Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag  Senioren Open
Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag  Minioren 4 en later
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag  Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag  Minioren 6 en later
Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag  Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag  Junioren 2 en later
Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 14. Jongens, 50m schoolslag  Junioren 4 en later
Nr. 15. Dames, 100m wisselslag  Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag  Jeugd 2 en later
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  Senioren Open
Nr. 19. Alle, 50m vrije slag  Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag  Junioren 1 en later
Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag  Minioren 6 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 27. Jongens, 100m wisselslag  Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag  Jeugd 2 en later
Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag  Junioren 4 en later
Nr. 33. Dames, 100m schoolslag  Senioren 2 en later
Nr. 35. Jongens, 100m schoolslag  Jeugd 2 en later
Nr. 37. Dames, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 39. Heren, 50m rugslag  Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag  Junioren 3 en later
Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag  Minioren 4 en later


KNZB D2 Competitie deel 4
Buitenpost, 12-3-2011


Programmanr. 1
12-3-2011 - 16:30
Dames, 4 x 100m wisselslagSenioren Open
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Zcnf'34 1Zcnf'345:11.785:14.07
Indyra Hummel
Bregje Tingen
96
95
1:28.34Marty Krans-de Weerd
Saskia Bergsma
75
93
2.PWC Buitenpost 1PWC 5:15.555:17.44
Thea Baas
Sieta Ludema
95
95
1:15.15Ellen Jager
Hester Ludema
98
93
3.ZC De Forel Wolvega 1De Forel5:36.185:36.13
Joyce Bakker
Eva Janssen
96
97
1:20.84Astrid Hoogendijk
Lisanne Hassing
97
97
4.Zpd 1Zpd5:43.445:53.63
Kira Savannah Stavorinus
Gretha de Vries
97
74
1:22.99Paulien Peterson
Sandra Westra
97
72


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-3-2011 - 16:37
Jongens, 4 x 50m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.PWC Buitenpost 1PWC 1:56.681:54.82
Bouke van der Zaag
Joren Barkmeijer
96
95
28.28Rutger Hoving
Jeroen Tijsma
95
95
2.ZC De Forel Wolvega 3De Forel1:57.721:55.94
Bart Bekkema
Lars Roelofs
95
96
27.36Niels Koopman
Jonne Westenberg
97
96
3.Zcnf'34 1Zcnf'342:10.552:15.75
Allard Veenstra
Sander Brink
97
98
28.47Jort Boomhouwer
Olivier Victor van de Voort
99
97


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-3-2011 - 16:40
25m schoolslagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Elriecke BuurlageZcnf'3424.94010052422.55
2.Janneke BiermaPWC 23.55010189223.78


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-3-2011 - 16:41
Meisjes, 100m vrije slagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Liv FledderusDe Forel1:26.9499023881:18.34
2.Ilse WeggemansZcnf'341:25.2399021501:23.71
3.Nadine PrinsPWC 1:30.7499047361:24.30
4.Henrieke JonkmanZcnf'34NT00008401:32.22
5.Marjolein van HarskampZpdNT99042061:32.25
6.Daniëlle HofstraDe Forel1:44.6701020161:33.57
7.Marijke PoortingaZpd1:41.0699023401:33.75
8.Mallika VriesZpdNT00039041:33.94
9.Lynn FledderusDe Forel1:40.7801018961:34.32
10.Noah LenisDe Forel1:36.3200034221:34.72
11.Eline MulderDe Forel1:31.8200021901:35.72
12.Jeske MoerenhoutDe Forel1:41.0700003901:39.00
13.Marloes GatsonidesZpd1:47.1401010161:40.05
14.Anne Clair BrouwerPWC NT99023381:42.60
15.Daisy LangenbergPWC NT00014741:45.91
16.Nena VeenstraZcnf'342:00.6200036821:50.88


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-3-2011 - 16:51
Jongens, 100m vrije slagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd1:23.3800003591:21.91
2.Jort BoomhouwerZcnf'341:27.5599010531:23.65
3.Jelmar KoopmanDe Forel1:30.4601002491:30.12
4.Remco StaalsmidDe Forel1:38.2500030191:32.78
5.Willem JanssenDe Forel2:00.1900009111:35.25
6.René WiegminkDe Forel1:38.9299026531:43.08
7.Jan NollesPWC NT99038132:16.69


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-3-2011 - 16:56
Meisjes, 50m rugslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC 37.14980138436.84
2.Femke de MeerZpd40.59970308038.97
3.Rianne WeggemansZcnf'3440.57970330640.76
4.Arianne JonkmanZcnf'3449.30980159042.55
5.Lotte BekkemaDe Forel43.42970126043.53
6.Siebrina van der MeulenZpd44.60970090444.00
7.Wieke WiersmaPWC 50.09980359246.31


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-3-2011 - 17:00
Jongens, 50m rugslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Olivier Victor van de VoortZcnf'3434.23970303533.88
2.Niels KoopmanDe Forel36.70970186734.09
3.Patrick de RoosZpd36.02970207135.32
4.Danny HayemaPWC 41.00970104339.55
5.Franck FluitmanDe Forel43.82970186542.19
6.Herman BuistPWC 40.57980152542.88
7.Sander BrinkZcnf'3447.91980213145.03
8.Erik PostmaPWC 1:03.0598047811:00.97


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-3-2011 - 17:03
Meisjes, 50m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sieta LudemaPWC 39.38950043639.79
2.Joyce BakkerDe Forel40.23960052240.97
3.Lisanne HassingDe Forel41.06970258441.41
4.Thea BaasPWC 42.02950138841.91
5.Indyra HummelZcnf'3442.11960062442.53
6.Kira Savannah StavorinusZpd41.23970412242.55
7.Paulien PetersonZpd42.70970090642.97
8.Bregje TingenZcnf'3440.53950096043.45
9.Marijke PostmaPWC 51.13960572449.57
AFGEMWilleke WillemsZcnf'3446.069600232


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-3-2011 - 17:08
Jongens, 50m schoolslagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Jeroen TijsmaPWC 37.66950365537.32
2.Bart BekkemaDe Forel39.03950213338.16
3.Allard VeenstraZcnf'3437.49970345338.34
4.Hessel BiermaPWC 39.60960225739.13
5.Martin van KammenZpd46.86950268741.08
6.Jonne WestenbergDe Forel42.94960169542.64
7.Joren BarkmeijerPWC 42.39950365743.85
8.Jacko KorporaalZpd42.89980224744.32
9.Gerwin van der KooijPWC 43.83950577945.62
10.Jorn den HamerPWC 52.22960425147.25


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-3-2011 - 17:12
Dames, 100m wisselslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hester LudemaPWC 1:20.9493004821:22.90
2.Willeke WillemsZcnf'34NT96002321:25.59
3.Folyanne AntumaPWC 1:25.7293040481:27.06
4.Elsje de VriesZcnf'341:24.8193026761:27.28
5.Eva JanssenDe Forel1:25.7397034101:28.37
6.Esther TournierDe Forel1:39.9994072741:36.40
AFGEMKristy ZuydervlietZcnf'341:37.049500962
AFGEMCharissa ZijlstraZpd1:18.249402514


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-3-2011 - 17:17
Jongens, 100m wisselslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sietse WijbengaZpd1:09.8193019671:10.14
2.Lars RoelofsDe Forel1:11.7396026671:12.50
3.Jouke Minze BenedictusPWC 1:14.9794011491:15.95
4.Rutger HovingPWC 1:21.9695036611:17.22
5.Andrei VonkDe Forel1:23.3693034551:21.19
6.Brent BarkmeijerPWC NT95056411:29.12
DISJeroen van der HoefZcnf'34NT93070671:30.63VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.


<< TOP >>
Programmanr. 17
12-3-2011 - 17:22
Dames, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Marty Krans-de WeerdZcnf'341:17.6775006041:19.66
2.Saskia BergsmaZcnf'341:17.7093016861:20.09
3.Martine GoettschZcnf'341:26.5292006321:32.40
4.Astrid HoogendijkDe Forel1:38.0697000861:34.67
5.Janneke AntumaPWC 1:43.1990070921:38.50
6.Joke WeeningPWC 1:39.0690070941:38.94
AFGEMHester de VriesZpd1:23.878904492


<< TOP >>
Programmanr. 18
12-3-2011 - 17:27
Heren, 100m vlinderslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik Ben v/d BoonZpd1:08.4488047611:09.65
2.Joost MolenaarDe Forel1:13.3781020991:16.30
3.Wesley SmitPWC 1:22.6891070431:17.53
4.Johnny WestraZpd1:12.2676010171:18.90
5.Rudy de JongDe Forel1:20.7683010611:23.27
6.Bouke van der ZaagPWC 1:45.5096022551:23.78
7.Albert DijksmaDe Forel1:25.2387007111:24.85
8.Marius RosZcnf'341:20.1759007791:24.93
DISWijbe Bauke WoudaZpd1:29.9492064951:29.35VE
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMRoelof de JongZpd1:14.408905551


<< TOP >>
Programmanr. 19
12-3-2011 - 17:49
50m vrije slagMinioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
Minioren 4 en later, Meisjes

1.Elriecke BuurlageZcnf'3445.63010052440.53
2.Janneke BiermaPWC 48.76010189244.98


<< TOP >>
Programmanr. 20
12-3-2011 - 17:50
Meisjes, 100m schoolslagJunioren 1 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Nadine PrinsPWC 1:38.4699047361:38.66
2.Ilse WeggemansZcnf'341:44.5599021501:45.42
3.Liv FledderusDe Forel1:50.9499023881:45.61
4.Marjolein van HarskampZpdNT99042061:52.26
5.Henrieke JonkmanZcnf'34NT00008401:56.15
6.Mallika VriesZpdNT00039041:56.72
7.Marijke PoortingaZpd2:01.3999023401:58.66
8.Daisy LangenbergPWC NT00014742:00.95
9.Noah LenisDe Forel1:57.4800034222:03.63
10.Jeske MoerenhoutDe Forel2:00.2800003902:03.90
11.Daniëlle HofstraDe Forel2:13.4501020162:03.91
12.Eline MulderDe Forel1:58.3100021902:04.13
13.Marloes GatsonidesZpd2:02.4101010162:05.76
14.Lynn FledderusDe Forel2:14.6001018962:08.35
15.Anne Clair BrouwerPWC NT99023382:13.25
DISNena VeenstraZcnf'34NT00036822:28.29SD
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.


<< TOP >>
Programmanr. 22
12-3-2011 - 18:01
Jongens, 100m schoolslagMinioren 6 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Noah Vincent StavorinusZpd1:44.3200003591:45.30
2.Willem JanssenDe Forel2:01.0400009111:53.88
3.Remco StaalsmidDe Forel1:57.0200030191:56.66
4.René WiegminkDe Forel2:05.6999026532:03.78
DISJort BoomhouwerZcnf'341:49.2999010531:49.07SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
DISJelmar KoopmanDe Forel1:54.8601002491:57.18SQ
SQ - Tijdens de eerste slag na start/keerpunt na een vlinderbeenslag geen schoolslagbeenslag gemaakt.
DISJan NollesPWC NT99038132:14.14SK
SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 25
12-3-2011 - 18:07
Meisjes, 100m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Ellen JagerPWC 1:22.7398013841:22.18
2.Femke de MeerZpd1:27.6197030801:29.34
3.Siebrina van der MeulenZpd1:31.7097009041:31.82
4.Rianne WeggemansZcnf'341:27.7397033061:32.17
5.Arianne JonkmanZcnf'341:32.5798015901:33.42
6.Lotte BekkemaDe Forel1:34.3297012601:33.44
7.Wieke WiersmaPWC NT98035921:33.82


<< TOP >>
Programmanr. 27
12-3-2011 - 18:12
Jongens, 100m wisselslagJunioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Olivier Victor van de VoortZcnf'34NT97030351:15.59
2.Niels KoopmanDe Forel1:16.4397018671:16.40
3.Patrick de RoosZpd1:19.7697020711:18.71
4.Franck FluitmanDe Forel1:31.0597018651:28.15
5.Herman BuistPWC 1:32.2098015251:28.32
6.Danny HayemaPWC 1:39.9797010431:29.45
7.Sander BrinkZcnf'341:41.3698021311:45.25
8.Erik PostmaPWC NT98047812:04.08


<< TOP >>
Programmanr. 28
12-3-2011 - 18:17
Meisjes, 200m vrije slagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Lisanne HassingDe Forel2:33.8897025842:27.88
100m:1:11.371:11.37200m:2:27.881:16.51
2.Joyce BakkerDe Forel2:29.2596005222:28.07
100m:1:11.721:11.72200m:2:28.071:16.35
3.Bregje TingenZcnf'342:34.9995009602:31.90
100m:1:11.501:11.50200m:2:31.901:20.40
4.Thea BaasPWC 2:33.9195013882:34.22
100m:1:12.141:12.14200m:2:34.221:22.08
5.Indyra HummelZcnf'342:36.1596006242:41.97
100m:1:21.051:21.05200m:2:41.971:20.92
6.Kira Savannah StavorinusZpd2:50.8397041222:44.60
100m:1:19.071:19.07200m:2:44.601:25.53
7.Paulien PetersonZpd2:54.4997009062:53.12
100m:1:25.341:25.34200m:2:53.121:27.78
8.Marijke PostmaPWC NT96057243:22.25
100m:1:35.091:35.09200m:3:22.251:47.16
AFGEMWilleke WillemsZcnf'342:38.649600232


<< TOP >>
Programmanr. 30
12-3-2011 - 18:28
Jongens, 200m vrije slagJunioren 4 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Allard VeenstraZcnf'342:15.3897034532:20.23
100m:1:07.771:07.77200m:2:20.231:12.46
2.Bart BekkemaDe Forel2:31.5695021332:24.29
100m:1:08.921:08.92200m:2:24.291:15.37
3.Bouke van der ZaagPWC 2:31.2996022552:26.32
100m:1:10.741:10.74200m:2:26.321:15.58
4.Rutger HovingPWC 2:53.4595036612:34.14
100m:1:15.471:15.47200m:2:34.141:18.67
5.Jacko KorporaalZpd2:31.6898022472:34.45
100m:1:13.981:13.98200m:2:34.451:20.47
6.Jeroen TijsmaPWC 2:38.8295036552:36.27
100m:1:15.261:15.26200m:2:36.271:21.01
7.Jonne WestenbergDe Forel2:52.7196016952:39.23
100m:1:17.781:17.78200m:2:39.231:21.45
8.Joren BarkmeijerPWC 2:44.6095036572:42.71
100m:1:16.761:16.76200m:2:42.711:25.95
9.Martin van KammenZpd2:55.3595026872:49.21
100m:1:19.361:19.36200m:2:49.211:29.85
10.Gerwin van der KooijPWC NT95057792:55.63
100m:1:23.241:23.24200m:2:55.631:32.39


<< TOP >>
Programmanr. 33
12-3-2011 - 18:38
Dames, 100m schoolslagSenioren 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Sieta LudemaPWC 1:27.8695004361:29.93
2.Eva JanssenDe Forel1:32.6597034101:32.74
3.Hester LudemaPWC 1:29.2593004821:33.86
4.Elsje de VriesZcnf'341:31.5193026761:36.59
5.Willeke WillemsZcnf'34NT96002321:40.81
6.Folyanne AntumaPWC 1:39.8093040481:41.39
DISEsther TournierDe ForelNT94072741:51.16SA
SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGEMCharissa ZijlstraZpd1:31.259402514
AFGEMKristy ZuydervlietZcnf'341:41.409500962


<< TOP >>
Programmanr. 35
12-3-2011 - 18:46
Jongens, 100m schoolslagJeugd 2 en later
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Lars RoelofsDe Forel1:24.0796026671:22.97
2.Sietse WijbengaZpd1:23.4293019671:23.46
3.Hessel BiermaPWC 1:25.5496022571:28.05
4.Andrei VonkDe Forel1:35.0693034551:34.70
5.Jeroen van der HoefZcnf'341:36.0593070671:37.63
6.Brent BarkmeijerPWC 1:41.0395056411:43.04
7.Jorn den HamerPWC 1:49.1596042511:47.23


<< TOP >>
Programmanr. 37
12-3-2011 - 18:51
Dames, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Saskia BergsmaZcnf'3435.21930168635.82
2.Janneke AntumaPWC 38.51900709237.92
3.Marty Krans-de WeerdZcnf'3436.71750060438.47
4.Martine GoettschZcnf'3440.44920063241.46
5.Gretha de VriesZpd39.46740060241.95
6.Astrid HoogendijkDe Forel41.64970008642.82
7.Joke WeeningPWC 43.95900709443.69
8.Sandra WestraZpd45.10720070844.01
AFGEMHester de VriesZpd37.818904492


<< TOP >>
Programmanr. 39
12-3-2011 - 18:56
Heren, 50m rugslagSenioren Open
Resultaten


RangNaamVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.Hendrik Ben v/d BoonZpd31.53880476132.60
2.Joost MolenaarDe Forel33.04810209934.10
3.Albert DijksmaDe Forel34.93870071135.68FJ 1
4.Wijbe Bauke WoudaZpd35.68920649535.68FJ 2
5.Rudy de JongDe Forel34.26830106135.75
6.Wesley SmitPWC 36.07910704337.63
7.Jouke Minze BenedictusPWC 36.50940114939.02
8.Johnny WestraZpd35.11760101740.14
9.Marius RosZcnf'3438.72590077940.61
AFGEMRoelof de JongZpd33.418905551


<< TOP >>
Programmanr. 40
12-3-2011 - 19:00
Meisjes, 4 x 50m wisselslagJunioren 3 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd
1.ZC De Forel Wolvega 40De ForelNT2:39.37
Lotte Bekkema
Eva Janssen
97
97
44.14Astrid Hoogendijk
Lisanne Hassing
97
97
2.Zpd 1Zpd2:36.032:40.27
Kira Savannah Stavorinus
Siebrina van der Meulen
97
97
40.80Paulien Peterson
Femke de Meer
97
97
3.PWC Buitenpost 1PWC 2:56.212:41.52
Wieke Wiersma
Nadine Prins
98
99
47.43Ellen Jager
Anne Clair Brouwer
98
99


<< TOP >>
Programmanr. 41
12-3-2011 - 19:04
4 x 25m vrije slag
(1j,1m,1j,1m)
Minioren 4 en later
Resultaten


RangVerenigingInschrijftijdStartnummerEindtijd