A-B competitie deel 4
Veenendaal (NED),    12-3-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open    Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open
Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1    Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6
Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 20. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
12-3-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rzc 1                         Rzc                    8:14.99            8:18.07           
        Tom Brouwers, 94                           Stefan Timmermans, 94
        Pascal Timmermans, 92                      Arno van Schuijlenborgh, 84
          1:59.35  8:18.07

  2. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    8:05.68            8:19.20           
        Mark Hensen, 79                            Thommy Nickel, 84
        Kas Kop Jansen, 85                         Anshel Hofstede, 93
          2:05.86  8:19.20

  3. GoSwim 1                      GoSwim                 8:21.95            8:31.60           
        Tjark Blokzijl, 79                         Yelmar van der Veer, 88
        Jean Maurice van Zoelen, 92                Robbin van Kilsdonk, 92
          2:04.26  8:31.60

  4. VZC E&P 1                     VZC E&P                9:12.91            9:06.13           
        Leroy van Ooijik, 98                       Jelle Nap, 95
        Mike van de Bovenkamp, 97                  Joeri Scheidt, 91
          2:24.57  9:06.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
12-3-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                   37.15 0002350      34.80           
  2. Babet Kruger                  VZC E&P                  40.23 0003390      39.34           
  3. Linde van Duinhoven           Rzc                      41.64 0100370      41.84           
  4. Claudia Schouten              GoSwim                   42.45 0000812      41.85           
  5. Kim de Vries                  VZC E&P                  40.99 9903488      42.13           
  6. Laura Kajim                   Rzc                      42.67 0101660      42.27           
  7. Amber van de Kraats           VZC E&P                  42.96 9900236      42.70           
  8. Isabelle den Hartog           Van Vliet Barracuda      40.18 0002698      43.12           
  9. Marieke de Boer               Rzc                      43.10 9900608      43.52           
 10. Quinty Jansen                 GoSwim                   43.87 0000810      43.64           
 11. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda      42.55 9903068      44.13           
 12. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda      43.24 9901696      44.77           
 13. Iris van Berkel               Van Vliet Barracuda      45.57 0000476      45.26           
 14. Gillian de Zwart              Van Vliet Barracuda      44.50 9900468      46.06           
 15. Manon Kalmeijer               Van Vliet Barracuda      46.57 9903938      47.35           
 16. Sanne Zitter                  VZC E&P                  48.29 0003352      47.42           
 17. Anna Janssen                  Rzc                      45.32 0000098      47.92           
 18. Tara Haze                     GoSwim                   52.71 0002892      49.77           
 19. Eva Gerrits                   Rzc                    1:01.57 0002308      53.83           
 20. Laura Akkerman                GoSwim                   54.96 9902030      54.16           
 21. Lisanne Seising               VZC E&P                  50.89 0002084      54.91           
 22. Kim Rijksen                   VZC E&P                  56.78 0002558      55.12           
 23. Nicole van Hattem             GoSwim                   55.82 9901864      56.65           
 24. Marit van Kooten              VZC E&P                  59.67 0001542      57.48           
 25. Bo de Kruiff                  Rzc                         NT 9900280      57.70           
 26. Ivy Wessels                   Rzc                    1:02.76 0101560    1:00.25           
 27. Lisa Geurts                   GoSwim                      NT 9904924    1:13.36           
 DIS Fleur Gerritsen               Rzc                      49.18 0101032      47.56           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Masha Odijk                   GoSwim                   56.27 9904922      54.89           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Nikki Jonkman                 GoSwim                      NT 0102600      57.42           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)
 DIS Mahres van Walsem             VZC E&P                1:11.81 0100688    1:03.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
12-3-2011 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC E&P                1:12.06 9900401    1:13.20           
            35.26  1:13.20
  2. Andy Huynh                    VZC E&P                1:20.61 0001725    1:20.21           
            38.39  1:20.21
  3. Jeroen Bechtold               Van Vliet Barracuda    1:24.39 0002657    1:21.90           
          1:21.90
  4. Daen Spoor                    VZC E&P                1:28.77 0101117    1:26.61           
            41.14  1:26.61
  5. Lars van den Burg             GoSwim                 1:26.09 0000565    1:27.20           
          1:27.20
  6. Bas van Bentum                GoSwim                 1:26.58 0101109    1:27.42           
            40.44  1:27.42
  7. Joost Paardekooper            VZC E&P                1:29.77 9900197    1:27.48           
            42.02  1:27.48
  8. Karl van den Burg             GoSwim                 1:28.59 0000553    1:29.50           
            41.75  1:29.50
  9. Nino Kramer                   Rzc                    1:26.59 0100703    1:29.56           
            41.56  1:29.56
 10. Freek van der Wal             GoSwim                 1:27.40 9901549    1:30.00           
            41.29  1:30.00
 11. Mike van Kooten               VZC E&P                1:43.16 0001419    1:38.54           
          1:38.54
 12. Ishak Özdemir                 GoSwim                      NT 0102061    1:47.29           
            50.10  1:47.29
AFGE Cano Demir                    Rzc                    1:46.45 0002287                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
12-3-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    5:58.15 9700494    5:53.95           
            37.54  1:19.80  2:50.16  5:53.95
  2. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    6:09.88 9800224    5:56.70           
            37.23  1:19.53  2:50.25  5:56.70
  3. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    6:51.30 9800056    6:16.70           
            39.07  1:24.46  3:02.31  6:16.70
  4. Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda    7:11.81 9801532    6:35.48           
            41.28  1:28.32  3:11.42  6:35.48
  5. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    7:04.23 9804182    6:35.73           
            41.77  1:30.79  3:14.05  6:35.73



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 200m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
12-3-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen ter Stege               Rzc                    2:44.71 9900604    2:35.39           
            36.86  1:16.70  2:35.39
  2. Lodieke Rodenburg             Rzc                    2:53.58 9801094    2:41.28           
            37.45  1:18.69  2:41.28
  3. Lotte de Brabander            Rzc                    2:53.67 9801470    2:46.76           
            38.19  1:21.00  2:46.76
  4. Maaike Tijhof                 VZC E&P                2:51.17 9800112    2:46.97           
            38.72  1:21.27  2:46.97
  5. Merve Özdemir                 GoSwim                 2:57.57 9903380    2:56.01           
            39.81  1:23.56  2:56.01
  6. Joanie den Oudsten            GoSwim                 3:00.29 9903226    2:56.37           
            40.05  1:24.59  2:56.37
  7. Eline van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda    3:11.45 9705926    2:58.77           
            39.96  1:25.22  2:58.77
  8. Rianne Edelbroek              GoSwim                 3:10.36 9805138    3:05.20           
            39.51  1:26.64  3:05.20
AFGE Demi Hulsebos                 GoSwim                 2:43.89 9702710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
12-3-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                1:22.24 9701223    1:22.00           
            38.76  1:22.00
  2. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    1:21.34 9702737    1:23.80           
            38.82  1:23.80
  3. Martijn Kornet                GoSwim                 1:34.16 9700231    1:30.02           
            42.21  1:30.02
  4. Jelle Schouten                GoSwim                 1:32.54 9703969    1:31.37           
            43.69  1:31.37
  5. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    1:33.75 9803255    1:31.56           
            43.73  1:31.56
  6. Jelle van Dijk                Rzc                    1:43.12 9703365    1:37.66           
            45.67  1:37.66
  7. Leon Huynh                    VZC E&P                1:38.96 9704301    1:38.27           
            46.53  1:38.27
  8. Jos van Herk                  VZC E&P                1:41.57 9803037    1:40.60           
            47.20  1:40.60
  9. Kevin Slagmolen               Van Vliet Barracuda    1:44.48 9700291    1:40.76           
            47.62  1:40.76
 10. Dave van Leerdam              Rzc                    1:49.07 9801633    1:48.14           
            50.29  1:48.14
 11. Mees van Duinhoven            Rzc                    1:44.29 9804913    1:48.48           
            49.67  1:48.48
 12. Balder Haze                   GoSwim                 2:03.29 9802449    1:52.48           
            54.10  1:52.48
 DIS Menno Kooper                  Rzc                    1:56.20 9704625    1:34.02           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            42.99  1:34.02
AFGE Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    1:44.92 9803237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
12-3-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    2:27.66 8701420    2:27.32           
            32.23  1:08.29  2:27.32
  2. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    2:44.32 9202144    2:37.93           
            33.25  1:12.82  2:37.93
  3. Esther van Mierlo             Rzc                    2:42.48 8906640    2:41.00           
            33.15  1:11.92  2:41.00
  4. Anne van den Brink            GoSwim                 2:49.51 8700588    2:53.00           
            35.58  1:17.71  2:53.00
  5. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    2:51.55 8802088    2:53.06           
            36.73  1:20.06  2:53.06
  6. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    3:06.26 8600896    3:06.76           
            39.80  1:26.72  3:06.76
AFGE Heidi Onwezen                 GoSwim                 3:16.94 8906470                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
12-3-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                 1:00.83 8805237    1:00.24           
            29.31  1:00.24
  2. Pascal Timmermans             Rzc                      58.38 9202349    1:01.36           
            29.48  1:01.36
  3. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    1:03.24 8501423    1:03.18           
            30.96  1:03.18
  4. Joeri Scheidt                 VZC E&P                1:03.67 9102011    1:05.44 FJ 1      
            32.10  1:05.44
  5. Raynor Wolf                   Rzc                    1:02.09 8903663    1:05.44 FJ 2      
            31.03  1:05.44
  6. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    1:03.29 7900497    1:05.82           
            31.69  1:05.82
  7. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    1:03.34 8401627    1:06.55           
            33.05  1:06.55
  8. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    1:09.51 8701019    1:10.67           
            33.89  1:10.67
  9. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 1:05.84 9200685    1:11.11           
            34.31  1:11.11
 10. Jochem Benthem                Rzc                    1:11.05 9203293    1:12.54           
            34.82  1:12.54
 11. Peter van den Dool            GoSwim                 1:14.23 8704973    1:15.03           
            35.58  1:15.03
 12. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 1:13.89 9201565    1:19.62           
            39.14  1:19.62
 13. Jesper de Lange               GoSwim                      NT 8604491    1:40.23           
            44.17  1:40.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
12-3-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Georgette Wortelboer          Rzc                    3:15.74 9602144    3:06.36           
            39.42  1:25.10  3:06.36
  2. Merel Kersten                 Rzc                    2:58.72 9503556    3:09.57           
            42.04  1:30.00  3:09.57
  3. Dèlenn van Oostrom            GoSwim                 3:06.26 9600056    3:09.70           
            43.52  1:32.64  3:09.70
  4. Valérie Welkzijn              GoSwim                 3:07.40 9505682    3:09.71           
            43.25  1:31.56  3:09.71
  5. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    3:15.20 9605226    3:13.08           
            43.41  1:32.86  3:13.08
  6. Laura ter Stege               Rzc                    3:21.46 9602364    3:13.88           
            42.57  1:33.31  3:13.88
  7. Lisette Raijmann              Rzc                    3:25.51 9505912    3:19.16           
            43.33  1:33.38  3:19.16
  8. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    3:15.13 9502846    3:21.79           
            44.50  1:35.01  3:21.79
  9. Chantal van de Kraats         VZC E&P                3:28.20 9600280    3:22.12           
            45.67  1:37.04  3:22.12
 10. Vera Martens                  Rzc                    3:29.64 9600852    3:24.05           
            44.45  1:36.89  3:24.05
 11. Fleur Herrera                 Van Vliet Barracuda    3:24.68 9606110    3:24.10           
            42.73  1:33.67  3:24.10
 12. Tamara van Kooten             VZC E&P                3:28.04 9601352    3:27.29           
            48.81  1:40.06  3:27.29
 13. Jessie Harms                  GoSwim                 3:31.26 9503628    3:32.96           
            46.82  1:40.02  3:32.96
 14. Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    3:37.47 9504930    3:33.48           
            47.17  1:40.70  3:33.48
 15. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                3:42.64 9606300    3:39.52           
            51.47  1:46.77  3:39.52
 16. Janine Verkerk                VZC E&P                4:05.61 9904236    3:42.33           
            51.11  1:48.22  3:42.33
 DIS Kayleigh Brouwers             GoSwim                 3:13.43 9603472    3:09.05           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
            42.32  1:31.83  3:09.05
 DIS Chaymae Aaloul                VZC E&P                3:58.26 9702304    3:38.92           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
            48.92  1:45.00  3:38.92
AFGE Cheyenne Smit                 VZC E&P                     NT 9600050                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
12-3-2011 - 15:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Neeleman                  Rzc                    1:06.48 9603015    1:09.45           
            33.23  1:09.45
  2. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    1:11.05 9700605    1:12.33           
            35.35  1:12.33
  3. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                1:22.76 9703351    1:13.15           
            34.87  1:13.15
  4. Marc van Rij                  Van Vliet Barracuda    1:15.48 9500931    1:14.16           
            36.21  1:14.16
  5. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    1:13.87 9501945    1:14.75           
            36.21  1:14.75
  6. Stijn van Duinhoven           Rzc                    1:17.81 9601655    1:16.02           
            37.53  1:16.02
  7. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    1:16.82 9600893    1:16.77           
            36.33  1:16.77
  8. Jelle Nap                     VZC E&P                1:15.28 9502875    1:17.62           
            37.52  1:17.62
  9. Merijn Huiberts               GoSwim                 1:16.44 9600235    1:18.78           
            37.84  1:18.78
 10. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    1:18.91 9603875    1:18.92           
            38.48  1:18.92
 11. Matthijs Wilschut             GoSwim                 1:21.04 9501679    1:22.87           
            40.25  1:22.87
 12. Ruben Nap                     VZC E&P                1:24.42 9800213    1:23.19           
            40.80  1:23.19
 13. Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    1:25.56 9502711    1:24.74           
            41.58  1:24.74
 14. Lorenzo Missione              GoSwim                 1:29.61 9602433    1:27.14           
            43.18  1:27.14
 15. Max Kunz                      VZC E&P                1:24.01 9900401    1:27.50           
            42.33  1:27.50
 16. Rick Paardekooper             VZC E&P                1:27.39 9701321    1:28.10           
            41.32  1:28.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
12-3-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Rodenburg               Rzc                    2:37.02 9404714    2:35.42           
            36.32  1:15.39  2:35.42
  2. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    2:44.10 9305334    2:36.56           
            37.57  1:17.07  2:36.56
  3. Romy van Slagmaat             GoSwim                 2:44.76 9403698    2:44.48           
            37.81  1:19.40  2:44.48
  4. Vita Schipper                 GoSwim                 2:41.61 9301858    2:44.63           
            37.25  1:18.19  2:44.63
  5. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    2:47.13 9500946    2:45.26           
            38.64  1:20.51  2:45.26
  6. Trudy van den Brink           GoSwim                 2:42.07 9301290    2:50.81           
            40.46  1:22.81  2:50.81
  7. Linda Hulsteijn               Rzc                    2:55.14 9302782    2:52.12           
            40.27  1:22.89  2:52.12
  8. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    2:53.58 9401078    2:56.67           
            40.86  1:25.04  2:56.67
  9. Merel Cornelissen             GoSwim                 2:53.43 9302894    2:59.57           
            40.10  1:25.16  2:59.57
 10. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 3:00.04 9407098    3:06.51           
            44.75  1:30.60  3:06.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
12-3-2011 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                      54.64 9402027      55.13           
            26.92    55.13
  2. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda      56.45 9300615      56.86           
            27.71    56.86
  3. Stefan Timmermans             Rzc                      55.53 9403015      57.47           
            27.44    57.47
  4. Timo de Jong                  GoSwim                   58.33 9301147      58.90           
            28.03    58.90
  5. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    1:00.67 9402839    1:00.46           
            28.62  1:00.46
  6. Joren Harms                   GoSwim                 1:00.79 9403163    1:00.54           
            27.99  1:00.54
  7. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    1:00.80 9403951    1:01.24 FJ 1      
            29.39  1:01.24
  8. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    1:01.36 9402545    1:01.24 FJ 2      
            29.84  1:01.24
  9. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    1:03.27 9501567    1:02.89           
            29.89  1:02.89
 10. Frank Wilschut                GoSwim                 1:03.97 9302465    1:03.10           
            29.98  1:03.10
 11. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    1:06.39 9302277    1:05.96           
            31.43  1:05.96
 12. Leroy van Ooijik              VZC E&P                1:10.49 9800361    1:09.62           
            33.32  1:09.62
 13. Jeffrey Tito                  GoSwim                 1:08.48 9403875    1:09.63           
            32.40  1:09.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
12-3-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda      27.95 8701420      28.11 FJ 1      
  2. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda      28.09 9202144      28.11 FJ 2      
  3. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda      28.11 9100118      28.40           
  4. Petra van den Brink           GoSwim                   29.36 9100460      29.32           
  5. Esther van Mierlo             Rzc                      28.55 8906640      29.86           
  6. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda      29.92 8802088      29.90           
  7. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda      28.58 8803100      30.24           
  8. Elke Jansen                   VZC E&P                  28.42 8501406      30.67           
  9. Rita van der Horst            Rzc                      29.16 6900260      30.74           
 10. Anne van den Brink            GoSwim                   30.74 8700588      30.81           
 11. Yvonne van Slagmaat-van den HuGoSwim                   31.60 6400556      31.76           
 12. Sarina Snijder                VZC E&P                  29.84 9102906      31.84           
 13. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                   33.54 6900914      32.10           
 14. Ashley Smit                   VZC E&P                     NT 9300722      32.25           
 15. Marieke van Dodeweerd         Rzc                      31.16 8600896      32.78           
 16. Cheyenne Smit                 VZC E&P                     NT 9600050      32.89           
 17. Michelle Muller               VZC E&P                  33.50 9603484      33.19           
 18. Sandra den Oudsten            GoSwim                   31.51 8906664      33.23           
 19. Chantal van de Kraats         VZC E&P                  33.55 9600280      33.84           
 20. Maaike Tijhof                 VZC E&P                  34.70 9800112      35.43           
 21. Tamara van Kooten             VZC E&P                  33.50 9601352      35.58           
 22. Janine Verkerk                VZC E&P                  39.29 9904236      37.66           
 23. Sabina Boers                  VZC E&P                  38.04 9805140      38.73           
 24. Chaymae Aaloul                VZC E&P                  39.99 9702304      39.36           
 25. Dienie Bauer                  VZC E&P                  47.06 9605742      46.47           
AFGE Heidi Onwezen                 GoSwim                   32.69 8906470                      
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda      28.68 8600172                      
AFGE Rinske Dirksen                VZC E&P                  35.48 9501122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
12-3-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    2:13.40 8501423    2:12.98           
            28.67  2:12.98
  2. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:17.20 9102011    2:22.27           
            31.21  2:22.27
  3. Yelmar van der Veer           GoSwim                 2:24.32 8805237    2:23.07           
            30.48  2:23.07
  4. Thommy Nickel                 Van Vliet Barracuda    2:18.43 8401627    2:24.47           
            32.02  2:24.47
  5. Thijs Hagelstein              VZC E&P                2:20.15 9100827    2:27.05           
            30.65  2:27.05
  6. Pascal Timmermans             Rzc                    2:14.31 9202349    2:27.51           
            29.98  2:27.51
  7. Remco Lopez                   Van Vliet Barracuda    2:30.92 9406429    2:29.66           
            31.60  2:29.66
  8. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    2:28.95 8403057    2:30.00           
            31.36  2:30.00
  9. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    2:32.47 9104545    2:32.53           
            33.10  2:32.53
 10. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:29.00 9200685    2:34.54           
            32.54  2:34.54
 11. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 2:30.21 9201565    2:35.51           
            32.07  2:35.51
 12. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:37.76 9205841    2:37.32           
            34.10  2:37.32
 13. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                2:53.41 9701223    2:38.02           
            32.55  2:38.02
 14. Jochem Benthem                Rzc                    2:34.98 9203293    2:42.55           
            34.90  2:42.55
 15. Ruben Nap                     VZC E&P                3:04.33 9800213    2:57.48           
            39.77  2:57.48
 16. Jos van Herk                  VZC E&P                2:54.93 9803037    2:59.16           
            38.82  2:59.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
12-3-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Beijen                 GoSwim                 1:10.74 0002350    1:10.68           
            33.13  1:10.68
  2. Claudia Schouten              GoSwim                 1:17.12 0000812    1:15.62           
            36.82  1:15.62
  3. Isabelle den Hartog           Van Vliet Barracuda    1:12.79 0002698    1:18.06           
            35.63  1:18.06
  4. Amber van de Kraats           VZC E&P                1:19.02 9900236    1:19.64           
            38.04  1:19.64
  5. Babet Kruger                  VZC E&P                1:21.89 0003390    1:20.05           
            39.66  1:20.05
  6. Laura Kajim                   Rzc                    1:20.30 0101660    1:20.93           
            38.59  1:20.93
  7. Soraya Kuipers                Van Vliet Barracuda    1:19.89 9903068    1:20.95           
            36.82  1:20.95
  8. Maaike Koedoot                Van Vliet Barracuda    1:22.20 9901696    1:21.61           
            39.62  1:21.61
  9. Gillian de Zwart              Van Vliet Barracuda    1:25.00 9900468    1:22.41           
            39.71  1:22.41
 10. Kim de Vries                  VZC E&P                1:21.64 9903488    1:22.82           
            39.23  1:22.82
 11. Iris van Berkel               Van Vliet Barracuda    1:24.57 0000476    1:22.87           
            39.70  1:22.87
 12. Marieke de Boer               Rzc                    1:30.39 9900608    1:23.79           
            39.61  1:23.79
 13. Anna Janssen                  Rzc                    1:29.04 0000098    1:24.29           
            39.48  1:24.29
 14. Manon Kalmeijer               Van Vliet Barracuda    1:24.09 9903938    1:24.72           
            40.98  1:24.72
 15. Quinty Jansen                 GoSwim                 1:27.53 0000810    1:25.65           
            41.07  1:25.65
 16. Linde van Duinhoven           Rzc                    1:27.90 0100370    1:27.90           
            41.11  1:27.90
 17. Lisanne Seising               VZC E&P                1:31.15 0002084    1:29.09           
            43.41  1:29.09
 18. Tara Haze                     GoSwim                 1:31.95 0002892    1:30.13           
            43.86  1:30.13
 19. Bo de Kruiff                  Rzc                    1:32.23 9900280    1:30.87           
            41.43  1:30.87
 20. Nicole van Hattem             GoSwim                 1:35.84 9901864    1:32.90           
            42.20  1:32.90
 21. Fleur Gerritsen               Rzc                    1:34.53 0101032    1:33.22           
            45.84  1:33.22
 22. Eva Gerrits                   Rzc                    1:41.53 0002308    1:33.64           
            44.27  1:33.64
 23. Sanne Zitter                  VZC E&P                1:41.42 0003352    1:38.80           
            49.00  1:38.80
 24. Marit van Kooten              VZC E&P                1:48.09 0001542    1:40.54           
            46.92  1:40.54
 25. Kim Rijksen                   VZC E&P                1:36.34 0002558    1:41.22           
            46.97  1:41.22
 26. Masha Odijk                   GoSwim                 1:48.70 9904922    1:41.44           
            48.35  1:41.44
 27. Ivy Wessels                   Rzc                    1:44.77 0101560    1:42.57           
            48.18  1:42.57
 28. Laura Akkerman                GoSwim                 1:42.77 9902030    1:43.78           
            48.18  1:43.78
 29. Nikki Jonkman                 GoSwim                 1:54.84 0102600    1:45.95           
            49.37  1:45.95
 30. Mahres van Walsem             VZC E&P                1:56.39 0100688    1:48.62           
            51.19  1:48.62
 31. Lisa Geurts                   GoSwim                 2:07.45 9904924    1:49.16           
            51.16  1:49.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
12-3-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Kunz                      VZC E&P                  42.12 9900401      41.50           
  2. Jeroen Bechtold               Van Vliet Barracuda      48.58 0002657      43.20           
  3. Karl van den Burg             GoSwim                   43.67 0000553      45.29           
  4. Andy Huynh                    VZC E&P                  50.28 0001725      50.64           
  5. Nino Kramer                   Rzc                      56.23 0100703      50.68           
  6. Freek van der Wal             GoSwim                   59.28 9901549      51.60           
  7. Lars van den Burg             GoSwim                   49.53 0000565      51.74           
  8. Bas van Bentum                GoSwim                   54.36 0101109      54.02           
 DIS Daen Spoor                    VZC E&P                  47.69 0101117      49.29           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Mike van Kooten               VZC E&P                1:09.28 0001419      55.11           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGE Cano Demir                    Rzc                    1:03.09 0002287                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
12-3-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen ter Stege               Rzc                    1:34.67 9900604    1:34.50           
            45.16  1:34.50
  2. Romee Rikkert                 Van Vliet Barracuda    1:34.85 9800224    1:34.64           
            44.48  1:34.64
  3. Desiree de Koster             Van Vliet Barracuda    1:36.42 9700494    1:36.62           
            43.56  1:36.62
  4. Maaike Tijhof                 VZC E&P                1:39.98 9800112    1:38.24           
            46.98  1:38.24
  5. Lodieke Rodenburg             Rzc                    1:41.54 9801094    1:38.99           
            47.20  1:38.99
  6. Lotte de Brabander            Rzc                    1:40.44 9801470    1:40.83           
            47.51  1:40.83
  7. Eline van Bergen van der GrijpVan Vliet Barracuda    1:46.17 9705926    1:42.20           
            47.95  1:42.20
  8. Joanie den Oudsten            GoSwim                 1:44.30 9903226    1:43.92           
            49.26  1:43.92
  9. Chaymae Aaloul                VZC E&P                1:47.03 9702304    1:44.31           
            49.21  1:44.31
 10. Merve Özdemir                 GoSwim                 1:45.67 9903380    1:44.80           
            49.34  1:44.80
 11. Tamara van den Brink          Van Vliet Barracuda    1:44.91 9804182    1:44.90           
            48.79  1:44.90
 12. Esmée Rolloos                 Van Vliet Barracuda    1:47.14 9800056    1:48.05           
            50.28  1:48.05
 13. Sabina Boers                  VZC E&P                1:58.94 9805140    1:57.95           
            54.07  1:57.95
 14. Rianne Edelbroek              GoSwim                 2:02.34 9805138    2:10.28           
          1:01.58  2:10.28
 DIS Eveline Houweling             Van Vliet Barracuda    1:52.36 9801532    1:51.67           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            53.51  1:51.67
AFGE Demi Hulsebos                 GoSwim                 1:55.47 9702710                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
12-3-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floyd van Hoof                Van Vliet Barracuda    5:30.82 9700605    5:05.40           
            35.39  1:16.28  2:36.21  5:05.40
  2. Ian Minnigh                   Van Vliet Barracuda    6:20.24 9702737    5:19.71           
            35.85  1:17.14  2:38.21  5:19.71
  3. Kevin Slagmolen               Van Vliet Barracuda    6:18.11 9700291    6:03.26           
            38.40  1:23.35  2:56.84  6:03.26
AFGE Ids de Klerk                  Van Vliet Barracuda    6:55.73 9803237                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
12-3-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Kornet                GoSwim                 2:15.10 9700231    2:15.06           
            30.02  1:04.46  2:15.06
  2. Rick Paardekooper             VZC E&P                2:43.64 9701321    2:39.68           
            33.96  1:14.43  2:39.68
  3. Mees van Duinhoven            Rzc                    2:55.67 9804913    2:43.98           
            37.12  1:19.73  2:43.98
  4. Jelle van Dijk                Rzc                    2:49.42 9703365    2:45.54           
            37.55  1:19.87  2:45.54
  5. Jelle Schouten                GoSwim                 2:43.77 9703969    2:47.15           
            38.60  1:22.14  2:47.15
  6. Menno Kooper                  Rzc                    3:04.14 9704625    2:53.44           
            36.62  1:19.34  2:53.44
  7. Leon Huynh                    VZC E&P                3:01.53 9704301    2:54.57           
            37.79  1:23.15  2:54.57
  8. Dave van Leerdam              Rzc                    2:57.65 9801633    2:54.78           
            39.90  1:25.45  2:54.78
  9. Willem Zorg                   Van Vliet Barracuda    3:08.03 9803255    2:57.15           
            39.30  1:25.02  2:57.15
 10. Balder Haze                   GoSwim                 2:58.39 9802449    2:57.64           
            41.26  1:27.54  2:57.64
 11. Joost Paardekooper            VZC E&P                3:12.88 9900197    3:14.37           
            43.50  1:33.75  3:14.37



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
12-3-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Petra de Groot                Van Vliet Barracuda    2:28.45 8701420    2:27.89           
            31.15  2:27.89
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    2:34.20 9100118    2:33.85           
          2:33.85
  3. Linda Janssen                 Van Vliet Barracuda    2:40.92 8802088    2:40.62           
            35.61  2:40.62
  4. Esther van Mierlo             Rzc                    2:45.36 8906640    2:42.91           
            32.55  2:42.91
  5. Anne van den Brink            GoSwim                 2:40.78 8700588    2:45.28           
            35.86  2:45.28
  6. Petra van den Brink           GoSwim                      NT 9100460    2:54.64           
            37.36  2:54.64
  7. Sarina Snijder                VZC E&P                2:42.92 9102906    2:56.96           
            37.70  2:56.96
  8. Lisenka Kornet- van den Akker GoSwim                 3:03.36 6900914    2:58.75           
            39.08  2:58.75
  9. Rita van der Horst            Rzc                    2:52.54 6900260    2:59.78           
            37.58  2:59.78
 10. Chantal van de Kraats         VZC E&P                3:04.92 9600280    3:05.93           
            41.83  3:05.93
 11. Sandra den Oudsten            GoSwim                 2:56.45 8906664    3:07.00           
            41.23  3:07.00
 12. Michelle Muller               VZC E&P                3:04.52 9603484    3:07.95           
            40.24  3:07.95
 13. Tamara van Kooten             VZC E&P                3:05.54 9601352    3:16.80           
            44.99  3:16.80
 DIS Gitte Kop Jansen              Van Vliet Barracuda    2:44.51 8200914                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
            36.86
 DIS Dienie Bauer                  VZC E&P                     NT 9605742    4:18.10           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
            58.99  4:18.10
AFGE Iris Barendregt               Van Vliet Barracuda    2:34.76 8600172                      
AFGE Rinske Dirksen                VZC E&P                3:19.28 9501122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
12-3-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yelmar van der Veer           GoSwim                   24.62 8805237      24.87           
  2. Pascal Timmermans             Rzc                      23.73 9202349      24.97           
  3. Raynor Wolf                   Rzc                      24.27 8903663      25.45           
  4. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda      25.74 8701019      25.96 FJ 1      
  5. Thijs Hagelstein              VZC E&P                  25.25 9100827      25.96 FJ 2      
  6. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda      25.18 7900497      25.96 FJ 3      
  7. Joeri Scheidt                 VZC E&P                  25.40 9102011      26.08           
  8. Jochem Benthem                Rzc                      26.73 9203293      26.63           
  9. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda      27.37 9104545      27.12           
 10. Robbin van Kilsdonk           GoSwim                   26.84 9200685      27.28           
 11. Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                   27.61 9201565      28.26           
 12. Robin van Beusekom            Van Vliet Barracuda      28.29 9205841      28.70           
 13. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                  28.27 9701223      28.72 FJ 1      
 14. Peter van den Dool            GoSwim                   27.28 8704973      28.72 FJ 2      
 15. Remco Lopez                   Van Vliet Barracuda      29.15 9406429      29.39           
 16. Ruben Nap                     VZC E&P                  31.16 9800213      30.66           
 17. Max Kunz                      VZC E&P                  34.04 9900401      33.13           
 18. Jesper de Lange               GoSwim                   38.95 8604491      39.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
12-3-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Saskia Kommers                Van Vliet Barracuda    1:10.22 9502846    1:11.21           
            35.15  1:11.21
  2. Merel Kersten                 Rzc                    1:11.92 9503556    1:13.44           
            35.70  1:13.44
  3. Dèlenn van Oostrom            GoSwim                 1:13.25 9600056    1:14.21           
            36.43  1:14.21
  4. Melissa van der Heijden       Van Vliet Barracuda    1:18.67 9605226    1:17.70           
            37.54  1:17.70
  5. Kayleigh Brouwers             GoSwim                 1:16.79 9603472    1:17.84           
            37.45  1:17.84
  6. Danielle Hogervorst           Van Vliet Barracuda    1:18.19 9504930    1:18.14           
            37.84  1:18.14
  7. Georgette Wortelboer          Rzc                    1:22.04 9602144    1:20.50           
            38.65  1:20.50
  8. Laura ter Stege               Rzc                    1:26.60 9602364    1:21.68           
            40.12  1:21.68
  9. Valérie Welkzijn              GoSwim                 1:17.39 9505682    1:21.96           
            40.43  1:21.96
 10. Lisette Raijmann              Rzc                    1:24.23 9505912    1:22.10           
            40.55  1:22.10
 11. Vera Martens                  Rzc                    1:21.89 9600852    1:23.94           
            41.10  1:23.94
 12. Jessie Harms                  GoSwim                 1:36.01 9503628    1:30.73           
            43.63  1:30.73
 13. Fleur Herrera                 Van Vliet Barracuda    1:29.43 9606110    1:30.80           
            43.66  1:30.80
 14. Cheyenne Smit                 VZC E&P                     NT 9600050    1:31.93           
            43.28  1:31.93
 15. Janine Verkerk                VZC E&P                1:41.63 9904236    1:35.54           
            46.10  1:35.54
 16. Willemieke Ritmeester         VZC E&P                1:39.67 9606300    1:36.72           
            47.62  1:36.72
 17. Dienie Bauer                  VZC E&P                     NT 9605742    2:20.72           
          1:08.74  2:20.72
 DIS Sabina Boers                  VZC E&P                     NT 9805140    1:42.18           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            50.15  1:42.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
12-3-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martijn Houweling             Van Vliet Barracuda    2:58.74 9600893    2:52.59           
            39.00  1:22.31  2:52.59
  2. Stijn van Duinhoven           Rzc                    3:04.92 9601655    2:56.21           
            38.14  1:22.99  2:56.21
  3. Jelle Nap                     VZC E&P                2:58.83 9502875    2:59.94           
            40.39  1:26.34  2:59.94
  4. Bas Neeleman                  Rzc                    3:15.00 9603015    3:05.17           
            40.87  1:28.40  3:05.17
  5. Mitchel Bom                   Van Vliet Barracuda    2:59.84 9501945    3:05.54           
            41.58  1:28.64  3:05.54
  6. Stefan Steenbergen            Van Vliet Barracuda    3:18.22 9502711    3:08.40           
            42.56  1:30.64  3:08.40
  7. Niels Röder                   Van Vliet Barracuda    3:12.00 9603875    3:12.96           
            42.84  1:31.16  3:12.96
  8. Lorenzo Missione              GoSwim                 3:13.40 9602433    3:13.20           
            44.36  1:35.48  3:13.20
  9. Merijn Huiberts               GoSwim                 3:16.57 9600235    3:15.85           
            42.00  1:31.10  3:15.85
 10. Matthijs Wilschut             GoSwim                 3:21.63 9501679    3:16.71           
            43.21  1:33.56  3:16.71
 DIS Marc van Rij                  Van Vliet Barracuda    3:07.50 9500931    3:08.45           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            42.91  1:30.78  3:08.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
12-3-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sanne Rodenburg               Rzc                      59.83 9404714    1:00.35           
            28.89  1:00.35
  2. Romy van Slagmaat             GoSwim                 1:03.20 9403698    1:03.90           
            30.83  1:03.90
  3. Vita Schipper                 GoSwim                 1:04.14 9301858    1:05.68           
            31.36  1:05.68
  4. Giulia Rolloos                Van Vliet Barracuda    1:06.22 9500946    1:06.80           
            32.39  1:06.80
  5. Marijke Kommers               Van Vliet Barracuda    1:04.23 9305334    1:07.11           
            32.34  1:07.11
  6. Trudy van den Brink           GoSwim                 1:06.53 9301290    1:09.50           
            34.13  1:09.50
  7. Linda Hulsteijn               Rzc                    1:10.30 9302782    1:09.83           
            33.27  1:09.83
  8. Alma Janssen                  Van Vliet Barracuda    1:07.85 9401078    1:11.23           
            34.20  1:11.23
  9. Merel Cornelissen             GoSwim                 1:10.46 9302894    1:12.59           
            34.54  1:12.59
 10. Michelle Muller               VZC E&P                1:13.46 9603484    1:14.25           
            35.89  1:14.25
 11. Chantal van de Kraats         VZC E&P                1:13.16 9600280    1:14.98           
            36.44  1:14.98
 12. Kaylee Wittebrood             GoSwim                 1:17.93 9407098    1:18.62           
            37.74  1:18.62
 13. Tamara van Kooten             VZC E&P                1:17.23 9601352    1:24.64           
            39.59  1:24.64
 14. Sabina Boers                  VZC E&P                1:28.75 9805140    1:30.40           
            44.19  1:30.40
 15. Chaymae Aaloul                VZC E&P                1:31.44 9702304    1:33.13           
            42.56  1:33.13
 16. Dienie Bauer                  VZC E&P                1:49.68 9605742    1:52.09           
            54.51  1:52.09
AFGE Rinske Dirksen                VZC E&P                1:21.36 9501122                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
12-3-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Brouwers                  Rzc                    2:15.60 9402027    2:18.61           
            32.66  1:07.56  2:18.61
  2. Anshel Hofstede               Van Vliet Barracuda    2:28.78 9300615    2:28.50           
            34.68  1:12.11  2:28.50
  3. Stefan Timmermans             Rzc                    2:32.95 9403015    2:30.24           
            34.38  1:12.97  2:30.24
  4. Joren Harms                   GoSwim                 2:29.04 9403163    2:32.46           
            35.65  1:14.62  2:32.46
  5. Timo de Jong                  GoSwim                 2:29.80 9301147    2:32.91           
            36.68  1:16.74  2:32.91
  6. Emiel van Beusekom            Van Vliet Barracuda    2:35.99 9403951    2:37.34           
            37.17  1:17.52  2:37.34
  7. Roan Hagebeek                 Van Vliet Barracuda    2:44.59 9402545    2:38.96           
            38.09  1:19.06  2:38.96
  8. Mark Slagmolen                Van Vliet Barracuda    2:45.98 9302277    2:40.31           
            37.28  1:18.32  2:40.31
  9. Mike van de Bovenkamp         VZC E&P                2:51.43 9703351    2:41.53           
            36.53  1:17.73  2:41.53
 10. Jorian Aantjes                Van Vliet Barracuda    2:38.36 9402839    2:42.95           
            37.20  1:18.60  2:42.95
 11. Pascal Rikkert                Van Vliet Barracuda    2:52.94 9501567    2:46.11           
            39.07  1:21.35  2:46.11
 12. Frank Wilschut                GoSwim                 2:49.36 9302465    2:55.64           
            40.74  1:23.94  2:55.64
 13. Jeffrey Tito                  GoSwim                 3:16.19 9403875    3:05.36           
            43.97  1:31.28  3:05.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
12-3-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Boereboom              Van Vliet Barracuda    1:06.13 9202144    1:07.24           
            32.84  1:07.24
  2. Merel Barendregt              Van Vliet Barracuda    1:09.53 9100118    1:10.28           
            34.06  1:10.28
  3. Danya Muilwijk                Van Vliet Barracuda    1:12.01 8803100    1:11.08           
            34.24  1:11.08
  4. Esther van Mierlo             Rzc                    1:14.24 8906640    1:15.48           
            36.46  1:15.48
  5. Elke Jansen                   VZC E&P                1:10.91 8501406    1:15.88 FJ 1      
            36.35  1:15.88
  6. Anne van den Brink            GoSwim                 1:14.70 8700588    1:15.88 FJ 2      
            37.13  1:15.88
  7. Gitte Kop Jansen              Van Vliet Barracuda    1:18.73 8200914    1:19.65           
            38.60  1:19.65
  8. Marieke van Dodeweerd         Rzc                    1:16.38 8600896    1:19.73           
            39.11  1:19.73
  9. Petra van den Brink           GoSwim                 1:16.47 9100460    1:20.48           
            40.03  1:20.48
 10. Rita van der Horst            Rzc                    1:14.39 6900260    1:23.65           
            39.96  1:23.65
 11. Ashley Smit                   VZC E&P                     NT 9300722    1:25.82           
            41.93  1:25.82
 12. Sandra den Oudsten            GoSwim                 1:24.69 8906664    1:28.49           
            43.75  1:28.49
 13. Yvonne van Slagmaat-van den HuGoSwim                      NT 6400556    1:28.56           
            42.08  1:28.56
AFGE Heidi Onwezen                 GoSwim                 1:30.07 8906470                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
12-3-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kas Kop Jansen                Van Vliet Barracuda    2:16.19 8501423    2:17.18           
            29.31  1:03.76  2:17.18
  2. Pascal Timmermans             Rzc                    2:23.33 9202349    2:29.44           
            29.67  1:05.64  2:29.44
  3. Joeri Scheidt                 VZC E&P                2:26.78 9102011    2:30.89           
            33.52  1:12.27  2:30.89
  4. Arno van Schuijlenborgh       Rzc                    2:29.89 8403057    2:35.24           
            32.09  1:11.30  2:35.24
  5. Remco Lopez                   Van Vliet Barracuda    2:48.66 9406429    2:35.25           
            32.84  1:11.94  2:35.25
  6. Mark Hensen                   Van Vliet Barracuda    2:36.22 7900497    2:35.61           
            31.23  1:08.64  2:35.61
  7. Thijs Hagelstein              VZC E&P                2:37.95 9100827    2:43.67           
            33.76  1:15.02  2:43.67
  8. Edgar van Oosten              Van Vliet Barracuda    2:45.99 9104545    2:44.96           
            34.13  1:15.72  2:44.96
  9. Emiel Ghali                   Van Vliet Barracuda    2:46.95 8701019    2:45.62           
            32.39  1:11.03  2:45.62
 10. Jelle Nap                     VZC E&P                3:21.59 9502875    2:57.57           
            36.91  1:21.05  2:57.57
 11. Brian vd Bovenkamp            VZC E&P                     NT 9701223    3:04.65           
            38.59  1:24.75  3:04.65
 12. Leroy van Ooijik              VZC E&P                3:42.26 9800361    3:16.47           
            38.09  1:32.15  3:16.47
 13. Jos van Herk                  VZC E&P                3:28.90 9803037    3:23.71           
            40.96  1:35.11  3:23.71
 14. Rick Paardekooper             VZC E&P                3:50.04 9701321    3:40.64           
            46.64  1:44.16  3:40.64
 DIS Robbin van Kilsdonk           GoSwim                 2:36.17 9200685                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
            33.12  1:12.94
 DIS Jean Maurice van Zoelen       GoSwim                 3:07.29 9201565                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).
            32.97  1:13.99



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
12-3-2011 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 1                   Van Vliet Barracuda    1:55.83            1:54.81           
        Marc van Rij, 95                           Ian Minnigh, 97
        Pascal Rikkert, 95                         Mitchel Bom, 95
            29.28  1:54.81

  2. GoSwim 1                      GoSwim                 1:58.80            1:57.82           
        Martijn Kornet, 97                         Matthijs Wilschut, 95
        Lorenzo Missione, 96                       Merijn Huiberts, 96
            29.66  1:57.82

  3. Rzc 1                         Rzc                    2:03.71            2:00.26           
        Mees van Duinhoven, 98                     Stijn van Duinhoven, 96
        Bas Neeleman, 96                           Jelle van Dijk, 97
            32.51  2:00.26

  4. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    2:00.63            2:00.62           
        Stefan Steenbergen, 95                     Martijn Houweling, 96
        Niels Röder, 96                            Floyd van Hoof, 97
            30.36  2:00.62

  5. VZC E&P 1                     VZC E&P                2:07.91            2:07.07           
        Jos van Herk, 98                           Ruben Nap, 98
        Leon Huynh, 97                             Mike van de Bovenkamp, 97
            33.40  2:07.07




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
12-3-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Barracuda 2                   Van Vliet Barracuda    5:55.24            5:53.93           
        Desiree de Koster, 97                      Romee Rikkert, 98
        Soraya Kuipers, 99                         Esmée Rolloos, 98
            39.86  1:24.57  5:53.93

  2. Rzc 1                         Rzc                    6:06.81            6:00.21           
        Lodieke Rodenburg, 98                      Lotte de Brabander, 98
        Ellen ter Stege, 99                        Marieke de Boer, 99
            42.76  1:27.29  6:00.21

  3. VZC E&P 1                     VZC E&P                6:12.70            6:09.51           
        Maaike Tijhof, 98                          Kim de Vries, 99
        Amber van de Kraats, 99                    Janine Verkerk, 99
            45.50  1:32.36  6:09.51

  4. GoSwim 1                      GoSwim                 6:16.54            6:29.54           
        Nicole van Hattem, 99                      Merve Özdemir, 99
        Joanie den Oudsten, 99                     Rianne Edelbroek, 98
            48.65  1:39.75  6:29.54




SPLASH Meet Manager 11Registered to VZC Veenendaal