SPEEDO DEEL 4
Horst (NED),    20-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
20-3-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne van Megen                Hzpc                   1:47.02 0200582    1:43.58           
          1:43.58
  2. Lotte Verhaegh                Hzpc                   2:04.10 0201558    1:45.02           
          1:45.02
  3. Ilse Swinkels                 Hzpc                   1:59.03 0201504    1:47.34 FJ 1      
          1:47.34
  4. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:44.98 0200074    1:47.34 FJ 2      
          1:47.34
  5. Lynn Vallen                   Hzpc                   1:56.55 0201840    1:49.27           
          1:49.27
  6. Pleun van den Bergh           Hzpc                        NT 0201952    1:59.94           
          1:59.94
  7. Marlijn Zwart                 Hzpc                        NT 0300972    2:02.87           
          2:02.87
  8. Anouk Seuren                  Hzpc                        NT 0202078    2:05.98           
          2:05.98
  9. Ilse Huijs                    Hzpc                        NT 0300532    2:10.62           
          2:10.62
 10. Laura Otten                   Hzpc                        NT 0300720    2:22.21           
          2:22.21
 11. Vera Versteegen               Hzpc                        NT 0202076    2:34.93           
          2:34.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
20-3-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                1:58.48 0100183    1:51.77           
          1:51.77
  2. Stefan Tomicic                Rz                          NT 0101271    1:54.59           
          1:54.59
  3. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:58.22 0101501    1:55.35           
          1:55.35
  4. Eloy Mooren                   De Roersoppers         2:06.32 0100651    1:56.97           
          1:56.97
  5. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:57.46 0100439    1:58.70           
          1:58.70
  6. Daan Wijnands                 De Roersoppers         2:13.36 0200127    2:06.41           
          2:06.41
  7. Jelle Slots                   Hzpc                   2:21.30 0102257    2:06.67           
          2:06.67
  8. Alex van der Zanden           Hzpc                   2:14.11 0102259    2:07.02           
          2:07.02
  9. Mike Jansen                   De Roersoppers         2:09.81 0200151    2:09.71           
          2:09.71
 10. Joris Knoops                  Rz                     2:22.34 0101267    2:13.67           
          2:13.67
 11. Sjoerd Spee                   Hzpc                   2:21.19 0102459    2:16.94           
          2:16.94
 12. Ian de Vries                  Hzpc                        NT 0300495    2:27.66           
          2:27.66
 DIS Andy van Poll                 De Roersoppers         2:17.11 0200493                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Joën Verstappen               RZL                    2:13.16 0200495    2:09.41           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:09.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
20-3-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             Hzpc                   1:27.54 0101552    1:27.47           
          1:27.47
  2. Noa de Vries                  Hzpc                   1:33.58 0101556    1:31.24           
          1:31.24
  3. Lieke Meulenkamp              Hzpc                   1:42.93 0101554    1:40.36           
          1:40.36
  4. Daphne Broen                  Rz                     1:51.93 0101622    1:43.33           
          1:43.33
  5. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:47.65 0100480    1:47.69           
          1:47.69
  6. Chanour Mercelina             De Roersoppers         2:10.80 0101374    1:53.63           
          1:53.63
  7. Kiki de Nies                  De Roersoppers         1:58.02 0100870    1:55.70           
          1:55.70
  8. Britt Jacobs                  RZL                         NT 0101650    1:56.88           
          1:56.88
 DIS Loes Gelissen                 De Roersoppers         2:12.69 0102166    1:45.59           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
20-3-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Snijders                   RZL                      42.72 0000033      43.29           
  2. Giel van Megen                Hzpc                     45.59 0000265      44.65           
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)        47.53 0002253      48.52           
  4. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)        54.87 0002853      53.34           
 DIS Rick Vervoort                 De Roersoppers              NT 0002353      59.40           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
20-3-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         3:45.89 0000250    3:13.33           
            43.81  3:13.33
  2. Amy Mooren                    De Roersoppers         3:56.78 0000360    3:29.93           
            50.35  3:29.93
  3. Jolie Dielemans               Rz                          NT 0001630    3:38.09           
            55.56  3:38.09
  4. Sarine van Rijt               Patrick                3:43.95 0001194    3:41.37           
            49.33  3:41.37
  5. Inge Jacobs                   RZL                         NT 0003158    3:51.50           
            56.52  3:51.50
  6. Jaimy Eerens                  De Roersoppers              NT 0002094    4:09.65           
          1:00.36  4:09.65
 DIS Nathalie Schreurs             RZL                         NT 0003460    4:21.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          1:05.52  4:21.30
 DIS Nian Welters                  RZL                         NT 0003694    4:26.03           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:01.87  4:26.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
20-3-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   1:23.57 9900517    1:22.90           
          1:22.90
  2. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:30.80 9900579    1:31.69           
          1:31.69
  3. Roel Slobbe                   Patrick                1:29.39 9901287    1:33.13           
          1:33.13
  4. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:55.20 9901877    1:47.10           
          1:47.10
  5. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:53.34 9900667    1:48.61           
          1:48.61
  6. Sander Aerts                  Hzpc                   1:46.22 9902045    1:49.38           
          1:49.38
 DIS Mariano Paulussen             Patrick                     NT 9901283    2:01.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:01.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
20-3-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Buijssen               Hzpc                   2:52.77 9801484    2:50.25           
          1:24.33  2:50.25
  2. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      3:02.45 9802916    2:50.61           
          1:25.58  2:50.61
  3. Milou Peeters                 Hzpc                   2:54.88 9800668    2:50.99           
          1:25.15  2:50.99
  4. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:58.29 9801142    2:51.85           
          1:23.31  2:51.85
  5. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      2:53.15 9901412    2:54.57           
          1:25.01  2:54.57
  6. Alette Litjens                Hzpc                   3:05.26 9802220    3:01.08           
          1:29.19  3:01.08
  7. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         3:04.70 9801032    3:01.96           
          1:27.38  3:01.96
  8. Amber Thevissen               De Roersoppers         3:13.64 9900918    3:05.52           
          1:30.61  3:05.52
  9. Hilde Litjens                 Hzpc                   3:09.14 9901156    3:10.47           
          1:33.61  3:10.47
 10. Jiska van Rijt                Patrick                3:35.26 9901880    3:17.64           
          1:38.65  3:17.64
 11. Sharon Aerdts                 Noord Limburg(SG)           NT 9904716    3:27.19           
          1:42.27  3:27.19
 12. Anne van Straaten             Patrick                3:28.46 9901884    3:32.08           
          1:41.87  3:32.08
 13. Amber Vervoort                De Roersoppers              NT 9901188    3:32.82           
          1:44.08  3:32.82
 14. Manouk Verstappen             RZL                    3:48.75 9902322    3:34.87           
          1:42.54  3:34.87
 15. Hanna Schaminee               Noord Limburg(SG)           NT 9904394    3:52.96           
          1:52.46  3:52.96
 16. Nina Claessen                 Patrick                4:25.03 9904680    3:57.07           
          1:52.62  3:57.07
 DIS Marloes Janssen               Hzpc                        NT 9904128    3:23.11           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:37.98  3:23.11
AFGE Lotte Roefs                   Hzpc                        NT 9905048                      
  NG Bo van der Vorst              Patrick                3:25.41 9904998                      
  NG Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
20-3-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Willems                  Patrick                3:05.37 9703191    2:58.05           
          1:26.34  2:58.05
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:06.28 9800247    2:58.50           
          1:28.79  2:58.50
  3. Tim Peeters                   Rz                     3:03.38 9700363    3:00.51           
          1:28.69  3:00.51
  4. Lars Hamacher                 Patrick                3:11.50 9703189    3:00.85           
          1:29.65  3:00.85
  5. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:14.60 9800737    3:01.92           
          1:30.83  3:01.92
  6. Jasper Slobbe                 Patrick                3:13.45 9700435    3:10.05           
          1:33.11  3:10.05
  7. Mark Tiemersma                De Roersoppers         3:15.31 9700225    3:10.10           
          1:33.08  3:10.10
  8. Pieter Otten                  Hzpc                   3:21.54 9800937    3:13.74           
          1:34.52  3:13.74
  9. Camiel Heijnen                Patrick                3:36.25 9804513    3:21.79           
          1:35.36  3:21.79
 10. Erik Wingers                  Rz                          NT 9803119    3:26.92           
          1:40.48  3:26.92
 11. Pim Vrehen                    Patrick                3:37.60 9803525    3:28.19           
          1:44.80  3:28.19
 DIS Stan Knoops                   Rz                          NT 9803117                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
  NG Stan Lutgens                  Patrick                     NT 9704917                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
20-3-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Neri Euwes                    Noord Limburg(SG)      1:49.11 0200074    1:48.06           
          1:48.06
  2. Anne van Megen                Hzpc                   1:59.70 0200582    1:52.95           
          1:52.95
  3. Lynn Vallen                   Hzpc                   2:11.18 0201840    1:57.86           
          1:57.86
  4. Pleun van den Bergh           Hzpc                   2:10.84 0201952    1:57.92           
          1:57.92
  5. Marlijn Zwart                 Hzpc                        NT 0300972    2:02.13           
          2:02.13
  6. Lotte Verhaegh                Hzpc                   2:18.55 0201558    2:06.68           
          2:06.68
  7. Laura Otten                   Hzpc                   2:31.23 0300720    2:23.75           
          2:23.75
  8. Anouk Seuren                  Hzpc                        NT 0202078    2:23.89           
          2:23.89
 DIS Ilse Swinkels                 Hzpc                   2:00.60 0201504    2:06.96           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:06.96
 DIS Vera Versteegen               Hzpc                        NT 0202076    2:30.87           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:30.87
 DIS Ilse Huijs                    Hzpc                        NT 0300532    2:32.76           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:32.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
20-3-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniël Vlijt                  Patrick                  41.95 0100183      43.60           
  2. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           57.10 0100439      53.67           
  3. Joën Verstappen               RZL                      57.61 0200495      57.54           
  4. Tim van Poll                  De Roersoppers           59.80 0101501      59.16           
  5. Alex van der Zanden           Hzpc                        NT 0102259    1:00.78           
  6. Mike Jansen                   De Roersoppers         1:15.58 0200151    1:05.29           
 DIS Daan Wijnands                 De Roersoppers         1:02.01 0200127      59.70           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Andy van Poll                 De Roersoppers         1:12.32 0200493    1:10.01           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Eloy Mooren                   De Roersoppers         1:12.23 0100651    1:15.25           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
20-3-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             Hzpc                   1:19.66 0101552    1:19.38           
          1:19.38
  2. Noa de Vries                  Hzpc                   1:21.18 0101556    1:20.58           
          1:20.58
  3. Daphne Broen                  Rz                     1:36.10 0101622    1:32.70           
          1:32.70
  4. Chanour Mercelina             De Roersoppers         1:34.73 0101374    1:32.76           
          1:32.76
  5. Lieke Meulenkamp              Hzpc                   1:35.04 0101554    1:32.78           
          1:32.78
  6. Loes Gelissen                 De Roersoppers         1:41.92 0102166    1:40.99           
          1:40.99
  7. Channa van Boxtel             Noord Limburg(SG)      1:40.58 0100480    1:45.01           
          1:45.01
  8. Kiki de Nies                  De Roersoppers         1:44.45 0100870    1:51.64           
          1:51.64
  9. Britt Jacobs                  RZL                    1:54.48 0101650    1:56.53           
          1:56.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
20-3-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Snijders                   RZL                    1:51.53 0000033    1:51.89           
          1:51.89
  2. Dylan Hoven                   Noord Limburg(SG)      1:52.80 0002853    1:53.07           
          1:53.07
  3. Wouter de Groot               Noord Limburg(SG)      1:52.90 0002253    1:54.86           
          1:54.86
  4. Rick Vervoort                 De Roersoppers         2:11.80 0002353    2:14.26           
          2:14.26
 DIS Giel van Megen                Hzpc                   1:48.77 0000265    1:48.15           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:48.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
20-3-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:49.80 0000250    1:43.41           
          1:43.41
  2. Sarine van Rijt               Patrick                     NT 0001194    1:54.88           
          1:54.88
  3. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:58.42 0000360    1:58.98           
          1:58.98
  4. Jaimy Eerens                  De Roersoppers         2:14.60 0002094    2:17.41           
          2:17.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
20-3-2011 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   2:44.46 9900517    2:42.94           
            36.60  2:42.94
  2. Serve Nelissen                De Roersoppers         3:08.15 9900579    3:05.10           
            41.32  3:05.10
  3. Cas Louwarts                  Rz                          NT 9901249    3:13.10           
            45.86  3:13.10
  4. Sander Aerts                  Hzpc                   3:21.23 9902045    3:18.36           
            46.91  3:18.36
  5. Roel Wijnands                 De Roersoppers         3:24.42 9901877    3:23.52           
            49.15  3:23.52
  6. Mariano Paulussen             Patrick                4:06.02 9901283    3:46.13           
            56.95  3:46.13
 DIS Roel Slobbe                   Patrick                3:29.64 9901287    3:16.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            46.48  3:16.80
 DIS Daan Zenden                   De Roersoppers         3:32.86 9900667    3:19.30           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            50.59  3:19.30
 DIS Pasha Weken                   Hzpc                        NT 9903067    4:15.76           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:02.98  4:15.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
20-3-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Serafina Vlijt                De Roersoppers         2:58.20 9801142    3:03.88           
          1:22.88  3:03.88
  2. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)           NT 9802916    3:16.40           
          1:33.27  3:16.40
  3. Celine Buijssen               Hzpc                   3:25.48 9801484    3:22.95           
          1:34.48  3:22.95
  4. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)           NT 9901412    3:34.16           
          1:39.57  3:34.16
  5. Hilde Litjens                 Hzpc                   3:41.84 9901156    3:38.31           
          1:43.72  3:38.31
  6. Milou Peeters                 Hzpc                   3:56.48 9800668    3:43.27           
          1:36.63  3:43.27
  7. Jiska van Rijt                Patrick                     NT 9901880    4:14.68           
          1:58.29  4:14.68
  NG Eva Vullers                   De Roersoppers              NT 9901848                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
20-3-2011 - 17:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Peeters                   Rz                          NT 9700363    3:00.56           
          1:27.16  3:00.56
  2. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:04.14 9800247    3:04.34           
          1:27.49  3:04.34
  3. Lars Hamacher                 Patrick                3:29.67 9703189    3:22.04           
          1:29.33  3:22.04
  4. Luuk Willems                  Patrick                3:44.91 9703191    3:38.48           
          1:41.13  3:38.48
  5. Pieter Otten                  Hzpc                   3:47.80 9800937    3:38.98           
          1:39.83  3:38.98
  6. Robbin Vonk                   De Roersoppers         3:58.90 9800737    4:03.02           
          1:52.16  4:03.02



SPLASH Meet Manager 11Registered to HZPC