Nr. 1. Meisjes, 400m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 2. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 3. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 200m wisselslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 5
Nr. 6. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 7. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 6
Nr. 10. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 12. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 200m wisselslag  Jongens Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 400m vrije slag  Jongens Minioren 6


Speedo deel 5
Burgum, 16.4.2011


Programmanr. 1
16-4-2011 - 17:00
Meisjes, 400m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Danieke van der Kooide Granaet5:42.1800005525:43.41
100m:1:19.251:19.25200m:2:48.821:29.57300m:4:18.661:29.84400m:5:43.411:24.75
2.Eva KosterWetterwille6:16.3400007286:14.99
100m:1:23.921:23.92200m:2:57.121:33.20300m:4:37.431:40.31400m:6:14.991:37.56
3.Fardau van der MeulenWetterwille6:42.1000004086:21.06
100m:1:29.281:29.28200m:3:07.851:38.57300m:4:45.941:38.09400m:6:21.061:35.12
4.Tabitha de Haande GranaetNT00005506:40.97
100m:1:37.831:37.83400m:6:40.975:03.14
5.Froukje OsingaOrcaNT00030906:42.85
100m:1:36.781:36.78200m:3:20.601:43.82300m:5:02.621:42.02400m:6:42.851:40.23
6.Myrthe VisserOrcaNT00023406:42.97
100m:1:33.331:33.33200m:3:16.771:43.44300m:5:01.291:44.52400m:6:42.971:41.68
7.Yanna TalmaOrcaNT00023386:43.24
100m:1:35.701:35.70400m:6:43.245:07.54
8.Janke Wytske de VriesOrcaNT00044366:45.23
100m:1:35.461:35.46200m:3:21.661:46.20300m:5:07.481:45.82400m:6:45.231:37.75
9.Jamilah Loualade GranaetNT00014026:46.03
100m:1:34.271:34.27200m:3:19.651:45.38300m:5:05.461:45.81400m:6:46.031:40.57
10.Janneke MustersOrcaNT00036186:57.94
100m:1:39.971:39.97200m:3:27.941:47.97300m:5:16.341:48.40400m:6:57.941:41.60
11.Manouk Zijlstraavvlo-frisoNT00012307:02.06
100m:1:31.151:31.15200m:3:20.681:49.53300m:5:13.081:52.40400m:7:02.061:48.98
12.Lianne RinsmaOrcaNT00045627:05.09
100m:1:37.281:37.28200m:3:27.351:50.07300m:5:19.001:51.65400m:7:05.091:46.09
13.Iza van VeenSG. Bolsward-WorkumNT00024707:07.41
100m:1:37.971:37.97200m:3:30.971:53.00300m:5:21.911:50.94400m:7:07.411:45.50
14.Amarens Wilbersde Granaet7:55.7300020007:21.30
100m:1:42.241:42.24200m:3:35.351:53.11300m:5:33.561:58.21400m:7:21.301:47.74
15.Ciska KorffOrcaNT00038347:36.30
100m:1:43.191:43.19200m:3:42.721:59.53300m:5:40.701:57.98400m:7:36.301:55.60
16.Nena VeenstraZcnf'34NT00036827:49.75
100m:1:51.761:51.76200m:3:51.721:59.96300m:5:53.252:01.53400m:7:49.751:56.50
17.Djurra DijkstraSG. Bolsward-WorkumNT00029728:10.05
100m:1:56.631:56.63200m:4:01.522:04.89300m:6:08.922:07.40400m:8:10.052:01.13
18.Marjolein OostingwellerobbenNT00038568:23.89
100m:1:52.301:52.30200m:4:01.632:09.33300m:6:15.642:14.01400m:8:23.892:08.25
AFGEMHylkje VrijOrcaNT0004434


<< TOP >>
Programmanr. 2
16-4-2011 - 17:21
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sigrid PafforaadAvenaNT02011301:43.22
2.Lotte DijkstraOrcaNT02011521:53.99
3.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum2:17.2002007281:54.22
4.Eefje GroenSG. Bolsward-WorkumNT02017321:57.01
5.Anneke vd LaanOrcaNT02011542:01.19
6.Laura SchevelOrcaNT02016882:09.98
7.Grietsje YtsmaOrcaNT02016842:12.97
8.Nikka MarkicOrcaNT02018422:19.57
DISIelan van MeerloWetterwilleNT02010981:53.79
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISSilke van VeenSG. Bolsward-WorkumNT02022042:08.68
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMMarijke CnossenOrcaNT0201686


<< TOP >>
Programmanr. 3
16-4-2011 - 17:27
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel Delfstrade Granaet35.91010003735.56
2.Wesley KuiperOrca36.41010088936.90
3.Hendrik JilderdaWetterwilleNT010067339.30
4.Robin de JongSG. Bolsward-Workum47.64010116542.71FJ 1
5.Rutger Horsthuisde Granaet41.50010041942.71FJ 2
6.Daniel Dijkde Granaet52.03010116143.84
7.Stef de BoerOrca44.14010225344.04
8.Mathijs BaardaOrca50.90030063345.98
9.Jesse LammersAvena53.64010068546.76
10.Eibert SytsmaSG. Bolsward-Workum51.70010244349.87
11.Daan v.d. GootSG. Bolsward-WorkumNT020148758.08


<< TOP >>
Programmanr. 4
16-4-2011 - 17:31
Meisjes, 200m wisselslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline v/d WalAvenaNT01009303:10.60
50m:44.2844.28200m:3:10.602:26.32
2.Marieke de JongAvenaNT01010743:14.56
50m:43.4543.45200m:3:14.562:31.11
3.Janneke WeilandWetterwille3:33.9901001283:21.06
50m:44.1244.12200m:3:21.062:36.94
4.Lize Janna de VriesOrcaNT01019483:30.02
50m:46.2846.28200m:3:30.022:43.74
5.Kirsten MulderOrcaNT01015943:36.91
50m:52.4952.49200m:3:36.912:44.42
6.Ingrid de Vriesde Granaet3:50.0901005003:37.69FJ 1
50m:50.4150.41200m:3:37.692:47.28
7.Elriecke BuurlageZcnf'34NT01005243:37.69FJ 2
50m:54.3954.39200m:3:37.692:43.30
8.Devra van GelderOrcaNT01019463:39.39
50m:53.0353.03200m:3:39.392:46.36
9.Shanice WortelOrcaNT01015963:40.35
50m:56.0656.06200m:3:40.352:44.29
10.Eva Willebrandsde GranaetNT01015103:41.72
50m:54.4754.47200m:3:41.722:47.25
11.Eva de GrootOrcaNT01029723:51.11
50m:56.4456.44200m:3:51.112:54.67
12.Yvanka VisserSG. Bolsward-WorkumNT01026983:57.60
50m:56.6956.69200m:3:57.603:00.91
13.Ineke van der MeerWetterwilleNT01007504:15.12
50m:1:00.531:00.53200m:4:15.123:14.59
14.Laura VerkerkwellerobbenNT01026904:32.91
50m:1:09.691:09.69200m:4:32.913:23.22
DISMarloes GatsonidesZpdNT01010163:54.41
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:54.6454.64200m:3:54.412:59.77


<< TOP >>
Programmanr. 5
16-4-2011 - 17:44
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas HamstraOrca34.47000169335.06
2.Hugo Jan Bosscherde Granaet35.60000018535.58
3.Noah Vincent StavorinusZpd37.40000035938.79
4.Bas KosterWetterwille38.84000041539.80
5.David KuipersOrca38.76000363340.69
6.Jurre van MeerloWetterwille43.37000064742.25
7.Mathijs de ZeeuwOrca46.16000343142.54
8.Steijn WijbengaOrca46.38000297345.83


<< TOP >>
Programmanr. 6
16-4-2011 - 17:48
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eva KosterWetterwille1:28.6800007281:27.59
2.Danieke van der Kooide Granaet1:29.7500005521:30.02
3.Fardau van der MeulenWetterwille1:33.5600004081:30.72
4.Tabitha de Haande Granaet1:37.3800005501:33.08
5.Jamilah Loualade Granaet2:14.4800014021:38.96
6.Janke Wytske de VriesOrca1:54.0700044361:39.09
7.Manouk Zijlstraavvlo-frisoNT00012301:39.76
8.Mayke VeltmanAvena1:49.7100036621:40.94
9.Iza van VeenSG. Bolsward-Workum1:46.8000024701:42.53
10.Janneke MustersOrca1:44.4700036181:43.08
11.Froukje OsingaOrca2:00.0000030901:43.32
12.Yanna TalmaOrca1:45.6700023381:45.22
13.Ciska KorffOrca1:50.2200038341:49.64
14.Lianne RinsmaOrca1:55.7100045621:52.15
15.Djurra DijkstraSG. Bolsward-Workum1:58.0000029722:03.23
16.Marjolein OostingwellerobbenNT00038562:11.23
17.Nena VeenstraZcnf'34NT00036822:11.42
DISAmarens Wilbersde GranaetNT0002000
WA - De vrije slag gezwommen als school- vlinder- of rugslag. (geen tijden noteren)
DISMyrthe VisserOrca1:48.0000023401:42.00
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
AFGEMRosalie HooghiemstraAvena1:55.080003808
AFGEMHylkje VrijOrca1:59.980004434


<< TOP >>
Programmanr. 7
16-4-2011 - 18:01
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Auke Jan YtsmaOrca1:22.6499009051:28.57
2.Teun de BoerOrca1:34.3399025371:28.93
3.Almar KleefstraWetterwille1:30.9599005551:29.38
4.Julian FreriksOrca1:30.5799026971:29.39
5.Remco WitteveenOrca1:34.9099025351:31.32
6.Sherco AlgraJzpc Jubbega1:35.2599007091:34.84
7.Laurens TerlaakpootAvena1:39.5899025631:35.39
8.Folkert AlgraWetterwille1:43.3299014711:38.32
9.Sjoerd de JongAvena1:46.8199039071:42.48
10.Tjisse RobbenJzpc JubbegaNT99007071:57.37
AFGEMSjors VerweijAvena1:21.189900559


<< TOP >>
Programmanr. 10
16-4-2011 - 18:21
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sigrid PafforaadAvena40.70020113040.90
2.Eefje GroenSG. Bolsward-Workum53.58020173245.94
3.Ielan van MeerloWetterwilleNT020109847.14
4.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum47.36020072847.49
5.Anneke vd LaanOrca46.10020115447.68
6.Lotte DijkstraOrca47.89020115248.16
7.Laura SchevelOrca49.48020168849.42
8.Silke van VeenSG. Bolsward-WorkumNT020220453.13
9.Nikka MarkicOrca59.30020184256.37
10.Grietsje YtsmaOrca53.68020168457.10
AFGEMMarijke CnossenOrca59.310201686


<< TOP >>
Programmanr. 11
16-4-2011 - 18:26
Jongens, 100m wisselslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel Delfstrade Granaet1:26.1901000371:27.87
2.Wesley KuiperOrca1:41.2501008891:33.09
3.Hendrik JilderdaWetterwilleNT01006731:44.10
4.Rutger Horsthuisde GranaetNT01004191:49.09
5.Daniel Dijkde GranaetNT01011611:50.11
6.Mathijs BaardaOrcaNT03006331:55.81
7.Robin de JongSG. Bolsward-Workum2:10.6601011651:56.16
8.Stef de BoerOrcaNT01022532:02.91
9.Eibert SytsmaSG. Bolsward-WorkumNT01024432:09.14
10.Daan v.d. GootSG. Bolsward-WorkumNT02014872:18.03


<< TOP >>
Programmanr. 12
16-4-2011 - 18:32
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eline v/d WalAvena37.51010093035.56
2.Marieke de JongAvena35.32010107435.84
3.Lize Janna de VriesOrca38.74010194837.50
4.Janneke WeilandWetterwille37.54010012837.76
5.Shanice WortelOrca40.47010159639.13
6.Eva Willebrandsde Granaet37.71010151039.39
7.Kirsten MulderOrca40.19010159439.75
8.Elriecke BuurlageZcnf'3440.53010052440.40
9.Ingrid de Vriesde Granaet39.97010050040.75
10.Eva de GrootOrca43.78010297241.78
11.Marloes GatsonidesZpd42.74010101642.30
12.Devra van GelderOrca43.57010194642.34
13.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum42.17010269843.95
14.Dieuwke MulderAvena49.40010226044.12
15.Maud HilverinkOrcaNT010278247.18
16.Laura Verkerkwellerobben49.10010269050.19
17.Ineke van der MeerWetterwilleNT010075050.64


<< TOP >>
Programmanr. 13
16-4-2011 - 18:38
Jongens, 200m wisselslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hugo Jan Bosscherde Granaet3:22.2200001853:18.41
2.Thomas HamstraOrcaNT00016933:21.59
50m:48.7748.77200m:3:21.592:32.82
3.Noah Vincent StavorinusZpd3:30.2600003593:32.24
50m:52.5552.55200m:3:32.242:39.69
4.David KuipersOrcaNT00036333:36.01
50m:53.0253.02200m:3:36.012:42.99
5.Bas KosterWetterwille3:41.7900004153:42.48
50m:53.9453.94200m:3:42.482:48.54
6.Jurre van MeerloWetterwille4:00.9900006473:51.02
50m:56.3956.39200m:3:51.022:54.63
7.Steijn WijbengaOrcaNT00029734:26.84
50m:1:10.261:10.26200m:4:26.843:16.58


<< TOP >>
Programmanr. 14
16-4-2011 - 18:46
Jongens, 400m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Julian FreriksOrcaNT99026975:42.91
100m:1:22.661:22.66200m:2:50.901:28.24300m:4:18.491:27.59400m:5:42.911:24.42
2.Auke Jan YtsmaOrcaNT99009056:16.32
100m:1:30.631:30.63200m:3:07.801:37.17300m:4:45.001:37.20400m:6:16.321:31.32
3.Almar KleefstraWetterwille6:26.0099005556:17.00
100m:1:31.521:31.52200m:3:09.621:38.10300m:4:46.801:37.18400m:6:17.001:30.20
4.Sherco AlgraJzpc JubbegaNT99007096:26.87
100m:1:29.111:29.11200m:3:06.271:37.16300m:4:45.451:39.18400m:6:26.871:41.42
5.Remco WitteveenOrcaNT99025356:30.14
100m:1:31.451:31.45200m:3:12.781:41.33300m:4:56.711:43.93400m:6:30.141:33.43
6.Folkert AlgraWetterwille6:52.0099014716:39.59
100m:1:35.541:35.54200m:3:18.991:43.45300m:5:00.841:41.85400m:6:39.591:38.75
7.Teun de BoerOrcaNT99025376:43.31
100m:1:36.061:36.06200m:3:19.591:43.53300m:5:02.641:43.05400m:6:43.311:40.67
8.Tjisse RobbenJzpc JubbegaNT99007078:07.24
100m:1:53.431:53.43200m:4:04.112:10.68300m:6:10.892:06.78400m:8:07.241:56.35
AFGEMSjors VerweijAvenaNT9900559