Nr. 1. Dames, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 2. Heren, 200m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 4. Heren, 50m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 6. Heren, 50m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 8. Heren, 400m wisselslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 10. Heren, 50m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 12. Heren, 50m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 14. Heren, 200m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 16. Heren, 200m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Heren, 100m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Heren, 100m schoolslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Heren, 100m vlinderslag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Heren, 1500m vrije slag  alg. leeftijdsgroep


Limietwedstrijd AZ&PC
Amersfoort, 13-2-2011


Programmanr. 1
13-2-2011 - 14:00
Dames, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Amy de LangenDe Fuut2:13.1697020462:11.76
100m:1:07.25200m:2:11.76
2.Shireen PostAZ&PC2:09.3695032862:14.80
100m:1:04.72200m:2:14.80
3.Milou SchraverusAZ&PC2:11.7395038782:14.83
100 meter backup tijd
100m:1:06.07200m:2:14.83
4.Carina KleesWVZ2:10.9496026802:15.11
100m:1:05.49200m:2:15.11
5.Elise MatthysenBrabo2:12.91137/922:16.45
100m:1:07.25200m:2:16.45
6.Milou JulicherMNC Dordrecht2:08.4593013202:18.21
100m:1:07.05200m:2:18.21
7.Liza HummelDe Kempvis2:15.2295019102:18.74
100m:1:07.67200m:2:18.74
8.Sietske VeldkampZPC De Hof2:15.7695016282:19.06
100m:1:06.82200m:2:19.06
9.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi2:15.7893068242:19.07
100m:1:06.81200m:2:19.07
10.Magda ToetersOZ&PC2:17.4986035522:20.12
200 meter backup tijd
100m:1:09.18200m:2:20.12
11.Elles BeckerZC ZeistNT96006282:20.42
100m:1:07.46200m:2:20.42
12.Saranda HofstraDe Kikker2:14.0397005262:20.47
100m:1:09.40200m:2:20.47
13.Dimphy VissersArethusaNT95056362:21.95
100m:1:07.99200m:2:21.95
14.Elisabeth RivardWVZ2:14.7796002442:22.21
100m:1:09.73200m:2:22.21
15.Evy UlijnArethusa2:19.1496041002:22.41
100m:1:08.23200m:2:22.41
16.Lieke RemmitsOne Team Swimming2:21.2998018802:23.93
100m:1:09.73200m:2:23.93
17.Jill GrevenArethusa2:17.9297043982:24.60
100m:1:07.62200m:2:24.60
18.Debby BavelaarDe Zijl LGB2:20.6095024682:25.06
100m:1:09.32200m:2:25.06
19.Lisa PostmaDe Zijl LGB2:20.5497015882:25.85
100m:1:09.82200m:2:25.85
20.Eef HollanderZC Ooievaar (SG)2:21.4096020742:26.66
100m:1:11.54200m:2:26.66
21.Anne KooijmanDe Fuut2:18.2595032182:26.81
100m:1:10.09200m:2:26.81
22.Myrthe de JongRacing Club2:26.1498002442:27.44
100m:1:10.98200m:2:27.44
23.Kim VisserRacing Club2:22.0997025162:27.94
100m:1:09.98200m:2:27.94
24.Rebecca JagerNOVA2:25.2998004022:28.20
100m:1:12.96200m:2:28.20
25.Sanne NijholtArethusa2:24.6498033162:28.48
100m:1:09.89200m:2:28.48
26.Melissa BaarsAquarijn2:22.7499003762:29.68
100m:1:12.87200m:2:29.68
27.Marlies WilkensArethusaNT97022402:30.22
100m:1:11.28200m:2:30.22
28.Suzanne HospersDe Kikker2:25.4198018322:31.84
100m:1:14.82200m:2:31.84
29.Simone KransDe Kikker2:26.2299007562:33.42
200 meter backup tijd
100m:1:15.78200m:2:33.42
30.Kayleigh BrouwersGoSwim2:20.7796034722:34.03
200 meter backup tijd
100m:1:13.18200m:2:34.03
31.Sophie BrouwerAZ&PC2:37.0998021342:35.68
100m:1:16.68200m:2:35.68
32.Renee VanderheydenAZ&PC2:46.8199031302:38.16
100m:1:17.63200m:2:38.16
33.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:29.3999003582:38.43
100m:1:15.36200m:2:38.43
34.Chiara van WinsumAZ&PC2:44.7398003642:39.12
100m:1:17.46200m:2:39.12
35.Iona van der ToornRacing Club2:31.7099008842:41.00
100 en 200 meter backup tijd
100m:1:17.99200m:2:41.00
36.Eline HendriksAZ&PC2:52.6098027942:42.35
100m:1:18.67200m:2:42.35
37.Vera BosRacing Club2:28.2199008862:42.57
100m:1:16.70200m:2:42.57
38.Alyssa vd LansRacing Club2:41.2199016442:43.21
100m:1:18.28200m:2:43.21
39.Maaike PastAquapoldro2:40.6799015982:50.61
100m:1:22.05200m:2:50.61
40.Lisette TeunissenMNC Dordrecht3:25.4586048343:27.80
100 meter backup tijd
100m:1:40.36200m:3:27.80
AFGEMLouise van HoutenArethusa2:19.419703320
AFGEMSuzanne de VriesAZ&PC2:18.259500628
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn2:24.559903038


<< TOP >>
Programmanr. 2
13-2-2011 - 14:15
Heren, 200m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Joost ReijnsDe Dolfijn1:45.2687027251:51.64
100m:53.51200m:1:51.64
2.Stefan de DieDe Dolfijn1:45.7186039051:51.88
100m:54.38200m:1:51.88
3.Bas van VelthovenDe Dolfijn1:46.6585026951:53.55
100m:54.97200m:1:53.55
4.Victor PootMNC Dordrecht1:56.4292036512:01.68
100m:58.98200m:2:01.68
5.Hans Peter HartogDAW1:58.6691008592:02.99
100m:1:00.48200m:2:02.99
6.Michael van DamZV Haerlem2:01.1994015012:06.57
100m:1:01.09200m:2:06.57
7.Joeri ScheidtVZC  E&P1:58.6991020112:07.13
100m:1:01.62200m:2:07.13
8.Richard HuiskenZPC De Hof1:59.0485011412:08.43
100m:1:01.31200m:2:08.43
9.Daan RoordinkDe Fuut2:10.8095039792:08.50
100m:1:03.42200m:2:08.50
10.Philippe RivardWVZ1:55.0793012092:08.72
100m:1:02.27200m:2:08.72
11.Jorden TheijinkZPC De Hof2:03.7094003232:09.31
100m:1:02.05200m:2:09.31
12.Huub van HouwelingenAZ&PC2:04.7394060192:09.84
100m:1:02.48200m:2:09.84
13.Andy OnderstalDe Dolfijn2:06.9695014792:10.66
100m:1:02.82200m:2:10.66
14.Jorgos SkotadisRacing Club2:05.4798033172:11.04
100m:1:03.10200m:2:11.04
15.Sven DoggerDe Zwoer2:08.4796006172:11.81
100m:1:02.37200m:2:11.81
16.Thomas MeijerAquapoldro2:05.6794023212:11.99
100m:1:05.14200m:2:11.99
17.Maurice van der PloegDe Kikker2:07.9097003052:13.48
100 meter backup tijd
100m:1:04.82200m:2:13.48
18.Valentijn StolkDe Fuut2:14.2696015632:13.72
100m:1:04.83200m:2:13.72
19.Krijn de KievitRacing Club2:13.3297002772:15.05
200 meter backup tijd
100m:1:04.95200m:2:15.05
20.Jeroen StaakmanAquapoldro2:04.8994049892:15.16
100 meter backup tijd
100m:1:05.13200m:2:15.16
21.Jordi van der WeelDe Kempvis2:14.4596003592:17.22
100m:1:07.82200m:2:17.22
22.Martijn KornetGoSwim2:20.1097002312:18.53
100m:1:07.08200m:2:18.53
23.Koen LemsDe Kikker2:12.8696037092:20.06
100m:1:07.06200m:2:20.06
24.Rodney den UijlArethusa2:21.3696028612:24.39
100 meter tijd backup tijd
100m:1:07.15200m:2:24.39
25.Brian vd BovenkampVZC  E&P2:17.2297012232:24.84
100m:1:09.66200m:2:24.84
26.Robin van GrolDe Kikker2:24.8098001292:29.47
100m:1:12.50200m:2:29.47
27.Arjan RoozeDe Fuut2:38.6098025532:33.03
100m:1:12.94200m:2:33.03
28.Ruben NapVZC  E&PNT98002132:33.09
100m:1:14.14200m:2:33.09
29.Lennart KruizingaAZ&PC2:29.3097026332:33.86
100m:1:14.40200m:2:33.86
30.Martijn WissinkZPC De HofNT97011472:34.29
100m:1:12.67200m:2:34.29
31.Rens HoofsRacing Club2:29.0898001612:36.62
100m:1:15.93200m:2:36.62
32.Ivar van StraatenWVZ2:38.4198001072:38.50
100m:1:17.45200m:2:38.50
AFGEMDimitris MainasRacing Club2:33.069803045
AFGEMElliot FalcesDES2:26.559802713


<< TOP >>
Programmanr. 3
13-2-2011 - 14:30
Dames, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maartje de WitWVZ26.25950236227.74
2.Elinore de JongDe Otters Het Gooi25.46890207228.20
3.Mette BijemanAquarijn28.42950628228.60
4.Lynn DybionaAZ&PC27.41950178628.83
5.Nicole BennisRacing Club28.48960047029.11
6.Denise SchulpenAquarijn28.23970015829.34
7.Shireen PostAZ&PC29.13950328629.50
8.Elles BeckerZC Zeist30.00960062829.89
9.Romy van SlagmaatGoSwim29.29940369830.12
10.Laura AdvocaatMNC Dordrecht29.57950298830.30
11.Dèlenn van OostromGoSwim29.80960005630.31
12.Daphne LankhorstRacing Club29.29940576230.42
13.Amber ReijmRacing Club29.00940543430.47
14.Krista KostwinderDe Kempvis29.11940105830.50
15.Lianne MolkenboerEZC29.37960203430.68
16.Karla WestenbergEZC29.79960173830.82
17.Marlies WilkensArethusa29.77970224030.87
18.Amber HuiskampZVV29.88940167830.88
19.Esther KuhlmanAquapoldro29.92960167831.00
20.Janneke ten BrinkeZPC De Hof29.33960133431.04
21.Anouk RekersEZC30.21970341631.11
22.Manon BroezeAZ&PC29.76970346831.13
23.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht30.14950055431.26
24.Esmee In der MaurOne Team Swimming30.20960191231.30
25.Laura van der NeutZPC De Hof30.23970032631.36
26.Jessica van de GeerAquarijn31.46960533831.57
27.Shannon MommersteegAquarijn29.80970239831.66
28.Yancey BoumanZoetermeer33.22980192431.71
29.Melissa WeberDe Zijl LGB31.04970531631.75
30.Marsha HiddingDe Kikker31.27940261232.19
31.Chiara van WinsumAZ&PC32.60980036432.48
32.Jasmin LotfolahianAZ&PC31.22970314832.75
33.Sabrina VosselmanZVV32.31980236032.85
34.Suzanne KahDe Plons33.11980331233.00
35.Riemke BosmaAZ&PC32.15990220233.03
36.Michelle van VelzenDe Zijl LGB33.70970229433.12
37.Esmee MorelAZ&PC33.26980235633.63
38.Anouk van DamZV Haerlem32.25980003233.86
39.Jody LoomanZVV31.32970138834.62
40.Kimberley HemmelderAquarijn35.75970487234.65
41.Romy PanstersZC Valkenburg34.80960590036.21
Backup tijd
AFGEMElmi RoelofsenZVV27.659008198
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi30.538904388


<< TOP >>
Programmanr. 4
13-2-2011 - 14:40
Heren, 50m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf AchterbergDWK24.88900001125.58
2.Eduard BremmerDe Columbiaan26.14920014525.68
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC25.67930111126.42
4.Emiel HuiskenZPC De Hof25.45850113926.51
5.Jasper de BoerZPC De Hof26.56930005127.23
6.Rikus de LangeAZ&PC26.29940126127.29
7.Mitchell van WinsumAZ&PC25.80950061927.53
8.Fabian VersteegDe Duinkikkers27.15860328127.65
9.Simon StoutenDe Zijl LGB26.23940094327.73
10.Maurice DeelenAZ&PC26.20710140727.88
11.Bart UittenhoutDe Zijl LGB28.61950244728.06
Stijn TemmenZVV26.16950407928.06
13.Bas AmbergenDe Duinkikkers27.03930268128.33
14.Bjorn GrootDe Zijl LGB27.88930072128.76
15.Niels ThomassenZVV28.02950029328.99
16.Thijs BerendsDe Plons30.68970412729.18
17.Brian vd BovenkampVZC  E&P28.27970122329.27
18.Damian MartensHet Y27.80970109529.31
19.Tristan WiegmannZPC De Hof29.96960005529.51
20.Jeffrey RoestDe Duinkikkers30.51970340129.66
21.Jeroen van der BeekZVV29.23970027129.67
22.Owen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC28.07910148729.88
23.Mike van de BovenkampVZC  E&P29.20970335130.04
24.Dwight van SchoorlDe Dolfijn29.41960032730.12
25.Lennart KruizingaAZ&PC29.59970263330.27
26.Patrick WyrdemanZC Ooievaar (SG)29.36970247530.32
27.Djamal van der HoevenAZ&PC29.81980012730.52
28.Jordy v. OelZC Ooievaar (SG)28.58980200330.54
29.Beeke BeeksmaDe Kikker29.43980153730.65
30.Jelmer LankhorstRacing Club30.06980035330.93
31.Martijn TamisRacing Club29.76970140731.15
32.Jesse ThomassenZVV30.69970027331.42
33.Loris MisicVZC  E&P30.89960210131.46
34.Tim de ZoeteDe Duinkikkers30.86970187531.50
35.Leroy van OoijikVZC  E&P30.76980036131.56
36.Anis el BachaouiDe Dolfijn32.89970209332.02
37.Jeffrey TitoGoSwim30.62940387532.12
38.Joshua VerkuilAquarijn33.59970085932.37
39.Rick PaardekooperVZC  E&P34.38970132134.00
40.Rolan BennisRacing Club36.26980015936.59
Backup tijd
DISKees van den DoelRacing Club25.559401677
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISAlbert van NeeDe Dolfijn30.989602627
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
NG.ZAAndré van KleefAZ&PC30.649602195
AFGEMYegor RidleyZVV29.419802957
AFGEMTjerk van der KieftEZC24.299001529
AFGEMKars VeldkampZPC De Hof29.149700747


<< TOP >>
Programmanr. 5
13-2-2011 - 14:45
Dames, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Sabine LinaHoogenboom Tours BZ&PC33.84890268034.11
2.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming34.50890473634.85
3.Lynn DybionaAZ&PC33.20950178635.76
4.Marloes de BoerZPC De Hof36.29950051436.78
5.Eline HendriksAZ&PC39.87980279438.52
6.Xanne KamerbeekEZC38.02980281438.62
7.Carla ten KateHet Y39.78960083239.37
8.Valérie WelkzijnGoSwim37.80950568240.19
9.May-Britt KranenbergZPC De Hof40.42970010842.50


<< TOP >>
Programmanr. 6
13-2-2011 - 14:50
Heren, 50m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Daniël BuijsAZ&PC30.44960018331.06
2.Jacco DoestDWK31.64940071132.13
3.Twan BootAZ&PC30.64960120132.33
4.Sven van ZantenDe Duinkikkers31.89900340532.69
5.Tim DoumaDe Zwoer32.24950240133.17
6.Cars WiegmannZPC De Hof33.60940102534.18
7.Jordan KraaijenhofAZ&PC34.47930111135.44
8.Wietse WaningeNunspeet39.76980002337.82


<< TOP >>
Programmanr. 7
13-2-2011 - 14:50
Dames, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Noortje van den BoomEiffel5:10.2494005745:21.49
100m:1:13.02400m:5:21.49
2.Madelon van DamEiffel5:30.0696016245:35.26
100m:1:13.86400m:5:35.26
3.Maud HoofsRacing Club5:18.1595012065:35.65
100m:1:15.15400m:5:35.65
4.Linda KampermanAquarijn5:29.4696012385:36.87
400 meter backup tijd
100m:1:12.96400m:5:36.87
5.Jasmin LotfolahianAZ&PC6:07.8497031486:26.34
100m:1:25.74400m:6:26.34
AFGEMEsmée BosDWK4:50.949600662


<< TOP >>
Programmanr. 8
13-2-2011 - 14:55
Heren, 400m wisselslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ico BroekhuizenDWK4:52.7093000695:07.96
100m:1:10.84400m:5:07.96
2.Jorgos SkotadisRacing Club5:00.2298033175:12.90
100m:1:11.18400m:5:12.90
3.Egbert StolkDe Kempvis4:55.6776008895:16.49
100m:1:08.38400m:5:16.49
4.Oliver BracheDe Dolfijn5:11.5596053175:19.04
100  meter backup tijd
100m:1:09.26400m:5:19.04
5.Nick van der KrogtDe Zijl LGB5:14.7095013135:28.39
100m:1:13.48400m:5:28.39
6.Stefan van den BergDe Dolfijn5:46.3096026835:47.96
100m:1:21.57400m:5:47.96
7.Toby van WijngaardenRacing Club5:44.3097005916:01.42
100m:1:25.10400m:6:01.42
8.Timos SkotadisRacing ClubNT98046156:15.01
100m:1:28.62400m:6:15.01


<< TOP >>
Programmanr. 9
13-2-2011 - 15:05
Dames, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Floor RüwenDe Plons36.50940274636.30
2.Debby BavelaarDe Zijl LGB36.60950246838.07
3.Lisanne vd LelijOne Team Swimming37.40960066638.47
4.Milou ten HeggelerZPC De Hof35.35930030638.61
5.Mea FerreiraZC Ooievaar (SG)36.01890119438.72
6.Anne van HoornOne Team Swimming37.40960066438.83
7.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht39.11950334238.93
8.Amber ReijmRacing ClubNT940543439.82
9.Lesley HarlaarMNC Dordrecht37.41960165039.92
10.Maud ten HeggelerZPC De Hof38.47950023639.93
11.Manon BroezeAZ&PC37.81970346840.46
12.Jessica van de GeerAquarijn41.30960533841.21
13.Lynn DybionaAZ&PC42.13950178643.57
14.Carla ten KateHet Y41.60960083243.91
15.Lisa LeusinkZPC De Hof43.51970006444.42
16.Kirsten OpmeerNunspeet43.23980001444.78
17.May-Britt KranenbergZPC De Hof42.64970010844.95
18.Xanne KamerbeekEZC46.07980281445.07
19.Esmee MorelAZ&PC43.54980235645.63
20.Janneke ten BrinkeZPC De Hof43.23960133445.79
21.Riemke BosmaAZ&PC48.86990220250.10


<< TOP >>
Programmanr. 10
13-2-2011 - 15:10
Heren, 50m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Jordan KraaijenhofAZ&PC30.40930111133.08
2.Romero HennepDe Kempvis31.86930492934.29
3.Brian MorssinkhofZPC De Hof32.70850179734.83
4.Tim ten KateHet Y34.97930024934.96
5.Maurice DeelenAZ&PC33.24710140735.17
6.Djamal van der HoevenAZ&PC38.00980012739.14
7.Jeffrey TitoGoSwim40.82940387542.15
NG.ZAAndré van KleefAZ&PC34.719602195
AFGEMTim van de BergDe Kempvis32.198500157


<< TOP >>
Programmanr. 11
13-2-2011 - 15:10
Dames, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke RemmitsOne Team Swimming28.14960369228.85
2.Elinore de JongDe Otters Het Gooi26.96890207228.97
3.Rachelle VisserAZ&PC28.82950010629.56
4.Lianne MolkenboerEZC29.73960203430.97
5.Laura MoolenaarAZ&PC30.26960065631.67
6.Milou SchraverusAZ&PC31.52950387832.24
7.Sedona de KeijzerAZ&PC35.15960316432.44
8.Romy van SlagmaatGoSwim31.50940369832.66
9.Shireen PostAZ&PC31.28950328632.79
10.Shannon MommersteegAquarijn30.04970239832.81
11.Mette BijemanAquarijn32.40950628232.87
12.Anouk RekersEZC32.55970341632.91
13.Ilse van den WijngaardOne Team Swimming34.37890473633.52
14.Sabrina VosselmanZVV33.85980236034.00
15.Lynn DybionaAZ&PC31.43950178634.18
16.Kayleigh BrouwersGoSwim32.94960347234.74
17.Melissa WeberDe Zijl LGB35.72970531635.61
18.Marloes de BoerZPC De Hof40.56950051435.75
19.Melissa BaarsAquarijn34.53990037636.21
20.Sophie BrouwerAZ&PC35.48980213436.28
21.Esmee In der MaurOne Team Swimming36.67960191236.70
22.Amber HuiskampZVV35.46940167837.08
23.Loraine SeligerEZC34.89950369637.13
24.Jody LoomanZVV35.10970138837.14
25.Michelle van VelzenDe Zijl LGB38.04970229440.88
AFGEMElmi RoelofsenZVV31.729008198
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi31.708904388


<< TOP >>
Programmanr. 12
13-2-2011 - 15:15
Heren, 50m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht27.15920166127.83
2.Andy OnderstalDe Dolfijn27.74950147928.08
3.Jorden TheijinkZPC De Hof27.76940032328.53
4.Daniël BuijsAZ&PC29.06960018328.99
5.Jordan KraaijenhofAZ&PC28.43930111129.11
6.Roy VisserDe Otters Het Gooi27.44910242329.15
7.Twan BootAZ&PC29.14960120129.28
8.Kees van den DoelRacing Club28.24940167729.50
9.Stijn TemmenZVV29.45950407930.09
10.Jasper de BoerZPC De Hof29.95930005130.16
11.Simon StoutenDe Zijl LGB28.90940094330.51
12.Sven van ZantenDe Duinkikkers30.55900340531.03
13.Jeroen van der BeekZVV32.39970027131.88
14.Pieter PickhardtZPC De Hof29.86830165731.98
15.Auke KoopsDe Zwoer34.15950245532.08
16.Alessio van TeijlingenDe Zijl LGB32.32950389732.33
17.Owen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC30.55910148732.47
18.Niels ThomassenZVV31.93950029332.56
19.Bart UittenhoutDe Zijl LGB34.86950244734.37
Backup tijd
20.Djamal van der HoevenAZ&PC34.31980012734.68
21.Beeke BeeksmaDe Kikker33.82980153734.86
22.Dwight van SchoorlDe Dolfijn35.48960032735.34
23.Leroy van OoijikVZC  E&P37.89980036135.61
24.Anis el BachaouiDe Dolfijn37.17970209336.12
25.Ruben NapVZC  E&P35.63980021337.18
26.Jos van HerkVZC  E&P36.81980303737.22
27.Loris MisicVZC  E&P37.23960210137.38
28.Jesse ThomassenZVV35.67970027338.75
29.Rick PaardekooperVZC  E&P39.08970132140.53
30.Rolan BennisRacing Club44.24980015943.56
Backup tijd
AFGEMWesley KeurDe Zijl LGB31.719405489
AFGEMYegor RidleyZVV33.029802957


<< TOP >>
Programmanr. 13
13-2-2011 - 15:25
Dames, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elisabeth RivardWVZ2:24.5596002442:30.15
100m:1:15.07200m:2:30.15
2.Nicole BennisRacing Club2:29.1296004702:30.16
100m:1:13.51200m:2:30.16
3.Karla WestenbergEZC2:33.1596017382:36.10
100m:1:15.78200m:2:36.10
4.Sietske VeldkampZPC De Hof2:29.7095016282:38.63
200 meter backup tijd
100m:1:17.99200m:2:38.63
5.Eef HollanderZC Ooievaar (SG)2:35.9696020742:41.93
100m:1:19.32200m:2:41.93
6.Lisa PostmaDe Zijl LGB2:37.2297015882:42.84
100m:1:19.83200m:2:42.84
7.Esther KuhlmanAquapoldro2:31.7196016782:43.32
200 meter backup tijd
100m:1:18.92200m:2:43.32
8.Kim VisserRacing Club2:33.0597025162:47.81
100m:1:20.42200m:2:47.81
9.Sterre MooiweerZPC De Hof2:50.3698002362:50.63
100m:1:25.30200m:2:50.63
10.Anouk van DamZV Haerlem2:47.8698000322:51.22
100 meter backup tijd
100m:1:24.94200m:2:51.22
11.Blanca de LouwAquapoldro2:50.4598012682:53.19
100m:1:24.88200m:2:53.19
12.Myrthe de JongRacing Club2:45.4398002442:53.51
100m:1:24.98200m:2:53.51
13.Iona van der ToornRacing Club2:55.9099008842:54.68
100m:1:27.28200m:2:54.68
14.Simone KransDe Kikker2:49.6599007562:57.64
200 meter backup tijd
100m:1:27.46200m:2:57.64
15.Eline HendriksAZ&PC2:58.1598027943:01.09
100 meter backup tijd
100m:1:27.60200m:3:01.09
DISLiza HummelDe Kempvis2:29.4895019102:39.54
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
100m:1:17.56200m:2:39.54


<< TOP >>
Programmanr. 14
13-2-2011 - 15:30
Heren, 200m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Victor PootMNC Dordrecht2:10.3292036512:18.29
100m:1:08.19200m:2:18.29
2.Maurice van der PloegDe Kikker2:24.5397003052:26.61
100m:1:11.81200m:2:26.61
3.Robbin SchuchmannAquapoldro2:17.2693068332:27.51
100m:1:11.13200m:2:27.51
4.Rikus de LangeAZ&PC2:16.3294012612:28.04
100m:1:11.78200m:2:28.04
5.Krijn de KievitRacing Club2:28.3397002772:33.00
100m:1:15.40200m:2:33.00
6.Josha van den ElzenAquapoldro2:27.6096024232:33.74
100m:1:15.65200m:2:33.74
7.Rodney den UijlArethusa2:28.7296028612:34.48
100m:1:14.45200m:2:34.48
8.Twan BootAZ&PC2:26.3496012012:34.81
100m:1:16.63200m:2:34.81
9.Tim DoumaDe Zwoer2:34.6495024012:37.01
100m:1:16.74200m:2:37.01
10.Jordy v. OelZC Ooievaar (SG)2:33.7598020032:42.82
100m:1:19.53200m:2:42.82
11.Bjorn GrootDe Zijl LGB2:34.3693007212:43.87
100m:1:19.66200m:2:43.87
12.Robin van GrolDe Kikker2:41.0798001292:46.78
200 meter backup tijd
100m:1:22.46200m:2:46.78
13.Wietse WaningeNunspeet2:52.6398000232:52.23
100m:1:24.74200m:2:52.23
14.Rens HoofsRacing Club2:47.5798001612:57.08
100m:1:27.15200m:2:57.08
DISMartijn WissinkZPC De Hof2:51.709701147
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
AFGEMDimitris MainasRacing Club2:44.719803045


<< TOP >>
Programmanr. 15
13-2-2011 - 15:35
Dames, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Elise MatthysenBrabo2:32.28137/922:44.19
100m:1:20.92200m:2:44.19
2.Anouk ElzermanDe Dolfijn2:34.9290059142:47.21
100m:1:20.82200m:2:47.21
3.Rachelle VisserAZ&PC2:42.9095001062:54.70
100m:1:24.52200m:2:54.70
4.Sedona de KeijzerAZ&PC2:59.7896031642:55.76
100m:1:24.22200m:2:55.76
5.Carina KleesWVZ2:46.0796026802:57.10
100m:1:24.67200m:2:57.10
6.Nina FerreiraZC Ooievaar (SG)2:49.8589011962:59.20
100m:1:25.44200m:2:59.20
7.Rafaëlla van NeeDe Dolfijn2:52.4999003583:05.74
100m:1:28.87200m:3:05.74
8.Anne van HoornOne Team Swimming2:55.3696006643:06.18
100m:1:28.47200m:3:06.18
9.Valérie WelkzijnGoSwim3:07.4095056823:15.24
100m:1:35.27200m:3:15.24
10.Laura van der NeutZPC De Hof3:12.5897003263:18.12
100m:1:35.90200m:3:18.12
11.Lisa LeusinkZPC De Hof3:22.8097000643:21.11
100m:1:38.14200m:3:21.11
12.Vera BosRacing Club3:14.9599008863:23.59
100m:1:37.68200m:3:23.59
13.Coqo HendriksDe Kikker3:11.7898001803:24.65
100m:1:37.88200m:3:24.65
14.Alyssa vd LansRacing Club3:26.0299016443:32.94
100m:1:44.90200m:3:32.94
DISSabrin el BachaDe Dolfijn3:05.2199005483:15.66
SJ - Na start- en/of keerpunt een verkeerde arm- en/of beenslag gemaakt.
100m:1:34.09200m:3:15.66
AFGEMSuzanne de VriesAZ&PC2:44.469500628


<< TOP >>
Programmanr. 16
13-2-2011 - 15:45
Heren, 200m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Thomas MeijerAquapoldro2:33.6794023212:43.14
100m:1:19.88200m:2:43.14
2.Stefan van den BergDe Dolfijn2:41.4796026832:55.34
100m:1:24.90200m:2:55.34
3.Toby van WijngaardenRacing Club2:54.6997005913:06.70
100m:1:30.31200m:3:06.70
4.Martijn TamisRacing Club3:05.2397014073:10.48
100m:1:33.65200m:3:10.48
5.Jelmer LankhorstRacing Club3:22.1198003533:10.53
100m:1:32.33200m:3:10.53
6.Ivar van StraatenWVZ3:13.4398001073:15.61
100m:1:36.19200m:3:15.61
7.Tristan WiegmannZPC De HofNT96000553:18.00
100m:1:35.47200m:3:18.00
DISTim ten KateHet Y2:44.6493002492:54.31
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
100m:1:21.50200m:2:54.31
AFGEMElliot FalcesDES3:00.479802713


<< TOP >>
Programmanr. 17
13-2-2011 - 15:50
Dames, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Maartje de WitWVZ57.16950236259.72
2.Amy de LangenDe Fuut1:00.80970204659.85
3.Elinore de JongDe Otters Het Gooi58.0489020721:01.01
4.Aranka SchoutenDe Fuut1:04.6095037421:03.37
5.Demelsa KreugerDe Fuut1:01.8095057461:03.44
6.Maud HoofsRacing Club1:01.1595012061:03.91
7.Mette BijemanAquarijn1:01.7995062821:04.03
8.Lieke RemmitsOne Team Swimming1:02.2098018801:04.29
9.Sabine LinaHoogenboom Tours BZ&PC1:02.4589026801:04.58
10.Floor RüwenDe Plons1:02.6594027461:04.62
11.Amber ReijmRacing Club1:04.5694054341:05.19
12.Dimphy VissersArethusa1:03.8295056361:05.57
13.Saranda HofstraDe Kikker1:00.8597005261:05.98
14.Nina FerreiraZC Ooievaar (SG)NT89011961:06.08
15.Ilse van den WijngaardOne Team SwimmingNT89047361:06.16
16.Krista KostwinderDe Kempvis1:04.9994010581:06.43
17.Anne KooijmanDe Fuut1:03.7795032181:06.72
18.Laura AdvocaatMNC Dordrecht1:04.3195029881:06.81
19.Jill GrevenArethusa1:03.7297043981:06.98
20.Martine KuijlaarsMNC Dordrecht1:04.7395005541:07.12
21.Lotte StoiberDe Fuut1:11.8998036581:07.39
22.Sanne NijholtArethusa1:06.2198033161:07.77
23.Birgit AdriaansenMNC Dordrecht1:04.8995033421:07.78
24.Esther KuhlmanAquapoldro1:03.8696016781:07.94
25.Marlies WilkensArethusa1:04.8697022401:08.46
26.Amber HuiskampZVV1:05.2294016781:09.10
27.Melissa WeberDe Zijl LGB1:06.6297053161:09.11
28.Daphne LankhorstRacing Club1:05.1794057621:09.56
29.Esmee In der MaurOne Team Swimming1:04.7596019121:09.64
30.Renee VanderheydenAZ&PC1:09.2499031301:09.70
31.Janneke ten BrinkeZPC De Hof1:04.8996013341:09.71
Yancey BoumanZoetermeer1:07.7898019241:09.71
33.Manon BroezeAZ&PC1:05.3697034681:09.89
34.Shannon MommersteegAquarijn1:03.9397023981:10.13
35.Sophie BrouwerAZ&PC1:10.5998021341:10.79
36.Chiara van WinsumAZ&PC1:10.7598003641:13.13
37.Suzanne KahDe Plons1:12.1598033121:16.29
38.Romy PanstersZC Valkenburg1:13.9296059001:17.65
39.Esmee MorelAZ&PC1:13.4598023561:17.84
AFGEMElmi RoelofsenZVV1:01.589008198
AFGEMLouise van HoutenArethusa1:04.269703320
AFGEMTamara MaassenAquapoldro1:09.249801270


<< TOP >>
Programmanr. 18
13-2-2011 - 16:00
Heren, 100m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Olaf AchterbergDWK53.23900001156.08
Backup tijd
2.Eduard BremmerDe Columbiaan56.69920014556.17
3.Hans Peter HartogDAW55.78910085956.94
4.Joeri ScheidtVZC  E&P54.48910201156.96
5.Emiel HuiskenZPC De Hof54.44850113958.01
Roy VisserDe Otters Het Gooi55.59910242358.01
7.Michael van DamZV Haerlem54.63940150158.20
8.Valentijn StolkDe Fuut59.67960156358.23
9.Richard HuiskenZPC De Hof55.57850114158.41
10.Daan RoordinkDe Fuut59.25950397958.59
11.Huub van HouwelingenAZ&PC56.24940601959.15
12.Mitchell van WinsumAZ&PC58.30950061959.53
13.Tim NiekusDWK56.7691037091:00.14
14.Kees van den DoelRacing Club58.5594016771:00.31
15.Maurice DeelenAZ&PC57.3971014071:02.07
16.Sven DoggerDe Zwoer59.1996006171:02.53
17.Niels ThomassenZVV59.9595002931:02.98
18.Cars WiegmannZPC De Hof1:03.4194010251:03.13
19.Bart UittenhoutDe Zijl LGB59.8695024471:03.15
20.Alessio van TeijlingenDe Zijl LGB1:02.2395038971:05.01
Backup tijd
21.Koen LemsDe Kikker1:01.3496037091:05.15
22.Brian vd BovenkampVZC  E&P1:02.8197012231:05.29
23.Mike van de BovenkampVZC  E&P1:05.2497033511:05.69
24.Patrick WyrdemanZC Ooievaar (SG)1:10.6197024751:06.19
25.Jordy v. OelZC Ooievaar (SG)1:02.0798020031:06.29
26.Damian MartensHet Y1:01.4997010951:06.67
27.Dwight van SchoorlDe Dolfijn1:04.0396003271:06.82
28.Lennart KruizingaAZ&PC1:06.5397026331:07.35
29.Jeffrey RoestDe Duinkikkers1:11.1897034011:07.71
30.Ruben NapVZC  E&P1:08.6998002131:09.58
31.Arjan RoozeDe Fuut1:08.8198025531:09.59
32.Emiel SlobOne Team Swimming1:06.6596051771:10.03
33.Jesse ThomassenZVV1:08.0297002731:10.14
34.Leroy van OoijikVZC  E&P1:10.7698003611:10.76
35.Jos van HerkVZC  E&P1:12.5498030371:15.97
36.Rolan BennisRacing Club1:16.9398001591:21.92
Backup tijd
DISAuke KoopsDe Zwoer58.969502455
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
DISBeeke BeeksmaDe Kikker1:05.469801537
AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
AFGEMTjerk van der KieftEZC53.639001529
AFGEMWesley KeurDe Zijl LGB1:00.449405489


<< TOP >>
Programmanr. 19
13-2-2011 - 16:10
Dames, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Denise SchulpenAquarijn1:07.3797001581:10.14
2.Marlou van der KulkDe Otters Het Gooi1:08.4093068241:11.80
3.Evy UlijnArethusa1:10.2596041001:13.17
4.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:12.4096006661:14.27
5.Milou SchraverusAZ&PC1:12.4995038781:15.63
Backup tijd
6.Anouk van DamZV Haerlem1:14.9098000321:21.70
7.Suzanne HospersDe Kikker1:18.7398018321:22.47
8.Michelle van VelzenDe Zijl LGB1:20.4297022941:25.31
9.Sanne DitzelAquapoldro1:22.9899010921:25.79
10.Sabrin el BachaDe Dolfijn1:25.6999005481:26.45
11.Maaike PastAquapoldro1:21.2799015981:26.69
12.Riemke BosmaAZ&PC1:24.7199022021:26.82
13.Esmee MorelAZ&PC1:24.1598023561:29.70
14.Lisette TeunissenMNC Dordrecht1:50.3786048341:47.25
AFGEMMaureen VisserDe Otters Het Gooi1:17.468904388


<< TOP >>
Programmanr. 20
13-2-2011 - 16:15
Heren, 100m rugslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Alwin HillebrinkMNC Dordrecht1:01.9792016611:04.05
2.Rikus de LangeAZ&PC1:02.3694012611:06.51
3.Robbin SchuchmannAquapoldro1:04.0393068331:09.96
4.Jasper de BoerZPC De Hof1:06.0293000511:10.27
5.Martijn KornetGoSwim1:15.6097002311:17.14
6.Thijs BerendsDe Plons1:15.6697041271:17.35
7.Albert van NeeDe Dolfijn1:14.8696026271:19.19
8.Jos van HerkVZC  E&P1:22.8898030371:28.33


<< TOP >>
Programmanr. 21
13-2-2011 - 16:15
Dames, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Nicole BennisRacing Club1:13.7196004701:21.37
2.Magda ToetersOZ&PC1:21.6586035521:23.45
3.Milou ten HeggelerZPC De Hof1:16.1493003061:24.83
4.Mea FerreiraZC Ooievaar (SG)1:18.6589011941:25.00
5.Nina FerreiraZC Ooievaar (SG)1:19.7089011961:25.18
6.Blanca de LouwAquapoldro1:23.8398012681:26.35
7.Anne van HoornOne Team Swimming1:22.2096006641:26.39
8.Lesley HarlaarMNC Dordrecht1:20.5496016501:26.48
9.Debby BavelaarDe Zijl LGB1:19.8995024681:26.87
10.Maud ten HeggelerZPC De Hof1:24.7495002361:27.33
11.Sabine LinaHoogenboom Tours BZ&PCNT89026801:28.28
12.Rebecca JagerNOVA1:23.4198004021:28.85
13.Sterre MooiweerZPC De Hof1:31.8798002361:36.03
14.Yancey BoumanZoetermeer1:32.0298019241:36.22
15.Melissa BaarsAquarijn1:34.3899003761:38.41
16.Kirsten OpmeerNunspeet1:32.3998000141:40.28
AFGEMSuzanne de VriesAZ&PC1:16.639500628


<< TOP >>
Programmanr. 22
13-2-2011 - 16:20
Heren, 100m schoolslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Ico BroekhuizenDWK1:09.0093000691:16.88
2.Brian MorssinkhofZPC De Hof1:09.6185017971:16.97
3.Maurice DeelenAZ&PC1:13.0971014071:18.31
4.Pieter PickhardtZPC De Hof1:11.8083016571:18.71
5.Romero HennepDe Kempvis1:09.1593049291:20.87
6.Twan BootAZ&PC1:16.4696012011:21.51
7.Nick van der KrogtDe Zijl LGB1:14.9995013131:22.30
8.Sven DoggerDe Zwoer1:17.6496006171:22.81
9.Wietse WaningeNunspeet1:23.9098000231:24.27
10.Bjorn GrootDe Zijl LGB1:19.5793007211:25.16
11.Emiel SlobOne Team Swimming1:22.5496051771:25.59
12.Toby van WijngaardenRacing Club1:20.9697005911:26.20
13.Owen LouwesHoogenboom Tours BZ&PC1:21.5391014871:27.90
14.Tristan WiegmannZPC De Hof1:29.2696000551:31.53
NG.ZAAndré van KleefAZ&PC1:14.539602195
AFGEMTim van de BergDe Kempvis1:08.848500157


<< TOP >>
Programmanr. 23
13-2-2011 - 16:25
Dames, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Femke RemmitsOne Team Swimming1:03.7596036921:06.61
2.Rachelle VisserAZ&PC1:03.9595001061:07.66
3.Milou JulicherMNC Dordrecht1:03.4393013201:08.38
4.Lianne MolkenboerEZC1:07.1396020341:10.72
5.Madelon van DamEiffel1:08.7596016241:10.73
6.Noortje van den BoomEiffel1:09.5794005741:11.07
7.Saranda HofstraDe Kikker1:09.0797005261:12.89
8.Linda KampermanAquarijn1:11.7796012381:13.91
9.Anouk van der VliesZoetermeer1:11.0196032261:14.00
10.Elles BeckerZC Zeist1:12.9696006281:14.18
11.Anouk RekersEZC1:15.6597034161:15.11
12.Lisanne vd LelijOne Team Swimming1:11.9296006661:15.91
13.Mea FerreiraZC Ooievaar (SG)1:11.4589011941:16.65
14.Xanne KamerbeekEZC1:15.9098028141:16.89
15.Sabrina VosselmanZVV1:15.2098023601:18.61
16.Eef HollanderZC Ooievaar (SG)1:16.7596020741:19.55
17.Jasmin LotfolahianAZ&PC1:19.9097031481:21.01
18.Vera BosRacing Club1:19.9699008861:21.48
19.Iona van der ToornRacing Club1:25.7299008841:24.92
20.Sophie BrouwerAZ&PC1:22.7098021341:25.02
21.Myrthe de JongRacing Club1:18.2198002441:25.93
Backup tijd
22.Renee VanderheydenAZ&PC1:27.5599031301:31.21
AFGEMNaomi VisserDe Dolfijn1:16.319903038
AFGEMTamara MaassenAquapoldro1:21.649801270


<< TOP >>
Programmanr. 24
13-2-2011 - 16:30
Heren, 100m vlinderslagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eduard BremmerDe Columbiaan58.6992001451:03.41
2.Philippe RivardWVZ58.2193012091:04.09
3.Michael van DamZV Haerlem1:00.0694015011:04.17
4.Jorden TheijinkZPC De Hof1:02.4594003231:04.61
5.Huub van HouwelingenAZ&PC1:01.3994060191:06.36
6.Simon StoutenDe Zijl LGB1:03.9794009431:07.12
7.Jeroen StaakmanAquapoldro1:05.7094049891:07.55
8.Jorgos SkotadisRacing Club1:06.5098033171:08.52
9.Oliver BracheDe Dolfijn1:07.3996053171:08.90
10.Josha van den ElzenAquapoldro1:07.7896024231:10.54
11.Alessio van TeijlingenDe Zijl LGB1:11.0295038971:13.82
12.Jeroen van der BeekZVV1:11.4597002711:14.20
13.Krijn de KievitRacing Club1:14.5397002771:14.33
14.Tim de ZoeteDe Duinkikkers1:18.1597018751:16.70
15.Patrick WyrdemanZC Ooievaar (SG)NT97024751:18.06
16.Lennart KruizingaAZ&PC1:20.5797026331:22.18
17.Beeke BeeksmaDe Kikker1:20.8198015371:23.70
18.Djamal van der HoevenAZ&PC1:23.1798001271:25.61
19.Anis el BachaouiDe DolfijnNT97020931:27.08
20.Martijn TamisRacing ClubNT97014071:28.96
21.Rens HoofsRacing Club1:25.1098001611:33.24
DISStijn TemmenZVV1:02.9495040791:08.37
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGEMYegor RidleyZVV1:11.449802957
AFGEMWesley KeurDe Zijl LGB1:10.099405489
AFGEMElliot FalcesDES1:15.229802713
AFGEMDimitris MainasRacing Club1:24.889803045
AFGEMRoy VisserDe Otters Het Gooi1:01.739102423


<< TOP >>
Programmanr. 25
13-2-2011 - 16:35
Dames, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Judith StapEiffel17:20.41930270217:24.36
100m:1:04.67200m:2:14.47400m:4:34.97800m:9:17.231500m:17:24.36
2.Shireen PostAZ&PCNT950328618:18.99
100m:1:09.02200m:2:22.89400m:4:51.04800m:9:47.131500m:18:18.99
3.Lynn DybionaAZ&PCNT950178619:09.91
100m:1:11.03200m:2:26.38400m:5:00.17800m:10:10.291500m:19:09.91
4.Laura MoolenaarAZ&PCNT960065619:24.87
100m:1:10.15200m:2:28.52400m:5:07.09800m:10:21.101500m:19:24.87
5.Dèlenn van OostromGoSwim21:25.82960005619:44.53
100m:1:10.49200m:2:29.20400m:5:09.14800m:10:29.701500m:19:44.53
6.Sedona de KeijzerAZ&PCNT960316420:02.65
100m:1:11.77200m:2:30.33400m:5:09.81800m:10:35.091500m:20:02.65
7.Loraine SeligerEZC20:53.57950369622:14.41
100m:1:13.94200m:2:39.64400m:5:37.52800m:11:37.361500m:22:14.41
8.Marsha HiddingDe Kikker21:44.28940261222:30.93
100 meter backup tijd
100m:1:17.65200m:2:45.15400m:5:45.58800m:11:50.621500m:22:30.93


<< TOP >>
Programmanr. 26
13-2-2011 - 17:00
Heren, 1500m vrije slagalg. leeftijdsgroep
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Hans Peter HartogDAW16:58.86910085917:10.10
100m:1:04.14200m:2:13.72400m:4:31.52800m:9:07.441500m:17:10.10
2.Jacco DoestDWK16:54.07940071117:40.88
100m:1:04.32200m:2:13.18400m:4:32.05800m:9:15.731500m:17:40.88
3.Jordan KraaijenhofAZ&PC20:19.45930111117:54.41
100m:1:07.17200m:2:18.99400m:4:45.26800m:9:36.571500m:17:54.41
4.Daniël BuijsAZ&PC17:34.24960018318:04.01
100m:1:08.25200m:2:22.13400m:4:49.95800m:9:43.511500m:18:04.01
5.Mitchell van WinsumAZ&PC21:33.64950061918:06.84
100m:1:09.79200m:2:23.21400m:4:51.61800m:9:45.241500m:18:06.84
6.Gerben BontekoeDWK19:34.00810200918:58.89
1500 meter backup tijd
100m:1:08.19200m:2:22.69400m:4:54.16800m:10:02.711500m:18:58.89
7.Timos SkotadisRacing Club20:09.08980461520:03.71
100m:1:16.57200m:2:40.68400m:5:24.68800m:10:53.751500m:20:03.71
8.Joshua VerkuilAquarijnNT970085923:51.22
100m:1:25.10200m:3:00.72400m:6:14.17800m:12:42.821500m:23:51.22
AFGEMKars VeldkampZPC De Hof20:18.009700747