Speedo
Veenendaal (NED),    19-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 8. Jongens, 200m rugslag, Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 14. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag, Meisjes Junioren 1 en 2    Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag, Jongens Junioren 1 en 2


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
19-3-2011 - 13:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           1:45.36 0200936    1:40.64           
            46.62  1:40.64
  2. Monica Walen                  De Haaien              1:44.66 0200428    1:42.05           
            48.74  1:42.05
  3. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              1:50.60 0200360    1:43.39           
            50.09  1:43.39
  4. Femke van Boheemen            De Haaien                   NT 0201506    1:55.72           
            52.49  1:55.72



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m schoolslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
19-3-2011 - 13:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daen Spoor                    VZC E&P                1:47.44 0101117    1:44.27           
            48.86  1:44.27
  2. Mart Niehoff                  De Zwoer               1:51.98 0100759    1:52.19           
            52.81  1:52.19
  3. Anthony Huynh                 VZC E&P                2:03.58 0200605    1:52.34           
            54.53  1:52.34
  4. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn          1:54.64 0100049    1:52.74           
            54.35  1:52.74
  5. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:58.14 0101817    1:53.78           
            54.86  1:53.78
  6. Rick Haanschoten              De Haaien              2:00.19 0100291    1:55.68           
            56.49  1:55.68
  7. Tim Kannegieter               de Vuursche            2:00.73 0200175    1:55.96           
            56.05  1:55.96
  8. Stanley Huynh                 VZC E&P                2:02.17 0101253    1:57.05           
            55.67  1:57.05
  9. Danny Seising                 VZC E&P                1:59.54 0200081    1:57.40           
            55.76  1:57.40
 10. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht           1:58.12 0101379    1:59.99           
            56.04  1:59.99
 11. Ahmet Usta                    Z.V. Utrecht           1:59.01 0101381    2:01.22           
            58.20  2:01.22
 12. Delano van den Bosch          IJZPC                  2:19.57 0200237    2:08.97           
          1:01.69  2:08.97
 13. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                2:11.30 0300145    2:12.76           
          1:02.16  2:12.76
 14. Tim Haanschoten               De Haaien              2:35.38 0300163    2:13.76           
          1:02.24  2:13.76
 15. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           2:05.62 0101857    2:14.75           
          1:02.58  2:14.75
 16. Freek van Doorn               De Haaien              2:29.21 0300165    2:24.35           
          1:05.95  2:24.35
 17. Luuk Niehoff                  De Zwoer               2:28.36 0300121    2:36.14           
          1:14.53  2:36.14
 DIS Bas van Bentum                GoSwim                 1:51.06 0101109    1:46.70           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
            50.82  1:46.70
 DIS Ishak Özdemir                 GoSwim                 2:07.68 0102061    2:06.30           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            59.21  2:06.30
 DIS Nick van Zijp                 De Haaien              2:07.20 0100935    2:22.28           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
          1:09.05  2:22.28
AFGE Daen van Dijk                 De Zwoer               2:07.20 0102613                      
  NG Ok de Kiefte                  Z.V. Utrecht           2:07.88 0102453                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
19-3-2011 - 13:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:36.60 0101580    1:32.35           
            44.69  1:32.35
  2. Sanne Barten                  IJZPC                  1:34.42 0101282    1:33.40           
            45.24  1:33.40
  3. Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:40.13 0100770    1:35.61           
            46.54  1:35.61
  4. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:39.74 0100686    1:42.72           
            50.86  1:42.72
  5. Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600    1:47.86           
            50.83  1:47.86
  6. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:53.26 0100688    1:52.73           
            56.02  1:52.73
  7. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          1:55.40 0100080    2:00.05           
            57.92  2:00.05
  8. Yasmina Bouhtali              Z.V. Utrecht                NT 0103018    2:04.13           
            57.74  2:04.13
 DIS Joy de Jong                   IJZPC                  2:12.58 0101284    2:05.67           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            58.95  2:05.67
 DIS Emma Meerbeek                 VZC E&P                     NT 0100660    2:11.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:03.85  2:11.60
AFGE Sigrid van Stralen            IJZPC                  2:05.98 0101288                      
  NG Elin Harms                    GoSwim                      NT 0102598                      
  NG Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:49.16 0101314                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
19-3-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien                44.30 0002711      43.59           
  2. Boris Glijn,                  UZSC                     50.39 0001349      49.00           
  3. Andy Huynh                    VZC E&P                  51.09 0001725      49.83           
  4. Lars van den Burg             GoSwim                   49.53 0000565      51.25           
  5. Kobus Kuipers                 De Haaien                49.37 0000511      51.77           
  6. Sem Voormolen                 De Haaien                51.90 0000497      52.33           
  7. Lennart van Aggelen           GoSwim                 1:10.07 0002101    1:09.56           
 DIS Mike van Kooten               VZC E&P                1:09.28 0001419      56.80           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Tobias van Vulpen             de Vuursche              58.15 0001107      57.38           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Rowin Ursinus                 GoSwim                      NT 0003703    1:05.93           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:10.94 0001291    1:06.15           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn          1:07.62 0000701    1:06.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Sander Koot                   VZC E&P                     NT 0003601    1:08.95           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Bas Ritmeester                VZC E&P                1:07.02 0002543    1:10.69           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer                    NT 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
19-3-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 3:04.28 0002350    2:55.16           
            36.05  2:55.16
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 2:58.93 0000812    3:03.71           
            45.27  3:03.71
  3. Babet Kruger                  VZC E&P                3:22.69 0003390    3:05.83           
            42.13  3:05.83
  4. Quinty Jansen                 GoSwim                 3:23.66 0000810    3:21.47           
            49.93  3:21.47
  5. Sophie Bleijerveld            de Vuursche                 NT 0002484    3:28.52           
            48.67  3:28.52
  6. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn          3:34.75 0000656    3:31.91           
            50.24  3:31.91
  7. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          3:43.26 0000224    3:32.05           
            50.01  3:32.05
  8. Renske Bijeman,               UZSC                        NT 0000806    3:32.50           
            52.41  3:32.50
  9. Tara Haze                     GoSwim                 3:55.29 0002892    3:39.44           
            52.78  3:39.44
 10. Lisanne Seising               VZC E&P                3:43.01 0002084    3:40.86           
            57.95  3:40.86
 11. Marit van Kooten              VZC E&P                     NT 0001542    3:46.53           
            55.67  3:46.53
 12. Sanne Zitter                  VZC E&P                     NT 0003352    3:48.31           
            53.41  3:48.31
 13. Anne Middelkoop               IJZPC                       NT 0002606    3:49.22           
            56.92  3:49.22
 14. Kim Rijksen                   VZC E&P                4:12.65 0002558    3:51.84           
            56.37  3:51.84
AFGE June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
19-3-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  1:24.86 9902669    1:27.36           
            39.61  1:27.36
  2. Joost Paardekooper            VZC E&P                2:04.70 9900197    1:58.17           
            54.41  1:58.17
  3. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         1:52.73 9902947    1:58.18           
            56.85  1:58.18
  4. Niels de Groot,               UZSC                   2:05.06 9902367    2:01.07           
            55.14  2:01.07
 DIS Alex Algra                    de Vuursche                 NT 9901047    1:50.46           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            49.43  1:50.46
 DIS Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           1:56.33 9903229    1:53.94           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            50.22  1:53.94
 DIS Bart van Dijk                 de Vuursche            2:13.68 9902099    2:19.03           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            56.00  2:19.03



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 200m rugslag              Meisjes Junioren 1 en 2
19-3-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Stralen             IJZPC                  3:22.68 9803710    3:03.27           
            43.08  1:30.52  3:03.27
  2. Demi Bunte                    Zwemclub Zeist              NT 9801794    3:08.53           
            44.70  1:34.12  3:08.53
  3. Joanie den Oudsten            GoSwim                      NT 9903226    3:08.84           
            45.54  1:33.63  3:08.84
  4. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          3:14.09 9803078    3:09.12           
            43.09  1:31.56  3:09.12
  5. Kim de Vries                  VZC E&P                3:22.28 9903488    3:16.44           
            46.39  1:37.89  3:16.44
  6. Amber van de Kraats           VZC E&P                     NT 9900236    3:17.36           
            46.93  1:37.33  3:17.36
  7. Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:15.36 9801886    3:19.55           
            42.47  1:36.36  3:19.55
  8. Merve Özdemir                 GoSwim                      NT 9903380    3:22.45           
            49.51  1:40.80  3:22.45
  9. Mendy Koo                     De Haaien              3:30.00 9900065    3:22.68           
            47.38  1:40.81  3:22.68
 10. Suzanne Albers                IJZPC                       NT 9903722    3:26.57           
            46.35  1:41.02  3:26.57
 11. Michelle Barten               IJZPC                  3:33.80 9903724    3:28.72           
            48.90  1:42.99  3:28.72
 12. Majlen Tolboom                De Haaien                   NT 9901198    3:39.64           
            51.71  1:46.71  3:39.64
 13. Jonne van Ingen               De Haaien                   NT 9901200    3:42.60           
            52.00  1:49.84  3:42.60
 14. Ainhoa Bijsterbosch de Lóno   GoSwim                      NT 9904744    3:47.46           
            52.07  1:49.44  3:47.46
 15. Susanne Oostveen              SG Vecht&Rijn               NT 9804686    3:52.62           
            54.13  1:54.38  3:52.62
 16. Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:43.42 9805222    4:23.24           
          1:01.96  2:09.71  4:23.24
 DIS Masha Odijk                   GoSwim                 3:38.41 9904922    3:41.29           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            52.96  1:50.61  3:41.29
 DIS Ellen Roof                    Zwemclub Zeist              NT 9903978    3:46.72           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            55.07  1:52.17  3:46.72
AFGE Nicole van Hattem             GoSwim                 3:33.42 9901864                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 200m rugslag              Jongens Junioren 1 en 2
19-3-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht           2:37.21 9703177    2:35.89           
            37.27  1:17.08  2:35.89
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 2:41.44 9700231    2:37.41           
            37.60  1:17.53  2:37.41
  3. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist         3:00.97 9802489    2:49.38           
            39.88  1:23.91  2:49.38
  4. Jelle Schouten                GoSwim                 3:13.63 9703969    3:01.54           
            44.76  1:31.04  3:01.54
  5. Geert-Jan Mol                 IJZPC                       NT 9803853    3:13.08           
            47.42  1:37.19  3:13.08
  6. Wout de Bruin                 IJZPC                  3:23.77 9800555    3:13.60           
            45.53  1:36.03  3:13.60
  7. Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449    3:14.08           
            47.77  1:38.18  3:14.08
  8. Stijn Sickenga                de Vuursche            3:33.13 9804127    3:27.82           
            49.29  1:42.18  3:27.82
  9. Ruben de Bruin                Zwemclub Zeist         3:30.19 9804057    3:32.05           
            50.35  1:43.77  3:32.05
 DIS Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337    3:53.41           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            53.64  1:52.41  3:53.41
AFGE Jesper Holm,                  UZSC                   3:37.93 9802343                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
19-3-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daniek Hendriksen of Hendriks De Haaien              2:04.24 0200360    1:54.59           
            56.33  1:54.59
  2. Winneke Lauwers               Zwemclub Zeist         2:00.87 0201174    1:58.36           
            58.97  1:58.36
  3. Femke van Boheemen            De Haaien                   NT 0201506    1:59.76           
            58.64  1:59.76
  4. Lisa Shi                      Z.V. Utrecht           2:02.91 0200936    2:01.66           
          1:01.20  2:01.66
 DIS Monica Walen                  De Haaien                   NT 0200428    1:55.97           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            59.01  1:55.97



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 50m vlinderslag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
19-3-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wessel van Deelen             SG Vecht&Rijn            44.31 0100049      45.76           
  2. Tim Kannegieter               de Vuursche              58.33 0200175      48.45           
  3. Mart Niehoff                  De Zwoer                 48.26 0100759      49.49           
  4. Stanley Huynh                 VZC E&P                  55.68 0101253      50.64           
  5. Austin Namesnik               Zwemclub Zeist         1:07.10 0101817      53.15           
  6. Bas van Bentum                GoSwim                   54.36 0101109      54.01           
  7. Fayssal Lantema               Z.V. Utrecht             57.81 0101379      55.03           
  8. Rick Haanschoten              De Haaien                57.68 0100291      59.94           
  9. Anass Cherkaoui               Z.V. Utrecht           1:11.77 0101857    1:03.80           
 10. Anthony Huynh                 VZC E&P                1:21.32 0200605    1:05.26           
 11. Delano van den Bosch          IJZPC                  1:22.95 0200237    1:07.45 FJ 1      
 12. Danny Seising                 VZC E&P                1:08.47 0200081    1:07.45 FJ 2      
 13. Nick van Zijp                 De Haaien              1:12.06 0100935    1:16.39           
 14. Jeffrey Huynh                 VZC E&P                1:29.45 0300145    1:20.59           
 DIS Daen Spoor                    VZC E&P                     NT 0101117      52.14           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Tim Haanschoten               De Haaien              1:15.66 0300163    1:03.09           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
 DIS Luuk Niehoff                  De Zwoer                    NT 0300121    1:22.30           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Daen van Dijk                 De Zwoer               1:00.42 0102613                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
19-3-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Barten                  IJZPC                  1:24.44 0101282    1:22.40           
            39.22  1:22.40
  2. Saskia Pietersen              GoSwim                 1:25.32 0101580    1:22.91           
            38.80  1:22.91
  3. Sanne van Walsem              VZC E&P                1:33.05 0100686    1:35.27           
            45.74  1:35.27
  4. Nikki Jonkman                 GoSwim                 1:54.84 0102600    1:39.86           
            47.95  1:39.86
  5. Maisy Baas                    SG Vecht&Rijn          1:39.20 0100080    1:43.45           
            50.45  1:43.45
  6. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:56.39 0100688    1:49.61           
            52.67  1:49.61
  7. Joy de Jong                   IJZPC                  1:55.50 0101284    1:52.82           
            53.31  1:52.82
  8. Yasmina Bouhtali              Z.V. Utrecht                NT 0103018    1:53.60           
            51.06  1:53.60
  9. Emma Meerbeek                 VZC E&P                2:37.46 0100660    2:04.92           
            59.64  2:04.92
NG.Z Ilse van der Zon              SG Vecht&Rijn          1:33.20 0100770                      
AFGE Sigrid van Stralen            IJZPC                  1:46.69 0101288                      
  NG Drew van Huizen               Z.V. Utrecht           1:35.20 0101314                      
  NG Elin Harms                    GoSwim                 2:11.49 0102598                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
19-3-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andy Huynh                    VZC E&P                1:46.28 0001725    1:42.84           
            49.28  1:42.84
  2. Sem Voormolen                 De Haaien              1:46.46 0000497    1:44.85           
            50.73  1:44.85
  3. Boris Glijn,                  UZSC                   1:51.53 0001349    1:44.89           
            50.92  1:44.89
  4. Aaron Hendriksen of Hendriks  De Haaien              1:48.33 0002711    1:50.81           
            54.11  1:50.81
  5. Daan Kalksma                  SG Vecht&Rijn          1:55.47 0001291    1:55.62           
            54.43  1:55.62
  6. Lars van den Burg             GoSwim                 1:54.34 0000565    1:56.55           
            55.34  1:56.55
  7. Mike van Kooten               VZC E&P                2:00.41 0001419    1:58.91           
            56.16  1:58.91
  8. Kobus Kuipers                 De Haaien              2:02.99 0000511    2:02.85           
            59.96  2:02.85
  9. Jorrit van der Velde          SG Vecht&Rijn          2:10.95 0000701    2:03.15           
            57.43  2:03.15
 10. Tobias van Vulpen             de Vuursche            2:08.48 0001107    2:08.39           
          1:01.53  2:08.39
 11. Lennart van Aggelen           GoSwim                 2:05.83 0002101    2:09.18           
          1:01.78  2:09.18
 12. Bas Ritmeester                VZC E&P                2:14.67 0002543    2:13.84           
          1:04.59  2:13.84
 13. Sander Koot                   VZC E&P                     NT 0003601    2:18.05           
          1:05.74  2:18.05
 14. Rowin Ursinus                 GoSwim                 2:13.50 0003703    2:21.23           
          1:04.89  2:21.23
AFGE Stefan Orizarov               de Vuursche                 NT 0003647                      
  NG Victor Abbink Spaink          De Zwoer                    NT 0003363                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
19-3-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:24.73 0002350    1:22.43           
            37.41  1:22.43
  2. Babet Kruger                  VZC E&P                1:46.67 0003390    1:36.75           
            46.13  1:36.75
  3. Claudia Schouten              GoSwim                 1:40.12 0000812    1:37.08           
            46.84  1:37.08
  4. Sophie Bleijerveld            de Vuursche            1:40.51 0002484    1:46.13           
            47.51  1:46.13
  5. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:40.41 0000810    1:47.92           
            51.48  1:47.92
  6. Bibianne Oelderik             SG Vecht&Rijn               NT 0000656    1:54.89           
            52.59  1:54.89
  7. Renske Bijeman,               UZSC                        NT 0000806    1:56.57           
            54.42  1:56.57
  8. Tara Haze                     GoSwim                 2:02.44 0002892    1:58.21           
            53.50  1:58.21
  9. Michelle Miltenburg           SG Vecht&Rijn          2:06.13 0000224    2:01.81           
            52.91  2:01.81
 10. Kim Rijksen                   VZC E&P                2:04.72 0002558    2:05.53           
            57.19  2:05.53
 11. Sanne Zitter                  VZC E&P                     NT 0003352    2:07.45           
            57.95  2:07.45
 12. Lisanne Seising               VZC E&P                2:10.76 0002084    2:07.80           
            58.97  2:07.80
 13. Anne Middelkoop               IJZPC                       NT 0002606    2:19.08           
            59.21  2:19.08
AFGE June van Groesen              Zwemclub Zeist              NT 0003880                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
19-3-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Kreuning                 IJZPC                  3:06.55 9902669    2:56.68           
            40.78  2:56.68
  2. Gijs van Eck                  Z.V. Utrecht                NT 9900823    3:29.81           
            47.09  3:29.81
  3. Joost Paardekooper            VZC E&P                4:28.19 9900197    3:32.60           
            55.88  3:32.60
  4. Menno Bas                     Zwemclub Zeist         3:26.37 9902947    3:36.08           
            56.35  3:36.08
  5. Niels de Groot,               UZSC                        NT 9902367    3:37.54           
            54.56  3:37.54
  6. Youva Afajjay                 Z.V. Utrecht           3:43.19 9903229    3:39.20           
            48.61  3:39.20
  7. Alex Algra                    de Vuursche            3:33.59 9901047    3:45.02           
            52.40  3:45.02
  8. Bart van Dijk                 de Vuursche            3:53.13 9902099    3:48.66           
            56.72  3:48.66
AFGE Amine Nari                    Z.V. Utrecht                NT 9903063                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 200m vlinderslag            Meisjes Junioren 1 en 2
19-3-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim de Vries                  VZC E&P                     NT 9903488    3:30.36           
            45.83  1:41.80  3:30.36
  2. Marieke van der Meulen        SG Vecht&Rijn          3:40.66 9803078    3:38.64           
            40.87  1:35.39  3:38.64
  3. Amber van de Kraats           VZC E&P                     NT 9900236    3:50.72           
            49.51  1:50.79  3:50.72
  4. Merve Özdemir                 GoSwim                      NT 9903380    3:52.69           
            47.45  1:46.89  3:52.69
  5. Joanie den Oudsten            GoSwim                      NT 9903226    3:57.04           
            49.23  1:49.48  3:57.04
  6. Mendy Koo                     De Haaien              4:28.84 9900065    4:06.28           
            53.88  1:56.57  4:06.28
  7. Ellen van Stralen             IJZPC                       NT 9803710    4:07.51           
            50.25  1:53.88  4:07.51
  8. Michelle Barten               IJZPC                       NT 9903724    4:10.11           
            55.05  2:02.66  4:10.11
  9. Majlen Tolboom                De Haaien                   NT 9901198    4:14.27           
            54.34  1:58.06  4:14.27
 10. Jonne van Ingen               De Haaien                   NT 9901200    4:16.78           
            56.13  2:04.18  4:16.78
 DIS Suzanne Albers                IJZPC                       NT 9903722    3:54.12           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.49  1:50.36  3:54.12
 DIS Willemijn van Dijk            de Vuursche            4:34.61 9805222    4:39.02           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            58.48  2:08.76  4:39.02
AFGE Beau Monné                    SG Vecht&Rijn          3:57.89 9801886                      
  NG Ellen Roof                    Zwemclub Zeist              NT 9903978                      
  NG Demi Bunte                    Zwemclub Zeist              NT 9801794                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 200m vlinderslag            Jongens Junioren 1 en 2
19-3-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Duncan de Vos                 Z.V. Utrecht           2:50.31 9703177    2:49.28           
            37.47  1:18.96  2:49.28
  2. Martijn Kornet                GoSwim                 2:54.92 9700231    2:55.10           
            36.60  1:21.10  2:55.10
  3. Jeffrey Hahn                  Zwemclub Zeist              NT 9802489    3:04.39           
            38.03  1:23.84  3:04.39
  4. Jelle Schouten                GoSwim                 3:26.95 9703969    3:28.16           
            46.19  1:39.04  3:28.16
  5. Balder Haze                   GoSwim                      NT 9802449    3:57.84           
            48.18  1:47.13  3:57.84
  6. Stijn Sickenga                de Vuursche                 NT 9804127    4:02.65           
            50.73  1:53.14  4:02.65
  7. Wout de Bruin                 IJZPC                  4:07.12 9800555    4:02.82           
            53.16  1:56.51  4:02.82
  8. Geert-Jan Mol                 IJZPC                       NT 9803853    4:02.84           
            52.31  1:54.91  4:02.84
AFGE Tim Kalksma                   SG Vecht&Rijn               NT 9802337                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal