Nr. 1. Alle, 200m wisselslag  Minioren 3 en 4
Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 3. Jongens, 200m wisselslag  Minioren 5 en 6
Nr. 4. Dames, 400m wisselslag  Junioren 2 en ouder
Nr. 5. Heren, 400m wisselslag  Junioren 1 en ouder
Nr. 6. Alle, 400m vrije slag  Minioren 3 en 4
Nr. 7. Meisjes, 800m vrije slag  Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 8. Jongens, 800m vrije slag  Minioren 5 en 6
Nr. 9. Meisjes, 1500m vrije slag  Junioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 1500m vrije slag  Junioren 1 en 2
Nr. 11. Dames, 2000m vrije slag  Jeugd 1 en ouder
Nr. 12. Heren, 2000m vrije slag  Junioren 3 en ouder


LAC 3e ronde 2011
Zaandam, 13.2.2011


Programmanr. 1
13-2-2011
200m wisselslagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn3:43.9601002903:23.88
50m:47.6947.69200m:3:23.882:36.19
2.Pien BoodtDe DolfijnNT01009823:51.53
50m:54.3454.34100m:1:53.5059.16150m:2:57.091:03.59200m:3:51.5354.44
3.Femke RitmanKZCNT01002863:52.75
50m:59.7459.74100m:1:56.8357.09150m:3:02.831:06.00200m:3:52.7549.92
4.Naomi BuurOEZANT01015203:56.25
50m:58.9058.90100m:1:54.4555.55150m:2:59.471:05.02200m:3:56.2556.78
5.Anouk BraaksmaZv AquariusNT02008404:24.05
50m:1:06.071:06.07200m:4:24.053:17.98

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Nick StikkelmanDAW3:43.9501005933:33.51
50m:50.2350.23100m:1:46.2155.98150m:2:44.0957.88200m:3:33.5149.42
2.Niels MartensKZCNT01001113:39.83
50m:54.7554.75200m:3:39.832:45.08


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-2-2011
Meisjes, 200m wisselslagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hannah BervoetsZaanstad (SG)3:15.5800007263:12.61
50m:44.2344.23100m:1:33.6049.37150m:2:27.7554.15200m:3:12.6144.86
2.Carmen TavenierZaanstad (SG)3:33.4899041783:28.22
50m:50.9250.92200m:3:28.222:37.30
3.Shira de HaanOEZA3:37.4900011303:30.32
50m:47.0347.03200m:3:30.322:43.29
4.Kirsten DijkmanKZC3:51.9600008423:36.70
50m:53.5153.51100m:1:45.2351.72150m:2:50.571:05.34200m:3:36.7046.13
5.Shirley LippusKZC3:43.2599014063:38.64
50m:54.6554.65100m:1:56.381:01.73150m:2:52.7256.34200m:3:38.6445.92


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-2-2011
Jongens, 200m wisselslagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend2:58.3800003492:58.24
50m:41.3541.35100m:1:25.0343.68150m:2:19.8254.79200m:2:58.2438.42
2.Joost van ErkelensDAW3:05.7999019272:59.62
50m:41.3741.37200m:2:59.622:18.25
3.Brian OtjesZv Aquarius3:12.4899011353:08.60
50m:39.0739.07100m:1:30.7451.67150m:2:25.4054.66200m:3:08.6043.20
4.Friso DatemaDAW3:18.0200030273:12.98
50m:46.3546.35100m:1:33.1446.79150m:2:30.4457.30200m:3:12.9842.54
5.Phil BrantjesKZC3:10.4000004853:15.31
50m:44.5744.57100m:1:30.5946.02150m:2:34.311:03.72200m:3:15.3141.00
6.Tim KieftZaanstad (SG)3:28.5999019213:15.67
50m:43.0943.09200m:3:15.672:32.58
7.Kaj van der PalKZC3:30.2299021353:16.20
50m:51.9951.99100m:1:39.4547.46150m:2:34.2754.82200m:3:16.2041.93
8.Erno VriensZaanstad (SG)NT99025873:18.21
50m:44.3844.38200m:3:18.212:33.83
9.Raoul LieverstZaanstad (SG)3:17.8499007133:18.80
50m:42.1242.12200m:3:18.802:36.68
10.Stefan LoosKZC3:25.6400004873:25.90
50m:49.7549.75200m:3:25.902:36.15
11.Daan In de BraektZaanstad (SG)3:28.6899005713:28.53
50m:49.1849.18100m:1:41.6852.50150m:2:42.211:00.53200m:3:28.5346.32
12.Milan ProsecZaanstad (SG)3:38.5099005693:31.67
50m:46.7546.75100m:1:39.8853.13150m:2:39.3259.44200m:3:31.6752.35
13.Barry van EngeldorpZv Aquarius3:29.7899000893:36.65
50m:48.1248.12100m:1:42.7954.67150m:2:46.001:03.21200m:3:36.6550.65
14.Baran MattagiZaanstad (SG)3:53.0600006293:53.93
50m:59.9459.94200m:3:53.932:53.99
DISMike MoriannerKZC3:03.0599021372:57.83SJ
SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
50m:39.3639.36200m:2:57.832:18.47
DISTim WassenaarZaanstad (SG)3:14.9899019693:09.01SK
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
50m:45.4645.46100m:1:32.8847.42150m:2:29.1956.31200m:3:09.0139.82


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-2-2011
Dames, 400m wisselslagJunioren 2 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Mariska van EngeldorpZv Aquarius5:42.7495023265:39.26
50m:
100m:
33.77
1:17.43
33.77
43.66
150m:
200m:
2:01.45
2:44.67
44.02
43.22
250m:
300m:
3:33.01
4:22.07
48.34
49.06
350m:
400m:
5:01.86
5:39.26
39.79
37.40
2.Zoë van der KwaakZaanstad (SG)NT98010645:56.93
50m:
100m:
36.79
1:21.62
36.79
44.83
150m:
200m:
2:09.21
2:54.17
47.59
44.96
250m:
300m:
3:45.65
4:37.16
51.48
51.51
350m:
400m:
5:17.47
5:56.93
40.31
39.46
3.Kelsey OkkersZaanstad (SG)6:20.3498010626:06.19
50m:
100m:
38.26
1:24.24
38.26
45.98
150m:
200m:
2:11.19
2:56.37
46.95
45.18
250m:
300m:
3:47.64
4:40.41
51.27
52.77
350m:
400m:
5:23.60
6:06.19
43.19
42.59
4.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius6:06.7885039346:15.59
50m:35.1835.18100m:1:20.9345.75400m:6:15.594:54.66
DISIsabel van den NieuwndijkZv AquariusNT9803222AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-2-2011
Heren, 400m wisselslagJunioren 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marcel SchoutenZV Haerlem4:33.5693006534:35.06
50m:
100m:
29.19
1:01.81
29.19
32.62
150m:
200m:
1:37.40
2:10.56
35.59
33.16
250m:
300m:
2:50.01
3:30.34
39.45
40.33
350m:
400m:
4:03.15
4:35.06
32.81
31.91
2.Matthijs DekkerDe Dolfijn4:56.0090006214:56.93
50m:
100m:
30.47
1:06.93
30.47
36.46
150m:
200m:
1:45.92
2:23.01
38.99
37.09
250m:
300m:
3:06.50
3:50.41
43.49
43.91
350m:
400m:
4:25.01
4:56.93
34.60
31.92
3.Jan-Willem v.d. GraaffHet Y4:50.9489010234:58.72
50m:30.8830.88100m:1:06.7235.84400m:4:58.723:52.00
4.Sjors LieverstDAWNT95013895:09.13
50m:
100m:
31.25
1:08.43
31.25
37.18
150m:
200m:
1:48.00
2:26.16
39.57
38.16
250m:
300m:
3:10.25
3:55.28
44.09
45.03
350m:
400m:
4:32.44
5:09.13
37.16
36.69
5.Jory van der GrachtOEZA5:09.3687010975:22.12
50m:
100m:
32.69
1:10.87
32.69
38.18
150m:
200m:
1:52.51
2:33.60
41.64
41.09
250m:
300m:
3:19.62
4:06.50
46.02
46.88
350m:
400m:
4:43.70
5:22.12
37.20
38.42
6.Klaas SchouteDAW5:27.0995008915:29.89
50m:
100m:
34.66
1:15.65
34.66
40.99
150m:
200m:
2:00.12
2:42.80
44.47
42.68
250m:
300m:
3:28.75
4:14.85
45.95
46.10
350m:
400m:
4:53.42
5:29.89
38.57
36.47
7.Robin StammesDe Reuring6:04.7292028095:47.95
50m:
100m:
38.53
1:27.52
38.53
48.99
150m:
200m:
2:11.09
2:54.15
43.57
43.06
250m:
300m:
3:42.36
4:30.91
48.21
48.55
350m:
400m:
5:11.14
5:47.95
40.23
36.81
8.Remco VisserDe Reuring6:17.7895031856:09.95
50m:
100m:
38.70
1:29.08
38.70
50.38
150m:
200m:
2:12.56
2:55.79
43.48
43.23
250m:
300m:
3:53.65
4:52.93
57.86
59.28
350m:
400m:
5:32.73
6:09.95
39.80
37.22
9.Casper GrasZaanstad (SG)5:59.6192004036:10.78
50m:
100m:
36.58
1:25.26
36.58
48.68
150m:
200m:
2:12.04
2:57.39
46.78
45.35
250m:
300m:
3:49.58
4:43.01
52.19
53.43
350m:
400m:
5:26.78
6:10.78
43.77
44.00
10.Danny SchmidtZaanstad (SG)6:10.4596023116:14.44
50m:39.6439.64100m:1:27.0647.42400m:6:14.444:47.38
DISSven MartensKZCNT98014457:53.55VD
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
50m:
100m:
1:07.52
2:07.22
1:07.52
59.70
150m:
200m:
3:09.26
4:07.61
1:02.04
58.35
250m:
300m:
5:11.38
6:15.66
1:03.77
1:04.28
350m:
400m:
7:05.38
7:53.55
49.72
48.17
AFGEMLars van der VeldenDAW5:30.149800175


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-2-2011
400m vrije slagMinioren 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Minioren 3 en 4, Meisjes

1.Kaylin StelDe Dolfijn6:21.9201002906:20.46
50m:
100m:
40.98
1:27.94
40.98
46.96
150m:
200m:
2:16.52
3:05.40
48.58
48.88
250m:
300m:
3:55.33
4:45.89
49.93
50.56
350m:
400m:
5:35.55
6:20.46
49.66
44.91
2.Femke RitmanKZCNT01002866:42.10
50m:
100m:
44.84
1:36.22
44.84
51.38
150m:
200m:
2:26.53
3:17.93
50.31
51.40
250m:
300m:
4:09.41
5:00.00
51.48
50.59
350m:
400m:
5:51.35
6:42.10
51.35
50.75
3.Naomi BuurOEZA7:56.0201015207:34.88
50m:
100m:
51.09
1:50.79
51.09
59.70
150m:
200m:
2:49.99
3:48.20
59.20
58.21
250m:
300m:
4:48.98
5:48.63
1:00.78
59.65
350m:
400m:
6:43.71
7:34.88
55.08
51.17
4.Pien BoodtDe Dolfijn7:38.6701009827:46.15
50m:
100m:
52.39
1:52.01
52.39
59.62
150m:
200m:
2:52.65
3:52.80
1:00.64
1:00.15
250m:
300m:
4:52.65
5:53.45
59.85
1:00.80
350m:
400m:
6:52.72
7:46.15
59.27
53.43
AFGEMAnouk BraaksmaZv AquariusNT0200840

Minioren 3 en 4, Jongens

1.Niels MartensKZC6:43.3601001116:39.45
50m:
100m:
46.00
1:36.90
46.00
50.90
150m:
200m:
2:26.61
3:16.37
49.71
49.76
250m:
300m:
4:06.59
4:57.96
50.22
51.37
350m:
400m:
5:49.22
6:39.45
51.26
50.23
2.Nick StikkelmanDAW6:35.0701005936:43.89
50m:
100m:
43.26
1:33.38
43.26
50.12
150m:
200m:
2:24.70
3:16.16
51.32
51.46
250m:
300m:
4:08.50
5:01.06
52.34
52.56
350m:
400m:
5:51.73
6:43.89
50.67
52.16


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-2-2011
Meisjes, 800m vrije slagMinioren 5 en Junioren 1
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Moesha WartesDe Dolfijn11:08.05990172410:59.03
50m:
100m:
150m:
200m:
35.18
1:15.38
1:56.83
2:38.32
35.18
40.20
41.45
41.49
250m:
300m:
350m:
400m:
3:19.78
4:00.85
4:42.81
5:24.67
41.46
41.07
41.96
41.86
450m:
500m:
550m:
600m:
6:06.99
6:49.27
7:31.67
8:13.49
42.32
42.28
42.40
41.82
650m:
700m:
750m:
800m:
8:55.96
9:37.98
10:19.45
10:59.03
42.47
42.02
41.47
39.58
2.Saskia van der VeldenDAWNT000147813:27.27
50m:
100m:
150m:
200m:
43.04
1:32.06
2:22.79
3:13.72
43.04
49.02
50.73
50.93
250m:
300m:
350m:
400m:
4:04.56
4:56.65
5:48.76
6:40.61
50.84
52.09
52.11
51.85
450m:
500m:
550m:
600m:
7:32.69
8:24.40
9:16.12
10:06.97
52.08
51.71
51.72
50.85
650m:
700m:
750m:
800m:
10:58.50
11:50.78
12:41.00
13:27.27
51.53
52.28
50.22
46.27
3.Kirsten DijkmanKZCNT000084213:29.86
50m:
100m:
150m:
200m:
44.30
1:35.24
2:25.90
3:17.22
44.30
50.94
50.66
51.32
250m:
300m:
350m:
400m:
4:08.88
5:00.16
5:52.84
6:44.60
51.66
51.28
52.68
51.76
450m:
500m:
550m:
600m:
7:35.97
8:26.88
9:19.19
10:09.50
51.37
50.91
52.31
50.31
650m:
700m:
750m:
800m:
11:00.29
11:51.85
12:44.17
13:29.86
50.79
51.56
52.32
45.69
4.Shirley LippusKZC14:04.89990140614:17.58
50m:
100m:
150m:
200m:
48.12
1:41.25
2:33.83
3:28.15
48.12
53.13
52.58
54.32
250m:
300m:
350m:
400m:
4:22.12
5:17.52
6:12.71
7:07.12
53.97
55.40
55.19
54.41
450m:
500m:
550m:
600m:
8:01.77
8:56.90
9:51.02
10:46.53
54.65
55.13
54.12
55.51
650m:
700m:
750m:
800m:
11:41.16
12:36.20
13:30.22
14:17.58
54.63
55.04
54.02
47.36
5.Marjolein VisserDe ReuringNT990221614:25.13
50m:
100m:
150m:
200m:
45.09
1:36.84
2:30.70
3:24.69
45.09
51.75
53.86
53.99
250m:
300m:
350m:
400m:
4:20.14
5:16.41
6:12.64
7:07.78
55.45
56.27
56.23
55.14
450m:
500m:
550m:
600m:
8:00.42
8:56.57
9:52.17
10:49.67
52.64
56.15
55.60
57.50
650m:
700m:
750m:
800m:
11:47.42
12:43.51
13:36.18
14:25.13
57.75
56.09
52.67
48.95
6.Shira de HaanOEZA14:56.55000113014:42.26
50m:
100m:
150m:
200m:
45.54
1:39.56
2:35.03
3:31.18
45.54
54.02
55.47
56.15
250m:
300m:
350m:
400m:
4:27.57
5:25.63
6:22.59
7:19.20
56.39
58.06
56.96
56.61
450m:
500m:
550m:
600m:
8:17.30
9:13.28
10:09.64
11:05.27
58.10
55.98
56.36
55.63
650m:
700m:
750m:
800m:
12:03.96
13:01.68
13:56.43
14:42.26
58.69
57.72
54.75
45.83
AFGEMSusan BeemsterboerDe Reuring14:12.689904158
AFGEMFemke StevensZaanstad (SG)12:40.759901546


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-2-2011
Jongens, 800m vrije slagMinioren 5 en 6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ian van TielWZ&PC Purmerend11:17.20000034911:25.22
50m:
100m:
150m:
200m:
37.05
1:19.03
2:00.86
2:42.92
37.05
41.98
41.83
42.06
250m:
300m:
350m:
400m:
3:25.71
4:08.59
4:51.40
5:35.74
42.79
42.88
42.81
44.34
450m:
500m:
550m:
600m:
6:20.01
7:04.16
7:48.85
8:32.54
44.27
44.15
44.69
43.69
650m:
700m:
750m:
800m:
9:15.62
9:58.76
10:42.72
11:25.22
43.08
43.14
43.96
42.50
2.Reijer BoodtDe Dolfijn11:19.56990100111:51.67
50m:
100m:
150m:
200m:
38.73
1:22.26
2:05.60
2:50.70
38.73
43.53
43.34
45.10
250m:
300m:
350m:
400m:
3:35.60
4:20.76
5:05.64
5:51.23
44.90
45.16
44.88
45.59
450m:
500m:
550m:
600m:
6:37.26
7:23.20
8:08.70
8:54.00
46.03
45.94
45.50
45.30
650m:
700m:
750m:
800m:
9:39.02
10:26.13
11:10.95
11:51.67
45.02
47.11
44.82
40.72
3.Mike MoriannerKZC12:01.14990213711:55.84
50m:
100m:
150m:
200m:
39.05
1:22.75
2:08.15
2:54.28
39.05
43.70
45.40
46.13
250m:
300m:
350m:
400m:
3:40.94
4:28.76
5:15.45
6:01.89
46.66
47.82
46.69
46.44
450m:
500m:
550m:
600m:
6:48.41
7:33.45
8:18.91
9:02.96
46.52
45.04
45.46
44.05
650m:
700m:
750m:
800m:
9:48.25
10:31.29
11:15.02
11:55.84
45.29
43.04
43.73
40.82
4.Phil BrantjesKZC12:11.26000048512:08.57
50m:
100m:
150m:
200m:
40.41
1:26.18
2:12.49
2:58.90
40.41
45.77
46.31
46.41
250m:
300m:
350m:
400m:
3:46.22
4:32.74
5:19.78
6:05.92
47.32
46.52
47.04
46.14
450m:
500m:
550m:
600m:
6:51.36
7:36.50
8:21.66
9:07.64
45.44
45.14
45.16
45.98
650m:
700m:
750m:
800m:
9:52.45
10:38.60
11:23.38
12:08.57
44.81
46.15
44.78
45.19
5.Kaj van der PalKZCNT990213512:12.92
50m:
100m:
150m:
200m:
42.32
1:28.81
2:15.33
3:01.63
42.32
46.49
46.52
46.30
250m:
300m:
350m:
400m:
3:47.71
4:34.38
5:20.47
6:07.50
46.08
46.67
46.09
47.03
450m:
500m:
550m:
600m:
6:53.86
7:40.15
8:26.61
9:13.28
46.36
46.29
46.46
46.67
650m:
700m:
750m:
800m:
10:00.23
10:46.69
11:31.28
12:12.92
46.95
46.46
44.59
41.64
6.Ian WelborenKZCNT000186313:06.79
50m:
100m:
150m:
200m:
43.09
1:32.40
2:23.82
3:13.94
43.09
49.31
51.42
50.12
250m:
300m:
350m:
400m:
4:04.79
4:54.57
5:46.23
6:35.59
50.85
49.78
51.66
49.36
450m:
500m:
550m:
600m:
7:26.34
8:16.79
9:03.99
9:55.29
50.75
50.45
47.20
51.30
650m:
700m:
750m:
800m:
10:45.88
11:35.20
12:22.82
13:06.79
50.59
49.32
47.62
43.97
7.Stefan LoosKZCNT000048713:41.17
50m:
100m:
150m:
200m:
45.98
1:37.20
2:29.66
3:22.27
45.98
51.22
52.46
52.61
250m:
300m:
350m:
400m:
4:14.34
5:06.88
5:58.10
6:50.14
52.07
52.54
51.22
52.04
450m:
500m:
550m:
600m:
7:42.40
8:35.19
9:28.09
10:21.52
52.26
52.79
52.90
53.43
650m:
700m:
750m:
800m:
11:13.74
12:05.21
12:54.28
13:41.17
52.22
51.47
49.07
46.89
8.Brian OtjesZv Aquarius13:59.20990113513:55.11
50m:
100m:
150m:
200m:
43.99
1:33.09
2:25.91
3:18.57
43.99
49.10
52.82
52.66
250m:
300m:
350m:
400m:
4:10.69
5:04.39
5:58.73
6:52.74
52.12
53.70
54.34
54.01
450m:
500m:
550m:
600m:
7:44.92
8:37.94
9:32.63
10:27.35
52.18
53.02
54.69
54.72
650m:
700m:
750m:
800m:
11:21.55
12:16.35
13:09.23
13:55.11
54.20
54.80
52.88
45.88
9.Barry van EngeldorpZv Aquarius14:37.29990008914:28.67
50m:
100m:
150m:
200m:
48.26
1:40.32
2:35.08
3:29.08
48.26
52.06
54.76
54.00
250m:
300m:
350m:
400m:
4:25.70
5:20.82
6:16.51
7:12.11
56.62
55.12
55.69
55.60
450m:
500m:
550m:
600m:
8:07.04
9:02.10
9:56.89
10:53.32
54.93
55.06
54.79
56.43
650m:
700m:
750m:
800m:
11:49.42
12:44.55
13:37.38
14:28.67
56.10
55.13
52.83
51.29


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-2-2011
Meisjes, 1500m vrije slag

Junioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Tessa VermeulenDe DolfijnNT980006818:19.91
50m:
100m:
33.89
1:09.90
33.89
36.01
200m:
400m:
2:21.15
4:47.12
1:11.25
2:25.97
800m:
1500m:
9:43.79
18:19.91
4:56.67
8:36.12
2.Serena StelDe DolfijnNT980152818:26.00
50m:
100m:
33.40
1:09.49
33.40
36.09
200m:
400m:
2:22.48
4:51.08
1:12.99
2:28.60
800m:
1500m:
9:50.54
18:26.00
4:59.46
8:35.46
3.Lisa BrantjesKZCNT980095020:14.45
50m:
100m:
35.77
1:15.10
35.77
39.33
200m:
400m:
2:36.89
5:19.67
1:21.79
2:42.78
800m:
1500m:
10:47.17
20:14.45
5:27.50
9:27.28
4.Elise DekkerDe Dolfijn22:13.36970097620:45.92
50m:
100m:
36.54
1:16.60
36.54
40.06
200m:
400m:
2:37.20
5:19.42
1:20.60
2:42.22
800m:
1500m:
10:56.70
20:45.92
5:37.28
9:49.22
5.Hannah RosinghHet Y21:18.77970034221:23.63
50m:
100m:
34.36
1:13.20
34.36
38.84
200m:
400m:
2:36.95
5:28.10
1:23.75
2:51.15
800m:
1500m:
11:14.34
21:23.63
5:46.24
10:09.29
6.Silke JonkDAWNT980204221:32.65
50m:
100m:
38.17
1:19.25
38.17
41.08
200m:
400m:
2:45.40
5:40.20
1:26.15
2:54.80
800m:
1500m:
11:30.57
21:32.65
5:50.37
10:02.08
7.Melina KnolZaanstad (SG)NT980223221:51.18
50m:
100m:
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:
36.59
1:18.42
2:01.57
2:45.28
3:28.78
4:12.41
4:56.72
5:40.25
36.59
41.83
43.15
43.71
43.50
43.63
44.31
43.53
450m:
500m:
550m:
600m:
650m:
700m:
750m:
800m:
6:24.21
7:06.71
7:51.52
8:35.55
9:20.17
10:04.36
10:47.98
11:30.66
43.96
42.50
44.81
44.03
44.62
44.19
43.62
42.68
850m:
900m:
950m:
1000m:
1050m:
1100m:
1150m:
1200m:
12:14.99
12:59.45
13:43.44
14:28.59
15:12.59
15:57.38
16:42.41
17:27.16
44.33
44.46
43.99
45.15
44.00
44.79
45.03
44.75
1250m:
1350m:
1400m:
1450m:
1500m:
18:11.36
19:39.68
20:23.02
21:07.72
21:51.18
44.20
1:28.32
43.34
44.70
43.46
8.Danielle VisserDe ReuringNT970134622:51.64
50m:
100m:
37.07
1:21.33
37.07
44.26
200m:
400m:
2:53.72
5:56.39
1:32.39
3:02.67
800m:
1500m:
12:02.60
22:51.64
6:06.21
10:49.04
9.Lotte HoogeterpDAW24:35.33970387823:04.06
50m:
100m:
37.88
1:20.98
37.88
43.10
200m:
400m:
2:49.71
5:54.46
1:28.73
3:04.75
800m:
1500m:
12:10.52
23:04.06
6:16.06
10:53.54
10.Nadine ScheeveZaanstad (SG)NT970068423:31.52
50m:
100m:
38.50
1:22.82
38.50
44.32
200m:
400m:
2:55.28
6:02.81
1:32.46
3:07.53
800m:
1500m:
12:23.74
23:31.52
6:20.93
11:07.78
AFGEMIsabel van den NieuwndijkZv AquariusNT9803222
AFGEMSarissa WiersumZaanstad (SG)NT9704518


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-2-2011
Jongens, 1500m vrije slag

Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Frank RooversDe Houtrib17:48.46980021917:55.48
50m:
100m:
30.58
1:04.91
30.58
34.33
200m:
400m:
2:15.20
4:37.99
1:10.29
2:22.79
800m:
1500m:
9:28.74
17:55.48
4:50.75
8:26.74
2.Stefan MiddelbeekDe Reuring25:41.06970457525:20.85
50m:
100m:
42.59
1:30.70
42.59
48.11
200m:
400m:
3:11.36
6:38.86
1:40.66
3:27.50
800m:
1500m:
13:32.59
25:20.85
6:53.73
11:48.26
3.Sven MartensKZCNT980144526:36.81
50m:
100m:
47.75
1:40.90
47.75
53.15
200m:
400m:
3:28.90
7:04.08
1:48.00
3:35.18
800m:
1500m:
14:15.94
26:36.81
7:11.86
12:20.87
NGSean TuinstraOEZA24:36.509801685


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-2-2011
Dames, 2000m vrije slagJeugd 1 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alice BravoHet Y23:53.45870534624:14.00
50m:
100m:
32.47
1:07.13
32.47
34.66
200m:
400m:
2:18.61
4:43.39
1:11.48
2:24.78
800m:
1500m:
9:35.50
18:07.34
4:52.11
8:31.84
2000m:24:14.006:06.66
2.Brenda ZwarthoedDAWNT960493824:29.70
50m:
100m:
33.02
1:07.28
33.02
34.26
200m:
400m:
2:20.16
4:48.32
1:12.88
2:28.16
800m:
1500m:
9:45.39
18:23.03
4:57.07
8:37.64
2000m:24:29.706:06.67
3.Lisa WitvlietRacing Club25:31.45940398025:55.36
50m:
100m:
33.61
1:10.02
33.61
36.41
200m:
400m:
2:25.11
4:59.08
1:15.09
2:33.97
800m:
1500m:
10:10.67
19:23.89
5:11.59
9:13.22
2000m:25:55.366:31.47
4.Linda CrokOEZA26:57.04940106826:17.78
50m:
100m:
35.64
1:13.93
35.64
38.29
200m:
400m:
2:33.14
5:12.03
1:19.21
2:38.89
800m:
1500m:
10:29.43
19:43.96
5:17.40
9:14.53
2000m:26:17.786:33.82
5.Mariska van EngeldorpZv Aquarius27:11.18950232627:07.97
50m:
100m:
32.56
1:09.51
32.56
36.95
200m:
400m:
2:29.26
5:11.31
1:19.75
2:42.05
800m:
1500m:
10:42.81
20:21.21
5:31.50
9:38.40
2000m:27:07.976:46.76
6.Lisanne DercksenZV Haerlem28:16.78940651427:22.50
50m:
100m:
35.98
1:15.67
35.98
39.69
200m:
400m:
2:35.92
5:20.62
1:20.25
2:44.70
800m:
1500m:
10:48.52
20:27.28
5:27.90
9:38.76
2000m:27:22.506:55.22
7.Elena PeetersDAWNT960369027:35.23
50m:
100m:
36.61
1:16.63
36.61
40.02
200m:
400m:
2:39.42
5:23.80
1:22.79
2:44.38
800m:
1500m:
10:53.83
20:37.04
5:30.03
9:43.21
2000m:27:35.236:58.19
8.Lisanne van ZijlZaanstad (SG)30:09.81950545428:15.75
50m:
100m:
32.88
1:12.16
32.88
39.28
200m:
400m:
2:35.10
5:22.30
1:22.94
2:47.20
800m:
1500m:
11:08.49
21:15.40
5:46.19
10:06.91
2000m:28:15.757:00.35
9.Romy WillemsenA.z.v.d.28:42.53930398228:39.30
50m:
100m:
36.31
1:16.65
36.31
40.34
200m:
400m:
2:40.36
5:32.07
1:23.71
2:51.71
800m:
1500m:
11:16.10
21:26.26
5:44.03
10:10.16
2000m:28:39.307:13.04
10.Nina JoostenA.z.v.d.NT940351829:13.85
50m:
100m:
36.72
1:17.94
36.72
41.22
200m:
400m:
2:44.30
5:39.66
1:26.36
2:55.36
800m:
1500m:
11:31.34
21:49.53
5:51.68
10:18.19
2000m:29:13.857:24.32
11.Anne GroenOEZA30:41.22950599629:43.90
50m:
100m:
35.47
1:15.97
35.47
40.50
200m:
400m:
2:41.18
5:36.72
1:25.21
2:55.54
800m:
1500m:
11:33.97
22:15.43
5:57.25
10:41.46
2000m:29:43.907:28.47
12.Sandra ZwaanswijkZv Aquarius31:38.06850393430:14.59
50m:
100m:
35.88
1:15.03
35.88
39.15
200m:
400m:
2:39.60
5:39.81
1:24.57
3:00.21
800m:
1500m:
11:48.18
22:31.78
6:08.37
10:43.60
2000m:30:14.597:42.81
13.Tamara UijtewaalZaanstad (SG)33:05.20940485230:34.12
50m:
100m:
36.17
1:15.45
36.17
39.28
200m:
400m:
2:38.07
5:35.32
1:22.62
2:57.25
800m:
1500m:
11:41.90
22:48.75
6:06.58
11:06.85
2000m:30:34.127:45.37
14.Sanne PetersZV Haerlem31:38.76950352830:59.99
50m:
100m:
39.83
1:23.98
39.83
44.15
200m:
400m:
2:55.14
6:01.80
1:31.16
3:06.66
800m:
1500m:
12:16.82
23:14.75
6:15.02
10:57.93
2000m:30:59.997:45.24
15.Channe NoortDe Reuring30:23.72860503231:26.42
50m:
100m:
37.37
1:19.06
37.37
41.69
200m:
400m:
2:47.36
5:50.65
1:28.30
3:03.29
800m:
1500m:
12:13.90
23:31.46
6:23.25
11:17.56
2000m:31:26.427:54.96


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-2-2011
Heren, 2000m vrije slagJunioren 3 en ouder
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Marco UppelschotenDe Houtrib24:34.51950037523:19.76
50m:
100m:
30.05
1:03.38
30.05
33.33
200m:
400m:
2:12.92
4:31.93
1:09.54
2:19.01
800m:
1500m:
9:15.01
17:30.34
4:43.08
8:15.33
2000m:23:19.765:49.42
2.Thomas VeroudenOceanus25:45.00960285525:31.76
50m:
100m:
32.00
1:07.23
32.00
35.23
200m:
400m:
2:20.95
4:52.32
1:13.72
2:31.37
800m:
1500m:
10:03.02
19:03.76
5:10.70
9:00.74
2000m:25:31.766:28.00
3.Stefan TijmsOEZA29:44.95930086327:31.52
50m:
100m:
33.84
1:11.26
33.84
37.42
200m:
400m:
2:30.59
5:14.24
1:19.33
2:43.65
800m:
1500m:
10:48.53
20:41.37
5:34.29
9:52.84
2000m:27:31.526:50.15
4.Allard de VriesOEZANT960233732:32.01
50m:
100m:
37.66
1:21.26
37.66
43.60
200m:
400m:
2:54.40
6:09.46
1:33.14
3:15.06
800m:
1500m:
12:40.36
24:23.27
6:30.90
11:42.91
2000m:32:32.018:08.74
DISFergil HestermanHet Y25:52.989300187AF
AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)