E.On Landelijke Zwemcompetitie deel 4
Sittard (NED),    27-2-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 4 x 200m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 2. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 4. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open    Nr. 9. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 12. Dames, 200m rugslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 14. Dames, 50m vrije slag, Dames Senioren Open
Nr. 15. Heren, 200m wisselslag, Heren Senioren Open    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
Nr. 17. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4,5,6    Nr. 18. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 19. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 21. Dames, 200m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 22. Heren, 50m vrije slag, Heren Senioren Open    Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 24. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 26. Dames, 100m vrije slag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 27. Jongens, 200m rugslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 28. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open
Nr. 29. Heren, 200m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 31. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Meisjes, 4 x 100m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Heren, 4 x 200m vrije slag                Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           8:00.82            7:52.60           
        Stan Tummers, 94                           Davy Verreussel, 89
        Ruben Klinkers, 94                         Alan Smeets, 84
          1:58.07  7:52.60

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          8:02.97            7:54.57 FJ 1      
        Niels van Basten Batenburg, 94             Pim van Basten Batenburg, 94
        Jelle Peltzer, 94                          Yvo op den Kamp, 89
          1:59.72  7:54.57

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   8:29.63            7:54.57 FJ 2      
        Stefan Kranenbroek, 79                     Ralph van Megen, 92
        Dennis Brouwers, 78                        Mark van Enckevort, 90
          2:02.29  7:54.57




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 50m vlinderslag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Lang                    Hellas-Glana             40.45 9900730      37.72           
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg            39.89 9900572      37.77           
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana             42.35 9902072      39.28           
  4. Imke van den Hoef             Hzpc                     40.84 0101552      40.39           
  5. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            46.38 9900570      40.48           
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana             44.86 9900040      41.97           
  7. Noa de Vries                  Hzpc                     47.26 0101556      42.89           
  8. Hilde Litjens                 Hzpc                     46.00 9901156      43.21           
  9. Celine Zanders                Hzpc                   1:04.23 0003054    1:01.50           
 10. Lieke Meulenkamp              Hzpc                     59.65 0101554    1:04.67           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag              Jongens Minioren 4,5,6
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   Hzpc                   1:07.47 9900517    1:08.60           
          1:08.60
  2. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:14.12 9900461    1:13.99           
          1:13.99
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:15.31 9903169    1:14.17           
          1:14.17
  4. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:16.48 0000593    1:16.10           
          1:16.10
  5. Sander Aerts                  Hzpc                   1:20.36 9902045    1:20.68           
          1:20.68
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:24.93 0100879    1:24.92           
          1:24.92
  7. Giel van Megen                Hzpc                   1:22.99 0000265    1:25.26           
          1:25.26
  8. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:28.71 0003797    1:29.67           
          1:29.67
  9. Pasha Weken                   Hzpc                   1:36.45 9903067    1:35.83           
          1:35.83
 10. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:39.90 9900095    1:43.12           
          1:43.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 400m vrije slag         Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   4:55.06 9701312    4:53.67           
          1:08.57  2:24.16  4:53.67
  2. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           5:52.44 9700714    5:12.53           
          1:16.07  2:38.31  5:12.53
  3. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           5:11.30 9702110    5:18.83           
          1:11.14  2:32.07  5:18.83
  4. Minke Theunissen              ZC Valkenburg               NT 9801826    5:21.11           
          1:19.92  2:41.71  5:21.11
  5. Lotte van Megen               Hzpc                   5:50.54 9701376    5:41.80           
          1:19.20  2:46.36  5:41.80
  6. Celine Buijssen               Hzpc                   6:07.20 9801484    5:46.44           
          1:21.18  2:49.01  5:46.44
  7. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    5:48.60           
          1:23.51  2:53.07  5:48.60
  8. Milou Peeters                 Hzpc                   6:27.83 9800668    5:50.46           
          1:20.43  2:50.14  5:50.46
  9. Alette Litjens                Hzpc                   7:21.41 9802220    6:05.92           
          1:26.76  3:01.54  6:05.92
AFGE Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          6:38.45 9802184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   1:13.70 9700879    1:15.29           
          1:15.29
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:23.18 9800287    1:25.72           
          1:25.72
  3. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:34.42 9701169    1:33.82           
          1:33.82
  4. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:38.16 9802453    1:35.17           
          1:35.17
  5. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           1:39.02 9704975    1:36.26           
          1:36.26
  6. Pieter Otten                  Hzpc                   1:36.92 9800937    1:37.41           
          1:37.41
  7. Finn Timmermans               Hzpc                   1:42.49 9801961    1:41.92           
          1:41.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                 Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:25.51 9102076    2:25.02           
          1:11.00  2:25.02
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:26.90 8705620    2:27.43           
          1:08.83  2:27.43
  3. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:40.70 9204060    2:31.07           
          1:09.39  2:31.07
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:29.15 9302198    2:32.89           
          1:12.45  2:32.89
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:34.16 9701232    2:34.12           
          1:11.40  2:34.12
  6. Linda Custers                 Hzpc                   2:42.13 8600738    2:40.52           
          1:16.08  2:40.52
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:53.32 9101602    2:59.02           
          1:21.92  2:59.02



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             59.33 8402089    1:00.66           
          1:00.66
  2. Davy Verreussel               Hellas-Glana             59.22 8903341    1:01.00           
          1:01.00
  3. Tim Jansen                    Hellas-Glana           1:02.02 8601431    1:02.76           
          1:02.76
  4. Dennis Brouwers               Hzpc                   1:03.18 7800167    1:03.22           
          1:03.22
  5. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:03.68 9400593    1:03.86           
          1:03.86
  6. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          1:07.33 8901553    1:04.56           
          1:04.56
  7. Ralph van Megen               Hzpc                   1:07.44 9201613    1:05.39           
          1:05.39
  8. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          1:05.88 9000573    1:07.52           
          1:07.52
  9. Mark van Enckevort            Hzpc                   1:06.87 9000797    1:08.80           
          1:08.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 200m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:47.22 9500866    2:48.00           
          1:20.04  2:48.00
  2. Juul van Berlo                Hzpc                   3:09.94 9501490    3:13.48           
          1:32.74  3:13.48
  3. Floor Weijmans                Hzpc                   3:15.25 9502522    3:14.37           
          1:33.71  3:14.37
  4. Danae Remmel                  Hellas-Glana           3:08.45 9600588    3:16.29           
          1:33.36  3:16.29
  5. Ilse Litjens                  Hzpc                   3:23.53 9602640    3:21.84           
          1:36.57  3:21.84
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg               NT 9700656    3:31.70           
          1:41.29  3:31.70
  7. Melissa Engels                Hzpc                   3:34.42 9601026    3:38.09           
          1:44.32  3:38.09
  8. Janneke Grooters              ZC Valkenburg          3:56.84 9804200    3:53.54           
          1:52.36  3:53.54
  9. Iris Portegijs                ZC Valkenburg          4:04.03 9805754    3:57.03           
          1:54.44  3:57.03
 DIS Amber Vankan                  ZC Valkenburg               NT 9805778    3:58.63           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:54.88  3:58.63



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:03.78 9500483    1:03.29           
          1:03.29
  2. Sem Hermans                   Hzpc                   1:05.76 9601259    1:04.26           
          1:04.26
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:04.99 9503663    1:05.60           
          1:05.60
  4. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:14.02 9501783    1:09.76           
          1:09.76
  5. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:13.68 9500359    1:10.08           
          1:10.08
  6. Björn Piket                   Hzpc                   1:14.31 9602133    1:12.09           
          1:12.09
  7. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:11.59 9501965    1:13.93           
          1:13.93
  8. Max Peuten                    Hzpc                   1:28.14 9800431    1:28.42           
          1:28.42



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                       Dames, 200m rugslag             Dames Senioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             Hzpc                   2:21.89 9400150    2:22.64           
          1:09.26  2:22.64
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:28.76 9300162    2:37.15           
          1:15.65  2:37.15
  3. Rinske Becks                  Hzpc                   2:37.27 9403098    2:39.60           
          1:18.10  2:39.60
  4. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:55.22 9602806    2:41.87           
          1:17.90  2:41.87
  5. Sophie Cleuren                Hzpc                   2:43.81 9300158    2:42.50           
          1:20.68  2:42.50
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           2:53.47 9502764    2:51.16           
          1:24.29  2:51.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m vrije slag            Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            52.87 9403779      53.82           
            53.82
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             53.86 9403511      54.39           
            54.39
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana             54.45 9400649      54.57           
            54.57
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            54.98 9401657      55.75           
            55.75
  5. Silvan Viehmann               Hellas-Glana             57.89 9403763      58.43           
            58.43
  6. Bram Becks                    Hzpc                     59.73 9303701    1:01.36           
          1:01.36
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   1:02.50 9302009    1:03.45           
          1:03.45
AFGE Sam Derks                     Hzpc                   1:01.23 9600719                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Dames, 50m vrije slag                  Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                     27.54 9102076      28.51           
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            28.15 8705620      28.52           
  3. Ingrid van Horen              Hzpc                     28.20 9204060      28.82           
  4. Alice Janssen                 Hzpc                     28.73 8902012      29.23           
  5. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            29.80 9201052      29.36           
  6. Ilona Remmel                  Hellas-Glana             29.04 9302198      29.67           
  7. Wendy Bex                     Hellas-Glana             30.67 9701232      30.04           
  8. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            30.89 9101602      31.39           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 200m wisselslag                  Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:06.82 8903341    2:08.10           
          2:08.10
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          2:13.17 9400593    2:17.02           
          2:17.02
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg               NT 8901553    2:17.46           
          2:17.46
  4. Tim Jansen                    Hellas-Glana           2:23.86 8601431    2:21.21           
          2:21.21
  5. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:25.74 9204409    2:22.95           
          2:22.95
  6. Stefan Kranenbroek            Hzpc                   2:22.43 7900729    2:23.95           
          2:23.95
  7. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:25.23 9000797    2:25.50           
          2:25.50
  8. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:24.82 7800167    2:25.64           
          2:25.64
  9. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg          2:27.80 9000573    2:30.80           
          2:30.80
 10. Kevin van den Bekerom         Hzpc                   2:38.56 9200057    2:41.36           
          2:41.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag    Meisjes Minioren 4,5, Junioren 1
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Julia Lang                    Hellas-Glana           1:20.86 9900730    1:14.10           
          1:14.10
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:14.44 9900572    1:14.43           
          1:14.43
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:16.51 9902072    1:15.32           
          1:15.32
  4. Hilde Litjens                 Hzpc                   1:19.61 9901156    1:18.07           
          1:18.07
  5. Imke van den Hoef             Hzpc                   1:19.66 0101552    1:20.28           
          1:20.28
  6. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:20.85 9900040    1:20.58           
          1:20.58
  7. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:28.42 9900570    1:20.96           
          1:20.96
  8. Noa de Vries                  Hzpc                   1:27.39 0101556    1:21.18           
          1:21.18
  9. Lieke Meulenkamp              Hzpc                   1:35.04 0101554    1:37.42           
          1:37.42
 10. Celine Zanders                Hzpc                   2:02.07 0003054    1:58.34           
          1:58.34



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 50m vlinderslag              Jongens Minioren 4,5,6
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            40.36 9903169      35.06           
  2. Koen Koster                   Hzpc                     36.46 9900517      35.84           
  3. Stan Stelten                  Hellas-Glana             42.04 9900461      40.29           
  4. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             42.44 0000593      42.00           
  5. Sander Aerts                  Hzpc                     43.06 9902045      45.88           
  6. Giel van Megen                Hzpc                     45.59 0000265      46.07           
  7. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            48.92 0100879      49.52           
  8. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg               NT 0003797      50.80           
  9. Pasha Weken                   Hzpc                   1:00.67 9903067      55.28           
 10. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:04.07 9900095    1:05.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   1:23.97 9701312    1:22.87           
          1:22.87
  2. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:21.20 9702110    1:23.21           
          1:23.21
  3. Milou Peeters                 Hzpc                   1:33.92 9800668    1:31.64           
          1:31.64
  4. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:33.55 9801826    1:32.25           
          1:32.25
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:31.31 9700714    1:32.39           
          1:32.39
  6. Lotte van Megen               Hzpc                   1:32.26 9701376    1:33.52           
          1:33.52
  7. Celine Buijssen               Hzpc                   1:35.49 9801484    1:35.05           
          1:35.05
  8. Alette Litjens                Hzpc                   1:38.71 9802220    1:37.03           
          1:37.03
  9. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:41.23 9803366    1:37.99           
          1:37.99
AFGE Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:39.97 9802184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 400m vrije slag         Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   Hzpc                   4:52.93 9700879    4:39.68           
          1:05.78  2:17.65  4:39.68
  2. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           5:33.47 9802453    5:11.28           
          1:13.92  2:34.57  5:11.28
  3. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           5:47.34 9800287    5:12.23           
          1:13.15  2:34.24  5:12.23
  4. Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169    5:23.51           
          1:16.89  2:39.64  5:23.51
  5. Gabriel Brind'Amour Riffou    Hellas-Glana           5:46.10 9704975    5:33.02           
          1:17.02  2:41.64  5:33.02
  6. Max Peuten                    Hzpc                   6:10.98 9800431    5:37.09           
          1:20.60  2:46.35  5:37.09
  7. Finn Timmermans               Hzpc                        NT 9801961    6:03.75           
          1:23.00  2:57.56  6:03.75
  8. Pieter Otten                  Hzpc                   6:25.10 9800937    6:03.93           
          1:24.62  2:59.90  6:03.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Dames, 200m wisselslag                  Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   2:23.18 9102076    2:24.21           
          2:24.21
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          2:28.25 8705620    2:30.89           
          2:30.89
  3. Ingrid van Horen              Hzpc                   2:35.57 9204060    2:32.38           
          2:32.38
  4. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           2:30.85 9302198    2:34.64           
          2:34.64
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:37.95 9701232    2:35.99           
          2:35.99
  6. Alice Janssen                 Hzpc                   2:36.76 8902012    2:39.14           
          2:39.14
  7. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:39.47 9500866    2:39.37           
          2:39.37
  8. Linda Custers                 Hzpc                   2:37.16 8600738    2:40.11           
          2:40.11
  9. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:40.93 9201052    2:41.07           
          2:41.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                      Heren, 50m vrije slag                  Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.00 8402089      24.58           
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            26.89 8901553      24.79           
  3. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            25.13 9400593      25.51           
  4. Stefan Kranenbroek            Hzpc                     24.53 7900729      25.87           
  5. Ralph van Megen               Hzpc                     25.49 9201613      26.11           
  6. Tim Jansen                    Hellas-Glana             25.92 8601431      26.56           
  7. Jory Niemark                  Hellas-Glana             27.11 9204409      27.18           
  8. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg            28.69 9000573      27.65           
  9. Kevin van den Bekerom         Hzpc                     28.78 9200057      28.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag             Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ilse Litjens                  Hzpc                   1:14.95 9602640    1:14.45           
          1:14.45
  2. Floor Weijmans                Hzpc                   1:14.94 9502522    1:14.65           
          1:14.65
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:14.34 9500866    1:16.43           
          1:16.43
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:22.16 9700656    1:19.42           
          1:19.42
  5. Juul van Berlo                Hzpc                   1:20.02 9501490    1:19.87           
          1:19.87
  6. Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:24.35 9600588    1:26.48           
          1:26.48
  7. Melissa Engels                Hzpc                   1:34.82 9601026    1:30.99           
          1:30.99
  8. Iris Portegijs                ZC Valkenburg          1:42.17 9805754    1:44.03           
          1:44.03
  9. Amber Vankan                  ZC Valkenburg               NT 9805778    1:53.57           
          1:53.57
 DIS Janneke Grooters              ZC Valkenburg          1:46.98 9804200    1:45.76           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Jongens, 200m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:21.28 9501965    2:29.37           
          1:12.34  2:29.37
  2. Sem Hermans                   Hzpc                   2:40.86 9601259    2:40.39           
          1:16.97  2:40.39
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:44.55 9500483    2:43.80           
          1:17.60  2:43.80
  4. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:49.20 9500359    2:46.15           
          1:21.42  2:46.15
  5. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:58.21 9503663    2:49.26           
          1:21.52  2:49.26
  6. Max Grispen                   ZC Valkenburg          3:06.57 9501783    2:50.58           
          1:22.36  2:50.58
  7. Björn Piket                   Hzpc                   3:00.10 9602133    3:00.59           
          1:25.58  3:00.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Dames, 100m vrije slag            Dames Senioren 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             Hzpc                     59.15 9400150      59.52           
            59.52
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:00.16 9300162    1:01.26           
          1:01.26
  3. Rinske Becks                  Hzpc                   1:02.73 9403098    1:04.02           
          1:04.02
  4. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:03.38 9602806    1:04.93           
          1:04.93
  5. Sophie Cleuren                Hzpc                   1:07.25 9300158    1:07.80           
          1:07.80
  6. Andra Dols                    Hellas-Glana           1:06.77 9502764    1:10.11           
          1:10.11



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                      Jongens, 200m rugslag             Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:13.96 9400649    2:11.58           
          1:03.55  2:11.58
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:25.98 9403511    2:12.51           
          1:05.06  2:12.51
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:17.44 9403779    2:17.16           
          1:07.11  2:17.16
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg               NT 9401657    2:23.67           
          1:10.82  2:23.67
  5. Silvan Viehmann               Hellas-Glana           2:25.03 9403763    2:28.89           
          1:11.82  2:28.89
  6. Bram Becks                    Hzpc                   2:30.14 9303701    2:35.24           
          1:14.30  2:35.24
  7. Patrick Janssen               Hzpc                   2:37.98 9302009    2:37.12           
          1:16.50  2:37.12
AFGE Sam Derks                     Hzpc                   2:30.87 9600719                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   1:04.73 9102076    1:06.93           
          1:06.93
  2. Alice Janssen                 Hzpc                   1:11.75 8902012    1:12.25           
          1:12.25
  3. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:15.92 9701232    1:13.66           
          1:13.66
  4. Linda Custers                 Hzpc                   1:12.60 8600738    1:13.98           
          1:13.98
  5. Ilona Remmel                  Hellas-Glana           1:12.32 9302198    1:14.16           
          1:14.16
  6. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:14.49 9201052    1:15.84           
          1:15.84
  7. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:16.57 9101602    1:18.36           
          1:18.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 200m vlinderslag                 Heren Senioren Open
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           2:09.84 8903341    2:14.62           
          1:06.68  2:14.62
  2. Stefan Kranenbroek            Hzpc                   2:23.07 7900729    2:22.56           
          1:07.56  2:22.56
  3. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg               NT 8901553    2:25.26           
          1:06.45  2:25.26
  4. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:24.79 9204409    2:26.29           
          1:07.00  2:26.29
  5. Ralph van Megen               Hzpc                   2:30.70 9201613    2:34.59           
          1:11.61  2:34.59
  6. Mark van Enckevort            Hzpc                   2:40.60 9000797    2:40.42           
          1:12.57  2:40.42
  7. Jacky Coumans                 ZC Valkenburg               NT 9000573    2:40.71           
          1:12.88  2:40.71
  8. Dennis Brouwers               Hzpc                   2:45.00 7800167    2:47.64           
          1:22.33  2:47.64
 DIS Kevin van den Bekerom         Hzpc                   3:01.58 9200057    3:04.71           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:21.24  3:04.71



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                   Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:55.46            1:52.47           
        Kevin Wolters, 95                          Bart Köhlen, 98
        Bart de Heer, 95                           Kenny Sieben, 95
            27.98  1:52.47

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:01.45            1:54.02           
        Max Grispen, 95                            Dario van Hulst, 99
        Danny Hamers, 97                           Mart Theunissen, 95
            26.89  1:54.02

  3. Hzpc 1                        Hzpc                   1:50.12            1:54.34           
        Björn Piket, 96                            Max Hermans, 97
        Koen Koster, 99                            Sem Hermans, 96
            29.11  1:54.34




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                  Meisjes, 4 x 100m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:06.73            5:10.49           
        Kelly Craenen, 97                          Wendy Bex, 97
        Kayleigh Fortuin, 99                       Elishia Sinkiewicz, 97
          1:19.74  5:10.49

  2. Hzpc 1                        Hzpc                   5:17.72            5:22.15           
        Lotte van Megen, 97                        Manon Koster, 97
        Milou Peeters, 98                          Celine Buijssen, 98
          1:24.40  5:22.15

  3. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          5:22.02            5:38.54           
        Minke Theunissen, 98                       Nina Grispen, 97
        Nina Vriezelaar, 99                        Denise Blok, 99
          1:23.23  5:38.54




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana