Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 5. Meisjes, 25m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 7. Jongens, 25m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 15. Dames, 50m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 17. Jongens, 50m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 24. Meisjes, 50m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 26. Jongens, 50m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 30. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Jongens, 100m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 38. Alle, 4 x 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


EON districtscompetitie deel 5
Roermond, 3-4-2011


Programmanr. 1
3-4-2011
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick 1Patrick2:10.832:12.32
Luuk Willems
Kevin Meuwissen
97
95
40.28Marc Craenen
Rick van Wegberg
93
97
2.De Roersoppers 1De Roersoppers2:20.122:15.18
Koen Wijnands
Max Vervoort
98
96
37.04Joep Suskens
Zjef Nelissen
94
97


<< TOP >>
Programmanr. 2
3-4-2011
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Roersoppers 1De Roersoppers2:05.382:03.27
Shanna Hintzen
Lotte van Haarst
95
97
31.29Ydwien Vervoort
Serafina Vlijt
98
98
2.Patrick 1Patrick2:22.552:16.48
Janou Francot
Lucie Vrehen
95
97
34.82Nicole Delsing
Bo van der Vorst
96
99
3.De Roersoppers 2De Roersoppers2:19.522:17.17FJ 1
Anne van Haarst
Lotte Verstraelen
95
96
33.47Susanne Engelen
Anneloes Meijers
97
97
4.ROB 1ROB2:18.712:17.17FJ 2
Shirley Thijssen
Jesse Hebben
96
96
35.40Malon Hanssen
Birgit Hanssen
99
97


<< TOP >>
Programmanr. 3
3-4-2011
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Enzo SchmetzerDe Roersoppers2:04.0101004391:45.58
2.Tim van PollDe RoersoppersNT01015011:47.74
3.Daan WijnandsDe Roersoppers2:08.5802001271:56.60
4.Andy van PollDe RoersoppersNT02004932:04.48
5.Eloy MoorenDe RoersoppersNT01006512:08.99
6.Deejay LeendersEszetNT01024152:12.88
7.Youri DriessenEszetNT03005272:23.93
DISShane BartenPatrickNT0300467
WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
DISMike JansenDe RoersoppersNT02001511:56.95
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSybren BisschopROBNT02011912:17.86
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISKyle SandersEszetNT03003412:40.23
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Chanour MercelinaDe RoersoppersNT01013741:42.00
2.Naomi DriessenEszet2:02.6401007041:51.51
3.Joyce HawinkelsEszet2:09.9701007061:51.70
4.Kiki de NiesDe Roersoppers2:00.0401008701:54.34
5.Jesse GiesenROBNT02016982:02.43
6.Davina WolfsPatrickNT02008422:03.21
7.Maike JettenPatrickNT02010382:08.57
8.Jill WinandsEszetNT02005802:10.92
9.Carmen ThijssenROBNT02018982:13.95
10.Tara RademakersPatrickNT02006142:15.02
11.Sabine StrijpPatrickNT03002202:28.57
12.Fenna van RijtPatrickNT03008482:36.29
13.Tamara HendriksEszetNT01031902:46.08
DISLotte van GellekomPatrickNT0300936
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
DISLoes GelissenDe RoersoppersNT01021661:54.80
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
DISLotte van StraatenPatrickNT02021142:19.89
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VE
DISEvie CampPatrickNT02021182:21.39
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
DISCheyenne HendriksEszetNT01027702:39.75
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 4
3-4-2011
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber ThevissenDe Roersoppers41.62990091839.15
2.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers48.41000025042.92
3.Jiska van RijtPatrick43.80990188045.23
4.Anne van StraatenPatrick47.45990188446.32
5.Sanne ViltersDe Roersoppers49.48990343847.26
6.Amy MoorenDe Roersoppers51.36000036048.52
7.Eva VullersDe Roersoppers56.86990184849.58
8.Sarine van RijtPatrick49.33000119451.54
9.Jaimy EerensDe RoersoppersNT00020941:00.64
DISAmber VervoortDe Roersoppers56.13990118853.27
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 5
3-4-2011
Meisjes, 25m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malon HanssenROBNT990147216.73
2.Britt GijpmansROB24.16000140419.13
3.Daphne ThijssenROB21.43000107819.84
4.Lissa van der BeekEszet22.93000111220.36
5.Marit van EmmerikROB25.34000140621.13
6.Lianne GeraetsROB27.38000232222.18
7.Kelly DrissenEszetNT990119623.69
8.Tara RiemensPatrick29.45000367825.37
9.Nina ClaessenPatrickNT990468025.39
10.Pleun UrlingsPatrick31.11990448225.92
11.Lyan SmeetsEszetNT000304625.98
12.Bo-Jenna EngelenEszet30.03000304827.36
13.Gwenn WinkelROBNT990535427.70
14.Samantha SchmidgallEszet25.13000215428.64


<< TOP >>
Programmanr. 6
3-4-2011
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serve NelissenDe Roersoppers38.73990057937.46
2.Roel SlobbePatrick43.80990128741.22
3.Jeroen van GellekomPatrick54.62990379545.64
4.Daan ZendenDe Roersoppers50.42990066745.80
5.Roel WijnandsDe Roersoppers47.10990187746.51
6.Mariano PaulussenPatrick55.91990128353.03
7.Luuk MeertenDe Roersoppers1:00.0099034271:00.92
8.Rick VervoortDe Roersoppers1:00.0000023531:02.34
DISTwan SwagtenDe Roersoppers54.24000112355.67
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 7
3-4-2011
Jongens, 25m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian SandersEszet26.86010037319.30
2.Aaron CampPatrickNT000388723.57
3.Lesley HawinkelsROBNT000093727.02
4.Lars RademakersPatrick29.64000232727.23
5.Martijn VerheydenPatrick29.72990330129.11
6.Nick van MölkenEszetNT990198130.70
7.Tim van LoonEszet37.13010121133.09
8.Jorren StrijpPatrick31.42000334534.70
DISTimo van de LaarPatrick25.86000232923.19
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.


<< TOP >>
Programmanr. 8
3-4-2011
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Lotte van HaarstDe Roersoppers2:36.9497018582:32.92
100m:1:13.70200m:2:32.92
2.Anneloes MeijersDe Roersoppers2:39.9597043222:40.80
100m:1:15.92200m:2:40.80
3.Bo van der VorstPatrick3:04.1299049982:54.23
100m:1:22.89200m:2:54.23
4.Lucie VrehenPatrick2:58.6097032222:58.27
100m:1:25.18200m:2:58.27
5.Susanne EngelenDe Roersoppers3:33.0297055263:05.36
100m:1:24.92200m:3:05.36
6.Valerie SchmitzDe Roersoppers3:15.2098010303:06.64
100m:1:30.80200m:3:06.64


<< TOP >>
Programmanr. 9
3-4-2011
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Birgit HanssenROB1:12.6097031941:12.76


<< TOP >>
Programmanr. 10
3-4-2011
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rick van WegbergPatrick2:42.5797038172:30.54
100m:1:12.20200m:2:30.54
2.Koen WijnandsDe Roersoppers2:44.0698002472:31.68
100m:1:14.00200m:2:31.68
3.Lars HamacherPatrick2:52.9397031892:41.70
100m:1:17.10200m:2:41.70
4.Kevin HobbelPatrick3:07.6497049152:41.87
100m:1:20.10200m:2:41.87
5.Robbin VonkDe Roersoppers2:42.3698007372:43.05
100m:1:16.84200m:2:43.05
6.Zjef NelissenDe Roersoppers2:46.2097016792:53.39
100m:1:20.51200m:2:53.39
7.Chris VerheesenPatrick3:06.7497013792:57.39
100m:1:24.24200m:2:57.39
8.Max EngelenDe Roersoppers4:01.4898014033:56.48
100m:1:51.45200m:3:56.48
AFGEMLuuk WillemsPatrick2:48.079703191
NGJasper SlobbePatrick2:58.579700435


<< TOP >>
Programmanr. 11
3-4-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jiry MaassenROB1:23.9598008891:21.63
2.Camiel HeijnenPatrick1:31.5498045131:22.38
3.Pim VrehenPatrick1:37.4298035251:22.99
4.Leonardo VerkoelenPatrick1:40.0097046971:30.73FJ 1
5.Jasper StrijpPatrickNT98043991:30.73FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 12
3-4-2011
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serafina VlijtDe Roersoppers1:20.2098011421:19.53
2.Shanna HintzenDe Roersoppers1:14.5395048761:20.03
3.Jesse HebbenROB1:26.8096015521:28.66
4.Shirley ThijssenROB1:30.5296015501:29.64
5.Nicole DelsingPatrick1:33.7796012901:31.16
6.Michelle SmeetsEszet1:30.0298025361:31.42
7.Celine JansenDe Roersoppers1:36.2197054041:35.48
DISJanou FrancotPatrick1:35.4595064321:32.46
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISNikki HautvastPatrick1:34.7496012921:36.68
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.


<< TOP >>
Programmanr. 13
3-4-2011
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrick1:11.9195024851:09.98
2.Max VervoortDe Roersoppers1:17.5396014051:15.96
3.Ferd SimonsROB1:19.3695031011:18.73
4.Jack MeertenDe Roersoppers1:26.2097043771:24.48
5.Mark TiemersmaDe Roersoppers1:28.8097002251:25.13
6.Luuk WillemsPatrickNT97031911:26.08
AFGEMRobin MeuwissenPatrick1:17.969602601


<< TOP >>
Programmanr. 14
3-4-2011
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Yvette PeulenPatrick1:21.6194052981:22.24
2.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:26.5498010321:26.98
3.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:26.9796025981:28.92
4.Anne van HaarstDe Roersoppers1:30.8995061281:31.73
NG.ZASarina PaulussenPatrick1:18.459307426
AFGEMClaire OhlenforstPatrick1:24.889307636


<< TOP >>
Programmanr. 15
3-4-2011
Dames, 50m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Robin MarbanEszet41.67930194840.83
2.Joyce JanssenROB41.80940448242.18
3.Maud MeuwissenPatrick45.26940207842.77
4.Chantal SchrijnewerkersEszet44.26930519443.74
5.Rayna MaassenROB46.02930408446.10FJ 1
6.Joy GijpmansROB47.70940682646.10FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 16
3-4-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marc CraenenPatrick1:07.9493010551:08.98
2.Joep SuskensDe Roersoppers1:11.6294006271:09.22
3.Jordi HintzenPatrick1:22.2694039071:21.28
4.John MeertenDe Roersoppers1:41.2597043751:31.23


<< TOP >>
Programmanr. 17
3-4-2011
Jongens, 50m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco MoorsROB37.44940473336.97
AFGEMJacques StamsPatrickNT9307111


<< TOP >>
Programmanr. 18
3-4-2011
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine KlesmanDe Roersoppers2:48.9692028602:44.19
50m:33.16200m:2:44.19
2.Rianne GolsteijnPatrick2:51.2086012622:56.88
50m:36.93200m:2:56.88
3.Christa CraenenPatrick2:48.0992003842:59.93
50m:37.33200m:2:59.93
4.Claudia CreemersDe Roersoppers3:03.2692028643:06.82
5.Chantal GielensDe Roersoppers3:05.8991010143:11.60
50m:39.16200m:3:11.60
6.Samantha van der PluijmDe Roersoppers3:16.3291024903:29.02
50m:46.54200m:3:29.02


<< TOP >>
Programmanr. 19
3-4-2011
Dames, 100m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie LennardsEszet1:24.8586022621:23.78
2.Yvonne HintzenROB1:27.6789017541:25.14
3.Linda VerhaeghEszet1:27.8288044861:29.20
4.Lieke HintzenROB1:30.7385012541:30.28
5.Charlotte JaspersROB1:28.7688058301:33.83
DISAshley de VosPatrick1:34.5387058821:33.70
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMSandra HanraetsROB1:19.208501144
NGYvette SimonsROB1:28.209202432


<< TOP >>
Programmanr. 20
3-4-2011
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Remco de VeenDe Roersoppers2:21.6989032472:18.65
50m:29.02200m:2:18.65
2.Patrick CreemersDe Roersoppers2:24.2190005792:20.14
50m:31.20200m:2:20.14
3.Christiaan FusersDe Roersoppers2:24.9187009772:20.60
4.Willem JongenDe Roersoppers2:26.3891034012:26.04
50m:30.74200m:2:26.04
5.Tom van der SterrenPatrick2:22.4585024952:26.90
50m:30.91200m:2:26.90
6.Dennis van EckPatrick2:38.4287008252:40.61
50m:33.17200m:2:40.61
7.Tom SimonsDe Roersoppers2:40.7589028492:43.57
8.Roger PoulsDe Roersoppers2:55.9487026532:44.20
50m:32.93200m:2:44.20
9.Jip HochstenbachDe Roersoppers2:33.9786012292:45.80
50m:35.10200m:2:45.80
10.Mathijs MeijersDe Roersoppers2:39.6891034032:46.83
50m:33.50200m:2:46.83
11.Kevin ten BraakPatrick2:40.4392054712:47.57
50m:36.46200m:2:47.57
12.Dennis CreemersDe Roersoppers2:44.6492022432:48.99
50m:34.32200m:2:48.99
NG.ZABjorn ScheijvenPatrickNT9103731


<< TOP >>
Programmanr. 21
3-4-2011
Heren, 100m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Harald ThijssenROB1:10.6889031391:10.79
2.Andy BeckersPatrick1:22.5192040271:22.44
3.Tom DerksROB1:27.0188047531:24.98
4.Ralph GranzierPatrickNT73014051:28.20
5.Maik DraaismaPatrickNT91072851:29.32


<< TOP >>
Programmanr. 22
3-4-2011
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Tim van PollDe Roersoppers23.59010150123.92
2.Eloy MoorenDe Roersoppers25.33010065124.82
3.Enzo SchmetzerDe Roersoppers27.23010043925.57
4.Daan WijnandsDe Roersoppers26.39020012725.86
5.Andy van PollDe Roersoppers27.13020049327.26
6.Deejay LeendersEszetNT010241527.29
7.Mike JansenDe Roersoppers29.05020015128.47
8.Kyle SandersEszet32.13030034128.98
9.Youri DriessenEszet29.31030052729.32
10.Sybren BisschopROB32.53020119131.57
DISShane BartenPatrick29.32030046734.61
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Naomi DriessenEszet22.92010070422.02
2.Chanour MercelinaDe Roersoppers27.76010137422.28
3.Carmen ThijssenROB27.14020189824.29
4.Joyce HawinkelsEszet26.35010070624.81
5.Loes GelissenDe Roersoppers33.29010216625.73
6.Kiki de NiesDe Roersoppers31.11010087026.13
7.Jill WinandsEszet25.78020058026.60
8.Davina WolfsPatrick28.97020084226.82
9.Maike JettenPatrick36.15020103827.70
10.Lotte van StraatenPatrick29.79020211428.35
11.Evie CampPatrick30.46020211829.02
12.Tara RademakersPatrick29.41020061429.16
13.Lotte van GellekomPatrickNT030093630.43
14.Cheyenne HendriksEszet29.08010277030.89
15.Jesse GiesenROBNT020169831.48
16.Sabine StrijpPatrick29.37030022032.58
17.Fenna van RijtPatrick30.36030084832.95
18.Tamara HendriksEszet33.15010319033.23


<< TOP >>
Programmanr. 23
3-4-2011
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amber ThevissenDe Roersoppers1:13.2999009181:13.49
2.Bo van der VorstPatrick1:28.4999049981:18.83
3.Marjolein SchoonheimDe Roersoppers1:19.7000002501:19.89
4.Jiska van RijtPatrick1:31.4399018801:26.04
5.Anne van StraatenPatrick1:29.7399018841:26.14
6.Amy MoorenDe Roersoppers1:30.9500003601:31.61
7.Sanne ViltersDe Roersoppers1:38.8299034381:32.42
8.Sarine van RijtPatrick1:30.0200011941:33.20
9.Amber VervoortDe Roersoppers1:33.5899011881:37.61
10.Eva VullersDe Roersoppers1:45.8299018481:40.13
11.Jaimy EerensDe Roersoppers1:40.8600020941:45.54


<< TOP >>
Programmanr. 24
3-4-2011
Meisjes, 50m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Malon HanssenROB34.92990147235.06
2.Daphne ThijssenROB35.39000107836.42
3.Britt GijpmansROB38.19000140437.92
4.Lissa van der BeekEszet40.37000111239.64
5.Lianne GeraetsROB38.76000232240.02
6.Marit van EmmerikROB41.36000140641.20
7.Tara RiemensPatrick50.32000367844.60
8.Nina ClaessenPatrick46.25990468044.77
9.Gwenn WinkelROB47.02990535447.20
10.Lyan SmeetsEszet48.02000304647.80
11.Bo-Jenna EngelenEszet47.02000304848.76
12.Samantha SchmidgallEszet48.92000215449.36
13.Pleun UrlingsPatrick49.25990448249.51
14.Kelly DrissenEszet46.98990119651.20


<< TOP >>
Programmanr. 25
3-4-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Serve NelissenDe Roersoppers1:11.8099005791:13.06
2.Daan ZendenDe Roersoppers1:17.5799006671:18.23
3.Roel SlobbePatrick1:16.2099012871:21.13
4.Roel WijnandsDe Roersoppers1:18.2899018771:21.16
5.Jeroen van GellekomPatrick1:27.3899037951:25.14
6.Mariano PaulussenPatrick1:35.1799012831:33.00
7.Twan SwagtenDe Roersoppers1:37.1200011231:35.19
8.Luuk MeertenDe Roersoppers1:46.8099034271:39.73
9.Rick VervoortDe Roersoppers1:39.1600023531:44.57


<< TOP >>
Programmanr. 26
3-4-2011
Jongens, 50m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian SandersEszet37.55010037338.17
2.Aaron CampPatrick42.41000388742.20
3.Lars RademakersPatrick47.38000232743.74
4.Lesley HawinkelsROB43.24000093744.73
5.Timo van de LaarPatrick43.24000232944.76
6.Martijn VerheydenPatrick44.67990330147.89
7.Tim van LoonEszet51.40010121155.76
8.Nick van MölkenEszet55.04990198158.10
9.Jorren StrijpPatrick1:01.9500033451:06.73


<< TOP >>
Programmanr. 27
3-4-2011
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Birgit HanssenROB40.46970319441.10
2.Lotte van HaarstDe Roersoppers42.55970185842.64
3.Lucie VrehenPatrick45.39970322244.54
4.Susanne EngelenDe Roersoppers46.20970552644.95
5.Bo van der VorstPatrick44.92990499845.30
6.Anneloes MeijersDe Roersoppers45.99970432245.34
7.Valerie SchmitzDe Roersoppers50.93980103051.48


<< TOP >>
Programmanr. 28
3-4-2011
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koen WijnandsDe Roersoppers37.80980024738.52
2.Zjef NelissenDe Roersoppers38.75970167940.02
3.Rick van WegbergPatrick40.90970381740.33
4.Chris VerheesenPatrick46.80970137946.73
5.Kevin HobbelPatrick48.32970491547.27
6.Jiry MaassenROB48.81980088947.48
7.Lars HamacherPatrick48.37970318948.78
8.Robbin VonkDe Roersoppers48.45980073749.67
9.Pim VrehenPatrick50.51980352550.26
10.Camiel HeijnenPatrick55.54980451352.83
11.Leonardo VerkoelenPatrick50.93970469752.95
12.Max EngelenDe Roersoppers53.16980140353.57
13.Jasper StrijpPatrick53.95980439953.64
AFGEMLuuk WillemsPatrick46.419703191
NGJasper SlobbePatrick49.949700435


<< TOP >>
Programmanr. 29
3-4-2011
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shanna HintzenDe Roersoppers3:09.0695048762:51.23
2.Serafina VlijtDe Roersoppers2:58.2998011422:53.65
100m:1:25.00200m:2:53.65
3.Nicole DelsingPatrick3:31.8396012903:11.57
100m:1:35.13200m:3:11.57
4.Janou FrancotPatrickNT95064323:20.45
100m:1:36.80200m:3:20.45
5.Nikki HautvastPatrick3:53.9296012923:36.48
100m:1:40.89200m:3:36.48
6.Celine JansenDe Roersoppers3:43.1697054043:44.86
100m:1:48.02200m:3:44.86


<< TOP >>
Programmanr. 30
3-4-2011
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Shirley ThijssenROB1:26.9096015501:27.28
2.Michelle SmeetsEszet1:35.2098025361:31.70
3.Jesse HebbenROB1:32.8296015521:33.10


<< TOP >>
Programmanr. 31
3-4-2011
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Kevin MeuwissenPatrick3:02.6495024852:43.17
100m:1:17.80200m:2:43.17
2.Max VervoortDe Roersoppers2:51.6496014052:51.41
100m:1:24.24200m:2:51.41
3.Luuk WillemsPatrickNT97031913:03.42
100m:1:29.92200m:3:03.42
4.Jack MeertenDe Roersoppers3:15.4297043773:07.23
100m:1:32.45200m:3:07.23
5.Mark TiemersmaDe Roersoppers3:15.3197002253:09.95
100m:1:32.02200m:3:09.95
AFGEMRobin MeuwissenPatrick3:00.779602601


<< TOP >>
Programmanr. 32
3-4-2011
Jongens, 100m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ferd SimonsROB1:23.6095031011:22.42


<< TOP >>
Programmanr. 33
3-4-2011
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sarina PaulussenPatrick1:06.1693074261:07.13
2.Yvette PeulenPatrick1:08.2094052981:08.82
3.Anne van HaarstDe Roersoppers1:14.3395061281:13.57
4.Ydwien VervoortDe Roersoppers1:18.4798010321:15.06
5.Robin MarbanEszet1:19.6793019481:17.42
6.Joyce JanssenROB1:17.3294044821:18.04
7.Chantal SchrijnewerkersEszet1:20.9093051941:18.36
8.Lotte VerstraelenDe Roersoppers1:21.8996025981:20.30FJ 1
9.Maud MeuwissenPatrick1:20.2294020781:20.30FJ 2
10.Joy GijpmansROB1:22.7794068261:22.80
11.Rayna MaassenROB1:23.6993040841:22.85
AFGEMClaire OhlenforstPatrick1:09.579307636


<< TOP >>
Programmanr. 34
3-4-2011
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joep SuskensDe Roersoppers59.48940062758.98
2.Marco MoorsROB1:05.7094047331:03.76
3.Marc CraenenPatrick1:02.5793010551:04.95
4.Jordi HintzenPatrick1:15.2594039071:13.29
5.John MeertenDe Roersoppers1:23.9197043751:16.86
AFGEMJacques StamsPatrickNT9307111


<< TOP >>
Programmanr. 35
3-4-2011
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine KlesmanDe Roersoppers28.19920286028.86
2.Rianne GolsteijnPatrick30.89860126231.32
3.Leonie LennardsEszet33.42860226232.96
4.Christa CraenenPatrick31.47920038433.04
5.Yvonne HintzenROB34.23890175433.89
6.Claudia CreemersDe Roersoppers33.33920286434.42
7.Chantal GielensDe Roersoppers33.63910101434.59
8.Samantha van der PluijmDe Roersoppers35.42910249035.39
9.Lieke HintzenROB35.63850125436.20
10.Linda VerhaeghEszet35.20880448636.23
11.Ashley de VosPatrick36.29870588236.48
12.Charlotte JaspersROB34.95880583037.45
AFGEMSandra HanraetsROB31.268501144
NGYvette SimonsROB34.519202432


<< TOP >>
Programmanr. 36
3-4-2011
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick CreemersDe Roersoppers26.16900057925.64
2.Tom van der SterrenPatrick25.44850249526.32
3.Remco de VeenDe Roersoppers26.02890324726.39
4.Willem JongenDe Roersoppers26.18910340126.54
5.Harald ThijssenROB27.08890313927.09
6.Roger PoulsDe Roersoppers27.14870265327.15
7.Tom SimonsDe Roersoppers26.70890284927.39
8.Dennis van EckPatrick27.95870082527.67
9.Kevin ten BraakPatrick29.45920547129.04
10.Mathijs MeijersDe Roersoppers28.23910340329.23
11.Jip HochstenbachDe Roersoppers29.05860122930.45
12.Dennis CreemersDe Roersoppers29.61920224330.80
13.Andy BeckersPatrick31.48920402732.16
14.Tom DerksROB33.10880475332.73FJ 1
15.Ralph GranzierPatrick32.45730140532.73FJ 2
16.Maik DraaismaPatrick36.60910728537.26
NG.ZABjorn ScheijvenPatrick30.089103731


<< TOP >>
Programmanr. 37
3-4-2011
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Patrick 1Patrick2:08.502:07.54
Rick van Wegberg
Kevin Hobbel
97
97
28.83Lars Hamacher
Luuk Willems
97
97
2.De Roersoppers 1De Roersoppers2:10.412:07.67
Zjef Nelissen
Jack Meerten
97
97
31.80Robbin Vonk
Serve Nelissen
98
99
3.De Roersoppers 2De Roersoppers2:23.642:17.76
Roel Wijnands
John Meerten
99
97
37.32Mark Tiemersma
Daan Zenden
97
99
4.Patrick 2Patrick2:41.622:42.73
Pim Vrehen
Camiel Heijnen
98
98
37.67Jasper Strijp
Martijn Verheyden
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 38
3-4-2011
4 x 25m schoolslag
(1j, 1m, 1j, 1m)
Mix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eszet 1Eszet1:38.431:36.05
Ian Sanders
Joyce Hawinkels
01
01
Tim van Loon
Naomi Driessen
01
01
2.De Roersoppers 1De Roersoppers1:51.871:38.32
Tim van Poll
Loes Gelissen
01
01
Enzo Schmetzer
Chanour Mercelina
01
01
3.Eszet 2Eszet1:56.301:59.35
Kyle Sanders
Cheyenne Hendriks
03
01
Youri Driessen
Jill Winands
03
02


<< TOP >>
Programmanr. 39
3-4-2011
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Roersoppers 1De Roersoppers3:56.073:53.49
Koen Wijnands
Serafina Vlijt
Max Vervoort
Lotte van Haarst
98
98
96
97
30.74Joep Suskens
Shanna Hintzen
Christiaan Fusers
Sabine Klesman
94
95
87
92
2.Patrick 1Patrick4:02.563:58.92
Rick van Wegberg
Lucie Vrehen
Kevin Meuwissen
Nicole Delsing
97
97
95
96
29.02Marc Craenen
Sarina Paulussen
Tom van der Sterren
Rianne Golsteijn
93
93
85
86
3.De Roersoppers 2De Roersoppers4:18.744:19.57
Serve Nelissen
Ydwien Vervoort
Zjef Nelissen
Anneloes Meijers
99
98
97
97
32.32Mark Tiemersma
Anne van Haarst
Willem Jongen
Chantal Gielens
97
95
91
91
4.ROB 1ROB4:17.324:21.76
Jiry Maassen
Birgit Hanssen
Ferd Simons
Shirley Thijssen
98
97
95
96
37.02Joyce Janssen
Marco Moors
Harald Thijssen
Yvonne Hintzen
94
94
89
89
DISPatrick 2Patrick5:03.13
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Pim Vrehen
Pleun Urlings
Camiel Heijnen
Nina Claessen
98
99
98
99
38.08Jasper Strijp
Maud Meuwissen
Ralph Granzier
Ashley de Vos
98
94
73
87