Nr. 1. Jongens, 4 x 50m wisselslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 2. Meisjes, 4 x 50m vrije slag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 3. Alle, 100m wisselslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 6. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 100m wisselslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m wisselslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 14. Dames, 100m rugslag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m rugslag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag  Dames Senioren Open
Nr. 20. Heren, 200m wisselslag  Heren Senioren Open
Nr. 22. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 en later
Nr. 23. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 25. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Minioren 6 en later
Nr. 27. Meisjes, 50m schoolslag  Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 28. Jongens, 50m schoolslag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 29. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 31. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m vrije slag  Dames Senioren 2 en later
Nr. 34. Jongens, 100m vrije slag  Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 35. Dames, 50m vrije slag  Dames Senioren Open
Nr. 36. Heren, 50m vrije slag  Heren Senioren Open
Nr. 37. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Jongens Junioren 2 en later
Nr. 39. Alle, 8 x 50m vrije slag  Mix


Competitie deel 5
Burgum, 2.4.2011


Programmanr. 1
2-4-2011 - 17:00
Jongens, 4 x 50m wisselslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 1Wetterwille2:09.842:09.91
Bauke Ytsma
Dirk van der Eems
93
95
33.75Lennart van Ligtenberg
Matthijs Jansen
95
96
2.De Vikings 1De Vikings2:13.972:11.41
Marcel van der Heide
Harm Lemstra
97
93
34.96Rick Halma
Eelco Nauta
95
93
AFGEMDz&pc 1Dz&pc2:27.66


<< TOP >>
Programmanr. 2
2-4-2011 - 17:03
Meisjes, 4 x 50m vrije slagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.De Vikings 2De Vikings2:07.132:06.60
Annemiek Halma
Martine van Sluis
97
97
31.37Anne Vlottes
Esther Visser
97
97
2.Wetterwille 2Wetterwille2:08.212:07.03
Roelie de Boer
Maaike Brattinga
96
95
31.61Anna Regnerus
Nynke Ytsma
97
97
3.Dz&pc 1Dz&pc2:23.192:28.54
Larissa Heddema
Lisanne Boonstra
97
98
33.21Kirsten Westerhuis
Esther Meinsma
99
99


<< TOP >>
Programmanr. 3
2-4-2011 - 17:07
100m wisselslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Lennard DusselDz&pc1:50.3301009111:45.88
2.Robin de VriesDz&pcNT01009091:58.90
3.Mees NiemeijerDz&pcNT02012752:06.43
4.Niels ZwaanswijkDz&pcNT02012772:30.96
DISMatthijs RozemaDz&pcNT01025612:07.47
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISAshwin BoonstraDz&pcNT01025632:11.17
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Margriet BremerDz&pc1:41.7002006161:45.16
2.Charissa de VriesDz&pcNT02019142:00.19
3.Elisa WesterhuisDz&pcNT02019122:08.51
4.Erna SmitDz&pcNT02019082:14.37
5.Anna BremerDz&pcNT03007662:28.02
AFGEMMyrthe KingmaDz&pcNT0201910


<< TOP >>
Programmanr. 4
2-4-2011 - 17:15
Meisjes, 50m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hildy OomensDe Vikings39.72990263640.25
2.Fardau van der MeulenWetterwille44.68000040842.00
3.Michelle HeddemaDz&pc41.88000253042.56
4.Elsa BremerDz&pc43.13000105042.98
5.Janny GroosDz&pc44.61000074044.64
6.Janneke WeilandWetterwille45.49010012845.43
7.Merit van der MeulenDe Vikings53.51000152650.42
8.Sanne NoordDz&pc57.32010187251.50
9.Katja KoornstraDe Vikings54.29000283852.04
10.Chantal MiddelkampDz&pc59.98010101052.80
11.Myrthe LigthartDe Vikings1:06.81000358454.49
12.Daphne OuthuijseDe Vikings1:03.20000358257.56
AFGEMEva KosterWetterwille38.540000728
AFGEMEmma HuizingaDz&pcNT0004644


<< TOP >>
Programmanr. 6
2-4-2011 - 17:22
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koendert KellnerDz&pc37.86000023737.21
2.Jelle BettenDz&pc40.88000153540.12
3.Freek-Jan MelseDz&pc41.56000023540.42
4.Almar KleefstraWetterwille40.97990055540.99
5.Folkert AlgraWetterwille50.39990147146.45
6.Bas KosterWetterwille52.50000041550.94
7.Steffen van der BergDe VikingsNT990337159.33
8.Pieter de BoerDe Vikings1:03.9400027531:02.00
9.Erik de BoerDe VikingsNT01016031:02.61


<< TOP >>
Programmanr. 8
2-4-2011 - 17:26
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemiek HalmaDe Vikings2:31.0897028842:30.61
100m:1:13.161:13.16200m:2:30.611:17.45
2.Nynke YtsmaWetterwille2:42.6397007922:36.41
100m:1:15.851:15.85200m:2:36.411:20.56
3.Martine van SluisDe Vikings2:32.5997028882:40.71
100m:1:17.331:17.33200m:2:40.711:23.38
4.Anne VlottesDe Vikings3:07.2597021202:44.18
100m:1:19.431:19.43200m:2:44.181:24.75
5.Caroline NautaDe Vikings2:46.9498031482:48.86
100m:1:22.861:22.86200m:2:48.861:26.00
6.Myran KleefstraWetterwille2:59.9997016582:59.32
100m:1:25.201:25.20200m:2:59.321:34.12
7.Fagmar WilpstraWetterwille3:13.8597035943:00.96
100m:1:26.171:26.17200m:3:00.961:34.79
8.Kirsten WesterhuisDz&pc3:14.7099013203:06.96
100m:1:29.461:29.46200m:3:06.961:37.50
9.Nynke ReinderinkDz&pc3:38.4299042003:07.72
100m:1:30.721:30.72200m:3:07.721:37.00
10.Imkje HoekDe VikingsNT97056083:13.13
100m:1:33.961:33.96200m:3:13.131:39.17
11.Tessa FolkertsmaDz&pc3:19.4199013223:27.89
100m:1:38.201:38.20200m:3:27.891:49.69
12.Esther MeinsmaDz&pc3:32.2399018103:29.48
100m:1:39.701:39.70200m:3:29.481:49.78
13.Marit OomensDe VikingsNT97061283:36.32
100m:1:44.951:44.95200m:3:36.321:51.37


<< TOP >>
Programmanr. 10
2-4-2011 - 17:40
Jongens, 200m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel van der HeideDe Vikings2:18.5397015032:19.24
100m:1:06.921:06.92200m:2:19.241:12.32
2.Wiebe Auke PostmaWetterwille2:23.4697026572:21.62
100m:1:08.481:08.48200m:2:21.621:13.14
3.Koen van der EemsWetterwille2:25.8797008072:23.17
100m:1:10.631:10.63200m:2:23.171:12.54
4.Stefan RienstraWetterwille2:46.8197043032:45.10
100m:1:15.231:15.23200m:2:45.101:29.87
5.Dennis KolkmanDe VikingsNT98048252:48.71
100m:1:23.971:23.97200m:2:48.711:24.74
6.Aron VisserDz&pc2:58.2598018892:50.43
100m:1:25.271:25.27200m:2:50.431:25.16
7.Jorrit MulderWetterwille3:25.4698013913:03.81
100m:1:26.951:26.95200m:3:03.811:36.86
8.Douwe van VelzenDe VikingsNT98023313:06.57
100m:1:30.891:30.89200m:3:06.571:35.68
AFGEMTheo GroenewoudDz&pc2:53.769801737


<< TOP >>
Programmanr. 12
2-4-2011 - 17:49
Meisjes, 100m wisselslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther VisserDe Vikings1:17.7597005441:16.39
2.Roelie de BoerWetterwille1:20.8096005081:19.29
3.Anna RegnerusWetterwille1:20.4397016561:21.03
4.Larissa HeddemaDz&pc1:30.5897054261:25.30
5.Evabeth de JongDe Vikings1:27.4595062401:27.12
6.Henriette LemstraDe Vikings1:34.3096053441:30.66
7.Lisa SpoelstraDz&pcNT97061721:37.13
DISLisanne BoonstraDz&pc1:39.9198044541:37.33
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMHester GroosDz&pc1:23.969702734
AFGEMReinetta FaberDe VikingsNT9605696


<< TOP >>
Programmanr. 13
2-4-2011 - 17:55
Jongens, 100m wisselslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille1:16.4598007351:13.45
2.Rick HalmaDe Vikings1:17.2795051211:16.81
3.Harry WestersDe Vikings1:22.6595048691:16.82
4.Matthijs JansenWetterwille1:20.8796023791:17.11FJ 1
5.Bart WeilandWetterwille1:20.9097007771:17.11FJ 2
6.Kevin RozemaDz&pc1:19.3097014511:17.23
7.Hielke TwijnstraDe Vikings1:18.8795052911:20.32


<< TOP >>
Programmanr. 14
2-4-2011 - 18:00
Dames, 100m rugslagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel WeysenfeldDe Vikings1:16.8994041101:17.72
2.Maaike BrattingaWetterwille1:35.9495013161:24.34
3.Tineke WindDz&pc1:18.0694008261:24.44
4.Tirzah DekkerDz&pcNT94072361:45.44
5.Loïs AusmaDz&pcNT94073641:48.72
NG.ZAFemke KirkenierDz&pc1:19.079500936


<< TOP >>
Programmanr. 16
2-4-2011 - 18:05
Jongens, 100m rugslagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bauke YtsmaWetterwille1:11.0293013111:12.01
2.Arnoud CornelDe Vikings1:25.8394041871:25.17
3.Douwe DijkstraDz&pc1:19.8993049091:25.22
4.Sydo de JongDe Vikings1:39.9893068711:34.04


<< TOP >>
Programmanr. 18
2-4-2011 - 18:08
Dames, 200m wisselslagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique BoersmaDe Vikings2:36.9180015862:38.80
50m:33.3533.35200m:2:38.802:05.45
2.Eline LigthartDe Vikings2:47.6093017062:50.59
50m:41.1141.11200m:2:50.592:09.48
3.Amarins MengerDz&pc2:55.6694067162:51.82
4.Sanne ZijlstraDz&pc3:02.1694019683:01.28
50m:40.8040.80200m:3:01.282:20.48
5.Wietske van MinnenWetterwilleNT86025083:01.88
50m:37.5237.52200m:3:01.882:24.36
6.Jannie de BoerWetterwille3:02.1292026623:07.30
50m:42.5842.58200m:3:07.302:24.72
AFGEMJolien BleichrodtDe Vikings2:47.699203650


<< TOP >>
Programmanr. 20
2-4-2011 - 18:17
Heren, 200m wisselslagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart van der HoevenDz&pc2:18.5987013792:22.64
50m:29.8429.84200m:2:22.641:52.80
2.Harm LemstraDe Vikings2:29.7193050092:29.62
50m:34.2934.29200m:2:29.621:55.33
3.Alan SlompDz&pc2:25.2587030712:34.50
50m:32.1132.11200m:2:34.502:02.39
4.Dirk van der EemsWetterwille2:38.8295015652:35.72
50m:33.6733.67200m:2:35.722:02.05
5.Lennart van LigtenbergWetterwille2:37.9795019512:39.20
6.Mark RozemaDz&pc2:40.0092027852:42.34
50m:33.0533.05200m:2:42.342:09.29
7.Rycklef EpemaDz&pc2:38.4392027872:42.84
50m:31.7531.75200m:2:42.842:11.09
8.Eelco NautaDe Vikings3:00.4793050112:43.44
50m:39.3839.38200m:2:43.442:04.06
9.Eddy Staphorsius SmedesWetterwilleNT90073952:46.63
50m:36.2436.24200m:2:46.632:10.39
10.Peter WerkmanDz&pc2:40.8287037392:52.16
50m:34.6934.69200m:2:52.162:17.47
11.Kerwin van WestenDz&pcNT92072093:45.51
50m:46.8446.84200m:3:45.512:58.67


<< TOP >>
Programmanr. 22
2-4-2011 - 18:29
25m schoolslagMix Minioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 en later, Jongens

1.Lennard DusselDz&pcNT010091122.44
2.Mees NiemeijerDz&pc25.98020127527.07
3.Robin de VriesDz&pc29.44010090927.54
4.Matthijs RozemaDz&pcNT010256128.33
5.Niels ZwaanswijkDz&pc28.76020127728.47
6.Ashwin BoonstraDz&pcNT010256329.72

Meisjes Minioren 4 en later, Meisjes

1.Margriet BremerDz&pc23.14020061623.73
2.Charissa de VriesDz&pcNT020191425.07
3.Elisa WesterhuisDz&pc29.75020191229.79
4.Anna BremerDz&pc29.62030076630.54
5.Nicole MiddelkampDz&pc32.01020191631.84
DISErna SmitDz&pc26.95020190826.67
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGEMMyrthe KingmaDz&pcNT0201910


<< TOP >>
Programmanr. 23
2-4-2011 - 18:34
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Junioren 1 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elsa BremerDz&pc1:14.2800010501:13.64
2.Hildy OomensDe Vikings1:16.5399026361:16.75
3.Fardau van der MeulenWetterwille1:22.1800004081:20.98
4.Michelle HeddemaDz&pc1:18.9300025301:22.08
5.Janny GroosDz&pc1:21.2900007401:23.12
6.Janneke WeilandWetterwille1:26.0301001281:25.48
7.Katja KoornstraDe Vikings1:29.5700028381:30.39
8.Merit van der MeulenDe Vikings1:32.8100015261:31.16
9.Chantal MiddelkampDz&pc1:34.5601010101:35.67
10.Myrthe LigthartDe Vikings1:36.4600035841:37.02
11.Daphne OuthuijseDe Vikings1:37.2400035821:41.30
12.Sanne NoordDz&pc1:44.5201018721:41.80
AFGEMEmma HuizingaDz&pc1:32.510004644
AFGEMEva KosterWetterwille1:16.100000728


<< TOP >>
Programmanr. 25
2-4-2011 - 18:43
Jongens, 100m vrije slagJongens Minioren 6 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Koendert KellnerDz&pc1:13.6400002371:12.82
2.Jelle BettenDz&pc1:14.8700015351:12.89
3.Freek-Jan MelseDz&pc1:17.6100002351:18.89
4.Almar KleefstraWetterwille1:19.1299005551:21.21
5.Folkert AlgraWetterwille1:34.2599014711:28.51
6.Bas KosterWetterwille1:30.3000004151:29.08
7.Steffen van der BergDe Vikings1:35.0299033711:34.76
8.Pieter de BoerDe Vikings1:39.1200027531:38.26
9.Erik de BoerDe Vikings1:37.7401016031:40.71


<< TOP >>
Programmanr. 27
2-4-2011 - 18:48
Meisjes, 50m schoolslagMeisjes Junioren 3 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Annemiek HalmaDe Vikings41.06970288441.26
2.Martine van SluisDe Vikings40.20970288843.16
3.Nynke YtsmaWetterwille43.20970079243.44
4.Anne VlottesDe Vikings43.27970212043.56
5.Fagmar WilpstraWetterwille44.70970359445.88
6.Marit OomensDe VikingsNT970612846.78
7.Caroline NautaDe Vikings48.10980314847.18
8.Nynke ReinderinkDz&pc47.59990420047.45
9.Esther MeinsmaDz&pc46.23990181048.80
10.Myran KleefstraWetterwille50.00970165848.98
11.Kirsten WesterhuisDz&pc50.48990132051.16
12.Tessa FolkertsmaDz&pc52.50990132251.54
13.Imkje HoekDe Vikings1:00.38970560854.29


<< TOP >>
Programmanr. 28
2-4-2011 - 18:55
Jongens, 50m schoolslagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wiebe Auke PostmaWetterwille38.10970265737.36
2.Koen van der EemsWetterwille39.08970080738.82
3.Stefan RienstraWetterwille42.41970430341.43
4.Marcel van der HeideDe Vikings42.57970150342.70
5.Jorrit MulderWetterwille47.82980139146.80
6.Aron VisserDz&pc49.23980188949.80
7.Douwe van VelzenDe Vikings52.75980233150.76
8.Dennis KolkmanDe Vikings54.53980482552.46
AFGEMTheo GroenewoudDz&pc44.849801737


<< TOP >>
Programmanr. 29
2-4-2011 - 18:59
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Esther VisserDe Vikings2:50.0197005442:41.75
100m:1:21.701:21.70200m:2:41.751:20.05
2.Anna RegnerusWetterwille2:45.4697016562:46.60
100m:1:23.701:23.70200m:2:46.601:22.90
3.Roelie de BoerWetterwille2:48.3796005082:46.64
100m:1:23.511:23.51200m:2:46.641:23.13
4.Larissa HeddemaDz&pcNT97054262:58.86
100m:1:25.861:25.86200m:2:58.861:33.00
5.Evabeth de JongDe VikingsNT95062403:08.47
100m:1:31.951:31.95200m:3:08.471:36.52
DISHenriette LemstraDe VikingsNT96053443:05.84
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:31.591:31.59200m:3:05.841:34.25
DISLisanne BoonstraDz&pcNT98044543:49.44
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:54.651:54.65200m:3:49.441:54.79
AFGEMHester GroosDz&pcNT9702734
AFGEMReinetta FaberDe VikingsNT9605696


<< TOP >>
Programmanr. 31
2-4-2011 - 19:07
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 4 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mirko van LigtenbergWetterwille2:40.9098007352:36.20
100m:1:16.951:16.95200m:2:36.201:19.25
2.Rick HalmaDe Vikings2:54.1295051212:47.52
100m:1:22.051:22.05200m:2:47.521:25.47
3.Bart WeilandWetterwille2:50.7697007772:47.83
100m:1:22.081:22.08200m:2:47.831:25.75
4.Kevin RozemaDz&pc2:57.4997014512:52.52
100m:1:25.971:25.97200m:2:52.521:26.55
5.Matthijs JansenWetterwille3:15.6096023792:52.95
100m:1:25.261:25.26200m:2:52.951:27.69
6.Harry WestersDe Vikings3:05.9495048693:01.10
100m:1:31.321:31.32200m:3:01.101:29.78
7.Hielke TwijnstraDe VikingsNT95052913:05.78
100m:1:31.651:31.65200m:3:05.781:34.13


<< TOP >>
Programmanr. 33
2-4-2011 - 19:16
Dames, 100m vrije slagDames Senioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Merel WeysenfeldDe Vikings1:10.5094041101:10.00
2.Tineke WindDz&pc1:06.9494008261:10.57
3.Maaike BrattingaWetterwille1:15.4095013161:14.17
4.Femke KirkenierDz&pc1:16.6095009361:16.14
5.Tirzah DekkerDz&pc1:37.6194072361:24.32
6.Lisa SpoelstraDz&pcNT97061721:32.17
7.Loïs AusmaDz&pcNT94073641:36.95


<< TOP >>
Programmanr. 34
2-4-2011 - 19:21
Jongens, 100m vrije slagJongens Jeugd 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bauke YtsmaWetterwille59.9493013111:01.36
2.Douwe DijkstraDz&pc1:06.3593049091:10.16
3.Sydo de JongDe Vikings1:16.6693068711:14.11FJ 1
4.Arnoud CornelDe Vikings1:17.2994041871:14.11FJ 2


<< TOP >>
Programmanr. 35
2-4-2011 - 19:23
Dames, 50m vrije slagDames Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Angelique BoersmaDe Vikings28.42800158628.42
2.Eline LigthartDe Vikings30.82930170631.10
3.Amarins MengerDz&pc30.83940671631.48
4.Jannie de BoerWetterwille34.05920266232.56FJ 1
5.Wietske van MinnenWetterwille32.78860250832.56FJ 2
6.Sanne ZijlstraDz&pc32.39940196832.82
AFGEMJolien BleichrodtDe Vikings32.089203650


<< TOP >>
Programmanr. 36
2-4-2011 - 19:27
Heren, 50m vrije slagHeren Senioren Open
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Bart van der HoevenDz&pc26.65870137926.80
2.Alan SlompDz&pc26.57870307127.13
3.Rycklef EpemaDz&pc26.86920278727.66
4.Eelco NautaDe Vikings28.10930501127.80
5.Harm LemstraDe Vikings28.01930500928.03
6.Dirk van der EemsWetterwille27.58950156528.36
7.Lennart van LigtenbergWetterwille28.62950195128.42
8.Mark RozemaDz&pc28.34920278528.48
9.Peter WerkmanDz&pc28.09870373929.29
10.Eddy Staphorsius SmedesWetterwille29.11900739529.36
11.Kerwin van WestenDz&pcNT920720933.49


<< TOP >>
Programmanr. 37
2-4-2011 - 19:32
Jongens, 4 x 50m vrije slagJongens Junioren 2 en later
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 3Wetterwille1:59.541:59.82
Wiebe Auke Postma
Bart Weiland
97
97
29.42Koen van der Eems
Mirko van Ligtenberg
97
98
2.De Vikings 1De Vikings2:26.322:24.76
Douwe van Velzen
Steffen van der Berg
98
99
39.54Dennis Kolkman
Marcel van der Heide
98
97


<< TOP >>
Programmanr. 39
2-4-2011 - 19:36
8 x 50m vrije slag
(1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m, 1j, 1m)
Mix
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Wetterwille 4Wetterwille4:01.353:59.13
Koen van der Eems
Nynke Ytsma
Wiebe Auke Postma
Anna Regnerus
97
97
97
97
29.42Dirk van der Eems
Roelie de Boer
Bauke Ytsma
Jannie de Boer
95
96
93
92
2.Wetterwille 5Wetterwille4:15.564:17.44
Bart Weiland
Myran Kleefstra
Matthijs Jansen
Fagmar Wilpstra
97
97
96
97
Lennart van Ligtenberg
Maaike Brattinga
Eddy Staphorsius Smedes
Wietske van Minnen
95
95
90
86
3.Dz&pc 1Dz&pc4:11.774:25.39
Aron Visser
Esther Meinsma
Kevin Rozema
Larissa Heddema
98
99
97
97
36.29Douwe Dijkstra
Sanne Zijlstra
Bart van der Hoeven
Amarins Menger
93
94
87
94
DISDe Vikings 4De Vikings3:54.10
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Marcel van der Heide
Annemiek Halma
Rick Halma
Esther Visser
97
97
95
97
30.48Eelco Nauta
Eline Ligthart
Harm Lemstra
Angelique Boersma
93
93
93
80