1:23.10
  6. Joshua Verkuil                Aquarijn                    NT 9700859    1:25.11           
          1:25.11
  7. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn                    NT 9704055    1:26.15           
          1:26.15
  8. Kay Zittersteijn              De Rijn                     NT 9900037    1:26.20           
          1:26.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Peter Rothengatter            ESCA Zwemmen                NT 9701189    1:06.69           
          1:06.69
  2. Jeroen Voltman                ESCA Zwemmen                NT 9700325    1:08.53           
          1:08.53
  3. Ruben van Leeuwen             VZC E&P                     NT 9704803    1:13.62           
          1:13.62
  4. Albert Jan van Slooten        Zignea                      NT 9800049    1:14.91           
          1:14.91
  5. Ruben Koek                    ESCA Zwemmen                NT 9701187    1:16.29           
          1:16.29
  6. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel         NT 9800909    1:16.73           
          1:16.73
  7. Nick van Scherrenburg         Zignea                      NT 9902173    1:20.45           
          1:20.45
  8. Menno Kooper                  Rzc                         NT 9704625    1:22.65           
          1:22.65



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal van de Kraats         VZC E&P                     NT 9600280    1:23.91           
          1:23.91
  2. Tamara van Kooten             VZC E&P                     NT 9601352    1:27.52           
          1:27.52
  3. Kathy Baars                   Aquarijn                    NT 9506374    1:35.38           
          1:35.38
  4. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                     NT 9606300    1:36.42           
          1:36.42
  5. Elisa Brekelmans              VZC E&P                     NT 9606530    1:48.20           
          1:48.20



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arlette de Vegt               ESCA Zwemmen                NT 9505930    1:12.76           
          1:12.76
  2. Tessa Mol                     De Rijn                     NT 9501396    1:14.97           
          1:14.97
  3. Luciënne van der Linde        Zignea                      NT 9503452    1:15.43           
          1:15.43
  4. Marte Stoorvogel              De Rijn                     NT 9501408    1:17.72           
          1:17.72
  5. Jessica van de Geer           Aquarijn                    NT 9605338    1:18.95           
          1:18.95
  6. Richelle Koot                 Zwemlust den Hommel         NT 9606416    1:19.26           
          1:19.26
  7. Terina van Slooten            Zignea                      NT 9600372    1:24.69           
          1:24.69
  8. Sanne de Nijs                 Zignea                      NT 9500718    1:37.33           
          1:37.33



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m wisselslag                            B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Indi Joore                    Zwemlust den Hommel         NT 9503761    1:10.46           
          1:10.46
  2. Niels van Henten              De Rijn                     NT 9500335    1:13.76           
          1:13.76
  3. Jelle Nap                     VZC E&P                     NT 9502875    1:13.78           
          1:13.78
  4. Jeroen de Graaf               ESCA Zwemmen                NT 9600965    1:14.32 FJ 1      
          1:14.32
  5. Koen Jansen                   De Rijn                     NT 9600019    1:14.32 FJ 2      
          1:14.32
  6. Thijs de Vos                  De Rijn                     NT 9600675    1:16.26           
          1:16.26
  7. Loris Misic                   VZC E&P                     NT 9602101    1:16.51           
          1:16.51
  8. Arnoud Mijnheer               Zignea                      NT 9601311    1:19.23           
          1:19.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag                            A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dominique Sikkema             Zignea                      NT 9500399    1:03.73           
          1:03.73
  2. Jesse de Vries                De Rijn                     NT 9503811    1:05.49           
          1:05.49
  3. Melvin van den Born           ESCA Zwemmen                NT 9601029    1:06.50           
          1:06.50
  4. Daniël de Wagt                Zignea                      NT 9601339    1:07.95           
          1:07.95
  5. Wietse Wiersma                Zignea                      NT 9504299    1:08.45           
          1:08.45
  6. Yassine Maniani               Zwemlust den Hommel         NT 9501755    1:08.80           
          1:08.80
  7. Mark Veldman                  Zignea                      NT 9504801    1:10.51           
          1:10.51
  8. Bert Veenstra                 De Rijn                     NT 9600043    1:14.56           
          1:14.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Dames, 100m wisselslag                             B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadine van Nimwegen           VZC E&P                     NT 9300560    1:20.25           
          1:20.25
  2. Rianne Broeder                De Rijn                     NT 8900616    1:20.77           
          1:20.77
  3. Laura Scheffer                Aquarijn                    NT 9407222    1:22.17           
          1:22.17
  4. Esther Rijkelijkhuizen        Zignea                      NT 9205744    1:23.90           
          1:23.90
  5. Iris van Leeuwen              De Rijn                     NT 9301266    1:24.12           
          1:24.12
  6. Annelies Vennegoor op Nijhuis De Rijn                     NT 9301268    1:25.14           
          1:25.14
  7. Laura van Dijk                Aquarijn                    NT 8905642    1:25.60           
          1:25.60
  8. Ingrid Hoofd                  de Vuursche                 NT 9306702    1:34.80           
          1:34.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 100m wisselslag                             A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Delno               De Rijn                     NT 9400024    1:05.80           
          1:05.80
  2. Ilse van Hoorn                Az&pc                       NT 9001578    1:07.17           
          1:07.17
  3. Inge Pepping                  De Rijn                     NT 9402308    1:08.03           
          1:08.03
  4. Sanne Rodenburg               Rzc                         NT 9404714    1:12.64 FJ 1      
          1:12.64
  5. Karin Rijkelijkhuizen         Zignea                      NT 9403358    1:12.64 FJ 2      
          1:12.64
  6. Nynke Groot Koerkamp          De Rijn                     NT 9301262    1:17.67           
          1:17.67
  7. Rozemarijn Erdbrink           VZC E&P                     NT 9300232    1:21.00           
          1:21.00
  8. Jessica Algra                 de Vuursche                 NT 9404138    1:23.96           
          1:23.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Heren, 100m wisselslag                             B-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bram Meijlis                  ESCA Zwemmen                NT 9401967    1:07.90           
          1:07.90
  2. Jasper van der Maarel         De Rijn                     NT 9001907    1:08.44           
          1:08.44
  3. Gert Sikkema                  Zignea                      NT 6300687    1:10.66           
          1:10.66
  4. Marcin Braams                 Aquarijn                    NT 9306623    1:12.98           
          1:12.98
  5. Martijn Soesbergen            Zwemlust den Hommel         NT 8902935    1:14.10           
          1:14.10
  6. Silko van der Vliet           De Rijn                     NT 9003123    1:15.64           
          1:15.64
  7. Bram Kleinhout                De Rijn                     NT 9302537    1:16.03           
          1:16.03
  8. Alex Braams                   Aquarijn                    NT 9306637    1:18.75           
          1:18.75



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Heren, 100m wisselslag                             A-Finale
7-5-2011 - 16:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascal Timmermans             Rzc                         NT 9202349    1:01.36           
          1:01.36
  2. Olaf Achterberg               Dwk                         NT 9000011    1:02.31           
          1:02.31
  3. Jesse Puts                    Zwemlust den Hommel         NT 9401147    1:03.23           
          1:03.23
  4. Quint Ottens                  Dwk                         NT 8704583    1:05.29           
          1:05.29
  5. Perry Arentsen                ESCA Zwemmen                NT 8800073    1:06.56           
          1:06.56
  6. Joeri Scheidt                 VZC E&P                     NT 9102011    1:06.60           
          1:06.60
  7. Erik Wilmes                   Zignea                      NT 9400575    1:07.67           
          1:07.67
  8. Jeroen v.d. Bos               Az&pc                       NT 9202299    1:10.18           
          1:10.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                   Gemengd, 8 x 50m wisselslag               alg. leeftijdsgroep
7-5-2011 - 17:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zignea 1                      Zignea                 4:05.87            4:12.59           
        Luciënne van der Linde, 95                 Karin Rijkelijkhuizen, 94
        Dominique Sikkema, 95                      Wietse Wiersma, 95
        Esther Rijkelijkhuizen, 92                 Sanne de Nijs, 95
        Daniël de Wagt, 96                         Mark Veldman, 95
            33.70  4:12.59

  2. De Rijn 1                     De Rijn                4:06.86            4:16.01           
        Tessa Mol, 95                              Inge Pepping, 94
        Bram Kleinhout, 93                         Jasper van der Maarel, 90
        Marte Stoorvogel, 95                       Marjolein Delno, 94
        Jesse de Vries, 95                         Bert Veenstra, 96
            34.83  4:16.01

  3. ESCA Zwemmen 1                ESCA Zwemmen           4:07.00            4:20.09           
        Susanne Doeve, 97                          Arlette de Vegt, 95
        Peter Rothengatter, 97                     Bram Meijlis, 94
        Sabine Voltman, 99                         Amber Aardema, 98
        Jeroen Voltman, 97                         Perry Arentsen, 88
            35.66  4:20.09

  4. De Rijn 2                     De Rijn                4:35.77            4:37.48           
        Matou Zwemmer, 98                          Gaby Zittersteijn, 97
        Niels van Henten, 95                       Silko van der Vliet, 90
        Hester Stoorvogel, 98                      Germaine Tjou Tam Sin, 97
        Koen Jansen, 96                            Thijs de Vos, 96
            36.45  4:37.48

  5. VZC E&P 1                     VZC E&P                4:19.19            4:47.55           
        Tamara van Kooten, 96                      Nadine van Nimwegen, 93
        Ruben van Leeuwen, 97                      Joeri Scheidt, 91
        Rozemarijn Erdbrink, 93                    Chantal van de Kraats, 96
        Loris Misic, 96                            Jelle Nap, 95
            42.14  4:47.55

  6. Aquarijn 1                    Aquarijn               4:31.00            4:56.80           
        Kathy Baars, 95                            Laura Scheffer, 94
        Alex Braams, 93                            Marcin Braams, 93
        Jessica van de Geer, 96                    Laura van Dijk, 89
        Simon Kortlever, 96                        Tom Balfoort, 91
            42.39  4:56.80

AFGE Zwemlust den Hommel 1         Zwemlust den Hommel    4:24.15                              
        Richelle Koot, 96                          Jacolien Kuypers, 92
        Jesse Puts, 94                             Indi Joore, 95
        Eva Werkman, 97                            Danielle Kuypers, 95
        Martijn Soesbergen, 89                     Yassine Maniani, 95




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal