Limietwedstrijd 50m.
Drachten (NED),    23-4-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Alle, 200m wisselslag, Meisjes min. 4 en 5, jongens min. 5 en 6    Nr. 4. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 10. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 11. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 12. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 13. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Alle, 100m rugslag, Meisjes min. 4 en 5, jongens min. 5 en 6
Nr. 15. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 16. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 17. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 19. Heren, 400m vrije slag, Senioren Open    Nr. 20. Dames, 400m vrije slag, Senioren Open


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                                                                   Heren, 100m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:00                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Henri Kragt                   Deltasteur               56.13 8701865      58.08                                                                                                    
  2. Jens Kobesen                  TriVia                   54.48 9500117      58.12                                                                                                    
  3. Sjors Boverhoff               Octopus                  56.22 9500741      58.37                                                                                                    
  4. Bart Verbon                   De Kikker                57.13 9302273      58.60                                                                                                    
  5. Michiel Jorink                ZV Zwartsluis            55.51 8701613      58.73                                                                                                    
  6. Mark Arendshorst              Z&PV de Veene            58.54 9400303      59.88                                                                                                    
  7. Pim Teunis                    Dedemsvaart-AC           57.29 9504457      59.92                                                                                                    
  8. Max de Ceuninck van Capelle   Deltasteur               59.09 9701203    1:00.56                                                                                                    
        * 50 metertijd handgeklokt
  9. Berend Schenk                 Swol 1894                58.49 9204287    1:01.37                                                                                                    
 10. Oebele van der Velde          DZ&PC                  1:00.02 9502731    1:01.75                                                                                                    
 11. Mickey Wijchers               ZC Borger              1:00.97 9701965    1:01.89                                                                                                    
 12. lars Bottelier                VZV                    1:02.87 9702681    1:01.91                                                                                                    
 13. Richard Sebregts              Swol 1894              1:04.10 8301925    1:02.56                                                                                                    
 14. Wessel Everloo                Z&PV de Veene          1:01.49 8906597    1:02.58                                                                                                    
 15. Joey Nijboer                  Dedemsvaart-AC           59.87 9504659    1:02.68                                                                                                    
 16. Ben Zentveld                  VZV                    1:02.35 9505835    1:02.77                                                                                                    
 17. Friso van der Meulen          Aqua 68                1:01.03 9800617    1:03.15                                                                                                    
 18. Udo Weerink                   Z&PV de Veene          1:05.01 9406443    1:03.37                                                                                                    
 19. Robin Siebring                ZC Borger              1:02.16 9501603    1:03.76                                                                                                    
 20. Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:01.82 9602945    1:04.81                                                                                                    
 21. Stefan Ridderbos              Bubble                 1:08.97 9700851    1:05.03                                                                                                    
 22. Sander Venema                 Bubble                 1:04.93 9500229    1:05.06                                                                                                    
 23. Berjen Mellema                GZVW                   1:06.34 9800615    1:05.13                                                                                                    
 24. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  1:05.08 9700039    1:05.52                                                                                                    
 25. Stan Ruessink                 Octopus                1:04.12 9700829    1:05.65                                                                                                    
 26. Remco Diepenbroek             Bubble                 1:05.17 9502547    1:06.05                                                                                                    
 27. Twan Vinke                    ZV Zwartsluis          1:02.46 9600153    1:06.07                                                                                                    
 28. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:04.99 9701451    1:07.24                                                                                                    
 29. Thomas de Boer                ZCNF '34               1:06.76 9603127    1:07.33                                                                                                    
 30. Simon Boer                    Noord Veluwe           1:06.16 9505643    1:07.60          S9SB8SM9                                                                                  
 31. Beeke Beeksma                 De Kikker              1:04.80 9801537    1:07.61                                                                                                    
 32. Bas Martena                   Bubble                 1:08.20 9600861    1:07.68                                                                                                    
 33. Lars Uijt de Boogaardt        Deltasteur             1:07.29 9704295    1:08.13                                                                                                    
 34. Denny Olde Agterhuis          HZ&PC Heerenveen       1:07.90 9801235    1:08.27                                                                                                    
        * 50 metertijd handgeklokt
 35. Johan Arling                  Bubble                 1:06.48 9600735    1:08.37                                                                                                    
 36. Mathieu Boers                 Z&PV de Veene          1:12.20 9800187    1:08.69                                                                                                    
 37. Bryan Chen                    ZC Borger              1:08.36 9803201    1:09.03                                                                                                    
 38. Gert Muntendam                Eemsrobben             1:09.54 9700115    1:10.05                                                                                                    
 39. Ingmar Hartman                ZC Borger              1:09.93 9801013    1:10.62                                                                                                    
 40. Gideon Teeuw                  Z&PV de Veene          1:12.29 9801237    1:10.63                                                                                                    
 41. Joost Hinnen                  Z&PV de Veene          1:12.26 9804211    1:10.68                                                                                                    
 42. Bjarne Daenen                 Deltasteur             1:10.32 9800675    1:11.06                                                                                                    
 43. Roy Potze                     GZVW                   1:08.73 9702457    1:11.07                                                                                                    
 44. Han Hollander                 Deltasteur             1:10.80 9800679    1:11.35                                                                                                    
 45. Jan Willem Veldman            ZPCA                   1:08.63 9800277    1:11.51                                                                                                    
 46. Arend-Jan Ooms                Swol 1894              1:10.45 9702169    1:11.72                                                                                                    
 47. Dennis Wildeboer              GZVW                   1:10.72 9800571    1:11.84                                                                                                    
 48. Leon Doesburg                 Vriledo                1:16.90 9702073    1:13.36                                                                                                    
 49. Emiel van Essen               Swol 1894              1:11.02 9702925    1:14.27                                                                                                    
 50. William Wilkens               Vriledo                1:09.78 9600951    1:14.43                                                                                                    
 51. Alex Huizenga                 ZV Zwartsluis          1:14.20 9800687    1:14.47                                                                                                    
 52. Emiel Meinen                  Steenwijk 1934         1:14.48 9800375    1:16.20                                                                                                    
 53. Dennis Klaassen               De Kikker              1:14.72 9803093    1:16.96                                                                                                    
 54. Erik van der Linden           ZV Zwartsluis          1:10.90 9900311    1:17.48                                                                                                    
 55. Bas Hurink                    Swol 1894              1:24.25 9803861    1:22.49                                                                                                    
 56. Remco Koelewijn               Steenwijk 1934         1:25.14 9900783    1:29.52                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                                                                   Dames, 100m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:12                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Annelinde Veldman             ZPCA                     58.89 9302758    1:00.85                                                                                                    
  2. Renate Hemmes                 DZ&PC                  1:00.62 9600418    1:00.95                                                                                                    
  3. Adaja Stoetman                TriVia                 1:00.09 9600348    1:02.15                                                                                                    
  4. Lisanne van Avezaath          TriVia                   59.96 9701304    1:03.02                                                                                                    
  5. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC         1:05.40 9800516    1:06.00                                                                                                    
  6. Antje van der Meer            De Kikker              1:04.09 9204146    1:06.89                                                                                                    
  7. Chantal Molenkamp             AZ&PC                  1:03.94 9002624    1:07.70          S10                                                                                       
  8. Sigrit Aarten                 Deltasteur             1:05.66 9302868    1:07.78                                                                                                    
  9. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC         1:06.50 9701502    1:07.90                                                                                                    
 10. Iris Visser                   ZPCA                   1:03.77 9504784    1:07.93                                                                                                    
 11. Hinke Groos                   DZ&PC                  1:08.38 9901768    1:07.97                                                                                                    
 12. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:03.60 9501178    1:08.09                                                                                                    
 13. Nynke Klokman                 DZ&PC                  1:08.11 9801424    1:08.78                                                                                                    
 14. Fitria Engelsman              ZPCA                   1:06.22 9801896    1:08.97                                                                                                    
 15. Manon Manning                 Nova                   1:10.23 9904118    1:09.01                                                                                                    
 16. Janine de Groot               ZC Borger              1:08.10 9500092    1:09.03                                                                                                    
 17. Denise van Zetten             Octopus                1:08.10 9600932    1:09.06                                                                                                    
 18. Annick van der Kraats         Z&PV de Veene          1:10.89 9800808    1:09.61                                                                                                    
 19. Tara van Bottenburg           Octopus                1:05.75 9300114    1:10.03                                                                                                    
 20. Marianne Arling               Bubble                 1:10.67 9800170    1:10.22                                                                                                    
 21. Vera Kraijer                  Swol 1894              1:06.49 9206688    1:10.31                                                                                                    
 22. Carmen Märsylä                ZPCA                   1:04.76 9405244    1:10.38                                                                                                    
 23. Blanca de Louw                Aquapoldro             1:10.13 9801268    1:10.43                                                                                                    
 24. Kim Franken                   GZVW                   1:05.77 9602688    1:10.58                                                                                                    
 25. Britt Schoonhoven             Octopus                1:07.48 9702468    1:10.63                                                                                                    
 26. Lieke van Essen               Swol 1894              1:09.11 9502814    1:10.66                                                                                                    
 27. Carmen ter Weele              Octopus                1:07.59 9800384    1:10.73                                                                                                    
 28. Felicia Swets                 Aquapoldro             1:08.00 9801272    1:11.13                                                                                                    
 29. Alies Wagter                  Steenwijk 1934         1:09.77 9900840    1:11.30                                                                                                    
 30. Anne Speelman                 Aqua 68                1:11.24 9706118    1:11.53                                                                                                    
 31. Daphne Jurriëns               Z&PV de Veene          1:11.60 9900316    1:11.57                                                                                                    
 32. Maaike Doornwaard             Deltasteur             1:09.37 9800264    1:11.74                                                                                                    
 33. Maaike Past                   Aquapoldro             1:10.57 9901598    1:11.93                                                                                                    
 34. Robin Weessies                Eemsrobben             1:12.08 9900696    1:12.06                                                                                                    
 35. Roos Eilers                   ZV Zwartsluis          1:09.67 9700630    1:12.15                                                                                                    
 36. Danique Schulte               ZC Polaris             1:10.76 9802364    1:12.53                                                                                                    
     Eva Visscher                  Deltasteur             1:09.57 9402722    1:12.53                                                                                                    
 38. Emma Arends                   TriVia                 1:12.70 9800972    1:12.82                                                                                                    
 39. Marleen Welten                Deltasteur             1:12.69 9701526    1:12.99                                                                                                    
 40. Willeke Willems               ZCNF '34               1:12.56 9600232    1:13.14                                                                                                    
 41. Kim Bouhuys                   De Kikker              1:10.89 9401756    1:13.53                                                                                                    
 42. Yolanda de Vegt               ZCNF '34               1:13.34 9500328    1:13.55                                                                                                    
 43. Bernadette Baron              De Kikker              1:10.10 9601612    1:13.67                                                                                                    
 44. Suzanne Kah                   De Plons               1:11.60 9803312    1:14.28                                                                                                    
 45. Astrid de Vegt                ZCNF '34               1:13.02 9800036    1:14.38                                                                                                    
 46. Naomi Habing                  De Plons               1:13.07 9402742    1:15.13                                                                                                    
 47. Arianne Jonkman               ZCNF '34               1:17.17 9801590    1:15.69                                                                                                    
 48. Rosanne Schrijer              Deltasteur             1:12.68 9702306    1:15.77                                                                                                    
 49. Arianne Huisman               ZCNF '34               1:13.34 9403036    1:16.15                                                                                                    
 50. Renate Zweerus                Swol 1894              1:11.70 9504988    1:16.34                                                                                                    
 51. Winnie de Vries               ZCNF '34               1:12.64 9601456    1:16.55                                                                                                    
 52. Iris Rüwen                    De Plons               1:09.37 9003230    1:17.47                                                                                                    
 53. Sanne Stam                    Deltasteur             1:15.83 9700096    1:18.40                                                                                                    
 54. Debbie uit den Bosch          Steenwijk 1934         1:22.98 9801318    1:18.45                                                                                                    
 55. Ismay de Vries                Aqua 68                1:18.11 9804752    1:18.52                                                                                                    
 56. Rianne Weggemans              ZCNF '34               1:17.75 9703306    1:21.28                                                                                                    
 57. Bianca Knol                   Vriledo                1:15.60 9406150    1:21.89                                                                                                    
 58. Kelly Bosman                  Deltasteur             1:19.13 9900612    1:22.98                                                                                                    
 59. Myrthe Nijkamp                Swol 1894              1:25.13 9904320    1:23.52                                                                                                    
 60. Lisa van Riel                 Swol 1894              1:26.64 9805652    1:25.75                                                                                                    
 61. Ilse Weggemans                ZCNF '34               1:23.71 9902150    1:26.61                                                                                                    
 62. Lisa uit den Bosch            Steenwijk 1934         1:40.89 9901506    1:34.43                                                                                                    
 DIS Anna Werkman                  Steenwijk 1934         1:28.96 9803620                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Rianne Hooiveld               Bubble                 1:00.58 9001572                                                                                                               
AFGE Hilde Ybema                   Swol 1894              1:22.60 9705612                                                                                                               
AFGE Romi kampen                   Swol 1894              1:18.74 9705588                                                                                                               
AFGE Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         1:01.92 9001386                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                                  Meisjes, 200m wisselslag                                                                 Minioren 4 en 5
23-4-2011 - 17:30                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marrit Steenbergen            DZ&PC                  2:33.94 0000086    2:39.40                                                                                                    
          1:14.96  2:39.40
  2. Marit Boxum                   ZV Zwartsluis          2:49.67 0000068    2:53.37                                                                                                    
          1:21.37  2:53.37
  3. Frouke Beeksma                De Kikker              2:54.13 0000346    2:58.73                                                                                                    
          1:23.41  2:58.73
  4. Brigit van der Vegte          Octopus                2:59.47 0000714    3:04.83                                                                                                    
          1:29.64  3:04.83
  5. Marieke Wildeboer             GZVW                   3:09.24 0100016    3:10.17                                                                                                    
          1:32.69  3:10.17
  6. Josee Keizer                  GZVW                   3:02.09 0000264    3:14.11                                                                                                    
          1:33.92  3:14.11
  7. Daphne Rockers                De Kikker              3:30.26 0001376    3:39.57                                                                                                    
          1:47.12  3:39.57
  8. Melissa van Raalte            Swol 1894              3:31.42 0004158    3:41.07                                                                                                    
          1:47.78  3:41.07
  9. Dorien Bouter                 Swol 1894              3:48.52 0001798    3:46.21                                                                                                    
        * 100 metertijd handgeklokt
          1:53.80  3:46.21
AFGE Noa Sanders                   De Kikker              3:27.07 0002542                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                                                                  Jongens, 200m wisselslag                                                                 Minioren 5 en 6
23-4-2011 - 17:30                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                  2:38.82 9900553    2:40.17                                                                                                    
          1:17.38  2:40.17
  2. Jelle Betten                  DZ&PC                  2:57.72 0001535    3:00.27                                                                                                    
          1:26.58  3:00.27
  3. Maik Huser                    De Kikker              2:53.97 9900265    3:00.48                                                                                                    
          1:27.98  3:00.48
  4. Sebastiaan Rottier            TriVia                 3:07.89 0000147    3:02.07                                                                                                    
          1:25.27  3:02.07
  5. Koendert Kellner              DZ&PC                  3:08.62 0000237    3:04.74                                                                                                    
          1:31.41  3:04.74
  6. Jarno Ottens                  Eemsrobben             3:06.70 0000273    3:06.47                                                                                                    
          1:30.66  3:06.47
  7. Lauren Nab                    De Kikker              2:57.62 9900023    3:06.71                                                                                                    
          1:29.52  3:06.71
  8. Juri Dijkstra                 TriVia                 3:03.35 0002119    3:09.17                                                                                                    
          1:34.51  3:09.17
  9. Stefan Reinderink             DZ&PC                  3:05.95 9900787    3:11.81                                                                                                    
          1:36.49  3:11.81
 10. Melle Fischer                 De Kikker              3:15.47 9900481    3:20.33                                                                                                    
          1:35.36  3:20.33
 11. Robin Meima                   Octopus                3:20.33 9901143    3:28.74                                                                                                    
          1:48.08  3:28.74
 12. Thom van Essen                Swol 1894              3:36.77 9900429    3:40.07                                                                                                    
          1:53.66  3:40.07
 DIS Hendrik Broekema              Bubble                 3:10.00 0002205    3:16.83                                                                                                    
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
          1:35.07  3:16.83



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                                                                  Heren, 100m vlinderslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:42                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stephan Lokhorst              Deltasteur               57.86 9101469      59.92                                                                                                    
  2. Erik Hagting                  DZ&PC                    58.23 9100829    1:01.46                                                                                                    
  3. Emile Manni                   Octopus                  58.54 9001901    1:03.30                                                                                                    
  4. Michiel Jorink                ZV Zwartsluis            59.86 8701613    1:03.87                                                                                                    
  5. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:04.43 9401349    1:04.50                                                                                                    
  6. Eko Doedel                    ZPCA                   1:13.55 9600543    1:10.40                                                                                                    
  7. Bart Kors                     Deltasteur             1:07.67 9700865    1:10.50                                                                                                    
  8. David Smeele                  TriVia                 1:10.38 9604869    1:11.80                                                                                                    
  9. Dinand Schutte                Deltasteur             1:10.86 9600335    1:12.08                                                                                                    
 10. Sepp Kalter                   Dedemsvaart-AC         1:17.24 9704327    1:15.40                                                                                                    
 11. Lucas Vaessen                 Vriledo                1:15.31 9402123    1:16.51                                                                                                    
 12. Denny Olde Agterhuis          HZ&PC Heerenveen       1:15.41 9801235    1:21.36                                                                                                    
 13. Allard Veenstra               ZCNF '34               1:28.58 9703453    1:21.90                                                                                                    
 14. Kevin Rozema                  DZ&PC                  1:25.16 9701451    1:27.40                                                                                                    
 15. Bjarne Daenen                 Deltasteur             1:32.26 9800675    1:31.84                                                                                                    



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                                                                  Dames, 100m vlinderslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:46                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Nap                   HZ&PC Heerenveen       1:04.52 8903004    1:04.50                                                                                                    
  2. Christel Vinke                ZV Zwartsluis          1:03.62 9400152    1:05.51                                                                                                    
  3. Wendan Poelstra               HZ&PC Heerenveen       1:03.88 9102496    1:05.83                                                                                                    
  4. Monique van de Struik         DZ&PC                  1:06.27 9502502    1:06.03                                                                                                    
  5. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         1:07.03 9700292    1:10.79                                                                                                    
  6. Hannah Teeuw                  Z&PV de Veene          1:12.98 9601128    1:11.51                                                                                                    
  7. Nenne Venema                  DZ&PC                  1:14.36 9503586    1:14.67                                                                                                    
  8. Marlinde Schoonbeek           TriVia                 1:12.86 9801056    1:15.38                                                                                                    
  9. Anouk Zuidema                 TriVia                 1:20.14 9801654    1:18.00                                                                                                    
 10. Inge Willemsen                ZPCA                   1:19.45 9801958    1:19.42                                                                                                    
 11. Laura Oosterbroek             Swol 1894              1:14.80 8803264    1:20.27                                                                                                    
 12. Indyra Hummel                 ZCNF '34               1:19.64 9600624    1:22.03                                                                                                    
 13. Naomi Rozema                  DZ&PC                  1:22.73 9901194    1:22.06                                                                                                    
 14. Juliëtte Hekman               Vriledo                1:21.24 9803914    1:22.52                                                                                                    
 15. Jonne Kampen                  Swol 1894              1:38.13 9506504    1:35.15                                                                                                    
 16. Anouk Poelstra                Steenwijk 1934         1:43.76 9800166    1:36.40                                                                                                    
 17. Jeanette Wilkens              Vriledo                1:35.12 9800948    1:39.11                                                                                                    
 18. Veronique Zweerus             Swol 1894              1:34.73 9603846    1:39.72                                                                                                    
 19. Alien Waaijman                Swol 1894              1:46.07 9606134    1:39.90                                                                                                    
 20. Eliza van der Werf            Steenwijk 1934              NT 9900728    1:44.05                                                                                                    
 21. Kelly Bosman                  Deltasteur             1:42.92 9900612    1:49.43                                                                                                    
 22. Willemijn Vos                 Swol 1894              1:46.09 9506562    1:49.52          S8SB8SM8                                                                                  
AFGE Rianne Hooiveld               Bubble                 1:10.07 9001572                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                                                                   Heren, 200m schoolslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:54                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roald Blok                    Octopus                2:25.70 9302685    2:31.36                                                                                                    
          1:10.61  2:31.36
  2. Brenn Diephuis                TriVia                 2:37.51 9504705    2:41.39                                                                                                    
          1:16.14  2:41.39
  3. Gert Norg                     Deltasteur             2:35.95 9401735    2:42.21                                                                                                    
          1:15.74  2:42.21
  4. Albert van Piekeren           Octopus                2:31.67 8401767    2:46.75                                                                                                    
          1:17.60  2:46.75
  5. Casper Muselaers              Octopus                2:39.68 9600399    2:49.40                                                                                                    
          1:19.33  2:49.40
  6. Christian Renshoff            Octopus                2:42.74 9404343    2:50.76                                                                                                    
          1:18.46  2:50.76
  7. Peter Hummel                  De Kikker              2:46.09 9300699    2:53.83                                                                                                    
          1:22.22  2:53.83
 DIS Frank Bruins                  ZC Polaris             2:46.37 9603489                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                                                                   Dames, 200m schoolslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 17:56                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Brummel               Octopus                2:40.95 9401366    2:49.31                                                                                                    
          1:20.95  2:49.31
  2. Gea Hagting                   Nova                   2:50.01 8801584    2:55.57                                                                                                    
          1:24.30  2:55.57
  3. Willemein Hoving              TriVia                 2:48.32 9800106    2:56.67                                                                                                    
          1:25.78  2:56.67
  4. Willeke Jonkman               DZ&PC                  2:52.33 9604304    2:56.77                                                                                                    
          1:27.12  2:56.77
  5. Dagmar Veldman                Eemsrobben             3:11.65 9802300    3:13.99                                                                                                    
          1:33.26  3:13.99
 DIS Bregje Tingen                 ZCNF '34               3:08.91 9500960                                                                                                               
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Nian Vervoort                 Swol 1894                   NT 9900256    3:25.53                                                                                                    
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:38.44  3:25.53
AFGE Coqo Hendriks                 De Kikker              3:11.69 9800180                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                                                                    Heren, 100m rugslag                                                                      Senioren Open
23-4-2011 - 18:00                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Arendshorst              Z&PV de Veene          1:03.14 9300005    1:02.62                                                                                                    
  2. Levi Hilbolling               TriVia                   59.67 9500593    1:05.75                                                                                                    
  3. Floris Manni                  Octopus                1:05.37 8805679    1:06.87                                                                                                    
  4. Jeffry van Zetten             Octopus                1:05.40 9500755    1:07.20                                                                                                    
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                1:04.67 9500741    1:08.67                                                                                                    
  6. Wouter Oversteegen            Swol 1894              1:08.49 9505589    1:10.68                                                                                                    
  7. Derk Jan Speelman             Aqua 68                1:11.81 9602425    1:11.63                                                                                                    
  8. Olivier Victor van de Voort   ZCNF '34               1:10.42 9703035    1:11.72          S10SM10                                                                                   
  9. Joey Nijboer                  Dedemsvaart-AC         1:12.28 9504659    1:16.47                                                                                                    
 10. Vincent Visser                SG. Bolsward-Workum    1:14.29 9700395    1:17.59                                                                                                    
 11. Beeke Beeksma                 De Kikker              1:13.85 9801537    1:18.74                                                                                                    
 12. Thomas de Boer                ZCNF '34               1:23.93 9603127    1:24.26                                                                                                    
 13. Emiel van Essen               Swol 1894              1:25.29 9702925    1:26.69                                                                                                    
 14. Bas Hurink                    Swol 1894              1:27.63 9803861    1:28.90                                                                                                    
 15. Remco Koelewijn               Steenwijk 1934         1:34.50 9900783    1:36.49                                                                                                    
NG.Z Jelmer Groos                  DZ&PC                  1:10.91 9602945                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                                                                    Dames, 100m rugslag                                                                      Senioren Open
23-4-2011 - 18:06                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sabine van den Hoeven         Z&PV de Veene          1:09.93 9600014    1:08.67                                                                                                    
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:04.08 9400416    1:09.94                                                                                                    
  3. Judith Veldman                Eemsrobben             1:13.36 9702422    1:13.13                                                                                                    
  4. Esther Hulsing                TriVia                 1:08.92 9601080    1:13.44                                                                                                    
  5. Lisanne van Avezaath          TriVia                 1:08.94 9701304    1:14.56                                                                                                    
  6. Marije Oosterhuis             Eemsrobben             1:14.58 9500318    1:17.38          S10SB9SM10                                                                                
  7. Vera Kraijer                  Swol 1894              1:14.94 9206688    1:18.43                                                                                                    
  8. Tialda Prins                  Eemsrobben             1:23.80 9801310    1:19.65                                                                                                    
  9. Antje van der Meer            De Kikker              1:15.39 9204146    1:20.43                                                                                                    
 10. Maaike Doornwaard             Deltasteur             1:17.39 9800264    1:20.52                                                                                                    
 11. Indyra Hummel                 ZCNF '34               1:17.66 9600624    1:21.00                                                                                                    
 12. Carmen ter Weele              Octopus                1:17.39 9800384    1:22.73                                                                                                    
 13. Willeke Willems               ZCNF '34               1:20.84 9600232    1:23.71                                                                                                    
 14. Lauri Lesscher                Z&PV de Veene          1:25.08 9900318    1:24.80                                                                                                    
 15. Jonne Kampen                  Swol 1894              1:25.88 9506504    1:25.39                                                                                                    
 16. Arianne Huisman               ZCNF '34               1:20.74 9403036    1:25.83                                                                                                    
 17. Sanne Ditzel                  Aquapoldro                  NT 9901092    1:26.17                                                                                                    
 18. Naomi Habing                  De Plons               1:22.80 9402742    1:28.15                                                                                                    
 19. Renate Zweerus                Swol 1894              1:26.64 9504988    1:29.78                                                                                                    
 20. Rosanne Schrijer              Deltasteur             1:28.23 9702306    1:29.94                                                                                                    
 21. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       1:24.48 9901084    1:32.53                                                                                                    
 22. Debbie uit den Bosch          Steenwijk 1934         1:34.39 9801318    1:36.07                                                                                                    
 23. Eliza van der Werf            Steenwijk 1934         1:27.89 9900728    1:37.55                                                                                                    
AFGE Romi kampen                   Swol 1894              1:27.92 9705588                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                                                                  Heren, 200m wisselslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 18:12                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jens Kobesen                  TriVia                 2:11.92 9500117    2:23.05                                                                                                    
          1:07.98  2:23.05
  2. Stephan Lokhorst              Deltasteur             2:21.28 9101469    2:23.86                                                                                                    
          1:07.52  2:23.86
  3. Marcel van Essen              Octopus                2:19.75 9400019    2:27.71                                                                                                    
          1:10.30  2:27.71
  4. Pim Teunis                    Dedemsvaart-AC         2:27.55 9504457    2:32.13                                                                                                    
          1:11.36  2:32.13
  5. Berend Schenk                 Swol 1894              2:29.24 9204287    2:37.03                                                                                                    
          1:14.56  2:37.03
  6. Bart Kors                     Deltasteur             2:32.04 9700865    2:39.97                                                                                                    
          1:17.11  2:39.97
  7. Allard Veenstra               ZCNF '34               2:33.38 9703453    2:41.23                                                                                                    
          1:17.74  2:41.23
  8. Mickey Wijchers               ZC Borger              2:37.12 9701965    2:41.64                                                                                                    
          1:18.02  2:41.64
  9. Stan Ruessink                 Octopus                2:40.83 9700829    2:46.47                                                                                                    
          1:22.61  2:46.47
 10. Stijn Buurman                 Nova                   2:49.63 9700337    2:47.82                                                                                                    
          1:22.72  2:47.82
 11. Axel Julius                   Octopus                2:45.20 9702221    2:48.47                                                                                                    
          1:20.75  2:48.47
 12. Berjen Mellema                GZVW                   2:43.51 9800615    2:49.27                                                                                                    
          1:24.30  2:49.27
 13. Simon Boer                    Noord Veluwe           2:42.59 9505643    2:49.46          S9SB8SM9                                                                                  
          1:26.32  2:49.46
 14. Bryan Chen                    ZC Borger              2:42.05 9803201    2:49.96                                                                                                    
          1:25.17  2:49.96
 15. Sander Venema                 Bubble                 2:49.66 9500229    2:50.27                                                                                                    
          1:21.61  2:50.27
 16. Thimo Brand                   Swol 1894              2:43.53 9702589    2:50.31                                                                                                    
          1:22.94  2:50.31
 17. Bas Martena                   Bubble                 2:53.80 9600861    2:51.92                                                                                                    
          1:24.43  2:51.92
 18. Remco Diepenbroek             Bubble                 2:51.55 9502547    2:53.69                                                                                                    
          1:22.94  2:53.69
     Lucas Vaessen                 Vriledo                2:48.54 9402123    2:53.69                                                                                                    
          1:20.95  2:53.69
 20. Ingmar Hartman                ZC Borger              2:52.76 9801013    3:00.57                                                                                                    
          1:27.70  3:00.57
 21. Leon Doesburg                 Vriledo                2:58.33 9702073    3:05.35                                                                                                    
          1:25.72  3:05.35
 22. Emiel Meinen                  Steenwijk 1934         3:05.22 9800375    3:13.17                                                                                                    
          1:35.29  3:13.17
 DIS William Wilkens               Vriledo                3:14.50 9600951    3:28.96                                                                                                    
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:40.36  3:28.96



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                                                                  Dames, 200m wisselslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 18:22                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floor Rüwen                   De Plons               2:37.90 9402746    2:39.91                                                                                                    
          1:15.60  2:39.91
  2. Iris Riezebos                 Deltasteur             2:32.64 9400114    2:41.08                                                                                                    
          1:16.25  2:41.08
  3. Cecily Sadowski               Aquapoldro             2:31.36 9500188    2:46.01                                                                                                    
          1:19.69  2:46.01
  4. Zoë Hendriks                  De Kikker              2:48.04 9405016    2:48.83                                                                                                    
          1:18.21  2:48.83
  5. Roos Eilers                   ZV Zwartsluis          2:47.14 9700630    2:53.78                                                                                                    
          1:23.13  2:53.78
  6. Jill Muller                   DZ&PC                  2:40.69 9600728    2:53.85                                                                                                    
          1:22.57  2:53.85
  7. Naomi Rozema                  DZ&PC                  2:56.68 9901194    2:56.74                                                                                                    
          1:21.74  2:56.74
  8. Manon Manning                 Nova                   3:08.20 9904118    2:57.12                                                                                                    
          1:22.09  2:57.12
  9. Denise van Zetten             Octopus                2:49.60 9600932    2:58.95                                                                                                    
          1:25.63  2:58.95
 10. Lisa Westenberg               Eemsrobben             2:56.86 9804102    2:59.35                                                                                                    
          1:27.77  2:59.35
 11. Maaike Past                   Aquapoldro             2:54.51 9901598    2:59.43                                                                                                    
          1:22.41  2:59.43
 12. Marleen Welten                Deltasteur             2:58.23 9701526    2:59.64                                                                                                    
          1:29.72  2:59.64
 13. Anne Speelman                 Aqua 68                2:55.89 9706118    3:01.24                                                                                                    
          1:26.80  3:01.24
 14. Britt Schoonhoven             Octopus                2:52.94 9702468    3:07.10                                                                                                    
          1:29.14  3:07.10
 15. Kim Bouhuys                   De Kikker              3:02.10 9401756    3:12.28                                                                                                    
          1:31.39  3:12.28
 16. Astrid de Vegt                ZCNF '34               3:08.25 9800036    3:15.06                                                                                                    
          1:32.21  3:15.06
 17. Kelly Bosman                  Deltasteur             3:05.66 9900612    3:16.00                                                                                                    
          1:41.55  3:16.00
 18. Jeanette Wilkens              Vriledo                3:12.44 9800948    3:17.72                                                                                                    
          1:35.72  3:17.72
 19. Veronique Zweerus             Swol 1894              3:01.46 9603846    3:21.24                                                                                                    
          1:42.40  3:21.24
 20. Alien Waaijman                Swol 1894              3:19.45 9606134    3:22.14                                                                                                    
          1:38.92  3:22.14
 21. Ilse Weggemans                ZCNF '34               3:19.11 9902150    3:27.37                                                                                                    
          1:45.83  3:27.37
 22. Willemijn Vos                 Swol 1894              3:45.83 9506562    3:55.01          S8SB8SM8                                                                                  
          1:56.69  3:55.01
 DIS Danique Schulte               ZC Polaris             2:55.32 9802364                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Myrthe Nijkamp                Swol 1894                   NT 9904320    3:30.62                                                                                                    
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.48  3:30.62



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                                                                  Heren, 200m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 18:50                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffry van Zetten             Octopus                2:03.54 9500755    2:13.77                                                                                                    
          1:05.49  2:13.77
  2. Bart Verbon                   De Kikker              2:06.38 9302273    2:14.25                                                                                                    
          1:04.52  2:14.25
  3. Michiel Jorink                ZV Zwartsluis          2:06.59 8701613    2:14.90                                                                                                    
          1:05.99  2:14.90
  4. Derk Jan Speelman             Aqua 68                2:12.30 9602425    2:15.89                                                                                                    
          1:04.35  2:15.89
  5. David Smeele                  TriVia                 2:12.85 9604869    2:16.12                                                                                                    
          1:04.73  2:16.12
  6. Roald Blok                    Octopus                2:04.76 9302685    2:16.14                                                                                                    
          1:05.89  2:16.14
  7. Gert Norg                     Deltasteur             2:24.54 9401735    2:16.36                                                                                                    
          1:05.06  2:16.36
  8. Max de Ceuninck van Capelle   Deltasteur             2:12.75 9701203    2:17.74                                                                                                    
          1:06.45  2:17.74
  9. lars Bottelier                VZV                    2:22.77 9702681    2:18.44                                                                                                    
          1:04.08  2:18.44
 10. Rowan Keen                    ZC Borger              2:09.74 9500727    2:19.22                                                                                                    
          1:06.84  2:19.22
 11. Jorn Steenbergen              DZ&PC                  2:18.64 9700039    2:19.59                                                                                                    
          1:07.58  2:19.59
 12. Dinand Schutte                Deltasteur             2:19.82 9600335    2:20.04                                                                                                    
          1:08.89  2:20.04
 13. Stefan Ridderbos              Bubble                 2:33.17 9700851    2:25.93                                                                                                    
          1:10.70  2:25.93
 14. Ben Zentveld                  VZV                    2:22.85 9505835    2:28.06                                                                                                    
          1:09.86  2:28.06
 15. Lars Uijt de Boogaardt        Deltasteur             2:27.51 9704295    2:29.13                                                                                                    
          1:14.24  2:29.13
 16. Udo Weerink                   Z&PV de Veene          2:26.01 9406443    2:29.91                                                                                                    
          1:10.34  2:29.91
 17. Kevin Rozema                  DZ&PC                  2:25.86 9701451    2:31.25                                                                                                    
          1:11.79  2:31.25
 18. Roy Potze                     GZVW                   2:28.93 9702457    2:32.79                                                                                                    
          1:15.58  2:32.79
 19. Johan Arling                  Bubble                 2:25.26 9600735    2:34.02                                                                                                    
          1:14.22  2:34.02
 20. Gideon Teeuw                  Z&PV de Veene          2:37.85 9801237    2:34.90                                                                                                    
          1:15.18  2:34.90
 21. Quintin Stoetman              TriVia                 2:32.06 9800043    2:35.80                                                                                                    
          1:16.11  2:35.80
 22. Han Hollander                 Deltasteur             2:38.07 9800679    2:36.75                                                                                                    
          1:16.87  2:36.75
 23. Dennis Wildeboer              GZVW                   2:33.65 9800571    2:37.23                                                                                                    
          1:16.73  2:37.23
 24. Bjarne Daenen                 Deltasteur             2:30.04 9800675    2:40.60                                                                                                    
          1:17.09  2:40.60



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                                                                  Dames, 200m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 19:00                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renate Hemmes                 DZ&PC                  2:10.32 9600418    2:11.13                                                                                                    
          1:03.37  2:11.13
  2. Monique van de Struik         DZ&PC                  2:11.96 9502502    2:12.23                                                                                                    
          1:04.33  2:12.23
  3. Kim Anne Bouw                 DWK                    2:15.50 9000500    2:19.03                                                                                                    
          1:05.81  2:19.03
  4. Adaja Stoetman                TriVia                 2:10.60 9600348    2:19.60                                                                                                    
          1:08.36  2:19.60
  5. Juliëtte Hekman               Vriledo                2:28.38 9803914    2:27.43                                                                                                    
          1:12.20  2:27.43
  6. Marije Dankelman              Dedemsvaart-AC         2:33.39 9701502    2:28.22                                                                                                    
          1:12.29  2:28.22
  7. Hinke Groos                   DZ&PC                  2:29.85 9901768    2:31.14                                                                                                    
          1:12.78  2:31.14
  8. Sigrit Aarten                 Deltasteur             2:26.95 9302868    2:31.37                                                                                                    
          1:12.98  2:31.37
  9. Fitria Engelsman              ZPCA                   2:35.85 9801896    2:32.29                                                                                                    
          1:13.37  2:32.29
 10. Tara van Bottenburg           Octopus                2:19.09 9300114    2:32.30                                                                                                    
          1:13.12  2:32.30
 11. Inge Willemsen                ZPCA                   2:34.08 9801958    2:33.70                                                                                                    
          1:16.43  2:33.70
 12. Nynke Klokman                 DZ&PC                  2:23.52 9801424    2:33.76                                                                                                    
          1:15.48  2:33.76
 13. Blanca de Louw                Aquapoldro             2:28.42 9801268    2:34.50                                                                                                    
          1:14.26  2:34.50
 14. Sifra van Bottenburg          Octopus                2:23.32 9501178    2:34.54                                                                                                    
          1:13.14  2:34.54
 15. Lieke van Essen               Swol 1894              2:28.45 9502814    2:36.08                                                                                                    
          1:16.68  2:36.08
 16. Emma Arends                   TriVia                 2:32.85 9800972    2:38.14                                                                                                    
          1:16.29  2:38.14
 17. Marianne Arling               Bubble                 2:31.07 9800170    2:39.46                                                                                                    
          1:16.91  2:39.46
 18. Coqo Hendriks                 De Kikker              2:31.64 9800180    2:39.53                                                                                                    
          1:16.89  2:39.53
 19. Robin Weessies                Eemsrobben             2:41.28 9900696    2:40.03                                                                                                    
          1:16.84  2:40.03
 20. Jonne Kampen                  Swol 1894              2:39.93 9506504    2:42.47                                                                                                    
          1:18.03  2:42.47
 21. Yolanda de Vegt               ZCNF '34               2:44.30 9500328    2:46.09                                                                                                    
          1:20.75  2:46.09
 22. Alies Wagter                  Steenwijk 1934         2:42.95 9900840    2:48.36                                                                                                    
          1:21.44  2:48.36
 23. Naomi Habing                  De Plons               2:43.27 9402742    2:51.90                                                                                                    
          1:23.56  2:51.90
 24. Winnie de Vries               ZCNF '34               2:43.05 9601456    2:53.08                                                                                                    
          1:19.63  2:53.08
 25. Nian Vervoort                 Swol 1894                   NT 9900256    2:55.69                                                                                                    
          1:24.23  2:55.69
 26. Anouk Poelstra                Steenwijk 1934         2:53.34 9800166    2:59.33                                                                                                    
          1:23.24  2:59.33
 27. Bianca Knol                   Vriledo                2:45.65 9406150    2:59.66                                                                                                    
          1:25.80  2:59.66
 28. Randi Dekker                  Steenwijk 1934         3:00.24 9900842    3:00.26                                                                                                    
          1:27.80  3:00.26
 DIS Anna Werkman                  Steenwijk 1934              NT 9803620                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Kim Heerdink                  Dedemsvaart-AC         2:15.00 9001386                                                                                                               
AFGE Hilde Ybema                   Swol 1894              3:00.62 9705612                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                                  Meisjes, 100m rugslag                                                                   Minioren 4 en 5
23-4-2011 - 19:14                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marit Boxum                   ZV Zwartsluis          1:15.70 0000068    1:19.88                                                                                                    
  2. Frouke Beeksma                De Kikker              1:18.76 0000346    1:23.84                                                                                                    
  3. Josee Keizer                  GZVW                   1:20.07 0000264    1:26.93                                                                                                    
  4. Brigit van der Vegte          Octopus                1:21.54 0000714    1:28.67                                                                                                    
  5. Marieke Wildeboer             GZVW                   1:24.32 0100016    1:29.26                                                                                                    
  6. Dorien Bouter                 Swol 1894              1:39.07 0001798    1:39.50                                                                                                    
  7. Melissa van Raalte            Swol 1894              1:43.53 0004158    1:45.32                                                                                                    
  8. Daphne Rockers                De Kikker              1:45.18 0001376    1:48.03                                                                                                    
 DIS Marrit Steenbergen            DZ&PC                  1:13.26 0000086    1:13.96                                                                                                    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Noa Sanders                   De Kikker              1:44.89 0002542                                                                                                               


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                                                                  Jongens, 100m rugslag                                                                   Minioren 5 en 6
23-4-2011 - 19:14                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jacob de Roos                 DZ&PC                  1:15.85 9900553    1:16.93                                                                                                    
  2. Sebastiaan Rottier            TriVia                 1:25.40 0000147    1:23.37                                                                                                    
  3. Jelle Betten                  DZ&PC                  1:29.08 0001535    1:24.99                                                                                                    
  4. Lauren Nab                    De Kikker              1:22.67 9900023    1:25.37                                                                                                    
  5. Maik Huser                    De Kikker              1:25.34 9900265    1:25.98                                                                                                    
  6. Jarno Ottens                  Eemsrobben             1:30.84 0000273    1:26.15                                                                                                    
  7. Juri Dijkstra                 TriVia                 1:25.07 0002119    1:26.80                                                                                                    
  8. Koendert Kellner              DZ&PC                  1:27.89 0000237    1:29.44                                                                                                    
  9. Stefan Reinderink             DZ&PC                  1:27.50 9900787    1:30.62                                                                                                    
 10. Hendrik Broekema              Bubble                 1:33.42 0002205    1:31.78                                                                                                    
 11. Melle Fischer                 De Kikker              1:33.06 9900481    1:31.98                                                                                                    
 12. Remco Koelewijn               Steenwijk 1934         1:34.50 9900783    1:35.13                                                                                                    
 13. Robin Meima                   Octopus                1:39.67 9901143    1:37.48                                                                                                    
        * Handgeklokte tijd
 DIS Erik van der Linden           ZV Zwartsluis          1:18.80 9900311                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                                                                   Heren, 200m rugslag                                                                      Senioren Open
23-4-2011 - 19:20                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik Hagting                  DZ&PC                  2:05.63 9100829    2:14.18                                                                                                    
          1:05.07  2:14.18
  2. Bart Arendshorst              Z&PV de Veene          2:17.43 9300005    2:21.79                                                                                                    
          1:10.18  2:21.79
  3. Emile Manni                   Octopus                2:10.24 9001901    2:25.90                                                                                                    
          1:10.01  2:25.90
  4. Christian Renshoff            Octopus                2:18.86 9404343    2:29.74                                                                                                    
          1:12.24  2:29.74
  5. Wessel Everloo                Z&PV de Veene          2:32.47 8906597    2:30.78                                                                                                    
          1:15.25  2:30.78
  6. Friso van der Meulen          Aqua 68                2:29.16 9800617    2:35.02                                                                                                    
          1:15.93  2:35.02
  7. Eko Doedel                    ZPCA                   2:31.00 9600543    2:38.45                                                                                                    
          1:18.18  2:38.45
  8. Richard Sebregts              Swol 1894              2:38.00 8301925    2:41.00                                                                                                    
          1:18.56  2:41.00
  9. Twan Vinke                    ZV Zwartsluis          2:41.26 9600153    2:46.36                                                                                                    
          1:20.74  2:46.36
 10. Mathieu Boers                 Z&PV de Veene          2:52.01 9800187    2:48.07                                                                                                    
          1:24.45  2:48.07
 11. Joost Hinnen                  Z&PV de Veene          2:58.01 9804211    2:52.84                                                                                                    
          1:24.99  2:52.84
 12. Arend-Jan Ooms                Swol 1894              2:52.92 9702169    2:55.03                                                                                                    
          1:27.31  2:55.03
 13. Leon Doesburg                 Vriledo                2:50.86 9702073    2:56.10                                                                                                    
          1:27.34  2:56.10
 14. Emiel van Essen               Swol 1894                   NT 9702925    3:04.04                                                                                                    
          1:32.21  3:04.04
 15. Alex Huizenga                 ZV Zwartsluis          3:11.09 9800687    3:28.09                                                                                                    
          1:43.61  3:28.09



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                                                                   Dames, 200m rugslag                                                                      Senioren Open
23-4-2011 - 19:28                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike van Veen               Dedemsvaart-AC         2:19.95 9700292    2:28.49                                                                                                    
          1:11.96  2:28.49
  2. Sabine van den Hoeven         Z&PV de Veene          2:34.71 9600014    2:32.82                                                                                                    
          1:14.46  2:32.82
  3. Annelinde Veldman             ZPCA                   2:25.64 9302758    2:40.19                                                                                                    
          1:15.30  2:40.19
  4. Kirsten Nieboer               TriVia                 2:32.21 9501988    2:40.80                                                                                                    
          1:17.46  2:40.80
  5. Gea Hagting                   Nova                   2:40.00 8801584    2:40.94                                                                                                    
          1:18.94  2:40.94
  6. Kirsten Bies                  Dedemsvaart-AC         2:38.37 9800516    2:41.66                                                                                                    
          1:20.55  2:41.66
  7. Kim Franken                   GZVW                   2:35.91 9602688    2:42.74                                                                                                    
          1:20.68  2:42.74
  8. Esther Hulsing                TriVia                 2:37.38 9601080    2:43.27                                                                                                    
          1:21.36  2:43.27
  9. Marije Oosterhuis             Eemsrobben             2:46.45 9500318    2:43.66          S10SB9SM10                                                                                
          1:20.83  2:43.66
 10. Marlinde Schoonbeek           TriVia                 2:37.08 9801056    2:45.46                                                                                                    
          1:20.25  2:45.46
 11. Zoë Hendriks                  De Kikker              2:40.50 9405016    2:47.89                                                                                                    
          1:21.18  2:47.89
 12. Tialda Prins                  Eemsrobben             2:51.40 9801310    2:49.59                                                                                                    
          1:24.59  2:49.59
 13. Janine de Groot               ZC Borger              2:51.53 9500092    2:56.44                                                                                                    
          1:26.19  2:56.44
 14. Naomi Rozema                  DZ&PC                  2:56.64 9901194    2:56.62                                                                                                    
          1:25.00  2:56.62
 15. Bregje Tingen                 ZCNF '34               2:54.01 9500960    2:57.09                                                                                                    
          1:25.73  2:57.09
 16. Sanne Ditzel                  Aquapoldro             3:02.50 9901092    3:03.61                                                                                                    
          1:31.02  3:03.61
 17. Bernadette Baron              De Kikker              2:57.25 9601612    3:06.11                                                                                                    
          1:32.71  3:06.11
 18. Jeanette Wilkens              Vriledo                3:10.16 9800948    3:15.68                                                                                                    
          1:37.28  3:15.68
 19. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       3:04.37 9901084    3:16.83                                                                                                    
          1:41.99  3:16.83
 DIS Vera Kraijer                  Swol 1894              2:42.42 9206688                                                                                                               
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
 DIS Felicia Swets                 Aquapoldro             2:39.93 9801272    2:47.15                                                                                                    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:20.45  2:47.15
 DIS Lisa uit den Bosch            Steenwijk 1934              NT 9901506    4:06.67                                                                                                    
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:57.52  4:06.67
AFGE Romi kampen                   Swol 1894                   NT 9705588                                                                                                               



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                                                                  Heren, 100m schoolslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 19:38                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brenn Diephuis                TriVia                 1:12.51 9504705    1:13.91                                                                                                    
  2. Marcel van Essen              Octopus                1:09.07 9400019    1:13.92                                                                                                    
  3. Levi Hilbolling               TriVia                 1:11.90 9500593    1:15.32                                                                                                    
  4. Albert van Piekeren           Octopus                1:10.00 8401767    1:16.29                                                                                                    
  5. Frank Bruins                  ZC Polaris             1:15.48 9603489    1:17.33                                                                                                    
  6. Casper Muselaers              Octopus                1:14.00 9600399    1:18.24                                                                                                    
  7. Henri Kragt                   Deltasteur             1:11.98 8701865    1:18.59                                                                                                    
  8. Oebele van der Velde          DZ&PC                  1:16.04 9502731    1:19.07                                                                                                    
  9. Peter Hummel                  De Kikker              1:16.60 9300699    1:20.01                                                                                                    
 10. Erik Nijholt                  DZ&PC                  1:15.64 9401349    1:20.77                                                                                                    
 11. Stan Ruessink                 Octopus                1:17.74 9700829    1:22.07                                                                                                    
 12. Berend Schenk                 Swol 1894              1:17.80 9204287    1:22.42                                                                                                    
 13. Pascal Klopstra               GZVW                   1:19.51 9600667    1:23.35                                                                                                    
 14. Vincent Visser                SG. Bolsward-Workum    1:24.90 9700395    1:26.93                                                                                                    
 15. Sjaak van den Berg            Oude Veer              1:30.00 8400111    1:31.15          S9SB8                                                                                     
 16. Quintin Stoetman              TriVia                 1:29.82 9800043    1:32.84                                                                                                    
 17. Lucas Vaessen                 Vriledo                1:30.56 9402123    1:33.46                                                                                                    
 18. Jan Willem Veldman            ZPCA                   1:31.17 9800277    1:39.27                                                                                                    
 19. Bas Hurink                    Swol 1894              1:41.83 9803861    1:44.01                                                                                                    
 20. Han Hollander                 Deltasteur             1:43.06 9800679    1:46.78                                                                                                    
 21. William Wilkens               Vriledo                1:35.94 9600951    1:48.76                                                                                                    
 22. Thom van Essen                Swol 1894              1:43.54 9900429    1:50.81                                                                                                    
 DIS Thimo Brand                   Swol 1894              1:21.34 9702589                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                                                                  Dames, 100m schoolslag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 19:44                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Suzanne Brummel               Octopus                1:14.95 9401366    1:18.35                                                                                                    
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:12.89 9400416    1:19.10                                                                                                    
  3. Renate Hemmes                 DZ&PC                  1:16.51 9600418    1:20.48                                                                                                    
  4. Willeke Jonkman               DZ&PC                  1:18.72 9604304    1:20.87                                                                                                    
  5. Floor Rüwen                   De Plons               1:17.70 9402746    1:21.43                                                                                                    
  6. Willemein Hoving              TriVia                 1:18.53 9800106    1:23.00                                                                                                    
  7. Christel Vinke                ZV Zwartsluis          1:19.76 9400152    1:24.39                                                                                                    
  8. Cecily Sadowski               Aquapoldro             1:23.19 9500188    1:24.83                                                                                                    
  9. Eva Visscher                  Deltasteur             1:24.19 9402722    1:28.12                                                                                                    
 10. Carmen ter Weele              Octopus                1:22.91 9800384    1:28.81                                                                                                    
 11. Anouk Zuidema                 TriVia                 1:20.58 9801654    1:29.38                                                                                                    
 12. Roos Eilers                   ZV Zwartsluis          1:26.29 9700630    1:30.39                                                                                                    
 13. Jill Muller                   DZ&PC                  1:25.89 9600728    1:31.28                                                                                                    
 14. Iris Visser                   ZPCA                   1:22.77 9504784    1:32.14                                                                                                    
 15. Dagmar Veldman                Eemsrobben             1:28.24 9802300    1:33.11                                                                                                    
 16. Iris Rüwen                    De Plons               1:28.39 9003230    1:34.68                                                                                                    
 17. Renate Zweerus                Swol 1894              1:30.95 9504988    1:36.92                                                                                                    
 18. Nian Vervoort                 Swol 1894              1:34.48 9900256    1:37.77                                                                                                    
 19. Lisa Westenberg               Eemsrobben             1:33.45 9804102    1:38.25                                                                                                    
 20. Suzanne Kah                   De Plons               1:34.67 9803312    1:39.48                                                                                                    
 21. Rosanne Schrijer              Deltasteur             1:36.54 9702306    1:39.76                                                                                                    
 22. Ismay de Vries                Aqua 68                1:42.66 9804752    1:39.81                                                                                                    
 23. Sanne Stam                    Deltasteur             1:35.50 9700096    1:40.04                                                                                                    
 24. Carmen Märsylä                ZPCA                   1:28.19 9405244    1:40.64                                                                                                    
 25. Arianne Jonkman               ZCNF '34               1:34.32 9801590    1:41.84                                                                                                    
 26. Debbie uit den Bosch          Steenwijk 1934         1:41.60 9801318    1:42.82                                                                                                    
 27. Randi Dekker                  Steenwijk 1934         1:36.60 9900842    1:42.86                                                                                                    
 28. Rianne Weggemans              ZCNF '34               1:38.16 9703306    1:43.11                                                                                                    
 29. Alien Waaijman                Swol 1894              1:42.80 9606134    1:44.82                                                                                                    
 30. Lisa van Riel                 Swol 1894              1:46.71 9805652    1:47.62                                                                                                    
 31. Eliza van der Werf            Steenwijk 1934         1:44.32 9900728    1:49.05                                                                                                    
 32. Willemijn Vos                 Swol 1894              1:51.51 9506562    1:57.71          S8SB8SM8                                                                                  



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                                                                  Heren, 400m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 19:54                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rowan Keen                    ZC Borger              4:31.97 9500727    4:31.07                                                                                                    
          1:05.05  2:14.40  3:24.31  4:31.07
  2. Sjors Boverhoff               Octopus                4:25.60 9500741    4:36.90                                                                                                    
          1:04.89  2:16.61  3:28.51  4:36.90
  3. Jeffry van Zetten             Octopus                4:21.71 9500755    4:38.50                                                                                                    
          1:05.87  2:17.74  3:29.85  4:38.50
  4. Floris Manni                  Octopus                4:24.76 8805679    4:53.23                                                                                                    
          1:07.27  2:22.37  3:38.13  4:53.23
  5. Olivier Victor van de Voort   ZCNF '34               5:06.94 9703035    4:54.79          S10SM10                                                                                   
          1:08.95  2:23.70  3:40.06  4:54.79
  6. Jelmer Groos                  DZ&PC                  4:58.09 9602945    5:03.49                                                                                                    
          1:12.87  2:31.45  3:49.08  5:03.49
  7. Stijn Buurman                 Nova                   5:00.42 9700337    5:05.63                                                                                                    
          1:10.76  2:29.15  3:49.85  5:05.63
  8. Wouter Oversteegen            Swol 1894              4:52.00 9505589    5:11.16                                                                                                    
          1:10.29  2:29.15  3:50.40  5:11.16
  9. Sepp Kalter                   Dedemsvaart-AC         5:10.38 9704327    5:13.15                                                                                                    
          1:11.39  2:30.68  3:53.95  5:13.15
 10. Axel Julius                   Octopus                5:10.84 9702221    5:16.45                                                                                                    
          1:11.13  2:31.92  3:55.82  5:16.45
 11. Marcel Groen                  GZVW                   5:13.60 9700239    5:19.21                                                                                                    
          1:13.77  2:36.02  3:59.48  5:19.21
 12. Lars Uijt de Boogaardt        Deltasteur                  NT 9704295    5:21.21                                                                                                    
          1:16.38  2:40.80  4:04.67  5:21.21
 13. Gert Muntendam                Eemsrobben             5:37.20 9700115    5:32.59                                                                                                    
          1:15.84  2:40.59  4:07.91  5:32.59
 14. Denny Olde Agterhuis          HZ&PC Heerenveen       5:26.69 9801235    5:39.82                                                                                                    
          1:17.09  2:44.93  4:15.34  5:39.82
 DIS Mark Arendshorst              Z&PV de Veene          4:44.41 9400303                                                                                                               
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                                                                  Dames, 400m vrije slag                                                                    Senioren Open
23-4-2011 - 20:06                                                                                                                                                                Results
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd                                                                                                    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith Veldman                Eemsrobben             4:53.11 9702422    4:50.74                                                                                                    
          1:09.30  2:24.49  3:39.13  4:50.74
  2. Kim Anne Bouw                 DWK                    4:44.02 9000500    5:02.54                                                                                                    
          1:10.21  2:27.62  3:45.97  5:02.54
  3. Iris Riezebos                 Deltasteur             5:06.95 9400114    5:04.32                                                                                                    
          1:10.90  2:30.92  3:50.23  5:04.32
  4. Hannah Teeuw                  Z&PV de Veene          5:24.02 9601128    5:10.33                                                                                                    
          1:11.05  2:30.61  3:51.88  5:10.33
  5. Juliëtte Hekman               Vriledo                6:04.36 9803914    5:18.39                                                                                                    
          1:16.08  2:38.15  3:59.68  5:18.39
  6. Denise van Zetten             Octopus                5:20.07 9600932    5:24.91                                                                                                    
          1:14.39  2:38.27  4:04.04  5:24.91
  7. Annick van der Kraats         Z&PV de Veene          5:32.01 9800808    5:25.27                                                                                                    
          1:15.77  2:39.78  4:04.37  5:25.27
  8. Laura Oosterbroek             Swol 1894              5:08.42 8803264    5:28.32                                                                                                    
          1:15.99  2:40.29  4:05.27  5:28.32
  9. Marleen Welten                Deltasteur             5:37.98 9701526    5:32.43                                                                                                    
          1:19.63  2:45.33  4:10.93  5:32.43
 10. Coqo Hendriks                 De Kikker              5:26.55 9800180    5:34.15                                                                                                    
          1:19.56  2:43.30  4:09.44  5:34.15
 11. Lieke van Essen               Swol 1894              5:32.38 9502814    5:34.74                                                                                                    
          1:18.94  2:45.36  4:12.63  5:34.74
 12. Daphne Jurriëns               Z&PV de Veene          5:54.82 9900316    5:46.45                                                                                                    
          1:21.26  2:50.79  4:21.57  5:46.45
 13. Lauri Lesscher                Z&PV de Veene          5:55.20 9900318    5:56.44                                                                                                    
          1:23.90  2:55.79  4:28.03  5:56.44
 14. Veronique Zweerus             Swol 1894              5:42.55 9603846    5:56.90                                                                                                    
          1:24.29  2:58.30  4:32.63  5:56.90
 15. Chiara Olde Agterhuis         HZ&PC Heerenveen       6:10.13 9901084    6:19.22                                                                                                    
          1:32.91  3:12.33  4:51.15  6:19.22
AFGE Bianca Knol                   Vriledo                6:45.66 9406150                                                                                                               



SPLASH Meet Manager 11Registered to DZ&PC