Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 71. Meisjes, 800m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  12 - 15 jaar
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder


LAC 3e ronde 2011 deel 2
Zaandam, 20.2.2011


Programmanr. 1
20-2-2011
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Amber BellaartOceanus4:20.0001012603:54.11
50m:1:02.611:02.61100m:2:00.0757.46150m:3:03.211:03.14200m:3:54.1150.90


<< TOP >>
Programmanr. 2
20-2-2011
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise BoonstraDaw3:15.7599026623:00.71
50m:40.4740.47100m:1:28.4447.97150m:2:23.3054.86200m:3:00.7137.41
2.Anouk van NoordOceanus2:57.8599012943:03.00
50m:41.8341.83200m:3:03.002:21.17
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)3:10.5199023123:07.96
50m:42.0942.09100m:1:29.9947.90150m:2:25.7255.73200m:3:07.9642.24
4.Tess Pagano MiraniOceanus3:12.8399021023:12.07
50m:47.4147.41100m:1:35.4448.03150m:2:30.4455.00200m:3:12.0741.63
5.Dana BosmanOceanus3:09.0899012963:15.81
50m:43.6243.62100m:1:34.7951.17150m:2:31.2056.41200m:3:15.8144.61
6.Myrthe van BeekDaw3:19.7699010743:24.20
50m:47.9947.99200m:3:24.202:36.21
7.Catannia NortanDe Dolfijn4:21.1299044003:52.69
50m:1:03.061:03.06100m:1:57.1954.13150m:2:59.481:02.29200m:3:52.6953.21
DISBibi StokvisDaw3:06.949900892AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGEMFabiënne VorkOceanus2:57.969902494


<< TOP >>
Programmanr. 3
20-2-2011
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tim WassenaarZaanstad (SG)3:09.0199019693:05.40
50m:44.4044.40100m:1:32.2547.85150m:2:25.0752.82200m:3:05.4040.33
2.Tim KieftZaanstad (SG)3:15.6799019213:10.85
50m:41.6141.61100m:1:29.9948.38150m:2:26.7056.71200m:3:10.8544.15
DISBonk StoutDe DolfijnNT9902181AA
AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 4
20-2-2011
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y5:13.8987053465:16.69
50m:
100m:
32.89
1:10.59
32.89
37.70
150m:
200m:
1:49.48
2:28.06
38.89
38.58
250m:
300m:
3:16.43
4:04.72
48.37
48.29
350m:
400m:
4:41.67
5:16.69
36.95
35.02
2.Marjolein MarisDe Houtrib5:28.0394002105:19.44
50m:
100m:
32.84
1:11.00
32.84
38.16
150m:
200m:
1:50.89
2:30.63
39.89
39.74
250m:
300m:
3:17.65
4:05.55
47.02
47.90
350m:
400m:
4:43.22
5:19.44
37.67
36.22
3.Kimberly MijnenWZ&PC Purmerend5:26.4195036445:20.69
50m:
100m:
32.99
1:11.58
32.99
38.59
150m:
200m:
1:52.64
2:33.45
41.06
40.81
250m:
300m:
3:18.50
4:05.33
45.05
46.83
350m:
400m:
4:43.22
5:20.69
37.89
37.47
4.Melissa ZwaanDaw5:26.2591036665:29.29
50m:
100m:
33.94
1:13.57
33.94
39.63
150m:
200m:
1:56.44
2:38.09
42.87
41.65
250m:
300m:
3:26.62
4:17.14
48.53
50.52
350m:
400m:
4:53.88
5:29.29
36.74
35.41
5.Rosanne de BoerLz 18865:20.7391040605:32.14
50m:
100m:
35.50
1:18.04
35.50
42.54
150m:
200m:
2:01.41
2:45.12
43.37
43.71
250m:
300m:
3:30.99
4:17.60
45.87
46.61
350m:
400m:
4:55.12
5:32.14
37.52
37.02
6.Maxine AlfonsiDaw5:48.5195029005:43.84
50m:
100m:
36.14
1:19.47
36.14
43.33
150m:
200m:
2:03.34
2:45.71
43.87
42.37
250m:
300m:
3:33.57
4:22.43
47.86
48.86
350m:
400m:
5:03.84
5:43.84
41.41
40.00
7.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)5:54.4695054545:49.06
50m:
100m:
35.58
1:22.45
35.58
46.87
150m:
200m:
2:07.85
2:52.69
45.40
44.84
250m:
300m:
3:41.30
4:30.49
48.61
49.19
350m:
400m:
5:10.44
5:49.06
39.95
38.62
8.Elise DekkerDe Dolfijn6:08.8097009766:00.41
50m:
100m:
39.70
1:28.21
39.70
48.51
150m:
200m:
2:12.50
2:55.33
44.29
42.83
250m:
300m:
3:47.97
4:43.02
52.64
55.05
350m:
400m:
5:23.09
6:00.41
40.07
37.32
9.Silke JonkDaw6:05.0398020426:01.29
50m:
100m:
39.57
1:27.84
39.57
48.27
150m:
200m:
2:13.89
2:58.31
46.05
44.42
250m:
300m:
3:49.96
4:42.75
51.65
52.79
350m:
400m:
5:23.26
6:01.29
40.51
38.03
10.Tamara HoogenboomWzk5:58.5090015606:01.69
50m:
100m:
37.92
1:23.30
37.92
45.38
150m:
200m:
2:08.35
2:53.44
45.05
45.09
250m:
300m:
3:44.33
4:37.21
50.89
52.88
350m:
400m:
5:20.64
6:01.69
43.43
41.05
11.Kelsey OkkersZaanstad (SG)6:06.1998010626:02.20
50m:
100m:
37.79
1:25.75
37.79
47.96
150m:
200m:
2:12.61
2:57.20
46.86
44.59
250m:
300m:
3:47.72
4:41.09
50.52
53.37
350m:
400m:
5:23.69
6:02.20
42.60
38.51
12.Skye Tomie DoerkZaanstad (SG)NT98032286:04.25
50m:
100m:
36.25
1:20.17
36.25
43.92
150m:
200m:
2:08.65
2:55.66
48.48
47.01
250m:
300m:
3:47.90
4:41.61
52.24
53.71
350m:
400m:
5:23.82
6:04.25
42.21
40.43
13.Lotte HoogeterpDaw6:28.4297038786:16.41
50m:
100m:
41.86
1:32.19
41.86
50.33
150m:
200m:
2:18.76
3:03.44
46.57
44.68
250m:
300m:
3:57.26
4:50.80
53.82
53.54
350m:
400m:
5:34.23
6:16.41
43.43
42.18
14.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)6:20.9794048526:16.52
50m:
100m:
37.08
1:22.31
37.08
45.23
150m:
200m:
2:08.91
2:54.64
46.60
45.73
250m:
300m:
3:51.24
4:48.99
56.60
57.75
350m:
400m:
5:32.87
6:16.52
43.88
43.65
15.Luca EbbingeOceanus7:00.0098024066:30.43
50m:
100m:
40.33
1:31.43
40.33
51.10
150m:
200m:
2:22.65
3:12.65
51.22
50.00
250m:
300m:
4:06.69
5:01.25
54.04
54.56
350m:
400m:
5:46.56
6:30.43
45.31
43.87
16.Jora BroerseDe Futen6:38.1892039466:50.40
50m:
100m:
48.00
1:45.92
48.00
57.92
150m:
200m:
2:38.94
3:29.29
53.02
50.35
250m:
300m:
4:23.97
5:19.14
54.68
55.17
350m:
400m:
6:05.86
6:50.40
46.72
44.54
17.Ellen van StralenIjzpc6:55.7998037107:09.27
50m:
100m:
48.53
1:50.64
48.53
1:02.11
150m:
200m:
2:45.28
3:38.92
54.64
53.64
300m:
350m:
5:30.05
6:21.38
1:51.13
51.33
400m:7:09.2747.89
18.Sarissa WiersumZaanstad (SG)7:39.8097045187:26.21
50m:
100m:
48.04
1:45.82
48.04
57.78
150m:
200m:
2:41.45
3:36.54
55.63
55.09
250m:
300m:
4:42.59
5:47.75
1:06.05
1:05.16
350m:
400m:
6:38.65
7:26.21
50.90
47.56
AFGEMLisanne DercksenZV Haerlem6:09.139406514


<< TOP >>
Programmanr. 5
20-2-2011
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jos VergeerOceanus5:13.1191027475:08.37
50m:
100m:
29.68
1:04.11
29.68
34.43
150m:
200m:
1:46.31
2:26.05
42.20
39.74
250m:
300m:
3:12.93
4:00.63
46.88
47.70
350m:
400m:
4:34.47
5:08.37
33.84
33.90
2.Quintin TrauselA.z.v.d.5:19.2987034035:09.93
50m:
100m:
30.86
1:06.45
30.86
35.59
150m:
200m:
1:47.45
2:27.11
41.00
39.66
250m:
300m:
3:13.97
4:00.14
46.86
46.17
350m:
400m:
4:35.48
5:09.93
35.34
34.45
3.Arjan BellaartOceanus5:31.4669000795:29.88
50m:
100m:
32.57
1:12.04
32.57
39.47
150m:
200m:
1:54.18
2:35.58
42.14
41.40
250m:
300m:
3:24.02
4:13.36
48.44
49.34
350m:
400m:
4:52.05
5:29.88
38.69
37.83
4.Rick de MercadoOceanus5:45.0097006735:41.59
50m:
100m:
36.26
1:22.32
36.26
46.06
150m:
200m:
2:05.89
2:48.28
43.57
42.39
250m:
300m:
3:36.68
4:26.15
48.40
49.47
350m:
400m:
5:04.32
5:41.59
38.17
37.27
5.Bart SommelingOceanus5:45.0098007655:48.86
50m:
100m:
39.15
1:27.13
39.15
47.98
150m:
200m:
2:13.15
2:56.09
46.02
42.94
250m:
300m:
3:45.07
4:34.28
48.98
49.21
350m:
400m:
5:11.15
5:48.86
36.87
37.71
6.Matthijs HellingOceanus6:21.2896010436:16.10
50m:
100m:
39.75
1:30.84
39.75
51.09
150m:
200m:
2:17.30
3:03.35
46.46
46.05
250m:
300m:
3:58.47
4:53.80
55.12
55.33
350m:
400m:
5:34.91
6:16.10
41.11
41.19
DISMartijn de MercadoOceanus5:27.0395022135:29.23SL
SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
50m:
100m:
34.36
1:16.92
34.36
42.56
150m:
200m:
2:00.60
2:44.66
43.68
44.06
250m:
300m:
3:30.45
4:18.44
45.79
47.99
350m:
400m:
4:54.93
5:29.23
36.49
34.30
DISMartijn van der ZwaardOceanus6:00.0096023435:47.09VH+SK
VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:
100m:
37.04
1:22.39
37.04
45.35
150m:
200m:
2:06.86
2:51.56
44.47
44.70
250m:
300m:
3:40.70
4:29.79
49.14
49.09
350m:
400m:
5:08.70
5:47.09
38.91
38.39
AFGEMEnrico StrikLz 18866:07.749800747


<< TOP >>
Programmanr. 6
20-2-2011
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Giulia CorsiOceanus7:09.2001004686:48.52
50m:
100m:
46.50
1:37.90
46.50
51.40
150m:
200m:
2:31.00
3:25.06
53.10
54.06
250m:
300m:
4:19.30
5:12.37
54.24
53.07
350m:
400m:
6:03.95
6:48.52
51.58
44.57
2.Sam EveleensOceanus7:21.9901005087:21.56
50m:
100m:
46.75
1:40.00
46.75
53.25
150m:
200m:
2:34.85
3:31.98
54.85
57.13
250m:
300m:
4:29.36
5:26.88
57.38
57.52
350m:
400m:
6:24.19
7:21.56
57.31
57.37

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Elroy SchotWZ&PC PurmerendNT02006897:23.90
50m:
100m:
48.42
1:43.79
48.42
55.37
150m:
200m:
2:41.89
3:40.55
58.10
58.66
250m:
300m:
4:38.86
5:37.68
58.31
58.82
350m:
400m:
6:35.43
7:23.90
57.75
48.47
2.Damiën AltyzerDe Futen9:04.1001020598:58.16
50m:
100m:
1:04.70
2:09.84
1:04.70
1:05.14
150m:
200m:
3:17.76
4:28.84
1:07.92
1:11.08
250m:
300m:
5:38.99
6:49.47
1:10.15
1:10.48
350m:
400m:
7:57.07
8:58.16
1:07.60
1:01.09


<< TOP >>
Programmanr. 7
20-2-2011
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn11:08.89990035810:56.69
50m:
100m:
35.53
1:14.75
35.53
39.22
200m:
400m:
2:37.74
5:27.47
1:22.99
2:49.73
800m:10:56.695:29.22
2.Anouk van NoordOceanus12:20.77990129412:03.56
50m:
100m:
37.93
1:22.07
37.93
44.14
200m:
400m:
2:54.61
5:59.29
1:32.54
3:04.68
800m:12:03.566:04.27
3.Kim KenbeekZaanstad (SG)NT990231212:16.94
50m:
100m:
40.56
1:24.60
40.56
44.04
200m:
400m:
2:58.02
6:09.29
1:33.42
3:11.27
800m:12:16.946:07.65
4.Tess Pagano MiraniOceanus13:58.35990210212:55.72
50m:
100m:
42.21
1:29.81
42.21
47.60
200m:
400m:
3:07.10
6:25.31
1:37.29
3:18.21
800m:12:55.726:30.41
5.Dana BosmanOceanus13:00.00990129613:03.09
50m:
100m:
42.00
1:29.74
42.00
47.74
200m:
400m:
3:09.71
6:32.17
1:39.97
3:22.46
800m:13:03.096:30.92
AFGEMFabiënne VorkOceanus12:20.009902494


<< TOP >>
Programmanr. 71
20-2-2011
Meisjes, 800m vrije slagJunioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Melina KnolZaanstad (SG)11:17.61980223210:56.91
50m:
100m:
35.56
1:15.65
35.56
40.09
200m:
400m:
2:38.09
5:26.66
1:22.44
2:48.57
800m:10:56.915:30.25
2.Samira MijnenWZ&PC Purmerend11:27.81970132011:03.15
50m:
100m:
37.29
1:18.62
37.29
41.33
200m:
400m:
2:43.92
5:31.09
1:25.30
2:47.17
800m:11:03.155:32.06
3.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)11:26.77980106411:29.60
50m:
100m:
37.25
1:18.64
37.25
41.39
200m:
400m:
2:44.54
5:43.31
1:25.90
2:58.77
800m:11:29.605:46.29
4.Kelsey OkkersZaanstad (SG)11:26.67980106211:43.73
50m:
100m:
38.30
1:21.08
38.30
42.78
200m:
400m:
2:51.37
5:53.88
1:30.29
3:02.51
800m:11:43.735:49.85


<< TOP >>
Programmanr. 8
20-2-2011
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daan SommelingOceanus12:08.50990076711:50.31
50m:
100m:
37.77
1:20.04
37.77
42.27
200m:
400m:
2:49.38
5:50.89
1:29.34
3:01.51
800m:11:50.315:59.42
2.Bonk StoutDe DolfijnNT990218112:20.71
50m:
100m:
40.89
1:26.48
40.89
45.59
200m:
400m:
2:59.99
6:06.09
1:33.51
3:06.10
800m:12:20.716:14.62
3.Erno VriensZaanstad (SG)NT990258712:33.26
50m:
100m:
41.94
1:27.80
41.94
45.86
200m:
400m:
3:02.49
6:14.20
1:34.69
3:11.71
800m:12:33.266:19.06
4.Tim KieftZaanstad (SG)13:06.19990192112:45.64
50m:
100m:
38.90
1:24.38
38.90
45.48
200m:
400m:
3:00.44
6:19.13
1:36.06
3:18.69
800m:12:45.646:26.51
5.Tim WassenaarZaanstad (SG)13:41.64990196912:54.65
50m:
100m:
40.93
1:29.01
40.93
48.08
200m:
400m:
3:06.94
6:27.21
1:37.93
3:20.27
800m:12:54.656:27.44
6.Raoul LieverstZaanstad (SG)13:55.18990071313:05.94
50m:
100m:
39.64
1:24.98
39.64
45.34
200m:
400m:
3:02.64
6:27.01
1:37.66
3:24.37
800m:13:05.946:38.93
7.Daan In de BraektZaanstad (SG)14:07.24990057114:07.69
50m:
100m:
43.65
1:34.32
43.65
50.67
200m:
400m:
3:19.31
6:59.31
1:44.99
3:40.00
800m:14:07.697:08.38
8.Milan ProsecZaanstad (SG)15:29.23990056914:10.84
50m:
100m:
41.25
1:30.83
41.25
49.58
200m:
400m:
3:17.87
7:00.08
1:47.04
3:42.21
800m:14:10.847:10.76
9.Daniel Duarte Henriques BroekkampDe DolfijnNT990354514:12.14
50m:
100m:
45.17
1:36.94
45.17
51.77
200m:
400m:
3:26.30
7:07.96
1:49.36
3:41.66
800m:14:12.147:04.18
10.Baran MattagiZaanstad (SG)15:52.78000062915:25.10
50m:
100m:
47.91
1:43.34
47.91
55.43
200m:
400m:
3:41.99
7:43.55
1:58.65
4:01.56
800m:15:25.107:41.55


<< TOP >>
Programmanr. 9
20-2-2011
Meisjes, 1500m vrije slag

Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Michelle MeulenbroekOceanus22:00.00980113421:06.03
50m:
100m:
35.89
1:15.42
35.89
39.53
200m:
400m:
2:37.92
5:22.27
1:22.50
2:44.35
800m:
1500m:
11:04.93
21:06.03
5:42.66
10:01.10
2.Aïcha CroesOceanus22:15.00980333822:24.49
50m:
100m:
39.58
1:21.92
39.58
42.34
200m:
400m:
2:49.43
5:46.82
1:27.51
2:57.39
800m:
1500m:
11:51.62
22:24.49
6:04.80
10:32.87


<< TOP >>
Programmanr. 10
20-2-2011
Jongens, 1500m vrije slag

12 - 15 jaar
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Junioren 1 en 2

1.Sander KirillovaDe Dolfijn20:18.42980012119:48.04
50m:
100m:
35.61
1:15.04
35.61
39.43
200m:
400m:
2:34.33
5:13.97
1:19.29
2:39.64
800m:
1500m:
10:34.37
19:48.04
5:20.40
9:13.67
2.Michel van NieuwkerkDe Futen20:36.48970241319:48.51
50m:
100m:
36.72
1:16.48
36.72
39.76
200m:
400m:
2:37.77
5:21.39
1:21.29
2:43.62
800m:
1500m:
10:44.27
19:48.51
5:22.88
9:04.24
3.Ingmar BakkerA.z.v.d.NT980049320:05.91
50m:
100m:
34.16
1:13.52
34.16
39.36
200m:
400m:
2:34.22
5:17.63
1:20.70
2:43.41
800m:
1500m:
10:44.79
20:05.91
5:27.16
9:21.12
4.Bart SommelingOceanus20:03.93980076520:09.24
50m:
100m:
36.11
1:16.30
36.11
40.19
200m:
400m:
2:37.30
5:18.70
1:21.00
2:41.40
800m:
1500m:
10:44.42
20:09.24
5:25.72
9:24.82
5.Roy van der WoudeZV Haerlem21:06.29970057920:16.25
50m:
100m:
35.79
1:15.24
35.79
39.45
200m:
400m:
2:36.00
5:19.81
1:20.76
2:43.81
800m:
1500m:
10:48.48
20:16.25
5:28.67
9:27.77
6.Rick de MercadoOceanus20:22.08970067320:37.00
50m:
100m:
34.70
1:14.13
34.70
39.43
200m:
400m:
2:35.04
5:17.92
1:20.91
2:42.88
800m:
1500m:
10:46.16
20:37.00
5:28.24
9:50.84
7.Damian MartensHet Y21:31.63970109520:50.98
50m:
200m:
32.25
2:31.97
32.25
1:59.72
400m:
800m:
5:14.30
10:48.35
2:42.33
5:34.05
1500m:20:50.9810:02.63
8.Simon KoopenWZ&PC PurmerendNT980212721:29.23
50m:
100m:
36.31
1:16.75
36.31
40.44
200m:
400m:
2:39.14
5:27.78
1:22.39
2:48.64
800m:
1500m:
11:14.29
21:29.23
5:46.51
10:14.94
9.Thomas HaneveldDawNT980163122:59.08
50m:
100m:
38.96
1:21.81
38.96
42.85
200m:
400m:
2:49.87
5:53.36
1:28.06
3:03.49
800m:
1500m:
12:09.80
22:59.08
6:16.44
10:49.28

Junioren 3 en 4

1.Danny SchmidtZaanstad (SG)22:17.34960231122:49.44
50m:
100m:
37.77
1:20.07
37.77
42.30
200m:
400m:
2:46.96
5:47.04
1:26.89
3:00.08
800m:
1500m:
11:56.40
22:49.44
6:09.36
10:53.04
AFGEMStefan van den BergDe Dolfijn20:07.479602683


<< TOP >>
Programmanr. 11
20-2-2011
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Leonie van NoortDe Zijl LGB23:20.36930175223:10.51
50m:
100m:
30.56
1:04.66
30.56
34.10
200m:
400m:
2:13.90
4:31.47
1:09.24
2:17.57
800m:
1500m:
9:09.54
17:17.91
4:38.07
8:08.37
2000m:23:10.515:52.60
2.Tamara GroveOceanus25:30.00960126624:45.94
50m:
100m:
33.85
1:10.96
33.85
37.11
200m:
400m:
2:27.43
4:58.81
1:16.47
2:31.38
800m:
1500m:
9:59.22
18:38.50
5:00.41
8:39.28
2000m:24:45.946:07.44
3.Chantal GroveOceanus25:30.00940184425:10.97
50m:
100m:
32.92
1:10.26
32.92
37.34
200m:
400m:
2:26.60
4:58.74
1:16.34
2:32.14
800m:
1500m:
10:01.42
18:53.52
5:02.68
8:52.10
2000m:25:10.976:17.45
4.Sanne BommerDe Dolfijn26:57.11950113226:02.42
50m:
100m:
33.07
1:10.68
33.07
37.61
200m:
400m:
2:28.38
5:03.62
1:17.70
2:35.24
800m:
1500m:
10:16.85
19:30.37
5:13.23
9:13.52
2000m:26:02.426:32.05
5.Jasmijn RuijgrokLz 188627:11.85940103226:57.09
50m:
100m:
34.41
1:12.77
34.41
38.36
200m:
400m:
2:32.35
5:12.85
1:19.58
2:40.50
800m:
1500m:
10:37.41
20:12.88
5:24.56
9:35.47
2000m:26:57.096:44.21
6.Emma SiemensmaDe Zijl LGBNT940271627:22.19
50m:
100m:
36.30
1:16.51
36.30
40.21
200m:
400m:
2:39.05
5:22.15
1:22.54
2:43.10
800m:
1500m:
10:51.44
20:33.25
5:29.29
9:41.81
2000m:27:22.196:48.94
7.Robin Pagano MiraniOceanus27:10.00950255627:42.37
50m:
100m:
36.93
1:17.16
36.93
40.23
200m:
400m:
2:39.76
5:24.18
1:22.60
2:44.42
800m:
1500m:
10:59.30
20:54.66
5:35.12
9:55.36
2000m:27:42.376:47.71


<< TOP >>
Programmanr. 12
20-2-2011
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem22:20.08930065321:41.85
50m:
100m:
29.60
1:01.38
29.60
31.78
200m:
400m:
2:05.66
4:15.92
1:04.28
2:10.26
800m:
1500m:
8:36.35
16:16.63
4:20.43
7:40.28
2000m:21:41.855:25.22
2.Hans Peter HartogDaw22:22.99910085922:36.30
50m:
100m:
29.46
1:02.20
29.46
32.74
200m:
400m:
2:08.88
4:23.37
1:06.68
2:14.49
800m:
1500m:
8:57.54
16:56.89
4:34.17
7:59.35
2000m:22:36.305:39.41
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y22:40.80890102322:49.91
50m:
100m:
30.65
1:03.96
30.65
33.31
200m:
400m:
2:11.03
4:26.26
1:07.07
2:15.23
800m:
1500m:
8:58.84
17:00.26
4:32.58
8:01.42
2000m:22:49.915:49.65
4.Vincent MoolhuijsenOceanus22:00.00940121523:23.71
50m:
100m:
30.35
1:02.29
30.35
31.94
200m:
400m:
2:08.25
4:20.44
1:05.96
2:12.19
800m:
1500m:
9:01.77
17:20.41
4:41.33
8:18.64
2000m:23:23.716:03.30
5.Matthijs DekkerDe Dolfijn23:26.72900062123:37.48
50m:
100m:
30.94
1:05.39
30.94
34.45
200m:
400m:
2:11.86
4:28.44
1:06.47
2:16.58
800m:
1500m:
9:11.51
17:37.82
4:43.07
8:26.31
2000m:23:37.485:59.66
6.Lars HaarsmaDawNT960074523:39.87
50m:
100m:
31.30
1:05.94
31.30
34.64
200m:
400m:
2:16.30
4:36.94
1:10.36
2:20.64
800m:
1500m:
9:19.77
17:42.41
4:42.83
8:22.64
2000m:23:39.875:57.46
7.Michael van DamZV Haerlem24:48.33940150123:59.82
50m:
100m:
31.22
1:05.04
31.22
33.82
200m:
400m:
2:15.69
4:39.69
1:10.65
2:24.00
800m:
1500m:
9:34.40
18:07.41
4:54.71
8:33.01
2000m:23:59.825:52.41
8.Kristiaan LenosLz 188623:30.79830133124:02.01
50m:
100m:
30.22
1:03.16
30.22
32.94
200m:
400m:
2:09.90
4:28.00
1:06.74
2:18.10
800m:
1500m:
9:15.68
17:32.25
4:47.68
8:16.57
2000m:24:02.016:29.76
9.Jeffrey ReijndersOceanus23:20.00950087724:26.22
50m:
100m:
30.74
1:05.74
30.74
35.00
200m:
400m:
2:15.36
4:38.12
1:09.62
2:22.76
800m:
1500m:
9:24.08
17:36.16
4:45.96
8:12.08
2000m:24:26.226:50.06
10.Jasper FalkDaw26:36.21950278525:14.64
50m:
100m:
32.84
1:09.72
32.84
36.88
200m:
400m:
2:25.22
4:58.50
1:15.50
2:33.28
800m:
1500m:
10:03.12
18:54.44
5:04.62
8:51.32
2000m:25:14.646:20.20
11.Martijn de MercadoOceanus25:20.00950221325:56.64
50m:
100m:
34.22
1:10.86
34.22
36.64
200m:
400m:
2:25.82
4:57.78
1:14.96
2:31.96
800m:
1500m:
10:02.43
19:21.84
5:04.65
9:19.41
2000m:25:56.646:34.80
12.Kevin SchaafZV HaerlemNT960260326:11.96
50m:
100m:
35.18
1:12.93
35.18
37.75
200m:
400m:
2:32.48
5:13.09
1:19.55
2:40.61
800m:
1500m:
10:36.86
19:51.45
5:23.77
9:14.59
2000m:26:11.966:20.51
13.Martijn FalkDawNT960145726:51.15
50m:
100m:
36.67
1:16.72
36.67
40.05
200m:
400m:
2:38.00
5:19.72
1:21.28
2:41.72
800m:
1500m:
10:49.46
20:14.13
5:29.74
9:24.67
2000m:26:51.156:37.02
14.Gijs RuijgrokLz 188627:54.85960086326:51.26
50m:
100m:
35.28
1:13.86
35.28
38.58
200m:
400m:
2:32.08
5:14.23
1:18.22
2:42.15
800m:
1500m:
10:42.30
20:12.95
5:28.07
9:30.65
2000m:26:51.266:38.31
15.Marcel StroetZV De Bron27:07.19640092927:08.57
50m:
100m:
37.03
1:15.57
37.03
38.54
200m:
400m:
2:36.35
5:20.54
1:20.78
2:44.19
800m:
1500m:
10:47.42
20:19.98
5:26.88
9:32.56
2000m:27:08.576:48.59
16.Bjorn de GoedeZaanstad (SG)26:58.45870104128:33.48
50m:
100m:
34.48
1:12.95
34.48
38.47
200m:
400m:
2:32.36
5:21.18
1:19.41
2:48.82
800m:
1500m:
11:11.58
21:27.02
5:50.40
10:15.44
2000m:28:33.487:06.46
17.Casper GrasZaanstad (SG)28:17.52920040328:44.96
50m:
100m:
34.54
1:13.46
34.54
38.92
200m:
400m:
2:37.70
5:33.71
1:24.24
2:56.01
800m:
1500m:
11:25.55
21:30.02
5:51.84
10:04.47
2000m:28:44.967:14.94
DISJorrick DruyvenDaw24:11.209400507AF
AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).