Alkmaar-Bath Eastergala
Alkmaar (NED),    24-4-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Meisjes, 50m rugslag, Junioren 1 en 2
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 4. Jongens, 50m rugslag, 11 - 12 jaar
Nr. 5. Meisjes, 50m schoolslag, 13 - 14 jaar    Nr. 6. Jongens, 50m schoolslag, 13 - 14 jaar
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, 15 - 16 jaar    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, 15 - 16 jaar
Nr. 9. Dames, 50m vrije slag, Senioren    Nr. 10. Heren, 50m vrije slag, Jeugd 2 en ouder
Nr. 11. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Junioren 1 en 2
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag, 11 - 12 jaar
Nr. 15. Meisjes, 50m vlinderslag, 13 - 14 jaar    Nr. 16. Jongens, 50m vlinderslag, 13 - 14 jaar
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag, 15 - 16 jaar    Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag, 15 - 16 jaar
Nr. 19. Dames, 50m rugslag, Senioren    Nr. 20. Heren, 50m rugslag, Jeugd 2 en ouder
Nr. 21. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 22. Meisjes, 50m vlinderslag, Junioren 1 en 2
Nr. 23. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 24. Jongens, 50m vlinderslag, 11 - 12 jaar
Nr. 25. Meisjes, 50m vrije slag, 13 - 14 jaar    Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag, 13 - 14 jaar
Nr. 27. Meisjes, 50m rugslag, 15 - 16 jaar    Nr. 28. Jongens, 50m rugslag, 15 - 16 jaar
Nr. 29. Dames, 50m schoolslag, Senioren    Nr. 30. Heren, 50m schoolslag, Jeugd 2 en ouder
Nr. 31. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 33. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 34. Jongens, 50m vrije slag, 11 - 12 jaar
Nr. 35. Meisjes, 50m rugslag, 13 - 14 jaar    Nr. 36. Jongens, 50m rugslag, 13 - 14 jaar
Nr. 37. Meisjes, 50m schoolslag, 15 - 16 jaar    Nr. 38. Jongens, 50m schoolslag, 15 - 16 jaar
Nr. 39. Dames, 50m vlinderslag, Senioren    Nr. 40. Heren, 50m vlinderslag, Jeugd 2 en ouder
Nr. 41. Dames, 8 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 42. Heren, 8 x 50m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Meisjes, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephania Bos                 DAW                      46.81 0102754      43.19           
  2. Eline Wiersma                 DAW                      47.24 0001482      43.78           
  3. Viveka Verhage                DAW                      46.77 0001480      44.77           
  4. Marjet Geenen                 DAW                      57.01 0201472      53.43           
  5. Jitka Oudshoorn               DAW                      53.20 0102722      53.62           
  6. Ilse Kruizinga                DAW                      56.40 0102214      55.79           
  7. Anna Hartman                  DAW                         NT 0103344      56.31           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                       Meisjes, 50m rugslag                       Junioren 1 en 2
24-4-2011 - 13:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Jonk                    DAW                      37.38 9802042      36.54           
  2. Denise Boonstra               unattached                  NT              36.68           
  3. Jasmijn Padt                  DAW                      40.40 9900156      39.21           
  4. Grace McMullen                Bath Dolphins               NT              39.58           
  5. Millie Phillips               Bath Dolphins               NT              39.72           
  6. Tarryn Macleod                DAW                      45.79 9801622      41.68           
  7. Rebecca Harnden               Bath Dolphins               NT              41.84           
  8. Charlotte Holmes              Bath Dolphins               NT              42.12           
  9. Charley Bond                  Bath Dolphins               NT              42.31           
 10. Nicolah Cowles                DAW                      44.29 9902912      43.07           
 11. Lieke Alofs                   DAW                      47.91 9903232      45.75           
 12. Abigail Cooper                Bath Dolphins               NT              47.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Jongens, 50m rugslag                   Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Friso Datema                  DAW                      40.06 0003027      40.42           
  2. Jens de Groot                 DAW                      44.33 0001399      44.70           
  3. Nick Stikkelman               DAW                      48.36 0100593      46.57           
  4. Jason Macleod                 DAW                      48.86 0000973      47.46           
  5. Luc Mul                       DAW                      52.67 0201025      48.28           
  6. Marlon Bil                    DAW                         NT 0102649      52.72           
  7. Liam Burger                   DAW                      53.02 0201001      54.96 FJ 1      
  8. Maurits Sebastiaan Bos        DAW                      53.89 0201009      54.96 FJ 2      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Jongens, 50m rugslag                          11 - 12 jaar
24-4-2011 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Haneveld               DAW                      36.02 9801631      35.48           
  2. Jasper Lye                    Bath Dolphins               NT              36.90           
  3. Max Pusch                     DAW                      42.35 9802959      39.03           
  4. Erik Bult                     DAW                      40.57 9902153      39.95           
  5. Alex Joy                      Bath Dolphins               NT              40.93           
  6. Frank Dekker                  DAW                      43.00 9801155      41.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Meisjes, 50m schoolslag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Visscher                DAW                      35.28 9600004      36.14           
  2. Mirl de Boer                  DAW                      38.48 9700468      36.95           
  3. Laura Stokx                   DAW                      39.25 9601510      38.32           
  4. Roxann Geenen                 DAW                      36.91 9601518      40.32           
  5. Nienke van der zee            DAW                      41.67 9605430      41.29           
  6. Tess de Boer                  DAW                      40.91 9601516      42.03           
  7. Elena Peeters                 DAW                      41.44 9603690      42.43           
  8. Ella Mandell-Lynn             Bath Dolphins               NT              43.64           
  9. Fenke Bosschert               DAW                      44.06 9704724      43.74           
 10. Rebecca Martens               DAW                      42.42 9604352      43.76           
 11. Adelaide Peach                Bath Dolphins               NT              43.95           
 12. Alisa White                   Bath Dolphins               NT              43.97           
 13. Nathalja Wiersma              DAW                      44.87 9603336      44.70           
 14. Emily Walton                  Bath Dolphins               NT              48.68           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Jongens, 50m schoolslag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Smith                     Bath Dolphins               NT              36.16           
  2. Maurits de Bruijn             DAW                      37.90 9700917      37.10           
  3. Scott Gay                     Bath Dolphins               NT              38.50           
  4. Max Grainger                  Bath Dolphins               NT              38.60           
  5. Brandon Pallister             Bath Dolphins               NT              39.37           
  6. Martijn Falk                  DAW                      43.13 9601457      43.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Verhage                 DAW                      32.20 9501382      32.84           
  2. Maxine Alfonsi                DAW                      34.12 9502900      35.40           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 13:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      26.79 9400507      26.92           
  2. Ryan Gay                      Bath Dolphins               NT              29.03           
  3. Vincent Schram                DAW                      29.16 9402041      29.45 FJ 1      
  4. Job Boersma                   DAW                      29.38 9501185      29.45 FJ 2      
  5. Sjors Lieverst                DAW                      29.10 9501389      29.81           
  6. Felix Geenen                  DAW                      32.62 9501085      31.87           
  7. Rowdy Spaltman                DAW                      32.68 9501747      32.75           
  8. Pepijn Jorink                 DAW                      34.40 9502575      34.63           
  9. Jasper Falk                   DAW                      37.09 9502785      34.89           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m vrije slag                             Senioren
24-4-2011 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Schot                    DAW                      28.74 9207500      29.48           
  2. Rebecca Cornish               Bath Dolphins               NT              29.73           
  3. Marianne vd Poll              DAW                      28.45 8903352      29.90 FJ 1      
  4. Laura Badoux                  DAW                      28.05 8200038      29.90 FJ 2      
  5. Ilana Schaap                  DAW                      31.97 9102714      30.31           
  6. Wieteke Elzinga               DAW                      30.78 8601038      30.98           
  7. Ilona Hogerheyde              DAW                      31.39 7400224      31.03           
  8. Pien Burger                   DAW                         NT 9306202      31.95           
  9. Dieuwertje Jorink             DAW                      30.96 9302306      32.34           
 10. Chloe O'Sullivan              Bath Dolphins               NT              32.39           
 11. Katelijn IJssennagger         DAW                      34.00 9306764      33.27           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                     Jeugd 2 en ouder
24-4-2011 - 13:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  DAW                      23.87 9100181      24.11           
  2. Luke Ladbrooke                Bath Dolphins               NT              24.99           
  3. Rian Visser                   DAW                      25.92 9007141      25.84           
  4. Mart de Boer                  DAW                      25.87 9303589      26.01           
  5. Joey Stokx                    DAW                      26.20 9301251      26.40           
  6. Kars Luttik                   DAW                      26.77 7800675      26.77 FJ 1      
  7. Rico Roels                    DAW                      26.83 9403119      26.77 FJ 2      
  8. Rowan Schaap                  DAW                      28.75 8902729      27.42           
  9. Fred Heemstra                 DAW                      27.94 6500357      27.60           
 10. Shaun Rowe                    Bath Dolphins               NT              27.90           
 11. Rene de Boer                  DAW                      28.18 6400087      27.91           
 12. Liam O'Sullivan               Bath Dolphins               NT              28.95           
 13. Ron Langelaan                 DAW                      26.68 7800643      29.50           
 14. Hans Schoenmakers             DAW                      30.02 6900863      30.90           
AFGE Arjan Baron                   DAW                      26.26 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephania Bos                 DAW                      50.03 0102754      50.70           
  2. Eline Wiersma                 DAW                      52.69 0001482      50.92           
  3. Viveka Verhage                DAW                      52.47 0001480      52.73           
  4. Ilse Kruizinga                DAW                      54.94 0102214      55.10           
  5. Jitka Oudshoorn               DAW                      56.64 0102722      55.47           
  6. Anna Hartman                  DAW                         NT 0103344      56.68           
 DIS Marjet Geenen                 DAW                    1:02.22 0201472    1:02.32 sr        
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                     Junioren 1 en 2
24-4-2011 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Jonk                    DAW                      42.26 9802042      42.91           
  2. Grace McMullen                Bath Dolphins               NT              43.39           
  3. Lieke Alofs                   DAW                      44.29 9903232      43.97           
  4. Nicolah Cowles                DAW                      44.80 9902912      44.85           
  5. Millie Phillips               Bath Dolphins               NT              45.46           
  6. Denise Boonstra               unattached                  NT              46.55           
  7. Charley Bond                  Bath Dolphins               NT              46.63           
  8. Rebecca Harnden               Bath Dolphins               NT              47.85           
  9. Tarryn Macleod                DAW                      49.37 9801622      48.27           
 10. Abigail Cooper                Bath Dolphins               NT              49.46           
 11. Jasmijn Padt                  DAW                      51.79 9900156      49.75           
 12. Charlotte Holmes              Bath Dolphins               NT              53.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Friso Datema                  DAW                      47.75 0003027      46.58           
  2. Nick Stikkelman               DAW                      48.63 0100593      49.06           
  3. Jason Macleod                 DAW                      50.23 0000973      49.46           
  4. Jens de Groot                 DAW                      49.36 0001399      49.59           
  5. Terence Power                 DAW                      52.32 0002905      51.47           
  6. Luc Mul                       DAW                    1:02.23 0201025      56.81           
  7. Maurits Sebastiaan Bos        DAW                      57.92 0201009      57.33           
  8. Liam Burger                   DAW                    1:02.70 0201001    1:01.67           
 DIS Marlon Bil                    DAW                         NT 0102649      57.54 sl        
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Jongens, 50m schoolslag                        11 - 12 jaar
24-4-2011 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Frank Dekker                  DAW                      40.78 9801155      40.87           
  2. Jasper Lye                    Bath Dolphins               NT              41.05           
  3. Alex Joy                      Bath Dolphins               NT              41.06           
  4. Max Pusch                     DAW                      47.60 9802959      46.75           
  5. Thomas Haneveld               DAW                      45.68 9801631      47.38           
  6. Erik Bult                     DAW                      47.21 9902153      48.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 50m vlinderslag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Stokx                   DAW                      32.32 9601510      32.13 FJ 1      
  2. Mirl de Boer                  DAW                      31.70 9700468      32.13 FJ 2      
  3. Roxann Geenen                 DAW                      30.25 9601518      32.16           
  4. Rebecca Martens               DAW                      32.40 9604352      32.90           
  5. Nienke van der zee            DAW                      32.73 9605430      33.25           
  6. Marit Visscher                DAW                      33.52 9600004      34.92           
  7. Tess de Boer                  DAW                      33.98 9601516      35.73 FJ 1      
  8. Fenke Bosschert               DAW                      37.93 9704724      35.73 FJ 2      
  9. Alisa White                   Bath Dolphins               NT              37.80           
 10. Elena Peeters                 DAW                      38.13 9603690      38.17           
 11. Adelaide Peach                Bath Dolphins               NT              39.60           
 12. Ella Mandell-Lynn             Bath Dolphins               NT              40.31           
 13. Emily Walton                  Bath Dolphins               NT              41.99           
 14. Nathalja Wiersma              DAW                      43.38 9603336      44.26           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 50m vlinderslag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Smith                     Bath Dolphins               NT              29.84           
  2. Max Grainger                  Bath Dolphins               NT              31.39           
  3. Brandon Pallister             Bath Dolphins               NT              32.82           
  4. Maurits de Bruijn             DAW                      39.34 9700917      34.57           
  5. Martijn Falk                  DAW                      41.88 9601457      40.93           
 DIS Scott Gay                     Bath Dolphins               NT                    aa        
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Meisjes, 50m vrije slag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 13:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Verhage                 DAW                      29.26 9501382      29.66           
  2. Maxine Alfonsi                DAW                      29.22 9502900      30.08           
  3. Rachel Li                     Bath Dolphins               NT              30.10           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Jongens, 50m vrije slag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      25.13 9400507      24.88           
  2. Vincent Schram                DAW                      25.10 9402041      25.08           
  3. Job Boersma                   DAW                      26.45 9501185      26.25           
  4. Ryan Gay                      Bath Dolphins               NT              26.33           
  5. Sjors Lieverst                DAW                      26.41 9501389      26.73           
  6. Felix Geenen                  DAW                      26.86 9501085      26.88           
  7. Rowdy Spaltman                DAW                      26.64 9501747      27.44           
  8. Jasper Falk                   DAW                      29.30 9502785      28.32           
  9. Pepijn Jorink                 DAW                      27.71 9502575      28.57           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 50m rugslag                               Senioren
24-4-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wieteke Elzinga               DAW                      33.77 8601038      35.06           
  2. Marianne vd Poll              DAW                      34.51 8903352      36.01           
  3. Laura Badoux                  DAW                      36.67 8200038      36.28           
  4. Ilana Schaap                  DAW                      36.50 9102714      36.93           
  5. Ilona Hogerheyde              DAW                      38.67 7400224      37.34           
  6. Rosa Schot                    DAW                      35.95 9207500      37.37           
  7. Pien Burger                   DAW                         NT 9306202      38.87           
  8. Dieuwertje Jorink             DAW                      36.22 9302306      39.57           
  9. Chloe O'Sullivan              Bath Dolphins               NT              39.72           
 10. Katelijn IJssennagger         DAW                         NT 9306764      39.75           
 DIS Rebecca Cornish               Bath Dolphins               NT              33.52 ra        
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Heren, 50m rugslag                       Jeugd 2 en ouder
24-4-2011 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luke Ladbrooke                Bath Dolphins               NT              27.22           
  2. Joey Stokx                    DAW                      29.34 9301251      29.20           
  3. Thom de Boer                  DAW                      29.59 9100181      29.35           
  4. Rian Visser                   DAW                      31.42 9007141      31.36           
  5. Rowan Schaap                  DAW                      31.47 8902729      31.71           
  6. Rico Roels                    DAW                      32.51 9403119      31.89           
  7. Kars Luttik                   DAW                      32.44 7800675      31.92           
  8. Fred Heemstra                 DAW                      32.94 6500357      32.35           
  9. Mart de Boer                  DAW                      33.09 9303589      33.92 FJ 1      
 10. Shaun Rowe                    Bath Dolphins               NT              33.92 FJ 2      
 11. John Stokx                    DAW                      34.50 6401341      34.65           
 12. Rene de Boer                  DAW                         NT 6400087      35.50           
 13. Ron Langelaan                 DAW                      32.49 7800643      35.66           
 14. Liam O'Sullivan               Bath Dolphins               NT              37.62           
AFGE Arjan Baron                   DAW                      30.77 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephania Bos                 DAW                      46.70 0102754      45.84           
  2. Viveka Verhage                DAW                      50.49 0001480      51.00           
  3. Eline Wiersma                 DAW                      57.27 0001482      55.89           
  4. Ilse Kruizinga                DAW                      57.90 0102214      58.61           
  5. Jitka Oudshoorn               DAW                    1:09.00 0102722    1:11.05           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
24-4-2011 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Jonk                    DAW                      37.36 9802042      37.73           
  2. Charley Bond                  Bath Dolphins               NT              37.93           
  3. Denise Boonstra               unattached                  NT              40.07           
  4. Millie Phillips               Bath Dolphins               NT              40.16           
  5. Tarryn Macleod                DAW                      45.71 9801622      40.97           
  6. Jasmijn Padt                  DAW                      43.62 9900156      43.89           
  7. Nicolah Cowles                DAW                      46.50 9902912      46.08           
  8. Grace McMullen                Bath Dolphins               NT              48.48           
  9. Charlotte Holmes              Bath Dolphins               NT              49.49           
 10. Abigail Cooper                Bath Dolphins               NT              49.83           
 11. Lieke Alofs                   DAW                      50.67 9903232      50.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                    Jongens, 50m vlinderslag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Friso Datema                  DAW                      42.16 0003027      42.62           
  2. Jens de Groot                 DAW                      44.32 0001399      42.90           
  3. Terence Power                 DAW                      43.40 0002905      43.43           
  4. Nick Stikkelman               DAW                      48.15 0100593      49.17           
  5. Jason Macleod                 DAW                      48.32 0000973      49.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 50m vlinderslag                        11 - 12 jaar
24-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jasper Lye                    Bath Dolphins               NT              39.36           
  2. Max Pusch                     DAW                      40.41 9802959      39.72           
  3. Thomas Haneveld               DAW                      37.54 9801631      41.85           
  4. Frank Dekker                  DAW                      40.22 9801155      41.95           
  5. Alex Joy                      Bath Dolphins               NT              43.07           
  6. Erik Bult                     DAW                      43.10 9902153      43.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Meisjes, 50m vrije slag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                      27.92 9700468      27.78           
  2. Roxann Geenen                 DAW                      28.28 9601518      29.30           
  3. Marit Visscher                DAW                      30.39 9600004      30.01           
  4. Laura Stokx                   DAW                      29.84 9601510      30.02           
  5. Fenke Bosschert               DAW                      30.55 9704724      30.48           
  6. Nienke van der zee            DAW                      30.30 9605430      30.71           
  7. Rebecca Martens               DAW                      30.52 9604352      30.97           
  8. Tess de Boer                  DAW                      30.64 9601516      31.11           
  9. Adelaide Peach                Bath Dolphins               NT              32.14           
 10. Elena Peeters                 DAW                      31.85 9603690      32.22           
 11. Alisa White                   Bath Dolphins               NT              33.35           
 12. Nathalja Wiersma              DAW                      33.78 9603336      34.19           
 13. Ella Mandell-Lynn             Bath Dolphins               NT              34.52           
 14. Emily Walton                  Bath Dolphins               NT              34.69           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Jongens, 50m vrije slag                        13 - 14 jaar
24-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Smith                     Bath Dolphins               NT              26.64           
  2. Max Grainger                  Bath Dolphins               NT              26.76           
  3. Brandon Pallister             Bath Dolphins               NT              29.21           
  4. Maurits de Bruijn             DAW                      29.66 9700917      29.97           
  5. Scott Gay                     Bath Dolphins               NT              30.30           
  6. Martijn Falk                  DAW                      31.44 9601457      31.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Meisjes, 50m rugslag                          15 - 16 jaar
24-4-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mandy Verhage                 DAW                      33.75 9501382      34.21           
  2. Rachel Li                     Bath Dolphins               NT              35.03           
  3. Maxine Alfonsi                DAW                      35.35 9502900      36.14           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Jongens, 50m rugslag                          15 - 16 jaar
24-4-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      27.55 9400507      27.39           
  2. Vincent Schram                DAW                      29.12 9402041      30.85           
  3. Job Boersma                   DAW                      31.80 9501185      32.62           
  4. Sjors Lieverst                DAW                      31.91 9501389      32.84           
  5. Ryan Gay                      Bath Dolphins               NT              33.45           
  6. Felix Geenen                  DAW                      32.56 9501085      33.58           
  7. Rowdy Spaltman                DAW                      33.68 9501747      35.22           
  8. Pepijn Jorink                 DAW                      35.25 9502575      36.75           
  9. Jasper Falk                   DAW                      37.41 9502785      37.38           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Dames, 50m schoolslag                             Senioren
24-4-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Badoux                  DAW                      33.16 8200038      34.84           
  2. Wieteke Elzinga               DAW                      37.44 8601038      38.61           
  3. Rosa Schot                    DAW                      40.01 9207500      40.50           
  4. Rebecca Cornish               Bath Dolphins               NT              40.69           
  5. Chloe O'Sullivan              Bath Dolphins               NT              41.57           
  6. Ilana Schaap                  DAW                      41.71 9102714      41.79           
  7. Ilona Hogerheyde              DAW                      41.49 7400224      41.87           
  8. Katelijn IJssennagger         DAW                      41.25 9306764      41.96           
  9. Marianne vd Poll              DAW                      41.94 8903352      42.91           
 10. Dieuwertje Jorink             DAW                      40.00 9302306      44.28           
 11. Pien Burger                   DAW                         NT 9306202      46.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Heren, 50m schoolslag                     Jeugd 2 en ouder
24-4-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ron Langelaan                 DAW                      30.18 7800643      31.83 FJ 1      
  2. Rian Visser                   DAW                      31.02 9007141      31.83 FJ 2      
  3. Mart de Boer                  DAW                      32.67 9303589      33.28           
  4. Luke Ladbrooke                Bath Dolphins               NT              34.22           
  5. Kars Luttik                   DAW                      35.26 7800675      35.16           
  6. Thom de Boer                  DAW                      33.33 9100181      36.02           
  7. Joey Stokx                    DAW                      35.02 9301251      36.77           
  8. Hans Schoenmakers             DAW                      34.71 6900863      37.28           
  9. Rowan Schaap                  DAW                      36.65 8902729      37.63           
 10. Rene de Boer                  DAW                      39.08 6400087      37.78           
 11. Liam O'Sullivan               Bath Dolphins               NT              38.67           
 12. Shaun Rowe                    Bath Dolphins               NT              39.65           
 DIS Rico Roels                    DAW                      34.49 9403119      37.66 ae        
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
AFGE Arjan Baron                   DAW                      35.17 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephania Bos                 DAW                      38.82 0102754      40.87           
  2. Viveka Verhage                DAW                      39.75 0001480      41.29           
  3. Eline Wiersma                 DAW                      47.76 0001482      45.99           
  4. Jitka Oudshoorn               DAW                      46.42 0102722      47.76           
  5. Ilse Kruizinga                DAW                      50.48 0102214      50.12           
  6. Marjet Geenen                 DAW                      51.45 0201472      52.04           
  7. Anna Hartman                  DAW                         NT 0103344      52.19           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m vrije slag                     Junioren 1 en 2
24-4-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Jonk                    DAW                      31.64 9802042      31.96           
  2. Denise Boonstra               unattached                  NT              32.15           
  3. Rebecca Harnden               Bath Dolphins               NT              32.83           
  4. Millie Phillips               Bath Dolphins               NT              33.06           
  5. Charley Bond                  Bath Dolphins               NT              33.83           
  6. Grace McMullen                Bath Dolphins               NT              34.92           
  7. Tarryn Macleod                DAW                      35.87 9801622      35.07           
  8. Jasmijn Padt                  DAW                      34.91 9900156      36.19           
  9. Charlotte Holmes              Bath Dolphins               NT              36.60           
 10. Lieke Alofs                   DAW                      40.00 9903232      36.93           
 11. Abigail Cooper                Bath Dolphins               NT              38.40           
 12. Nicolah Cowles                DAW                      37.97 9902912      38.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                     Jongens, 50m vrije slag                 Minioren 5 en later
24-4-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens de Groot                 DAW                      34.95 0001399      35.04           
  2. Friso Datema                  DAW                      34.31 0003027      35.60           
  3. Nick Stikkelman               DAW                      36.19 0100593      37.62           
  4. Jason Macleod                 DAW                      40.57 0000973      42.94           
  5. Maurits Sebastiaan Bos        DAW                      47.01 0201009      44.35           
  6. Luc Mul                       DAW                      49.35 0201025      47.53           
  7. Liam Burger                   DAW                      46.97 0201001      48.22           
  8. Marlon Bil                    DAW                         NT 0102649      50.60           
NG.Z Terence Power                 DAW                      35.16 0002905                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                     Jongens, 50m vrije slag                        11 - 12 jaar
24-4-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alex Joy                      Bath Dolphins               NT              31.86           
  2. Thomas Haneveld               DAW                      31.36 9801631      33.02           
  3. Jasper Lye                    Bath Dolphins               NT              33.03           
  4. Erik Bult                     DAW                      33.48 9902153      33.97           
  5. Frank Dekker                  DAW                      35.77 9801155      34.37           
  6. Max Pusch                     DAW                      36.26 9802959      35.18           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                      Meisjes, 50m rugslag                          13 - 14 jaar
24-4-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mirl de Boer                  DAW                      32.89 9700468      32.85           
  2. Roxann Geenen                 DAW                      32.99 9601518      35.36           
  3. Marit Visscher                DAW                      33.25 9600004      35.37           
  4. Laura Stokx                   DAW                      34.81 9601510      35.62           
  5. Nienke van der zee            DAW                      34.37 9605430      35.71           
  6. Tess de Boer                  DAW                      36.78 9601516      37.35           
  7. Elena Peeters                 DAW                      37.87 9603690      37.50           
  8. Fenke Bosschert               DAW                      39.34 9704724      38.07           
  9. Alisa White                   Bath Dolphins               NT              39.29           
 10. Rebecca Martens               DAW                      39.63 9604352      39.53           
 11. Adelaide Peach                Bath Dolphins               NT              40.78           
 12. Ella Mandell-Lynn             Bath Dolphins               NT              41.49           
 13. Nathalja Wiersma              DAW                      39.96 9603336      42.11           
 14. Emily Walton                  Bath Dolphins               NT              43.23           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                      Jongens, 50m rugslag                          13 - 14 jaar
24-4-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Smith                     Bath Dolphins               NT              30.87           
  2. Max Grainger                  Bath Dolphins               NT              32.68           
  3. Brandon Pallister             Bath Dolphins               NT              35.57           
  4. Maurits de Bruijn             DAW                      37.54 9700917      36.25           
  5. Scott Gay                     Bath Dolphins               NT              36.93           
  6. Martijn Falk                  DAW                      40.02 9601457      37.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Meisjes, 50m schoolslag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maxine Alfonsi                DAW                      37.60 9502900      38.14           
  2. Rachel Li                     Bath Dolphins               NT              41.01           
  3. Mandy Verhage                 DAW                      42.67 9501382      43.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Jongens, 50m schoolslag                        15 - 16 jaar
24-4-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jorrick Druyven               DAW                      32.86 9400507      33.43           
  2. Ryan Gay                      Bath Dolphins               NT              33.93           
  3. Vincent Schram                DAW                      34.18 9402041      34.21           
  4. Sjors Lieverst                DAW                      33.84 9501389      34.92           
  5. Felix Geenen                  DAW                      35.75 9501085      37.52           
  6. Rowdy Spaltman                DAW                      35.70 9501747      37.85           
  7. Job Boersma                   DAW                      36.52 9501185      38.04           
  8. Pepijn Jorink                 DAW                      37.02 9502575      38.71           
  9. Jasper Falk                   DAW                      42.67 9502785      41.53           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Dames, 50m vlinderslag                             Senioren
24-4-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Badoux                  DAW                      30.91 8200038      32.12           
  2. Rosa Schot                    DAW                      32.01 9207500      32.36 FJ 1      
  3. Marianne vd Poll              DAW                      31.59 8903352      32.36 FJ 2      
  4. Rebecca Cornish               Bath Dolphins               NT              34.71           
  5. Ilana Schaap                  DAW                      33.75 9102714      35.09           
  6. Wieteke Elzinga               DAW                      34.23 8601038      35.12           
  7. Ilona Hogerheyde              DAW                      34.18 7400224      35.49           
  8. Pien Burger                   DAW                         NT 9306202      36.25           
  9. Dieuwertje Jorink             DAW                      32.97 9302306      37.75           
 10. Chloe O'Sullivan              Bath Dolphins               NT              37.90           
 11. Katelijn IJssennagger         DAW                      39.36 9306764      39.87           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Heren, 50m vlinderslag                     Jeugd 2 en ouder
24-4-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luke Ladbrooke                Bath Dolphins               NT              26.86           
  2. Thom de Boer                  DAW                      26.12 9100181      27.03           
  3. Rian Visser                   DAW                      29.29 9007141      28.34           
  4. Joey Stokx                    DAW                      28.12 9301251      28.67           
  5. Kars Luttik                   DAW                      28.85 7800675      28.85           
  6. Rico Roels                    DAW                      29.52 9403119      29.78           
  7. Rowan Schaap                  DAW                      29.73 8902729      30.00           
  8. Mart de Boer                  DAW                      29.96 9303589      30.16           
  9. Fred Heemstra                 DAW                      29.70 6500357      30.22           
 10. Rene de Boer                  DAW                      30.70 6400087      30.66           
 11. Ron Langelaan                 DAW                      29.58 7800643      31.43           
 12. Liam O'Sullivan               Bath Dolphins               NT              31.71           
 13. John Stokx                    DAW                      34.50 6401341      32.47           
 14. Hans Schoenmakers             DAW                      32.06 6900863      33.29           
 15. Shaun Rowe                    Bath Dolphins               NT              33.42           
AFGE Arjan Baron                   DAW                      27.29 9100067                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Dames, 8 x 50m vrije slag                      Senioren Open
24-4-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW                           DAW                         NT            3:58.26           
        Nienke van der zee, 96                     Marianne vd Poll, 89
        Laura Stokx, 96                            Rosa Schot, 92
        Mandy Verhage, 95                          Roxann Geenen, 96
        Maxine Alfonsi, 95                         Mirl de Boer, 97
            31.12  3:58.26

  2. Bath Dolphins 1               Bath Dolphins               NT            4:23.36           
        Alisa White, 97                            Chloe O'Sullivan, 93
        Adelaide Peach, 97                         Rebecca Harnden, 98
        Emily Walton, 96                           Rachel Li, 95
        Ella Mandell-Lynn, 97                      Rebecca Cornish, 93
            33.07  4:23.36




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Heren, 8 x 50m vrije slag                      Senioren Open
24-4-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. DAW                           DAW                         NT            3:29.50           
        Jorrick Druyven, 94                        Joey Stokx, 93
        Rowdy Spaltman, 95                         Mart de Boer, 93
        Job Boersma, 95                            Vincent Schram, 94
        Sjors Lieverst, 95                         Thom de Boer, 91
            25.11  3:29.50

  2. Bath Dolphins 1               Bath Dolphins               NT            3:43.50           
        Max Grainger, 97                           Brandon Pallister, 96
        Scott Gay, 96                              Shaun Rowe, 91
        Tom Smith, 97                              Ryan Gay, 94
        Liam O'Sullivan, 91                        Luke Ladbrooke, 91
            26.98  3:43.50




SPLASH Meet Manager 11Registered to DAW-FINENZO