Speedo 5
Veenendaal (NED),    16-4-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 8. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
16-4-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  VZC E&P                6:36.35 0003390    6:20.24           
          1:33.63  3:11.93  6:20.24
  2. Sophie Bleijerveld            de Vuursche                 NT 0002484    6:31.62           
          1:32.04  3:13.18  6:31.62
  3. Florien de Lange              Az&pc                       NT 0000190    6:33.01           
          1:30.90  3:12.33  6:33.01
  4. Lisanne Seising               VZC E&P                6:37.75 0002084    6:43.63           
          1:36.72  3:20.02  6:43.63
  5. Renske Tinnevelt              Az&pc                       NT 0003604    7:07.62           
          1:42.51  3:33.32  7:07.62
  6. Sanne Zitter                  VZC E&P                     NT 0003352    7:16.00           
          1:44.10  3:35.10  7:16.00
  7. Kim Rijksen                   VZC E&P                     NT 0002558    7:18.92           
          1:43.67  3:38.08  7:18.92
  8. Manon Herber                  De Fuut                     NT 0004172    7:43.11           
          1:45.01  3:41.56  7:43.11
AFGE Marit van Kooten              VZC E&P                     NT 0001542                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
16-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieke Nijmeijer               Az&pc                       NT 0300124    1:44.13           
          1:44.13
  2. Dyonne Stam                   Az&pc                  1:46.92 0200292    1:47.36           
            52.56  1:47.36
  3. Djelo Gudde                   Az&pc                       NT 0200402    1:47.79           
            51.41  1:47.79
  4. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:44.44 0200936    1:48.82           
            53.33  1:48.82
  5. Merel Besseling               Az&pc                  1:53.50 0200242    1:55.30           
            51.08  1:55.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
16-4-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daen Spoor                    VZC E&P                  38.43 0101117      38.20           
  2. Stefan Rooze                  De Fuut                  40.33 0102461      38.99           
  3. Koen van Keulen               De Duinkikkers           39.58 0100379      39.44           
  4. Sebastiaan van der Meer       Az&pc                    39.17 0100913      39.61           
  5. Stanley Huynh                 VZC E&P                  42.54 0101253      39.67           
  6. Tim Kannegieter               de Vuursche              38.59 0200175      40.07           
  7. Christiaan Smit               De Fuut                  43.73 0102463      40.41           
  8. Jarmo ten Broek               Az&pc                    41.48 0100085      40.82           
  9. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht             43.95 0101379      41.85           
 10. Bob Broeze                    Az&pc                    46.00 0200073      42.42           
 11. Milan de Roo                  One Team Swimming        45.76 0102215      42.78           
 12. Floyd de Mönnink              Az&pc                    46.36 0200143      43.00           
 13. Anthony Huynh                 VZC E&P                  46.76 0200605      44.01           
 14. Benjamin Lotfolahian          Az&pc                    48.46 0200331      44.43           
 15. Danny Seising                 VZC E&P                  47.92 0200081      45.15           
 16. Ahmet Usta                    Z.V. Utrecht             49.51 0101381      47.50           
 17. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht             46.81 0101857      47.65           
 18. Martijn Bolander              De Fuut                  49.96 0102107      48.75           
 19. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                  58.29 0300145      49.32           
 20. Ruben Zwartenbol              One Team Swimming           NT 0102651      52.40           
 21. Amin Bouhtali                 Z.V. Utrecht           1:05.16 0201219    1:02.05           
AFGE Ok de Kiefte                  Z.V. Utrecht                NT 0102453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
16-4-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen Boot                    Az&pc                       NT 0100154    3:18.09           
            47.51  3:18.09
  2. Elise Hardeman                Az&pc                       NT 0101068    3:23.53           
          3:23.53
  3. Sanne van Walsem              VZC E&P                     NT 0100686    3:34.40           
            54.08  3:34.40
  4. Jessica Baars                 De Albatros                 NT 0101966    3:36.18           
            50.73  3:36.18
  5. Veerle van Munster            One Team Swimming           NT 0102632    3:59.08           
            58.28  3:59.08
  6. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht                NT 0101314    4:01.98           
            55.51  4:01.98
  7. Mahres van Walsem             VZC E&P                     NT 0100688    4:04.39           
          1:02.89  4:04.39
  8. Ella Rietveld                 Az&pc                       NT 0102398    4:15.44           
            58.34  4:15.44
 DIS Demi van der Meijden          VZC E&P                     NT 0102994    4:04.56           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd., VE - VH
          1:05.50  4:04.56
 DIS Emma Meerbeek                 VZC E&P                     NT 0100660    4:27.24           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD - SK
          1:06.61  4:27.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                  Jongens Minioren 5
16-4-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                  30.78 0000223      31.84           
  2. Milan ten Broek               Az&pc                    35.39 0000229      34.78           
  3. Olivier Jans                  De Fuut                  35.06 0001815      35.20           
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                  35.36 0001725      35.30           
  5. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers           36.96 0002395      36.18           
  6. Tom de Ruiter                 Az&pc                    42.26 0001751      40.36           
  7. Sem Koelewijn                 Az&pc                    44.32 0001749      40.52           
  8. Luuk de Ruiter                One Team Swimming        43.54 0001455      40.67           
  9. Bram Buijvoets                De Duinkikkers           41.26 0001225      40.91           
 10. Niels de Leeuw                One Team Swimming        45.00 0003225      42.61           
 11. Mink Rietveld                 Az&pc                    51.14 0002603      44.79           
 12. Bas Ritmeester                VZC E&P                  46.61 0002543      45.27           
 13. David van Helm                De Fuut                  47.78 0003681      49.24           
AFGE Tobias van Vulpen             de Vuursche              45.72 0001107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
16-4-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Babet Kruger                  VZC E&P                1:29.77 0003390    1:28.29           
          1:28.29
  2. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:33.59 0002484    1:34.34           
          1:34.34
  3. Florien de Lange              Az&pc                  1:35.42 0000190    1:35.35           
          1:35.35
  4. Renske Tinnevelt              Az&pc                  1:48.56 0003604    1:42.92           
          1:42.92
  5. Lisanne Seising               VZC E&P                1:42.42 0002084    1:45.46           
          1:45.46
  6. Sanne Zitter                  VZC E&P                1:46.11 0003352    1:45.57           
          1:45.57
  7. Kim Rijksen                   VZC E&P                1:46.93 0002558    1:51.29           
          1:51.29
  8. Manon Herber                  De Fuut                1:55.50 0004172    1:51.51           
          1:51.51
AFGE Marit van Kooten              VZC E&P                1:52.95 0001542                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
16-4-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skip de Mönnink               Az&pc                  1:23.54 9901035    1:28.60           
          1:28.60
  2. Alex Razzak                   Az&pc                  1:36.83 9900493    1:33.36           
          1:33.36
  3. Max van Keulen                De Duinkikkers         1:36.79 9901999    1:35.53           
          1:35.53
  4. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           1:33.87 9900823    1:36.36           
          1:36.36
  5. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:40.78 9903229    1:36.93           
          1:36.93
  6. Alex Algra                    de Vuursche            1:34.78 9901047    1:37.20           
          1:37.20
  7. Bart van Dijk                 de Vuursche            1:46.39 9902099    1:40.84           
          1:40.84
  8. Xantier Slijngard             Az&pc                       NT 9901529    1:41.54           
          1:41.54
  9. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:44.82 9900197    1:41.56           
          1:41.56
 10. Daniël Harmsen                Az&pc                       NT 9903841    1:43.38           
          1:43.38
 11. Sijmen Witteveen              Az&pc                       NT 9902343    1:47.39           
          1:47.39
 12. Kevin Güngörmüs               Az&pc                       NT 9903327    1:55.90           
          1:55.90
 13. Maarten van Vliet             One Team Swimming           NT 9904117    2:00.34           
          2:00.34
 14. David Schmieman               De Albatros            2:18.07 9901557    2:22.89           
          2:22.89



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Junioren 1 en 2
16-4-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Brouwer                Az&pc                  2:53.78 9802134    2:48.72           
            36.61  2:48.72
  2. Demi Molenaar                 De Fuut                3:13.10 9803156    3:11.61           
            42.97  3:11.61
  3. Susanne Schelhaas             De Albatros            3:33.90 9805224    3:15.57           
            47.88  3:15.57
  4. Sybel van Helm                De Fuut                3:20.07 9803270    3:15.98           
            46.21  3:15.98
  5. Marlene Bezem                 Az&pc                  3:18.93 9801704    3:17.83           
            47.32  3:17.83
  6. Renske Bassant                Az&pc                  3:15.10 9803940    3:18.07           
            41.42  3:18.07
  7. Ilona Verschoor               De Albatros            3:33.02 9903478    3:20.52           
            45.90  3:20.52
  8. Roos Geerars                  One Team Swimming      3:21.23 9802380    3:31.26           
            52.66  3:31.26
  9. Melissa Penteker              De Fuut                     NT 9805292    3:32.70           
            48.89  3:32.70
 10. Annedotte Kok                 De Duinkikkers              NT 9805058    3:33.20           
            49.96  3:33.20
 11. Rony Honkoop                  De Fuut                3:32.42 9802888    3:37.41           
            53.64  3:37.41
 12. Vera Rijks                    De Fuut                4:02.42 9903432    3:37.64           
            50.84  3:37.64
 13. Firdaouss Cherkaoui           Z.V. Utrecht           3:48.26 9805520    3:48.21           
            52.74  3:48.21
 14. Esther Ensing                 De Fuut                4:14.62 9902182    3:50.78           
            57.20  3:50.78
 DIS Marit Borgts                  De Duinkikkers         3:30.61 9900498    3:28.92           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
            52.39  3:28.92
 DIS Eline Zuidema                 Az&pc                       NT 9903690    3:32.01           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.95  3:32.01
 DIS Youssra Tagmouty              Z.V. Utrecht           3:39.95 9904120    3:36.54           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            49.39  3:36.54
AFGE Inge den Breejen              De Duinkikkers         3:46.28 9801302                      
AFGE Sharon den Oudsten            De Albatros            4:09.48 9905136                      
AFGE Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:12.56 9805222                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
16-4-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Kuipers                  Az&pc                  2:21.45 9700633    2:17.92           
          2:17.92
  2. Jeffrey Roest                 De Duinkikkers         2:23.69 9703401    2:27.24           
            33.27  1:11.27  2:27.24
  3. Michiel Floor                 Az&pc                  2:29.53 9800575    2:30.11           
            32.86  1:11.22  2:30.11
  4. Theo Arp                      Az&pc                  2:33.84 9701869    2:33.21           
            33.41  1:13.55  2:33.21
  5. Tim de Zoete                  De Duinkikkers         2:34.73 9701875    2:34.53           
            35.53  1:13.93  2:34.53
  6. Tjeerd Smid                   Az&pc                  2:29.93 9703723    2:36.90           
          2:36.90
  7. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      2:30.46 9800707    2:37.57           
            35.48  1:14.70  2:37.57
  8. Jelle Blankestijn             De Duinkikkers         2:45.00 9803737    2:43.76           
            38.46  1:20.37  2:43.76
  9. Thom Hardeman                 Az&pc                  2:57.40 9803843    2:47.53           
            37.20  1:20.72  2:47.53
 10. Stefan Klok                   One Team Swimming      2:48.50 9704559    2:50.11           
            37.38  1:19.90  2:50.11
 11. Erik Ambergen                 De Duinkikkers         2:50.84 9801233    2:50.14           
            39.22  1:23.40  2:50.14
 12. Reinier Mathot                De Fuut                2:47.36 9801419    2:51.31           
            37.07  1:22.70  2:51.31
 13. Derk van der Sluis            De Duinkikkers         3:03.45 9800933    3:01.31           
            41.73  1:28.10  3:01.31
 14. Steven Pauw                   De Albatros            2:58.80 9701817    3:01.95           
            41.50  1:28.48  3:01.95
 15. Robbert Schelhaas             De Albatros            3:18.09 9804405    3:16.65           
            43.39  1:34.89  3:16.65
AFGE Camiel Boot                   Az&pc                  2:52.53 9801647                      
AFGE Pim America                   Z.V. Utrecht           3:14.25 9704665                      
AFGE Quinten Dekker                De Albatros            2:47.15 9703333                      
AFGE Stijn Sickenga                de Vuursche            2:58.24 9804127                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Meisjes, 50m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
16-4-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Djelo Gudde                   Az&pc                    42.13 0200402      41.62           
  2. Dyonne Stam                   Az&pc                    40.53 0200292      41.84           
  3. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht             45.54 0200936      42.80           
  4. Lieke Nijmeijer               Az&pc                    46.91 0300124      44.11           
  5. Merel Besseling               Az&pc                    50.93 0200242      48.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
16-4-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daen Spoor                    VZC E&P                1:57.91 0101117    1:37.09           
          1:37.09
  2. Sebastiaan van der Meer       Az&pc                  1:38.08 0100913    1:38.59           
          1:38.59
  3. Koen van Keulen               De Duinkikkers         1:51.11 0100379    1:41.32           
          1:41.32
  4. Bob Broeze                    Az&pc                  1:45.41 0200073    1:42.40           
          1:42.40
  5. Tim Kannegieter               de Vuursche            1:45.51 0200175    1:42.90           
          1:42.90
  6. Stanley Huynh                 VZC E&P                1:48.89 0101253    1:46.34           
          1:46.34
  7. Stefan Rooze                  De Fuut                1:48.10 0102461    1:46.64           
          1:46.64
  8. Milan de Roo                  One Team Swimming      1:54.19 0102215    1:48.06           
          1:48.06
  9. Jarmo ten Broek               Az&pc                  1:57.56 0100085    1:48.31           
          1:48.31
 10. Christiaan Smit               De Fuut                     NT 0102463    1:52.08           
          1:52.08
 11. Floyd de Mönnink              Az&pc                       NT 0200143    1:52.93           
          1:52.93
 12. Anthony Huynh                 VZC E&P                2:04.72 0200605    1:53.92           
          1:53.92
 13. Martijn Bolander              De Fuut                1:54.32 0102107    1:54.80           
          1:54.80
 14. Ahmet Usta                    Z.V. Utrecht           2:06.31 0101381    2:02.33           
          2:02.33
 15. Benjamin Lotfolahian          Az&pc                  2:26.13 0200331    2:02.42           
          2:02.42
 16. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           2:02.68 0101857    2:04.07           
          2:04.07
 17. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                     NT 0300145    2:07.42           
          2:07.42
 DIS Danny Seising                 VZC E&P                     NT 0200081    1:49.22           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., RH - VB
          1:49.22
 DIS Ruben Zwartenbol              One Team Swimming           NT 0102651    2:08.42           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:08.42
AFGE Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:46.88 0101379                      
AFGE Ok de Kiefte                  Z.V. Utrecht                NT 0102453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
16-4-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elise Hardeman                Az&pc                    39.98 0101068      35.96           
  2. Ellen Boot                    Az&pc                    37.81 0100154      36.16           
  3. Jessica Baars                 De Albatros              41.71 0101966      39.42           
  4. Sanne van Walsem              VZC E&P                  40.43 0100686      40.79           
  5. Drew van Huizen               Z.V. Utrecht             41.64 0101314      44.45           
  6. Yasmina Bouhtali              Z.V. Utrecht             45.44 0103018      44.96           
  7. Veerle van Munster            One Team Swimming        45.89 0102632      45.51           
  8. Demi van der Meijden          VZC E&P                  54.91 0102994      45.70           
  9. Ella Rietveld                 Az&pc                    47.02 0102398      45.71           
 10. Mahres van Walsem             VZC E&P                  46.79 0100688      50.11           
 11. Emma Meerbeek                 VZC E&P                  59.64 0100660      52.88           
 12. Quinty van Dam                De Fuut                1:00.22 0102648      53.10           
AFGE Anastasia Manschot            De Fuut                  54.68 0103022                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
16-4-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tyrese Wilson                 De Fuut                3:02.50 0000223    3:03.09           
            41.49  3:03.09
  2. Olivier Jans                  De Fuut                3:08.09 0001815    3:13.45           
            48.36  3:13.45
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                     NT 0001725    3:22.69           
            49.43  3:22.69
  4. Bryan Kuijer                  De Duinkikkers              NT 0002395    3:30.97           
            48.84  3:30.97
  5. Bram Buijvoets                De Duinkikkers              NT 0001225    3:43.54           
            56.64  3:43.54
  6. Tom de Ruiter                 Az&pc                       NT 0001751    3:47.49           
            53.93  3:47.49
  7. Luuk de Ruiter                One Team Swimming           NT 0001455    3:51.68           
            57.81  3:51.68
  8. Niels de Leeuw                One Team Swimming           NT 0003225    3:55.98           
            52.68  3:55.98
  9. Sem Koelewijn                 Az&pc                       NT 0001749    4:00.32           
          1:02.60  4:00.32
 10. Bas Ritmeester                VZC E&P                     NT 0002543    4:18.13           
          1:14.54  4:18.13
 DIS Milan ten Broek               Az&pc                       NT 0000229    3:12.22           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.41  3:12.22
 DIS Mink Rietveld                 Az&pc                       NT 0002603    4:07.44           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC - SL
            59.49  4:07.44
AFGE Tobias van Vulpen             de Vuursche                 NT 0001107                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
16-4-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Skip de Mönnink               Az&pc                       NT 9901035    5:42.27           
          1:23.75  2:51.75  5:42.27
  2. Max van Keulen                De Duinkikkers              NT 9901999    6:23.67           
          1:29.86  3:08.86  6:23.67
  3. Joost Paardekooper            VZC E&P                9:09.51 9900197    6:25.70           
          1:32.41  3:11.18  6:25.70
  4. Alex Razzak                   Az&pc                       NT 9900493    6:26.90           
          1:33.44  3:12.08  6:26.90
  5. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht           6:44.62 9900823    6:32.47           
          1:30.09  3:11.82  6:32.47
  6. Daniël Harmsen                Az&pc                       NT 9903841    6:45.16           
          1:39.06  3:23.83  6:45.16
  7. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           7:22.30 9903229    6:51.66           
          1:29.80  3:12.20  6:51.66
  8. Sijmen Witteveen              Az&pc                       NT 9902343    6:55.49           
          1:38.20  3:23.52  6:55.49
  9. Alex Algra                    de Vuursche            6:57.80 9901047    6:58.14           
          3:23.36  6:58.14
 10. Bart van Dijk                 de Vuursche                 NT 9902099    7:00.82           
          1:37.43  3:25.95  7:00.82
 11. Xantier Slijngard             Az&pc                       NT 9901529    7:38.58           
          1:42.18  3:43.88  7:38.58
 12. Kevin Güngörmüs               Az&pc                       NT 9903327    7:39.80           
          1:48.16  3:47.67  7:39.80
 13. Maarten van Vliet             One Team Swimming           NT 9904117    7:58.21           
          1:53.86  3:56.81  7:58.21
 14. David Schmieman               De Albatros                 NT 9901557    8:09.67           
          1:49.70  3:55.83  8:09.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
16-4-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sophie Brouwer                Az&pc                  2:37.09 9802134    2:31.26           
            34.01  1:12.54  2:31.26
  2. Renske Bassant                Az&pc                  2:48.56 9803940    2:46.07           
            38.50  1:21.61  2:46.07
  3. Demi Molenaar                 De Fuut                2:46.16 9803156    2:47.30           
            38.88  1:22.27  2:47.30
  4. Sybel van Helm                De Fuut                2:47.45 9803270    2:53.11           
            38.50  1:23.72  2:53.11
  5. Marlene Bezem                 Az&pc                  2:50.95 9801704    2:53.39           
            39.00  1:24.16  2:53.39
  6. Susanne Schelhaas             De Albatros            3:04.85 9805224    2:59.35           
            41.54  1:27.33  2:59.35
  7. Marit Borgts                  De Duinkikkers         3:13.45 9900498    3:05.28           
            42.19  1:31.04  3:05.28
  8. Rony Honkoop                  De Fuut                3:00.62 9802888    3:06.76           
            43.14  1:31.86  3:06.76
  9. Eline Zuidema                 Az&pc                  3:32.25 9903690    3:07.05           
            43.36  1:31.08  3:07.05
 10. Roos Geerars                  One Team Swimming      3:06.83 9802380    3:09.24           
            44.74  1:33.65  3:09.24
 11. Ilona Verschoor               De Albatros            3:12.15 9903478    3:10.80           
            42.45  1:34.20  3:10.80
 12. Youssra Tagmouty              Z.V. Utrecht           3:23.09 9904120    3:12.69           
            43.40  1:31.78  3:12.69
 13. Vera Rijks                    De Fuut                3:19.59 9903432    3:15.83           
            43.72  1:34.57  3:15.83
 14. Esther Ensing                 De Fuut                3:15.22 9902182    3:18.10           
            44.92  1:35.89  3:18.10
 15. Annedotte Kok                 De Duinkikkers         3:11.67 9805058    3:18.79           
            44.87  1:36.89  3:18.79
 16. Firdaouss Cherkaoui           Z.V. Utrecht           3:30.00 9805520    3:28.85           
            45.40  1:39.11  3:28.85
 17. Louisa Shi                    Z.V. Utrecht           3:58.98 9904970    3:33.54           
            45.79  1:40.87  3:33.54
 DIS Melissa Penteker              De Fuut                3:14.38 9805292                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
            40.02
AFGE Inge den Breejen              De Duinkikkers         3:14.15 9801302                      
AFGE Sharon den Oudsten            De Albatros                 NT 9905136                      
AFGE Willemijn van Dijk            de Vuursche            3:50.59 9805222                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
16-4-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joep Kuipers                  Az&pc                  2:56.72 9700633    2:48.28           
            39.88  2:48.28
  2. Theo Arp                      Az&pc                  2:48.92 9701869    2:49.94           
            37.50  2:49.94
  3. Michiel Floor                 Az&pc                  2:50.67 9800575    2:50.07           
            39.82  2:50.07
  4. Tim de Zoete                  De Duinkikkers         2:46.84 9701875    2:51.02           
            35.27  2:51.02
  5. Jeffrey Roest                 De Duinkikkers              NT 9703401    2:54.46           
            40.31  2:54.46
  6. Martijn de Leeuw              One Team Swimming      2:56.00 9800707    2:57.36           
            38.29  2:57.36
  7. Tjeerd Smid                   Az&pc                  2:54.46 9703723    3:00.13           
            40.50  3:00.13
  8. Erik Ambergen                 De Duinkikkers         3:07.92 9801233    3:09.75           
            41.20  3:09.75
  9. Stefan Klok                   One Team Swimming      3:10.51 9704559    3:11.37           
            47.53  3:11.37
 10. Jelle Blankestijn             De Duinkikkers              NT 9803737    3:14.02           
            47.85  3:14.02
 11. Thom Hardeman                 Az&pc                  3:10.25 9803843    3:15.36           
            42.94  3:15.36
 12. Reinier Mathot                De Fuut                3:18.36 9801419    3:33.80           
            51.73  3:33.80
 13. Steven Pauw                   De Albatros            3:31.63 9701817    3:36.32           
            56.95  3:36.32
 14. Derk van der Sluis            De Duinkikkers         3:35.56 9800933    3:41.03           
            58.72  3:41.03
 DIS Robbert Schelhaas             De Albatros            3:43.93 9804405    3:51.42           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:04.95  3:51.42
AFGE Stijn Sickenga                de Vuursche            3:30.40 9804127                      
AFGE Camiel Boot                   Az&pc                  3:31.68 9801647                      
AFGE Pim America                   Z.V. Utrecht           3:37.61 9704665                      
AFGE Quinten Dekker                De Albatros            3:35.35 9703333                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal