Limietwedstrijd 13 februari 2011
Purmerend (NED),    13-2-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 2. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 3. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 4. Dames, 200m rugslag, Senioren Open
Nr. 5. Alle, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 6. Heren, 200m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 7. Dames, 200m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 8. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open
Nr. 9. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 10. Alle, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 11. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open    Nr. 12. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 13. Heren, 400m wisselslag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 400m wisselslag, Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vlinderslag, Minioren 5 en later    Nr. 16. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 18. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 19. Dames, 100m rugslag, Senioren Open    Nr. 20. Alle, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 21. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 22. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open
Nr. 23. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open    Nr. 24. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 25. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 26. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  Daw                      53.03 9100181      51.96           
            24.86    51.96
  2. Tom Verbeek                   De Dolfijn               52.69 8803527      54.73           
            25.68    54.73
  3. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          53.14 9200027      54.88           
            26.45    54.88
  4. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          54.66 9002147      55.27           
            26.72    55.27
  5. Vincent Schram                Daw                      57.85 9402041      56.92           
            26.98    56.92
  6. Mart de Boer                  Daw                      56.96 9303589      57.10           
            27.29    57.10
  7. Jan Peereboom                 Daw                      57.72 9501371      57.64           
            27.55    57.64
  8. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          55.52 9303065      57.81           
            27.64    57.81
  9. Jesse Meijer                  De Dolfijn               57.32 9403633      57.98           
            27.52    57.98
 10. Rico Roels                    Daw                      59.26 9403119      58.02           
            27.52    58.02
 11. Felix Geenen                  Daw                      59.73 9501085      58.85           
            27.95    58.85
 12. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:01.24 9302447      59.27           
            28.46    59.27
 13. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          59.46 9600467      59.94           
            28.69    59.94
 14. Pepijn Jorink                 Daw                    1:00.34 9502575    1:00.08           
            28.73  1:00.08
 15. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   1:01.13 9600527    1:00.59           
            28.34  1:00.59
 16. Arjan Baron                   Daw                      57.65 9100067    1:00.64           
            28.24  1:00.64
 17. Rowdy Spaltman                Daw                    1:00.23 9501747    1:01.23           
            28.89  1:01.23
 18. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        1:03.95 9800975    1:01.69           
            29.97  1:01.69
 19. Jordie Buis                   De Zeeschuimers        1:02.90 9502901    1:02.73           
            29.92  1:02.73
 20. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   1:02.70 9601075    1:03.73           
            30.32  1:03.73
 21. Joeri Jacobs                  De Columbiaan          1:05.99 9600049    1:04.87           
            31.02  1:04.87
 22. Maurits de Bruijn             Daw                    1:04.96 9700917    1:05.32           
            30.50  1:05.32
 23. Roy van der Woude             ZV Haerlem             1:06.41 9700579    1:06.96           
            32.47  1:06.96
 24. Eoin Oude Essink              Daw                         NT 9505907    1:07.28           
            31.70  1:07.28
 25. Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers        1:07.23 9505545    1:07.92           
            31.93  1:07.92
 26. Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:07.57 9801851    1:07.96           
            33.00  1:07.96
 27. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:09.77 9802127    1:08.75           
            33.09  1:08.75
 28. Thomas Haneveld               Daw                    1:08.78 9801631    1:12.75           
            34.09  1:12.75
 29. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        1:12.07 9902643    1:13.77           
            34.41  1:13.77
 30. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:15.10 9902181    1:14.61           
            35.15  1:14.61
 31. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        1:20.65 9901627    1:19.07           
            37.68  1:19.07
 32. Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483    1:26.04           
            41.19  1:26.04
 DIS Sanjay Jagroep                Daw                    1:03.01 9702635                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
NG.Z Richard Kras                  De Zeeschuimers          53.30 9103407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharona Mlcoch                Daw                    1:00.70 9406178    1:00.19           
            29.20  1:00.19
  2. Mirl de Boer                  Daw                      59.79 9700468    1:00.51           
            29.06  1:00.51
  3. Tania Jacobs                  De Columbiaan          1:01.51 9400864    1:00.94           
            29.18  1:00.94
  4. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        1:00.40 9402788    1:02.20           
            29.81  1:02.20
  5. Roxann Geenen                 Daw                    1:01.70 9601518    1:02.33           
            30.07  1:02.33
  6. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:00.82 9604426    1:02.54           
            29.95  1:02.54
  7. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:02.84 9600316    1:02.61           
            30.42  1:02.61
  8. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:02.85 9400548    1:02.85           
            30.17  1:02.85
  9. Mandy Verhage                 Daw                    1:02.45 9501382    1:03.48           
            30.33  1:03.48
 10. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:03.27 9702998    1:03.56           
            30.66  1:03.56
 11. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:04.98 9504810    1:04.12           
            31.67  1:04.12
 12. Maxine Alfonsi                Daw                    1:04.30 9502900    1:04.30           
            30.44  1:04.30
 13. Nienke van der zee            Daw                    1:05.49 9605430    1:05.33           
            31.10  1:05.33
 14. Laura Stokx                   Daw                    1:06.20 9601510    1:05.88           
            31.34  1:05.88
 15. Tess de Boer                  Daw                    1:06.24 9601516    1:06.39           
            31.83  1:06.39
 16. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   1:06.05 9505830    1:07.22           
            31.44  1:07.22
 17. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:05.13 9500314    1:07.25           
            31.95  1:07.25
 18. Dieuwertje Jorink             Daw                    1:05.84 9302306    1:07.53           
            32.58  1:07.53
 19. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        1:06.00 9601554    1:07.55           
            31.95  1:07.55
     Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht          1:07.36 9604628    1:07.55           
            32.34  1:07.55
 21. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:07.93 9800302    1:08.48           
            33.13  1:08.48
 22. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht          1:07.96 9605514    1:08.51           
            32.96  1:08.51
 23. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        1:09.79 9701100    1:08.66           
            33.16  1:08.66
 24. Fenke Bosschert               Daw                    1:07.93 9704724    1:09.65           
            32.70  1:09.65
 25. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:11.59 9503112    1:11.52           
            34.26  1:11.52
 26. Chantal Beijer                ZV Haerlem             1:13.45 9700884    1:11.99           
            34.68  1:11.99
 27. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:12.53 6900846    1:12.47           
            34.34  1:12.47
 28. Toireach Oude Essink          Daw                         NT 9407334    1:12.92           
            35.06  1:12.92
 29. Tami de Lange                 Daw                    1:12.84 9704116    1:12.98           
            35.03  1:12.98
 30. Jasmijn Padt                  Daw                    1:14.36 9900156    1:15.15           
            35.60  1:15.15
 31. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:15.00 9701102    1:15.43           
            36.45  1:15.43
 32. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             1:16.10 9603130    1:15.51           
            36.65  1:15.51
 33. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:17.11 9801004    1:17.05           
            36.02  1:17.05
 34. Leonie Vos                    Daw                    1:15.67 9901662    1:17.71           
            36.58  1:17.71
 35. Myrthe van Beek               Daw                    1:18.45 9901074    1:18.32           
            38.01  1:18.32
 36. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers        1:18.45 9803374    1:18.43           
            37.59  1:18.43
 37. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          1:20.10 9704886    1:19.61           
            38.28  1:19.61
 38. Madelon Brandhoff             ZV De Bron             1:32.63 9705764    1:20.45           
            36.51  1:20.45
 39. Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:28.68 9805498    1:23.24           
            40.04  1:23.24
 40. Florianne Bultje              ZV Haerlem             1:24.48 9804342    1:24.03           
            39.30  1:24.03
 41. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:48.23 9904400    1:32.67           
            43.25  1:32.67
 DIS Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:14.35 9802774                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                        Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
13-2-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joey Stokx                    Daw                    2:16.09 9301251    2:20.79           
          1:07.86  2:20.79
  2. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             2:55.89 9603273    2:48.22           
          1:21.43  2:48.22
  3. Roy Vlieland                  Oeza                   3:30.12 9901517    3:23.13           
          1:41.72  3:23.13
 DIS Muharem Yilmaz                De Dolfijn                  NT 9701931                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                        Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
13-2-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marjolein Maris               De Houtrib             2:29.59 9400210    2:27.18           
          1:10.47  2:27.18
  2. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        2:30.39 8500454    2:28.18           
          1:12.42  2:28.18
  3. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht          2:34.15 9102172    2:37.97           
          1:16.28  2:37.97
  4. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht          2:33.88 9207504    2:38.55           
          1:16.70  2:38.55
  5. Anne Noom                     Daw                    2:40.73 9800062    2:46.28           
          1:20.80  2:46.28
  6. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        2:47.03 9701320    2:46.79           
          1:19.67  2:46.79
  7. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          2:57.03 9901438    2:53.30           
          1:25.14  2:53.30
  8. Beau vd Jagt                  Alkemade               3:15.55 9702696    3:00.16           
          1:26.15  3:00.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                       Alle, 100m schoolslag                  Minioren 5 en later
13-2-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick van der Woude            ZV Haerlem             1:40.90 0001391    1:41.90           
            48.87  1:41.90
  2. Haron Malash                  De Dolfijn             1:48.18 0000541    1:46.13           
            49.69  1:46.13
  3. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:54.65 0004380    1:47.62           
            50.44  1:47.62
  4. Marina van Eyken              De Dolfijn             1:55.63 0201196    1:52.59           
            52.98  1:52.59
  5. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn   1:56.84 0200221    1:54.12           
            55.02  1:54.12
  6. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:57.98 0002578    1:54.37           
            53.06  1:54.37
  7. Ouassima Quandil              De Dolfijn             1:57.71 0102948    1:54.75           
            54.95  1:54.75
  8. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn   1:57.89 0200361    1:55.36           
            53.73  1:55.36
  9. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:55.98 0002430    1:56.15           
            54.33  1:56.15
 10. Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend        1:58.22 0003475    1:59.08           
            53.71  1:59.08
 11. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend             NT 0103124    1:59.94           
        Hand geklokt
            56.77  1:59.94
 12. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        2:33.21 0200689    2:02.14           
            58.07  2:02.14
 13. Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        1:56.89 0002142    2:03.38           
            56.38  2:03.38
 14. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend        2:03.68 0201128    2:10.81           
            59.29  2:10.81
 15. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        2:16.14 0003007    2:15.81           
          1:03.87  2:15.81
 16. Minke Bultje                  ZV Haerlem             2:25.96 0201726    2:24.54           
        Backup tijd
          1:07.98  2:24.54
 DIS Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   2:04.80 0200396    2:06.94           
        SJ - Na start en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt., SJ
            56.33  2:06.94
 DIS Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend        2:18.55 0200999    2:14.47           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
          1:03.71  2:14.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m vlinderslag                       Senioren Open
13-2-2011 - 15:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jan Peereboom                 Daw                    2:45.79 9501371    2:22.32           
          1:07.46  2:22.32
  2. Mart de Boer                  Daw                    2:25.67 9303589    2:29.53           
          1:07.43  2:29.53
  3. Danny Berlemon                Zwemvereniging Hoorn   2:36.86 9600527    2:45.35           
        Backup tijd
          1:15.08  2:45.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m vlinderslag                       Senioren Open
13-2-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Zwaan                 Daw                    2:30.28 9103666    2:33.53           
          1:12.08  2:33.53
  2. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:48.75 9503644    2:41.98           
          1:13.94  2:41.98
  3. Chantal Beijer                ZV Haerlem             3:19.42 9700884    3:09.13           
          1:27.50  3:09.13
  4. Bianca Denekamp               WZ&PC Purmerend        3:20.93 9703888    3:23.40           
          1:29.96  3:23.40
AFGE Shelley de Boer               WZ&PC Purmerend        2:39.94 9302840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn             1:11.39 9202351    1:07.71           
            31.83  1:07.71
  2. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend        1:06.86 9200027    1:08.41           
            32.71  1:08.41
  3. Patrick Molenkamp             De Dolfijn             1:09.64 8802427    1:09.07           
            32.86  1:09.07
  4. Mart de Boer                  Daw                    1:11.29 9303589    1:15.01           
            35.11  1:15.01
  5. Okko de Haas                  ZV De Bron             1:16.11 7801593    1:16.57           
            36.32  1:16.57
  6. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:18.50 9600467    1:17.71           
            36.41  1:17.71
  7. Vincent Schram                Daw                    1:18.30 9402041    1:23.13           
            39.08  1:23.13
  8. Sanjay Jagroep                Daw                    1:23.32 9702635    1:24.16           
            39.33  1:24.16
  9. Maurits de Bruijn             Daw                    1:26.29 9700917    1:24.96           
            39.74  1:24.96
 10. Eoin Oude Essink              Daw                         NT 9505907    1:25.27           
            40.38  1:25.27
 11. Joe Julien Kassis             De Dolfijn             1:41.65 9704153    1:37.14           
            44.06  1:37.14
 12. Thimon Wijfje                 Alkemade               1:34.45 9601003    1:40.58           
            46.57  1:40.58
 13. Mike Andringa                 De Dolfijn             1:50.69 9804483    1:45.47           
            49.35  1:45.47
 14. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:45.74 9902181    1:47.38           
            50.01  1:47.38
 15. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:58.99 9902717    1:57.01           
            55.29  1:57.01
 DIS Tony Zeljkovic                De Dolfijn                  NT 9601791    1:33.04           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
            42.98  1:33.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:13.86 9202772    1:13.23           
            34.63  1:13.23
  2. Yvanna Zuurveld               Daw                    1:18.62 9702998    1:19.16           
            37.13  1:19.16
  3. Sanne Bommer                  De Dolfijn             1:18.33 9501132    1:19.17           
            37.35  1:19.17
  4. Maxine Alfonsi                Daw                    1:20.90 9502900    1:20.38           
            38.33  1:20.38
  5. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:20.44 8500454    1:21.64           
            38.22  1:21.64
  6. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:23.61 9504810    1:23.86           
            40.32  1:23.86
  7. Shanna Veerman                WZ&PC Purmerend        1:26.90 9800302    1:29.24           
            42.09  1:29.24
  8. Tami de Lange                 Daw                    1:32.99 9704116    1:33.73           
            44.42  1:33.73
  9. Patty Kras                    De Zeeschuimers        1:35.34 9503112    1:34.00           
            43.78  1:34.00
 10. Nicolah Cowles                Daw                    1:33.71 9902912    1:34.01           
            44.94  1:34.01
 11. Rikki Quandil                 De Dolfijn             1:35.47 9705626    1:36.43           
            45.79  1:36.43
 12. Lieke Alofs                   Daw                    1:38.11 9903232    1:38.00           
            45.53  1:38.00
 13. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht          1:39.76 9801212    1:39.06           
            46.76  1:39.06
 14. Leonie Vos                    Daw                    1:37.15 9901662    1:39.32           
            46.45  1:39.32
 15. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht          1:38.22 9602732    1:39.90           
            46.62  1:39.90
 16. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:39.03 9803342    1:40.75           
            48.45  1:40.75
 17. Florianne Bultje              ZV Haerlem             1:48.60 9804342    1:40.95           
            48.40  1:40.95
 18. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers        1:42.42 9803374    1:43.15           
            48.96  1:43.15
 19. Talya de Lange                Daw                    1:45.26 9902190    1:44.90           
            49.96  1:44.90
 20. Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht          1:47.38 9903778    1:45.90           
            49.90  1:45.90
 21. Myrthe van Beek               Daw                    1:49.86 9901074    1:48.18           
            50.64  1:48.18
 22. Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:45.88 9805498    1:48.29           
            51.31  1:48.29
 23. Hannah van Westreenen         De Dolfijn             1:59.49 9904604    1:51.57           
            52.66  1:51.57
 24. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend        2:06.23 9902892    2:05.08           
            59.55  2:05.08
 DIS Catannia Nortan               De Dolfijn             1:51.01 9904400                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Ivy Kroon                     Alkemade               1:33.80 9505808                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Alle, 100m vrije slag                  Minioren 5 en later
13-2-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick van der Woude            ZV Haerlem             1:18.00 0001391    1:16.52           
            36.92  1:16.52
  2. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:20.82 0000412    1:18.59           
            37.69  1:18.59
  3. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:27.14 0004198    1:25.60           
            39.43  1:25.60
  4. Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:29.55 0004380    1:26.42           
            40.98  1:26.42
  5. Sara Doodeman                 Oeza                   1:32.75 0003622    1:32.79           
            43.52  1:32.79
  6. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:30.87 0200689    1:33.49           
            45.92  1:33.49
  7. Mariska Keetman               ZV De Bron             1:32.38 0002430    1:35.62           
            44.35  1:35.62
  8. Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn   1:36.96 0200221    1:36.57           
            44.32  1:36.57
  9. Marina van Eyken              De Dolfijn             1:35.96 0201196    1:36.72           
            45.58  1:36.72
 10. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:37.91 0002578    1:37.55           
            46.36  1:37.55
 11. Ouassima Quandil              De Dolfijn             1:35.94 0102948    1:39.63           
            45.92  1:39.63
 12. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn   1:45.36 0200361    1:41.36           
            46.69  1:41.36
 13. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:48.31 0101762    1:46.91           
            49.33  1:46.91
 14. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend        2:00.02 0002457    1:47.84           
            49.99  1:47.84
 15. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:48.46 0003007    1:49.81           
            53.75  1:49.81
 16. Sanne Hoogenboom              Alkemade               1:53.73 0101536    1:52.43           
            53.09  1:52.43
 17. Lisanne Marselis              WZ&PC Purmerend             NT 0103124    1:52.45           
        Backup tijd
            51.36  1:52.45
 18. Dennis Mashinchi              WZ&PC Purmerend             NT 0003399    1:53.13           
            52.45  1:53.13
 19. Jetske van Heck               Zwemvereniging Hoorn   1:50.56 0200396    1:53.58           
            52.78  1:53.58
 20. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend        1:47.19 0102734    1:56.44           
            56.05  1:56.44
 21. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend        2:12.32 0102258    2:05.06           
            58.33  2:05.06
 22. Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend             NT 0201128    2:23.53           
          1:05.89  2:23.53
 DIS Haron Malash                  De Dolfijn             1:26.57 0000541                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  Daw                    2:22.74 9100181    2:15.47           
          1:04.59  2:15.47
  2. Rowdy Spaltman                Daw                    2:35.16 9501747    2:37.08           
          1:13.68  2:37.08
  3. Dani Hoetmer                  Daw                    2:43.54 9604503    2:39.59           
          1:14.08  2:39.59
  4. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend        2:43.59 9800975    2:39.72           
          1:15.20  2:39.72
  5. Roy van der Woude             ZV Haerlem             2:44.15 9700579    2:47.34           
          1:19.11  2:47.34
  6. Eoin Oude Essink              Daw                    2:48.61 9505907    2:49.91           
          1:25.05  2:49.91
  7. Jordie Buis                   De Zeeschuimers             NT 9502901    2:51.12           
          1:21.98  2:51.12
 DIS Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn                  NT 9903545    3:52.16           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
          1:54.30  3:52.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend        2:26.51 9403030    2:25.01           
          1:07.87  2:25.01
  2. Marjolein Maris               De Houtrib             2:38.74 9400210    2:32.16           
          1:11.44  2:32.16
  3. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:34.83 9600868    2:37.35           
          1:13.76  2:37.35
  4. Roxann Geenen                 Daw                    2:38.31 9601518    2:40.65           
          1:14.36  2:40.65
  5. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   2:36.07 9604426    2:42.08           
          1:14.62  2:42.08
  6. Mandy Verhage                 Daw                    2:44.27 9501382    2:42.51           
          1:15.51  2:42.51
  7. Denise Boonstra               Daw                    3:15.75 9902662    2:59.74           
          1:26.51  2:59.74
  8. Simone Druijf                 Zwemvereniging Hoorn   2:56.53 9505830    3:05.79           
          1:25.70  3:05.79
  9. Rhea Ilse Schokker            De Dolfijn             3:12.99 9603130    3:09.72           
          1:30.30  3:09.72
 10. Toireach Oude Essink          Daw                    3:08.74 9407334    3:09.89           
          1:30.34  3:09.89
 11. Madelon Brandhoff             ZV De Bron             3:19.66 9705764    3:18.99           
          1:40.61  3:18.99
 12. Myrthe van Beek               Daw                    3:26.56 9901074    3:27.16           
          1:38.81  3:27.16
 13. Talya de Lange                Daw                    3:39.43 9902190    3:39.47           
          1:52.97  3:39.47



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 400m wisselslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pepijn Jorink                 Daw                    5:47.50 9502575    5:34.47           
          1:15.49  2:44.33  4:21.42  5:34.47
  2. Maurits de Bruijn             Daw                    6:05.63 9700917    5:46.24           
          1:28.84  2:54.05  4:35.65  5:46.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 400m wisselslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Noom                     Daw                    5:55.80 9800062    6:00.92           
          1:28.84  2:54.05  4:35.65  6:00.92
  2. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers        6:06.61 9701100    6:10.14           
          1:26.86  3:00.05  4:48.76  6:10.14
  3. Lian Beenhakker               Alkemade                    NT 9604102    6:54.68           
          1:38.55  3:28.40  5:19.64  6:54.68



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 50m vlinderslag                  Minioren 5 en later
13-2-2011 - 16:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mariska Keetman               ZV De Bron               50.26 0002430      44.39           
  2. Kirsten Petit                 Oeza                     49.20 0002986      45.23           
  3. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend          49.37 0004198      46.02           
  4. Haron Malash                  De Dolfijn               48.32 0000541      47.14           
  5. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht            49.44 0001546      48.49           
  6. Elroy Schot                   WZ&PC Purmerend        1:03.85 0200689      54.11           
  7. Sara Doodeman                 Oeza                     58.57 0003622      54.69           
  8. Stefan Kerssens               Zwemvereniging Hoorn   1:06.16 0200361    1:01.37           
  9. Lars van de Linden            WZ&PC Purmerend        1:14.54 0003007    1:07.35           
 DIS Tristan Detmers               Zwemvereniging Hoorn   1:09.19 0200221    1:02.56           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., VH en VI



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tom Verbeek                   De Dolfijn             1:57.28 8803527    1:58.25           
            57.43  1:58.25
  2. Felix Geenen                  Daw                    2:12.85 9501085    2:11.52           
          1:02.13  2:11.52
  3. Jesse Meijer                  De Dolfijn             2:17.40 9403633    2:14.86           
          1:02.66  2:14.86
  4. Jordi Kerssens                Zwemvereniging Hoorn   2:24.27 9601075    2:27.29           
          1:11.80  2:27.29
  5. Maurits de Bruijn             Daw                    2:19.93 9700917    2:29.18           
          1:13.25  2:29.18
  6. Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers        2:32.18 9505545    2:36.63           
          1:15.12  2:36.63
  7. Sander Dorland                WZ&PC Purmerend        2:43.23 9902643    2:44.15           
          1:17.86  2:44.15
  8. Matthijs Fleumer              De Dolfijn             2:37.29 9603273    2:45.44           
          1:19.74  2:45.44
  9. Muharem Yilmaz                De Dolfijn             3:11.87 9701931    2:51.39           
          1:23.23  2:51.39
 10. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend        2:54.51 9901627    2:59.77           
          1:29.59  2:59.77
 11. Joe Julien Kassis             De Dolfijn                  NT 9704153    3:00.17           
        Hand geklokt
          1:27.23  3:00.17
 12. Roy Vlieland                  Oeza                   3:15.16 9901517    3:03.29           
          1:31.17  3:03.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharona Mlcoch                Daw                    2:10.22 9406178    2:11.24           
          1:04.01  2:11.24
  2. Yvonne Verbeek                WZ&PC Purmerend        2:11.54 9402788    2:13.86           
          1:04.39  2:13.86
  3. Melissa Zwaan                 Daw                    2:10.50 9103666    2:16.42           
          1:05.13  2:16.42
  4. Sanne Bommer                  De Dolfijn             2:16.70 9501132    2:16.47           
          1:06.40  2:16.47
  5. Julia Brouwers                WZ&PC Purmerend        2:17.49 9600868    2:22.83           
          1:08.70  2:22.83
  6. Tess de Boer                  Daw                    2:22.56 9601516    2:25.04           
          1:09.50  2:25.04
  7. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers        2:22.01 9601554    2:27.84           
          1:09.95  2:27.84
  8. Hannah van Westreenen         De Dolfijn                  NT 9904604    2:49.61           
          1:21.13  2:49.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                       Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
13-2-2011 - 16:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Appel                 WZ&PC Purmerend          58.85 9200027    1:00.47           
            29.51  1:00.47
  2. Joey Stokx                    Daw                    1:02.64 9301251    1:03.59           
            30.53  1:03.59
  3. Robin Döderlein de Win        WZ&PC Purmerend        1:07.45 9302447    1:06.38           
            31.78  1:06.38
  4. Rico Roels                    Daw                    1:07.58 9403119    1:09.08           
            33.20  1:09.08
  5. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend        1:11.71 9600467    1:09.44           
            33.96  1:09.44
  6. Joeri Jacobs                  De Columbiaan          1:11.14 9600049    1:11.36           
            34.97  1:11.36
  7. Roy van der Woude             ZV Haerlem             1:14.36 9700579    1:14.75           
            36.56  1:14.75
  8. Thomas Haneveld               Daw                    1:17.47 9801631    1:19.83           
            38.91  1:19.83
  9. Bonk Stout                    De Dolfijn             1:27.23 9902181    1:26.32           
        Backup tijd
            41.47  1:26.32
 10. Elroy van de Wees             WZ&PC Purmerend        1:39.16 9902717    1:36.33           
            47.42  1:36.33
 11. Mike Andringa                 De Dolfijn                  NT 9804483    1:38.71           
            47.33  1:38.71
 DIS Jordi de Nijs                 MSV- Zeemacht          1:22.60 9801851    1:23.96           
        RA - Na start en/of keerpunt meer dan 15 meter onder water gezwommen., RA
            41.09  1:23.96



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
13-2-2011 - 16:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne ten Brink              WZ&PC Purmerend        1:06.69 8500454    1:07.73           
            33.17  1:07.73
  2. Mirl de Boer                  Daw                    1:09.06 9700468    1:09.36           
            34.20  1:09.36
  3. Tania Jacobs                  De Columbiaan          1:07.42 9400864    1:09.97           
            33.81  1:09.97
  4. Sharon van der Leest          WZ&PC Purmerend        1:07.81 9202772    1:11.68           
            35.11  1:11.68
  5. Nienke van der zee            Daw                    1:11.92 9605430    1:12.08           
            34.78  1:12.08
  6. Mandy Verhage                 Daw                    1:13.64 9501382    1:12.99           
            35.72  1:12.99
  7. Daisy Koning                  De Zeeschuimers        1:10.51 9500314    1:13.99           
            35.60  1:13.99
  8. Janine Rooker                 WZ&PC Purmerend        1:13.62 9600316    1:14.37           
            36.56  1:14.37
  9. Kristine Zwaan                Zwemvereniging Hoorn   1:11.74 9604426    1:16.04           
            36.83  1:16.04
 10. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend        1:16.99 9504810    1:17.48           
            38.19  1:17.48
 11. Dieuwertje Jorink             Daw                    1:14.75 9302306    1:19.59           
            39.01  1:19.59
 12. Tami de Lange                 Daw                    1:16.97 9704116    1:20.59           
            39.53  1:20.59
 13. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers        1:24.87 9701102    1:24.44           
            41.90  1:24.44
 14. Chantal Beijer                ZV Haerlem             1:25.95 9700884    1:24.63           
            42.03  1:24.63
 15. Kyra Wijnker                  MSV- Zeemacht          1:27.36 9803342    1:25.88           
            42.86  1:25.88
 16. Jasmijn Padt                  Daw                    1:23.16 9900156    1:26.48           
            42.75  1:26.48
 17. Anouk van der Kruk            MSV- Zeemacht          1:30.24 9903778    1:26.70           
            42.14  1:26.70
 18. Anouk Zandbergen              MSV- Zeemacht          1:28.62 9802774    1:27.25           
            42.64  1:27.25
 19. Madelon Brandhoff             ZV De Bron             1:32.19 9705764    1:33.42           
            45.95  1:33.42
 20. Florianne Bultje              ZV Haerlem             1:34.06 9804342    1:34.09           
            45.64  1:34.09
 21. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht               NT 9802776    1:37.03           
            47.81  1:37.03
 22. Catannia Nortan               De Dolfijn             1:51.73 9904400    1:42.90           
            51.79  1:42.90
 23. Talya de Lange                Daw                    1:46.39 9902190    1:46.60           
            51.99  1:46.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Alle, 100m rugslag                    Minioren 5 en later
13-2-2011 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nick van der Woude            ZV Haerlem             1:30.28 0001391    1:29.10           
            44.10  1:29.10
  2. Kirsten Petit                 Oeza                   1:33.44 0002986    1:29.72           
            43.85  1:29.72
  3. Mara Döderlein de Win         WZ&PC Purmerend        1:33.42 0000412    1:32.03           
            45.13  1:32.03
  4. Simone Anvelink               MSV- Zeemacht          1:35.44 0001546    1:35.31           
            47.44  1:35.31
  5. Jennifer Tuijp                WZ&PC Purmerend        1:42.51 0004198    1:38.16           
            47.79  1:38.16
  6. Ouassima Quandil              De Dolfijn             1:45.18 0102948    1:44.56           
            51.55  1:44.56
  7. Marina van Eyken              De Dolfijn             1:49.72 0201196    1:47.48           
            51.94  1:47.48
  8. Sara Doodeman                 Oeza                   1:49.03 0003622    1:50.32           
            54.31  1:50.32
  9. Famke van Heck                Zwemvereniging Hoorn   1:57.47 0002578    1:51.05           
            54.83  1:51.05
 10. Donna van Beusekom            WZ&PC Purmerend        1:59.17 0101762    1:57.21           
            58.43  1:57.21
 11. Rylana Bartels                WZ&PC Purmerend             NT 0102734    2:00.17           
          1:03.09  2:00.17
 12. Sanne Hoogenboom              Alkemade               1:56.21 0101536    2:00.34           
            59.60  2:00.34
 13. Jimmy Robinson                WZ&PC Purmerend             NT 0002457    2:01.49           
            59.19  2:01.49
 14. Stefano Jonjic                WZ&PC Purmerend             NT 0200999    2:12.77           
          1:05.41  2:12.77
 15. Jennifer de Rooij             WZ&PC Purmerend             NT 0102258    2:22.79           
          1:09.80  2:22.79
 16. Minke Bultje                  ZV Haerlem                  NT 0201726    2:36.41           
        Hand geklokt
          1:12.42  2:36.41
 DIS Fabienne Scholing             Zwemvereniging Hoorn   1:42.73 0004380                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE
 DIS Yasmin Lahlal                 WZ&PC Purmerend        2:02.86 0002142                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), RE en RC
 DIS Kim van de Molen              WZ&PC Purmerend             NT 0201128                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Timo Golverdingen             WZ&PC Purmerend             NT 0003475                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
13-2-2011 - 16:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dennis Eliveld                De Dolfijn               57.82 9202351      56.18           
            26.36    56.18
  2. Thom de Boer                  Daw                    1:00.65 9100181    1:00.81           
            27.78  1:00.81
  3. Patrick Molenkamp             De Dolfijn             1:04.04 8802427    1:01.13           
            28.38  1:01.13
  4. Jan Peereboom                 Daw                    1:05.55 9501371    1:03.25           
            29.12  1:03.25
  5. Arjan Baron                   Daw                    1:00.65 9100067    1:05.21           
            28.86  1:05.21
  6. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht          1:05.43 9503881    1:06.50           
            30.16  1:06.50
  7. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend        1:28.16 9802127    1:23.65           
            37.63  1:23.65
 DIS Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend        1:01.72 9303065                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
13-2-2011 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Zwaan                 Daw                    1:09.53 9103666    1:11.80           
            33.69  1:11.80
  2. Suzanne Mosch                 MSV- Zeemacht          1:11.12 9400548    1:11.90           
            32.93  1:11.90
  3. Laura Stokx                   Daw                    1:17.43 9601510    1:14.40           
            33.60  1:14.40
  4. Nienke van der zee            Daw                    1:14.68 9605430    1:18.41           
            35.57  1:18.41
  5. Toireach Oude Essink          Daw                    1:28.19 9407334    1:29.43           
            40.77  1:29.43
  6. Elvira Korthagen              WZ&PC Purmerend        1:31.14 9801004    1:31.21           
            40.44  1:31.21
  7. Suzanne van den Brink         MSV- Zeemacht          1:39.32 9901438    1:31.52           
            42.22  1:31.52
  8. Samira Mijnen                 WZ&PC Purmerend        1:38.14 9701320    1:33.11           
            39.97  1:33.11
  9. Denise Boonstra               Daw                    2:01.19 9902662    1:36.07           
            42.55  1:36.07
 10. Leonie Vos                    Daw                    1:43.56 9901662    1:37.13           
            41.74  1:37.13
 11. Kelsey Sharon Brinkhuijsen    WZ&PC Purmerend             NT 9902892    1:54.52           
            52.51  1:54.52
 DIS Ahlam El Amrani               De Dolfijn             1:43.09 9805498                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Ivy Kroon                     Alkemade               1:36.90 9505808                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 17:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tim Tuijp                     WZ&PC Purmerend             NT 9800975    3:07.16           
          1:30.61  3:07.16
  2. Thimon Wijfje                 Alkemade               3:44.44 9601003    3:56.90           
          1:51.58  3:56.90
 DIS Dani Hoetmer                  Daw                    3:24.00 9604503                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
 DIS Tony Zeljkovic                De Dolfijn                  NT 9601791    3:26.13           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., SL
          1:38.56  3:26.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
13-2-2011 - 17:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kimberly Mijnen               WZ&PC Purmerend        2:48.88 9503644    2:51.14           
          1:21.30  2:51.14
  2. Yvanna Zuurveld               Daw                    2:48.63 9702998    2:54.04           
          1:23.98  2:54.04
  3. Nicolah Cowles                Daw                    3:20.45 9902912    3:19.99           
          1:36.47  3:19.99
  4. Esther Mijnen                 WZ&PC Purmerend        3:32.99 6900846    3:23.30           
          1:36.87  3:23.30
  5. Beau vd Jagt                  Alkemade               3:30.84 9702696    3:24.24           
          1:38.65  3:24.24
  6. Rikki Quandil                 De Dolfijn             3:25.59 9705626    3:27.73           
          1:39.80  3:27.73
  7. Desiree Veenstra              MSV- Zeemacht          3:35.40 9704886    3:29.44           
          1:41.67  3:29.44
  8. Madelon Brandhoff             ZV De Bron                  NT 9705764    3:32.85           
          1:43.81  3:32.85
  9. Lieke Alofs                   Daw                    3:29.67 9903232    3:34.22           
          1:42.18  3:34.22



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 17:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thom de Boer                  Daw                      23.95 9100181      23.89           
  2. Vincent Schram                Daw                      25.63 9402041      25.35           
  3. Sverre Oelen                  WZ&PC Purmerend          25.33 9002147      25.42           
  4. Jesse Meijer                  De Dolfijn               26.24 9403633      25.52           
  5. Remy Naporowski               WZ&PC Purmerend          25.85 9303065      25.81           
  6. Mart de Boer                  Daw                      26.10 9303589      25.87           
  7. Christiaan Zwaal              MSV- Zeemacht            25.85 9503881      26.27           
  8. Arjan Baron                   Daw                      26.26 9100067      26.73           
  9. Carlo Kemp                    WZ&PC Purmerend          26.56 9600467      26.90           
 10. Rowdy Spaltman                Daw                      26.64 9501747      26.96           
 11. Felix Geenen                  Daw                      27.51 9501085      27.10           
 12. Joey Stokx                    Daw                      26.20 9301251      27.11           
 13. Pepijn Jorink                 Daw                      27.73 9502575      27.72           
 14. Jan Peereboom                 Daw                      27.00 9501371      27.79           
 15. Jordie Buis                   De Zeeschuimers          28.19 9502901      28.02           
 16. Sanjay Jagroep                Daw                      28.41 9702635      29.27           
 17. Remy Zwemmer                  De Zeeschuimers          29.38 9505545      29.33           
 18. Joeri Jacobs                  De Columbiaan            30.18 9600049      29.54           
 19. Matthijs Fleumer              De Dolfijn               30.00 9603273      30.01           
 20. Maurits de Bruijn             Daw                      29.66 9700917      30.74           
 21. Simon Koopen                  WZ&PC Purmerend          31.95 9802127      31.77           
 22. Bonk Stout                    De Dolfijn               35.29 9902181      34.76           
 23. Rense Ruig                    WZ&PC Purmerend          37.02 9901627      35.40           
 24. Daniel Duarte Henriques BroekkDe Dolfijn               46.64 9903545      44.21           
 DIS Rico Roels                    Daw                      26.67 9403119                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
NG.Z Richard Kras                  De Zeeschuimers          24.37 9103407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
13-2-2011 - 17:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pascalle Spiekerman           WZ&PC Purmerend          27.06 9403030      27.20           
  2. Marjolein Maris               De Houtrib               29.36 9400210      28.27           
  3. Tania Jacobs                  De Columbiaan            27.97 9400864      28.40           
     Mirl de Boer                  Daw                      27.98 9700468      28.40           
  5. Tessa Mosch                   MSV- Zeemacht            27.34 9102172      28.43           
  6. Roxann Geenen                 Daw                      28.28 9601518      28.90           
  7. Evelien Jurriansen            MSV- Zeemacht            29.67 9207504      28.92           
  8. Maxine Alfonsi                Daw                      29.62 9502900      29.22           
  9. Sharona Mlcoch                Daw                      27.75 9406178      29.40           
 10. Marcha Kemp                   WZ&PC Purmerend          29.64 9504810      29.44           
 11. Anouk van de Sandt            MSV- Zeemacht            29.73 9604628      30.02           
 12. Daisy Koning                  De Zeeschuimers          29.99 9500314      30.62           
 13. Britt Gerritse                MSV- Zeemacht            30.84 9605514      30.79           
 14. Nienke van der zee            Daw                      30.30 9605430      30.96           
 15. Caitlin Smith                 De Zeeschuimers          30.74 9701100      31.02           
 16. Lola Holsboer                 De Zeeschuimers          30.17 9601554      31.20           
 17. Tess de Boer                  Daw                      30.64 9601516      31.40           
 18. Renee v.d. Brink              MSV- Zeemacht            31.34 9602732      32.07           
 19. Dieuwertje Jorink             Daw                      30.96 9302306      32.32           
 20. Lian Beenhakker               Alkemade                 33.38 9604102      32.56           
 21. Patty Kras                    De Zeeschuimers          34.67 9503112      32.74           
 22. Charlotte Jongebloet          De Zeeschuimers          33.73 9701102      33.82           
 23. Nika Marinus                  MSV- Zeemacht            34.84 9801212      34.40           
 24. Jasmijn Padt                  Daw                      35.02 9900156      34.91           
 25. Daisy Beetstra                De Zeeschuimers          35.74 9803374      36.14           
 26. Hannah van Westreenen         De Dolfijn               35.51 9904604      36.59           
 27. Ahlam El Amrani               De Dolfijn               38.85 9805498      39.03           
 28. Nikki Zandbergen              MSV- Zeemacht            40.10 9802776      39.09           
 29. Catannia Nortan               De Dolfijn               42.72 9904400      41.62           
 DIS Fenke Bosschert               Daw                      31.01 9704724                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren), AA
AFGE Sterre Sterenborg             De Dolfijn                  NT 9905346                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to WZ&PC Purmerend