Speedo 5
De Meern (NED),    17-4-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
17-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 5:34.13 0002350    5:31.13           
          1:15.09  2:39.19  5:31.13
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 6:06.93 0000812    5:58.48           
          1:25.70  2:58.78  5:58.48
  3. Renske Bijeman,               Uzsc                        NT 0000806    6:18.40           
          1:30.88  3:10.21  6:18.40
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                      NT 0000810    6:37.25           
          1:37.47  3:20.83  6:37.25
  5. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn               NT 0000224    6:44.75           
          1:32.68  3:15.97  6:44.75
  6. Tara Haze                     GoSwim                      NT 0002892    6:53.02           
          1:37.31  3:22.40  6:53.02
  7. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn               NT 0000656    6:57.02           
          1:38.31  3:24.45  6:57.02
  8. Anne Middelkoop               Ijzpc                       NT 0002606    7:20.27           
          1:38.80  3:31.89  7:20.27
AFGE June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
17-4-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Monica Walen                  De Haaien              2:07.48 0200428    1:50.56           
          1:50.56
  2. Femke van Boheemen            De Haaien              1:53.92 0201506    1:52.71           
          1:52.71
  3. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:00.86 0200360    2:00.12           
          2:00.12
  4. Dóga Tutar                    Aquarijn                    NT 0201205    2:16.50           
          2:16.50
  5. Joëlle Engel                  Woerden                     NT 0300276    2:34.91           
          2:34.91
 DIS Carmen Assila                 De Haaien              2:06.34 0201048    2:27.79           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
          2:27.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-4-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel         NT 101667       38.07           
  2. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist           43.96 0101817      38.98           
  3. Rick Haanschoten              De Haaien                41.47 0100291      39.97           
  4. Tim Haanschoten               De Haaien                50.36 0300163      48.04           
  5. Ishak Özdemir                 GoSwim                   50.10 0102061      48.56           
  6. Delano van den Bosch          Ijzpc                    48.56 0200237      48.85           
  7. Martijn Onverzaagt            Woerden                  52.36 0101239      54.66           
  8. Lukas Haze                    GoSwim                      NT 0300289      57.38           
  9. Tristan Kornet                GoSwim                 1:12.69 0200297      59.56           
 10. Freek van Doorn               De Haaien                54.39 0300165    1:00.70           
 DIS Wim van Duuren                Woerden                  46.40 0102103                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Sean Isyk                     Aquarijn               1:11.39 0201365                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
17-4-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  Ijzpc                  3:33.46 0101282    3:21.78           
            47.66  1:38.03  3:21.78
  2. Saskia Pietersen              GoSwim                      NT 0101580    3:27.60           
            48.90  1:39.24  3:27.60
  3. Yara Weldam                   Aquarijn               3:45.82 0102762    3:31.17           
            51.16  1:47.24  3:31.17
  4. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn               NT 0100770    3:40.17           
            52.93  1:45.10  3:40.17
  5. Sigrid van Stralen            Ijzpc                       NT 0101288    3:58.06           
          1:00.01  2:02.41  3:58.06
  6. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn               NT 0100080    3:59.74           
            55.49  3:59.74
 DIS Joy de Jong                   Ijzpc                       NT 0101284    4:29.85           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., VC
          1:05.31  2:14.18  4:29.85
AFGE Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
17-4-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roan Buijs                    Aquarijn                 33.95 0001775      32.98           
  2. Sem Voormolen                 De Haaien                38.58 0000497      35.39           
  3. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien                37.25 0002711      35.88           
  4. Thomas Groenendijk            Aquarijn                 38.42 0002961      36.96           
  5. Kobus Kuipers                 De Haaien                39.74 0000511      38.32           
  6. Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn            39.58 0001291      38.35 FJ 1      
  7. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn            39.67 0001713      38.35 FJ 2      
  8. Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn            41.76 0000701      42.14           
  9. Lennart van Aggelen           GoSwim                   50.41 0002101      43.97           
 10. Bram Hendriks                 SG Vecht&Rijn            49.81 0000931      48.61           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
17-4-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:23.07 0002350    1:21.52           
          1:21.52
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:24.73 0000812    1:30.69           
          1:30.69
  3. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:31.46 0000810    1:36.66           
          1:36.66
  4. Renske Bijeman,               Uzsc                   1:40.70 0000806    1:38.40           
          1:38.40
  5. Laura Butter                  SG Vecht&Rijn          1:42.92 0001916    1:39.18           
          1:39.18
  6. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          1:37.94 0000224    1:39.78           
          1:39.78
  7. Tara Haze                     GoSwim                 1:46.41 0002892    1:40.54           
          1:40.54
  8. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          1:39.20 0000656    1:41.08           
          1:41.08
  9. Anne Middelkoop               Ijzpc                  1:46.16 0002606    1:52.44           
          1:52.44
 10. Kelly Kurowski                Aquarijn               2:02.99 0004230    1:56.01           
          1:56.01
AFGE June van Groesen              Zwemclub Zeist         1:48.89 0003880                      
AFGE Amina Bachounda               Aquarijn               2:09.45 0003818                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
17-4-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 Ijzpc                  1:22.03 9902669    1:22.81           
          1:22.81
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel         NT 9900605    1:27.67 FJ 1      
          1:27.67
  3. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn          1:29.83 9901101    1:27.67 FJ 2      
          1:27.67
  4. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:36.68 9902947    1:35.19           
          1:35.19
  5. Tijmen Kuijpers               Ijzpc                  1:40.47 9902723    1:36.60           
          1:36.60
 DIS Freek van der Wal             GoSwim                 1:47.95 9901549    1:43.38           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:43.38



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
17-4-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Stralen             Ijzpc                  3:11.34 9803710    2:57.73           
            40.43  2:57.73
  2. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          3:10.35 9803078    3:05.85           
            38.48  3:05.85
  3. Merve Özdemir                 GoSwim                 3:22.18 9903380    3:08.75           
            40.84  3:08.75
  4. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         3:07.46 9801794    3:12.71           
            44.77  3:12.71
  5. Suzanne Albers                Ijzpc                  3:23.06 9903722    3:15.23           
            44.28  3:15.23
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 3:12.93 9903226    3:15.87           
            46.47  3:15.87
  7. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:11.72 9801886    3:17.57           
            44.23  3:17.57
  8. Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel         NT 9903658    3:19.41           
            45.26  3:19.41
  9. Mendy Koo                     De Haaien              3:22.66 9900065    3:23.79           
            50.09  3:23.79
 10. Romy Kuus                     SG Vecht&Rijn               NT 9802738    3:25.63           
            45.75  3:25.63
 11. Michelle Barten               Ijzpc                  3:25.45 9903724    3:29.44           
            49.25  3:29.44
 12. Laura Cronau                  Aquarijn               3:24.39 9900742    3:29.46           
            52.61  3:29.46
 13. Rianne Edelbroek              GoSwim                 3:36.18 9805138    3:29.50           
            50.91  3:29.50
 14. Majlen Tolboom                De Haaien              3:35.89 9901198    3:36.40           
            53.78  3:36.40
 15. Brenda Baars                  Aquarijn               3:56.60 9804284    3:38.42           
            55.04  3:38.42
 16. Bobby Kortland                SG Vecht&Rijn               NT 9804688    3:41.14           
            54.19  3:41.14
 17. Jonne van Ingen               De Haaien              3:36.80 9901200    3:41.26           
            55.42  3:41.26
 18. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         3:38.22 9801080    3:44.46           
            51.05  3:44.46
 19. Laura Akkerman                GoSwim                      NT 9902030    3:54.72           
            55.29  3:54.72
 DIS Masha Odijk                   GoSwim                      NT 9904922    3:47.61           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            56.95  3:47.61
 DIS Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    3:49.55           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            59.02  3:49.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
17-4-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel         NT 9800909    2:21.56           
            32.82  1:09.07  2:21.56
  2. Daniël van Noord              Zwemlust den Hommel         NT 9704067    2:34.94           
            35.07  1:14.74  2:34.94
  3. Cyriel Muthert                Woerden                2:49.52 9802315    2:44.41           
            39.05  1:20.68  2:44.41
  4. Stefan Jonkman                Ijzpc                  2:52.19 9803807    2:46.77           
            36.28  1:19.20  2:46.77
  5. Jesper Holm,                  Uzsc                   3:06.75 9802343    2:47.22           
            37.66  1:19.90  2:47.22
  6. Geert-Jan Mol                 Ijzpc                  2:47.00 9803853    2:47.50           
            36.89  1:19.81  2:47.50
  7. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel         NT 9801507    2:48.26           
            39.16  1:22.62  2:48.26
  8. Balder Haze                   GoSwim                 2:57.64 9802449    2:49.90           
            40.20  1:24.36  2:49.90
  9. Christian de Bruin            Ijzpc                  2:50.95 9803851    2:54.12           
            38.32  1:22.74  2:54.12
 10. Ruben de Bruin                Zwemclub Zeist         3:19.34 9804057    2:54.99           
            41.53  1:27.23  2:54.99
 11. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               2:53.58 9704055    3:01.93           
            38.99  1:25.25  3:01.93
 12. Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn          3:38.59 9802337    3:28.60           
            47.48  1:40.65  3:28.60
 13. Po Au Xu                      Aquarijn                    NT 9804921    3:54.37           
            50.09  1:50.56  3:54.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
17-4-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien                49.12 0200360      45.00           
  2. Monica Walen                  De Haaien                46.72 0200428      45.11           
  3. Femke van Boheemen            De Haaien                52.49 0201506      48.78           
  4. Dóga Tutar                    Aquarijn                 51.61 0201205      51.35           
  5. Carmen Assila                 De Haaien              1:00.09 0201048    1:02.25           
  6. Joëlle Engel                  Woerden                1:13.60 0300276    1:03.61           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
17-4-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jonah Stekelenburg            Zwemlust den Hommel         NT 101667     1:45.51           
          1:45.51
  2. Rick Haanschoten              De Haaien              1:44.85 0100291    1:46.64           
          1:46.64
  3. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:45.17 0101817    1:52.72           
          1:52.72
  4. Wim van Duuren                Woerden                     NT 0102103    1:59.44           
          1:59.44
  5. Delano van den Bosch          Ijzpc                  2:03.31 0200237    2:01.56           
          2:01.56
  6. Martijn Onverzaagt            Woerden                     NT 0101239    2:10.07           
          2:10.07
  7. Tim Haanschoten               De Haaien              2:02.66 0300163    2:13.01           
          2:13.01
 DIS Freek van Doorn               De Haaien              2:17.83 0300165                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061    1:59.82           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:59.82
AFGE Bas van Bentum                GoSwim                      NT 0101109                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
17-4-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Pietersen              GoSwim                   39.50 0101580      36.76           
  2. Sanne Barten                  Ijzpc                    39.22 0101282      38.32           
  3. Yara Weldam                   Aquarijn                 42.25 0102762      40.44           
  4. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn            39.98 0100770      43.17           
  5. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn            43.36 0100080      46.83           
  6. Sigrid van Stralen            Ijzpc                    47.56 0101288      47.08           
  7. Joy de Jong                   Ijzpc                    52.97 0101284      49.86           
AFGE Nikki Jonkman                 GoSwim                   47.48 0102600                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
17-4-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roan Buijs                    Aquarijn               3:08.81 0001775    3:12.10           
            42.91  3:12.10
  2. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien                   NT 0002711    3:15.60           
            48.91  3:15.60
  3. Sem Voormolen                 De Haaien                   NT 0000497    3:33.04           
            57.29  3:33.04
  4. Pieter van der Meulen         SG Vecht&Rijn               NT 0001713    3:36.81           
            53.22  3:36.81
  5. Thomas Groenendijk            Aquarijn                    NT 0002961    3:36.96           
            53.60  3:36.96
  6. Kobus Kuipers                 De Haaien                   NT 0000511    3:45.85           
            52.33  3:45.85
  7. Lennart van Aggelen           GoSwim                      NT 0002101    4:16.84           
          1:06.81  4:16.84
  8. Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn               NT 0000701    4:17.48           
          1:06.93  4:17.48
 DIS Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn               NT 0001291    3:45.54           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., VC
          3:45.54
 DIS Bram Hendriks                 SG Vecht&Rijn               NT 0000931    4:54.94           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:12.20  4:54.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
17-4-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 Ijzpc                       NT 9902669    5:37.33           
          1:22.24  2:49.87  5:37.33
  2. Max Bond                      Zwemlust den Hommel         NT 9900605    5:41.02           
          1:23.69  2:50.77  5:41.02
  3. Thijmen van Hattum            SG Vecht&Rijn               NT 9901101    6:09.89           
          1:30.65  3:04.14  6:09.89
  4. Menno Bas                     Zwemclub Zeist              NT 9902947    6:41.60           
          1:35.51  3:18.47  6:41.60
  5. Tijmen Kuijpers               Ijzpc                       NT 9902723    6:45.44           
          1:36.73  3:20.30  6:45.44
  6. Freek van der Wal             GoSwim                      NT 9901549    6:50.11           
          1:36.75  3:22.33  6:50.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
17-4-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Stralen             Ijzpc                  2:50.74 9803710    2:40.64           
            36.45  1:18.10  2:40.64
  2. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          2:50.20 9803078    2:40.68           
            36.39  1:17.43  2:40.68
  3. Merve Özdemir                 GoSwim                 2:56.01 9903380    2:54.03           
            39.41  1:23.50  2:54.03
  4. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist         2:53.44 9801794    2:55.37           
            39.62  1:25.92  2:55.37
  5. Iris de Kruijf                Zwemlust den Hommel         NT 9903658    2:57.03           
            39.17  1:23.48  2:57.03
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 2:56.37 9903226    2:57.82           
            39.48  1:24.37  2:57.82
  7. Romy Kuus                     SG Vecht&Rijn          3:03.91 9802738    3:00.52           
            39.88  1:26.62  3:00.52
  8. Mendy Koo                     De Haaien              3:07.44 9900065    3:01.47           
            40.22  1:27.56  3:01.47
  9. Rianne Edelbroek              GoSwim                 3:05.20 9805138    3:03.05           
            39.82  1:27.34  3:03.05
 10. Suzanne Albers                Ijzpc                  3:15.19 9903722    3:03.28           
            40.71  1:28.38  3:03.28
 11. Kirsten Becker                Zwemclub Zeist         3:19.72 9801080    3:05.85           
            41.30  1:29.92  3:05.85
 12. Michelle Barten               Ijzpc                  3:18.51 9903724    3:06.28           
            41.28  1:29.98  3:06.28
 13. Laura Cronau                  Aquarijn               3:14.55 9900742    3:06.76           
            41.30  1:28.73  3:06.76
 14. Brenda Baars                  Aquarijn               3:01.40 9804284    3:07.17           
            42.24  1:31.96  3:07.17
 15. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          2:58.79 9801886    3:09.59           
            37.87  1:26.99  3:09.59
 16. Majlen Tolboom                De Haaien              3:22.28 9901198    3:10.29           
            43.12  1:31.45  3:10.29
 17. Bobby Kortland                SG Vecht&Rijn               NT 9804688    3:12.40           
            43.18  1:32.50  3:12.40
 18. Jonne van Ingen               De Haaien              3:28.64 9901200    3:20.53           
            46.72  1:40.34  3:20.53
 19. Masha Odijk                   GoSwim                 3:51.28 9904922    3:36.77           
            49.74  1:45.56  3:36.77
 20. Laura Akkerman                GoSwim                 3:44.33 9902030    3:43.28           
            48.94  1:46.92  3:43.28
 21. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn          3:50.15 9804686    3:46.29           
            52.62  1:51.48  3:46.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
17-4-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sezer Yas                     Zwemlust den Hommel         NT 9800909    2:48.00           
            36.50  2:48.00
  2. Stefan Jonkman                Ijzpc                  3:00.93 9803807    3:05.66           
            39.80  3:05.66
  3. Daniël van Noord              Zwemlust den Hommel         NT 9704067    3:06.57           
            44.69  3:06.57
  4. Koen van Heertum              Zwemlust den Hommel         NT 9801507    3:09.75           
            44.33  3:09.75
  5. Alexandro Puit Obeso          Aquarijn               3:13.43 9704055    3:10.16           
            42.16  3:10.16
  6. Geert-Jan Mol                 Ijzpc                  3:17.14 9803853    3:14.66           
            48.72  3:14.66
  7. Cyriel Muthert                Woerden                3:16.59 9802315    3:16.74           
            51.64  3:16.74
  8. Ruben de Bruin                Zwemclub Zeist         3:19.36 9804057    3:16.94           
            46.10  3:16.94
  9. Jesper Holm,                  Uzsc                   3:24.96 9802343    3:18.28           
            47.19  3:18.28
 10. Christian de Bruin            Ijzpc                  3:30.98 9803851    3:19.13           
            44.03  3:19.13
 11. Balder Haze                   GoSwim                 3:23.29 9802449    3:22.66           
            50.46  3:22.66
 DIS Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337    4:01.51           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:01.37  4:01.51



SPLASH Meet Manager 11Registered to Kring Utrecht