KNZB_Eon_Nationale_Zwemcompetitie-Deel_4
Vlaardingen (NED),    13-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend   9:17.00
B-klasse - Vervangend   9:43.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvvs 1                        ZV Vlaardingen-Schie   7:47.33            8:00.91           
        Timo Dinkelberg, 93                        Boris Galjart, 92
        Jurrien Hartman, 88                        Bart Dunweg, 93
            27.54    58.37  2:00.16  8:00.91

  2. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        8:17.66            8:20.76           
        Oscar van den Heuvel, 95                   Walter Jansen, 93
        Maikel Warmerdam, 93                       Menno van den Heuvel, 92
            28.80  1:00.52  2:06.65  8:20.76

  3. de Devel 1                    de Devel               8:20.41            8:48.25           
        Roy Bos, 95                                Nick Klatten, 90
        Melvin Prins, 95                           Rutger Dalm, 90
            30.06  1:02.94  2:14.93  8:48.25




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  42.80
B-klasse - Vervangend  44.90
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike Baker                  Noordwijkerhout          42.00 9902930      37.41           
  2. Naomi Knetemann               de Devel                 38.37 0000594      39.12           
  3. Lanaya van Uffelen            ZV Vlaardingen-Schie     44.93 0000058      39.23           
  4. Anne Duivenvoorden            Noordwijkerhout          41.89 0001984      40.22           
  5. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen-Schie     39.38 0000154      40.31           
  6. Laura Tromp                   de Devel                 39.73 0000276      40.90           
  7. Jade von Rotz                 de Devel                 41.23 0000396      41.16           
  8. Danielle van Valen            de Devel                 39.60 0100202      41.70           
  9. Zoë Smit                      ZV Vlaardingen-Schie     42.01 0003436      41.88           
 10. Eline van der Vossen          Noordwijkerhout          49.10 0000836      46.54           
 11. Merel Helmus                  Noordwijkerhout          50.51 0004148      49.45           
 12. Linda Schoenmakers            ZV Vlaardingen-Schie     52.96 0100078      58.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:21.60
B-klasse - Vervangend  1:25.50
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sybe de Waard                 de Devel               1:13.34 9900139    1:12.74           
            35.47  1:12.74
  2. Mark de Jongh                 de Devel               1:16.94 0001325    1:15.95           
            36.94  1:15.95
  3. Luke Boom                     de Devel               1:18.04 0000637    1:16.54           
            36.43  1:16.54
  4. Bob de Voogd                  ZV Vlaardingen-Schie   1:18.76 0000313    1:18.08           
            36.70  1:18.08
  5. Rogier Dorsman                de Devel               1:20.14 9900211    1:21.44           
            38.75  1:21.44
  6. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen-Schie   1:21.83 0100047    1:21.77           
            37.23  1:21.77
  7. Tygo van Hassel               ZV Vlaardingen-Schie   1:21.94 0101479    1:23.34           
            38.94  1:23.34
  8. Matteo Bensi                  Noordwijkerhout        1:32.04 9901303    1:27.77           
            40.97  1:27.77
  9. Niels van Wetten              Noordwijkerhout        1:30.40 9903175    1:30.51           
            41.33  1:30.51
 10. Sander Spaans                 ZV Vlaardingen-Schie   1:35.06 0000747    1:35.00           
            43.76  1:35.00
AFGE Dave van Nieuwendijk          Noordwijkerhout        1:38.20 0100475                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  5:59.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   5:13.94 9703192    4:55.01           
            34.09  1:12.28  2:28.94  4:55.01
  2. Brighid van Uffelen           ZV Vlaardingen-Schie   5:02.63 9800310    5:06.42           
            33.61  1:11.55  2:28.70  5:06.42
  3. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen-Schie   5:41.51 9801818    5:13.56           
            35.04  1:13.66  2:33.63  5:13.56
  4. Samira Heijnemans             de Devel               5:30.43 9700144    5:25.20           
            35.04  1:14.52  2:37.73  5:25.20
  5. Daphne van Antwerpen          de Devel               5:48.81 9700492    5:32.19           
            34.34  5:32.19
  6. Sanne Boelhouwer              de Devel               5:20.40 9700432    5:34.67           
            35.04  1:14.54  2:40.14  5:34.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
B-klasse - Vervangend  3:00.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imelda Jansen                 Noordwijkerhout        3:02.15 9803170    2:57.05           
            38.80  1:23.18  2:57.05
  2. Renske Tulen                  Noordwijkerhout        4:03.15 9901894    3:31.04           
            48.79  1:43.61  3:31.04
 DIS Anne van Nobelen              Noordwijkerhout        3:11.78 9803172                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:31.30
B-klasse - Vervangend  1:35.60
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen-Schie   1:20.98 9702961    1:20.60           
            37.46  1:20.60
  2. Robbert Jansen                Noordwijkerhout        1:21.74 9703207    1:24.34           
            38.54  1:24.34
  3. Rainier Voll                  de Devel               1:26.76 9800365    1:26.17           
            40.44  1:26.17
  4. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        1:27.53 9701807    1:27.28           
            40.84  1:27.28
  5. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen-Schie   1:40.88 9802041    1:36.95           
            45.34  1:36.95
  6. Twan de Willigen              ZV Vlaardingen-Schie   1:46.42 9803381    1:43.49           
            48.47  1:43.49
  7. Joep Clasener                 de Devel               1:48.33 9800667    1:45.43           
            49.47  1:45.43
AFGE Roberto Hogerwerf             de Devel               1:26.67 9701183                      
AFGE Ali Darej                     ZV Vlaardingen-Schie   1:56.27 9704607                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  2:57.50
B-klasse - Vervangend  3:06.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sascha de Bruijn              de Devel               2:33.36 8800680    2:35.39           
            33.93  1:11.82  2:35.39
  2. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen-Schie   2:35.30 8301630    2:37.79           
            34.66  1:14.00  2:37.79
  3. Maryse Lampe                  de Devel               2:27.71 8702458    2:40.52           
            35.00  1:15.09  2:40.52
  4. Bianca de Bruijn              de Devel               2:42.18 8400390    2:48.70           
            35.72  1:17.16  2:48.70
  5. Karin Stein                   ZV Vlaardingen-Schie   2:56.03 7100554    2:51.45           
            37.20  1:20.35  2:51.45
  6. Myrthe Lampe                  de Devel               3:10.00 9002236    2:52.02           
            37.24  1:20.01  2:52.02
AFGE Manon van Rooijen             ZV Vlaardingen-Schie   2:40.34 8201404                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:12.80
B-klasse - Vervangend  1:16.30
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Finn van der Bas              ZV Vlaardingen-Schie   1:02.28 8400067    1:01.33           
            29.56  1:01.33
  2. Paul Brinkman                 ZV Vlaardingen-Schie   1:03.60 8400309    1:03.02           
            30.55  1:03.02
  3. Rutger Dalm                   de Devel               1:07.53 9005561    1:07.33           
            32.85  1:07.33
  4. Marco Dobbe                   Noordwijkerhout        1:11.41 7800253    1:09.34           
            33.71  1:09.34
  5. Nick Klatten                  de Devel               1:08.06 9001551    1:13.09           
            35.59  1:13.09
  6. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen-Schie   1:15.24 9204675    1:13.29           
            35.68  1:13.29
  7. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen-Schie   1:13.05 9202073    1:14.53           
            35.50  1:14.53
  8. Rick van Maris                Noordwijkerhout        1:23.55 8902063    1:16.05           
            36.76  1:16.05
AFGE Giovanni den Ouden            de Devel               1:03.98 9300877                      
AFGE Pelger de Jong                ZV Vlaardingen-Schie   1:10.20 8801733                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  3:28.80
B-klasse - Vervangend  3:38.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen-Schie   2:45.76 9600790    2:44.34           
            37.11  1:18.66  2:44.34
  2. Aylin van Uffelen             ZV Vlaardingen-Schie   2:54.30 9600352    2:48.88           
            38.72  1:21.72  2:48.88
  3. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout        3:06.17 9601060    2:59.20           
            39.98  1:25.43  2:59.20
  4. Marisol van Helden            Noordwijkerhout        2:53.14 9502298    3:02.01           
            40.23  1:26.01  3:02.01
  5. Sanne de Roo                  de Devel               3:08.45 9501934    3:02.97           
            40.84  1:27.16  3:02.97
  6. Ilse Verhaaf                  de Devel               3:25.10 9505358    3:16.86           
            42.43  1:31.82  3:16.86
  7. Claire Galjart                ZV Vlaardingen-Schie   3:25.11 9500760    3:18.78           
            45.00  1:35.43  3:18.78
  8. Naomi van Gool                de Devel               3:19.54 9505166    3:19.34           
            44.86  1:35.50  3:19.34




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:16.80
B-klasse - Vervangend  1:20.40
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout        1:05.41 9500803    1:05.85           
            31.66  1:05.85
  2. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen-Schie   1:08.20 9503781    1:07.09           
            32.25  1:07.09
  3. Sander ter Steeg              Noordwijkerhout        1:13.16 9502747    1:10.38           
            34.84  1:10.38
  4. Jordy Maurits                 ZV Vlaardingen-Schie   1:10.73 9503067    1:10.66           
            34.60  1:10.66
  5. Vincent van der Kraan         ZV Vlaardingen-Schie   1:11.69 9603257    1:11.59           
            34.79  1:11.59
  6. Roy Bos                       de Devel               1:13.63 9500241    1:12.95           
            35.05  1:12.95
  7. Pim van Milt                  de Devel               1:19.38 9600663    1:15.36           
            35.90  1:15.36
  8. Daan Clasener                 de Devel               1:17.57 9600817    1:16.59           
            36.89  1:16.59
  9. Boris Spiering                ZV Vlaardingen-Schie   1:16.94 9601681    1:17.11           
            37.62  1:17.11
 10. Bob Bosklopper                de Devel               1:26.50 9600815    1:24.20           
            41.89  1:24.20
 11. Jeff Duivenvoorden            Noordwijkerhout        1:36.30 9601829    1:28.66           
            42.32  1:28.66
AFGE Melvin Prins                  de Devel               1:05.55 9500201                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  3:01.10
B-klasse - Vervangend  3:09.70
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rosanne Ligtvoet              de Devel               2:44.15 9501212    2:39.39           
            36.01  1:16.60  2:39.39
  2. Karlien Veldscholte           ZV Vlaardingen-Schie   2:45.21 9305880    2:41.80           
            38.17  1:20.00  2:41.80
  3. Aure Lampe                    de Devel               2:52.80 9400072    2:46.52           
            39.47  1:21.35  2:46.52
  4. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen-Schie   2:37.70 9305850    2:46.67           
            36.11  1:18.02  2:46.67
  5. Ingrid Poot                   ZV Vlaardingen-Schie   2:50.75 9404114    2:52.32           
            39.56  1:23.25  2:52.32
  6. Michelle Heijnemans           de Devel               2:51.96 9303854    2:54.36           
            40.73  1:24.73  2:54.36
  7. Floortje de Waard             de Devel               2:46.46 9400158    2:57.59           
            41.94  1:26.56  2:57.59
  8. Britt van der Zon             Noordwijkerhout        3:03.77 9300880    3:01.78           
            41.69  1:26.84  3:01.78
  9. Debby van Egmond              Noordwijkerhout        3:03.13 9501804    3:01.97           
            42.28  1:28.63  3:01.97
 DIS Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen-Schie   2:39.63 9605156    2:35.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            35.42  1:13.92  2:35.82
AFGE Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen-Schie   2:56.11 9401746                      
AFGE Nadia Metselaar               ZV Vlaardingen-Schie   2:53.82 9406782                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:08.50
B-klasse - Vervangend  1:11.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Dunweg                   ZV Vlaardingen-Schie     52.54 9301763      52.91           
            25.73    52.91
  2. Timo Dinkelberg               ZV Vlaardingen-Schie     54.28 9300773      53.92           
            25.98    53.92
  3. Max Spiering                  ZV Vlaardingen-Schie     57.72 9402131      57.75           
            27.73    57.75
  4. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout          57.02 9304001      57.85           
            27.66    57.85
  5. Nick Duivenvoorden            Noordwijkerhout          57.29 9300731      58.02           
            27.83    58.02
  6. Jeroen van Deursen            ZV Vlaardingen-Schie     59.66 9403345      59.88           
            28.32    59.88
  7. Melvin Prins                  de Devel                    NT 9500201    1:00.53           
            28.94  1:00.53
  8. Jeroen Durinck                de Devel               1:06.00 9300127    1:04.31           
            30.73  1:04.31
  9. Sybren Groenewegen            de Devel               1:03.84 9306223    1:04.76           
            30.98  1:04.76
AFGE Jelmar van Zijderveld         de Devel               1:03.88 9300565                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  34.20
B-klasse - Vervangend  35.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carola van Hunnik             Noordwijkerhout          28.97 7100270      28.71           
  2. Maryse Lampe                  de Devel                 28.52 8702458      29.03           
  3. Romee van Dam                 Noordwijkerhout          28.97 9100624      30.01           
  4. Myrthe Lampe                  de Devel                 30.09 9002236      30.20           
  5. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen-Schie     29.54 8301630      30.34           
  6. Lisa Klatten                  de Devel                 28.85 9203628      30.50           
  7. Karin Stein                   ZV Vlaardingen-Schie     32.80 7100554      31.11           
  8. Cyara Mokveld                 ZV Vlaardingen-Schie     32.75 9302916      32.01           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  2:43.80
B-klasse - Vervangend  2:51.60
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout        2:13.69 9200519    2:14.08           
            29.76  2:14.08
  2. Jurrien Hartman               ZV Vlaardingen-Schie   2:18.21 8801297    2:16.58           
            28.88  2:16.58
  3. Walter Jansen                 Noordwijkerhout        2:17.79 9300225    2:21.26           
            29.25  2:21.26
  4. Paul Brinkman                 ZV Vlaardingen-Schie   2:19.81 8400309    2:21.82           
            30.33  2:21.82
  5. Boris Galjart                 ZV Vlaardingen-Schie   2:19.50 9201997    2:24.77           
            30.38  2:24.77
  6. Rutger Dalm                   de Devel               2:27.11 9005561    2:25.96           
            31.77  2:25.96
  7. Stefan Grudelbach             ZV Vlaardingen-Schie   2:33.63 9202073    2:34.41           
            33.40  2:34.41
  8. Nick Klatten                  de Devel               2:26.82 9001551    2:35.75           
            33.57  2:35.75
  9. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen-Schie   2:34.05 9204675    2:40.55           
            36.25  2:40.55
AFGE Giovanni den Ouden            de Devel               2:16.89 9300877                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:24.40
B-klasse - Vervangend  1:28.50
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Naomi Knetemann               de Devel               1:15.48 0000594    1:16.03           
            35.93  1:16.03
  2. Lanaya van Uffelen            ZV Vlaardingen-Schie   1:17.88 0000058    1:16.91           
            36.50  1:16.91
  3. Maaike Baker                  Noordwijkerhout        1:19.22 9902930    1:17.61           
            36.13  1:17.61
  4. Chantalle Zijderveld          de Devel               1:21.45 0000702    1:17.62           
            37.70  1:17.62
  5. Anne Duivenvoorden            Noordwijkerhout        1:19.13 0001984    1:20.42           
            37.58  1:20.42
  6. Esra Reehorst                 de Devel               1:22.24 0000156    1:21.29           
            38.35  1:21.29
  7. Danielle van Valen            de Devel               1:21.71 0100202    1:24.35           
            40.58  1:24.35
  8. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen-Schie   1:26.49 0000154    1:25.27           
            41.18  1:25.27
  9. Zoë Smit                      ZV Vlaardingen-Schie   1:28.09 0003436    1:28.89           
            42.32  1:28.89
 10. Eline van der Vossen          Noordwijkerhout        1:31.75 0000836    1:32.59           
            44.09  1:32.59
 11. Linda Schoenmakers            ZV Vlaardingen-Schie   1:35.18 0100078    1:36.62           
            45.20  1:36.62
 12. Merel Helmus                  Noordwijkerhout        1:35.70 0004148    1:37.59           
            44.99  1:37.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  41.80
B-klasse - Vervangend  43.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mark de Jongh                 de Devel                 39.30 0001325      40.80           
  2. Luke Boom                     de Devel                 42.44 0000637      42.16           
  3. Rogier Dorsman                de Devel                 45.24 9900211      42.38           
  4. Tygo van Hassel               ZV Vlaardingen-Schie     45.41 0101479      45.27 FJ 1      
  5. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen-Schie     46.68 0100047      45.27 FJ 2      
  6. Bob de Voogd                  ZV Vlaardingen-Schie     50.72 0000313      49.63           
  7. Niels van Wetten              Noordwijkerhout          52.02 9903175      51.40           
  8. Sander Spaans                 ZV Vlaardingen-Schie     59.74 0000747      52.63           
 DIS Sybe de Waard                 de Devel                 40.13 9900139      41.30           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Matteo Bensi                  Noordwijkerhout          52.17 9901303      46.51           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Dave van Nieuwendijk          Noordwijkerhout        1:02.56 0100475                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:38.90
B-klasse - Vervangend  1:43.60
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marije Dinkelberg             ZV Vlaardingen-Schie   1:32.49 9703192    1:23.05           
            39.23  1:23.05
  2. Brighid van Uffelen           ZV Vlaardingen-Schie   1:22.50 9800310    1:23.11           
            39.08  1:23.11
  3. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen-Schie   1:39.47 9801818    1:31.65           
            42.87  1:31.65
  4. Trang Hoang                   de Devel               1:36.63 9800262    1:32.65           
            43.52  1:32.65
  5. Joan Man                      de Devel               1:33.42 9703076    1:34.12           
            42.18  1:34.12
  6. Imelda Jansen                 Noordwijkerhout        1:35.74 9803170    1:38.06           
            44.66  1:38.06
  7. Samira Heijnemans             de Devel               1:36.03 9700144    1:38.27           
            45.43  1:38.27
  8. Anne van Nobelen              Noordwijkerhout        1:42.57 9803172    1:39.63           
            47.69  1:39.63
  9. Hanneke Schoenmakers          ZV Vlaardingen-Schie   1:40.32 9801820    1:40.31           
            46.34  1:40.31
 10. Cindy van Seventer            de Devel               1:44.95 9801016    1:42.71           
            48.50  1:42.71
 11. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen-Schie   1:41.45 9803716    1:43.12           
            48.43  1:43.12
 12. Renske Tulen                  Noordwijkerhout        1:48.16 9901894    1:48.08           
            49.94  1:48.08



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  5:41.30
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen-Schie   4:47.16 9702961    4:52.90           
            30.68  1:07.10  2:21.28  4:52.90
  2. Rainier Voll                  de Devel               5:23.30 9800365    5:18.47           
            34.66  1:14.29  2:35.79  5:18.47
  3. Tim Spaans                    ZV Vlaardingen-Schie        NT 9802041    5:29.02           
            34.23  1:15.11  2:41.13  5:29.02
  4. Joep Clasener                 de Devel               5:39.25 9800667    5:36.28           
            38.39  1:20.09  2:45.97  5:36.28
  5. Twan de Willigen              ZV Vlaardingen-Schie        NT 9803381    6:09.78           
            38.18  1:21.40  2:58.43  6:09.78
AFGE Roberto Hogerwerf             de Devel               5:15.45 9701183                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
B-klasse - Vervangend  2:49.20
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robbert Jansen                Noordwijkerhout        2:40.29 9703207    2:31.48           
            33.51  1:13.35  2:31.48
  2. Tim de Jong                   Noordwijkerhout        2:49.69 9701807    2:35.67           
            35.07  1:15.32  2:35.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  3:03.90
B-klasse - Vervangend  3:12.70
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen-Schie   2:32.68 8301630    2:34.03           
            33.56  2:34.03
  2. Maryse Lampe                  de Devel               2:35.00 8702458    2:34.12           
            34.07  2:34.12
  3. Sascha de Bruijn              de Devel               2:33.06 8800680    2:35.14           
            33.62  2:35.14
  4. Bianca de Bruijn              de Devel               2:33.38 8400390    2:37.92           
            35.16  2:37.92
  5. Karin Stein                   ZV Vlaardingen-Schie   2:41.57 7100554    2:42.57           
            35.51  2:42.57
  6. Myrthe Lampe                  de Devel               2:46.13 9002236    2:45.84           
            35.81  2:45.84
  7. Daphne Roubos                 Noordwijkerhout        2:40.98 9003188    2:48.45           
            36.22  2:48.45
  8. Romee van Dam                 Noordwijkerhout        2:41.58 9100624    2:51.51           
            35.61  2:51.51
AFGE Manon van Rooijen             ZV Vlaardingen-Schie   2:34.55 8201404                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  30.40
B-klasse - Vervangend  31.80
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Paul Brinkman                 ZV Vlaardingen-Schie     26.65 8400309      25.52           
  2. Finn van der Bas              ZV Vlaardingen-Schie     26.16 8400067      25.64           
  3. Rutger Dalm                   de Devel                 25.55 9005561      25.71           
  4. Rick van Maris                Noordwijkerhout          27.31 8902063      26.69           
  5. Nick Klatten                  de Devel                 25.61 9001551      27.13           
  6. Marco Dobbe                   Noordwijkerhout          27.24 7800253      27.44           
  7. Tim Verwest                   ZV Vlaardingen-Schie     29.47 9204675      28.26           
AFGE Giovanni den Ouden            de Devel                 25.52 9300877                      
AFGE Pelger de Jong                ZV Vlaardingen-Schie     29.13 8801733                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:26.30
B-klasse - Vervangend  1:30.50
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Asmara Ritmeijer              ZV Vlaardingen-Schie   1:13.01 9600790    1:09.84           
            34.57  1:09.84
  2. Aylin van Uffelen             ZV Vlaardingen-Schie   1:14.22 9600352    1:15.74           
            37.15  1:15.74
  3. Chantal Warmerdam             Noordwijkerhout        1:16.88 9601060    1:19.07           
            38.25  1:19.07
  4. Naomi van Gool                de Devel               1:20.13 9505166    1:19.77           
            38.85  1:19.77
  5. Ilse Verhaaf                  de Devel               1:21.03 9505358    1:21.00           
            39.65  1:21.00
  6. Claire Galjart                ZV Vlaardingen-Schie   1:28.25 9500760    1:25.44           
            41.62  1:25.44
  7. Astrid Dunweg                 ZV Vlaardingen-Schie   1:28.66 9501952    1:27.46           
            42.69  1:27.46
 DIS Marisol van Helden            Noordwijkerhout        1:17.32 9502298    1:19.53           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            38.55  1:19.53
 DIS Sanne de Roo                  de Devel               1:25.64 9501934    1:25.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            42.03  1:25.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  3:08.40
B-klasse - Vervangend  3:17.30
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Oscar van den Heuvel          Noordwijkerhout        2:47.56 9500803    2:42.98           
            36.00  1:17.30  2:42.98
  2. Roy Bos                       de Devel               2:50.42 9500241    2:46.98           
            38.04  1:20.63  2:46.98
  3. Nick Cleintuar                ZV Vlaardingen-Schie   2:55.69 9503781    2:54.66           
            38.87  1:23.37  2:54.66
  4. Pim van Milt                  de Devel               3:00.35 9600663    2:56.48           
            38.40  1:23.37  2:56.48
  5. Jordy Maurits                 ZV Vlaardingen-Schie   3:01.47 9503067    3:02.86           
            40.28  1:26.92  3:02.86
  6. Boris Spiering                ZV Vlaardingen-Schie   2:57.81 9601681    3:03.95           
            39.91  1:26.46  3:03.95
  7. Daan Clasener                 de Devel               3:14.72 9600817    3:04.72           
            41.36  1:28.25  3:04.72
  8. Vincent van der Kraan         ZV Vlaardingen-Schie   3:19.17 9603257    3:07.63           
            41.85  1:29.50  3:07.63
  9. Sander ter Steeg              Noordwijkerhout        3:24.76 9502747    3:12.49           
            43.59  1:33.48  3:12.49
 10. Bob Bosklopper                de Devel               3:24.36 9600815    3:16.83           
            43.89  1:33.72  3:16.83
 11. Jeff Duivenvoorden            Noordwijkerhout        3:23.80 9601829    3:17.94           
            43.81  1:34.81  3:17.94
AFGE Melvin Prins                  de Devel               2:50.00 9500201                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:15.20
B-klasse - Vervangend  1:18.70
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen-Schie   1:02.57 9605156    1:03.27           
            30.20  1:03.27
  2. Rosanne Ligtvoet              de Devel               1:02.89 9501212    1:03.61           
            30.41  1:03.61
  3. Karlien Veldscholte           ZV Vlaardingen-Schie   1:03.57 9305880    1:04.57           
            30.80  1:04.57
  4. Aure Lampe                    de Devel               1:07.20 9400072    1:08.23           
            32.55  1:08.23
  5. Britt van der Zon             Noordwijkerhout        1:09.62 9300880    1:09.52           
            33.28  1:09.52
  6. Ellen Hengst                  ZV Vlaardingen-Schie   1:08.47 9305850    1:09.84           
            33.04  1:09.84
  7. Floortje de Waard             de Devel               1:05.75 9400158    1:11.57           
            34.56  1:11.57
  8. Michelle Heijnemans           de Devel               1:09.80 9303854    1:11.63           
            34.61  1:11.63
  9. Ingrid Poot                   ZV Vlaardingen-Schie   1:09.57 9404114    1:12.10           
            33.86  1:12.10
 10. Debby van Egmond              Noordwijkerhout        1:13.20 9501804    1:13.89           
            35.10  1:13.89
AFGE Nadia Metselaar               ZV Vlaardingen-Schie   1:11.21 9406782                      
AFGE Ramona Noordermeer            ZV Vlaardingen-Schie   1:11.09 9401746                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  2:43.90
B-klasse - Vervangend  2:51.70
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Dinkelberg               ZV Vlaardingen-Schie   2:12.40 9300773    2:12.89           
            30.55  1:04.48  2:12.89
  2. Bart Dunweg                   ZV Vlaardingen-Schie   2:26.53 9301763    2:19.63           
            32.69  1:08.40  2:19.63
  3. Melvin Prins                  de Devel                    NT 9500201    2:21.35           
            32.90  1:08.36  2:21.35
  4. Nick Duivenvoorden            Noordwijkerhout        2:20.45 9300731    2:23.57           
            33.79  1:10.22  2:23.57
  5. Maikel Warmerdam              Noordwijkerhout        2:24.46 9304001    2:29.28           
            34.41  1:12.47  2:29.28
  6. Jeroen van Deursen            ZV Vlaardingen-Schie   2:31.54 9403345    2:34.74           
            36.73  1:16.16  2:34.74
  7. Sybren Groenewegen            de Devel               2:40.00 9306223    2:46.18           
            38.60  1:20.86  2:46.18
  8. Jeroen Durinck                de Devel               2:40.64 9300127    2:51.92           
            39.95  1:23.48  2:51.92
AFGE Jelmar van Zijderveld         de Devel               2:42.10 9300565                      
AFGE Max Spiering                  ZV Vlaardingen-Schie   2:27.17 9402131                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  1:23.00
B-klasse - Vervangend  1:26.90
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maryse Lampe                  de Devel               1:09.39 8702458    1:12.30           
            35.62  1:12.30
  2. Sascha de Bruijn              de Devel               1:11.50 8800680    1:13.12 FJ 1      
            36.28  1:13.12
  3. Nadya Putter                  ZV Vlaardingen-Schie   1:12.45 8301630    1:13.12 FJ 2      
            35.88  1:13.12
  4. Carola van Hunnik             Noordwijkerhout        1:14.43 7100270    1:15.93           
            37.17  1:15.93
  5. Daphne Roubos                 Noordwijkerhout        1:13.50 9003188    1:16.96           
            37.44  1:16.96
  6. Cyara Mokveld                 ZV Vlaardingen-Schie   1:22.38 9302916    1:19.63           
            37.63  1:19.63
  7. Lisa Klatten                  de Devel               1:19.16 9203628    1:22.72           
            39.50  1:22.72
AFGE Manon van Rooijen             ZV Vlaardingen-Schie   1:10.46 8201404                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  2:39.80
B-klasse - Vervangend  2:47.40
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Boris Galjart                 ZV Vlaardingen-Schie   2:16.61 9201997    2:19.75           
            31.51  1:07.55  2:19.75
  2. Walter Jansen                 Noordwijkerhout        2:23.70 9300225    2:20.73           
            30.22  1:07.28  2:20.73
  3. Jurrien Hartman               ZV Vlaardingen-Schie   2:17.43 8801297    2:21.58           
            30.11  1:05.68  2:21.58
  4. Menno van den Heuvel          Noordwijkerhout        2:24.42 9200519    2:24.56           
            31.22  1:07.91  2:24.56
  5. Rutger Dalm                   de Devel               2:36.00 9005561    2:37.75           
            32.06  1:10.68  2:37.75
AFGE Giovanni den Ouden            de Devel               2:27.25 9300877                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  2:03.00
B-klasse - Vervangend  2:09.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvvs 1                        ZV Vlaardingen-Schie   1:53.44            1:51.25           
        Nick Cleintuar, 95                         Jordy Maurits, 95
        Tim van der Steen, 97                      Vincent van der Kraan, 96
            27.81  1:51.25

  2. de Devel 1                    de Devel               1:57.17            1:54.40           
        Melvin Prins, 95                           Daan Clasener, 96
        Pim van Milt, 96                           Roy Bos, 95
            27.88  1:54.40

  3. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        1:57.09            1:56.87           
        Tim de Jong, 97                            Robbert Jansen, 97
        Sander ter Steeg, 95                       Oscar van den Heuvel, 95
            30.56  1:56.87




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
13-3-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
A-klasse - Vervangend  5:35.00
B-klasse - Vervangend  5:51.00
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zvvs 1                        ZV Vlaardingen-Schie   5:08.44            5:09.43           
        Marije Dinkelberg, 97                      Richenne Zeebregts, 98
        Brighid van Uffelen, 98                    Hanneke Schoenmakers, 98
            35.10  1:11.57  5:09.43

  2. de Devel 1                    de Devel               5:37.51            5:34.24           
        Sanne Boelhouwer, 97                       Cindy van Seventer, 98
        Trang Hoang, 98                            Daphne van Antwerpen, 97
            40.11  1:22.54  5:34.24

  3. Noordwijkerhout 1             Noordwijkerhout        5:57.43            6:13.35           
        Maaike Baker, 99                           Imelda Jansen, 98
        Renske Tulen, 99                           Anne van Nobelen, 98
            39.88  1:24.91  6:13.35




SPLASH Meet Manager 11Registered to ZV Vlaardingen-Schiedam