Nr. 1. Meisjes, 25m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 2. Jongens, 25m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 3. Meisjes, 50m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 4. Jongens, 50m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 7. Meisjes, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 8. Jongens, 100m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 9. Dames, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 10. Heren, 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 11. Meisjes, 25m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 12. Jongens, 25m rugslag  Minioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 1 en later
Nr. 14. Jongens, 50m rugslag  Minioren 6 en later
Nr. 15. Meisjes, 50m vrije slag  Junioren 3 en later
Nr. 16. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 2 en later
Nr. 17. Meisjes, 50m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 18. Jongens, 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 19. Dames, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 20. Heren, 50m schoolslag  Senioren Open
Nr. 21. Gemengd, 4 x 25m vrije slag  Minioren 5 en later
Nr. 22. Gemengd, 6 x 50m vrije slag  11 jaar en ouder


Fryselcup deel 5
Buitenpost, 19-3-2011


Programmanr. 1
19-3-2011 - 17:30
Meisjes, 25m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Joyce KuipersSG. Bolsward-WorkumNT010342622.72
2.Femke Romy WiersmaNeptunia '2424.82010307823.44
3.Sigrid PafforaadAvena24.66020113024.78
4.Yvanka VisserSG. Bolsward-Workum25.53010269825.12
5.Lisa BleichrodtDe Vikings25.00010140625.23
6.Allysha van der VeerPWC26.91010345025.47
7.Sanne AbmaNeptunia '2425.37020059025.83
8.Yvanka GerdezPWC27.49010331026.68
9.Janneke de VriesPWCNT010345227.03
10.Tinka KingmaDe Vikings30.10010317627.97
11.Ilse AttemaDe Vikings30.82010317428.59
12.Marion ZijlstraDe VikingsNT010317229.10
13.Chantal OuthuijseDe Vikings29.31030042029.16
14.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum28.19020072829.51
15.Jeanette HalmaDe Vikings30.15030041630.67
16.Luna van den EndeDe VikingsNT020151830.78
17.Grada van den BergDe VikingsNT030077430.97
18.Gerda WoldendorpDe Vikings32.42030041831.34
19.Janet van der ZwaagPWC34.19010345431.93
20.Jissy KingmaDe Vikings39.81030077639.17
AFGEMDoris BaarsmaDe Vikings36.320103304


<< TOP >>
Programmanr. 2
19-3-2011 - 17:37
Jongens, 25m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Durk ToeringDe Vikings26.78020092528.09
2.Jerke van ZelmSG. Bolsward-Workum30.62030001729.53
3.Jelte OverzetDe VikingsNT020145329.95
4.Wierd de WitDe Vikings29.37020092330.01
5.Marrick AlkemaPWC27.37020064330.78
6.Niek van der MeulenPWC29.07020064530.89
AFGEMJens WelleDe Vikings36.660300301
AFGEMFinn LigthartDe VikingsNT0201451


<< TOP >>
Programmanr. 3
19-3-2011 - 17:40
Meisjes, 50m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-Workum48.48990399046.43
2.Marike de JongAvena47.88010107447.75
3.Noël HettingaNeptunia '2448.15000253647.79
4.Denise HendriksNeptunia '2448.76990464648.48
5.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum47.41990300648.54
6.Kim vander WeerthofDe Vikings53.01990459449.66
7.Myrthe DamstraSG. Bolsward-Workum51.32990499049.75
8.Anne VeldmanNeptunia '2449.29000359050.63
9.Rosalie HooghiemstraAvena53.17000380851.84
10.Nora VeenstraSG. Bolsward-Workum50.69990144652.26FJ 1
11.Mayke VeltmanAvena50.81000366252.26FJ 2
12.Dieuwke MulderAvena52.77010226054.85
13.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-WorkumNT010029655.03
14.Jennifer SikmaNeptunia '2454.63000364455.22
15.Janneke BiermaPWC53.02010189255.57
16.Jildou FlapperSG. Bolsward-WorkumNT000483855.67
17.Julia de RooijNeptunia '2454.53000436655.75
18.Lisanne PostmaPWC57.33990536255.79
19.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-WorkumNT000434656.83
20.Heline KoningSG. Bolsward-Workum58.19000042257.78
21.Daisy LangenbergPWC56.19000147458.80
22.Christine BerenschotSG. Bolsward-Workum57.3599016841:00.32
23.Danielle de BakkerSG. Bolsward-Workum1:01.3899014481:00.54
24.Belle TienstraSG. Bolsward-Workum59.3200018061:00.60
25.Jildou FolkertsmaSG. Bolsward-WorkumNT01026961:03.09


<< TOP >>
Programmanr. 4
19-3-2011 - 17:51
Jongens, 50m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bindert Sietse ReitsmaPWC52.80990409350.85
2.Gerben OverzetDe Vikings56.93990376956.61
3.Foeke-Jan OostenveldAvena56.31990390559.22
4.Jesse LammersAvena58.6701006851:01.77
DISDavid IJpeDe Vikings1:05.6200033031:06.28SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
19-3-2011 - 17:55
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Meike KuyerNeptunia '241:45.5298048841:31.51
2.Raijsa BalasinghamAvena1:32.3297021821:32.18
3.Wieke WiersmaPWC1:33.8298035921:33.53
4.Nadine PrinsPWCNT99047361:34.36
5.Amarins BakkerSG. Bolsward-Workum1:49.4099026001:37.63
6.Daphne KoetstraNeptunia '24NT97056061:41.16
7.Evelien de JongNeptunia '24NT98053161:41.44
8.Dieuwke BoorsmaNeptunia '24NT98053141:41.63
9.Geartsje HiltSG. Bolsward-WorkumNT98056501:51.29
DISKiri AbeeNeptunia '24NT9706086AE
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
DISRoelie KlaverPWCNT98035881:49.16VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 6
19-3-2011 - 18:01
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sjors VerweijAvena1:22.9899005591:21.18
2.Herman BuistPWC1:28.3298015251:31.16
3.Dennis KolkmanDe VikingsNT98048251:34.27
4.Erik PostmaPWC2:04.0898047812:06.86
DISLaurens TerlaakpootAvena1:39.5899025631:38.53RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISMichiel de JongSG. Bolsward-Workum1:47.2299004451:50.71RH
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMDouwe van VelzenDe VikingsNT9802331
AFGEMMartijn LucasDe VikingsNT9802897


<< TOP >>
Programmanr. 7
19-3-2011 - 18:06
Meisjes, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Elzemarij BoskerAvena1:34.7695052001:35.19
2.Lysbeth KosterAvena1:35.0799019521:38.66
3.Sigrid de ZwartSG. Bolsward-Workum1:42.5295037521:44.07
4.Marijke PostmaPWC1:52.3396057241:50.53
5.Merlin ArifinNeptunia '241:47.8195064381:51.31
AFGEMRhyanne WestraNeptunia '241:50.549603028


<< TOP >>
Programmanr. 8
19-3-2011 - 18:11
Jongens, 100m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hessel BiermaPWC1:25.5496022571:27.79
2.Douwe van der SteenPWC1:36.3696042571:35.44
3.Gerwin van der KooijPWC1:39.0695057791:36.27
4.Joeri LeeuwenSG. Bolsward-WorkumNT95052651:39.75
5.Brent BarkmeijerPWC1:41.0395056411:41.65
6.Jorn den HamerPWC1:47.2396042511:47.08
7.Sjoerd de JongAvena1:50.5899039071:51.91


<< TOP >>
Programmanr. 9
19-3-2011 - 18:16
Dames, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Folyanne AntumaPWC1:25.7293040481:26.15
2.Annick HuizengaNeptunia '241:41.8591083761:48.85
DISAnna-Gre IdsingaSG. Bolsward-WorkumNT96037181:26.37SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 10
19-3-2011 - 18:19
Heren, 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum1:11.0883028491:14.28
2.Bas VerweijAvena1:20.9797024931:14.50
3.Melwin v SpilAvena1:21.5797019271:14.65
4.Joren BarkmeijerPWC1:21.8495036571:18.45


<< TOP >>
Programmanr. 11
19-3-2011 - 18:36
Meisjes, 25m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Femke Romy WiersmaNeptunia '2423.78010307821.42
2.Ylsa DijkstraSG. Bolsward-Workum24.77020072822.69
3.Sanne AbmaNeptunia '2426.40020059022.97
4.Lisa BleichrodtDe Vikings25.76010140623.46
5.Yvanka VisserSG. Bolsward-WorkumNT010269823.68
6.Sigrid PafforaadAvena27.64020113024.01
7.Joyce KuipersSG. Bolsward-WorkumNT010342624.27
8.Grada van den BergDe VikingsNT030077426.38
9.Allysha van der VeerPWC29.03010345026.66
10.Janneke BiermaPWC27.89010189227.17
11.Marion ZijlstraDe VikingsNT010317228.18
12.Janneke de VriesPWCNT010345228.32
13.Ilse AttemaDe VikingsNT010317428.76
14.Chantal OuthuijseDe VikingsNT030042029.49
15.Jeanette HalmaDe VikingsNT030041629.52
16.Tinka KingmaDe VikingsNT010317630.14
17.Gerda WoldendorpDe VikingsNT030041830.28
18.Yvanka GerdezPWC30.40010331030.32
19.Luna van den EndeDe VikingsNT020151830.49
20.Jissy KingmaDe VikingsNT030077633.45
21.Janet van der ZwaagPWC35.10010345436.98
AFGEMDoris BaarsmaDe VikingsNT0103304


<< TOP >>
Programmanr. 12
19-3-2011 - 18:43
Jongens, 25m rugslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jelte OverzetDe VikingsNT020145325.68
2.Durk ToeringDe VikingsNT020092525.72
3.Jerke van ZelmSG. Bolsward-WorkumNT030001727.62
4.Marrick AlkemaPWC29.87020064327.73
5.Niek van der MeulenPWC27.85020064528.56
6.Wierd de WitDe VikingsNT020092329.85
AFGEMFinn LigthartDe VikingsNT0201451
AFGEMJens WelleDe VikingsNT0300301


<< TOP >>
Programmanr. 13
19-3-2011 - 18:45
Meisjes, 50m rugslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marike de JongAvena44.26010107443.50
2.Heline KoningSG. Bolsward-Workum48.09000042243.66
3.Denise HendriksNeptunia '2445.75990464646.56
4.Rosalie HooghiemstraAvena50.67000380846.77
5.Mayke VeltmanAvena48.06000366246.96
6.Kim vander WeerthofDe Vikings53.73990459447.06
7.Noël HettingaNeptunia '2446.68000253647.28
8.Jildou SpeerstraSG. Bolsward-Workum48.33990399047.38
9.Anne VeldmanNeptunia '2447.00000359047.48
10.Picabo TienstraSG. Bolsward-Workum46.25990300648.59
11.Myrthe DamstraSG. Bolsward-WorkumNT990499050.50
12.Jennifer SikmaNeptunia '24NT000364450.91
13.Afke van ZijverdenSG. Bolsward-WorkumNT010029652.16
14.Jildou FolkertsmaSG. Bolsward-WorkumNT010269652.56
15.Jildou FlapperSG. Bolsward-WorkumNT000483853.27
16.Julia de RooijNeptunia '2454.25000436654.09
17.Dieuwke MulderAvenaNT010226054.49
18.Nora VeenstraSG. Bolsward-Workum49.03990144654.84
Belle TienstraSG. Bolsward-WorkumNT000180654.84
20.Daisy LangenbergPWC54.38000147457.19
21.Lisanne PostmaPWC55.14990536257.29
22.Christine BerenschotSG. Bolsward-Workum57.32990168458.75
23.Danielle de BakkerSG. Bolsward-Workum59.9199014481:03.60
24.Liesette BruinsmaSG. Bolsward-WorkumNT00043461:21.18


<< TOP >>
Programmanr. 14
19-3-2011 - 18:54
Jongens, 50m rugslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.David IJpeDe VikingsNT000330347.61
2.Jesse LammersAvena57.50010068556.27
3.Gerben OverzetDe VikingsNT990376956.56
4.Bindert Sietse ReitsmaPWC1:00.05990409356.72
5.Foeke-Jan OostenveldAvena54.5299039051:00.28


<< TOP >>
Programmanr. 15
19-3-2011 - 18:57
Meisjes, 50m vrije slagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Meike KuyerNeptunia '2436.91980488436.84
2.Nadine PrinsPWC36.71990473638.08
3.Evelien de JongNeptunia '2439.16980531639.26
4.Wieke WiersmaPWC37.51980359239.28
5.Amarins BakkerSG. Bolsward-Workum39.98990260040.43
6.Dieuwke BoorsmaNeptunia '2440.03980531441.69
7.Daphne KoetstraNeptunia '2440.43970560642.65
8.Kiri AbeeNeptunia '2438.93970608643.37
9.Roelie KlaverPWC47.17980358843.97
10.Geartsje HiltSG. Bolsward-Workum45.00980565051.10


<< TOP >>
Programmanr. 16
19-3-2011 - 19:01
Jongens, 50m vrije slagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Dennis KolkmanDe Vikings35.12980482533.50
2.Herman BuistPWC34.10980152534.26
3.Laurens TerlaakpootAvena36.29990256335.82
4.Michiel de JongSG. Bolsward-Workum40.53990044544.19
5.Erik PostmaPWC46.44980478150.60
AFGEMMartijn LucasDe Vikings49.949802897
AFGEMDouwe van VelzenDe Vikings40.239802331


<< TOP >>
Programmanr. 17
19-3-2011 - 19:04
Meisjes, 50m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Lysbeth KosterAvena35.26990195236.56
2.Sigrid de ZwartSG. Bolsward-Workum36.18950375236.97
3.Merlin ArifinNeptunia '2437.80950643838.58
4.Marijke PostmaPWC38.15960572438.84
AFGEMRhyanne WestraNeptunia '2437.119603028


<< TOP >>
Programmanr. 18
19-3-2011 - 19:07
Jongens, 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sjors VerweijAvena30.98990055931.44
2.Brent BarkmeijerPWC31.59950564131.80
3.Gerwin van der KooijPWC32.91950577932.68
4.Douwe van der SteenPWC32.63960425733.00
5.Hessel BiermaPWC32.22960225733.56
6.Joeri LeeuwenSG. Bolsward-Workum34.97950526534.18
7.Jorn den HamerPWC37.88960425137.53
8.Sjoerd de JongAvena41.90990390746.37


<< TOP >>
Programmanr. 19
19-3-2011 - 19:10
Dames, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Elzemarij BoskerAvena43.46950520043.80
2.Folyanne AntumaPWC44.87930404845.15
3.Anna-Gre IdsingaSG. Bolsward-Workum45.66960371846.13
4.Raijsa BalasinghamAvena47.51970218249.58
5.Annick HuizengaNeptunia '2454.14910837656.93


<< TOP >>
Programmanr. 20
19-3-2011 - 19:13
Heren, 50m schoolslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Bas VerweijAvena36.92970249337.20
2.Abe RingnaldaSG. Bolsward-Workum36.90830284937.73
3.Melwin v SpilAvena40.16970192741.00
4.Joren BarkmeijerPWC42.39950365742.66


<< TOP >>
Programmanr. 21
19-3-2011 - 19:14
Gemengd, 4 x 25m vrije slagMinioren 5 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Avena 1Avena1:15.181:20.48
Dieuwke Mulder
Jesse Lammers
01
01
Sigrid Pafforaad
Marike de Jong
02
01
2.SG. Bolsward-Workum 1SG. Bolsward-Workum1:19.561:20.90
Heline Koning
Ylsa Dijkstra
00
02
Yvanka Visser
Belle Tienstra
01
00
3.PWC Buitenpost 1PWC1:27.301:35.25
Daisy Langenberg
Marrick Alkema
00
02
Janneke Bierma
Niek van der Meulen
01
02
DISDe Vikings 1De Vikings1:31.91EA
EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
Wierd de Wit
Lisa Bleichrodt
02
01
Durk Toering
Tinka Kingma
02
01
AFGEMDe Vikings 2De VikingsNT


<< TOP >>
Programmanr. 22
19-3-2011 - 19:19
Gemengd, 6 x 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Avena 1Avena3:38.143:16.84
Raijsa Balasingham
Sjors Verweij
Elzemarij Bosker
97
99
95
36.33Melwin v Spil
Lysbeth Koster
Bas Verweij
97
99
97
2.PWC Buitenpost 1PWC3:22.803:25.67
Wieke Wiersma
Herman Buist
Marijke Postma
98
98
96
39.28Brent Barkmeijer
Folyanne Antuma
Joren Barkmeijer
95
93
95
3.SG. Bolsward-Workum 2SG. Bolsward-Workum3:32.123:36.67
Sigrid de Zwart
Michiel de Jong
Amarins Bakker
95
99
99
37.17Joeri Leeuwen
Anna-Gre Idsinga
Abe Ringnalda
95
96
83
4.PWC Buitenpost 2PWC4:05.704:06.91
Lisanne Postma
Erik Postma
Roelie Klaver
99
98
98
48.96Douwe van der Steen
Nadine Prins
Gerwin van der Kooij
96
99
95