Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 5
Haelen, 17.4.2011


Programmanr. 1
17-4-2011 - 14:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Marjolein SchoonheimDe RoersoppersNT00002501:25.423:00.006:06.92
2.Sarine van RijtPatrickNT00011941:28.233:10.896:32.67
3.Sharon WolfsPatrickNT00048001:28.903:11.756:37.09
4.Lynn SaldenPatrickNT00044661:35.843:24.606:55.42
5.Amy MoorenDe RoersoppersNT00003601:40.483:26.706:59.17
6.Jolie DielemansRzNT00016301:42.003:32.977:07.18
7.Lotte BeckersPatrickNT00008341:49.023:50.057:40.25
8.Anne MayerRzNT00043141:42.203:40.487:42.73
9.Kelly van der SluizenRzNT00016281:48.323:46.207:43.14


<< TOP >>
Programmanr. 2
17-4-2011 - 14:16
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Neri EuwesNoord Limburg(SG)1:52.4802000741:46.17
2.Fleur BeckersPatrick1:54.3502002561:48.88
3.Anne van MegenHzpc1:52.2602005821:54.69
4.Lotte VerhaeghHzpcNT02015582:03.90
Anouk SeurenHzpcNT02020782:03.90
6.Lynn VallenHzpcNT02018402:07.34
7.Pleun van den BerghHzpcNT02019522:07.65
8.Ilse HuijsHzpcNT03005322:15.60
9.Laura OttenHzpcNT03007202:19.80
DISMarlijn ZwartHzpcNT0300972
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISMascha ElbersNoord Limburg(SG)NT02005602:34.13
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISAmber SarisNoord Limburg(SG)NT02019642:47.29
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 3
17-4-2011 - 14:23
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël VlijtPatrick36.74010018337.18
2.Stefan TomicicRz40.29010127139.22
3.Enzo SchmetzerDe Roersoppers43.97010043941.48
4.Tim van PollDe Roersoppers43.57010150142.26
5.Joris KnoopsRz47.51010126743.50
6.Alex van der ZandenHzpc49.13010225944.51
7.Daan WijnandsDe Roersoppers46.60020012745.07
8.Joën VerstappenRZL46.21020049545.20
9.Yulian de RidderRz46.30010234145.42
10.Stijn GehlenDe Roersoppers47.27010064947.17
11.Mike JansenDe Roersoppers49.69020015149.69
12.Jelle SlotsHzpc53.92010225750.29
13.Sjoerd SpeeHzpc1:01.02010245954.02
14.Dennis ZandersHzpc1:05.13020107558.51
15.Eloy MoorenDe Roersoppers55.95010065159.83FJ 1
16.Ian de VriesHzpcNT030049559.83FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 4
17-4-2011 - 14:30
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Imke van den HoefHzpc3:27.15010155241.953:09.05
2.Noa de VriesHzpc3:36.74010155642.453:11.55
3.Daphne BroenRzNT010162247.633:41.54
4.Chanour MercelinaDe RoersoppersNT010137454.103:46.29
5.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)NT010048055.143:50.75
6.Lieke MeulenkampHzpc4:06.5101015541:00.473:56.92
7.Kiki de NiesDe RoersoppersNT01008701:02.834:05.86
DISLoes GelissenDe RoersoppersNT010216657.863:58.70
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 5
17-4-2011 - 14:38
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bo SnijdersRZL36.63000003335.59
2.Giel van MegenHzpc37.30000026536.95
3.Rik PeppingNoord Limburg(SG)43.64000355939.54
4.Twan SwagtenDe Roersoppers42.06000112340.01
5.Wouter de GrootNoord Limburg(SG)42.79000225340.66
6.Rick VervoortDe Roersoppers46.90000235341.13
7.Dennis JakobsHzpc49.12000343551.04


<< TOP >>
Programmanr. 6
17-4-2011 - 14:41
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers1:34.6400002501:31.12
2.Amy MoorenDe Roersoppers1:42.9500003601:39.80
3.Sarine van RijtPatrick1:40.9200011941:40.98
4.Lynn SaldenPatrick1:44.5300044661:41.54
5.Jolie DielemansRzNT00016301:42.18
6.Sharon WolfsPatrickNT00048001:43.52
7.Evie TobbenRZLNT0003160FJ 11:43.80
8.Anne MayerRzNT0004314FJ 21:43.80
9.Lotte BeckersPatrick1:49.9500008341:48.69
10.Inge JacobsRZL2:00.3600031581:50.29
11.Kelly van der SluizenRzNT00016281:50.77
12.Nathalie SchreursRZLNT00034601:58.36
13.Nian WeltersRZL2:07.8200036942:02.98


<< TOP >>
Programmanr. 7
17-4-2011 - 14:51
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Koen KosterHzpc1:18.6099005171:18.15
2.Cas LouwartsRz1:34.3099012491:24.50
3.Sander AertsHzpc1:31.7599020451:30.86
4.Roel WijnandsDe Roersoppers1:34.0699018771:31.04
5.Daan ZendenDe Roersoppers1:34.3699006671:32.48
6.Roel SlobbePatrick1:34.0699012871:33.79
7.Mariano PaulussenPatrick1:44.9499012831:40.70
8.Tjeu GehlenDe Roersoppers1:47.4999005351:41.95
9.Pasha WekenHzpc1:58.4599030671:48.32
10.Luuk MeertenDe Roersoppers2:01.2999034271:54.82
11.Martijn VerheydenPatrick2:03.1999033012:01.05
NGServe NelissenDe Roersoppers1:25.769900579


<< TOP >>
Programmanr. 8
17-4-2011 - 14:59
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Serafina VlijtDe Roersoppers2:51.83980114235.852:51.08
2.Shae BoursRz2:53.28980398239.672:51.57
3.Celine BuijssenHzpc2:54.07980148440.672:58.51
4.Amber ThevissenDe Roersoppers3:02.47990091841.053:04.46
5.Ydwien VervoortDe Roersoppers3:09.16980103242.933:07.63
6.Sterre SchlicherRz3:14.21990167244.653:08.40
7.Alette LitjensHzpc3:09.76980222044.593:10.29
8.Hilde LitjensHzpc3:14.71990115644.673:17.07
9.Shania VisserRz3:23.71990279443.253:17.36
10.Daphne DolsRZL3:32.73990462249.923:24.16
11.Jiska van RijtPatrick3:25.39990188048.543:27.36
12.Beau GeenenRZL3:33.74990232051.593:29.83
13.Anne van StraatenPatrick3:35.23990188448.453:31.88
14.Valerie SchmitzDe Roersoppers3:47.06980103049.833:34.33
15.Eva VullersDe Roersoppers4:20.26990184852.963:54.08
16.Nina ClaessenPatrickNT990468056.393:55.86
DISMarloes JanssenHzpc3:36.36990412845.713:21.02
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGSanne ViltersDe Roersoppers3:46.239903438


<< TOP >>
Programmanr. 9
17-4-2011 - 15:21
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ivo GrosveldRZL2:28.2297024831:07.332:20.51
2.Tim PeetersRz2:35.2497003631:12.712:28.95
3.Koen WijnandsDe Roersoppers2:44.0698002471:14.162:32.62
4.Kevin HobbelPatrick3:07.6497049151:17.202:36.64
5.Max PeutenHzpc2:35.7998004311:14.702:37.54
6.Lars HobusRZL2:49.8298049351:16.302:39.63
7.Luuk WillemsPatrick2:48.0797031911:20.142:42.33
8.Lars HamacherPatrick2:52.9397031891:19.102:42.42
9.Jack MeertenDe Roersoppers3:02.0697043771:19.382:44.99
10.Mark TiemersmaDe Roersoppers2:45.8897002251:21.872:45.77
11.Robbin VonkDe Roersoppers2:42.3698007371:22.022:47.98
12.John MeertenDe Roersoppers2:50.5797043751:20.122:50.65
13.Sven GeenenRZL3:07.3798026951:19.542:51.89
14.Pieter OttenHzpc2:51.5698009371:22.022:52.42
15.Chris VerheesenPatrick3:06.7497013791:23.472:55.42
16.Daan GehlenDe Roersoppers3:34.1097016371:26.083:02.36
17.Bart VersteegenNoord Limburg(SG)3:15.4197047991:27.083:03.83
18.Camiel HeijnenPatrick3:16.6498045131:27.833:03.92
19.Pim VrehenPatrick3:25.6498035251:32.003:09.86
20.Erik WingersRz3:31.5998031191:36.473:14.94
21.Erik BroensRZL3:30.7597024811:34.963:21.05
22.Jasper StrijpPatrickNT98043991:41.513:24.11
23.Stan KnoopsRz3:48.5098031171:43.193:30.02
24.Luuk BroensRZL3:26.6798026931:40.003:31.77
NGZjef NelissenDe Roersoppers2:46.209701679


<< TOP >>
Programmanr. 10
17-4-2011 - 15:49
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Fleur BeckersPatrick44.39020025643.33FJ 1
2.Neri EuwesNoord Limburg(SG)47.51020007443.33FJ 2
3.Anne van MegenHzpc48.96020058248.42
4.Lotte VerhaeghHzpc58.49020155848.48
5.Pleun van den BerghHzpc54.89020195249.86
6.Lynn VallenHzpc48.02020184050.36
7.Anouk SeurenHzpc1:01.73020207851.86
8.Marlijn ZwartHzpcNT030097255.20
9.Ilse HuijsHzpcNT03005321:02.27
10.Laura OttenHzpcNT03007201:03.23
11.Mascha ElbersNoord Limburg(SG)1:15.7002005601:04.64
12.Amber SarisNoord Limburg(SG)NT02019641:16.02


<< TOP >>
Programmanr. 11
17-4-2011 - 15:54
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Daniël VlijtPatrickNT01001831:36.70
2.Enzo SchmetzerDe Roersoppers2:04.0101004391:49.01
3.Tim van PollDe RoersoppersNT01015011:49.14
4.Joris KnoopsRzNT01012671:57.91
5.Joën VerstappenRZLNT02004951:58.23
6.Alex van der ZandenHzpc2:09.3501022592:00.17
7.Mike JansenDe RoersoppersNT02001512:01.67
8.Daan WijnandsDe RoersoppersNT02001272:02.36
9.Jelle SlotsHzpcNT01022572:06.59
10.Yulian de RidderRzNT01023412:07.67
11.Stijn GehlenDe RoersoppersNT01006492:08.95
12.Eloy MoorenDe RoersoppersNT01006512:12.54
DISStefan TomicicRzNT01012711:39.23
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISDennis ZandersHzpcNT02010752:19.02
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 12
17-4-2011 - 16:03
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Imke van den HoefHzpc33.75010155234.96
2.Noa de VriesHzpc36.15010155635.11
3.Chanour MercelinaDe Roersoppers40.47010137438.16
4.Daphne BroenRz41.45010162239.77
5.Lieke MeulenkampHzpc43.07010155442.89
6.Loes GelissenDe Roersoppers1:00.06010216643.97
7.Channa van BoxtelNoord Limburg(SG)47.28010048044.45
8.Kiki de NiesDe Roersoppers45.54010087046.39
9.Britt JacobsRZL51.37010165049.98


<< TOP >>
Programmanr. 13
17-4-2011 - 16:08
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Bo SnijdersRZLNT000003346.693:20.51
2.Giel van MegenHzpcNT000026548.303:21.83
3.Wouter de GrootNoord Limburg(SG)NT000225352.023:35.33
4.Rik PeppingNoord Limburg(SG)NT000355956.543:50.96
5.Rick VervoortDe RoersoppersNT000235359.824:04.70
DISTwan SwagtenDe RoersoppersNT000112357.003:54.67
VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht., + dis SA-


<< TOP >>
Programmanr. 14
17-4-2011 - 16:14
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd100m200m300m400m
1.Koen KosterHzpc5:17.6999005171:13.372:32.835:08.55
2.Sander AertsHzpc6:28.7799020451:24.422:59.706:06.92
3.Daan ZendenDe Roersoppers6:45.0099006671:27.763:04.686:12.46
4.Roel WijnandsDe Roersoppers6:41.8299018771:28.643:05.576:14.51
5.Cas LouwartsRzNT99012491:30.313:07.006:23.18
6.Mariano PaulussenPatrick7:40.5799012831:37.823:28.576:59.55
7.Tjeu GehlenDe Roersoppers8:03.7299005351:38.173:28.707:00.70
8.Pasha WekenHzpcNT99030671:51.333:50.937:42.65
9.Martijn VerheydenPatrickNT99033011:48.043:52.298:04.23
10.Luuk MeertenDe RoersoppersNT99034271:49.513:57.048:09.45
NGServe NelissenDe Roersoppers6:25.319900579
NGRoel SlobbePatrickNT9901287


<< TOP >>
Programmanr. 15
17-4-2011 - 16:35
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Serafina VlijtDe Roersoppers2:36.28980114234.871:12.522:27.09
2.Shae BoursRz2:29.9898039821:13.192:28.14
3.Celine BuijssenHzpc2:40.93980148438.391:20.292:44.04
4.Alette LitjensHzpc2:45.16980222038.321:22.042:47.98
5.Sterre SchlicherRz2:56.4199016721:23.342:48.98
6.Amber ThevissenDe Roersoppers2:57.57990091838.001:22.892:50.57
7.Ydwien VervoortDe Roersoppers3:03.8298010321:24.602:51.39
8.Hilde LitjensHzpc2:53.41990115640.341:27.532:56.79
9.Daphne DolsRZL3:06.5099046221:28.473:00.48
10.Shania VisserRz3:09.67990279442.391:29.083:05.61
11.Jiska van RijtPatrick3:12.93990188042.671:32.293:08.23
12.Valerie SchmitzDe Roersoppers3:15.2098010301:33.263:08.78
13.Marloes JanssenHzpc3:09.16990412842.571:31.743:09.13
14.Anne van StraatenPatrick3:22.36990188440.291:28.703:10.95
15.Beau GeenenRZL3:11.64990232043.421:33.023:13.60
16.Eva VullersDe Roersoppers3:59.3799018481:47.313:36.38
17.Nina ClaessenPatrick4:19.38990468051.301:51.833:45.88
NGSanne ViltersDe Roersoppers3:45.169903438


<< TOP >>
Programmanr. 16
17-4-2011 - 16:56
Jongens, 200m wisselslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ivo GrosveldRZL2:43.11970248332.272:36.38
2.Koen WijnandsDe Roersoppers2:49.56980024739.682:51.52
3.Tim PeetersRzNT970036340.272:54.63
4.Luuk WillemsPatrick3:08.28970319145.263:05.04
5.Kevin HobbelPatrick3:14.03970491545.573:06.04
6.Lars HobusRZL3:19.20980493542.063:06.91
7.Jack MeertenDe Roersoppers3:15.26970437741.413:07.26
8.Lars HamacherPatrick3:08.60970318941.153:07.73
9.Max PeutenHzpc3:14.17980043144.573:07.76
10.Mark TiemersmaDe Roersoppers3:10.60970022543.583:08.35
11.John MeertenDe Roersoppers3:21.00970437542.663:11.71
12.Pieter OttenHzpc3:19.89980093745.393:14.86
13.Sven GeenenRZL3:19.68980269542.733:20.60
14.Robbin VonkDe Roersoppers3:20.64980073750.523:21.32
15.Chris VerheesenPatrick3:25.84970137948.733:25.02
16.Bart VersteegenNoord Limburg(SG)3:33.51970479947.183:28.01
17.Pim VrehenPatrick3:43.70980352555.963:37.11
18.Daan GehlenDe Roersoppers3:21.20970163755.323:40.89
19.Erik BroensRZL3:56.95970248159.293:51.16
20.Stan KnoopsRzNT980311756.263:55.42
DISErik WingersRzNT9803119
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
DISCamiel HeijnenPatrick3:49.12980451351.453:35.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISJasper StrijpPatrickNT980439957.343:50.60
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISLuuk BroensRZL4:02.07980269357.153:56.76
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NGZjef NelissenDe Roersoppers3:03.769701679