Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 100m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 4. Meisjes, 50m rugslag  Minioren 3 en 4
Nr. 5. Jongens, 25m vlinderslag  Minioren 3 en 4
Nr. 6. Meisjes, 25m vlinderslag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 8. Meisjes, 100m schoolslag  Minioren 3 en 4
Nr. 9. Jongens, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag  Minioren 3 en 4


Pieter Cup 2011, minioren 3-4
Eindhoven, 9-4-2011


Programmanr. 1
9-4-2011 - 13:00
Jongens, 100m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pim VerdaasdonkSbc20001:13.4501006211:11.50
2.Luuk RoosenZwemclub Eijsden1:16.2601005771:13.741
Sander CrooijmansDe Rijn1:13.6901003831:13.742
4.Ivo StolkDe Duck1:15.3401006151:13.95
5.Thomas JansenWVZ1:14.1301001431:14.55
6.Alex BuijsZwemclub Eijsden1:18.1601008071:18.80
7.Valdemar de JongDe Dolfijn1:17.9301002211:19.08
8.Joop TuppeZV Kerkdriel1:18.0301005811:19.47
9.Yari MentenZGEEL1:22.65ZGEEL/130/011:20.31
10.Vincent CrooijmansDe Rijn1:19.7001003811:20.92FJ 1 1
11.Jonas MorreZGEEL1:22.22ZGEEL/127/011:20.92FJ 2 2
12.Youri van LijfZwemclub Eijsden1:21.5101008111:22.01
13.Tjeerd van SteinLZ 18861:20.9501014391:24.42
14.Maurice PaterGzvw1:31.9502009091:25.39
15.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden1:27.8301008151:25.58
16.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV1:29.8401010291:25.80
17.Bas van BentumGoSwim1:26.5801011091:26.92
18.Jeroen WillemsenLZ 18861:23.4401011011:27.48
19.Max VisserRacing Club1:32.8601000771:27.70
20.Mika WestenbergD'elft1:32.9502002891:28.60
21.Jaron van VeenDe Spatters1:31.4501002531:28.65
22.Mathijs VerdonckEIFFELswimmersPSV1:25.8401016851:29.45
23.Guus HoogduinLZ 18861:33.4902010691:29.58
24.Luka BouwmanEIFFELswimmersPSVNT02011191:31.22
25.Patrick HabeckAqua-Novio ´941:29.3201000071:31.60
26.Sebastiaan BotterRacing Club1:32.7602001311:31.74
27.Jarno GroenOEZA1:47.7701022631:33.05
28.Wouter VerdoesLZ 18861:33.4602003511:33.06
29.Anvar VeldtZPCH1:36.1001002811:33.29
30.Joshua GomesRacing Club1:29.5201016771:33.98
31.Bob BroezeAz&pc1:44.5402000731:35.19
32.Timo SpaansZ & Pc Dio1:43.0702010871:36.00
33.Floyd de MönninkAz&pc1:39.3602001431:37.94
34.Alex van der ZandenHZPC1:51.8601022591:38.63
35.Daniël RykovGzvw1:41.0902004471:40.89
36.Benjamin LotfolahianAz&pc1:43.0702003311:43.09
37.Nathanaël NijsinkDe Mors1:54.3901009471:47.86


<< TOP >>
Programmanr. 2
9-4-2011 - 13:15
Meisjes, 100m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Claire VerkijkWVZ1:12.1801002401:10.80
2.Inge VieveenWVZ1:11.6401000241:11.00
3.Loulou JanssenDe Columbiaan1:13.0601001321:11.71
4.Sanne HeemskerkLZ 18861:15.6501006001:14.73
5.Imke van den HoefHZPC1:19.6601015521:15.68
6.Madelon van der PloegDe Kikker1:16.3901000701:16.41
7.Anne DickensSbc20001:19.4801007341:17.64
8.Storm WillemsenDwk1:17.3401005701:18.00
9.Kaylin StelDe Dolfijn1:18.2101002901:18.19
10.Irene FredriksDZ & PC de IJsel1:19.4501009621:18.61
11.Noa de VriesHZPC1:21.1801015561:19.07
12.Julia EijerZaanstad (SG)1:21.4501004561:19.91
13.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:25.8501028861:20.97
14.Maaike HuijsmansDe Rijn1:20.3501001841:21.17
15.Marije SweeringNeptunia '241:24.7001012281:22.25
16.Imani de JongZPCH1:26.3102004641:22.26
17.Desiré VerlaanWVZ1:24.4301001701:23.26
18.Saskia PietersenGoSwim1:25.3201015801:23.48
19.Dagmar AlderliesteSbc20001:23.7901004381:25.02
20.Juliet van DintherLAC1:27.6001011241:25.13
21.Yasmijn van der ValkEurode Kerkrade1:26.4501014081:25.94
22.Savannah van der KroftLZ 18861:25.1901016781:26.08
23.Naomi BroekmanDe Spatters1:33.3901000201:26.56
24.Ilse WijnveldDe Rijn1:26.8001000341:27.57
25.Marith de JongRacing Club1:33.4202000121:28.26
26.Diana NoordermeerDe Duck1:27.3601021101:28.31
27.Ouassima QuandilDe Dolfijn1:33.1401029481:28.50
28.Chloë de VetterSbc20001:25.2001008421:28.58
29.Lieke SiedenburgAqua-Novio ´941:32.2701009401:28.79
30.Iris WilligersZwemclub Eijsden1:28.9701003841:29.03FJ 1
31.Lynn SalfeldDe Columbiaan1:27.3402003501:29.03FJ 2
32.Yara GaljeZaanstad (SG)1:26.9301003721:29.03FJ 3
33.Lindsey de HardeDe Rijn1:23.9802000981:29.26
34.Naomi BuurOEZA1:34.8801015201:30.57
35.Linde JaringsZPCH1:36.9802007361:31.02
36.Rachel JahnZaanstad (SG)1:35.9101009581:31.29
37.Dyonne StamAz&pc1:34.9202002921:31.55
38.Aïcha SamakéDe Rijn1:31.7301015041:31.98
39.Carolien BeckersEurode Kerkrade1:29.3002000781:32.37
40.Ashley de WeerdDe Berkelduikers1:33.2501016541:32.82
41.Floor KettingEIFFELswimmersPSV1:34.6201023581:32.86
42.Anouk MeursDe Rijn1:40.3602000701:33.00
43.Lieke MeulenkampHZPC1:35.0401015541:34.26
44.Thirza van de KraatsDwk1:32.6302003921:35.62
45.Isa van der MeijdenEIFFELswimmersPSVNT02019801:35.69
46.Maya BallRacing Club1:37.3302008741:36.12
47.Jolien de GrootUZSC1:43.7301012261:37.14
48.Lynn VallenHZPC1:56.5502018401:44.90
AFGEMMette BloemenDe Berkelduikers1:28.720101890
AFGEMFleur WolfsZwemclub Eijsden1:33.950100778


<< TOP >>
Programmanr. 3
9-4-2011 - 13:35
Jongens, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sem DikZaanstad (SG)42.41010044538.75
2.Marc HoogeveenAqua 6842.93010158540.66
3.Jeroen de MooyLZ 188641.47010072340.95
4.Roel GaalOEZA45.30010117343.50
5.Iwan VosLZ 188644.37010003544.04
6.Sebastiaan van der MeerAz&pc45.73010091345.57
7.Maurice PaterGzvw48.84020090945.74
8.Thimo ElissenZwemclub Eijsden51.48010080947.45
9.Nathanaël NijsinkDe Mors47.86010094751.03
10.Czes KorczynskiZwemclub Eijsden51.63010081551.51
11.Daniël RykovGzvw53.23020044751.92
12.IJsbrand BuijnstersZ & Pc Dio52.62020037553.15
DISIshak ÖzdemirGoSwim55.58010206158.12
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 4
9-4-2011 - 13:40
Meisjes, 50m rugslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sanne HeemskerkLZ 188639.88010060040.10
2.Marieke WildeboerGzvw39.64010001640.57
3.Aukje VellingaTriVia42.89010098841.02
4.Zoè SlinkmanDe Mors41.74010006242.35
5.Marije SweeringNeptunia '2444.50010122842.53FJ 1
6.Ellen BootAz&pc43.98010015442.53FJ 2
7.Elise HardemanAz&pc45.83010106843.47
8.Susanne DoesDe Columbiaan45.06010164844.36
9.Naomi BuurOEZA43.75010152044.50
10.Marina van EykenDe Dolfijn46.70020119644.66
11.Djelo GuddeAz&pc55.23020040246.13
12.Aïcha SamakéDe Rijn53.02010150446.21
13.Nikki JonkmanGoSwim50.79010260047.66
14.Ouassima QuandilDe Dolfijn50.50010294849.30
15.Sara van VlokhovenZwemclub Eijsden51.48010248449.70
16.Isa van der MeijdenEIFFELswimmersPSV54.38020198051.02
17.Anne van MegenHZPC50.01020058251.09
18.Ilse SwinkelsHZPC55.54020150451.54
19.Zanthe JanssenAqua-Novio ´9453.28020178653.36
20.Pleun van den BerghHZPC55.23020195254.08
21.Elin HarmsGoSwim59.28010259854.57
22.Jenny v.d. VenEurode Kerkrade57.74020087055.26
23.Lotte VerhaeghHZPC58.72020155855.81
24.Renske WaalkensGzvw56.25020097457.08FJ 1
25.Maaike WaalkensGzvw56.25020098057.08FJ 2
26.Frederique TheunissenZwemclub Eijsden56.36020107457.27
27.Cindy ZandvlietDe Mors58.04020030658.97
28.Maud BernsAqua-Novio ´941:04.8602009561:00.53
DISFranka de BruinAqua-Novio ´9457.83020152055.08
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 5
9-4-2011 - 13:50
Jongens, 25m vlinderslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mathijs VerdonckEIFFELswimmersPSVNT010168519.23
2.Sebastiaan BotterRacing Club23.10020013120.20
3.Vincent CrooijmansDe Rijn25.38010038121.38
4.Jeroen WillemsenLZ 188619.60010110121.39
5.Mika WestenbergD'elft29.66020028922.49
6.Jan-Willem TopferEIFFELswimmersPSV24.01010182522.60
7.Jarno GroenOEZA28.41010226323.62
8.Floyd de MönninkAz&pc32.76020014323.91
9.Timo SpaansZ & Pc Dio24.83020108725.89
10.Benjamin LotfolahianAz&pc27.47020033125.92
11.IJsbrand BuijnstersZ & Pc Dio27.09020037530.41
AFGEMGerard YspeertTriVia18.020100051


<< TOP >>
Programmanr. 6
9-4-2011 - 13:50
Meisjes, 25m vlinderslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Misty de VoogtDe Duck18.14010001417.79
2.Diana NoordermeerDe Duck19.14010211017.83
3.Marike van RooijDe Berkelduikers22.57010156418.51
4.Yasmijn van der ValkEurode Kerkrade24.69010140820.33
5.Marith de JongRacing Club18.75020001220.51
6.Lynn SalfeldDe Columbiaan23.86020035020.66
7.Susanne DoesDe Columbiaan23.78010164821.97
8.Merel BesselingAz&pc25.91020024223.30
9.Ashley de WeerdDe Berkelduikers22.80010165423.55
10.Renske WaalkensGzvw26.31020097427.65


<< TOP >>
Programmanr. 7
9-4-2011 - 13:55
Jongens, 100m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sander CrooijmansDe Rijn1:43.1801003831:41.84
2.Joop TuppeZV Kerkdriel1:41.2401005811:41.91
3.Yari MentenZGEEL1:45.96ZGEEL/130/011:42.36
4.Jaron van VeenDe Spatters1:45.8601002531:44.03
5.Thimo ElissenZwemclub Eijsden1:51.6001008091:47.09
6.Sebastiaan van der MeerAz&pc1:45.4701009131:47.90
7.Arie HerremansWVZ1:55.1301005911:50.32
8.Anvar VeldtZPCH1:54.4301002811:52.94
9.Jan-Willem TopferEIFFELswimmersPSVNT01018251:54.24
10.Joshua GomesRacing Club1:49.6601016771:55.01
11.Bob BroezeAz&pc2:03.3602000731:57.04
12.Guus HoogduinLZ 18861:58.0002010691:57.20
13.Alex van der ZandenHZPC2:14.1101022592:05.98
14.Arthur v.d. PutEIFFELswimmersPSV2:09.2602010152:06.76
15.Ishak ÖzdemirGoSwim2:07.6801020612:06.93
DISBas van BentumGoSwim1:51.0601011091:47.68
SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
DISWouter VerdoesLZ 18862:00.6402003511:52.89
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 8
9-4-2011 - 14:05
Meisjes, 100m schoolslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Inge VieveenWVZ1:29.7701000241:30.62
2.Marieke WildeboerGzvw1:34.3201000161:34.23
3.Storm WillemsenDwk1:36.5801005701:39.08
4.Naomi BroekmanDe Spatters1:45.0001000201:40.36
5.Irene FredriksDZ & PC de IJsel1:38.0701009621:40.53
6.Juliet van DintherLAC1:45.9901011241:44.51
7.Desiré VerlaanWVZ1:43.8701001701:45.67
8.Nikky KeijzerZaanstad (SG)1:48.0901028861:47.38
9.Imani de JongZPCH1:50.9802004641:48.01
10.Jolien de GrootUZSC1:51.2501012261:51.51
11.Marina van EykenDe Dolfijn1:52.5902011961:52.36
12.Elin HarmsGoSwim1:54.8001025981:52.49
13.Floor KettingEIFFELswimmersPSV1:53.2601023581:52.79
14.Carolien BeckersEurode Kerkrade1:47.4302000781:53.12
15.Chloë de VetterSbc20001:47.0801008421:53.87
16.Maya BallRacing Club2:06.3602008741:54.25
17.Djelo GuddeAz&pc1:56.0202004021:55.49
18.Lieke SiedenburgAqua-Novio ´941:51.5401009401:55.81
19.Linde JaringsZPCH1:52.6702007361:56.81
20.Sara van VlokhovenZwemclub Eijsden2:01.0401024841:56.91
21.Cindy ZandvlietDe Mors2:11.8902003062:00.02
22.Anouk MeursDe Rijn1:58.3002000702:00.35
23.Lynn VallenHZPC2:10.2502018402:05.48
24.Ilse SwinkelsHZPC2:05.9302015042:06.36
25.Frederique TheunissenZwemclub Eijsden2:09.2002010742:07.21
26.Maaike WaalkensGzvw2:12.2902009802:11.90FJ 1
27.Lotte VerhaeghHZPC2:25.2902015582:11.90FJ 2
28.Zanthe JanssenAqua-Novio ´942:17.8502017862:12.13
29.Pleun van den BerghHZPC2:23.7602019522:13.01
DISMeike SimonsEIFFELswimmersPSVNT02011841:56.33
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISJenny v.d. VenEurode Kerkrade2:00.6402008702:03.17
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISAnne van MegenHZPC1:59.4202005822:04.25
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMFleur WolfsZwemclub Eijsden1:53.170100778
AFGEMEline van RuijvenLZ 18861:36.070101676


<< TOP >>
Programmanr. 9
9-4-2011 - 14:25
Jongens, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Pim VerdaasdonkSbc20001:24.7001006211:24.73
2.Luuk RoosenZwemclub Eijsden1:27.3201005771:24.91
3.Thomas JansenWVZ1:28.4901001431:27.11
4.Sem DikZaanstad (SG)1:31.8801004451:31.19
5.Valdemar de JongDe Dolfijn1:33.6701002211:31.97
6.Jeroen de MooyLZ 18861:31.8001007231:32.94
7.Alex BuijsZwemclub Eijsden1:34.4801008071:34.36
8.Xander v.d. PlasEIFFELswimmersPSV1:40.0801010291:34.38
9.Marc HoogeveenAqua 681:29.9901015851:34.73
10.Youri van LijfZwemclub Eijsden1:37.0201008111:35.97
11.Tjeerd van SteinLZ 18861:37.5401014391:37.50
12.Jonas MorreZGEEL1:36.92ZGEEL/127/011:38.38
13.Max VisserRacing Club1:40.7501000771:38.39
14.Iwan VosLZ 18861:46.5701000351:41.94
15.Patrick HabeckAqua-Novio ´941:48.7201000071:48.98
16.Arthur v.d. PutEIFFELswimmersPSVNT02010152:00.02
DISIvo StolkDe Duck1:22.8101006151:23.88
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISRoel GaalOEZA1:40.7601011731:39.87
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISLuka BouwmanEIFFELswimmersPSVNT02011191:46.00
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGEMGerard YspeertTriVia1:28.310100051


<< TOP >>
Programmanr. 10
9-4-2011 - 14:30
Meisjes, 100m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Loulou JanssenDe Columbiaan1:21.5701001321:20.59
2.Claire VerkijkWVZ1:22.2501002401:21.78
3.Imke van den HoefHZPC1:35.5101015521:30.11
4.Julia EijerZaanstad (SG)1:31.0601004561:30.39
5.Kaylin StelDe Dolfijn1:31.5101002901:31.31
6.Aukje VellingaTriVia1:34.7301009881:31.64
7.Ellen BootAz&pc1:33.8101001541:32.02FJ 1
8.Madelon van der PloegDe Kikker1:34.0101000701:32.02FJ 2
9.Noa de VriesHZPC1:38.3501015561:32.36
10.Anne DickensSbc20001:35.4601007341:34.46FJ 1
11.Elise HardemanAz&pc1:39.1201010681:34.46FJ 2
12.Zoè SlinkmanDe Mors1:36.6801000621:35.64
13.Maaike HuijsmansDe Rijn1:32.4901001841:36.13
14.Misty de VoogtDe Duck1:37.4101000141:37.98
15.Saskia PietersenGoSwim1:39.7701015801:38.16
16.Dagmar AlderliesteSbc20001:41.0001004381:39.40
17.Ilse WijnveldDe Rijn1:37.8301000341:40.05
18.Savannah van der KroftLZ 18861:46.0501016781:40.72
19.Lindsey de HardeDe Rijn1:40.7102000981:41.58
20.Yara GaljeZaanstad (SG)1:38.2401003721:42.71
21.Rachel JahnZaanstad (SG)1:45.3101009581:43.29
22.Iris WilligersZwemclub Eijsden1:48.0301003841:46.36
23.Dyonne StamAz&pc1:46.9202002921:47.65
24.Nikki JonkmanGoSwim2:02.9501026001:49.37
25.Lieke MeulenkampHZPC1:51.4201015541:49.95
26.Thirza van de KraatsDwk1:59.4202003921:51.60
DISMarike van RooijDe Berkelduikers1:41.8901015641:42.74
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISMerel BesselingAz&pc1:53.5002002421:53.15
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMEline van RuijvenLZ 18861:25.180101676
AFGEMMette BloemenDe Berkelduikers1:39.520101890