Competitie Deel 4
Purmerend (NED),    20-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 30. Jongens, 4 x 100m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
20-3-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             7:35.89            7:52.02           
        Tom Verbeek, 88                            Stanley Vleerlaag, 85
        Mark Costeris, 92                          Henk van Niejenhuis, 89
            57.41  1:58.73  2:57.26  3:59.76  4:56.51  5:56.41  6:52.45  7:52.02

  2. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        7:57.82            8:01.73           
        Kingue Struijf, 94                         Sverre Oelen, 90
        Jeroen Beemster, 87                        Jeffrey Appel, 92
            58.08  1:59.08  2:56.95  3:59.96  4:58.20  6:02.45  6:58.36  8:01.73

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   8:11.20            8:32.78           
        Thom Wever, 91                             Thierry Feld, 96
        Frank van der Wolff, 94                    Yannick Vijver, 96
            59.15  2:04.11  3:05.21  4:10.30  5:10.65  6:18.66  7:22.81  8:32.78




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-3-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn               34.66 9900358      34.40           
  2. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn     38.29 9900562      37.02           
  3. Sabrin el Bacha               De Dolfijn               41.02 9900548      42.67           
  4. Kaylin Stel                   De Dolfijn               44.98 0100290      45.86           
  5. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend          45.45 0000412      46.00           
  6. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          46.02 0004198      46.31           
  7. Hannah van Westreenen         De Dolfijn               54.54 9904604      46.40           
  8. Jasmijn Wouda                 Zwemvereniging Hoorn     47.21 0001696      47.11           
  9. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn     59.15 0004380      47.60           
 10. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend          52.51 9902892      49.72           
 11. Sharan Keizer                 De Dolfijn               50.59 0100366      49.92           
 12. Nada el Bachaoui              De Dolfijn               57.69 0101700      51.18           
 13. Pien Boodt                    De Dolfijn               51.48 0100982      51.32           
 14. Sanne Baardse                 Zwemvereniging Hoorn     51.73 0101630      52.10           
 15. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:03.38 0002142      57.74           
 16. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:02.03 0101762      58.67           
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             1:05.52 9904400      54.75           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., VB
AFGE Moesha Wartes                 De Dolfijn               34.60 9901724                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
20-3-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn   1:09.11 0000321    1:10.09           
            33.09  1:10.09
  2. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend        1:09.60 0000349    1:10.45           
          1:10.45
  3. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn   1:13.09 9901643    1:12.90           
            35.36  1:12.90
  4. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:14.61 9902181    1:12.93           
            35.37  1:12.93
  5. Reijer Boodt                  De Dolfijn             1:13.47 9901001    1:14.37           
            35.90  1:14.37
  6. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:12.07 9902643    1:15.16           
            36.84  1:15.16
  7. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:19.07 9901627    1:17.14           
            36.86  1:17.14
  8. Valdemar de Jong              De Dolfijn             1:21.08 0100221    1:23.79           
            39.06  1:23.79
  9. Haron Malash                  De Dolfijn             1:26.57 0000541    1:24.68           
            40.98  1:24.68
 10. Mart Broerse                  De Dolfijn             1:26.93 9902217    1:26.84           
          1:26.84
 11. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:28.67 9902717    1:26.95           
            40.31  1:26.95
 12. Tim Wijnberger                Zwemvereniging Hoorn   1:33.43 0100467    1:32.34           
            42.82  1:32.34
 13. Philip Broerse                De Dolfijn             1:37.26 0100477    1:39.27           
            46.94  1:39.27
 14. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:48.46 0003007    1:47.75           
            50.12  1:47.75
 DIS Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn             1:41.07 9903545                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
NG.Z Anouar Aznou                  De Dolfijn             1:29.44 9901111                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             4:43.63 9800068    4:37.45           
          1:06.73  2:18.76  3:29.61  4:37.45
  2. Serena Stel                   De Dolfijn             4:44.21 9801528    4:38.54           
          1:07.13  2:19.35  3:30.60  4:38.54
  3. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn   5:03.46 9800336    5:01.57           
          1:11.07  2:27.84  3:45.25  5:01.57
  4. Elise Dekker                  De Dolfijn             5:19.42 9700976    5:10.58           
          1:12.32  2:31.85  3:51.71  5:10.58
  5. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        5:29.32 9701320    5:18.72           
          1:14.29  2:36.34  3:59.21  5:18.72
  6. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   5:55.49 9804684    5:32.20           
          1:17.19  2:43.40  4:09.76  5:32.20
  7. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        6:08.93 9801222    5:35.89           
          1:17.17  2:43.23  4:09.88  5:35.89
  8. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        6:04.42 9703888    5:44.61           
          1:18.70  2:45.46  4:15.75  5:44.61
  9. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        6:30.87 9801004    6:01.77           
          1:22.67  2:53.73  4:25.09  6:01.77
 10. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn        NT 9805202    6:16.98           
          1:26.78  3:04.11  4:43.96  6:16.98
 11. Lin Kohen                     De Dolfijn             7:05.31 9802012    6:21.02           
          1:27.71  3:07.47  4:47.56  6:21.02
 12. Rikki Quandil                 De Dolfijn                  NT 9705626    6:32.58           
          1:24.62  3:03.07  4:47.46  6:32.58
 13. Carline Verhagen              De Dolfijn             7:10.93 9804176    6:54.03           
          1:38.64  3:27.36  5:16.44  6:54.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
20-3-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivar de Jong                  De Dolfijn             1:12.26 9700869    1:12.45           
            34.36  1:12.45
  2. Michael Tonsbeek              De Dolfijn             1:18.34 9701287    1:16.38           
            35.90  1:16.38
  3. Ruben Stam                    De Dolfijn             1:19.95 9800331    1:19.16           
            37.29  1:19.16
  4. Navin Keizer                  De Dolfijn             1:33.23 9701337    1:23.57           
            38.97  1:23.57
  5. Jesse Frankenhuizen           De Dolfijn             1:27.21 9703951    1:25.48           
            39.82  1:25.48
  6. Sander Kirillova              De Dolfijn             1:27.76 9800121    1:25.92           
            41.37  1:25.92
  7. Adam Malash                   De Dolfijn             1:35.74 9702145    1:28.82           
            41.57  1:28.82
  8. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:30.61 9800975    1:29.26           
            41.44  1:29.26
  9. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             1:36.18 9702093    1:29.86           
            42.72  1:29.86
 10. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        1:44.21 9703609    1:39.00           
            46.65  1:39.00
 11. Tijmen Kuin                   De Dolfijn             1:45.00 9802183    1:41.30           
            47.74  1:41.30
 12. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   1:37.46 9901491    1:42.00           
            47.80  1:42.00
 13. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:47.55 9802127    1:45.36           
            49.28  1:45.36
 14. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend        1:49.78 9804311    1:48.85           
            50.31  1:48.85
 DIS Timo Hol                      Zwemvereniging Hoorn   1:33.45 9701885    1:31.03           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
            43.33  1:31.03
AFGE Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        1:42.54 9703033                      
AFGE Lars Veefkind                 De Dolfijn             1:45.20 9801573                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
20-3-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             2:19.79 9002010    2:20.13           
          1:05.29  2:20.13
  2. Silke Oude Weernink           De Dolfijn             2:21.10 9002854    2:20.39           
          1:07.21  2:20.39
  3. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:34.58 8500454    2:30.91           
          1:10.32  2:30.91
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:37.99 9202772    2:31.12           
          1:11.17  2:31.12
  5. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:56.90 8604152    2:56.19           
          1:20.80  2:56.19



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
20-3-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Henk van Niejenhuis           De Dolfijn               56.66 8905063      57.58           
            28.30    57.58
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          58.85 9200027      59.88           
            29.56    59.88
  3. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn     59.93 9400955    1:00.84           
            29.60  1:00.84
  4. Mark Costeris                 De Dolfijn               58.83 9202327    1:01.27           
            29.86  1:01.27
  5. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        1:01.93 9101249    1:02.06           
            30.51  1:02.06
  6. Michael van der Linden        De Dolfijn             1:00.90 8601921    1:03.67           
            30.88  1:03.67
  7. Matthijs Dekker               De Dolfijn             1:01.47 9000621    1:06.00           
            32.39  1:06.00
  8. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend        1:03.71 9002147    1:06.48           
            32.04  1:06.48
  9. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   1:06.04 9102711    1:07.80           
            32.14  1:07.80
 10. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend        1:11.43 8803379    1:12.84           
            35.14  1:12.84
 11. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        1:00.55 8700155    1:14.03           
            35.65  1:14.03
AFGE Raoul Engelenburg             De Dolfijn             1:01.90 8900843                      
AFGE Dylan Onderstal               De Dolfijn             1:21.25 9204121                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:43.54 9603240    2:42.09           
          1:16.73  2:42.09
  2. Sanne Bommer                  De Dolfijn             2:48.59 9501132    2:47.82           
          1:20.99  2:47.82
  3. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:48.88 9503644    2:49.13           
          1:20.63  2:49.13
  4. Helena La                     Zwemvereniging Hoorn   2:45.27 9502134    2:50.07           
          1:20.78  2:50.07
  5. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   2:47.87 9600112    2:50.31           
          1:22.10  2:50.31
  6. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn             2:56.69 9700682    2:55.60           
          1:23.38  2:55.60
  7. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:54.48 9600868    2:57.74           
          1:25.30  2:57.74
  8. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        2:59.29 9600316    3:14.58           
          1:31.50  3:14.58
  9. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   3:16.30 9603884    3:16.81           
          1:34.67  3:16.81
 10. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn        NT 9506354    3:33.77           
          1:41.33  3:33.77
 11. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             3:39.98 9603130    3:45.04           
          1:47.11  3:45.04
NG.Z Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        3:08.24 9504810                      
AFGE Annika Arvin                  De Dolfijn             3:02.13 9500008                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dave Heshof                   WZ&PC Purmerend        1:01.39 9501403    1:01.67           
            29.32  1:01.67
  2. Oliver Brache                 De Dolfijn             1:08.44 9605317    1:05.54           
            31.52  1:05.54
  3. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:09.44 9600467    1:06.85           
            31.97  1:06.85
  4. Ties Elzerman                 De Dolfijn             1:09.60 9502163    1:07.26           
            32.24  1:07.26
  5. Andy Onderstal                De Dolfijn             1:09.15 9501479    1:07.39           
            32.49  1:07.39
  6. Nelson Branquinho             De Dolfijn             1:11.13 9600727    1:09.05           
            34.01  1:09.05
  7. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   1:07.88 9600469    1:09.24           
            33.31  1:09.24
  8. Max Guthman                   De Dolfijn             1:09.54 9603317    1:09.33           
            34.02  1:09.33
  9. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             1:17.09 9600327    1:13.26           
            36.12  1:13.26
 10. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             1:17.42 9500451    1:14.08 FJ 1      
            35.71  1:14.08
 11. Albert van Nee                De Dolfijn             1:14.86 9602627    1:14.08 FJ 2      
            35.80  1:14.08
 12. Jesper Kok                    De Dolfijn             1:20.46 9600247    1:15.42           
            36.84  1:15.42
 13. Stefan van den Berg           De Dolfijn             1:15.51 9602683    1:16.94           
            36.84  1:16.94
 14. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   1:17.72 9601075    1:17.75           
            38.64  1:17.75
 15. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             1:18.70 9603273    1:17.80           
            37.42  1:17.80
 16. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   1:20.38 9602955    1:17.95           
            37.82  1:17.95
 17. Jasper Smits                  Zwemvereniging Hoorn   1:33.99 9605141    1:26.86           
            41.57  1:26.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
20-3-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend        2:20.42 9600862    2:20.05           
          1:08.14  2:20.05
  2. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   2:26.11 9603338    2:26.49           
          1:11.66  2:26.49
  3. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        2:26.37 9302840    2:29.90           
          1:11.33  2:29.90
  4. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             2:35.91 9605230    2:33.34           
          1:12.62  2:33.34
  5. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:33.66 9604426    2:33.51           
          1:14.80  2:33.51
  6. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        2:36.97 9402788    2:37.62           
          1:17.18  2:37.62
  7. Moesha Wartes                 De Dolfijn                  NT 9901724    2:41.20           
          1:17.80  2:41.20
  8. Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn   2:55.14 9501196    2:50.73           
          1:23.61  2:50.73
  9. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   3:00.77 9505830    2:59.87           
          1:23.77  2:59.87
 10. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             3:02.23 9404566    3:09.57           
          1:28.14  3:09.57



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend          53.14 9400913      53.58           
            25.58    53.58
  2. Ruben Dekker                  De Dolfijn               53.95 9300627      54.00           
            26.36    54.00
  3. Jan Batstra                   De Dolfijn               54.03 9302737      55.28           
            26.44    55.28
  4. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend          55.22 9300269      55.64           
            26.89    55.64
  5. Jesse Meijer                  De Dolfijn               57.32 9403633      56.62           
            26.65    56.62
  6. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn     56.52 9601185      56.84           
            27.63    56.84
  7. Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn   1:02.37 9603695      59.22           
            28.18    59.22
  8. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   1:00.59 9600527      59.92           
            28.22    59.92
  9. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend          59.27 9302447    1:00.10           
            28.32  1:00.10
 10. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        1:01.71 9302553    1:00.74           
            28.92  1:00.74
 11. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn             1:00.04 9403467    1:01.57           
            28.98  1:01.57
 12. Freek Schoffelmeer            De Dolfijn             1:00.83 9302903    1:03.06           
            29.69  1:03.06
 13. Guus van Beveren              Zwemvereniging Hoorn   1:10.05 9602251    1:06.02           
            31.90  1:06.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
20-3-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anja van der Hout             De Dolfijn               25.89 9001598      26.07           
  2. Lona Kroese                   De Dolfijn               25.97 8702382      26.23 FJ 1      
  3. Willemijn Knot                De Dolfijn               26.42 9002010      26.23 FJ 2      
  4. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          27.06 9403030      26.90           
  5. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend          26.78 8500454      27.35           
  6. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn     26.97 9305122      27.78           
  7. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend          26.70 9403314      28.00           
  8. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn     28.90 8604152      30.02           
  9. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend          30.25 9200804      30.12           
 10. Britt Bakker                  De Dolfijn               29.39 9100094      30.96           
 11. Laura Ootes                   De Dolfijn               29.06 9201340      33.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
20-3-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stanley Vleerlaag             De Dolfijn             2:11.35 8502813    2:11.32           
          1:02.32  2:11.32
  2. Simas Jarasunas               De Dolfijn             2:12.06 9107545    2:12.04           
          1:02.21  2:12.04
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:11.57 9200027    2:12.87           
          1:03.16  2:12.87
  4. Dennis Eliveld                De Dolfijn             2:08.11 9202351    2:16.20           
          1:04.30  2:16.20
  5. Patrick Molenkamp             De Dolfijn             2:15.48 8802427    2:16.48           
          1:04.15  2:16.48
  6. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:19.24 9101249    2:21.37           
          1:05.00  2:21.37
  7. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn   2:18.92 9400955    2:22.72           
          1:04.08  2:22.72
  8. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   2:22.89 9102711    2:25.17           
          1:09.05  2:25.17
  9. Matthijs Dekker               De Dolfijn             2:20.76 9000621    2:28.26           
          2:28.26
 DIS Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend        2:21.49 8703351    2:25.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RD
          1:08.29  2:25.41
AFGE Dylan Onderstal               De Dolfijn             2:42.16 9204121                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
20-3-2011 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rafaëlla van Nee              De Dolfijn             1:08.65 9900358    1:06.98           
            31.64  1:06.98
  2. Dagmar Swier                  Zwemvereniging Hoorn   1:15.79 9900562    1:13.77           
            35.00  1:13.77
  3. Sabrin el Bacha               De Dolfijn             1:15.17 9900548    1:15.57           
            36.09  1:15.57
  4. Hannah van Westreenen         De Dolfijn             1:15.02 9904604    1:16.56           
            36.64  1:16.56
  5. Kaylin Stel                   De Dolfijn             1:18.67 0100290    1:17.25           
            36.84  1:17.25
  6. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:18.59 0000412    1:20.82           
            38.52  1:20.82
  7. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:25.60 0004198    1:22.62           
            39.41  1:22.62
  8. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:26.42 0004380    1:25.73           
            40.11  1:25.73
  9. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:32.67 9904400    1:31.60           
            42.91  1:31.60
 10. Nada el Bachaoui              De Dolfijn             1:40.80 0101700    1:32.75           
            43.74  1:32.75
 11. Jasmijn Wouda                 Zwemvereniging Hoorn   1:36.53 0001696    1:33.32 FJ 1      
            43.07  1:33.32
 12. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        1:36.93 9902892    1:33.32 FJ 2      
            44.39  1:33.32
 13. Sharan Keizer                 De Dolfijn             1:39.02 0100366    1:35.44           
            45.76  1:35.44
 14. Pien Boodt                    De Dolfijn             1:39.64 0100982    1:37.22           
            45.77  1:37.22
 15. Sanne Baardse                 Zwemvereniging Hoorn   1:34.87 0101630    1:38.72           
            47.88  1:38.72
 16. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:38.03 0101762    1:40.75           
            47.81  1:40.75
 17. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:50.16 0002142    1:42.96           
            46.81  1:42.96
AFGE Moesha Wartes                 De Dolfijn             1:12.09 9901724                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
20-3-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Reijer Boodt                  De Dolfijn               34.09 9901001      36.08           
  2. Marc Castricum                Zwemvereniging Hoorn     38.45 0000321      39.09           
  3. Ian van Tiel                  WZ&PC Purmerend          39.46 0000349      39.72           
  4. Bas Takken                    Zwemvereniging Hoorn     41.33 9901643      41.31           
  5. Bonk Stout                    De Dolfijn               46.02 9902181      41.92           
  6. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend          44.93 9902643      43.20           
  7. Haron Malash                  De Dolfijn               47.14 0000541      46.29           
  8. Valdemar de Jong              De Dolfijn               48.75 0100221      47.82           
  9. Mart Broerse                  De Dolfijn               47.82 9902217      48.22           
 10. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          46.95 9901627      50.56           
 11. Philip Broerse                De Dolfijn             1:01.36 0100477      55.61           
 12. Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn               59.48 9903545      58.34           
 13. Tim Wijnberger                Zwemvereniging Hoorn   1:10.61 0100467    1:02.51           
 DIS Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:07.35 0003007    1:00.13           
        VA - Na de start en/of keerpunt meer dan één arm-doortrekbeweging onder water gemaakt., VA
 DIS Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:00.00 9902717    1:02.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC
NG.Z Anouar Aznou                  De Dolfijn               55.26 9901111                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tessa Vermeulen               De Dolfijn             1:22.10 9800068    1:21.67           
            39.13  1:21.67
  2. Serena Stel                   De Dolfijn             1:27.30 9801528    1:22.98           
            39.55  1:22.98
  3. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        1:29.12 9703888    1:28.52           
            41.98  1:28.52
  4. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:26.90 9800302    1:28.99           
            41.71  1:28.99
  5. Marielle Vijver               Zwemvereniging Hoorn   1:36.09 9800336    1:32.30           
            42.80  1:32.30
  6. Takyiwa Sam                   Zwemvereniging Hoorn   1:37.24 9804684    1:34.61           
            44.57  1:34.61
  7. Elise Dekker                  De Dolfijn             1:37.52 9700976    1:35.23           
            45.61  1:35.23
  8. Naomi Cohen                   WZ&PC Purmerend        1:35.39 9801222    1:36.60           
            45.39  1:36.60
  9. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:36.11 9701320    1:36.62           
            45.50  1:36.62
 10. Rikki Quandil                 De Dolfijn             1:35.47 9705626    1:36.96           
            45.12  1:36.96
 11. Daisy de Waal                 Zwemvereniging Hoorn   1:40.56 9805202    1:39.18           
            45.87  1:39.18
 12. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:42.59 9801004    1:43.09           
            47.99  1:43.09
 13. Lin Kohen                     De Dolfijn             1:48.35 9802012    1:43.20           
            49.16  1:43.20
 14. Carline Verhagen              De Dolfijn             1:52.39 9804176    1:51.80           
          1:51.80
 15. Demy Appel                    WZ&PC Purmerend        1:48.93 9802424    1:52.19           
            51.82  1:52.19
AFGE Johnny Mae Hauser             De Dolfijn                  NT 9700682                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
20-3-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivar de Jong                  De Dolfijn             4:35.43 9700869    4:35.94           
          1:05.46  2:15.39  3:24.32  4:35.94
  2. Michael Tonsbeek              De Dolfijn             4:54.07 9701287    4:38.95           
          1:05.45  2:16.98  3:29.54  4:38.95
  3. Ruben Stam                    De Dolfijn             5:15.72 9800331    4:41.92           
          1:05.54  2:18.32  3:31.29  4:41.92
  4. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        4:59.40 9800975    4:51.19           
          1:09.04  2:23.17  3:38.60  4:51.19
  5. Navin Keizer                  De Dolfijn             5:39.99 9701337    5:01.92           
          1:11.00  2:27.76  3:46.10  5:01.92
  6. Sander Kirillova              De Dolfijn             4:59.50 9800121    5:02.67           
          1:13.09  2:31.61  3:49.00  5:02.67
  7. Sam Haring                    Zwemvereniging Hoorn   5:12.04 9901491    5:11.68           
          1:11.21  2:31.52  3:52.83  5:11.68
  8. Sjors de Bruin                WZ&PC Purmerend        5:51.66 9703609    5:16.22           
          1:13.09  2:34.58  3:56.64  5:16.22
  9. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        5:27.78 9802127    5:18.09           
          1:13.51  2:34.35  3:57.74  5:18.09
 10. Anis el Bachaoui              De Dolfijn             6:05.40 9702093    5:36.30           
          1:16.30  2:42.85  4:10.93  5:36.30
 11. Adam Malash                   De Dolfijn             6:01.92 9702145    5:50.94           
          1:17.43  2:48.78  4:22.58  5:50.94
 12. Timo Hol                      Zwemvereniging Hoorn   6:48.25 9701885    6:03.64           
          1:24.00  2:59.00  4:35.30  6:03.64
 13. Tijmen Kuin                   De Dolfijn             6:36.32 9802183    6:07.64           
          1:24.57  2:57.92  4:33.51  6:07.64
 14. Lars Dubbeld                  WZ&PC Purmerend        7:14.41 9804311    6:43.74           
          1:29.39  3:12.08  4:58.48  6:43.74
AFGE Lars Veefkind                 De Dolfijn                  NT 9801573                      
AFGE Danny Fabian Groen            WZ&PC Purmerend        5:30.40 9703033                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
20-3-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lona Kroese                   De Dolfijn             2:14.56 8702382    2:14.54           
          1:04.86  2:14.54
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn             2:20.43 9001598    2:21.36           
          2:21.36
  3. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:25.01 9403030    2:22.70           
          1:07.48  2:22.70
  4. Silke Oude Weernink           De Dolfijn             2:20.82 9002854    2:22.97           
          1:07.95  2:22.97
  5. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        2:23.47 9202772    2:24.29           
          1:09.18  2:24.29
  6. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn   2:28.93 9305122    2:34.71           
          1:11.00  2:34.71
  7. Britt Bakker                  De Dolfijn             2:28.63 9100094    2:45.00           
          1:19.32  2:45.00
  8. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        2:47.67 9200804    2:47.85           
          1:17.40  2:47.85
  9. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   2:39.92 8604152    2:48.91           
          1:18.14  2:48.91
 10. Laura Ootes                   De Dolfijn             2:43.31 9201340    2:57.07           
          2:57.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
20-3-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark Costeris                 De Dolfijn               22.92 9202327      23.78           
  2. Henk van Niejenhuis           De Dolfijn               24.22 8905063      24.28           
  3. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend          24.56 9101249      24.33           
  4. Stanley Vleerlaag             De Dolfijn               24.54 8502813      24.34           
  5. Bas Tietze                    WZ&PC Purmerend          24.37 8703351      24.50           
  6. Michael van der Linden        De Dolfijn               24.07 8601921      24.86           
  7. Tom Verbeek                   De Dolfijn               24.45 8803527      25.11           
  8. Patrick Molenkamp             De Dolfijn               25.51 8802427      25.45           
  9. Matthijs Dekker               De Dolfijn               26.16 9000621      25.54           
 10. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.33 9002147      25.67           
 11. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn     25.77 9102711      25.79           
 12. Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn     26.18 9400955      26.36           
 13. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend          25.62 8700155      26.48           
 14. Axel Tietze                   WZ&PC Purmerend          26.38 8803379      27.07           
 15. Guus van Beveren              Zwemvereniging Hoorn     32.53 9602251      29.51           
AFGE Raoul Engelenburg             De Dolfijn               25.61 8900843                      
AFGE Dylan Onderstal               De Dolfijn               29.34 9204121                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        1:07.15 9600868    1:08.52           
            33.44  1:08.52
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        1:10.89 9503644    1:10.95           
            33.68  1:10.95
  3. Helena La                     Zwemvereniging Hoorn   1:14.14 9502134    1:14.10           
            35.86  1:14.10
  4. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:11.62 9600316    1:14.80           
            36.64  1:14.80
  5. Manon Wiersma                 Zwemvereniging Hoorn   1:15.11 9600112    1:15.47           
            36.92  1:15.47
  6. Amber Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:13.90 9603240    1:15.66           
            36.49  1:15.66
  7. Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:15.86 9501132    1:16.07           
            36.54  1:16.07
  8. Johnny Mae Hauser             De Dolfijn                  NT 9700682    1:17.45           
            37.73  1:17.45
  9. Kelly Willemsen               Zwemvereniging Hoorn   1:19.70 9506354    1:19.45           
            38.54  1:19.45
 10. Chantal Hoogervorst           Zwemvereniging Hoorn   1:25.37 9603884    1:24.94           
            41.84  1:24.94
 11. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             1:25.64 9603130    1:29.26           
            43.52  1:29.26
NG.Z Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:16.99 9504810                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ties Elzerman                 De Dolfijn             2:42.59 9502163    2:37.13           
          1:14.67  2:37.13
  2. Yannick Vijver                Zwemvereniging Hoorn   2:34.65 9600469    2:46.25           
          1:19.18  2:46.25
  3. Oliver Brache                 De Dolfijn                  NT 9605317    2:48.21           
          1:20.17  2:48.21
  4. Stefan van den Berg           De Dolfijn             2:41.47 9602683    2:48.31 FJ 1      
          1:20.86  2:48.31
  5. Andy Onderstal                De Dolfijn             2:52.98 9501479    2:48.31 FJ 2      
          1:20.96  2:48.31
  6. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        2:58.79 9600467    2:52.04           
          1:22.00  2:52.04
  7. Diego Hélant Muller           De Dolfijn             3:06.23 9500451    2:56.85           
          1:24.96  2:56.85
  8. Nelson Branquinho             De Dolfijn             2:56.75 9600727    2:59.06           
          1:26.66  2:59.06
  9. Jasper Smits                  Zwemvereniging Hoorn   3:01.22 9605141    3:00.28           
          1:27.18  3:00.28
 10. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   2:59.48 9601075    3:01.31           
          1:27.16  3:01.31
 11. Albert van Nee                De Dolfijn             3:15.68 9602627    3:06.07           
          1:29.25  3:06.07
 12. Dwight van Schoorl            De Dolfijn             3:21.67 9600327    3:07.91           
          1:32.70  3:07.91
 13. Alphonse de Koster            Zwemvereniging Hoorn   3:20.63 9603695    3:15.60           
          1:33.80  3:15.60
 14. Jeroen Hoeben                 Zwemvereniging Hoorn   3:20.30 9602955    3:24.78           
          1:38.22  3:24.78
 15. Jesper Kok                    De Dolfijn             3:28.76 9600247    3:26.73           
          1:38.73  3:26.73
 DIS Max Guthman                   De Dolfijn             3:09.93 9603317    3:04.73           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt., SK
          1:24.48  3:04.73
AFGE Matthijs Fleumer              De Dolfijn             3:15.24 9603273                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
20-3-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosa Veerman                  WZ&PC Purmerend          57.16 9600862      57.07           
            27.48    57.07
  2. Claudia Rijkhoff              Zwemvereniging Hoorn   1:00.15 9603338    1:00.60           
            29.48  1:00.60
  3. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:00.82 9604426    1:01.26           
            28.82  1:01.26
  4. Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        1:00.59 9302840    1:02.30           
            29.53  1:02.30
  5. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:02.92           
            29.82  1:02.92
  6. Iranila Pattipilohy           De Dolfijn             1:02.89 9605230    1:03.19           
            29.72  1:03.19
  7. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:06.05 9505830    1:08.69           
            33.02  1:08.69
  8. Moesha Wartes                 De Dolfijn                  NT 9901724    1:09.87           
            33.70  1:09.87
  9. Jonna Epker                   Zwemvereniging Hoorn   1:10.75 9501196    1:14.36           
            35.80  1:14.36
 10. Latesha Liem-Kon-Tja          De Dolfijn             1:12.92 9404566    1:15.92           
            35.70  1:15.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
20-3-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Dekker                  De Dolfijn             2:04.92 9300627    2:07.32           
          1:01.31  2:07.32
  2. Thierry Feld                  Zwemvereniging Hoorn   2:17.15 9601185    2:20.39           
          1:08.70  2:20.39
  3. Kingue Struijf                WZ&PC Purmerend        2:26.31 9400913    2:20.86           
          1:09.16  2:20.86
  4. Jordy de Klerk                WZ&PC Purmerend        2:16.57 9300269    2:22.36           
          1:08.95  2:22.36
  5. Daan Remmelzwaal              WZ&PC Purmerend        2:29.27 9302553    2:28.40           
          1:12.49  2:28.40
  6. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        2:29.51 9302447    2:31.07           
          1:12.58  2:31.07
  7. Lorenzo Oosterhoff            De Dolfijn                  NT 9403467    2:32.30           
          1:14.69  2:32.30
  8. Jesse Meijer                  De Dolfijn             2:29.00 9403633    2:32.89           
          1:10.80  2:32.89
  9. Freek Schoffelmeer            De Dolfijn             2:31.45 9302903    2:35.05           
          1:16.87  2:35.05
 10. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   2:37.57 9600527    2:35.32           
          1:16.06  2:35.32
AFGE Jan Batstra                   De Dolfijn             2:26.10 9302737                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
20-3-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willemijn Knot                De Dolfijn             1:01.71 9002010    1:02.23           
            29.57  1:02.23
  2. Anja van der Hout             De Dolfijn             1:01.52 9001598    1:04.69           
            31.37  1:04.69
  3. Silke Oude Weernink           De Dolfijn             1:06.25 9002854    1:04.95           
            31.82  1:04.95
  4. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:06.69 8500454    1:06.58           
            32.38  1:06.58
  5. Femke Swier                   Zwemvereniging Hoorn   1:06.41 9305122    1:08.80           
            33.00  1:08.80
  6. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        1:08.71 9403030    1:09.62           
            33.30  1:09.62
  7. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:07.81 9202772    1:10.23           
            34.23  1:10.23
  8. Cleo Denise Bol               WZ&PC Purmerend        1:12.48 9403314    1:13.67           
            34.32  1:13.67
  9. Simone de Wit                 Zwemvereniging Hoorn   1:11.33 8604152    1:15.20           
            35.97  1:15.20
 10. Melonie Hoonakker             WZ&PC Purmerend        1:17.01 9200804    1:17.69           
            37.54  1:17.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
20-3-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn             2:16.38 9202351    2:08.79           
          1:00.54  2:08.79
  2. Tom Verbeek                   De Dolfijn             2:16.37 8803527    2:18.72           
          1:03.66  2:18.72
  3. Simas Jarasunas               De Dolfijn                  NT 9107545    2:23.10           
          1:03.09  2:23.10
  4. Jeroen Beemster               WZ&PC Purmerend        2:10.49 8700155    2:25.16           
          1:03.70  2:25.16
  5. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        2:23.70 9200027    2:28.22           
          1:06.32  2:28.22
  6. Thom Wever                    Zwemvereniging Hoorn   2:23.49 9102711    2:31.02           
          1:10.48  2:31.02
  7. Bart Knijn                    WZ&PC Purmerend        2:31.98 9101249    2:39.98           
          1:12.64  2:39.98
 DIS Kevin Lebis                   WZ&PC Purmerend        2:09.10 8101037                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF
 DIS Frank van der Wolff           Zwemvereniging Hoorn   2:25.34 9400955                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren)., AF
AFGE Raoul Engelenburg             De Dolfijn             2:21.14 8900843                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                  Jongens, 4 x 100m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             3:46.57            3:48.45           
        Ties Elzerman, 95                          Oliver Brache, 96
        Andy Onderstal, 95                         Nelson Branquinho, 96
            26.10    54.94  1:21.28  1:50.70  2:18.08  2:48.44  3:16.96  3:48.45

  2. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        4:05.00            4:04.16           
        Dave Heshof, 95                            Tim Tuijp, 98
        Simon Koopen, 98                           Carlo Kemp, 96
            26.58    54.80  1:27.20  2:03.11  2:32.36  3:04.83  3:32.32  4:04.16




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
20-3-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   1:49.78            1:50.20           
        Yannick Vijver, 96                         Thierry Feld, 96
        Danny Berlemon, 96                         Jordi Kerssens, 96
            27.89    56.01  1:21.39  1:50.20

  2. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             1:53.33            1:52.20           
        Dwight van Schoorl, 96                     Stefan van den Berg, 96
        Diego Hélant Muller, 95                    Max Guthman, 96
            28.29    56.32  1:25.61  1:52.20




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
20-3-2011 - 17:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. De Dolfijn 1                  De Dolfijn             4:46.34            4:47.42           
        Serena Stel, 98                            Tessa Vermeulen, 98
        Rafaëlla van Nee, 99                       Johnny Mae Hauser, 97
            34.50  1:10.60  1:48.00  2:30.91  3:03.16  3:41.26  4:11.90  4:47.42

  2. Wzpc 1                        WZ&PC Purmerend        5:20.15            5:23.11           
        Samira Mijnen, 97                          Bianca Denekamp, 97
        Shanna Veerman, 98                         Naomi Cohen, 98
            36.64  1:16.61  1:57.61  2:46.07  3:24.57  4:10.32  4:44.11  5:23.11

  3. Zwemvereniging Hoorn 1        Zwemvereniging Hoorn   5:38.26            5:46.70           
        Marielle Vijver, 98                        Dagmar Swier, 99
        Daisy de Waal, 98                          Takyiwa Sam, 98
            38.10  1:20.01  2:05.85  2:59.47  3:40.60  4:34.06  5:08.54  5:46.70




SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend